A magyar foci...

Minden, amit nem motor hajt
Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.09.02. 21:59

Kultúra az van... :angry01

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.09.02. 22:14

Phoebe írta:
2021.09.02. 21:59
Kultúra az van... :angry01
Kb öt percet néztem, amibe benne volt az angolok (első?) gólja. Mondja meg nekem valaki, miért kell az ellenfelet akár csak papírpohárral is megdobálni? :angry01
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2021.09.02. 22:33

Az a baj hogy elhitették a szurkolókkal, hogy nyerhetünk.
Kritikán aluli a teljesítményünk sajnos.

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2021.09.02. 22:40

0-0-nál értettem, hogy miért azt játsszuk, amit. 0-1-nél még csak-csak. De 0-2-nél ugyanezt folytatni és így bekapni még egyet? Amit 0-3-tól láttunk, azt kellett volna az első gól után játszani. És lehet akkor is beszopunk még 3-at, de talán lövünk is 1-2-t. Sokkal rosszabb nehezen lett volna.
Varga Kevin miért nem volt kezdő?

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.09.03. 02:52

0,00.

Raadasul parasztok os voltak amint lattam. A helyszinen voltam, szegyen volt a jatekunk. Vagy ez vagy a nyari kaland nem igaz

Elkeserito. Kapjak be

Az angolok tok szimpatikusak voltak, Sterilng miatt eg a pofam. Kibaszott idiotak! Nem eleg, hogy szarra vertek meg meltosaggal se viseltuk. Szegyen volt mind a jatekunk, mind pedig a torzsszurkolok viselkedese.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.09.03. 09:26

Bandee írta:
2021.09.03. 02:52
0,00.

Raadasul parasztok os voltak amint lattam. A helyszinen voltam, szegyen volt a jatekunk. Vagy ez vagy a nyari kaland nem igaz

Elkeserito. Kapjak be

Az angolok tok szimpatikusak voltak, Sterilng miatt eg a pofam. Kibaszott idiotak! Nem eleg, hogy szarra vertek meg meltosaggal se viseltuk. Szegyen volt mind a jatekunk, mind pedig a torzsszurkolok viselkedese.
Köszi, hogy ezt leírtad, riszpekt.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.09.03. 12:13

Bandee írta:
2021.09.03. 02:52
0,00.

Raadasul parasztok os voltak amint lattam. A helyszinen voltam, szegyen volt a jatekunk. Vagy ez vagy a nyari kaland nem igaz

Elkeserito. Kapjak be

Az angolok tok szimpatikusak voltak, Sterilng miatt eg a pofam. Kibaszott idiotak! Nem eleg, hogy szarra vertek meg meltosaggal se viseltuk. Szegyen volt mind a jatekunk, mind pedig a torzsszurkolok viselkedese.
Na, akkor a meleg valagunk a hideg falhoz ért és felébredtünk???
:szom01
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.09.03. 12:23

Egyébként lehet, hogy az a gond, hogy csak fél szemmel néztem, de én akkora hatalmas különséget nem láttam az EB-hez képest. Ugyanúgy alig volt nálunk a labda, ugyanúgy alig passzoltunk, ugyanúgy hajtottunk, futottunk, ugyanúgy megreccsentünk, amikor bekaptuk az első gólt és nem tudtunk rá gyorsan válaszolni. Az angolok ellen, ez most erre volt elég.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.09.03. 12:25

Redbull írta:
2021.09.03. 12:13
Bandee írta:
2021.09.03. 02:52
0,00.

Raadasul parasztok os voltak amint lattam. A helyszinen voltam, szegyen volt a jatekunk. Vagy ez vagy a nyari kaland nem igaz

Elkeserito. Kapjak be

Az angolok tok szimpatikusak voltak, Sterilng miatt eg a pofam. Kibaszott idiotak! Nem eleg, hogy szarra vertek meg meltosaggal se viseltuk. Szegyen volt mind a jatekunk, mind pedig a torzsszurkolok viselkedese.
Na, akkor a meleg valagunk a hideg falhoz ért és felébredtünk???
:szom01
Szeretnem hinni, hogy nem. De lehet

Igazabol az a baj, hogy tenyleg csak 11-12 ember van akivel valahogy oda lehet allni. Most kiestek kulcsfigurak is, de nem tudom ez volt e az ok, vagy az elvarasok nyomtak ossze oket. Felesleges barmit magyarazni, semmi kozunk nem volt a jatekhoz. De tenyleg semmi. Nem lattam ertelmes megmozdulast, helyzetecske talan 1-2 volt. Siralom volt es az egyeb tortenesek meg fel is bosszantottak

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.09.03. 13:50

Nem láttam a meccset mert USO volt, Zverev játszott de....
Ma reggel pár melós a tetőn beszélgetett róla, szakértettek. :D :D Vicces volt...

