TENISZ!

Minden, amit nem motor hajt
Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2018.09.05. 08:57

vollebak írta:
2018.09.05. 08:52
A szentségit, de meleg volt ez :D Öregedtem pár évet. Ez paraszthajszál volt, a kurva életbe.
paraszthajszal, az
megint anak koszonheti, hogy egy nyomorult hulye fasz volt az ellenfele.
elkepeszto, hogy mennyire szanalmas ez a mezony.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.09.05. 11:39

Majd a cigány megveri. :)

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2018.09.05. 12:12

en azt mar nem nezem meg.
itt mar djokonak se tudnek szurkolni, mint wimbiben. illetve ellenszurkolni djoko javara.
drukkolnwk delponak, de hasztalan az is.
elkepeszto, hogy nadalnak konkretan mar semmi keresnivaloja nem lenne ezen a tornan, es sokkal jobb jarekkal, meg mutatokkal meg mindennel is, nem.tudnak a huszonevesek befejezmi egy szettet/meccset. elkepeszto hogy thiem is ma mit muvelt.
es nincs is mogottuk senki. ilyen fos jatekkal slameket fognak nyerni sorban.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.09.05. 12:17

Nadal ellenében símán tudok szurkolni a cigánynak, símán... erölködnöm sem kell. :)

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2018.09.05. 12:23

Nekem mar nem megy.
Nadalt jobban utalom. Most mar emberileg is rosszul vagyok tole. De akkor sem tudnek annak a masik buzinak sem szurkolni. Multkor "muszaj" volt. Elkezdem szepen leszarni az egeszet. Amugy is nevetseges. Tudom Federer us profitalt ebbol a szanalmas helyzetbol, de neki vegig ott volt 2 Atg 5-6 ev elonnyel. Ezek ketten meg 32 evesen docogo szar jatekkal(egykori onmagukhoz kepest) slameket nyernek sorban. Es meg egyesek weak eraztak federerrel kapcsolatban. vicc

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.09.05. 13:35

Rocco írta:
2018.09.05. 12:23
Elkezdem szepen leszarni az egeszet. Amugy is nevetseges. Tudom Federer us profitalt ebbol a szanalmas helyzetbol, de neki vegig ott volt 2 Atg 5-6 ev elonnyel. Ezek ketten meg 32 evesen docogo szar jatekkal(egykori onmagukhoz kepest) slameket nyernek sorban. Es meg egyesek weak eraztak federerrel kapcsolatban. vicc
Szerintem nem fogod tudni. :)
Ahhoz ez túl jó játék.

Egyébként Gyokovics nincs messze a legjobbjától már... és azért a legjobbját sem szódavízzel érte el szerintem. :)

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2018.09.05. 14:17

Forma 1 sem erdekel mar. A tenisz is kb ennyire fog, ha nem lesz kedvencem. Rogeren kivul masok meccseit eddig is alig neztem.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.09.05. 14:56

Majd választassz újat, A Zverev. ;) :)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.09.05. 21:46

Kezd ez átcsapni hisztibe...
A tenisz nagyon távol áll a hisztitől.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2018.09.08. 00:25

Helyes. Csa.
Semmi keresnivaloja nem is volt mar itt, reg ki kellett volna kapnia. 32 eves, tolja a salakos jatekot meg az iparos melot kemeny palyan, 4 oras meccseket, aztan persze jon a siras, meg a serules kartya. Nem tudom sajnalni. Legalabb mar biztosan lesz kinek szurkolnom a dontoben. Meg hatha Nishi is nagyot jatszik

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.09.08. 00:37

Szerintem full fájdalomcsillapítóval nyomja.
Nincs test ami ilyen intenzitást elviseljen.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2018.09.08. 01:01

Rocco írta:
2018.09.08. 00:25
Helyes. Csa.
Semmi keresnivaloja nem is volt mar itt, reg ki kellett volna kapnia. 32 eves, tolja a salakos jatekot meg az iparos melot kemeny palyan, 4 oras meccseket, aztan persze jon a siras, meg a serules kartya. Nem tudom sajnalni. Legalabb mar biztosan lesz kinek szurkolnom a dontoben. Meg hatha Nishi is nagyot jatszik
Méltatlan ez a viselkedés, de te tudod. Tényleg inkább kerülöm a topikot.

