TENISZ!

Minden, amit nem motor hajt
Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2018.11.14. 21:45

rdaneelolivaw írta:
2018.11.14. 21:25
vollebak írta:
2018.11.13. 22:50
A barátnőm kint van épp Londonban a vébén. Alig várta, hogy lássa Rogert élőben, erre készült hónapok óta :)

A Maestro kékben, ma este Thiem ellen:
Mi jövőre tervezzük, hogy megnézzük valahol.
Az edzőm Párizsban volt most kint a MASTERSEN, ott elkapta Nishi ellen.

Érdekes amúgy amit mondott róla, szerinte nem közvetlen a közönséggel. Djoko meg pozitív csalódás neki. (:v

Azt mondta, hogy nagyon nagyon takarékos teniszt játszik Roger, és nem csodálkozna ha még 3-4 évig játszana.
A legeslegelső adandó alkalommal szöget üt, irgalmatalanul nyomja az ellenfelet, mindig támad.
Ami még érdekes, azt mondta, hogy akkorát basz a labdába amit csak kevesen még a fiatalok közül is. (:v
Nishikori csak egy "bábu" volt, az akkori meccsen.

Most pedig visszavágott. :)
Hogy aztán 2 nappal később kapjon egy Andersontól egy 6:0, 6:1-et. (:u
Mert Roger egy kalap szar fel eve mar. Egy szarul jatszo Nishi verte allitolag. Siman. A statot elnezve ez konynen el is hiheto. Nem is nagyon nezem a meccseit, amig igy jatszik. Azt az unalmas vedekezo buzi falat meg plane nehez elviselni a csucson megint. fuj

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.01.11. 12:03

Murray visszavonul. Wimbledonban szeretne visszavonulni, de még azt sem tudja, hogy addig kibírja-e. Lehet, hogy Melbourne lesz a végállomás. Azt mondja, 20 hónapja fáj mindene, megtett mindent, de nem akar javulni érdemben az állapota, és nem akarja ezt így tovább csinálni.

Durva belegondolni, hogy az a 2016-os második félév és világelsőségre hajtás okozta lényegében ezt. Teljesen ráment, azután kellett műteni a csípőjét és azóta van dögrováson folyamatosan.

Szerencsétlen, sajnálom azért, láthatóan megviselte ez a bejelentés. A maga módján kedvelhető figura a száraz humorával és a fapofájával.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2019.01.27. 11:54

LOOOOOOOOLL
Ennel a szanalmas produkcional meg a nagypapa Federer is tobbet tudott volna nyujtani. Tobbet is nyujtott forman kivul 35 evesen 2016-ban egy ennel is jobb Djoko ellen.
De vicces is visszagondolni, hogy a nyomi Nadal fanok hogy el voltak szallva Nadal formajatol, csak mert megint vicc mezonyon kellett atmennie. Mondjuk ebben a mezonyben nehez is volna nehez sorsolast kapni. Ha eszembe jut, hogy a buzi nadalosok hogy weak eraztak a 2004-2007 kozotti idoszakra...akkor ez 2010 ota mi????
Nem, mintha Novaknak most tulzottan orulnek. Daniel? :D

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2019.01.27. 16:28

Kép

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2019.01.28. 14:36

Rocco írta:
2019.01.27. 11:54
Nem, mintha Novaknak most tulzottan orulnek. Daniel? :D
Tök mindegy melyik nyer... de talán annyira mégse.
Ha megosztoznak azon a pár GS-en amit még nyerni fognak akkor az a jobb ha egyik sem éri el a huszat.
Ennek fényében ez a végeredmény most kellett mint egy falat kenyér. (ha Nadal nyer, akkor borítékolható a 19. GS az RG-vel, így azért, hogy ilyen brutálisan elverték rezeg a léc neki RG-n is.)

