A magyar foci...

Minden, amit nem motor hajt
Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.09.05. 19:49

Érik a konfliktus Albániával.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.09.05. 19:49

Redbull írta:
2021.09.05. 19:49
Érik a konfliktus Albániával.
A játék képe alapján megérdemelten vezetnek.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.09.05. 21:42

Phoebe írta:
2021.09.05. 19:49
Redbull írta:
2021.09.05. 19:49
Érik a konfliktus Albániával.
A játék képe alapján megérdemelten vezetnek.
Most szerencsére a magyar kemény magnak nem sikerült ledobálniuk az albán góllövőt.
(:u (:u (:u
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.09.05. 21:53

..és ma megszületett Brutitól, az "albántak velünk" szófordulat. Találó.

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2021.09.05. 23:12

Nem láttam a meccset, de az eredményt elnézve nem is annyira baj...

Lassan nem a 2. hely a kérdés, hanem hogy a 3. meglesz-e.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.09.06. 20:43

Hoztuk amit a VB selejtezőn szoktuk. Pedig most nem volt annyira szar a keret, csak a játék. Nem baj, úgyis meleg lesz Katarban :D
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.09.09. 07:10

Helyére került végre ez a szar amit magyar focinak hivnak... :pf02
de azért csak számolgassanak az elvtársak...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.09.09. 10:39

Szóval, volt egy ideje olyan érzésem, hogy ez a srác túl komolyan veszi magát és a csapatkapitány szerepet, de ezzel a nyilatkozattal nagyott nőtt a szememben.



Egyébként siralmas volt a meccs. Megnéztem az andorrai keret játékosai az andorrai bajnokságban és a spanyol harmad és negyed osztályban játszanak. Ehhez képest a végén még izgulni kellett, hogy ne legyen x, pedig nagyon sokáig momentuma sem volt az ellenfélnek. A két gólunk egy 11-es és egy pontrúgás utáni fejes volt (utóbbiban legalább látszott a tudatosság).

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2021.09.09. 10:48

keF1r írta:
2021.09.09. 07:10
Helyére került végre ez a szar amit magyar focinak hivnak... :pf02
de azért csak számolgassanak az elvtársak...
(:o

https://sport365.hu/magyar-foci,magyar- ... t,143652

https://www.nemzetisport.hu/magyar_val ... -2848779

Én nem idegesíteném magam tovább a helyében ezzel a csürhével.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.09.09. 12:14

Láttam személyesen, siralmas volt.

Ettől függetlenül én nem fogok magyarok ellen szurkolni, elkeserítő ilyeneket olvasni. De hát ez van
Remélem soha nem jutok el idáig, ha igen, üssetek

(Szoboszlai szart se ért, már a múltkor sem)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.09.09. 12:24

Phoebe írta:
2021.09.09. 10:39
Szóval, volt egy ideje olyan érzésem, hogy ez a srác túl komolyan veszi magát és a csapatkapitány szerepet, de ezzel a nyilatkozattal nagyott nőtt a szememben.



Egyébként siralmas volt a meccs. Megnéztem az andorrai keret játékosai az andorrai bajnokságban és a spanyol harmad és negyed osztályban játszanak. Ehhez képest a végén még izgulni kellett, hogy ne legyen x, pedig nagyon sokáig momentuma sem volt az ellenfélnek. A két gólunk egy 11-es és egy pontrúgás utáni fejes volt (utóbbiban legalább látszott a tudatosság).
Jól érzi.
De szurkolni ilyenkor is kell nekik, nem csak amikor kicsit jobb a helyzet. Még ha nehéz is. Legalább a 3 pontot elhozták, nem mintha sokat érne. Már ha jól tudom nem rajtunk múlik a kijutás-. De még akkor is kijuthatunk, ha 6. leszünk, valahogy Ausztriától függünk a Nemzetek Ligájában. Én nem értem de ott a stadionban ezt beszélték mások.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.09.09. 13:11

Bandee írta:
2021.09.09. 12:14
Láttam személyesen, siralmas volt.

