A magyar foci...

Minden, amit nem motor hajt
Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2015.12.14. 15:45

(:o
Bandee írta:Én is imádtam focizni, az iskolában jutalom volt amikor csinálhattuk pókjárás és egyéb gyökérség helyett.

De amúgy is a lakótelepen lementünk szinte minden nap focizni, fiatalabbak, idősebbek. Mindig volt kivel játszani, jó társaság volt és remekül szórakoztunk. Egészen 16-17 éves koromig nyomtam, több óra is ment még akkor nyáron, aztán biciklizés be a városba. De jó is volt még akkor :mosoly: :mosoly:

Nincs népszerűbb és egyben egyszerűbb sport, játszhatja a béna és az ügyes is, mindenki mindenkivel. 1 db labda kell hozzá és két karó ha más nincs, meg egy ócska cipő. Nekünk nem volt pénz fasza cipőkre, sokszor az utcai végezte be a pályákon. Mondjuk még kézizni lehetne karókat leütve, de kinek van ahhoz kedve? És az azért mégis csak más, meg a szabályai is bonyolultabbak.

Nyilván most mindenkit bosszant ez a pénzszórás és emiatt kapták fel a dolgot, magával a sporttal nincs sok baj, nem hinném, hogy valaha is lesz ennél népszerűbb. Szerintem amúgy arra is jó a foci - és ez is benne lehet a nyomatásnak -, hogy feledtesse az emberekkel a gondjaikat. Ha jó a foci, jó a kedvenc csapat vagy nyer a válogatott, akkor kevésbé ugat az átlag paréj mert kap 90 perc örömöt X időnként, kicsit lehet ő is győztes..

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2015.12.14. 15:57

Magic írta:Carlos, magyarázd már el nekem hogy, mitől sutyerákabb sport a futball mint a kézilabda, kosárlabda, úszás vagy bármelyik más sport.
a foci egy nagyon jó játék. én is nyomtam kölyökkoromban a grundon.
és mindaddig nagyon jó, amíg játékként, mozgásként kezelik, erre tökéletes.
versenysportra nálam nem alkalmas, mégpedig azért mert nincs benne a győzelem és a vereség, mint két kimenetel. pl. ha boxolsz, akkor vagy győztesen, vagy vesztesen jössz le, így kicsit máshogy állsz a dologhoz :) (ott is van már döntetlen, tiszta vicc)

na mivel a döntetlen is bele van építve a játékba, így gyakran ez lesz a cél: ne kapjunk ki.. ez nevetséges, versenysport jellegét itt veszti el.
innentől a csapat teljesítménye értékelhetetlen, lehet jónak értékelni a teljesítményt, miközben gólt nem rúgtak.

a másik problémám az akció hiánya. 90 perc alatt elég lehet egy gólt rúgni a győzelemért, ami semmi. egy jó játékos pályafutása alatt berámol pl. 100 gólt mondjuk 10 év alatt, na ennyit egy kézilabda játékos betesz 15 meccsen, egy kosárlabdázó meg 8 meccsen. a kispályás fociból pl. ez az elem hiányzik, betolnak 4-6 gólt is, és esküszöm hogy szeretem nézni, néha kijárok a DEAC műfüvesre, vagy az Agrárra, mert élvezet nézni.

kell 15 ember egy csapatba, ebből 10 lébecoló is lehet. van is. na most ez a 10 lébecoló példakép lesz, mérhetetlen az eredményességük, ezért ilyenekkel bizonygatják hasznosságukat, hogy "jól mozgott" és társai :D fizikailag sem bírnak 90 percet végigdolgozni, a köpködésről, műesésről, fetrengésről ne is beszéljünk. nyilván a legnépszerűbb sportban van a legtöbb szurkoló, óhatatlanul itt van a legtöbb suttyó is. na akik ezt elfogadják példaképnek a mérhetetlen eredményességű játékosokat egy olyan játékból, ahol győzni sem kell - mert azonosulni tudnak vele ugye, gyerekkorukban ők is fociztak, nyilván felmutatni eredményt nem tudnak, ezért jól jön az önnyugtatás, hogy "én is jól mozogtam" és társai :D - na ők a sutyerákok.
ők az önjelölt szövetségi kapitányok a kocsmában, az ultrának nevezett törő zúzó hülyék, akik megvadulnak egy másik várostáblától, meg eltérő színű ruházattól :D. ők kezdenek el később anyázni a 7 évesek meccsén, amikor gyerek játszik pl. szomorú. (ezt konkrétan láttam)