Szerintem túlzott elvárások voltak Nadaltól.
OK, bemasírozott a döntőbe, de komolyabb tesztje nem volt addig. Nem volt felvezető tornája, nem volt a meccse. Ahhoz képest ez egy baromi szép eredmény akárhogy is nézzük.
Viszont... nem vagyok biztos benne, hogy ezzel az átalakított játékkal van esélye a szerb ellen (salakon van nyilván), mert ezt jobban játssza Djokovic.

Emlékszem, hogy ezt a vonalig fellépkedős, hiperagresszív teniszt amit Rogerre ráeröltetett (F)Edberg (:v , - ugyanez történt Feddel is 2014-ben és 2015-ben amikor 3 GS-döntőt elvesztett a szerb ellen. Mindenki ellen működött, kivéve amikor ezek ketten találkoztak. Teljesen hátra volt szorítva a svájci.
Ráadásul mennyi éve lehet hátra Nadalnak? 2-3 éve aktívan?
Szerintem ha ilyen kulcsparamétereket átalakítasz valaki játékán, az legalább 2-3 év, ha nem több mire elkezd működni. Fednek tuti volt ennyi.

Persze senki nem sérthetetlen, mindenki verhető és a teniszben gyorsan történnek a dolgok. Bármikor visszazuhanhat a szerb is.

Lehet, hogy 1 labdán múlt az, hogy NADAL lesz-e valaha 20x-os GS-bajnok avagy megdönti ezt a rekordot.
Ez pedig tavaly volt a wimbledoni elődöntőben Novak ellen. Lehet több ilyen labda is volt, de úgy emlékszem az a meccs nem sokon múlott.

A másik, hogy amikor kijöttek a meccsre, látszott rajta, hogy itt ki lesz végezve. Tudta szerintem.
Ritka az a pillanat amikor a spanyol önbizalmát 3-4 gém alatt el lehet venni, nem is tudom láttam-e tőle ilyet eddig.

Fel van adva a lecke megint, mert ez a tenisz b+... és még csak nem is fizikálisan lett elverve. :pf02

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2019.01.28. 14:43

Na megnéztem...
Tavaly... Wimbledon SF Djokovic vs Nadal
5 szett, 4:4 15:40 és 7:7-nél is 30:40-nél volt először 2 majd 1 bréklabdája Nadalnak.

Ha azok közül egyet hoz, akkor szerintem ő a bajnok, mert Andersont megveri a döntőben.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2019.03.01. 22:24

Patkany Nadal megitn alkotott. Mindig azt hiszem, hogy nincs lentebb, aztan megis van. Ilyenkor azert szepen kibujik a szog a zsakbol.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2019.03.16. 19:29

Federer 2013-ban kiallt Nadal ellen kozvetlenul miutan megserult, Meg meg 3szor abban az evben. Ez a szanalmas gusztustalan gyava ember meg megfutamodott. Gondolom mennyire serult lehet, ha mar Miamiban jatszani akar. Csak mint mindig. Eljutottam oda, hogy zsigerbol gyulolom ezt az embert.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2019.07.13. 12:04

Kép

Sajnálni fogom amikor abbahagyják.
Nagy meccs volt a tegnapi is.
Semmiféle finomkodás nincs, a tenisz nevében "kinyírják" egymást. (:v

Persze majd ha már nem játszanak, akkor is lesznek valakik akik a többiek fejére nőnek fejben.
Kérdés mennyire...

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2019.07.14. 20:48

Régen ültem le teniszt nézni. De ez nagy volt!
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2019.07.14. 21:22

Nigel Hill írta:
2019.07.14. 20:48
Régen ültem le teniszt nézni. De ez nagy volt!
Miben?
Nekem ez annyira fájt, hogy nehéz lesz továbblépni.
Talán ha a saját meccseimet megint hozom szeptemberben...

