A magyar foci...

Minden, amit nem motor hajt
Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.06.16. 10:35

Bandee írta:
2021.06.16. 10:19
rdaneelolivaw írta:
2021.06.16. 08:34
Jobb csapatok ezek, de ettől még ki kell jutni ilyen tornákra tapasztalat végett.
Az eredmény reális, de ha lett volna egy kis szerencsénk (mint 2016-ban :D ), akkor akár lehetett volna döntetlen is.
Szépen küzdöttünk, az első lépés ez. Vagyis ebben azért fejlődtünk X év óta, és ez jó.

Néztem a francia, német meccset.
Ezek nem romboló, végletekig védekező focit játszanak. Ezek játszanak, kimennek a pályára és élvezik.
Na... szóval tőlük még kicsit messze vagyunk, de az irány jó. :)
Kaptam jegyet a franciára, nem sok kedvem van elmenni, főleg, hogy hőség lesz. Szombaton amit kapunk az nem lesz semmi.. 5-8 gólt tippelek (nekik). Unszimpatikus is az a francia csapat, de sajnos nagyon jók. Franc egye meg, nézem majd az örömködésüket.
A franciák nem fognak ellenünk hajtani. egy kötelező biztos győzelmet hoznak, lehet tartalékosan...nekik a kezükben a döntés, hogy hanyadikak akarnak lenni a csoportban, de azt a portugálok elleni meccsükön dönthetik el.
A németek lesznek azok akiknek kell majd a gól és az eredmény ellenünk...na az lehet majd csúnya...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.06.16. 10:52

bertone írta:
2021.06.16. 10:01
És akkor meg is van, miért kaptak ki. (:v
Beírom majd minden délelőtt kinek fogok szurkolni, aztán lehet Tipmixelni. :D A mai nappal gondban vagyok, mert a délutáni és korai esti meccs, se hideg, se meleg. Este inkább a svájciak felé húzok, bár az olaszokkal sincs bajom.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.06.16. 13:30

keF1r írta:
2021.06.16. 10:35
Bandee írta:
2021.06.16. 10:19


Kaptam jegyet a franciára, nem sok kedvem van elmenni, főleg, hogy hőség lesz. Szombaton amit kapunk az nem lesz semmi.. 5-8 gólt tippelek (nekik). Unszimpatikus is az a francia csapat, de sajnos nagyon jók. Franc egye meg, nézem majd az örömködésüket.
A franciák nem fognak ellenünk hajtani. egy kötelező biztos győzelmet hoznak, lehet tartalékosan...nekik a kezükben a döntés, hogy hanyadikak akarnak lenni a csoportban, de azt a portugálok elleni meccsükön dönthetik el.
A németek lesznek azok akiknek kell majd a gól és az eredmény ellenünk...na az lehet majd csúnya...
Remélem igazad lesz, de logikus amit mondasz. Nagy szívás ne legyen.. :mosoly:

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2021.06.17. 21:13

Phoebe írta:
2021.06.16. 10:52
bertone írta:
2021.06.16. 10:01
És akkor meg is van, miért kaptak ki. (:v
Beírom majd minden délelőtt kinek fogok szurkolni, aztán lehet Tipmixelni. :D A mai nappal gondban vagyok, mert a délutáni és korai esti meccs, se hideg, se meleg. Este inkább a svájciak felé húzok, bár az olaszokkal sincs bajom.
Nem írtad be.... Most nem tudom, használt-e a szurkolásod.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.06.17. 22:11

keF1r írta:
2021.06.16. 09:09

Ez az igazság pillanata, mikor a világ élvonala ellen kell focizni nem pedig 2.-3. vonalbeli csapatok ellen.
A csoport két gyenge csapatát láthattuk, ahol az egyik jóval gyengébb volt a másiknál is.
A magyar csapat hátát kidörzsölte a háló, annyira képtelenek voltak bármit is csinálni az emberhátrányban /Hisztiano ronaldó/ játszó portugálok ellen.
A magyarok egyetlen célja a döntetlen megszerzése volt betömörüléssel és rombolással/ lásd spanyol -svéd/ ami ellen nagyon nehéz focizni...pontosabban lehet, de minden kihagyott helyzetnek óriási ára van...lásd hisztiáno az 5 ötösről fölérugott ziccere.
Ezekben én semmiféle pozitivumot nem tudok felfedezni a ráköltött óriási pénz megtérülését meg végképp nem. pontosan ott tartunk ahol 20 éve...
Ne azért szurkoljunk már, hogy 60E hazai néző előtt szerencsével kihúzhassunk egy döntetlent...ugyan már!!!