van jó nagypályás foci, mondjuk 10-20 csapat, meg 6-8 válogatott. a többieknek is lehet játszani, csak sajnos itt az azerbajdzsáni válogatott is istenként kezelt a saját hazájában gondolom. megye3-ban már adnak egy minimálbért, persze hogy izgatja a sutyerákot, és tolja a gyerekét ebbe az irányba. olasz harmadosztályt, meg hasonlókat lehet nézni a tizedik sportcsatornán is. nézik is.

azt gondolom, a focikarrier egy elérhető dolog bárkinek, legalábbis könnyebben elérhető, mint mondjuk egy úszó világbajnok. és többet is fizet. nyilván ezért is elég híg a dolog.

mindent összevetve: nem rossz játék ez, pont mint bármelyik más. de a hype a foci körül abszolút nem indokolt, sem anyagilag, sem elismertségben.
na de ez a világ rendje, az éjjel nappal budapestet is sokkal többen nézik, mint a legyen ön is milliomost, meg mr. bustát is többen hallgatnak, mint herbie hancockot :D

amit én mondok, az csak privát vélemény, nem mérdvadó nyilván.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2015.12.14. 17:08

Meg mielott ram is fogjatok, en szeretem a focit, olykor nezek is meccseket a legjobb bajnoksagokbol. Jatsxon en is sokat fociztam. Bar az altalanos iskolabol rossz emlekeim vannak rola. Hulye fejjel a megyei sportiskola sport tagozataba jartam, ott mindent rohadt komolyan vettek, egyutt kellett fociznom Pinterrel aki most orszagos valogatott, epp most vergodott Hajdu musoraban. Utaltam az egeszet, nem egyszer volt verekedes 1-1 meccs utan. Mindig bena voltam, irtoztam tole.

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2016.01.31. 17:59

Azt hiszem az utóbbi pár nap történései sok mindent elmondanak napjaink magyar focijáról. Először is Németh Krisztián, akit korábban az egyik legnagyobb ígéretnek tartottam, eligazol Katarba a Sporting Kansastől... Természetesen pénzért. Nagyon sajnálom, pedig PL klubok neve is felmerült, de neki (is) a pénz lett az első. Ráadásul az SKC-nál mindenki kedvence volt, és bár az MLS nem a legjobb liga, de azért lehetne ott fejlődni. Abban bízom hogy hoz majd egy erős EB-t és lecsapnak rá az európai klubok, különben ő is süllyesztő mind Dzsudzsák.

Aztán pedig Kleinheisler-t leigazolta a Werder Bremen, ahol be is mutatkozott csereként, pont Dárdaiék ellen lőttek utána 3-at is, mindenki dicsérte őt a csapatból. A Videotonnál NB3-ban játszott, ott sem mindig... Tökéletesen látszik, hogy min múlik az, ki kerülhet be a magyar csapatok keretébe. Nem a tehetségen, az biztos. Biztosan sokat fog majd ott fejlődni, és az EB-n pedig parádézhat majd.

Az viszont biztató, hogy a kijutás után több magyar játékos is erősebb ligákba igazolhatott, ahol remélhetőleg többet fejlődnek majd mint az itthoni mocsárban.
Kép

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.03.26. 18:57

Annyival nem jobbak a horvátok mint vártam.

Air Sanyi meg nyilatkozik. :D

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2016.03.26. 19:00

Magic írta:Annyival nem jobbak a horvátok mint vártam.

