TENISZ!

Minden, amit nem motor hajt
Lezárt
Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: T.E.N.I.S.Z!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2014.03.26. 14:06

vollebak írta:
Rocco írta:
Ugyan már, tanuld már meg, ha Nadal kikap, akkor hiányzik valamelyik végtagja, de minimum nagyon nagyon fáj a szempillája.
Szó sincs erről. De szerinted ez az ukrán majom simán leveri a világelsőt így, ha az teljesen rendben van? Egyébként meg olvass vissza - nem én hoztam fel ezt a nem teljesen egészséges dolgot, hanem Dani, úgyhogy kapufa.
rdaneelolivaw írta: Dubaiban Gyoko, most Nadal.
De szerintem nem egészséges a spanyol.
Akkor Dani is idióta Nadal-drukker, aki mosdatja, ha kikap? :mosoly:
Rocco írta: 85 kg körül lehet, semmi extra, szerintem a mezőnyt nézve sem.
Nem nézek utána, de úgy rémlik pl. Roger sem sokkal könnyebb.

Laikusokat megzavarhat a formás, izmos bal bicepsze, amit gyakran szeret feszítgetni, se szerintem nem izmos.
A lábai erősek, az sokkal figyelemre méltóbb, inkább abban van a súly.


"His foot speed for his size is phenomenal. I mean I have been a lot around a lot of great tennis players, you know, the Chang, you know, the Hewitt ... They're small body guys. Borg - small body guy. This guy is a horse, you know."

Bár ez csak a totál hozzá nem értő Larry Stefanki véleménye. Ő volt az edzője McEnroe-nak, Ríosnak, Kafelnikovnak, Henmannak, Roddicknak, Sharapovának ... Szóval biztosan nem tudja, miket beszél, hogy Nadalra azt mondja, akkora, mint egy ló, mert ez sem látott még teniszezőt közelről, csak megzavarta Nadal bal bicepsze (:n
Ugyan, évek óta jól működő rendszer Nadal efajta mosdatása.
Ő a leghajlamosabb korán kiesni, noname ellen is, ez is nagyon régi dolog, nem értem, miért vagy meglepődve.

Figyelj...
A teniszoldalak is azt mondják, hogy nagyjából egy súlyban van a top, de egyébként szemre is megmondom Neked.
Djokovic van lemaradva pár kg-al.

Sőt, van, ahol pl Fedet és Nadalt is egyaránt 85 kg-nak írják. Akkor most mi a farok van? Mindenki ló, vagy mi? :D
Szarom le, hogy ki mondta, mekkora névvel, ha egyszer a kibaszott tények meg azt mondják, hogy nincs nagy súlya.
Ha holnap mekkenró azt mondja, hogy a salak a leggyorsabb, akkor hirdeted az igét?

Murray is 84 kg.
Tsonga pl. 91 kg.
Akkor ő mi a tököm, Bronthosaurus?

A kék bálna Del Potrot már nem is mondom a 97 kilojával.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: T.E.N.I.S.Z!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.03.26. 14:29

Rocco írta:
Ugyan, évek óta jól működő rendszer Nadal efajta mosdatása.
Ő a leghajlamosabb korán kiesni, noname ellen is, ez is nagyon régi dolog, nem értem, miért vagy meglepődve.

Figyelj...
A teniszoldalak is azt mondják, hogy nagyjából egy súlyban van a top, de egyébként szemre is megmondom Neked.
Djokovic van lemaradva pár kg-al.

Sőt, van, ahol pl Fedet és Nadalt is egyaránt 85 kg-nak írják. Akkor most mi a farok van? Mindenki ló, vagy mi? :D
Szarom le, hogy ki mondta, mekkora névvel, ha egyszer a kibaszott tények meg azt mondják, hogy nincs nagy súlya.
Ha holnap mekkenró azt mondja, hogy a salak a leggyorsabb, akkor hirdeted az igét?

Murray is 84 kg.
Tsonga pl. 91 kg.
Akkor ő mi a tököm, Bronthosaurus?

