A magyar foci...

Minden, amit nem motor hajt
Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.06.20. 18:44

keF1r írta:
2021.06.19. 20:03
Nigel Hill írta:
2021.06.17. 22:11


Ennyi hülyeséget egy hozzászólásban keveset lehetne összegyűjteni. Mint ahogy az UEFA összemesterkélt minket Izlanddal (:u
Valószínű hogy más meccset néztél itt (is). :lol:
Nem láttam a meccset de akivel beszéltem azt mondta mindent kihagytak a franciák és egy előrevágott labdából golt szereztünk... EB esélyesekké léptünk elő (:u
Csak a háló mintáját kellene a hátunkról eltüntetni...

A többi kérdéssel kapcsolatban meg tájékozódj agyhalott
Ez a Te bajod. Hogy egy ordas beképzelt fasztarisznya vagy.
"mások mondták" Húú b+ oda ne rohanjak. Tényleg mondták, és ők legalább ugyanolyan szagértők, mint te vagy a foci=fidesz+stadionok frakcióból valók? Én vagyok az agyhalott? Ne bazd már meg! (:v Öreg! Szerintem nagyon eltévesztetted a házszámot. Neked nem ártana mélyen magadba nézni mert tájékozódnod neked kellene, mert amit ezek után itt tolsz az több, mintkurva gáz. Ha nem tudnám, hogy felnőtt ember vagy, azt hinném, hogy valami zsigerből utálkozós kis nyominger tizenéves vagy. azt a szintet hozod, amikből facebookon tucatszára találni. Szánalmas!
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.06.20. 18:48

keF1r írta:
2021.06.19. 23:12
rdaneelolivaw írta:
2021.06.19. 22:11


Gondolom 4:0-nál valami értelmesebbet is lehetett volna írni a topikba, ez így 1:1 után nem sikerült.
További jó kesergést. (:u
Ha 10 el kapnak ki is szarok rá...nem érdekel a magyar foci és a nemzetköziből is csak az éles és minőségi.
A magyar attól messze van és messze is marad.
Ha nem tünt volna fel nem szoktam örömködni a magyar foci kinjain...pusztán helyén kezelem
És akkor sem fogok itt örömködni mikor a németek legyőznek...csak azért hogy azt mondhassam igazam volt...pusztán szarok rá :mosoly:
jajjj. "nem érdekel a magyar foci" de azért idejössz köpni egy jó nagyot rá, nem? Téged se zavarjon hogy a nemzetközi futballsajtó is elismerően nyilatkozott a magyar teljesítményről. Csak kattogd a hülyeséged amit "mások mondtak". mert abban úgyis jobb vagy mint az első kézből vett információ feldolgozásában. Már ha egyáltalán fel tudsz dolgozni bármi információt, és nem azt amit a szádba adtak. (:u
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.06.20. 18:50

Krisztián írta:
2021.06.19. 23:59


Amúgy meglepően sok időd van olyan dolgokra, amik saját bevallásod szerint nem is érdekelnek.
Kefír mára önmaga savanyú paródiája, mint anno ecet elvtárs volt.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.06.20. 19:26

Nigel Hill írta:
2021.06.20. 18:44
keF1r írta:
2021.06.19. 20:03


Nem láttam a meccset de akivel beszéltem azt mondta mindent kihagytak a franciák és egy előrevágott labdából golt szereztünk... EB esélyesekké léptünk elő (:u
Csak a háló mintáját kellene a hátunkról eltüntetni...

A többi kérdéssel kapcsolatban meg tájékozódj agyhalott
Ez a Te bajod. Hogy egy ordas beképzelt fasztarisznya vagy.
"mások mondták" Húú b+ oda ne rohanjak. Tényleg mondták, és ők legalább ugyanolyan szagértők, mint te vagy a foci=fidesz+stadionok frakcióból valók? Én vagyok az agyhalott? Ne bazd már meg! (:v Öreg! Szerintem nagyon eltévesztetted a házszámot. Neked nem ártana mélyen magadba nézni mert tájékozódnod neked kellene, mert amit ezek után itt tolsz az több, mintkurva gáz. Ha nem tudnám, hogy felnőtt ember vagy, azt hinném, hogy valami zsigerből utálkozós kis nyominger tizenéves vagy. azt a szintet hozod, amikből facebookon tucatszára találni. Szánalmas!
Mi van russzofil? elgurult a gyógyszered? (:u
A vérfideszes balatoni szomszédot kérdeztem róla (:v nála reklamálj (:i de az összefoglalót megnézve nem sokat változott a véleményem...
mi lesz ha az orosz válogatott nem jut tovább a csoportból? kitűzik paksra a fekete zászlót? közös vodka savanyúuborkázás gyászolás lesz az elvtársakkal?
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.06.20. 19:40