Air Sanyi meg nyilatkozik. :D
Nem annyival jobbak, de sajnos a játékunk néha elég lassú, főleg a szélső hátvédek nagyon bizonytalanok. A fiatalok, Nagy és Kleinheisler tolják igazából a csapatot...
Kép

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.03.26. 19:50

maTTeus írta:
Nem annyival jobbak, de sajnos a játékunk néha elég lassú, főleg a szélső hátvédek nagyon bizonytalanok. A fiatalok, Nagy és Kleinheisler tolják igazából a csapatot...
A második félidőben meg pont annyival vagyunk mi jobbak. :)

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2016.03.26. 19:59

Magic írta:
maTTeus írta:
Nem annyival jobbak, de sajnos a játékunk néha elég lassú, főleg a szélső hátvédek nagyon bizonytalanok. A fiatalok, Nagy és Kleinheisler tolják igazából a csapatot...
A második félidőben meg pont annyival vagyunk mi jobbak. :)
Igen. Azért az az érzésem, hogy kicsit vissza is vettek a horvátok, de ez a játék mindenképpen megérdemli a dicséretet, küzdöttek, csinálták, és voltak szép helyzetek. Azt gondolom ha az EB is így játszunk akkor nem mi leszünk a pofozógép.
Kép

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.03.26. 20:42

carlos78 írta:
Magic írta:Carlos, magyarázd már el nekem hogy, mitől sutyerákabb sport a futball mint a kézilabda, kosárlabda, úszás vagy bármelyik más sport.
a foci egy nagyon jó játék. én is nyomtam kölyökkoromban a grundon.
és mindaddig nagyon jó, amíg játékként, mozgásként kezelik, erre tökéletes.
versenysportra nálam nem alkalmas, mégpedig azért mert nincs benne a győzelem és a vereség, mint két kimenetel. pl. ha boxolsz, akkor vagy győztesen, vagy vesztesen jössz le, így kicsit máshogy állsz a dologhoz :) (ott is van már döntetlen, tiszta vicc)

na mivel a döntetlen is bele van építve a játékba, így gyakran ez lesz a cél: ne kapjunk ki.. ez nevetséges, versenysport jellegét itt veszti el.
innentől a csapat teljesítménye értékelhetetlen, lehet jónak értékelni a teljesítményt, miközben gólt nem rúgtak.

a másik problémám az akció hiánya. 90 perc alatt elég lehet egy gólt rúgni a győzelemért, ami semmi. egy jó játékos pályafutása alatt berámol pl. 100 gólt mondjuk 10 év alatt, na ennyit egy kézilabda játékos betesz 15 meccsen, egy kosárlabdázó meg 8 meccsen. a kispályás fociból pl. ez az elem hiányzik, betolnak 4-6 gólt is, és esküszöm hogy szeretem nézni, néha kijárok a DEAC műfüvesre, vagy az Agrárra, mert élvezet nézni.

kell 15 ember egy csapatba, ebből 10 lébecoló is lehet. van is. na most ez a 10 lébecoló példakép lesz, mérhetetlen az eredményességük, ezért ilyenekkel bizonygatják hasznosságukat, hogy "jól mozgott" és társai :D fizikailag sem bírnak 90 percet végigdolgozni, a köpködésről, műesésről, fetrengésről ne is beszéljünk. nyilván a legnépszerűbb sportban van a legtöbb szurkoló, óhatatlanul itt van a legtöbb suttyó is. na akik ezt elfogadják példaképnek a mérhetetlen eredményességű játékosokat egy olyan játékból, ahol győzni sem kell - mert azonosulni tudnak vele ugye, gyerekkorukban ők is fociztak, nyilván felmutatni eredményt nem tudnak, ezért jól jön az önnyugtatás, hogy "én is jól mozogtam" és társai :D - na ők a sutyerákok.
ők az önjelölt szövetségi kapitányok a kocsmában, az ultrának nevezett törő zúzó hülyék, akik megvadulnak egy másik várostáblától, meg eltérő színű ruházattól :D. ők kezdenek el később anyázni a 7 évesek meccsén, amikor gyerek játszik pl. szomorú. (ezt konkrétan láttam)

van jó nagypályás foci, mondjuk 10-20 csapat, meg 6-8 válogatott. a többieknek is lehet játszani, csak sajnos itt az azerbajdzsáni válogatott is istenként kezelt a saját hazájában gondolom. megye3-ban már adnak egy minimálbért, persze hogy izgatja a sutyerákot, és tolja a gyerekét ebbe az irányba. olasz harmadosztályt, meg hasonlókat lehet nézni a tizedik sportcsatornán is. nézik is.

azt gondolom, a focikarrier egy elérhető dolog bárkinek, legalábbis könnyebben elérhető, mint mondjuk egy úszó világbajnok. és többet is fizet. nyilván ezért is elég híg a dolog.