Olyan ez mint a zverev/vinolas meccs... 1:6, 0:6, 0:3-nál megszólal az egyik magyar kommentátor, hogy most már át kéne állni valami B-tervre mert ez így nem fog menni. :D
Erre a másik megszólal: "ok, de mit csinájjon Vinolas, nincs semmije amivel árthat Zverevnek, akkor mégis mit tegyen?" :D

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.09.03. 18:52

Én azon gondolkodom, mi történt volna, ha Nego(?) nem lesz vírusos és játszik?
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.09.03. 19:55

Én csak az angolok felháborodását nem értem az EB döntő fényében. Ráadásul annak nem lett semmiféle retorziója. Minket ezek után vagy 10 évre zárt kapus meccsekre ítélnek :D Még akkor is ha az MLSZ megígérte hogy az összes videón és képen szereplő pohárdobálót előveszik és eltiltják.

Schmidt Mari megmondta a frankót BJ-nek :D
Az Eb-döntőn a britek, ahogy évtizedek óta mindig, csürheként viselkedtek. Megvertek több szurkolót, 11-est hibázó fekete bőrű focistáikat rasszista támadások érték. A meccsen jelen levő Vilmos herceg és Ön sem gratulált a győztes olasz köztársasági elnöknek, ami igazán bunkó dolog. Ahogy az olasz himnusz kifütyülése is. Az eredményhirdetést a legyőzött angolok nem várták meg, és nem adták meg a tiszteletet a győztesnek. Londont a focidrukkerek összehányták, összevizelték, összeszemetelték. Áttörték a kordont, jegy nélkül nyomultak be, ráadásul pandémia idején, mindenfajta ellenőrzés nélkül. Úgy viselkedtek, ahogy szoktak. Azóta is várom, hogy milyen büntetést kapnak, mert minket persze példásan megreguláznak majd.
Boris Johnson, maga egy kis, széteső ország élén áll. Törődjön bele, és söprögessen a saját háza táján. Van mit.
beszarok mi megy itt az interneten (:u
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: mudd » 2021.09.03. 20:20

hogy az angol szurkolok esetleg bunkobbak, az azert eleg sovany vigasz.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.09.03. 20:57

mudd írta:
2021.09.03. 20:20
hogy az angol szurkolok esetleg bunkobbak, az azert eleg sovany vigasz.
Teljesen igazad van. Egyik kutya másik eb. Legalábbis a huligánok. Mert vannak rendes szurkolók is, nos ők a szenvedők ilyen esetben.
Én Angliában és itthon is a huligánok miatt nem jártam meccsre. De annyiban igaza van, hogy ne Boris verje az asztalt szigorú büntetést kiabálva.
Ettől függetlenül jogosan leszünk eltiltva.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.09.03. 23:06

Most csak erre reagálva:

„Boris Johnson, maga egy kis, széteső ország élén áll.”

Ez azért nagyon kemény :D Mire gondolt Schmidt? Anglia önmagában sem egy liga Magyarországgal se lakosságban, se gazdasági erőben, de még területre sem. Mindegy is, ruppótlan takony politizálási stílus ez, attól függetlenül, hogy az angol focihuligánoknál tényleg nincs rosszabb. Ez tényleg South Park-féle retorika lenne, hogy Kenny egyébként csak kussoljon, mert csóró, de ebben az esetben Kenny még csak nem is csóró :D
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.09.04. 08:38

Amúgy most min megy a vita?
Kikaptunk 0:4-re, le kell vonni a tanulságokat, tanulni a hibákból stb.

A futballhuliganizmus mindig része volt a focinak, az angolok pedig masszívan részt vesznek benne 40-50 éve.
Úgy tűnik mi is. :) Ebbe politikai részről beleszólni, nyilatkozgatni teljesen felesleges.
A mai technológiával pedig símán meg lehetne oldani, hogy a problémás fehérjehalmazokat nem engedik be egyetlen meccsre sem.

Persze lehet, hogy akkor a jegyvásárlások haramada azonnal eltűnne. :D

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.09.04. 13:06

vollebak írta:
2021.09.03. 23:06
Most csak erre reagálva:

„Boris Johnson, maga egy kis, széteső ország élén áll.”

