A magyar foci...

Minden, amit nem motor hajt
Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.10.13. 16:06

Róma se egy nap alatt épűlt. Jó lenne ha meg tudnánk tartani valahogy a Dárdai-t. Szemmel látható volt a javulás ha nem is minden poszton, végre valahára alázattal játszottak a fiúk, nem volt senkinél nagyképűsködés meg arcozás. Jó irány ez, bár lehet most a Feröer ellen meg rámcáfolnak. :mosoly:

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2014.10.14. 20:44

Na ma nyerünk a lakatlan szigetek ellen? :D

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.10.14. 21:03

Eddig nagyon gyengék vagyunk.
Beszorítanak bennünket.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.10.14. 21:36

Redbull írta:Eddig nagyon gyengék vagyunk.
Beszorítanak bennünket.
Legalább a ól megvan, de ez most nem annyira biztató...
Kép

bertone

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.10.15. 05:31

Az F1 unalmassá válását én most abban mérem le, hogy lassan elkezdek focit nézni. Közel 30 éve nem néztem magyar meccset meg úgy, hogy elejétől a végéig, tegnap már majdnem megvolt. :mosoly:

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.10.15. 13:22

bertone írta:Az F1 unalmassá válását én most abban mérem le, hogy lassan elkezdek focit nézni. Közel 30 éve nem néztem magyar meccset meg úgy, hogy elejétől a végéig, tegnap már majdnem megvolt. :mosoly:
Hú pajtás, rossz meccset szúrtál ki.
(:v
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.10.15. 15:48

bertone írta:Az F1 unalmassá válását én most abban mérem le, hogy lassan elkezdek focit nézni. Közel 30 éve nem néztem magyar meccset meg úgy, hogy elejétől a végéig, tegnap már majdnem megvolt. :mosoly:
Van nick-ed az origón?

bertone

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.10.15. 17:02

Redbull írta:
bertone írta:Az F1 unalmassá válását én most abban mérem le, hogy lassan elkezdek focit nézni. Közel 30 éve nem néztem magyar meccset meg úgy, hogy elejétől a végéig, tegnap már majdnem megvolt. :mosoly:
Hú pajtás, rossz meccset szúrtál ki.
(:v
Az előzőt kezdtem el nézni, ez már a második volt. :mosoly:

bertone

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.10.15. 17:03

Magic írta:
bertone írta:Az F1 unalmassá válását én most abban mérem le, hogy lassan elkezdek focit nézni. Közel 30 éve nem néztem magyar meccset meg úgy, hogy elejétől a végéig, tegnap már majdnem megvolt. :mosoly:
Van nick-ed az origón?
Szerintem, nincs. De nem esküdnék meg rá, hogy valamikor nem regeltem esetleg be valamiért. Az biztos, hogy nem tudnék belépni. Azt sem tudnám, hol is kezdjem. :mosoly:

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.10.15. 17:13

bertone írta: Szerintem, nincs. De nem esküdnék meg rá, hogy valamikor nem regeltem esetleg be valamiért. Az biztos, hogy nem tudnék belépni. Azt sem tudnám, hol is kezdjem. :mosoly:
Csak mert volt egy kommentelő aki majdnem ugyanezeket írta ma. :mosoly:

bertone

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.10.15. 19:08

Magic írta:
bertone írta: Szerintem, nincs. De nem esküdnék meg rá, hogy valamikor nem regeltem esetleg be valamiért. Az biztos, hogy nem tudnék belépni. Azt sem tudnám, hol is kezdjem. :mosoly:
Csak mert volt egy kommentelő aki majdnem ugyanezeket írta ma. :mosoly:
Na, az biztos nem én voltam, ez tuti.
Pár éve vagy az origora, vagy az indexre beregisztráltam valami konkrét ok miatt, de aztán azzal annyi is volt.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.10.16. 12:09


Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.12.09. 16:47

http://hvg.hu/sport/20141209_Bejelentet ... ore_cs#rss" onclick="window.open(this.href);return false;

