NFL

Minden, amit nem motor hajt
Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

NFL

Hozzászólás Szerző: Magic » 2018.10.15. 19:51

A tegnapi játéknap nem volt rossz.
Leo Floyd megint hozta a formáját. :D

Brady meg megint megmutatta hogy miért ő a "Goat", zseni.
A Seahawks nagyon aprított amúgy vagy csak én láttam soknak?

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: NFL

Hozzászólás Szerző: Magic » 2018.10.21. 12:34

Gronkowski nem játszik ma este...f@sza...

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: NFL

Hozzászólás Szerző: Magic » 2018.10.22. 09:24

Basszus, jól tartotta magát tegnap a Chicago. Szoros lett a vége.
A Jaguars meg durva mélyrepülésben van, ez a Blake Bortles valami borzalmas. Hackett-et is rég el kellett volna zavarni onnan.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: NFL

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2018.10.24. 15:05

Ajags csak a védelem miatt volt ott tavaly ahol...
de amúgy annak ellenére, hogy én tipikusan védelem párti vagyok pl, azt látom (és ez már a Seahawks Legion of Boom idején is nagyjából így láttam), hogy kurvára nem kell erős védelem, csak egy közepesnél kicsivel rosszabb, de a támadók rakjanak fel 40 pontot, mint az egyetemi rangadókon...

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: NFL

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2018.10.24. 15:06

Remélem a hóksz összeáll jövőre, vagy utána...

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: NFL

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2018.10.24. 15:06

RAMS, Chiefs? Mi a vélemény.
Szerintem megint nem fog sztárral teletömött csapat bowlt nyerni...

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: NFL

Hozzászólás Szerző: Magic » 2018.10.24. 19:46

9_46_20 írta:
2018.10.24. 15:05
Ajags csak a védelem miatt volt ott tavaly ahol...
de amúgy annak ellenére, hogy én tipikusan védelem párti vagyok pl, azt látom (és ez már a Seahawks Legion of Boom idején is nagyjából így láttam), hogy kurvára nem kell erős védelem, csak egy közepesnél kicsivel rosszabb, de a támadók rakjanak fel 40 pontot, mint az egyetemi rangadókon...
Na hát pont ez az ami a Jaguars-nál nincs meg idén. És pont ezzel van még a Pats mindíg egy kicsit előrébb mint az átlag. A védelem se rossz, de Brady meg Gronkowski mindíg beledobják a végére azt a plusszt ami kell. Ez volt a Bears meg a Chiefs ellen is.
Amúgy szerintem Kansas. ;) Mahomes brutális szezont fut.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: NFL

Hozzászólás Szerző: Magic » 2018.10.24. 20:45

9_46_20 írta:
2018.10.24. 15:06
Remélem a hóksz összeáll jövőre, vagy utána...
Hát most hogy "elment" az öreg imádkozni kell hogy az utánpótlása is hasonló legyen. Mert ha kifognak egy keményvonalas konzervatív f@szt akkor kb minden le lesz rombolva amit az utóbbi idóben Allen felépített. A Hawks nem kicsit meghatározó csapata az utóbbi cirka 1 évtizednek.
De neked azért annyira aggódni nem kell. Az én fejem főhet igazán most a Giants miatt.
Na ami ott van most az az igaán mély trágya...

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: NFL

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2018.10.29. 09:14

Hopp, csak most vettem észre, hogy lett egy ilyen topic is. (:o
Papíron Rams-Chiefs idén, de az NFL-t ismerve nem az lesz. Mahomes zseniálisat fut, de a playoff más kávéház, ott pl egy Pats rutinja (bár részemről nagyon unom, hogy folyton ők jutnak oda) lenyomhatja őket.
NFC oldalon pedig Saints, Vikings, Eagles, sőt a tegnapi még mindig nagyon fájó meccs után mi (Packers) is megszoríthatjuk őket, ha bejutunk.

Ha már van itt egy Giants-drukker, egy kérdés: mikor mondjátok Elinak, hogy köszi, de ennyi volt?

