A magyar foci...

Minden, amit nem motor hajt
Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2014.09.20. 09:22

Na ezt is megértük 2020-ban foci EB-t rendezünk mi is.
https://www.google.hu/url?sa=t&rct=j&q= ... 5273,d.bGQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Csak jussunk is ki. :D

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2014.09.21. 09:46

Ori F1 írta:Na ezt is megértük 2020-ban foci EB-t rendezünk mi is.
https://www.google.hu/url?sa=t&rct=j&q= ... 5273,d.bGQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Csak jussunk is ki. :D
Könnyű lesz. Csak felszállunk a metróra. :(

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.09.21. 21:28

És gondolom nem úgy érted, hogy építünk egyet Londonig...
Kép

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2014.09.24. 06:49

maTTeus írta:És gondolom nem úgy érted, hogy építünk egyet Londonig...
:lol:
Elég lenne, ha a Puskásig utazhatnánk.
De nem fogunk. Ezzel a csapattal nem.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.10.05. 17:40

MTK-Nyíregyháza megy aláfestésnek, M1... Valami borzalom, eddig sűllyedtünk valóban? (:e Mintha nem is focit játszanának.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.10.05. 17:57

Máskor csak fele ennyire gyalázatos legalábbis amennyit én láttam a bajnokikból.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.10.05. 17:59

Phoebe írta:Máskor csak fele ennyire gyalázatos legalábbis amennyit én láttam a bajnokikból.
Érdemes átkapcsolni másik csatornákra, ahol Bundesliga meccsek vannak. Ég és föld, mintha nem ugyanaz a játék lenne. Ebbe pénzt ölni? Ugyan már.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.10.05. 18:05

Bandee írta:
Phoebe írta:Máskor csak fele ennyire gyalázatos legalábbis amennyit én láttam a bajnokikból.
Érdemes átkapcsolni másik csatornákra, ahol Bundesliga meccsek vannak. Ég és föld, mintha nem ugyanaz a játék lenne. Ebbe pénzt ölni? Ugyan már.
Egyetértek. Ne kínozd magad. ;)
Kimi kapcsán milyen kicsinyes emberekre gondoltál?

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.10.05. 18:50

Ez a juve roma is vicc csak másképp (:u

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.10.05. 19:40

Bandee írta:MTK-Nyíregyháza megy aláfestésnek, M1... Valami borzalom, eddig sűllyedtünk valóban? (:e Mintha nem is focit játszanának.
jobb műsor nem volt? (:v
Kép

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.10.05. 20:04

trutya írta:
Bandee írta:MTK-Nyíregyháza megy aláfestésnek, M1... Valami borzalom, eddig sűllyedtünk valóban? (:e Mintha nem is focit játszanának.
jobb műsor nem volt? (:v
Én egyszer a KTE-Nyíregyháza meccset néztem... annál még a megye II-es U17-es meccsünk is izgalmasabb volt, pedig 9-0-ra kaptunk ki :D
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.10.11. 18:48

Biztos voltam benne hogy félidö vége elött bekapjuk. Bejött.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.10.11. 19:06

Phoebe írta:Biztos voltam benne hogy félidö vége elött bekapjuk. Bejött.
Neked van idegzeted, és felesleges időd nézni azt a "magyar szart"????
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.10.11. 19:13

Lancelot írta:
Phoebe írta:Biztos voltam benne hogy félidö vége elött bekapjuk. Bejött.
Neked van idegzeted, és felesleges időd nézni azt a "magyar szart"????
Kiváncsiságból néztük az elsö félidöt, aztán úgy is film lesz belöle. ;)

bertone

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.10.11. 19:57

Én a második félidőt néztem meg, ezt egészen érdemes volt.

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.10.11. 20:06

Szerintem ilyen játékot vártunk már évek óta. Végre volt küzdőszellem, és játék is, a végén akár még vezethettünk is volna, de így is nagy eredmény. Dárdai meg... ennyi idő alatt ilyen változást elérni lenyűgöző. Persze nem szabad elszállni, a következő meccseket nyerni kell, és közben épülni.
Kép

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.10.11. 20:10

Én megnéztem mindkét félidőt :D Az elsőben a románok agyonnyomtak bennünket, esélyünk sem volt nagyon labdába érni...aztán a 45. percben belőtték a gólt, és úgy gondolták, hogy a második félidőben alibiznek egyet. Hiba volt, megszívták. Nagy volt az arc egy kicsit. A második félidei teljesítményjavulásunk (ami azért erős kifejezés) inkább a románok teljesítményromlásaként értelmezhető.
Félelmetes, hogy alapvető technikai elemeket (labdaátvétel pl.) nem képesek válogatott játékosok végrehajtani. Gyenge ez a magyar válogatott az eredmény (és a szép gól) ellenére is. De legalább volt tartása...már ezért érdemes volt Dárdait kinevezni. De ezekből a játékosokból ő sem fog jobb futballistát csinálni.