keF1r írta:
2021.06.20. 19:26
Nigel Hill írta:
2021.06.20. 18:44


Ez a Te bajod. Hogy egy ordas beképzelt fasztarisznya vagy.
"mások mondták" Húú b+ oda ne rohanjak. Tényleg mondták, és ők legalább ugyanolyan szagértők, mint te vagy a foci=fidesz+stadionok frakcióból valók? Én vagyok az agyhalott? Ne bazd már meg! (:v Öreg! Szerintem nagyon eltévesztetted a házszámot. Neked nem ártana mélyen magadba nézni mert tájékozódnod neked kellene, mert amit ezek után itt tolsz az több, mintkurva gáz. Ha nem tudnám, hogy felnőtt ember vagy, azt hinném, hogy valami zsigerből utálkozós kis nyominger tizenéves vagy. azt a szintet hozod, amikből facebookon tucatszára találni. Szánalmas!
Mi van russzofil? elgurult a gyógyszered? (:u
A vérfideszes balatoni szomszédot kérdeztem róla (:v nála reklamálj (:i de az összefoglalót megnézve nem sokat változott a véleményem...
mi lesz ha az orosz válogatott nem jut tovább a csoportból? kitűzik paksra a fekete zászlót? közös vodka savanyúuborkázás gyászolás lesz az elvtársakkal?
Megnézted az összefoglalót? (:r jajj mesélj még
Terelésként meg ideszarsz mindent, csak erősíti a meglátásom rólad.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2021.06.20. 19:41

keF1r írta:
2021.06.20. 08:53
Krisztián írta:
2021.06.19. 23:59


Ja hogy TE kezeled a helyén, aki egy uralkodó világbajnok ellen, tétmeccsen elért döntetlen után is csak a negatívumokat látod?
Jobbak voltak a franciák? És akkor mi van? Gólra játsszák, ha annyival jobbak, lőjenek több gólt. Erre a döntetlenre igenis lehet büszkének lenni, mert ebben a csoportban már az is eredmény nekünk, ha lövünk 1 gólt, nemhogy ha még pontot is szerzünk.
Nem vagyunk EB esélyesek, a realitás az hogy a németektől kikapunk és kiesünk, de itt most nem is lehetett reális cél a továbbjutás... azt viszont, hogy ne küzdelem nélkül, csont nélküli 0-5-ökkel zúgjunk ki, már sikerült elérni. Szerintem nem vallottunk szégyent. Ennyi volt a csapatban, a reális elvárást már most túlteljesítettük.

Amúgy meglepően sok időd van olyan dolgokra, amik saját bevallásod szerint nem is érdekelnek.
Kiscsikó!
Hogy nekem mire van időm és mivel foglalkozom, az a magánügyem...közöd kb. semmi

látom isiben kimaradt a mondatértelmezés de még nincs veszve semmi...
gólra játsszák? igen le is irtam, hogy megszopták a nagyképü hozzáállásukat a franciák és szerencséjük sem volt...kimentek a pályára, hogy valahogy alapjáraton legyőzzük ezeket a szerencsétleneket és nem adunk ki magunkból sokat érte...ahogy az várható volt és irtam is korábban.... és nem jött be... ettől még fényévekkel előttünk járnak fociban

Nincs olyan amit a magyar médiában sulykolnak..."vállalható vereség".... "bravúros döntetlen"... lófaszt... mint az élet minden területén a győzelem a fontos...a "részvétel hangsúlyozása" a vesztesek magyarázkodása...lásd alább...
de itt most nem is lehetett reális cél a továbbjutás... azt viszont, hogy ne küzdelem nélkül, csont nélküli 0-5-ökkel zúgjunk ki, már sikerült elérni. Szerintem nem vallottunk szégyent. Ennyi volt a csapatban, a reális elvárást már most túlteljesítettük.
De te lásd másként nem érdekel. Én igy látom és kész. lehet a jó hangulatért is focimeccsre járni...én inkább baráti társaságba szoktam.
Mi ez a kiscsikó megszólítás? Személyeskedés nélkül nem megy?
Persze, a te dolgod hogy mire szánsz időt... de amennyit foglalkozol itt a magyar válogatottal, ne meséld már be, hogy nem érdekel. Max. magadnak is hazudsz. Persze ez is magánügy, értem én...

A mondatértelmezés látom neked se megy. Mondta itt bárki, hogy a franciák nem jobbak nálunk fociban? Épp ezért nagy eredmény ez a döntetlen, bazdmeg.

