Olimpia 2016 Rio

Minden, amit nem motor hajt

Hány magyar aranyérmet ünnepelhetünk?

Egyet sem
0
0 szavazat
1-3
0
0 szavazat
4-6
3
25%
6-9
7
58%
10 vagy több
2
17%
 
Szavazatok száma: 12

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.08.13. 20:08

Ecet írta: Mint ahogy Egerszegi is. Hosszú Katinka meg pont az ellenkező oldalon áll. Nem értem, hogy miért probléma ha egy sportoló olyan politikai oldal mellé álll, amivel te nem szimpatizálsz?
Mert egy sportoló sportoljon, ne politizáljon. Ez nem politikai hovatartozás kérdése.

Egyébként meg Katinkával kapcsolatban nem tudom, mire utalsz, nekem például lövésem sincs a politikai hovatartozásáról. Egerszegiéről meg Kokóéról meg mindenki tud, mert tettek róla, hogy tudjunk. Nem tudok róla, hogy Katinka ott pózolt volna Gyurcsány vagy bármelyik ellenzéki mellett a rendezvényeiken a színpadon. Mert Egerszegi és Kokó rendszeresen ezt csinálták.

Egyébként Egerszegi nekem is szimpatikusabb, mint Katinka ettől még. Talán benne van, hogy gyerekként szurkoltam neki, felnőttként nyilván más ez. Viszont ettől még nagy hibának tartom a politizálást, bármilyen sportolóról és pártról is van szó. Nagyon érzékeny téma ez, pláne itt Közép-Európában. Minden sportolónak távol kéne magát tartania a politizálástól.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.08.13. 20:11

vollebak írta:
Bandee írta: Teljesen egyetértek. Ugyanez a cirkusz volt a valóság topikban év elején, akkor is ezt mondtam. Ki ki döntse el, melyik "oldal" nem képes elviselni a más véleményt.
Erre annyit, hogy ha bármilyen szélsőséges ember toleranciát és szólásszabadságot követel a nézeteinek (ergo "ravaszul" ezekkel a mihaszna libsi találmányokkal akarja a saját fegyverével legyőzni a libsit), akkor én is kölcsönzök az ő bevett eszköztárukból.

Engem nem zavarnak a szélsőségesek, de csinálják otthon, a négy fal között :mosoly:
Ugyanilyen szélsőséges vagy, csak nem veszed észre. :mosoly: Mert azt gondolod Te hordozod a bölcsek kövét.

Semmi szélsőséges nincs egy román viccben

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.08.13. 20:16

Bandee írta: Ugyanilyen szélsőséges vagy, csak nem veszed észre. :mosoly: Mert azt gondolod Te hordozod a bölcsek kövét.

Semmi szélsőséges nincs egy román viccben
Ezt a legkomolyabban kikérem magamnak, Bandi!

Nem a viccről volt szó. Timi, Peti értették. A témát részemről lezártam.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.08.13. 20:20

Ecet írta:
Nem tudom mások hogy vannak vele, engem speciel nem zavar, hogy ki, milyen politikai közösség mellé áll. Ez megint csak téged zavar! :mosoly: Hál istennek nem úgy működik a világ, ahogyan te szeretnéd, mert az valljuk be nagyon elkeserítő lenne! :mosoly:
Nagyon sokan csalódtak Kokóban és Egerszegiben is, nem csak ellenzéki oldalról. Úgyhogy nem, nem csak szerintem kurva rossz ötlet.

És bírd már ki személyeskedés nélkül. Miért kell kóstolgatnod már megint azokat is, akik megpróbálnak normálisan kommunikálni veled? Bírj már magaddal, légy szíves.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.08.13. 20:26

vollebak írta:
Ezt a legkomolyabban kikérem magamnak, Bandi!