A FIFA -UEFA próbálja ugy irányitani a tornák selejtezőit, hogy a miénkhez hasonló gyenge csapatok is kijuthassanak a világversenyekre...ezért vagyunk ott... de ennek max az ő pénztárcájuk örül a labdarugás minősége csak csorbát szenved
Lófaszt érdemeltünk volna döntetlent...valójában keresnivalónk sincs itt...

Kétsége ne legyen senkinek, hogy a csoport másik két csapata akik a látott kép alapján messze a portugál fölött vannak mit fog művelni velünk...a franciák ellenünk biztosithatják a továbbjutást ...a németeknek pedig a vereség után csak a győzelem jó ellenünk...és a portugálok ellen is...
lesz szopás bőnyállal
Ennyi hülyeséget egy hozzászólásban keveset lehetne összegyűjteni. Mint ahogy az UEFA összemesterkélt minket Izlanddal (:u
Valószínű hogy más meccset néztél itt (is). :lol:
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2021.06.19. 15:56

Ottvan bazdmeg!!!! 😄😄 Faszért van 2 félidő!

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.06.19. 17:16

keF1r írta:
2021.06.16. 10:35
A franciák nem fognak ellenünk hajtani. egy kötelező biztos győzelmet hoznak, lehet tartalékosan...nekik a kezükben a döntés, hogy hanyadikak akarnak lenni a csoportban, de azt a portugálok elleni meccsükön dönthetik el.
A németek lesznek azok akiknek kell majd a gól és az eredmény ellenünk...na az lehet majd csúnya...
Ne fogadj mostanában… :D

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.06.19. 18:54

Yess 😀 (:v (:v (:v

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2021.06.19. 19:55

Bandee írta:
2021.06.19. 18:54
Yess 😀 (:v (:v (:v
Mesélj mekkora volt kint a hangulat? :)

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.06.19. 20:03

Nigel Hill írta:
2021.06.17. 22:11
keF1r írta:
2021.06.16. 09:09

Ez az igazság pillanata, mikor a világ élvonala ellen kell focizni nem pedig 2.-3. vonalbeli csapatok ellen.
A csoport két gyenge csapatát láthattuk, ahol az egyik jóval gyengébb volt a másiknál is.
A magyar csapat hátát kidörzsölte a háló, annyira képtelenek voltak bármit is csinálni az emberhátrányban /Hisztiano ronaldó/ játszó portugálok ellen.
A magyarok egyetlen célja a döntetlen megszerzése volt betömörüléssel és rombolással/ lásd spanyol -svéd/ ami ellen nagyon nehéz focizni...pontosabban lehet, de minden kihagyott helyzetnek óriási ára van...lásd hisztiáno az 5 ötösről fölérugott ziccere.
Ezekben én semmiféle pozitivumot nem tudok felfedezni a ráköltött óriási pénz megtérülését meg végképp nem. pontosan ott tartunk ahol 20 éve...
Ne azért szurkoljunk már, hogy 60E hazai néző előtt szerencsével kihúzhassunk egy döntetlent...ugyan már!!!

A FIFA -UEFA próbálja ugy irányitani a tornák selejtezőit, hogy a miénkhez hasonló gyenge csapatok is kijuthassanak a világversenyekre...ezért vagyunk ott... de ennek max az ő pénztárcájuk örül a labdarugás minősége csak csorbát szenved
Lófaszt érdemeltünk volna döntetlent...valójában keresnivalónk sincs itt...

Kétsége ne legyen senkinek, hogy a csoport másik két csapata akik a látott kép alapján messze a portugál fölött vannak mit fog művelni velünk...a franciák ellenünk biztosithatják a továbbjutást ...a németeknek pedig a vereség után csak a győzelem jó ellenünk...és a portugálok ellen is...
lesz szopás bőnyállal
Ennyi hülyeséget egy hozzászólásban keveset lehetne összegyűjteni. Mint ahogy az UEFA összemesterkélt minket Izlanddal (:u
Valószínű hogy más meccset néztél itt (is). :lol:
Nem láttam a meccset de akivel beszéltem azt mondta mindent kihagytak a franciák és egy előrevágott labdából golt szereztünk... EB esélyesekké léptünk elő (:u
Csak a háló mintáját kellene a hátunkról eltüntetni...