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2019.07.14. 21:37

rdaneelolivaw írta:
2019.07.14. 21:22
Nigel Hill írta:
2019.07.14. 20:48
Régen ültem le teniszt nézni. De ez nagy volt!
Miben?
Nekem ez annyira fájt, hogy nehéz lesz továbblépni.
Talán ha a saját meccseimet megint hozom szeptemberben...
Én izgalmasnak találtam hogy elmentek a végsőkig. :)
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2019.07.16. 10:10

Nigel Hill írta:
2019.07.14. 21:37
Én izgalmasnak találtam hogy elmentek a végsőkig. :)
Valószínűleg egy neutrális érdeklődőnek ez izgalmas, de mi federer-szurkerek vagyunk. :)
Így azért keserves egy végjátéka volt a meccsnek/tornának.
Persze a meccs előtt azt mondtam én is, csak legyen meg Nadal aztán majd meglááááásssssuk, de ilyen szcenárióval nem számoltam. :(

De így két nap elteltével már azért tovább lehet lépni belőle. :D
TTW-n sok-sok okoskodó topik van a témában, döbbenet olvasni egyiket másikat.
De volt már Roger is fordított helyzetben, pl Wimbledon 2009 döntő szett 16:14 neki, a szenvedő fél Roddick.
Akinek ilyen hosszú a pályafutása annak biztosan lesznek ilyen pillanatai is.
Meg tudom érteni a nadal-szurkolókat is, milyen fájdalmas lehetett a 2012-es ausztrál döntő, vagy a tavalyi wimbledoni SF.

1 dologban igaza van egy TTW-irogatónak, abban, hogy Djokovicnak nincsen jelenleg sem fiatal kihívója, míg Federernek és Nadalnak volt a pályafutásuk ebben és- korábbi szakaszában is. Ez azért nagyon nem mindegy. És símán lehet, hogy 3-4 év múlva úgy vonul vissza a szerb, hogy addig se lesz.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2019.07.17. 11:55

Nigel Hill írta:
2019.07.14. 21:37

Én izgalmasnak találtam hogy elmentek a végsőkig. :)
Belolem meg kiirtotta a gyermeki, szurkoloi enem, es konkretan megszuntem Federer rajongo lenni. Teniszt sem nezek tovabb. Federer bekerult Kimi Raikkonen melle, es innentol ezt a korszakat az eletemnek lezartam. Volt mar sok nyomorekoskodasa az oregnek, a nagy harmas tagjai kozul messze neki a legtobb, de ezt a vasarnapit mar nem nyelem le. Ez volt mind kozul a legdurvabb. Megbocsathatatlan. Ez az ember egyszeruen nem az, akinek hittem. Ez egy beszari. Es kiderult, hogy anno ebben is rossz vagonra szalltam sajnos.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2019.07.28. 20:24

Kép

NIKOLOZ bekarcolt egy 500-as tornát. (:o (:n

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2019.09.08. 15:53

Kép

Tetszett ahogy a ribanckurva megint oktatva volt egy fiatal által. (:o

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2019.10.13. 19:21

Kezd alakulni ez a karrier.

Kép

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2019.10.18. 07:08

Kép

15 és fél évesen WTA-tornagyőzelem.
Ez nem semmi. :)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.08.31. 20:18

ARTHUR ASHE Stadium
USTA BILLIE JEAN KING NATIONAL TENNIS CENTER

Ülőhelyekre hatalmas kifeszített fedőponyva: BLACK LIVES MATTER.

'nyád pics'. (:h

Kép

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.09.07. 07:22

Ez olyan szép, hogy maradjon itt emlékül. :D


Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.09.07. 07:25

Ez is kurva fontos. :D

Kép

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2020.09.07. 09:35

rdaneelolivaw írta:
2020.09.07. 07:22
Ez olyan szép, hogy maradjon itt emlékül. :D

Legalabb nem kellett vegignezned ahogy megnyeri a tornat:)

Egyebkent tulzas az itelet, en sok teniszt nem nezek de az ilyen jelenetek es durvabbak surun elofordulnak, most eppen igy pattant a labda. Na mindegy

O amugy igy :

„Borzasztóan szomorú vagyok az egész szituáció miatt. Azóta érdeklődtem a vonalbíró hölgy hogylétéről, a szervezők pedig azt mondták, hogy hála istennek jól érzi magát. Nagyon sajnálom, hogy ilyen kellemetlenséget okoztam neki. Természetesen nem szándékosan” – írta saját Instagram oldalán a történtek után Novak Djokovics.