mindent összevetve: nem rossz játék ez, pont mint bármelyik más. de a hype a foci körül abszolút nem indokolt, sem anyagilag, sem elismertségben.
na de ez a világ rendje, az éjjel nappal budapestet is sokkal többen nézik, mint a legyen ön is milliomost, meg mr. bustát is többen hallgatnak, mint herbie hancockot :D

amit én mondok, az csak privát vélemény, nem mérdvadó nyilván.
Basszus ezt meg csak most látom.
Na majd holnap reagálok rá. :)

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.03.26. 20:47

maTTeus írta:
Igen. Azért az az érzésem, hogy kicsit vissza is vettek a horvátok, de ez a játék mindenképpen megérdemli a dicséretet, küzdöttek, csinálták, és voltak szép helyzetek. Azt gondolom ha az EB is így játszunk akkor nem mi leszünk a pofozógép.
Le akarták hozni 1:0-val. Meg is járták.
Szép tekerés volt. A srácok hozzá állása is hónapról hónapra jobb. Jót tesz nekik a külföldi játék. Mármint hogy játszanak is, nemcsak padoznak.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2016.03.27. 17:33

Magic írta: Basszus ezt meg csak most látom.
Na majd holnap reagálok rá. :)
Pedig van benne valami, amit főleg a döntetlenről való kibekkelésről ír.

Egy rakás egyéni sportnál nem így van.
Pl. Tenisz.

Ott vagy a tied a pont vagy az ellenfélé.
Épp ezért 1 pont majdnem dupla értékkel bír, mert míg a másik megnyerte, TE elvesztetted.
Tehát a meccs elejéhez képest 0:0... Az első pont után is tulajdonképpen a két lehetséges variáció között valójában 2 pont van és nem 1.
(15:00 vagy 00:15)

Foci más.
Ott kibekkelhetsz az utolsó 10 percre, ha tudod, hogy az nmy nem bírja fizikailag. Ráadásul fix játékidő van!!!

A focit megváltoztatnám úgy, hogy nincs fix játékidő, csak amennyiben valaki vezet.
2x45 perc alapban, de ha 90-nél döntetlen van, akkor aranygólig játszani.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2016.04.06. 17:30

Nemrég belenéztem az FTC vs Loki meccsbe... kár volt.
Gyerekek ezt sóval kéne felhinteni...

Nézhetetlen. :)

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2016.04.06. 18:52

rdaneelolivaw írta:Nemrég belenéztem az FTC vs Loki meccsbe... kár volt.
Gyerekek ezt sóval kéne felhinteni...

Nézhetetlen. :)
Pontosan. Ennél a megyeII jobb, ott legalább van feszültség ha a szomszéd faluról van szó.
Kép

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.04.06. 20:37

maTTeus írta:
rdaneelolivaw írta:Nemrég belenéztem az FTC vs Loki meccsbe... kár volt.
Gyerekek ezt sóval kéne felhinteni...

Nézhetetlen. :)
Pontosan. Ennél a megyeII jobb, ott legalább van feszültség ha a szomszéd faluról van szó.
Ja, ja...jöttem én már haza anno mokkával a szemem alatt (:v Meccs után volt még egy harmadik félidő...nem foci (:u

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.04.08. 13:53

A következő felkészülési ellenfél (elefántcsontpart) elleni meccsre egy komment a trollfoci-ról:
"két dologtól tartok a meccsel kapcsolatban: 1. elvernek minket, mint jég a vetést 2. a grupit kb örökre bezárják mint a rasszizmus, huhogás és banándobálás fellegvárát. mindenesetre 1 pozitív hozadéka lesz a meccsnek: a környező zöldség-gyümölcsösök nagyobb forgalmat csinálnak majd mint virágárusok nőnapkor"
:D

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.04.26. 22:23

Ezt olvassátok el, én lehidaltam tőle (:u

Bernd Storck egy NBIII-as meccsen nézte meg a Puskás Akadémia második csapatában szereplő Kocsis Gergőt, akiről nagyon jó véleménye van. A magyar szövetségi kapitány azt mondta a meccs után az NSO-nak, hogy "Gergő nagy tehetség, figyelem a pályafutását, érthetetlen számomra, miért mellőzik a Puskás Akadémiánál. Sebaj, én nem tévesztem szem elől.”