A többi kérdéssel kapcsolatban meg tájékozódj agyhalott
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.06.19. 20:14

keF1r írta:
2021.06.19. 20:03
Nigel Hill írta:
2021.06.17. 22:11


Ennyi hülyeséget egy hozzászólásban keveset lehetne összegyűjteni. Mint ahogy az UEFA összemesterkélt minket Izlanddal (:u
Valószínű hogy más meccset néztél itt (is). :lol:
Nem láttam a meccset de akivel beszéltem azt mondta mindent kihagytak a franciák és egy előrevágott labdából golt szereztünk... EB esélyesekké léptünk elő (:u
Csak a háló mintáját kellene a hátunkról eltüntetni...

A többi kérdéssel kapcsolatban meg tájékozódj agyhalott

Egyébként a legszarabb olyan csapatok ellen focizni mint a magyar is akik csak betonvédekeznek és focizni nem akarnak/tudnak...
focistaszlengben ugy mondják betolták a buszt a kapu elé... A mai rakkolos fociban már minden csapatnak van akkora kondija, hogy a saját kapuja 16-osa előtti teret simán levédekezi és kirugdossa onnan a labdákat.
A német portugál 2. félidő végét láttam nyilván normális meccs lehetett az eredmény alapján mert mindkét csapat focizott
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2021.06.19. 20:26

keF1r írta:
2021.06.19. 20:03
Nigel Hill írta:
2021.06.17. 22:11


Ennyi hülyeséget egy hozzászólásban keveset lehetne összegyűjteni. Mint ahogy az UEFA összemesterkélt minket Izlanddal (:u
Valószínű hogy más meccset néztél itt (is). :lol:
Nem láttam a meccset de akivel beszéltem azt mondta mindent kihagytak a franciák és egy előrevágott labdából golt szereztünk... EB esélyesekké léptünk elő (:u
Csak a háló mintáját kellene a hátunkról eltüntetni...

A többi kérdéssel kapcsolatban meg tájékozódj agyhalott
Lefordítom magyarra, amit írtál: "fogalmam sincs, mi volt a meccsen és mi volt a két csapat taktikája, de volt EGY ember (a sok ezerből-millióból), aki látta és akivel beszéltem, SZERINTE nem érdemeltük meg, tehát igazam van"

(:u (:u (:u (:u (:u

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.06.19. 20:36

Schumixx írta:
2021.06.19. 19:55
Bandee írta:
2021.06.19. 18:54
Yess 😀 (:v (:v (:v
Mesélj mekkora volt kint a hangulat? :)
Kurva jo! Fenomenalis:)

Ezt meg kell elni!

Nem igaz, hogy szarok voltunk! A portugalok ellen igen, ha igy jatszunk ott nyerunk. Ezert faj igazan

Megerdemelt dontetlen volt!

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: zola » 2021.06.19. 21:00

[/quote]

Ne fogadj mostanában… :D
[/quote]

Pedig az történt, amit jósolt.
Ha az élet halál meccs lett volna, akkor nem hozzuk le döntetlenre.
Aminek viszont örülök, hogy nem letolt gatyával mentünk ki, mint ahogy szoktunk: betömörülünk a kapu elé és kivágjuk előre. Voltak szorult helyzetben való labdamegtartások, kis területen való játék, egyéni megmozdulások. Az érdekesen felnyírt hajú csóka pl úgy fordult le a védőjéről, ahogy akart. És nem egyszer, nem kétszer. Ezek szerintem sokkal többet érnek, mint az eredmény. Mentálisan kell leginkább fejőldni, és ez jó alap ehhez. Már csak kéne tudni olyan gyorsan futni, mint az ellenfél és nem árt, ha ezt 90. percben is tudják.
A következő németek elleni meccsen elindulhatunk egy jobb irányba. Ki fogunk kapni, de végre nem mehetünk ki egy nagyon jó capat ellen, hogy kibekkeljük. Ott szabadon próbálkozhatunk és pár sikeres egyéni akció után lehet elindulnak fejben későbbiekben egy harapósabb mentalitás felé.
De lehet kimegyünk úgy a pályára, hogy "csak ne nagyon kapjunk ki, és bekkeljük ki minél kevesebb kapott góllal"... akkor majd talán 20 év múlva.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zola 2021.06.19. 21:05-kor.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.06.19. 21:04