Ez azért nagyon kemény :D Mire gondolt Schmidt? Anglia önmagában sem egy liga Magyarországgal se lakosságban, se gazdasági erőben, de még területre sem. Mindegy is, ruppótlan takony politizálási stílus ez, attól függetlenül, hogy az angol focihuligánoknál tényleg nincs rosszabb. Ez tényleg South Park-féle retorika lenne, hogy Kenny egyébként csak kussoljon, mert csóró, de ebben az esetben Kenny még csak nem is csóró :D

Mire gondolt Schmit? Skócia és Észak Írországra.
Ebben semmi ruppótlan nincs, eléggé betalált.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.09.04. 13:43

Nigel Hill írta:
2021.09.04. 13:06
vollebak írta:
2021.09.03. 23:06
Most csak erre reagálva:

„Boris Johnson, maga egy kis, széteső ország élén áll.”

Ez azért nagyon kemény :D Mire gondolt Schmidt? Anglia önmagában sem egy liga Magyarországgal se lakosságban, se gazdasági erőben, de még területre sem. Mindegy is, ruppótlan takony politizálási stílus ez, attól függetlenül, hogy az angol focihuligánoknál tényleg nincs rosszabb. Ez tényleg South Park-féle retorika lenne, hogy Kenny egyébként csak kussoljon, mert csóró, de ebben az esetben Kenny még csak nem is csóró :D

Mire gondolt Schmit? Skócia és Észak Írországra.
Ebben semmi ruppótlan nincs, eléggé betalált.
Anglia területe önmagában is 40%-kal nagyobb, a lakossága több mint ötször akkora, mint a miénk, a GDP-jéről nem is beszélve. Miféle szétesés, miféle kicsi ország? Ha Schmidt meg bárki szerint az Egyesült Királyság/Anglia széteső, kis ország, akkor nem akarom tudni a véleményét Magyarországról.

Egyébként meg de, ruppótlan, és bárki, aki ezzel egyetért, az is. Eddig a britek voltak a példakép, akik jól lerúgták magukról a brüsszeli igát, éljen a Brexit, hajrá szuverén britek. Ennek a retorikának a megváltozásához mindössze egyetlen szaros focimeccs kellett, most már a britek a gyűlölt gyarmatosító háborús bűnösök, akiknek nem felejtjük el Trianont. Mi köze egy szaros focimeccsnek az elmúlt 100 év vélt vagy valós magyar történelmi sérelmeihez? Miből állt volna azt mondani, hogy egyébként gecire sajnáljuk, ami történt, és elhatárolódunk tőle, mert ahogy titeket briteket, úgy minket magyarokat sem határoznak meg a rohadt futballhuligánjaink?

De nem, bazmeg, sértegetni, tömeggyilkosozni, Trianont emlegetni, széteső kis országozni kell inkább. Agyfasz, az meg külön, hogy mennyi félművelt seggnek tetszik ez a fröcsögés a fészbúkon is.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.09.04. 16:36

vollebak írta:
2021.09.04. 13:43
Nigel Hill írta:
2021.09.04. 13:06



Mire gondolt Schmit? Skócia és Észak Írországra.
Ebben semmi ruppótlan nincs, eléggé betalált.
Anglia területe önmagában is 40%-kal nagyobb, a lakossága több mint ötször akkora, mint a miénk, a GDP-jéről nem is beszélve. Miféle szétesés, miféle kicsi ország? Ha Schmidt meg bárki szerint az Egyesült Királyság/Anglia széteső, kis ország, akkor nem akarom tudni a véleményét Magyarországról.

Egyébként meg de, ruppótlan, és bárki, aki ezzel egyetért, az is. Eddig a britek voltak a példakép, akik jól lerúgták magukról a brüsszeli igát, éljen a Brexit, hajrá szuverén britek. Ennek a retorikának a megváltozásához mindössze egyetlen szaros focimeccs kellett, most már a britek a gyűlölt gyarmatosító háborús bűnösök, akiknek nem felejtjük el Trianont. Mi köze egy szaros focimeccsnek az elmúlt 100 év vélt vagy valós magyar történelmi sérelmeihez? Miből állt volna azt mondani, hogy egyébként gecire sajnáljuk, ami történt, és elhatárolódunk tőle, mert ahogy titeket briteket, úgy minket magyarokat sem határoznak meg a rohadt futballhuligánjaink?