:hajra01 :hajra01 :hajra01 (:j

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2014.12.09. 17:02


Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.12.09. 17:22


Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2015.05.13. 20:52

Ami most van az NB1-ben, az egy vicc. Eddig is az volt, de most már kezd szánalmas lenni. Nem csak az MLSZ, a szurkolók is. YT közvetítésen pl kommentekben szétszidták az MLSZ-t, pedig semmit sem tudnak a háttérről. Sajnálom hogy kiesik a KTE is pedig, egész jó csapat állt össze. Abban bízom hogy a Merci besegít, elvileg szponzor, pénz pedig van rendesen. Bár olyan mindegy, melyik csapat játszik ebben a szégyenligában.
Kép

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.05.13. 21:02

Magic írta:
A megmentő! Egy évet nem adok és dupla fasz lesz, amolyan magyaros módon fog lefutni a cselekmény. Most Isten, mert néhány meccs kiadta kín keservesen, nyalják a seggét mint az állat, dédelgetjük a reményeket stb-stb.. Játékosok egekig magasztalva, irreális elvárások után pedig majd földbe áll a projekt. Szinte látom a végét. :mosoly:

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2015.05.13. 21:15

Ezzel a játékosállománnyal nem tudsz nyerni.
Hozhatsz ide bármilyen sztáredzőt, nem fog menni.

Amúgy el tudom képzelni, hogy dárdaikra van szükség a magyar fociban, csak az a gond, hogy 1 van belőle és sokkal több kellene.

Mondjuk kezdve a gyerekek edzőivel. Oda is dárdaik kellenek, mindenhova.
Különben semmi értelme, mert mire nb1-es lesz egy játékos, totálisan elkurvul, nulla motiváció stb.
Biztos van kivétel edző és játékos oldalon, de tuti kevés.

Kishitűek vagyunk, kevesen gondolják komolyan a sportot.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2015.05.13. 21:25

Mióta megint teniszezgetek hobbiból, van rálátásom a klubéletre is.
Nopersze a korosztályos játékosok, nemritkán bajnokok is ilyen klubokban ütögetnek (hol máshol), ezt-azt már megfigyeltem. :)
Nem tudok játszani, de szemem az van.

Embertelen mi megy edző és játékos szinten, nagyon mélyen van a morál.
Alig-alig találsz olyan játékost, edzőt aki komolyan venné magát.
Óriási problémák vannak mentális oldalon, alattomosan mélyen gyökeredző problémák.
Mindenki a saját pecsenyéjét sütögeti, összefogás az nulla, mindenki okosabb a másiknál, lenézi, a másik háta mögött lehordja a másikat stb...
A szülő hülyíti a gyerekét, a saját korosztályához képest évekkel le van maradva mindenki a nemzetközi szinthez nézvén.
Szinte alig-alig van még tinédzserek között is olyan aki tudja miért van a pályán, és egyáltalán legalább valami célja lenne.
Szörnyű.

Gyanítom, foci szinten kb. ugyanez megy. :)

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2015.05.13. 22:16

rdaneelolivaw írta:Mióta megint teniszezgetek hobbiból, van rálátásom a klubéletre is.
Nopersze a korosztályos játékosok, nemritkán bajnokok is ilyen klubokban ütögetnek (hol máshol), ezt-azt már megfigyeltem. :)
Nem tudok játszani, de szemem az van.

Embertelen mi megy edző és játékos szinten, nagyon mélyen van a morál.
Alig-alig találsz olyan játékost, edzőt aki komolyan venné magát.
Óriási problémák vannak mentális oldalon, alattomosan mélyen gyökeredző problémák.
Mindenki a saját pecsenyéjét sütögeti, összefogás az nulla, mindenki okosabb a másiknál, lenézi, a másik háta mögött lehordja a másikat stb...
A szülő hülyíti a gyerekét, a saját korosztályához képest évekkel le van maradva mindenki a nemzetközi szinthez nézvén.
Szinte alig-alig van még tinédzserek között is olyan aki tudja miért van a pályán, és egyáltalán legalább valami célja lenne.
Szörnyű.