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2014.10.11. 21:07

[quote="Phoebe"[/quote]
Kiváncsiságból néztük az elsö félidöt, aztán úgy is film lesz belöle. ;)[/quote]


Hát sajnálhatjátok,mert ilyen jól játszó magyar válogatottat idegenben már rég láttunk.
Nagyon remélem hagyják majd Dárdait tovább dolgozni.
Na és végre Dzsuzsák is mutatott valamit a válogatottban.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.10.11. 21:18

na, erről lemaradtam... pedig évek óta először gondoltam, hogy megnézek egy magyar válogatott meccset.
már a heti nyilatkozatok alapján érezni lehetett, hogy pozitív változás állt be edzői szinten, és ezt a játékosok is érezték... igazából emiatt lettem volna kíváncsi.
mindenesetre szép a döntetlen ilyen előzmények után. gratula!
Kép

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.10.11. 21:32

Alghar írta:Én megnéztem mindkét félidőt :D Az elsőben a románok agyonnyomtak bennünket, esélyünk sem volt nagyon labdába érni...aztán a 45. percben belőtték a gólt, és úgy gondolták, hogy a második félidőben alibiznek egyet. Hiba volt, megszívták. Nagy volt az arc egy kicsit. A második félidei teljesítményjavulásunk (ami azért erős kifejezés) inkább a románok teljesítményromlásaként értelmezhető.
Félelmetes, hogy alapvető technikai elemeket (labdaátvétel pl.) nem képesek válogatott játékosok végrehajtani. Gyenge ez a magyar válogatott az eredmény (és a szép gól) ellenére is. De legalább volt tartása...már ezért érdemes volt Dárdait kinevezni. De ezekből a játékosokból ő sem fog jobb futballistát csinálni.
Várd ki a végét. Lehet Messik és Ronaldók nélkül is jól szerepelni (pl Németország :D). Szerintem ma már a csapategység sokkal fontosabb, mint az egyéni teljesítmények. Aki meg jó egyéniben, nem biztos, hogy szeret/tud csapatban játszani. Jó volt ez a mai, vagyis jobb, mint az elmúlt években bármikor. Szalai csalódás volt, nem tudta átvenni rendesen a labdákat, kapura viszont tudna lőni. Valahogy ezt kellene összeraknia. Amúgy Dárdai a nyilatkozataiban is profinak tűnik, remélem több lesz abból a három meccsből.
Kép

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.10.11. 21:46

maTTeus írta:
Alghar írta:Én megnéztem mindkét félidőt :D Az elsőben a románok agyonnyomtak bennünket, esélyünk sem volt nagyon labdába érni...aztán a 45. percben belőtték a gólt, és úgy gondolták, hogy a második félidőben alibiznek egyet. Hiba volt, megszívták. Nagy volt az arc egy kicsit. A második félidei teljesítményjavulásunk (ami azért erős kifejezés) inkább a románok teljesítményromlásaként értelmezhető.
Félelmetes, hogy alapvető technikai elemeket (labdaátvétel pl.) nem képesek válogatott játékosok végrehajtani. Gyenge ez a magyar válogatott az eredmény (és a szép gól) ellenére is. De legalább volt tartása...már ezért érdemes volt Dárdait kinevezni. De ezekből a játékosokból ő sem fog jobb futballistát csinálni.
Várd ki a végét. Lehet Messik és Ronaldók nélkül is jól szerepelni (pl Németország :D). Szerintem ma már a csapategység sokkal fontosabb, mint az egyéni teljesítmények. Aki meg jó egyéniben, nem biztos, hogy szeret/tud csapatban játszani. Jó volt ez a mai, vagyis jobb, mint az elmúlt években bármikor. Szalai csalódás volt, nem tudta átvenni rendesen a labdákat, kapura viszont tudna lőni. Valahogy ezt kellene összeraknia. Amúgy Dárdai a nyilatkozataiban is profinak tűnik, remélem több lesz abból a három meccsből.
Német játékosokat hasonlítani a magyarokhoz? Még jó, hogy ott a szmájli, bár ez viccnek is rossz ;)

Az olyan csapatok, akikről írtál, azok rendkívül fegyelmezett és technikailag magasan képzett játékosokból állnak, pl. Chile. Ezek a magyar "futballisták" sem nem fegyelmezettek (az első félidőben nem létezett szervezett védelem, szaladgáltak, mint pók a falon), sem nem technikailag magasan képzettek. A csapategység kevés, az megvan a Feröer-szigetek csapatában is ez tuti.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.10.11. 22:48

Ori F1 írta:[quote="Phoebe"
Kiváncsiságból néztük az elsö félidöt, aztán úgy is film lesz belöle. ;)[/quote]


Hát sajnálhatjátok,mert ilyen jól játszó magyar válogatottat idegenben már rég láttunk.
Nagyon remélem hagyják majd Dárdait tovább dolgozni.
Na és végre Dzsuzsák is mutatott valamit a válogatottban.[/quote]
Végignéztük.
Alghar összefoglalójával értek egyet.

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2014.10.11. 23:08

Tudom hogy egy meccstöl még nem lesz jobb a magyar foci,de olyan jó volt látni hogy így is tudnak focizni.
Az elsö félidőben ők,a másodikban meg mi voltunk jobbak,így igazságos volt az iksz.
A másodikat úgy is lehet értelmezni hogy visszahúzodtak,és ráfáztak,de nem így történt.
Nem hagytuk őket felfejlődni,azzal hogy már a saját térfelükön letámadtuk őket.
Ez volt a negyedik román-magyar meccs,amit láttam,és most játszottunk először nem nyusziként. (:i

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.10.11. 23:13

Ori F1 írta: A másodikat úgy is lehet értelmezni hogy visszahúzodtak,és ráfáztak,de nem így történt.
Nem hagytuk őket felfejlődni,azzal hogy már a saját térfelükön letámadtuk őket.
Értelmezheted így is, de sajnos nem így volt. Én örülök az x-nek, de ha a románok ugyanúgy jönnek ki a második félidőre, mint az elsőre, akkor a hajunkra is kenhettük volna a letámadásunkat. A románoknak a "nagy arcukat" az öltözőben kellett volna hagyniuk...de szerencsére úgy gondolták, hogy az 1-0 is elég lesz, most már lehet lazítani.

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2014.10.11. 23:20

Nem voltak jobbak,nekünk meg az iksz felért egy győzelemmel.
Egyébként most jobban játszottak mint tavaly,pedig akkor simán nyertek.

Lezárt