Ettől függetlenül én nem fogok magyarok ellen szurkolni, elkeserítő ilyeneket olvasni. De hát ez van
Remélem soha nem jutok el idáig, ha igen, üssetek

(Szoboszlai szart se ért, már a múltkor sem)
Nem szurkol senki ellenük. Egyszerüen a válogatott és annak minden szereplését körülvevő elsősorban kormányközeli média legkevésbé sem objektiv értékeléseiből van szerintem elege mindenkinek és a focira költött indokolatlan állami pénzből.
mint említettem nincs elfogadható vereség és bravúros döntetlen...csak az M4-en
egyébként szerintem a lesen lévő játékoshoz a magyar védőről pattant a labda igy az ellenféltől kapottnak számítana és a góljuk érvényes lenne...de ki tudja hogyan gondolkodnak a VAR szobában és aktuálisan milyen szabályokat alkalmaznak

pl. miféle cikk ez???
https://www.origo.hu/sport/futball/2021 ... aggregator
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.09.09. 15:22

keF1r írta:
2021.09.09. 13:11
Bandee írta:
2021.09.09. 12:14
Láttam személyesen, siralmas volt.

Ettől függetlenül én nem fogok magyarok ellen szurkolni, elkeserítő ilyeneket olvasni. De hát ez van
Remélem soha nem jutok el idáig, ha igen, üssetek

(Szoboszlai szart se ért, már a múltkor sem)
Nem szurkol senki ellenük. Egyszerüen a válogatott és annak minden szereplését körülvevő elsősorban kormányközeli média legkevésbé sem objektiv értékeléseiből van szerintem elege mindenkinek és a focira költött indokolatlan állami pénzből.
mint említettem nincs elfogadható vereség és bravúros döntetlen...csak az M4-en
egyébként szerintem a lesen lévő játékoshoz a magyar védőről pattant a labda igy az ellenféltől kapottnak számítana és a góljuk érvényes lenne...de ki tudja hogyan gondolkodnak a VAR szobában és aktuálisan milyen szabályokat alkalmaznak

pl. miféle cikk ez???
https://www.origo.hu/sport/futball/2021 ... aggregator
Biztosan, de szerintem a remélem szarrá ver ez+az, az kimeríti az ellenük szurkolás fogalmát bár nem vagyok bíró, tehát mindenkinek maga dolga

Akkor amikor játszanak, nekem mindegy, mert nem a játékosok tehetnek az egészről, őket ugyanúgy hordta az anyja meg az apja kisgyerek koruktól edzésre, mint anno TE a fiadat. Gondolom milyen boldog lennél, ha mondjuk válogatott lett volna majd a valaki közli, hogy reméli szarrá verik majd őket. Álmuk gondolom ez volt ezeknek a srácoknak, de ez mindegy is, ők a hazánkat képviselik, én nem szurkolok ellenük, leszarom ki mennyit költ rájuk és miből. Kibaszottul nem érdekel a kérdésben se Orbán se Gyurcsány, se semelyik faszszopó politikus ki ott parádézik ilyenkor és jóemberkedik. Nem érdekel miket mondanak róluk M4-en vagy máshol, ennek köze nincsen ahhoz, hogy abban a 90 percben hazánkat képviselik. Nem olvasok Origot, sőt semmilyen kormányhoz csatolt médiát, max. ha röhögni akarok. Az Origo ahhoz is kevés, az Vadhajtásokat kell nézni, vagy a másik oldalon Nyugati Fényt + csatolt kiadványokat. A sötétség és bunkóság olyan szintjét képviselik ezek, hogy ha örökké élnék se tudnám megközelíteni.. Indexet olvasok csak, semmi mást, azt valamennyire komolyan veszem mióta a Telexes agyhalottak elmentek onnan.
Magam is látom mi zajlik, szarul játszottak mindhárom meccsen, sokkal szarabbul mint nyáron vagy azt megelőzően a pótselejtezőkön. Okát nem tudom, de én sajnálom. Remélem ez majd változik, ez érdekel a kérdésből leginkább.