Krisztián írta:
2021.06.19. 20:26
keF1r írta:
2021.06.19. 20:03


Nem láttam a meccset de akivel beszéltem azt mondta mindent kihagytak a franciák és egy előrevágott labdából golt szereztünk... EB esélyesekké léptünk elő (:u
Csak a háló mintáját kellene a hátunkról eltüntetni...

A többi kérdéssel kapcsolatban meg tájékozódj agyhalott
Lefordítom magyarra, amit írtál: "fogalmam sincs, mi volt a meccsen és mi volt a két csapat taktikája, de volt EGY ember (a sok ezerből-millióból), aki látta és akivel beszéltem, SZERINTE nem érdemeltük meg, tehát igazam van"

(:u (:u (:u (:u (:u
tényleg nincs SUP-oztam a balatonban.
Nem érdekel a magyar foci ha előtte szünetben és a végén is eléneklik a himnuszt akkor sem.
A szomszédot kérdeztem meg mikor kijöttem ennyit mondott amit leirtam...akkor ő más meccset nézett én meg elhittem neki.

De akkor megnyugodtam EB-t nyerünk (:u
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.06.19. 22:11

keF1r írta:
2021.06.19. 20:03
Nem láttam a meccset de akivel beszéltem azt mondta mindent kihagytak a franciák és egy előrevágott labdából golt szereztünk... EB esélyesekké léptünk elő (:u
Csak a háló mintáját kellene a hátunkról eltüntetni...

A többi kérdéssel kapcsolatban meg tájékozódj agyhalott
Gondolom 4:0-nál valami értelmesebbet is lehetett volna írni a topikba, ez így 1:1 után nem sikerült.
További jó kesergést. (:u

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.06.19. 23:12

rdaneelolivaw írta:
2021.06.19. 22:11
keF1r írta:
2021.06.19. 20:03
Nem láttam a meccset de akivel beszéltem azt mondta mindent kihagytak a franciák és egy előrevágott labdából golt szereztünk... EB esélyesekké léptünk elő (:u
Csak a háló mintáját kellene a hátunkról eltüntetni...

A többi kérdéssel kapcsolatban meg tájékozódj agyhalott
Gondolom 4:0-nál valami értelmesebbet is lehetett volna írni a topikba, ez így 1:1 után nem sikerült.
További jó kesergést. (:u
Ha 10 el kapnak ki is szarok rá...nem érdekel a magyar foci és a nemzetköziből is csak az éles és minőségi.
A magyar attól messze van és messze is marad.
Ha nem tünt volna fel nem szoktam örömködni a magyar foci kinjain...pusztán helyén kezelem
És akkor sem fogok itt örömködni mikor a németek legyőznek...csak azért hogy azt mondhassam igazam volt...pusztán szarok rá :mosoly:
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.06.19. 23:33

rdaneelolivaw írta:
2021.06.19. 22:11
keF1r írta:
2021.06.19. 20:03
Nem láttam a meccset de akivel beszéltem azt mondta mindent kihagytak a franciák és egy előrevágott labdából golt szereztünk... EB esélyesekké léptünk elő (:u
Csak a háló mintáját kellene a hátunkról eltüntetni...

A többi kérdéssel kapcsolatban meg tájékozódj agyhalott
Gondolom 4:0-nál valami értelmesebbet is lehetett volna írni a topikba, ez így 1:1 után nem sikerült.
További jó kesergést. (:u
Hát kiváncsivá tettetek megnéztem az összefoglalóját a meccsnek....
Ha 5:1 re nyernek a franciák szavunk sem lehetne (:u
6-7 100%-os ziccert hagytak ki...ráfáztak...
De EB- k leszünk en is úgy látom már (:i
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2021.06.19. 23:59