A kék bálna Del Potrot már nem is mondom a 97 kilojával.
Tőlem mikor hallottad, hogy sérülés miatt kapott ki mondjuk 2009-ben Söderlingtől a Garroson? Vagy, hogy a 2012-es AO döntőben?

Mondom, pont neked kéne tudni az AKR miatt, hogy milyen az, ha tipikusan provokatív jelleggel idióta szurkerek hülyeségeit egy vitában rád akarják vetíteni. Én sosem kerestem mögöttes okokat, ha kikapott, az meg, hogy más igen, leszarom. Nem azonosulok a sikítozó kislányokkal, akik nem tudják elfogadni, hogy kikaphat simán a kedvencük.

Murray, Tsonga 190 körül (vagy felett) vannak, Del Potro meg majdnem 2 méter. Ráadásul sokkal lassabbak is, mint Nadal. Ez az "akkora, mint egy ló" sokkal inkább arra vonatkozott, hogy az alsóteste milyen vastag, amit te is emlegettél, hogy a lába, meg a valaga mekkora. Federernek, vagy Del Pónak hol van ekkora alsóteste? Egyébként az a 85 kiló, amit citálnak neki, már vagy 8 éve változatlan, holott idén is látszik, hogy fogyott tavalyhoz képest. Már rég nem pontos adatok ezek, egyszer beírták és úgy maradt. Szerintem jelenleg sincs 85 kiló, inkább 82 körül maximum. De mondom, a lényeg nem ez, hanem ennek a testtömegnek az eloszlása.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: T.E.N.I.S.Z!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2014.03.26. 16:32

vollebak írta:
Rocco írta:

Tőlem mikor hallottad, hogy sérülés miatt kapott ki mondjuk 2009-ben Söderlingtől a Garroson? Vagy, hogy a 2012-es AO döntőben?

Mondom, pont neked kéne tudni az AKR miatt, hogy milyen az, ha tipikusan provokatív jelleggel idióta szurkerek hülyeségeit egy vitában rád akarják vetíteni. Én sosem kerestem mögöttes okokat, ha kikapott, az meg, hogy más igen, leszarom. Nem azonosulok a sikítozó kislányokkal, akik nem tudják elfogadni, hogy kikaphat simán a kedvencük.

Murray, Tsonga 190 körül (vagy felett) vannak, Del Potro meg majdnem 2 méter. Ráadásul sokkal lassabbak is, mint Nadal. Ez az "akkora, mint egy ló" sokkal inkább arra vonatkozott, hogy az alsóteste milyen vastag, amit te is emlegettél, hogy a lába, meg a valaga mekkora. Federernek, vagy Del Pónak hol van ekkora alsóteste? Egyébként az a 85 kiló, amit citálnak neki, már vagy 8 éve változatlan, holott idén is látszik, hogy fogyott tavalyhoz képest. Már rég nem pontos adatok ezek, egyszer beírták és úgy maradt. Szerintem jelenleg sincs 85 kiló, inkább 82 körül maximum. De mondom, a lényeg nem ez, hanem ennek a testtömegnek az eloszlása.

Majd figyelek innentől, mennyire jellemző ez Rád. :D
De, mondjuk, hogy megelőlegezem Neked, hogy igazad van.

Akkor hibás a kijelentés, de úgy ahogy van. Akkor máshogy kell fogalmazni. Ráadásul pont az izmos lábaktól lesz valaki robbanékony futásban, nem a széles háttól, nekem ebben semmi furcsa nincs. Az már inkább, hogy mennyire nem savasodik el hosszútávon sem.

Ha valaki azért nagyobb, mert magasabb, akkor azért nagyobb, kész. Nagyobb.
A zsiráfra sem mondjuk, hogy kisebb, mint a diszno, csak mert az "csak" magasabb és jóval karcsúbb. Attól még nagyobb.