Nem a viccről volt szó. Timi, Peti értették. A témát részemről lezártam.
Nocsak, Te szélsőségezheted a másikat de fordítva nem tetszik?? Menj már (:u Röhejes

Igenis az vagy, Te az olyanokat rekeszted ki, akik másképpen gondolkodnak mint Te, csak ezt nem vagy hajlandó észrevenni. Pedig sokan vannak m és nem mindenki rasszista meg fasiszta :mosoly:

Amúgy meg kapd be :mosoly: (:v

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.08.13. 20:30

vollebak írta:
Ecet írta:
Nem tudom mások hogy vannak vele, engem speciel nem zavar, hogy ki, milyen politikai közösség mellé áll. Ez megint csak téged zavar! :mosoly: Hál istennek nem úgy működik a világ, ahogyan te szeretnéd, mert az valljuk be nagyon elkeserítő lenne! :mosoly:
Nagyon sokan csalódtak Kokóban és Egerszegiben is, nem csak ellenzéki oldalról. Úgyhogy nem, nem csak szerintem kurva rossz ötlet.

És bírd már ki személyeskedés nélkül. Miért kell kóstolgatnod már megint azokat is, akik megpróbálnak normálisan kommunikálni veled? Bírj már magaddal, légy szíves.
Maradjunk annyiban, hogy az egész cirkuszt és hangadást a HH kezdte. A magukat magyar liberálisnak mondó söpredék, színészek, újságírók, rendezők.. Mert nekik lehet két szittyó között..

Egyébként egyetértek, hogy helytelen. Annyival egészíteném még ki, hogy szegény Egér bármennyire is szeretem, nem egy nagy ész. Kvázi kihasználták és ez nem volt fair. Kokót már akkor se bírtam, amikor állandóan szerepelt és reklámozott amíg jött valaki és megcsapta a kis arcoskodót. (:v By Rocco

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.08.13. 20:33

Ecet írta:
2002-ben valóban némi felháborodást keltett, viszont azóta eltelt 14 év. Mai világban ez teljesen megszokott. Nem kell tovább menni, Heti hetes szereplői. Engem ők sem zavarnak, sőt nézni is szoktam.
Mondom, szerintem az más, hogy az USA-ban ez régóta bevett dolog. Ugyanúgy, ahogy mondjuk az is, hogy ott kilógatják a zászlót a ház elé, csak úgy. Itthon, meg Európa más részein sincs, ismert történelmi okokból más ennek a megítélése.

Heti hetes? Nem is tudtam, hogy még van (nem nagyon szoktam magyar tévét nézni). Utoljára szerintem még akkor láttam, mielőtt kiköltöztem, 11-12 évvel ezelőtt. Sosem voltam oda érte, az is csak egy kreált szócső. Talán Fábry ellensúlyozására alakították így, nem tudom, de elég olcsó dolog.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.08.13. 20:34

Bandee írta: Maradjunk annyiban, hogy az egész cirkuszt és hangadást a HH kezdte. A magukat magyar liberálisnak mondó söpredék, színészek, újságírók, rendezők.. Mert nekik lehet két szittyó között..
Elég hiteltelen is volt mindig is, ja.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.08.13. 20:39

vollebak írta:
Bandee írta: Maradjunk annyiban, hogy az egész cirkuszt és hangadást a HH kezdte. A magukat magyar liberálisnak mondó söpredék, színészek, újságírók, rendezők.. Mert nekik lehet két szittyó között..
Elég hiteltelen is volt mindig is, ja.
Annyiban tévedésben vagy, hogy Fábry jött EGYEDÜL ellensúlynak, amikor kvázi az egész magyar tévés média a szockók és az szdsz szócsöve volt. A HH szerintem 98-ban indult, 2-3 év alatt átfordult baloldali szócsővé amikor a picsaszájú átvette Csiszártól.. 2001-2002-ben másról de szólt de még utána is, mint Orbán gyűlölködésből. Fábry valamikor 2005-ben nyitotta ki a pofáját, mint egyetlen ellenzéki. Mert azt mondta, hogy a szótudóknak is van felelőssége és eljött a pillanat. Ez az igaz története ennek.