De nem, bazmeg, sértegetni, tömeggyilkosozni, Trianont emlegetni, széteső kis országozni kell inkább. Agyfasz, az meg külön, hogy mennyi félművelt seggnek tetszik ez a fröcsögés a fészbúkon is.
Az egésznek csak az előzményét nem akarod észre venni. BJ habzó szájjal elsőként szólította fel az UEFA-t hogy példásan büntessék meg a magyar labdarúgást. Teszi ezt az az bohóc, akinek a háza táján volna mit sepregetni a nagy országában. Sokkal nagyobb balhét kreáltak a sajátjaik náluk, egy sokkal rangosabb eseményen és semmi retorziója nem volt. Megérdemel bármit, amit kap. Because Boris is a twat.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.09.04. 18:01

Nigel Hill írta:
2021.09.04. 16:36
Az egésznek csak az előzményét nem akarod észre venni. BJ habzó szájjal elsőként szólította fel az UEFA-t hogy példásan büntessék meg a magyar labdarúgást. Teszi ezt az az bohóc, akinek a háza táján volna mit sepregetni a nagy országában. Sokkal nagyobb balhét kreáltak a sajátjaik náluk, egy sokkal rangosabb eseményen és semmi retorziója nem volt. Megérdemel bármit, amit kap. Because Boris is a twat.
Johnson egy utolsó büdös paraszt, leszarom. De itt nem róla van szó. Üzengessen neki az MLSZ, szócsatázzon egy politikussal, kit érdekel.

De hogy a faszomba jön ahhoz ez a kuszaszemű boszorka, hogy történészként egy egész országot, egy egész nemzetet sértegessen egy focimeccs miatt? Hogy mondhatja erre bárki, hogy rendben van? Hogy lehet odakeverni Trianont, bármit egy focimeccsen történtekhez?

Eleve, ez a nő történész. Nem diplomata, nem politikus. Milyen jogon sérteget egy miniszterelnöknek címzett hányással egy egész nemzetet?

Most képzeld már ezt el fordítva. Te az elsők között lennél, aki halálosan fel lenne háborodva, ha valami sportmeccs kapcsán valami külföldi közszereplő (aki még csak nem is politikus!) nekiállna minket háborús bűnösözni mondjuk azért, mert az osztrák-magyar hadsereg szerb civileket gyilkolt százával ok nélkül 1914-ben, amikor megtámadtak Szerbiát.

Nem Boris személyesen kapja itt az ívet. Történelmi, nemzetgyalázó kijelentések hangzottak el, amelyek mindenkit sértenek, aki brit, kortól, nemtől függetlenül. Ráadásul még egy sor hazugságot is belebegtetett ez a gonosz kurva, például arról, hogy nekünk sosem volt gyarmatunk vagy gyarmati törekvésünk. Nem a fenét nem volt, csak a sok félművelt, történelemből felmentett fogyatékos, aki lájkolgatja ennek a gonosz tehénnek a fröcsögését, nem tud róla. Annyit mondok csak, hogy Tiencsin 1901-1917. Ahogy a viccben van, igény az vót többre is, csak lehetőség nem.

De ha ezt magyarázni kell, hogy miért elfogadhatatlan ez az egész, akkor teljesen felesleges. Hihetetlen, mennyire nem egy világban élünk, és nem akarok megint acsarogni.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2021.09.04. 22:38

A közvetítésben nem látszott Sterling pólója, azt hittem, valami provokatív vagy megosztó dolog volt ráírva... de nem, egy barátjára akart emlékezni, aki elhunyt. És ezt kapta tőlünk. Jó, valszeg nem a felirat miatt dobálták meg, és még csak nem is a bőrszíne miatt, hanem mert gólt lőtt nekünk. Csak akkor, és mert látványosan nem mutatták a feliratot, arra gondoltam, hogy ahhoz lehet köze. De nem...

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2021.09.05. 08:51

Remélem ma az albánok is kivégeznek bennünket!
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.09.05. 09:25

Lancelot írta:
2021.09.05. 08:51
Remélem ma az albánok is kivégeznek bennünket!
Lacikám, ha az megtörténne szerintem hadat üzenünk Albániának, velünk nem szórakozhat senki.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2021.09.05. 09:50

Redbull írta:
2021.09.05. 09:25
Lancelot írta:
2021.09.05. 08:51
Remélem ma az albánok is kivégeznek bennünket!
Lacikám, ha az megtörténne szerintem hadat üzenünk Albániának, velünk nem szórakozhat senki.
Igasz is. Hiszenmár Angliát is támadják a csicskák verbálisan.

Nem csak a színesbőrűek tűrhetetlenek, de a kecskepásztorok is kiírtandóak. Ugye?

(:i (:n
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.09.05. 11:41

Lancelot írta:
2021.09.05. 09:50
Redbull írta:
2021.09.05. 09:25


Lacikám, ha az megtörténne szerintem hadat üzenünk Albániának, velünk nem szórakozhat senki.
Igasz is. Hiszenmár Angliát is támadják a csicskák verbálisan.

Nem csak a színesbőrűek tűrhetetlenek, de a kecskepásztorok is kiírtandóak. Ugye?

(:i (:n
Mint tudjuk a kecskepásztorok a nyájból választanak maguknak asszonyt, ergo törvényeink szerint az ellenségeink.
(:u
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Lezárt