Azt, hogy ki mekkora, úgymond, azt a tömege határozza meg, nem pedig az, hogy annak milyen az eloszlása.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: T.E.N.I.S.Z!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.03.26. 17:34

Mondjuk Nadal gyors, de nem azért mert gyorsabban tud futni, hanem mert kitűnően anticipál.
Szinte olvassa az ellenfelét. Ettől tűnik úgy, mintha előbb odaérne... és oda is ér, csak nem a ló lábai miatt. :D

Nem gyorsabb mint Gyoko vagy csúcson lévő Fedex.
Nem erősebb a lába mint a többinek, ez baromság. OK, pl. Simonnál, Csilicsnél igen, de egy Murray-nál. :D
Urban legend.

Inkább az a furcsa, hogy teljes intenzitással tud játszani egy 4-5 szettes meccs alatt is.
Azt pedig ugye nem kell mondanom mekkora terhet ró a testére az az ütésstílus amit képvisel.
SCI-FI. Ilyen nincs... vagyis van. :)

"I believe in Landis"
Mondta egykor Lance Armstrong"
:D :D :D

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: T.E.N.I.S.Z!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.03.26. 17:57

rdaneelolivaw írta: Inkább az a furcsa, hogy teljes intenzitással tud játszani egy 4-5 szettes meccs alatt is.
Azt pedig ugye nem kell mondanom mekkora terhet ró a testére az az ütésstílus amit képvisel.
SCI-FI. Ilyen nincs... vagyis van. :)
:D :D :D
Most esik le, hogy te irigy vagy rá :lol:
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: T.E.N.I.S.Z!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.03.26. 18:03

rdaneelolivaw írta:
"I believe in Landis"
Mondta egykor Lance Armstrong"
:D :D :D
Na, modnjuk ez pont jó példa. Armstrong ellen sem ágáltak, hogy persze, azért megy fel a Pireneusokban úgy, mintha motoron ülne, mert ő tolja a kokszot, mi meg nem ...

Ha Nadal számodra tévénézőként is ennyire nyilvánvalóan kokszol, akkor ez közismert a touron is. Mégsem szól senki, még névtelen forrásként sem. Na, vajon miért? :lol:

Lehet, hogy ugyanazoktól a dokiktól kapja a fél mezőny a koktélt, ahogy anno a bringások Fuentestől. Ezt meg már kifejtettem, hogy ha ennek tükrében Nadal szervezete többet tolerál az anyagokból, vagy erősebb hatást vált ki nála ugyanakkora mennyiség, akkor megint ott tartunk, hogy az genetikai adottság, ergo sporttehetség.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: T.E.N.I.S.Z!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.03.26. 18:38

vollebak írta:Most esik le, hogy te irigy vagy rá :lol:
Már mire? :D
Tudomásul veszem, hogy 40 évesen mi az amit még meg tudok tanulni X energiabefektetéssel.
Irigylem a szorgalmát, az odafigyelését. Mást nem.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: T.E.N.I.S.Z!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.03.26. 19:31

vollebak írta:Lehet, hogy ugyanazoktól a dokiktól kapja a fél mezőny a koktélt, ahogy anno a bringások Fuentestől. Ezt meg már kifejtettem, hogy ha ennek tükrében Nadal szervezete többet tolerál az anyagokból, vagy erősebb hatást vált ki nála ugyanakkora mennyiség, akkor megint ott tartunk, hogy az genetikai adottság, ergo sporttehetség.
Te abból indulsz ki, mindenki ugyanazt szedi, nagyjából ugyanakkora (lórúgásnyi :D) mennyiséggel.
Ez szerintem baromira nem így van.
Adott egy szer például, a doki elmagyarázza a sportolónak miben lesz jobb, viszont milyen veszélyekkel, mellékhatásokkal jár.
Kizárt, hogy ezt mindenki aki kokszol - ugyanolyan mértékben, de - vállalja.