Katinka hovatartozásáról semmit nem tudok, nem hiszem, hogy politizálna. De ha igen akkor biztosan a rossz oldalon lenne (:u

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.08.13. 20:40

Bandee írta:
vollebak írta:
Ezt a legkomolyabban kikérem magamnak, Bandi!

Nem a viccről volt szó. Timi, Peti értették. A témát részemről lezártam.
Nocsak, Te szélsőségezheted a másikat de fordítva nem tetszik?? Menj már (:u Röhejes

Igenis az vagy, Te az olyanokat rekeszted ki, akik másképpen gondolkodnak mint Te, csak ezt nem vagy hajlandó észrevenni. Pedig sokan vannak m és nem mindenki rasszista meg fasiszta :mosoly:

Amúgy meg kapd be :mosoly: (:v
Pedig ez nincs így, Bandi. Petivel épp most beszéltük. Nagyon jól körülhatárolható a szélsőségesség fogalma, és nem mondjuk egy elütő világnézetet jelent.

Az anyósom kreacionista vallásos. Tehát hisz a bibliai teremtésben, meg abban, hogy a föld tízezer éves, satöbbi. Mindenben a lehető legtávolabb áll tőlem világnézetileg. Szélsőséges? Nem. Csak (szerintem) teljesen hibás.

Mondd azt, hogy agilis vagyok, rámenős, vagy vonalas azokban a dolgokban, amiket vallok. Vállalok, és igazat is adok, mert így van. De az nem tesz szélsőségessé, hogy a valódi szélsőséget, kirekesztést nem fogadom el és mindig szót emelek ellene. Ezt kértem ki magamnak, ezt a szóhasználatot, úgyhogy te kapd be (:z :mosoly:
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.08.13. 20:47

Jó, hát szépíthetjük, de ez lovaglás a szavakon. :) Akkor vonalas vagy, kirekesztenéd a magam fajtát. Pedig én megtűrlek így is magam mellett

Hátha így

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.08.13. 20:49

Bandee írta: Annyiban tévedésben vagy, hogy Fábry jött EGYEDÜL ellensúlynak, amikor kvázi az egész magyar tévés média a szockók és az szdsz szócsöve volt. A HH szerintem 98-ban indult, 2-3 év alatt átfordult baloldali szócsővé amikor a picsaszájú átvette Csiszártól.. 2001-2002-ben másról de szólt de még utána is, mint Orbán gyűlölködésből. Fábry valamikor 2005-ben nyitotta ki a pofáját, mint egyetlen ellenzéki. Mert azt mondta, hogy a szótudóknak is van felelőssége és eljött a pillanat. Ez az igaz története ennek.

Katinka hovatartozásáról semmit nem tudok, nem hiszem, hogy politizálna. De ha igen akkor biztosan a rossz oldalon lenne (:u
"Szótudók", pf :) Ez lenne Fábry? Nem egy művelt tag. Humorista, tehát marha jól forgatja a szót, de attól még csak egy félművelt tévés. Elég arrogáns, ha magát a klasszikus értelemben vett értelmiséginek tartja. Mindig nagyon bírom az ilyen nagy fideszeseket, akik a rohattmocskoskommunizmusban úgy el voltak nyomva, hogy térítésmentesen mehettek felsőoktatási intézményékbe a diplomáikért és elkezdhették a médiakarrierjüket is :lol:

Az ilyen ember miért nem kussol inkább? Mindenkinek meg kéne maradnia a kaptafájánál, de ilyen esetben meg pláne.