Nem tetszik amúgy nekem a stadion építés és a foci állami kitömése, de nem mosom össze a játékkal. Ez az én gyengeségem

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.09.09. 15:42

Bandee írta:
2021.09.09. 15:22
Biztosan, de szerintem a remélem szarrá ver ez+az, az kimeríti az ellenük szurkolás fogalmát bár nem vagyok bíró, tehát mindenkinek maga dolga

Akkor amikor játszanak, nekem mindegy, mert nem a játékosok tehetnek az egészről, őket ugyanúgy hordta az anyja meg az apja kisgyerek koruktól edzésre, mint anno TE a fiadat. Gondolom milyen boldog lennél, ha mondjuk válogatott lett volna majd a valaki közli, hogy reméli szarrá verik majd őket. Álmuk gondolom ez volt ezeknek a srácoknak, de ez mindegy is, ők a hazánkat képviselik, én nem szurkolok ellenük, leszarom ki mennyit költ rájuk és miből. Kibaszottul nem érdekel a kérdésben se Orbán se Gyurcsány, se semelyik faszszopó politikus ki ott parádézik ilyenkor és jóemberkedik. Nem érdekel miket mondanak róluk M4-en vagy máshol, ennek köze nincsen ahhoz, hogy abban a 90 percben hazánkat képviselik. Nem olvasok Origot, sőt semmilyen kormányhoz csatolt médiát, max. ha röhögni akarok. Az Origo ahhoz is kevés, az Vadhajtásokat kell nézni, vagy a másik oldalon Nyugati Fényt + csatolt kiadványokat. A sötétség és bunkóság olyan szintjét képviselik ezek, hogy ha örökké élnék se tudnám megközelíteni.. Indexet olvasok csak, semmi mást, azt valamennyire komolyan veszem mióta a Telexes agyhalottak elmentek onnan.
Magam is látom mi zajlik, szarul játszottak mindhárom meccsen, sokkal szarabbul mint nyáron vagy azt megelőzően a pótselejtezőkön. Okát nem tudom, de én sajnálom. Remélem ez majd változik, ez érdekel a kérdésből leginkább.

Nem tetszik amúgy nekem a stadion építés és a foci állami kitömése, de nem mosom össze a játékkal. Ez az én gyengeségem
Én ezeket egyébként mind megértem. Meg drukkolni sem drukkoltam a magyar csapat ellen.

Viszont én meg nem tudom szétválasztani a kormánytól és a korrupciótól ezt az egészet. Erről nem a játékosok tehetnek, nem is tudom, kik vannak a keretben. De ahogy a Real Madrid sem tudta talán a mai napig sem teljesen lemosni magáról, hogy a spanyol fasiszták és Franco hogy viszonyultak hozzájuk, hogy tömték őket mindennel, úgy én sem tudom egyszerűen nem amolyan véres gyémántnak látni az egész magyar focit. Máshonnan elvont, iszonyatos erőforrásokat fektetnek bele, lényegében nulla felmutatható eredménnyel. Emellett nem tudok elmenni, ami abban nyilvánul meg, hogy nem fogom köpködni magát a csapatot, mert ahogy mondod, a meccs alatt ők mindannyiunkat képviselnek, de szeretni/tisztelni/egyebezni sosem fogom tudni ezt az egészet. Volt, amikor még tudtam drukkolni is nekik, de ez tényleg csak amolyan kilencvenperces „reklámblokk” volt abban, ahogy egyébként érzek az egész iránt, amit ma Magyarországon a futball jelent és képvisel. Eszköz, jelkép lett, mert azt csináltak belőle, és számomra ez elidegeníthetetlen egyébként az ettől független, pályán látott dolgoktól.