Armstrong cuccait max. a US POSTAL szedte, más biztosan nem.
Nem hiszem, hogy az amerikai laborok kokettáltak volna pl. Ulléékkal. Kizárt.
Ráadásul Armstrong volt a főszervezője az elosztásoknak, ő szerezte be az anyagot, népszerűsítette.
Majd biztos azon a szeren volt mint a riválisai. Persze. :D

Azokban az években jobbak voltak az Amerikai laborok. :)

Akarsz látni nem beanyagozott Nadalt?
Segítek:
2011 World Tour Final (Federer vs Nadal) :mrgreen:

" onclick="window.open(this.href);return false;

Légyszíves segíts nekem mit látsz:
- izzad-e Nadal?
- vajon miért ilyen lassú magához képest?
:D
Érdekelne, tényleg. :)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: T.E.N.I.S.Z!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.03.26. 19:49

rdaneelolivaw írta:
vollebak írta:Lehet, hogy ugyanazoktól a dokiktól kapja a fél mezőny a koktélt, ahogy anno a bringások Fuentestől. Ezt meg már kifejtettem, hogy ha ennek tükrében Nadal szervezete többet tolerál az anyagokból, vagy erősebb hatást vált ki nála ugyanakkora mennyiség, akkor megint ott tartunk, hogy az genetikai adottság, ergo sporttehetség.
Te abból indulsz ki, mindenki ugyanazt szedi, nagyjából ugyanakkora (lórúgásnyi :D) mennyiséggel.
Ez szerintem baromira nem így van.
Adott egy szer például, a doki elmagyarázza a sportolónak miben lesz jobb, viszont milyen veszélyekkel, mellékhatásokkal jár.
Kizárt, hogy ezt mindenki aki kokszol - ugyanolyan mértékben, de - vállalja.

Armstrong cuccait max. a US POSTAL szedte, más biztosan nem.
Nem hiszem, hogy az amerikai laborok kokettáltak volna pl. Ulléékkal. Kizárt.
Ráadásul Armstrong volt a főszervezője az elosztásoknak, ő szerezte be az anyagot, népszerűsítette.
Majd biztos azon a szeren volt mint a riválisai. Persze. :D

Azokban az években jobbak voltak az Amerikai laborok. :)

Akarsz látni nem beanyagozott Nadalt?
Segítek:
2011 World Tour Final (Federer vs Nadal) :mrgreen:

" onclick="window.open(this.href);return false;

Légyszíves segíts nekem mit látsz:
- izzad-e Nadal?
- vajon miért ilyen lassú magához képest?
:D
Érdekelne, tényleg. :)
Nem igaz, mármint az Armstrongos rész. Fuentes látta el anyaggal a fél mezőnyt, később már sem a visszatérő Armstrong, sem a US Postal (később Discovery) sem tudott mit kezdeni az általa nyomott mezőnnyel. Landis 2006-ban amerikaiként, csak nem US Postalosként tekerte le a mezőnyt, addigra miért fogyott volna el a szufla a korábbi csodacsapatból? Pedig ott maradt nekik Hincapie, Savoldelli, Popovych. Mégis lenyomta őket a Fuentes-brigád: Contador, Valverde, Ullrich, Hamilton, Beloki, Landis ... Csupa nagyágyú. Simán lehet, hogy már 2005-ben érezte Armstrong, hogy rezeg a léc (2003-ban is valami egyetlen sovány perccel nyert már csak Ullrich előtt), ezért nem is indult 2006-ban. Nem akart kikapni, érezhette, hogy a spanyol doppinggépezet, pláne, hogy az egész mezőnyben terített, lenyomja őket.

Segítek: ez egy indoor event, azokon sosem izzadt úgy. Nézd csak meg a tavalyi meccsét Djokovic ellen, ugyanúgy alig izzadt magához képest. És azért lassú, mert év végi utolsó torna, elfárad. Ahogyan mindig is elfáradt addigra, ezért nincs még onnan egy címe sem.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: T.E.N.I.S.Z!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.03.26. 20:04

vollebak írta:Segítek: ez egy indoor event, azokon sosem izzadt úgy. Nézd csak meg a tavalyi meccsét Djokovic ellen, ugyanúgy alig izzadt magához képest. És azért lassú, mert év végi utolsó torna, elfárad. Ahogyan mindig is elfáradt addigra, ezért nincs még onnan egy címe sem.
Ez nem számít.
A maghőmérséklet emelkedik, és ezt nem tudja lehűteni egy hűtőház sem.
Valamiért nem termelt akkor és ott annyi hőt. :)
Vajon miért? :D