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: NFL

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2018.10.29. 13:23

gaborc írta:
2018.10.29. 09:14
Hopp, csak most vettem észre, hogy lett egy ilyen topic is. (:o
Papíron Rams-Chiefs idén, de az NFL-t ismerve nem az lesz. Mahomes zseniálisat fut, de a playoff más kávéház, ott pl egy Pats rutinja (bár részemről nagyon unom, hogy folyton ők jutnak oda) lenyomhatja őket.
NFC oldalon pedig Saints, Vikings, Eagles, sőt a tegnapi még mindig nagyon fájó meccs után mi (Packers) is megszoríthatjuk őket, ha bejutunk.

Ha már van itt egy Giants-drukker, egy kérdés: mikor mondjátok Elinak, hogy köszi, de ennyi volt?
Gonodlom amíg sok mezt ad el eddig nem... (:u

Amúgy csak nekem van egy olyan érzésem, hogy a rams sehol sem lenne gurley nélkül... át is lehetne nevezni los angeles gurleys

ja közben meg is néztem a rams pontjainak 35%-át pakolta ő egyedül fel...

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: NFL

Hozzászólás Szerző: Magic » 2018.10.29. 14:36

gaborc írta:
2018.10.29. 09:14
Hopp, csak most vettem észre, hogy lett egy ilyen topic is. (:o
Papíron Rams-Chiefs idén, de az NFL-t ismerve nem az lesz. Mahomes zseniálisat fut, de a playoff más kávéház, ott pl egy Pats rutinja (bár részemről nagyon unom, hogy folyton ők jutnak oda) lenyomhatja őket.
NFC oldalon pedig Saints, Vikings, Eagles, sőt a tegnapi még mindig nagyon fájó meccs után mi (Packers) is megszoríthatjuk őket, ha bejutunk.

Ha már van itt egy Giants-drukker, egy kérdés: mikor mondjátok Elinak, hogy köszi, de ennyi volt?
Nemsokára.
Költségcsökkentés, fiatalítás, játékoscsere cunami várható a Giants háza táján az elkövetkezendő időkben. ;) Végre kezdi belátni a vezetőség hogy ez így nem mehet tovább.
Bár ennek okán a franc se tudja Snacks-t minek kellett elpasszolni... Hogy Apple-t elcserélték az egy dolog, de Harrison érthetetlen. Az egyik legbiztosabb emberünk volt.. Na de valamit, valamiért.

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: NFL

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2018.10.29. 18:05

9_46_20 írta:
2018.10.29. 13:23

Gonodlom amíg sok mezt ad el eddig nem... (:u

Amúgy csak nekem van egy olyan érzésem, hogy a rams sehol sem lenne gurley nélkül... át is lehetne nevezni los angeles gurleys

ja közben meg is néztem a rams pontjainak 35%-át pakolta ő egyedül fel...
Mahomes mellett ő a másik MVP-várományos. Valahol igazságtalan, hogy 1-1 csapatnak van ilyen csodafegyvere, aki nemcsak futásban, de passzjátékban is bármikor bevethető szinte ligaelit szinten. Mármint az igazságtalan, hogy nem nekünk van ilyenünk. :)
Gurley mellett talán Kareem Hunt a másik ilyen űrlény. A régebbiek közül meg talán Freeman, vagy D. Johnson.
Mondjuk valószínűleg ez a jövő, a rb poszt folyamatosan értékelődik le, de ha rámennek az elkapásokra is, az új távlatokat nyit.