Csá részemről is.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2018.09.08. 01:16

vollebak írta:
2018.09.08. 01:01
Rocco írta:
2018.09.08. 00:25
Helyes. Csa.
Semmi keresnivaloja nem is volt mar itt, reg ki kellett volna kapnia. 32 eves, tolja a salakos jatekot meg az iparos melot kemeny palyan, 4 oras meccseket, aztan persze jon a siras, meg a serules kartya. Nem tudom sajnalni. Legalabb mar biztosan lesz kinek szurkolnom a dontoben. Meg hatha Nishi is nagyot jatszik
Méltatlan ez a viselkedés, de te tudod. Tényleg inkább kerülöm a topikot.

Csá részemről is.
Micsoda veszteseg.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.09.08. 07:28

Igazából szerintem ugyanaz volt a baja mint a többinek, csak Nadalnál megpróbálják valahogy mesterségesen túlélni az egészet.
TW-n is írják, hogy Thiem pakolta ki valójában csak nem végezte be a munkát.

HC-n így még nem láttam futkározni valakit, mint ahogy a spanyol csinálta az első szettben.

A sportszerűsége miatt viszont respect… "szerintem kérd ki a challenge-t". :D
Még akkor is nagy dolog, ha akkor már fejben tudta feladás lesz a meccs vége.

De.
Biztos belülről érzi mit kell játszani itt, de DelPo ellen nem biztos, hogy ez volt a jó.
Szerintem kicsinálta magát.
+ nem értem hogyan nyerhette meg DelPo az első szettet. A statok és a játék képe alapján sem.
Jó persze szemét módon számol a tenisz és itt Nadal volt a szenvedő fél.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.09.08. 07:31

vollebak írta:
2018.09.08. 01:01
Méltatlan ez a viselkedés, de te tudod. Tényleg inkább kerülöm a topikot.
Csá részemről is.
Nevetséges. (:v

Ez egy tenisz topik, ne legyen itt már hiszti.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2018.09.08. 09:31

Kar, hogy nem nezem az egeszet, biztos Nadalnak szurkolnek:)

Szerencsetlen hulye, ha tudna, hogy ilyen szorgos es megkerdojelezhetetlen erkolcsu emberek mit gondolnak rola Magyarorszagon! Mar reg visszavonult volna:)

Sokat mondjuk nem tudok a teniszrol, de erzesre pont ellenkezojerol szol mint itt letoltok. Masik tisztelete, hagyomanyok, erkolcs, tisztesseg. Bar mar lehet, hogy a mai vilagban ez is megvaltozott

Bocs, hogy belepofaztam mar lepek is

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.09.08. 09:37

Bandee írta:
2018.09.08. 09:31
Kar, hogy nem nezem az egeszet, biztos Nadalnak szurkolnek:)
Ha mélyebben belelátnál, akkor nem... :)
Bandee írta:
2018.09.08. 09:31
Szerencsetlen hulye, ha tudna, hogy ilyen szorgos es megkerdojelezhetetlen erkolcsu emberek mit gondolnak rola Magyarorszagon! Mar reg visszavonult volna:)
Mindenhol ez megy, és nemcsak Nadallal kapcsolatban.
Federert és Gyokovicsot is pontosan ugyanúgy fikázzák...
Bandee írta:
2018.09.08. 09:31

Sokat mondjuk nem tudok a teniszrol, de erzesre pont ellenkezojerol szol mint itt letoltok. Masik tisztelete, hagyomanyok, erkolcs, tisztesseg. Bar mar lehet, hogy a mai vilagban ez is megvaltozott.
De... de... ma is így van.
Ha játékos vagy és meccsezel, nem is lehet másképpen jó eredményeket elérni.
Kicsiban és nagyban is egyaránt.
Óriási alázat kell, amennyiben nincs nagy különbség az ellenfeled és közted, kell az alázat, munkabírás, másik tisztelete. Különben biztos vereségbe gyalogolsz bele.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2018.09.08. 11:30

Bandee írta:
2018.09.08. 09:31
Kar, hogy nem nezem az egeszet, biztos Nadalnak szurkolnek:)

Szerencsetlen hulye, ha tudna, hogy ilyen szorgos es megkerdojelezhetetlen erkolcsu emberek mit gondolnak rola Magyarorszagon! Mar reg visszavonult volna:)

Sokat mondjuk nem tudok a teniszrol, de erzesre pont ellenkezojerol szol mint itt letoltok. Masik tisztelete, hagyomanyok, erkolcs, tisztesseg. Bar mar lehet, hogy a mai vilagban ez is megvaltozott