:D:D:D

De ha tényleg komolyan írod oké, csak akkor valamennyire szentimentálisabb vagy a teniszhez mint én. :)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: T.E.N.I.S.Z!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.03.26. 20:21

Féderer vs Nishikori?
(tipp)?
:P

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: T.E.N.I.S.Z!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.03.26. 20:25

rdaneelolivaw írta:
De ha tényleg komolyan írod oké, csak akkor valamennyire szentimentálisabb vagy a teniszhez mint én. :)
Komolyan írtam :) És biztosan szentimentálisabban állok hozzá, én vagyok az első, aki ezt elismeri :)
rdaneelolivaw írta:Féderer vs Nishikori?
(tipp)?
:P
Roger, de szoros, három szettes meccs lesz. Nishikori érzi nagyon a kemény borítást.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: T.E.N.I.S.Z!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.03.26. 20:45

vollebak írta:Roger, de szoros, három szettes meccs lesz. Nishikori érzi nagyon a kemény borítást.
Zsír.
Szerintem marad a két szett - szét kell variálni Fednek a japcsit.
Amúgy bírom a Japót, jó arc.

De ma is úgy kéne játszani mint tegnap Gaszké ellen, és akkor tök mindegy mit és hogy érez a japó. :D

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: T.E.N.I.S.Z!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.03.26. 22:14

Baszd meg, de undorító ez a döntés a bírótól Djokovic javára. TISZTÁN látszott, hogy a túloldalon ütötte meg a szerb a labdát és ettől ritmust is vesztett a game hátralévő részére Murray. Ilyen mocsadék módon "megnyerni" egy szettet, röhej. Rocco, Dani, hol van most a szerb általatok megénekelt kurva nagy sportszerűsége? Simán azt hazudta, hogy nem ért a labdához a másik térfél felett, csak a sajátján és köszönte szépen a pontot. Aljas csaló szarházi.

Az meg abszolút no comment, hogy a bíró nem tud rendesen angolul és a Murray által reklamált "over the net"-et tisztán láthatóan végig "a háló fölött"-ként és nem "a hálón túl"-ként értelmezte.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: T.E.N.I.S.Z!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.03.26. 23:21

vollebak írta:Baszd meg, de undorító ez a...
Szerb...

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: T.E.N.I.S.Z!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.03.27. 07:35

Na ezért kell cuccolni a teniszben is, hogy ilyen ne fordulhasson elő.
( :D )

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: T.E.N.I.S.Z!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2014.03.27. 08:38

Nem nézem a meccseket, de csípem a Japót, "örülök", hogy Tőle kapott ki.
Ez évek óta nagyon nem Fed borítása, ez annyira volt jó, hogy játékban maradjon.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: T.E.N.I.S.Z!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.03.27. 08:43

Rocco írta:Nem nézem a meccseket, de csípem a Japót, "örülök", hogy Tőle kapott ki.
Ez évek óta nagyon nem Fed borítása, ez annyira volt jó, hogy játékban maradjon.
Azt nem értem, hogy az úristenbe tud a 20 hely környékén tanyázni.
Jó játékos a faszi.
De úgy tűnik nem olyan stabilan jó egész évben.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: T.E.N.I.S.Z!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2014.03.27. 10:47

rdaneelolivaw írta:
Rocco írta:Nem nézem a meccseket, de csípem a Japót, "örülök", hogy Tőle kapott ki.
Ez évek óta nagyon nem Fed borítása, ez annyira volt jó, hogy játékban maradjon.
Azt nem értem, hogy az úristenbe tud a 20 hely környékén tanyázni.
Jó játékos a faszi.
De úgy tűnik nem olyan stabilan jó egész évben.
Kövezzetek meg, ha hülyeséget mondok, de engem sok mindenben a régi Davydenkora emlékeztet.

Bár, ha jobban belegondolok, talán csak egy Ferrer 2...