Ha nincs vállalható vereség és bravúros döntetlen, akkor most szerinted nekünk nyernünk kellett volna? Vagy mi lenne az elfogadható eredmény? És akkor most ki is várja el, hogy rögtön Eb-t nyerjünk?

Tudod mi a te bajod? Nem csak azt nem érted, amit neked pofáznak (nem csak én, hanem a fórumon szó szerint mindenki), hanem azt se érted, amit te magad írsz le. Folyamatosan önellentmondásban vagy saját magaddal, de ezt nem látod be, hanem tovább osztod az észt a magas lóról, mintha nálad lenne a szent grál vagy mittomén...

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.06.20. 20:03

Krisztián írta:
2021.06.20. 19:41
keF1r írta:
2021.06.20. 08:53

Kiscsikó!
Hogy nekem mire van időm és mivel foglalkozom, az a magánügyem...közöd kb. semmi

látom isiben kimaradt a mondatértelmezés de még nincs veszve semmi...
gólra játsszák? igen le is irtam, hogy megszopták a nagyképü hozzáállásukat a franciák és szerencséjük sem volt...kimentek a pályára, hogy valahogy alapjáraton legyőzzük ezeket a szerencsétleneket és nem adunk ki magunkból sokat érte...ahogy az várható volt és irtam is korábban.... és nem jött be... ettől még fényévekkel előttünk járnak fociban

Nincs olyan amit a magyar médiában sulykolnak..."vállalható vereség".... "bravúros döntetlen"... lófaszt... mint az élet minden területén a győzelem a fontos...a "részvétel hangsúlyozása" a vesztesek magyarázkodása...lásd alább...


De te lásd másként nem érdekel. Én igy látom és kész. lehet a jó hangulatért is focimeccsre járni...én inkább baráti társaságba szoktam.
Mi ez a kiscsikó megszólítás? Személyeskedés nélkül nem megy?
Persze, a te dolgod hogy mire szánsz időt... de amennyit foglalkozol itt a magyar válogatottal, ne meséld már be, hogy nem érdekel. Max. magadnak is hazudsz. Persze ez is magánügy, értem én...

A mondatértelmezés látom neked se megy. Mondta itt bárki, hogy a franciák nem jobbak nálunk fociban? Épp ezért nagy eredmény ez a döntetlen, bazdmeg.

Ha nincs vállalható vereség és bravúros döntetlen, akkor most szerinted nekünk nyernünk kellett volna? Vagy mi lenne az elfogadható eredmény? És akkor most ki is várja el, hogy rögtön Eb-t nyerjünk?

Tudod mi a te bajod? Nem csak azt nem érted, amit neked pofáznak (nem csak én, hanem a fórumon szó szerint mindenki), hanem azt se érted, amit te magad írsz le. Folyamatosan önellentmondásban vagy saját magaddal, de ezt nem látod be, hanem tovább osztod az észt a magas lóról, mintha nálad lenne a szent grál vagy mittomén...
(:l még valami?
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.06.20. 20:06

Nigel Hill írta:
2021.06.20. 19:40
keF1r írta:
2021.06.20. 19:26

Mi van russzofil? elgurult a gyógyszered? (:u
A vérfideszes balatoni szomszédot kérdeztem róla (:v nála reklamálj (:i de az összefoglalót megnézve nem sokat változott a véleményem...
mi lesz ha az orosz válogatott nem jut tovább a csoportból? kitűzik paksra a fekete zászlót? közös vodka savanyúuborkázás gyászolás lesz az elvtársakkal?
csak erősíti a meglátásom rólad.
Te tényleg azt gondolod, hogy egy percig is érdekel a véleményed rólam? :pf03 ugyan már...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.06.20. 21:00

keF1r írta:
2021.06.20. 20:06
Nigel Hill írta:
2021.06.20. 19:40


csak erősíti a meglátásom rólad.
Te tényleg azt gondolod, hogy egy percig is érdekel a véleményed rólam? :pf03 ugyan már...
Akkpr a f***nak írogatsz ide hülyegyerek? Trollkodni? A fajtádnak kitalálták a facebookot.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.06.21. 08:26

Nigel Hill írta:
2021.06.20. 21:00
keF1r írta:
2021.06.20. 20:06


Te tényleg azt gondolod, hogy egy percig is érdekel a véleményed rólam? :pf03 ugyan már...
Akkpr a f***nak írogatsz ide hülyegyerek? Trollkodni? A fajtádnak kitalálták a facebookot.
Russzofil (:v
Ez egy fórum...bárki leirhatja a véleményét még akkor is ha méltóságodéval nem egyezik.
Egyébként nem vagyok semmiféle közösségi oldalon (:n
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2021.06.21. 08:34