Katinka politikai hovatartozásával kapcsolatban nem is értem tényleg, Ecet mire utalt.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.08.13. 20:55

Bandee írta:Jó, hát szépíthetjük, de ez lovaglás a szavakon. :) Akkor vonalas vagy, kirekesztenéd a magam fajtát. Pedig én megtűrlek így is magam mellett

Hátha így
Megtűrsz, kösz, baszd meg :lol:

Pedig ez nem szavakon lovaglás. Fontos a pontos szóhasználat. Nem rekesztenélek én ki, nem értem, mire gondolsz. A gyűlöletbeszédet és a faji, vallási, nemi, életkori, nemzetiségi, kulturális és egyéb diszkriminációt tiltó törvényeket viszont keményen foganatosítanám (és erősíteném meg), az tény, mert nem véletlenül lettek kitalálva ezek épp a világ legcivilizáltabb társadalmaiban.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.08.13. 20:56

Ecet írta:Pedig tényleg szélsőséges. Mindenre ugrik, ami a kis világnézetébe nem fér bele.
Jó, akkor én is befejeztem veled. Peace.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.08.13. 21:01

Ecet írta:
vollebak írta: Mindig nagyon bírom az ilyen nagy fideszeseket
Ez nem szélsőséges ugye? Amikor több millió embert lehülyézel? :mosoly:
És a mai esti működést megkoronázod egy ilyen inkorrekt kiemeléssel, úgy beállítva, mintha nem lett volna mögötte ez is:
akik a rohattmocskoskommunizmusban úgy el voltak nyomva, hogy térítésmentesen mehettek felsőoktatási intézményékbe a diplomáikért és elkezdhették a médiakarrierjüket is
Tényleg kár, hogy reménytelen veled jól kijönni. Ideig-óráig megy, de alapvetően éltet a balhé, nem sokáig bírsz magaddal feszkó nélkül, ez a helyzet. Én megpróbáltam. Mások nem is értették, kérdezgették, hogy miért, de az is része az elveimnek, hogy mindenkivel meg kell próbálni kijönni. Hát, így sikerült.

Szép estét.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.08.13. 21:12

vollebak írta:
"Szótudók", pf :) Ez lenne Fábry? Nem egy művelt tag. Humorista, tehát marha jól forgatja a szót, de attól még csak egy félművelt tévés. Elég arrogáns, ha magát a klasszikus értelemben vett értelmiséginek tartja. Mindig nagyon bírom az ilyen nagy fideszeseket, akik a rohattmocskoskommunizmusban úgy el voltak nyomva, hogy térítésmentesen mehettek felsőoktatási intézményékbe a diplomáikért és elkezdhették a médiakarrierjüket is :lol:

Az ilyen ember miért nem kussol inkább? Mindenkinek meg kéne maradnia a kaptafájánál, de ilyen esetben meg pláne.

Katinka politikai hovatartozásával kapcsolatban nem is értem tényleg, Ecet mire utalt.
Arrogáns, de nem fasz. Az a baj, hogy fogalmad nincs mi volt itt csak nyomod a bitet. Persze nyilván szerinted az a szép ha olyan a média, hogy csak Orbán és mindenki fikázása folyik belőle aki nem balos vagy libsi, de azért vagyunk itt egy páran akiknek ez nem tetszik. Fábry akkor kellett, mint egy falat kenyér. Nem éltél benne, nem tudod
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bandee 2016.08.13. 21:15-kor.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.08.13. 21:13

Ilyen gusztustalan közönséget, mint ez a brazil ...

Elődöntőt teniszezik egy spanyol, aki tegnap kiütötte a helyi reménységet, meg egy argentin, akiket a brazilok utálnak a foci miatt és felváltva fújolják őket. Elképesztő. A bíró már többször szólt, hogy nem focimeccsen vannak, viselkedjenek már. Röhögnek, fújolnak és fütyülnek egy elrontott szerva miatt, eszméletlen. Mintha tényleg fogalmuk sem lenne arról, hogyan kell viselkedni egy teniszmeccsen.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.08.13. 21:14

Bandee írta:
vollebak írta:
"Szótudók", pf :) Ez lenne Fábry? Nem egy művelt tag. Humorista, tehát marha jól forgatja a szót, de attól még csak egy félművelt tévés. Elég arrogáns, ha magát a klasszikus értelemben vett értelmiséginek tartja. Mindig nagyon bírom az ilyen nagy fideszeseket, akik a rohattmocskoskommunizmusban úgy el voltak nyomva, hogy térítésmentesen mehettek felsőoktatási intézményékbe a diplomáikért és elkezdhették a médiakarrierjüket is :lol:

Az ilyen ember miért nem kussol inkább? Mindenkinek meg kéne maradnia a kaptafájánál, de ilyen esetben meg pláne.