keF1r írta:
2021.06.19. 23:12
rdaneelolivaw írta:
2021.06.19. 22:11


Gondolom 4:0-nál valami értelmesebbet is lehetett volna írni a topikba, ez így 1:1 után nem sikerült.
További jó kesergést. (:u
Ha 10 el kapnak ki is szarok rá...nem érdekel a magyar foci és a nemzetköziből is csak az éles és minőségi.
A magyar attól messze van és messze is marad.
Ha nem tünt volna fel nem szoktam örömködni a magyar foci kinjain...pusztán helyén kezelem
És akkor sem fogok itt örömködni mikor a németek legyőznek...csak azért hogy azt mondhassam igazam volt...pusztán szarok rá :mosoly:
Ja hogy TE kezeled a helyén, aki egy uralkodó világbajnok ellen, tétmeccsen elért döntetlen után is csak a negatívumokat látod?
Jobbak voltak a franciák? És akkor mi van? Gólra játsszák, ha annyival jobbak, lőjenek több gólt. Erre a döntetlenre igenis lehet büszkének lenni, mert ebben a csoportban már az is eredmény nekünk, ha lövünk 1 gólt, nemhogy ha még pontot is szerzünk.
Nem vagyunk EB esélyesek, a realitás az hogy a németektől kikapunk és kiesünk, de itt most nem is lehetett reális cél a továbbjutás... azt viszont, hogy ne küzdelem nélkül, csont nélküli 0-5-ökkel zúgjunk ki, már sikerült elérni. Szerintem nem vallottunk szégyent. Ennyi volt a csapatban, a reális elvárást már most túlteljesítettük.

Amúgy meglepően sok időd van olyan dolgokra, amik saját bevallásod szerint nem is érdekelnek.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.06.20. 00:38

Krisztián írta:
2021.06.19. 23:59
keF1r írta:
2021.06.19. 23:12


Ha 10 el kapnak ki is szarok rá...nem érdekel a magyar foci és a nemzetköziből is csak az éles és minőségi.
A magyar attól messze van és messze is marad.
Ha nem tünt volna fel nem szoktam örömködni a magyar foci kinjain...pusztán helyén kezelem
És akkor sem fogok itt örömködni mikor a németek legyőznek...csak azért hogy azt mondhassam igazam volt...pusztán szarok rá :mosoly:
Ja hogy TE kezeled a helyén, aki egy uralkodó világbajnok ellen, tétmeccsen elért döntetlen után is csak a negatívumokat látod?
Jobbak voltak a franciák? És akkor mi van? Gólra játsszák, ha annyival jobbak, lőjenek több gólt. Erre a döntetlenre igenis lehet büszkének lenni, mert ebben a csoportban már az is eredmény nekünk, ha lövünk 1 gólt, nemhogy ha még pontot is szerzünk.
Nem vagyunk EB esélyesek, a realitás az hogy a németektől kikapunk és kiesünk, de itt most nem is lehetett reális cél a továbbjutás... azt viszont, hogy ne küzdelem nélkül, csont nélküli 0-5-ökkel zúgjunk ki, már sikerült elérni. Szerintem nem vallottunk szégyent. Ennyi volt a csapatban, a reális elvárást már most túlteljesítettük.

Amúgy meglepően sok időd van olyan dolgokra, amik saját bevallásod szerint nem is érdekelnek.
ÁMEN

Egyébként a német meccs lesz a legszarabb és lehet ott osztanak majd ki minket igazán, a hülye kretén darálós unalmas játékukkal, de nem baj, mert azért látszik a fény az alagút végén. Nyilvánvaló volt a legelején, hogy itt nekünk nem osztanak lapot.
Ma ezek a srácok ha 90 percre is de nekidurálták magukat, nyilván a lelkesedés is segített és erejükön felül teljesítettek, de X-et hoztak a világ legjobb csapata ellen.. Igen, jobbak a franciák és az összes többi a csoportban, de már nem mondanám, hogy az egész EB jobb, mert a nagy átlagot képesek lennének hozni. Nem a mai hanem a keddi volt a kivétel. Fontos, hogy el is higgyék magukról és bátran játsszanak, mint ma. Nincs vesztenivaló, én úgy vagyok vele inkább legyen 1:5 és támadjanak, mint legyen 0:3.
5 éve is azt mondtam és most is, ezekre a pár órákra egységes a magyar, pár szánalmas kretén kivételével, mint bránermájszter Gréczy és Vadai, meg a többi barom. A stadionban és környékén viszont nincs fideszes és DK-s, hanem magyar van. És ez jó

Fiatal vagy és reményteljes, ne hagyd magad megvezetni! Ki kell röhögni a sok idiótát és amikor lehet akkor legyél büszke. Ma az lehettél, ha egy rövid időre is. Ebben az országban sajnos mindig lesz aki bele akar ebbe rondítani, de ilyenkor lépd át ezeket, nem érdemelnek többet!