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: NFL

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2018.10.29. 18:10

Magic írta:
2018.10.29. 14:36
Nemsokára.
Költségcsökkentés, fiatalítás, játékoscsere cunami várható a Giants háza táján az elkövetkezendő időkben. ;) Végre kezdi belátni a vezetőség hogy ez így nem mehet tovább.
Bár ennek okán a franc se tudja Snacks-t minek kellett elpasszolni... Hogy Apple-t elcserélték az egy dolog, de Harrison érthetetlen. Az egyik legbiztosabb emberünk volt.. Na de valamit, valamiért.
Ha már így alakul az év, lehet az 1/1 lesz a cél. Nagy harc lehet érte a Niners/Cards duóval. Amivel ugye lehetne qb-t hozni, de azt mondják az idei draft class ezen a téren jóval erősebb volt, mint lesz jövőre. Mondjuk Barkley szintén bevált nálatok, csak ugye a rb és a qb poszt más szint.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: NFL

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2018.10.30. 06:26

gaborc írta:
2018.10.29. 18:05
9_46_20 írta:
2018.10.29. 13:23

Gonodlom amíg sok mezt ad el eddig nem... (:u

Amúgy csak nekem van egy olyan érzésem, hogy a rams sehol sem lenne gurley nélkül... át is lehetne nevezni los angeles gurleys

ja közben meg is néztem a rams pontjainak 35%-át pakolta ő egyedül fel...
Mahomes mellett ő a másik MVP-várományos. Valahol igazságtalan, hogy 1-1 csapatnak van ilyen csodafegyvere, aki nemcsak futásban, de passzjátékban is bármikor bevethető szinte ligaelit szinten. Mármint az igazságtalan, hogy nem nekünk van ilyenünk. :)
Gurley mellett talán Kareem Hunt a másik ilyen űrlény. A régebbiek közül meg talán Freeman, vagy D. Johnson.
Mondjuk valószínűleg ez a jövő, a rb poszt folyamatosan értékelődik le, de ha rámennek az elkapásokra is, az új távlatokat nyit.
Az mvp cím kiosztogatasa az egyik legnagyobb pofátlanság és szakmaiatlansag a ligában. Valaki nem attól mvp hogy van körülötte egy elit csapat és csak hozza a yardokat,legyen qb, rb, wr tökmindegy. Szerintem évek óta pofára marketing- és legendaepiteare megy.

Nem tudok mást mondani mert hawks szurkoló vagyok de Russell wilsonnak miért nincs? Újonc évében sb-t nyert. Vagy tavaly amikor egyszemélyben vitte hátán a csapatot?

Valaki szerintem attól mvp hogy beleszakad hogy a csapata előrébb legyen. Labdát kapni majd a fal által megnyitott folyosón vegigfutni az nem az...

Mahomes T meg majd az idő igazolja. Voltak itt már óriási sztár qb-k az első évben elég csak 2-3 évet visszatekinteni: prescott, Newton, stb, akik nem mondom hogy nem kurva jó qb-k de attól mocskos messze vannak amit a média/liga az első év/kiugró ev után várt tőlük...

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: NFL

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2018.10.30. 10:03

9_46_20 írta:
2018.10.30. 06:26

Az mvp cím kiosztogatasa az egyik legnagyobb pofátlanság és szakmaiatlansag a ligában. Valaki nem attól mvp hogy van körülötte egy elit csapat és csak hozza a yardokat,legyen qb, rb, wr tökmindegy. Szerintem évek óta pofára marketing- és legendaepiteare megy.

Nem tudok mást mondani mert hawks szurkoló vagyok de Russell wilsonnak miért nincs? Újonc évében sb-t nyert. Vagy tavaly amikor egyszemélyben vitte hátán a csapatot?

Valaki szerintem attól mvp hogy beleszakad hogy a csapata előrébb legyen. Labdát kapni majd a fal által megnyitott folyosón vegigfutni az nem az...