Katinka politikai hovatartozásával kapcsolatban nem is értem tényleg, Ecet mire utalt.
Arrogáns, de nem fasz. Az a baj, hogy fogalmad nincs mi volt itt csak nyomod a bitet. Persze nyilván szerinted az a szép ha olyan a média, hogy csak Orbán és mindenki fikázása folyik belőle aki nem balos vagy libsi, de azért vagyunk itt egy páran akiknek ez nem tetszik. Fábry akkor kellett, mint egy falat kenyér
Nyilván, Bandi. Ez egészen egyértelmű :pf02

Most mi a terv, addig nézel ilyen együgyű fasznak, amíg tényleg nem lesz kedvem neked sem válaszolni?
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.08.13. 21:24

vollebak írta: Nyilván, Bandi. Ez egészen egyértelmű :pf02

Most mi a terv, addig nézel ilyen együgyű fasznak, amíg tényleg nem lesz kedvem neked sem válaszolni?
Ha nem tudod mi volt itt, akkor kár beleszólni. Egyedül egy ember képviselte az ellenzéki gondolkodásúakat, azaz pl. engem és az ő volt. Rajta kívül az összes műsor úgy az MTV-nél és a kereskedelmi csatornákon, mind a kormányzat seggét nyalta.

Nem nézlek együgyűnek, ne adj olyat a számba, amit nem mondtam :mosoly: Én el tudom fogadni, hogy ellenkezően gondolkodsz nem akarlak megváltoztatni és meggyőzni

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.08.13. 21:34

Bandee írta:
vollebak írta: Nyilván, Bandi. Ez egészen egyértelmű :pf02

Most mi a terv, addig nézel ilyen együgyű fasznak, amíg tényleg nem lesz kedvem neked sem válaszolni?
Ha nem tudod mi volt itt, akkor kár beleszólni. Egyedül egy ember képviselte az ellenzéki gondolkodásúakat, azaz pl. engem és az ő volt. Rajta kívül az összes műsor úgy az MTV-nél és a kereskedelmi csatornákon, mind a kormányzat seggét nyalta.

Nem nézlek együgyűnek, ne adj olyat a számba, amit nem mondtam :mosoly: Én el tudom fogadni, hogy ellenkezően gondolkodsz nem akarlak megváltoztatni és meggyőzni
Akkor lenne hiteles, amit mondasz, ha a kormányzati seggnyalás minden formája zavarna. A mostanival a világon semmi problémád, legalábbis soha nem adtad jelét, hogy lenne.

Egy igennel, vagy nemmel válaszolj, kérlek.

A pekingi olimpiai közvetítés alatt volt olyan, hogy Nemzeti Konzultáció, amely kormánypropagandát tolt minden egyes kibaszott közvetítési szünetben, mellette egyperces "hírblokkok", amikben a 80%-ék a NK-féle propagandára erősítettek rá? Konkrétan nézhetetlen az olimpiai közvetítés ezzel, fideszes ismerőseim mondják azt, hogy már ők sem bírják.