Mondjuk biztos benne van ebben az is, hogy sosem szerettem a focit. Nem néztem, nem követtem, nem kötött le, szóval sosem volt semmilyen érzelmi kötődésem hozzá.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.09.09. 16:01

vollebak írta:
2021.09.09. 15:42
Bandee írta:
2021.09.09. 15:22
Biztosan, de szerintem a remélem szarrá ver ez+az, az kimeríti az ellenük szurkolás fogalmát bár nem vagyok bíró, tehát mindenkinek maga dolga

Akkor amikor játszanak, nekem mindegy, mert nem a játékosok tehetnek az egészről, őket ugyanúgy hordta az anyja meg az apja kisgyerek koruktól edzésre, mint anno TE a fiadat. Gondolom milyen boldog lennél, ha mondjuk válogatott lett volna majd a valaki közli, hogy reméli szarrá verik majd őket. Álmuk gondolom ez volt ezeknek a srácoknak, de ez mindegy is, ők a hazánkat képviselik, én nem szurkolok ellenük, leszarom ki mennyit költ rájuk és miből. Kibaszottul nem érdekel a kérdésben se Orbán se Gyurcsány, se semelyik faszszopó politikus ki ott parádézik ilyenkor és jóemberkedik. Nem érdekel miket mondanak róluk M4-en vagy máshol, ennek köze nincsen ahhoz, hogy abban a 90 percben hazánkat képviselik. Nem olvasok Origot, sőt semmilyen kormányhoz csatolt médiát, max. ha röhögni akarok. Az Origo ahhoz is kevés, az Vadhajtásokat kell nézni, vagy a másik oldalon Nyugati Fényt + csatolt kiadványokat. A sötétség és bunkóság olyan szintjét képviselik ezek, hogy ha örökké élnék se tudnám megközelíteni.. Indexet olvasok csak, semmi mást, azt valamennyire komolyan veszem mióta a Telexes agyhalottak elmentek onnan.
Magam is látom mi zajlik, szarul játszottak mindhárom meccsen, sokkal szarabbul mint nyáron vagy azt megelőzően a pótselejtezőkön. Okát nem tudom, de én sajnálom. Remélem ez majd változik, ez érdekel a kérdésből leginkább.

Nem tetszik amúgy nekem a stadion építés és a foci állami kitömése, de nem mosom össze a játékkal. Ez az én gyengeségem
Én ezeket egyébként mind megértem. Meg drukkolni sem drukkoltam a magyar csapat ellen.

Viszont én meg nem tudom szétválasztani a kormánytól és a korrupciótól ezt az egészet. Erről nem a játékosok tehetnek, nem is tudom, kik vannak a keretben. De ahogy a Real Madrid sem tudta talán a mai napig sem teljesen lemosni magáról, hogy a spanyol fasiszták és Franco hogy viszonyultak hozzájuk, hogy tömték őket mindennel, úgy én sem tudom egyszerűen nem amolyan véres gyémántnak látni az egész magyar focit. Máshonnan elvont, iszonyatos erőforrásokat fektetnek bele, lényegében nulla felmutatható eredménnyel. Emellett nem tudok elmenni, ami abban nyilvánul meg, hogy nem fogom köpködni magát a csapatot, mert ahogy mondod, a meccs alatt ők mindannyiunkat képviselnek, de szeretni/tisztelni/egyebezni sosem fogom tudni ezt az egészet. Volt, amikor még tudtam drukkolni is nekik, de ez tényleg csak amolyan kilencvenperces „reklámblokk” volt abban, ahogy egyébként érzek az egész iránt, amit ma Magyarországon a futball jelent és képvisel. Eszköz, jelkép lett, mert azt csináltak belőle, és számomra ez elidegeníthetetlen egyébként az ettől független, pályán látott dolgoktól.