Mahomes T meg majd az idő igazolja. Voltak itt már óriási sztár qb-k az első évben elég csak 2-3 évet visszatekinteni: prescott, Newton, stb, akik nem mondom hogy nem kurva jó qb-k de attól mocskos messze vannak amit a média/liga az első év/kiugró ev után várt tőlük...
Részben egyetértek. Abban mindenképp, hogy ez valahol egy szimpátia- és marketingszavazás. Pont mint egy általam sokkal kevesebbre tartott sportban az Aranylabda.
Annyi a gond, hogy azokból a játékosokból, akik megszakadnak, hogy a csapatuk előrejusson minden évben és minden csapatban van bőven (én is tudnék párat sorolni), míg mvp csak egy lehet, így marad az, hogy objektívnak álcázott számok alapján próbálnak dönteni. Hiába tudjuk, hogy az 50+ passzolt td-s, a 2000+ scrimmage yardos szezonokban az összes többi csapattárs, az edzők, a game plan, a playbook mind benne van. Ilyen szempontból jogosabb lenne csapategység-mvpt választani (külön O, D és ST), de az meg hülyén nézne ki és nem eladható. Szóval hibái ellenére én elfogadom ezt a mostani mvp-rendszert, az úgyis csak másodlagos. Itt mindenki minden évben sb-ra hajt, minden más másodlagos.

A Mahomes témában is egyetértünk. Meglátjuk meddig tudja ezt tartani, idén minden összeállt náluk. Ha őszinte vagyok én nem szeretném, hogy már idén sb-t nyerjen. Sose szerettem, mikor valaki újoncként jön és behúzza. És nem, nem Wilsonnal van gondom, az számomra egy rossz üzenet a liga egészére nézve, hogy egy rookie lenyom mindenkit.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: NFL

Hozzászólás Szerző: Magic » 2018.10.30. 14:41

gaborc írta:
2018.10.29. 18:10
Magic írta:
2018.10.29. 14:36
Nemsokára.
Költségcsökkentés, fiatalítás, játékoscsere cunami várható a Giants háza táján az elkövetkezendő időkben. ;) Végre kezdi belátni a vezetőség hogy ez így nem mehet tovább.
Bár ennek okán a franc se tudja Snacks-t minek kellett elpasszolni... Hogy Apple-t elcserélték az egy dolog, de Harrison érthetetlen. Az egyik legbiztosabb emberünk volt.. Na de valamit, valamiért.
Ha már így alakul az év, lehet az 1/1 lesz a cél. Nagy harc lehet érte a Niners/Cards duóval. Amivel ugye lehetne qb-t hozni, de azt mondják az idei draft class ezen a téren jóval erősebb volt, mint lesz jövőre. Mondjuk Barkley szintén bevált nálatok, csak ugye a rb és a qb poszt más szint.
Nem kicsit bevált, pedig hogy is van a mondás?: Futót korán draftolni... :D
Az 1/1-es választási jogra én most azt mondom talán nekünk van a legnagyobb esélyünk, így már most hogy ennek az évnek gyakorlatilag vége... Ez maradt csak. Meg a franchise qb álom. (:v
Draft pick-ek kellenének nagyon, bár ahogy most állunk lassan tutira vehetjük a Top5-öt...
Jön a tisztogatás, de attól félek ennek jó pár ígéretes játékos is áldozatául esik majd.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: NFL

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2018.11.08. 13:27

Azért ez a csilliárd dollárből összevásárolgaott Rams védelem annyira nem penge még...

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: NFL

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2018.11.08. 13:50

9_46_20 írta:
2018.11.08. 13:27
Azért ez a csilliárd dollárből összevásárolgaott Rams védelem annyira nem penge még...
Papíron tényleg többet várna tőlük az ember úgy összességében.
De azért még így is övék a legjobb fal a Donald-Suh duóval és ha Talib visszatér, akkor a secondary is szerintem jóval erősebb lesz.
Egy valamivel átlag fölötti védelem plusz a liga egyik legjobb támadósora általában jó ajánlólevél a bajnoksághoz. A Rams gondja, hogy ilyenből pont az NFC-ben van még pár rajtuk kívül, lásd Saints elleni meccsük.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: NFL

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2018.11.22. 08:27

na hát ez a rams chiefs megmutatta, hogy ezek lyukasmarkú irányítók, mind goff, mind mahomes.
ennyi elejtett labdát, látszik, csak akkor lubickolnak, ha van előttük betonfal.
és ha az a fal eltűnik esetleg a szezon végén, akkor nem 10-1, hanem 1-10 lesz a mérleg...

ja most néztem meg az összefoglalót, egy kibaszott nagy vicc 50 50 pont, mint egy egyetemi bajnokságon, ahol gyakorlatilag nincs védelem... (:u

Igaz sok pont a védelemből jött...