„Ami a diszkvalifikációt illeti, csalódott vagyok, de tovább kell folytatnom a munkát, és a történteket tanulságként kell elkönyvelnem – játékosként és emberként is egyaránt. Bocsánatot kérek a US Opentől és mindenkitől, aki közreműködött a torna létrejöttében. Nagyon hálás vagyok a csapatomnak, a családomnak és a rajongóimnak, hogy mindig mellettem állnak. Köszönöm és még egyszer elnézést a történtekért”

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.09.07. 12:34

Bandee írta:
2020.09.07. 09:35
Egyebkent tulzas az itelet, en sok teniszt nem nezek de az ilyen jelenetek es durvabbak surun elofordulnak, most eppen igy pattant a labda. Na mindegy.
Ez azért nem így van. 5-10 évente egyszer ha előfordul olyasmi, hogy valaki dühöngve elüti a labdát valamerre és éppen eltalál valakit, és szépen le is szokták érte léptetni az elkövetőt. :)

A riporter - aki régebben teniszezett is ha jól tudom - sem látott még közelről még csak hasonlót sem.
Én is túl vagyok már a 200. amatőr teniszmeccsemen (másod és harmadosztály BP), de még csak megközelítőleg sem láttam ilyesmit élesben. Káromkodások vannak leginkább vagy minősíthetetlen vulgáris viselkedés, nagyon rossz esetben ütőtörés vagy ütőt a kerítésnek basszák.
Mondjuk amatőr versenyen nincsen bíró akit eltalálhatsz, ennyiben könnyebb a szitu.

Itt mellesleg nem azért van leléptetés mert valami óriási szabályszegésről lenne szó, vagy épp megsérült a tag (nem sérült meg), hanem azért mert ez rohadt veszélyes dolog. 120 és 230 km/h között közlekedik a teniszlabda a levegőben és azért ha eltalál egy érzékeny részeden az nagyon szar tud lenni.
A fiamat most egy visszapattanó labda(!) találta orron, 15 percig ömlött belőle a vér, pedig teljesen ártalmatlan helyzetről volt szó.

A bírók tudják, hogy adogatás alatt a felpattanó labda eltalálhatja őket, de erre fel vannak készítve. Vagy esetleg a székbírót egy return telibenyomja. :)
De itt még csak éppen labdamenet sem volt, a bíró teljesen váratlanul kapott a nyakára egy ütést, mert az egyik versenyző éppen dühöngött. :D

Kurvára leléptették az összes ilyen figurát eddig.
McEnroe kamerafelrúgás, Nalbandian székbíró lábát felsértette a rúgásával, Shapovalov a székbíró szemét(!) kilőtte labdameneten kivül (a szemét műteni kellett!), és most Gyokovics. Teljesen reális ítélet, el sem beszélgettem volna vele, mert nincs lehetősége a supervisornak a mérlegelésre.

Azért is kell a leléptetés, hogy lehetőleg minél kevesebben viselkedjenek így a jövőben. Ne ez legyen a minta, főleg olyasvalakinél aki milliók példaképe és okkal.

Egyébként amit írt az Instára (:D ) az tök rendben van szerintem. És emiatt nem is tartom őt rossz figurának... sőt!
A Zsírmalac az egyetlen probléma a teniszvilágban. :) (Serena Williams) :)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2020.09.07. 13:05

rdaneelolivaw írta:
2020.09.07. 12:34
Bandee írta:
2020.09.07. 09:35
Egyebkent tulzas az itelet, en sok teniszt nem nezek de az ilyen jelenetek es durvabbak surun elofordulnak, most eppen igy pattant a labda. Na mindegy.
Ez azért nem így van. 5-10 évente egyszer ha előfordul olyasmi, hogy valaki dühöngve elüti a labdát valamerre és éppen eltalál valakit, és szépen le is szokták érte léptetni az elkövetőt. :)