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: T.E.N.I.S.Z!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.03.27. 12:09

rdaneelolivaw írta:
Rocco írta:Nem nézem a meccseket, de csípem a Japót, "örülök", hogy Tőle kapott ki.
Ez évek óta nagyon nem Fed borítása, ez annyira volt jó, hogy játékban maradjon.
Azt nem értem, hogy az úristenbe tud a 20 hely környékén tanyázni.
Jó játékos a faszi.
De úgy tűnik nem olyan stabilan jó egész évben.
Na, csak bejött a három szett, a végeredmény már nem. A második szett végéig néztem, aztán lefeküdtem, túl fáradt voltam már. Megmondom őszintén, Roger balfaszkodta el, két szettben nyerhetett volna, de kritikán aluli százalékban hozta az első szerváit (akkor épp 40% alatt), így nem lehet. Nishikori meg tényleg top 10 matéria, nem lehet, hogy sérülékeny, vagy valami? A játéka nagyon rendben van, Nadalt is szorongatta Melbourne-ben keményen, például egy ilyen "leszarok mindent, ha kikapok, hát kikapok" Fognininél sokkal jobb játékos, mentalitásra is.

A Djokovic-Murray eset meg továbbra is a no comment kategória. Azzal érvel a bíró azóta is, hogy "Novak nekem nem mondott semmit". Nyilván nem látta, mert ezek a játékosok olyanok, hogy jó eséllyel szúrják ki, ha out-ot szervál ellenük valaki 200+ felett, de egy éppen visszaszenvedett, lepottyanó labdánál elveszítik a térérzéküket ... Hogyne.



Mocskos csaló, csak tét nélküli helyzetekben jópofáskodik ilyen Robredókkal. Itt érezte, hogy Murray elverheti - el is verte volna, ha nem borul ki ezen a hányadék ítéleten (mondjuk az vesse rá az első követ, aki szó nélkül elmenne egy ilyen eset mellett és játszana tovább, mintha mi sem történt volna).

Nem véletlenül mondták Djokovicról jó páran már a tourról, hogy ez a büdös paraszt csak a kamerák előtt játszva az eszét jópofizik, különben meglepődnének sokan, milyen jellem, ha látnák a színfalak mögött is. Nem baj, legkésőbb Nadalon úgyis fennakad a rohadék.

A bíró meg kész, nem fogja fel, hogy az "over the net" az nem a "háló felett", hanem "a hálón túl". Mondják is, hogy "well, there seems to be a language barrier problem here from Damián Steiner, not quite understanding what 'over the net' means". Jól sejtettem, hogy spanyol anyanyelvű, most néztem meg, argentín. Miért nem alap elvárás ilyen munkakörnél a felsőfokú angoltudás? Teljes joggal fogja a fejét Murray ezen az értetlen barmon.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: T.E.N.I.S.Z!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.03.27. 18:24

Rocco írta:Bár, ha jobban belegondolok, talán csak egy Ferrer 2...
Ferrer egy kondigép, egy vaddisznó.
Nishikori sokkal technikásabb nála.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: T.E.N.I.S.Z!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.03.27. 18:27

vollebak írta:Nem véletlenül mondták Djokovicról jó páran már a tourról, hogy ez a büdös paraszt csak a kamerák előtt játszva az eszét jópofizik, különben meglepődnének sokan, milyen jellem, ha látnák a színfalak mögött is. Nem baj, legkésőbb Nadalon úgyis fennakad a rohadék.
Kövezzetek meg, de ha Djoker vs Nadal van épp terítéken, gondolkodás nélkül a szerbnek szurkolok.
Pedig nem kedvelem különösebben. :D

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: T.E.N.I.S.Z!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.03.27. 20:39

rdaneelolivaw írta:
vollebak írta:Nem véletlenül mondták Djokovicról jó páran már a tourról, hogy ez a büdös paraszt csak a kamerák előtt játszva az eszét jópofizik, különben meglepődnének sokan, milyen jellem, ha látnák a színfalak mögött is. Nem baj, legkésőbb Nadalon úgyis fennakad a rohadék.
Kövezzetek meg, de ha Djoker vs Nadal van épp terítéken, gondolkodás nélkül a szerbnek szurkolok.
Pedig nem kedvelem különösebben. :D
Persze, mert Federeresként zavar a 23-10 :lol:

Viccet félretéve, pedig Federer is Nadalt kedveli jobban. Hiába, na, nekem a szerb sosem keltette egy decens ember benyomását. Mindig is annak az olcsó, népnél bevágódni akaró színésznek láttam, aki valójában is, a többiek szerint is. Ettől még kurva jó játékos, hogy a viharba ne lenne az. De egy tenyérbemászó szláv sutyerák, bárki játszik ellene, mindig az illetőnek drukkolok. Például tegnap Murray-nek, akit pedig ugyanúgy nem kedvelek, mert egy rideg, mosolytalan droid.

Tudod, kit mondanak genuine vicces, kedves figurának? Monfils-t, meg Nestort. Djokovicot senki. Vajon miért? :mosoly:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vollebak 2014.03.27. 20:41-kor.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: T.E.N.I.S.Z!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.03.27. 20:41

rdaneelolivaw írta:
Rocco írta:Bár, ha jobban belegondolok, talán csak egy Ferrer 2...
Ferrer egy kondigép, egy vaddisznó.
Nishikori sokkal technikásabb nála.
Ezzel maximálisan egyetértek. De mindkettő kedvelhető karakter, Ferrer különösen - egy kedves, szerény pali, ha Nadal nem lenne, valószínűleg neki és Federernek drukkolnék.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: T.E.N.I.S.Z!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.03.27. 20:58

vollebak írta:Persze, mert Federeresként zavar a 23-10 :lol:
Nem zavar.
Nem lehet mindenki ellen pozitív a mérleg.
Egykezesként ő az egyetlen akinek valamirevaló statja van Nadallal szemben.
Rajta kívül Wawrinka az egyetlen aki 1 árva meccset nyert ellene, noha az épp az AUS OPEN döntője volt. :D
Féderer pont 10x ennyi meccset nyert Nadal ellen. :D
A többiek nullát. DURVA de igaz.

A 23:10 mindjárt nem annyi lenne, ha ne lett volna az a kurva sok salakos döntő RG-n, avagy tornadöntők.
Persze most már HC borításokon is a javára billen a mérleg ha jól tudom.
Szóval azért a salak nagyon torzítja a dolgot, ekkora különbség nincs köztük.

Ráadásul Féderer éveken keresztül RG döntős volt, szerintem ott szedbe be magába azt, hogy FOSNI KELL Nadaltól.
Így már eleve nem, soha nem fog nyerni, csak ha Nadal nincs jó formában. Egyszerűen tart tőle, így pedig nincs győzelem.
Persze ember ő is, nekem is volt gyerekként is mumus ellenfelem, meg tudom érteni milyen ilyenek ellen pályára lépni.

Nekem egyik se antipatikus.
Biztos azért mert játszom. Mint embereket nem ismerem, úgy meg nem illik semmit se mondani róluk.
Nadal pedig kifejezetten jó arc lehet, de a teniszét nem birom, nem tehetek róla.
TARTOM, hogy normál körülmények között ez nem is működne ez a GRINDER/daráló stílus. Szét van nyomva valamivel.
Elhiszem ha földönkívüli. Akkor ja. :)

Olyan a faszi teniszstílusa, hogy az aktuális ellenfelébe nyugodtan belenyomhatnak egy méreginjekciót, amely 1 szet múlva ölni fog, és alig-alig fog tudni mozogni már mielőtt meghal. Na ennyire készíti ki ez a stílus az ellenfelet.

nézd ezt meg:

" onclick="window.open(this.href);return false;

Ilyen swing nincs bazmeg, sci-fi.
Kibaszott erősen pörög és gyors is. Nézd meg milyen természetellenesen fogja a GRIP-et.
Ezt megpróbálnám utánozni, 5 perc múlva leszakadna a karom.
Megemelem a kalapom, ha ezt nagyteljesítményű fokozók nélkül bírja X szetten keresztül.

Lezárt