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.06.20. 08:53

Krisztián írta:
2021.06.19. 23:59
keF1r írta:
2021.06.19. 23:12


Ha 10 el kapnak ki is szarok rá...nem érdekel a magyar foci és a nemzetköziből is csak az éles és minőségi.
A magyar attól messze van és messze is marad.
Ha nem tünt volna fel nem szoktam örömködni a magyar foci kinjain...pusztán helyén kezelem
És akkor sem fogok itt örömködni mikor a németek legyőznek...csak azért hogy azt mondhassam igazam volt...pusztán szarok rá :mosoly:
Ja hogy TE kezeled a helyén, aki egy uralkodó világbajnok ellen, tétmeccsen elért döntetlen után is csak a negatívumokat látod?
Jobbak voltak a franciák? És akkor mi van? Gólra játsszák, ha annyival jobbak, lőjenek több gólt. Erre a döntetlenre igenis lehet büszkének lenni, mert ebben a csoportban már az is eredmény nekünk, ha lövünk 1 gólt, nemhogy ha még pontot is szerzünk.
Nem vagyunk EB esélyesek, a realitás az hogy a németektől kikapunk és kiesünk, de itt most nem is lehetett reális cél a továbbjutás... azt viszont, hogy ne küzdelem nélkül, csont nélküli 0-5-ökkel zúgjunk ki, már sikerült elérni. Szerintem nem vallottunk szégyent. Ennyi volt a csapatban, a reális elvárást már most túlteljesítettük.

Amúgy meglepően sok időd van olyan dolgokra, amik saját bevallásod szerint nem is érdekelnek.
Kiscsikó!
Hogy nekem mire van időm és mivel foglalkozom, az a magánügyem...közöd kb. semmi

látom isiben kimaradt a mondatértelmezés de még nincs veszve semmi...
gólra játsszák? igen le is irtam, hogy megszopták a nagyképü hozzáállásukat a franciák és szerencséjük sem volt...kimentek a pályára, hogy valahogy alapjáraton legyőzzük ezeket a szerencsétleneket és nem adunk ki magunkból sokat érte...ahogy az várható volt és irtam is korábban.... és nem jött be... ettől még fényévekkel előttünk járnak fociban

Nincs olyan amit a magyar médiában sulykolnak..."vállalható vereség".... "bravúros döntetlen"... lófaszt... mint az élet minden területén a győzelem a fontos...a "részvétel hangsúlyozása" a vesztesek magyarázkodása...lásd alább...
de itt most nem is lehetett reális cél a továbbjutás... azt viszont, hogy ne küzdelem nélkül, csont nélküli 0-5-ökkel zúgjunk ki, már sikerült elérni. Szerintem nem vallottunk szégyent. Ennyi volt a csapatban, a reális elvárást már most túlteljesítettük.
De te lásd másként nem érdekel. Én igy látom és kész. lehet a jó hangulatért is focimeccsre járni...én inkább baráti társaságba szoktam.
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.06.20. 09:39

Mondjuk ha lenne tököd akkor szörföznél, nem SUP-oznál. :D (:u (:n
(ok, tegnap nem volt szél)

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.06.20. 09:47

rdaneelolivaw írta:
2021.06.20. 09:39
Mondjuk ha lenne tököd akkor szörföznél, nem SUP-oznál. :D (:u (:n
(ok, tegnap nem volt szél)
Van... és felkinálom neked étkezésre :mosoly:
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.06.20. 10:32

keF1r írta:
2021.06.20. 09:47
Van... és felkinálom neked étkezésre :mosoly:
Ezt tartogasd az emlegetett baráti összejövetelekre. (:m (:u

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2021.06.20. 13:23

Egyébként tényleg nagyot játszottak tegnap a fiúk.
Kleinheisler meg most is meg tud lépni.
Szabályosan nem tudták szerelni a franciák, nem véletlen lett a meccs embere.
Esélytelenek nyugalmával játszhatunk majd Münchenben.

Lezárt