Bocs, hogy belepofaztam mar lepek is
Nem is nezed, fogalmad nincs, hogy milyen modon, vagy mekkora reszben lehet egyaltalan igazam vele kapcsolatban, de azert a vedelmeben megeresztesz egy lightos kis szemelyeskedest. Gratulalok.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.09.08. 12:08

Szerk.: nem nagyon tudom megfogalmazni de néhányan már megtették helyettem.
Úgy kell tudnod tisztelni az ellenfelet, hogy elképzelhető a barátoddal fogsz tétmeccset játszani, tisztelni kell de meg kell tudnod szurkálni, majd megforgatni benne a kést is adott esetben.
Nem könnyű. :)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.09.08. 13:04


Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2018.09.08. 13:07

Ja, Bandi, akarhanyszor fikazol egy f1-es pilotat, jusson eszedbe a melyenszanto gondolatod az "erkolcsos szorgalmas magyarokrol". Ja de ugy gondolod, hogy a Forma 1 az mas, azzal kapcsolatban lehet ezt tolni. A tenisz meg valamiert mas ilyen szempontbol, abban az esetben "szorgalmas erkolcsos magyar" vagy, ha fikazol, vagy nem kedvelsz valakit. Es mondod ezt ugy, hogy sem a teniszrol, sem a jatekosokrol, a multjukrol, a viseljedesukrol es sajatossagaikrol nincsen halvany lila puzasod sem.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2018.09.08. 17:27

Tolem nemigen olvastal itt olyat, hogy barkire aki az f1 tagja most vagy a multban, degradalo jelzot nyomjak ami a tudasat vagy a hozzaallasat illeti. Egy szoval olyannal kapcsolatban nem nyilvanitok velemenyt, aminek eldontese nem az en tisztem es kurvara fogalmam sem lehet rola melyik milyen. Elkepzelheto, hogy olykor elvetettem a sulykot,de azert alapvetoen igy gondolom. A viselt dolgaikkal kapcsolatban van velemenyem amit latok es valamennyire erzek.

Csak nyomjatok nyugodtan, egyszeruen beleolvasok ebbe a topikba mondjuk havonta es csak azt latom, hogy a ge.. i Nadal igy, a cigany fasz amugy stb-stb. Csak a svajci a faszagyerek. Nem is nezem, max elvetve a teniszt de mar herotom van a csavotol es kesztetest erzek ellene szurkolni, ha csak latensen is. :) kb. Mint a nemet valogatott, 40 eve hallgatom, hogy be kell szarni toluk.

Ennyi.

De ne foglalkozzatok vele mit pofazok, toljatok csak! Reggel ez kikivankozott, ennyi az egesz nem erdekes

Ja es nem kifrjezetten neked szolt, ugyanugy igaz ez Danira is sot lehet ram is. Felesleges magadra venni

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2018.09.08. 17:29

rdaneelolivaw írta:
2018.09.08. 12:08
Szerk.: nem nagyon tudom megfogalmazni de néhányan már megtették helyettem.
Úgy kell tudnod tisztelni az ellenfelet, hogy elképzelhető a barátoddal fogsz tétmeccset játszani, tisztelni kell de meg kell tudnod szurkálni, majd megforgatni benne a kést is adott esetben.
Nem könnyű. :)
Egyszeruen le kell gyozni. Ennyi

Ez egy jatek alapvetoen

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.09.08. 18:27

Roccónak vannak jó meglátásai a teniszről, elég sokat néz(het)i. :)

Alapvetően az a baj, hogy mindenki azt hiszi ezek gépek és minden meg kell nyerniük.
Pedig ha csak ezt a három hülyét nézem, mindegyikük 30 feletti már és rommá nyerték magukat, persze voltak rosszabb időszakok, hullámvölgyek.
Rohadt nehéz lehet bármilyen értelmes célt vagy mást találniuk, amitől kicsit feljebbkúszik a motiváció.

inkább az az égés, hogy nincsen fiatal generáció amelyik tudna nyerni.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: TENISZ!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2018.09.08. 18:31

Bandee írta:
2018.09.08. 17:27
Tolem nemigen olvastal itt olyat, hogy barkire aki az f1 tagja most vagy a multban, degradalo jelzot nyomjak ami a tudasat vagy a hozzaallasat illeti. Egy szoval olyannal kapcsolatban nem nyilvanitok velemenyt, aminek eldontese nem az en tisztem es kurvara fogalmam sem lehet rola melyik milyen. Elkepzelheto, hogy olykor elvetettem a sulykot,de azert alapvetoen igy gondolom. A viselt dolgaikkal kapcsolatban van velemenyem amit latok es valamennyire erzek.