Szivárvány színű lehet az Allianz aréna amikor megyünk...
First world problem.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: trutya » 2021.06.21. 09:41

Schumixx írta:
2021.06.21. 08:34
Szivárvány színű lehet az Allianz aréna amikor megyünk...
First world problem.
mondjuk én jót röhögtem, és remélem, meg is lépik :D
Viktornak (úgyis díszvendég lesz) még külön betennék a díszpáholyba valami szivárványszínű üléshuzatot is
Kép

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.06.21. 09:50

Schumixx írta:
2021.06.21. 08:34
Szivárvány színű lehet az Allianz aréna amikor megyünk...
First world problem.
Ki kellene adni egy kozlemenyt az MLSZ nek, hogy udvozoljuk az otletet mert minden felnott szexualitasa fontos szamunkra. Sot itt is feldiszitjuk nekik mikor a franciakkal jatszanak a fuvet pedig jol meglocsoljuk konnyebb legyen terdepelni. En ezt csinalnam , aztan pont bekaphatnak
Sot a jatekosokra raknek 1-1 szivarvanyos szalagot

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.06.21. 11:21

keF1r írta:
2021.06.21. 08:26
Nigel Hill írta:
2021.06.20. 21:00


Akkpr a f***nak írogatsz ide hülyegyerek? Trollkodni? A fajtádnak kitalálták a facebookot.
Russzofil (:v
Ez egy fórum...bárki leirhatja a véleményét még akkor is ha méltóságodéval nem egyezik.
Egyébként nem vagyok semmiféle közösségi oldalon (:n
Úgy gondolod te itt valami magas szintet képviselsz és a te látásmódod az egyigaz. Pedig valójában te vagy a legalja.
Amúgy már megtanulhatnál helyesen írni. lódoktor létedre.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.06.21. 15:04

Nigel Hill írta:
2021.06.21. 11:21
keF1r írta:
2021.06.21. 08:26


Russzofil (:v
Ez egy fórum...bárki leirhatja a véleményét még akkor is ha méltóságodéval nem egyezik.
Egyébként nem vagyok semmiféle közösségi oldalon (:n
Úgy gondolod te itt valami magas szintet képviselsz és a te látásmódod az egyigaz. Pedig valójában te vagy a legalja.
Amúgy már megtanulhatnál helyesen írni. lódoktor létedre.
Szerintem fejezzük be, mert ha felveszem a jobbágyjelmezt azt nem fogod élvezni...és a forum sem...meg felesleges is ezzel terhelni másokat. (:t
Nem is értem mit és min rugózol itt folyamatosan? :pf03
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2021.06.21. 16:48

keF1r írta:
2021.06.21. 15:04
Nigel Hill írta:
2021.06.21. 11:21

Úgy gondolod te itt valami magas szintet képviselsz és a te látásmódod az egyigaz. Pedig valójában te vagy a legalja.
Amúgy már megtanulhatnál helyesen írni. lódoktor létedre.
Szerintem fejezzük be, mert ha felveszem a jobbágyjelmezt azt nem fogod élvezni...és a forum sem...meg felesleges is ezzel terhelni másokat. (:t
Nem is értem mit és min rugózol itt folyamatosan? :pf03
Ezeket inkább magadtól kérdezheznéd.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.06.21. 19:08

Továbbra sem tud lekötni a foci, de gratulálok a magyar csapatnak. Döntetlent játszani a világbajnokok ellen, hát ezt nem hittem volna. Bele-belenézek az EB-be, az angolok meccsei érdekelnek leginkább az esélyesek közül (van, ami nem változik :D ), de le a kalappal a fiúk előtt.

Jobbak a franciák? Persze, mindenkinél jobbak a világon. Éppen ezért csoda, hogy mégsem tudtak minket legyőzni. Ettől még nem szeretem a focit, meg nem változott a véleményem a kormányról, de abban a kétszer negyvenöt percben nem gondoltam ilyesmire, csak ugráltam és szurkoltam. Elkezdtem visszaolvasni a topikot. Kár, hogy csatatér van itt is.