Gyanítom, foci szinten kb. ugyanez megy. :)
Nekünk hatalmas szerencsénk van, nagyon jó edzőnk van. A szomszéd településsel épp a hétvégén játszottunk amolyan Classico félét, kb esélyük sem volt. Semmi kondíció, csak felrugdosták a labdát. 20 perc után alig bírták. Annyi a különbség, hogy ők kapura rúgnak edzésen, mi meg futunk, plusz mindenféle fejlesztést csinálunk, és csapatot is építünk. Alig 3 év alatt a semmiből épített fel egy iszonyat jó U17-es csapatot, de az U21 is jó. Persze csak megyeII, de így is megszorongatjuk a Kecskemétet, akik ha nehéz meccs jön egyszerűen a rendes KTE-ből hoznak le embereket. Nálunk pénz is alig van, mégis ott vagyunk az élbolyban. Egyébként ez a morál kérdése nem csak sportra igaz. MINDENRE. Iskolában ugyan ez van. Mindenki más hibás, de tenni a sikerért senki sem akar. Célok szintén semmik... Szörnyű helyzetben az ország. Azt gondolom hogy ehhez még a politika is hozzátesz egy lapáttal, de nem lehet csak azt hibáztatni. Mindenkinek magának kellene változtatnia, de csak a sírás megy, tenni a többség nem tesz semmit. Talán el is van hitetve, hogy úgysem sikerül, bele kell törődni, pedig ez nem igaz. Nem hagyományos forradalom kell, hanem szellemi, mindenkinek magában először. Változtatni kell azon ami rosszul megy, és kihozni a legtöbbet abból, ami van, nem azon sírni hogy miért nincs több.
Kép

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.05.13. 22:58

rdaneelolivaw írta:Ezzel a játékosállománnyal nem tudsz nyerni.
Hozhatsz ide bármilyen sztáredzőt, nem fog menni.

Amúgy el tudom képzelni, hogy dárdaikra van szükség a magyar fociban, csak az a gond, hogy 1 van belőle és sokkal több kellene.

Mondjuk kezdve a gyerekek edzőivel. Oda is dárdaik kellenek, mindenhova.
Különben semmi értelme, mert mire nb1-es lesz egy játékos, totálisan elkurvul, nulla motiváció stb.
Biztos van kivétel edző és játékos oldalon, de tuti kevés.

Kishitűek vagyunk, kevesen gondolják komolyan a sportot.
A neveléssel és mentalitással van gond elsősorban, nem pénz kérdése ez. Nálunk azért az, mert a játék helyett megyei szinten is csak a lóvé ellopása a fontos. Feljebb meg aztán.. A gyerekek még el tudom képzelni, hogy lelkesek, aztán eljön a 16-18 éves kor és ott végük. Valószínűleg ott van elrontva valami, onnantól kényelmes tinglitangli, kurvák, drogok és pia. Elég egy gól jókor és utána sztárolják az arcot, amaz meg nem tud ezzel mit kezdeni és el is hisz magáról ő a király.. Nem fog ez így menni.

Beckham amikor a csúcson volt edzés után önszorgalomból gyakorolta a szabadrúgásokat. Nyálgép volt meg puncivadász, de a kötelességét mindig előtérbe helyezte és utána ment a többi dolog.

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2015.05.16. 21:05

Nem akarok itt összeesküvéseket szőni, de fogok. Érdekes módon a KTE 4-0 ra kapott ki a Felcsúttól... Attól, ami már régen nem nyert, a KTE pedig elvileg jó formában van... Csak hát utóbbinál kell a pénz, előbbinél meg van... Érdekes egybeesés, ráadásul pont most.
Kép

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2015.05.17. 17:03

Évek óta nem nézek focit. Egyszerűen azért, mert nálam a kérdés már úgy szól: melyik meccs nincs megbundázva?

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2015.05.17. 22:22

Krisztián írta:Évek óta nem nézek focit. Egyszerűen azért, mert nálam a kérdés már úgy szól: melyik meccs nincs megbundázva?
Egyáltalán hol van MECCS? :D Mert az, hogy rohangálnak a pályán még nem számít mérkőzésnek. Vagyis nem, mert inkább csak állnak, a futás túl megterhelő. :D
Kép

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2015.05.18. 16:42

maTTeus írta:Nem akarok itt összeesküvéseket szőni, de fogok. Érdekes módon a KTE 4-0 ra kapott ki a Felcsúttól... Attól, ami már régen nem nyert, a KTE pedig elvileg jó formában van... Csak hát utóbbinál kell a pénz, előbbinél meg van... Érdekes egybeesés, ráadásul pont most.
Neked ez feltűnik? Hisz ilyennel van tele az idény. Úgy bundáznak, ahogy csak akarnak.

Lezárt