Csak nyomjatok nyugodtan, egyszeruen beleolvasok ebbe a topikba mondjuk havonta es csak azt latom, hogy a ge.. i Nadal igy, a cigany fasz amugy stb-stb. Csak a svajci a faszagyerek. Nem is nezem, max elvetve a teniszt de mar herotom van a csavotol es kesztetest erzek ellene szurkolni, ha csak latensen is. :) kb. Mint a nemet valogatott, 40 eve hallgatom, hogy be kell szarni toluk.

Ennyi.

De ne foglalkozzatok vele mit pofazok, toljatok csak! Reggel ez kikivankozott, ennyi az egesz nem erdekes

Ja es nem kifrjezetten neked szolt, ugyanugy igaz ez Danira is sot lehet ram is. Felesleges magadra venni
De magamra veszem.
Sorold legy szives a degradalo jelzoket, amit pl nadal hozaallasaval es a tudasaval kapcsolatban felhoztam. hajra. Latni akarom, kulonben nagyon mellelottel. Ilyen jelzoket, hogy kocsog, meg fasz, toled is latni olyan versenyzokkel kapcoslatban, akiket nem kedvelsz a forma1-ben. Ne mondd, hogy nem, mert tobb iylenre emlekszem. Innentol megint nem ertem, mire fel a felhaborodas, meg a kettos merce. Igen, par fokkal durvabban fogalmazok, es vehemensebben, ez teny, de ez min valtoztat? Tudasat tekintve mindig a valaha volt egyik legnagyobbjakent emlegettem nadalt, akinek mellesleg utalom a stilusat, a vislekedeset, es a sokszor sportszerutlen megnyilvanulasait. De en nem mondtam, hogy ettol meg nem kedvelheto, vagy probaltam meggyozni valakit, hogy ne kedvelje. Nagyon is meg tudom erteni, hogy miert szeretik sokan. En egyszeruen csak elmondom a velemenyem, ha valami felbasz 1-1 tornan. Azt sem sulykoltam soha, hogy Federer a fasza gyerek, es csak neki lehet szurkolni. De tudhatnad, hogy milyen a szurkolo erzelem vilaga. Nyilvan az ellenfelet, aki sok borsot tort az orrod ala, raadasul alapvetoen sem kedveled, szelosesegesebben fogod megitelni. Ez nem egyenlo azzal, hogy en az "erkolcsos szorgalmas magyar" barmikor is leneztem volna a tudasat, vagy a hozzaallasat. Egy nulla szar senki vagyok en ekkora tehetsegekhez kepest. De nekunk annyi marad, hogy nezzuk oket, es velemenyezzuk. Ha nem neznenk, ok sem lennenek sehol. Nem szent egyik sem, hogy egy 20 tagu forumon ne kritizalhatnam a kritizalhato dolgait. Es lehet nem egyeterteni velem, nyugodtan, de senki ne adjona szamba olyat, ami nincs.

Es igen, azert is szeretem Federert, a teniszen kivul, mert nincsenek iylen gusztustalan huzasai, mitn pl. Nadalnak meg Djokovicnak. Soha 1 meccset sem adott fel, vagy hivatkozott kamus serulesekre, vagy zavarta meg az ellenfelet kamu apolasokkal, mint a masik 2 tobbszor is. Nadal folyamatosan sajnaltatja magat, ezer eves kamu, vagy nem kamu serulesekre hivatkozik a mai napig, hogy azert nem nyert. Djokovic elso eveirol ne is beszeljunk. Federer nem hogy nem erre fogja a veresegeit, de akkor sem ismeri el, hogy problemaja van, mikor kb tenyleg van. Epp most nyilatkozott egy kozeli ismerose, hogy a mostani meccsen nem csak a meleg miatt utott rekord mennyisegu hibat, es nezett ki olyan szarul, es ajult el majdnem, hanem mert beteg is volt. Elhallgatta, az ellenfelet dicserte. Tavaly is ez volt. Serult hattal ment, midnenki latta. Csak utolag ismerte be, hogy nem votl 100-as. Sosem fogja erre, mint nadal. Nadal kb csak akkor veszit, ha serult... Igen, baszottul fel tud baszni ezzel. Ennek, es a szamomra szornyu jatekstilusanak semmi koze a szorgalmahoz, a tudasahoz, az eredmenyeihez. Es igen, mivel mindezek mellett meg Federer szurkerkent evekkel ezelott rengeteg borsot is tort az orrom ala, mindig ellene szurkolok.

Lezárt