Szóval, volt ilyen kormányzati agymosás 8 évvel ezelőtt a köztévén az olimpiai közvetítés alatt? Egy igent, vagy egy nemet kérek csak.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.08.13. 21:39

Nem válaszolok igennel meg nemmel, mert nem lehet. Ami most megy, az sem jó és ezt többször leírtam már a valóság topikban. Ezzel együtt most ott van az ATV, Hír TV, RTL Klub, internetes portálok. Akkor ilyen nem volt, ha nem hiszed járj utána. Ill Hír Tv volt

Ti sem adtátok jelét korábban, hogy zavarna benneteket. 9 éve fórumozok, letoltam 3 évet veletek még fidesz előtt, akik most problémáznak, akkor csendben voltak. Ilyen ez, ne hányd a szememre

Hajjaj, hogy ne lett volna kormányzati reklám! Flető a kocsi hátuljában mint nagy gondolkodó, Bajnai a válság ellen küzdve.. Emlékszek én ilyenekre. Nem tudom olimpia idején volt-e, az 12 éve volt akkor sokkal nyugodtabb vizek voltak int mondjuk 10 éve. Mivel kérdezed, akkor biztosan nem volt politikai reklám. Én soha nem nézek reklámot, azonnal elkapcsolok nem tudom milyen propaganda megy most. Leszarom konkrétan, annak hiszek amit tapasztalok, látok. Mindig is így volt és így is lesz, nem változtatok ezen. Ezért nem érdekelnek a statisztikák, a cikkek, újságírók véleménye, zenészek véleménye és folytathatnám. A Tiéd érdekel, meg a családomé, barátaimé. Itt a fórumosoké, mert Ti is cimborák vagytok. EZ érdekel, senki fizetett ember nem, no annyira részre hajlok, ha ugyanazt mondja valaki mint én, azt betudom az igaza erősítésének:) EZt bevallom, de Ti sem vagytok mások, senki sem

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.08.13. 21:57

Ecet írta:
Bandee írta: Arrogáns, de nem fasz. Az a baj, hogy fogalmad nincs mi volt itt csak nyomod a bitet. Persze nyilván szerinted az a szép ha olyan a média, hogy csak Orbán és mindenki fikázása folyik belőle aki nem balos vagy libsi, de azért vagyunk itt egy páran akiknek ez nem tetszik. Fábry akkor kellett, mint egy falat kenyér
Rád is be fog pöccenni! Akkor előkerül a náci kártya! :mosoly:
Csak nem :mosoly:

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2016.08.13. 22:04

Ez a "gyűlöletbeszéd" duma jó régi már. :)
Kb. 2010 előtt lehetett ezzel riogatni a lakosságot, aztán elegük lett belőle. Meg folyamatosan nácizni mindenkit aki nem úgy gondolkodik ahogy az adott firkász vagy politikus.

Ennek az egyik következménye lett a Fidesz 2/3-a 2010-ben.
Úgy látszik megint elővesszük a bukott kártyát, hátha beválik és ettől elgondolkodunk páran. :D :D :D

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.08.13. 22:15

rdaneelolivaw írta:Ez a "gyűlöletbeszéd" duma jó régi már. :)
Kb. 2010 előtt lehetett ezzel riogatni a lakosságot, aztán elegük lett belőle. Meg folyamatosan nácizni mindenkit aki nem úgy gondolkodik ahogy az adott firkász vagy politikus.

Ennek az egyik következménye lett a Fidesz 2/3-a 2010-ben.
Úgy látszik megint elővesszük a bukott kártyát, hátha beválik és ettől elgondolkodunk páran. :D :D :D
Toroltem.

Inkabb hanyagollak, jobb lesz. :mosoly:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rocco 2016.08.13. 22:17-kor.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.08.13. 22:16

rdaneelolivaw írta:Ez a "gyűlöletbeszéd" duma jó régi már. :)
Kb. 2010 előtt lehetett ezzel riogatni a lakosságot, aztán elegük lett belőle. Meg folyamatosan nácizni mindenkit aki nem úgy gondolkodik ahogy az adott firkász vagy politikus.

Ennek az egyik következménye lett a Fidesz 2/3-a 2010-ben.
Úgy látszik megint elővesszük a bukott kártyát, hátha beválik és ettől elgondolkodunk páran. :D :D :D
Fábry, Nap-kelte (párt-kelte) :)))

Lezárt