A Felcsút hivatalos közleménye így reagált:

"A Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémián működő szakmai munka, kizárólag az akadémián dolgozók felelőssége, melyet az itt dolgozók szakmai munkája, a fiatalok tehetsége és a szülők hozzájárulása határoz meg"

És ezt hivatalosan le is írják (:v (:v (:v :pf03 :pf03 :pf03

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2016.04.27. 15:22

Mulatságos valóban, de azért az sem mindegy, hogy a Puskás Akadémia edzői milyen jogviszonyban vannak magával az egyesülettel.
Amennyiben az egyesület osztja a fizetést, és nem szabadúszók, akkor tényleg gáz.

Valószínűleg szövevényes a sztori, amolyan magyaros.... senki nem tudja ki kicsoda és ki miért vállal felelősséget. :)
Nálunk a klubban például csak szabadúszó edzők vannak (bár az egyéni sport), viszont amikor SIKER van, akkor természetesen a KLUB is osztozni akar benne. :) Ezt nagyon furcsának tartom, holott maga a KLUB nem hoz anyagi áldozatot a delikvensekért.
Az edző igen, a szülő igen.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2016.04.27. 19:30

dvsc-nél nyílt titok utánpótlás szinten is, hogy az játszik aki fizet
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.04.27. 21:16

rdaneelolivaw írta:Mulatságos valóban, de azért az sem mindegy, hogy a Puskás Akadémia edzői milyen jogviszonyban vannak magával az egyesülettel.
Amennyiben az egyesület osztja a fizetést, és nem szabadúszók, akkor tényleg gáz.
Focizik ott volt tanítványom (http://www.puskasakademia.hu/jatekosok/fekete_tamas/622), voltam ott osztálykiránduláson: tuti, hogy nem szabadúszók az edzők, hanem alkalmazottak.
rdaneelolivaw írta: Valószínűleg szövevényes a sztori, amolyan magyaros.... senki nem tudja ki kicsoda és ki miért vállal felelősséget. :)
Nálunk a klubban például csak szabadúszó edzők vannak (bár az egyéni sport), viszont amikor SIKER van, akkor természetesen a KLUB is osztozni akar benne. :) Ezt nagyon furcsának tartom, holott maga a KLUB nem hoz anyagi áldozatot a delikvensekért.
Az edző igen, a szülő igen.
Erre Csányi az MLSZ nevében szépen megfelelt (finoman megmutatta az akadémiának, hogy hol a helye):

http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20 ... emiat.html

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2016.04.27. 21:26

carlos78 írta:dvsc-nél nyílt titok utánpótlás szinten is, hogy az játszik aki fizet
Ezért tartunk ott, ahol. :)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.05.21. 07:53

Magyarország : Elefántcsontpart = 0 : 0 (:u (:u

Hogy ezeket hogy megp*****k az EB-n az nem kérdés! (:u
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.05.21. 10:36

Lancelot írta:Magyarország : Elefántcsontpart = 0 : 0 (:u (:u

Hogy ezeket hogy megp*****k az EB-n az nem kérdés! (:u
Nem volt egy erős meccs az biztos.
De ebben a 0:0-ban nem tudom mi az ami ilyen vicces.
Sokkal magasabban jegyzett játékosaik vannak, erőnlétben és technikában is messze a mieink felett vannak.
A múltban elért eredményeikről nem is beszélve. Azért nem egy Trinidadról beszélünk.

De kötelező szidni a csapatot akkor is ha nincs rá indok úgyhogy: Fújj!!!

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2016.05.21. 15:01

Lancelot írta:Magyarország : Elefántcsontpart = 0 : 0 (:u (:u
Pedig ez nem rossz eredmény.
Az más kérdés, hogy az ilyen meccsek általában nézhetetlenek.

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2016.05.22. 17:28

Lancelot írta:Magyarország : Elefántcsontpart = 0 : 0 (:u (:u

Hogy ezeket hogy megp*****k az EB-n az nem kérdés! (:u
Te oltári nagy tévedésben vagy,mert az ellenfél afrika legjobb csapata! :)

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2016.05.22. 18:21

mi megh a világ 19-ik legjobb csapata vagyunk, hellóóóó :D
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Lezárt