A riporter - aki régebben teniszezett is ha jól tudom - sem látott még közelről még csak hasonlót sem.
Én is túl vagyok már a 200. amatőr teniszmeccsemen (másod és harmadosztály BP), de még csak megközelítőleg sem láttam ilyesmit élesben. Káromkodások vannak leginkább vagy minősíthetetlen vulgáris viselkedés, nagyon rossz esetben ütőtörés vagy ütőt a kerítésnek basszák.
Mondjuk amatőr versenyen nincsen bíró akit eltalálhatsz, ennyiben könnyebb a szitu.

Itt mellesleg nem azért van leléptetés mert valami óriási szabályszegésről lenne szó, vagy épp megsérült a tag (nem sérült meg), hanem azért mert ez rohadt veszélyes dolog. 120 és 230 km/h között közlekedik a teniszlabda a levegőben és azért ha eltalál egy érzékeny részeden az nagyon szar tud lenni.
A fiamat most egy visszapattanó labda(!) találta orron, 15 percig ömlött belőle a vér, pedig teljesen ártalmatlan helyzetről volt szó.

A bírók tudják, hogy adogatás alatt a felpattanó labda eltalálhatja őket, de erre fel vannak készítve. Vagy esetleg a székbírót egy return telibenyomja. :)
De itt még csak éppen labdamenet sem volt, a bíró teljesen váratlanul kapott a nyakára egy ütést, mert az egyik versenyző éppen dühöngött. :D

Kurvára leléptették az összes ilyen figurát eddig.
McEnroe kamerafelrúgás, Nalbandian székbíró lábát felsértette a rúgásával, Shapovalov a székbíró szemét(!) kilőtte labdameneten kivül (a szemét műteni kellett!), és most Gyokovics. Teljesen reális ítélet, el sem beszélgettem volna vele, mert nincs lehetősége a supervisornak a mérlegelésre.

Azért is kell a leléptetés, hogy lehetőleg minél kevesebben viselkedjenek így a jövőben. Ne ez legyen a minta, főleg olyasvalakinél aki milliók példaképe és okkal.

Egyébként amit írt az Instára (:D ) az tök rendben van szerintem. És emiatt nem is tartom őt rossz figurának... sőt!
A Zsírmalac az egyetlen probléma a teniszvilágban. :) (Serena Williams) :)
Én úgy tudtam ez általános. De valóban inkább az ütőket hajigálják.. Mi baj van a Williams lánnyal?

Nekem szimpi ez a Djokovics, ha néznék teniszt akkor neki szurkolnék az biztos. Már csak azért is mert utáljátok itt:)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.09.07. 15:42

Bandee írta:
2020.09.07. 13:05
Én úgy tudtam ez általános. De valóban inkább az ütőket hajigálják.. Mi baj van a Williams lánnyal?

Nekem szimpi ez a Djokovics, ha néznék teniszt akkor neki szurkolnék az biztos. Már csak azért is mert utáljátok itt:)
A saját ütőiket zúzzák, vagyis a ütőfejet általában a pályába beleverik úgy, hogy az rommátörik.
Ritkább esetben a saját lábukon kettétörik az egészet. :)

Labdával lövöldözni (labdameneten kívül) az baromira nem általános, és veszélyes is.
Még amatőr szinten is szoktak figyelni arra, hogy pl szervánál a fogadó mögött éppen lehetőleg ne kóricáljon senki pl a másik pályáról. (mondjuk átgurult labda végett)

Nincs baj amúgy Gyokoviccsal, én nem utálom, sőt senkit se. Sőt... maximálisan elismerem amit csinál, brutális.
A zsírmalac más tészta, minden idők egyik legsportszerűtlenebb teniszezőnőjének tartom.
A férfiak között a megaruppótlan már visszavonult. :D
Ő volt az:
Ennél nagyobb faszt TE még az életben nem láttál...



(:o



(:h

Lezárt