Mondjuk biztos benne van ebben az is, hogy sosem szerettem a focit. Nem néztem, nem követtem, nem kötött le, szóval sosem volt semmilyen érzelmi kötődésem hozzá.
Ez is igaz,

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2021.09.09. 20:32

Kép

Istenem!
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.10.10. 08:59

Mennyit is költött el potrohos disznó a kedvenc sportjára? 1000M felett van abban biztos vagyok...ha a stadionokat is hozzávesszük akkor több ezer... és pár harmadosztályú csapat elleni siker vagy motiválatlan rossz napot kifogó élcsapat elleni döntetlenen kivül ott vagyunk ahol voltunk.
a többi sport irreális állami támogatásáról már ne is beszéljünk.

tegnap ha 4:1 re szopunk akkor sem szólhattunk volna egy szót sem...

jobb helyet is találhattak volna ennek a pénznek...lenne mire költeni...
Marco Rossi szövetségi kapitány arról beszélt, hogy az eddigi eredményeinket kell szem előtt tartani, és Albánia ma már egy lényegesen erősebb csapat, amely ellen nem lehet alapelvárás a győzelem.
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.10.10. 10:19

Sokszor élmény ezt a fórumot olvasni. Szinte ki lehet nyomtatni a megjelenő gyülöletet.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.10.10. 11:09

Nigel Hill írta:
2021.10.10. 10:19
Sokszor élmény ezt a fórumot olvasni. Szinte ki lehet nyomtatni a megjelenő gyülöletet.
kevered te szezont a faszommal...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.10.10. 18:47

keF1r írta:
2021.10.10. 11:09
Nigel Hill írta:
2021.10.10. 10:19
Sokszor élmény ezt a fórumot olvasni. Szinte ki lehet nyomtatni a megjelenő gyülöletet.
kevered te szezont a faszommal...
Téged meg a meg nyilvánulásaid nehéz lenne keverni akármivel is :)
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.10.10. 19:13

Nigel Hill írta:
2021.10.10. 18:47
keF1r írta:
2021.10.10. 11:09


kevered te szezont a faszommal...
Téged meg a meg nyilvánulásaid nehéz lenne keverni akármivel is :)
Figyu mán te szemellenzős magyarfocirajongó!
Nem is kell engem keverni senkivel...én én vagyok és ez igy van jól :mosoly:

Akkor a személyeskedés mellett/helyett kifejtenéd, hogy mi gyűlölet volt a hozzászólásomban?
Mennyit is költött el potrohos disznó a kedvenc sportjára? 1000M felett van abban biztos vagyok...ha a stadionokat is hozzávesszük akkor több ezer... és pár harmadosztályú csapat elleni siker vagy motiválatlan rossz napot kifogó élcsapat elleni döntetlenen kivül ott vagyunk ahol voltunk.
a többi sport irreális állami támogatásáról már ne is beszéljünk.

tegnap ha 4:1 re szopunk akkor sem szólhattunk volna egy szót sem...

jobb helyet is találhattak volna ennek a pénznek...lenne mire költeni...

Marco Rossi szövetségi kapitány arról beszélt, hogy az eddigi eredményeinket kell szem előtt tartani, és Albánia ma már egy lényegesen erősebb csapat, amely ellen nem lehet alapelvárás a győzelem.
majd ha kifejtetted a gyülöletpolitikai részt...
akkor elemezd nekem légyszi, hogy mely sikeres labdarugást magáénak tudó országokban állami program a foci...hol támogatják közpénzből? miközben más fontos területek hiányt szenvednek a támogatásban...
De a nemzethyeskedétől kimélj meg nem érdekelnek a "Kicsit sárgább, kicsit savanyúbb, de a mienk!" tipusú vélekedések
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.10. 19:46

keF1r írta:
2021.10.10. 08:59
Mennyit is költött el potrohos disznó a kedvenc sportjára? 1000M felett van abban biztos vagyok...ha a stadionokat is hozzávesszük akkor több ezer... és pár harmadosztályú csapat elleni siker vagy motiválatlan rossz napot kifogó élcsapat elleni döntetlenen kivül ott vagyunk ahol voltunk.
a többi sport irreális állami támogatásáról már ne is beszéljünk.

tegnap ha 4:1 re szopunk akkor sem szólhattunk volna egy szót sem...