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: NFL

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2018.11.25. 11:53

9_46_20 írta:
2018.11.22. 08:27
na hát ez a rams chiefs megmutatta, hogy ezek lyukasmarkú irányítók, mind goff, mind mahomes.
ennyi elejtett labdát, látszik, csak akkor lubickolnak, ha van előttük betonfal.
és ha az a fal eltűnik esetleg a szezon végén, akkor nem 10-1, hanem 1-10 lesz a mérleg...

ja most néztem meg az összefoglalót, egy kibaszott nagy vicc 50 50 pont, mint egy egyetemi bajnokságon, ahol gyakorlatilag nincs védelem... (:u

Igaz sok pont a védelemből jött...
Csapatjáték, kb ennyi. Ha nincs, aki megvédjen, akkor bár lehetsz te a legjobb qb, akkor sincs esélyed. Ha valaki, akkor én Packers-drukkerként ezt közelről látom Évek óta. Ezért is kapok agyfaszt, mikor jönnek a Pats-drukkerek Brady 5 gyűrűjével, ha megemlítem, hogy Manning, Rodgers, Brees, vagy a régebbiek közül pl Marino, Favre, Warner, Young, vagy a szerintem talán legnagyobb Montana is elég jó kis qb-k voltak és Brady nem feltétlen magaslik ki annyival a felhozatalból, mint azt a gyűrűk alapján sokan gondolnák.

A konkrét meccsre meg annyit, hogy néha kell ilyen is. Ez volt azt hiszem minden idők harmadik legpontesrősebb meccse, szóval azért nem hetente látunk ilyeneket se. Ha megnézed, a Chiefs idén kikapott a Patstől és a Ramstől, a Rams pedig a Saintstől. Szóval betonfal ide, vagy oda, foghatók ők is. Én pl a pénzem idén a New Orleansra tenném. Ha már nekünk idén se jön össze (ez ma éjjel kb el is dől a Vikings ellen), akkor örülnék ha Brees behúzná a második Lombardiját. Nagyon kedvelem a játékát és őt magát is, mint embert.

Ja és bár nagyon nehéz ezt leírnom, mert még mindig majdnem agyvérzést kapok, ha eszembe jut a meccs, de gratula a legutóbbi győzelmetekhez ellenünk.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: NFL

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2018.11.25. 19:52

:mosoly:

Csetlik botlik a hawks is bőven...
Végre tudnak futni ez hiányzott...

Én is a saintsre mondanám a végét, szerintem az ilyen sztarokat osszegerebpyezo csapatok nem tudnak sb-t nyerni mert mindenki meg akarja csinálni a a nagy játékot magának, lásd Donald vagy suh vagy főleg Peters.

Ja a Green bay is szoporoller bár ott egyértelmű lenne a lépés kirakni az edzőt

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: NFL

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2018.11.25. 22:08

Ehhh. Hát ezeket a hawks meccseket emberes vegigulni
Megint az utolsó utaniban jött a nyeres....

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: NFL

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2018.12.14. 12:12

hát még a végén nézni lehet a PO-t... (:u
Erre sem gondoltam volna szeptember, októberben

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: NFL

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2018.12.17. 21:49

Nekem tegnap vált matematikailag is biztossá, hogy idén nem leszek érdekelt.
De ahhoz túlságosan is imádom ezt a sportot, hogy a playoffot ne nézzem. Go Saints! AFC-ben pedig hajrá bárku, aku épp a Pats ellen játszik. :D

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: NFL

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2019.01.02. 08:23

édes istenem ez a szenvedés a cardinals ellen...
legalább a dallas ellen megy a csapat, és nem a bears ellen.
igaz annyi az eredője mindennek, hogy talán nagyobb az esély arra, hogy egy fordulóval később lehet búcsúzni.
viszont újra itt a rush, és ez jó, senki sem fut ennyit a ligában 170 yard/game

Lezárt