A németek portugálok elleni meccsét láttam. Brutális csapatuk van, átgázoltak Ronaldóékon. Nem tudom, mi kéne ellenük. Valószínűleg nem fér bele egy újabb döntetlenes csoda (a győzelmet meg hagyjuk, azért realitás is van a világon). De mindegy is. Ezt a franciák elleni döntetlent ki lehet tenni az ablakba, még a külföldi lapok is elismerően írtak róla.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.06.21. 21:43

Krisztián írta:
2021.06.21. 16:48
keF1r írta:
2021.06.21. 15:04


Szerintem fejezzük be, mert ha felveszem a jobbágyjelmezt azt nem fogod élvezni...és a forum sem...meg felesleges is ezzel terhelni másokat. (:t
Nem is értem mit és min rugózol itt folyamatosan? :pf03
Ezeket inkább magadtól kérdezheznéd.
Már bocsi de mi a faszomat szövegelsz bele abba mikor hill-el éppen lezárnánk ezt az értelmetlen vitát vagy mittudoménmit. Láthatóan ő is elengedte én sem ragoztam tovább erre jössz és őntöd az olajat a tűzre...
Fétised vagyok vagy mifene?
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.06.21. 22:13

vollebak írta:
2021.06.21. 19:08
Továbbra sem tud lekötni a foci, de gratulálok a magyar csapatnak. Döntetlent játszani a világbajnokok ellen, hát ezt nem hittem volna. Bele-belenézek az EB-be, az angolok meccsei érdekelnek leginkább az esélyesek közül (van, ami nem változik :D ), de le a kalappal a fiúk előtt.

Jobbak a franciák? Persze, mindenkinél jobbak a világon. Éppen ezért csoda, hogy mégsem tudtak minket legyőzni. Ettől még nem szeretem a focit, meg nem változott a véleményem a kormányról, de abban a kétszer negyvenöt percben nem gondoltam ilyesmire, csak ugráltam és szurkoltam. Elkezdtem visszaolvasni a topikot. Kár, hogy csatatér van itt is.

A németek portugálok elleni meccsét láttam. Brutális csapatuk van, átgázoltak Ronaldóékon. Nem tudom, mi kéne ellenük. Valószínűleg nem fér bele egy újabb döntetlenes csoda (a győzelmet meg hagyjuk, azért realitás is van a világon). De mindegy is. Ezt a franciák elleni döntetlent ki lehet tenni az ablakba, még a külföldi lapok is elismerően írtak róla.
Az kéne, hogy szivárványos legyen a stadion, akkor szárnyalunk majd :mosoly:

Viccet félretéve jó lenne, ha maradna szerdára ebből a hozzáállásból. Ha úgy játszanak mint szombaton, bármi lehet. A foci ilyen, kiszámíthatatlan. Nehezebb ellenfél lesz mindegyiknél sajnos,de egy döntetlen talán nagy szerencsével..

Nekem nagyobb örömet nem tudnának szerezni, mint kiejteni a németeket. Tényleg.. Az lenne a csúcs, mindegy is mi lesz velünk aztán engem a detoxból kell kihozni utána. (:v Jó, álmodik a nyomor

FIbit meg kéne kérni, hogy szurkoljon a németeknek

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.06.21. 22:25

Labdarúgó-szövetségtől (UEFA), hogy a június 23-i Németország–Magyarország Európa-bajnoki meccs előtt a szivárvány színeivel világítsák ki a helyszínt, az Allianz Arenát, az UEFA végül nemleges választ adott.

TEHÁT NEM VÁRJÁK SZIVÁRVÁNYSZÍNŰ STADIONNAL A MAGYAROKAT




Itt nálunk meg kéne nekik csinálni. Bárcsak intézkedhetnék, megtrollkodnám az egészet

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.06.21. 22:50

Örülök, hogy nem tudtam kiejteni a dánokat.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.06.21. 22:53

Phoebe írta:
2021.06.21. 22:50
Örülök, hogy nem tudtam kiejteni a dánokat.
Próbáld már meg a németekkel kérlek :szery

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.06.21. 22:58

Bandee írta:
2021.06.21. 22:53
Phoebe írta:
2021.06.21. 22:50
Örülök, hogy nem tudtam kiejteni a dánokat.
Próbáld már meg a németekkel kérlek :szery
Drága jó édesapám nagy német drukker úgyhogy van esély. :D

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.06.21. 23:02

Phoebe írta:
2021.06.21. 22:58
Bandee írta:
2021.06.21. 22:53


Próbáld már meg a németekkel kérlek :szery
Drága jó édesapám nagy német drukker úgyhogy van esély. :D
De most nem hinném, hogy nekik szurkol. De hátha hatásos lesz (:v

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.06.21. 23:04

Bandee írta:
2021.06.21. 23:02
Phoebe írta:
2021.06.21. 22:58


Drága jó édesapám nagy német drukker úgyhogy van esély. :D
De most nem hinném, hogy nekik szurkol. De hátha hatásos lesz (:v
Én nem tartom kizártnak.

Lezárt