jobb helyet is találhattak volna ennek a pénznek...lenne mire költeni...
Marco Rossi szövetségi kapitány arról beszélt, hogy az eddigi eredményeinket kell szem előtt tartani, és Albánia ma már egy lényegesen erősebb csapat, amely ellen nem lehet alapelvárás a győzelem.
Annyit kivanok csak hozzaszolni, hogy a stadionok szerintem 400 mrd-ba kerultek. A puskas 200? A tobbi szerintem 10-30 volt merettol fuggoen

En a Puskason kivul egyiket se csinaltam volna es tenyleg indokolatlanul sok megy erre a faszsagra. Valamennyit oersze kell mert az emberek szeretik de tulzas amit muveltek ezzel

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.10.10. 21:05

Nigel Hill írta:
2021.10.10. 10:19
Sokszor élmény ezt a fórumot olvasni. Szinte ki lehet nyomtatni a megjelenő gyülöletet.
Javasolom, hogy nézz bele a nemzetek ligája döntőbe...de az elődöntők és a 3. helyért is kiváló meccsek voltak.
minden csapat focizott... NEM BUNKEREZETT! focizott... gólratörően élvezetesen nézhetően...
soha nem lesz nálunk ilyen foci főleg nem úgy, hogy a cserepadosok és az éppen kerettagok is a magyar átlagbér 10X-20X-osát keresik havonta és semmi teljesítménykényszer nincs hozzá...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.10.11. 06:22

ugye emléxel nagyjóuram mikor arról irtam magyarországon hogyan lesz valaki válogatott...

M rossi:
Nálam sokkal jobb trénerek is megmondták, az edző olyan, mint a borász, csak abból a szőlőből tud bort csinálni, amilye van. Az eredmény az ő felelőssége, ő hívja be a játékosokat, ő cserél. De azzal is számolni kell, hogy mivel rendelkezik. Ha jön valaki, aki mond nekem neveket, örülnék egy-egy tippnek, de olyanok jöjjenek, akiket nem baráti alapon ajánlanak.
pontosan azért szar a magyar foci amiért az egész ország beteg...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.10.13. 11:25

keF1r írta:
2021.10.10. 19:13
Nigel Hill írta:
2021.10.10. 18:47


Téged meg a meg nyilvánulásaid nehéz lenne keverni akármivel is :)
Figyu mán te szemellenzős magyarfocirajongó!
Nem is kell engem keverni senkivel...én én vagyok és ez igy van jól :mosoly:

Akkor a személyeskedés mellett/helyett kifejtenéd, hogy mi gyűlölet volt a hozzászólásomban?
Mennyit is költött el potrohos disznó a kedvenc sportjára? 1000M felett van abban biztos vagyok...ha a stadionokat is hozzávesszük akkor több ezer... és pár harmadosztályú csapat elleni siker vagy motiválatlan rossz napot kifogó élcsapat elleni döntetlenen kivül ott vagyunk ahol voltunk.
a többi sport irreális állami támogatásáról már ne is beszéljünk.

tegnap ha 4:1 re szopunk akkor sem szólhattunk volna egy szót sem...

jobb helyet is találhattak volna ennek a pénznek...lenne mire költeni...

Marco Rossi szövetségi kapitány arról beszélt, hogy az eddigi eredményeinket kell szem előtt tartani, és Albánia ma már egy lényegesen erősebb csapat, amely ellen nem lehet alapelvárás a győzelem.
majd ha kifejtetted a gyülöletpolitikai részt...
akkor elemezd nekem légyszi, hogy mely sikeres labdarugást magáénak tudó országokban állami program a foci...hol támogatják közpénzből? miközben más fontos területek hiányt szenvednek a támogatásban...
De a nemzethyeskedétől kimélj meg nem érdekelnek a "Kicsit sárgább, kicsit savanyúbb, de a mienk!" tipusú vélekedések
Sajnos hülye vagy hozzá hogy kifejtsem. Egy sort nem tudsz értelmezni, nem hogy egy irományt. De segítek, hátha most sikerül:
Sokszor élmény ezt a fórumot olvasni. Szinte ki lehet nyomtatni a megjelenő gyűlöletet.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Lezárt