A magyar foci...

Minden, amit nem motor hajt
Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2016.05.22. 18:49

carlos78 írta:mi megh a világ 19-ik legjobb csapata vagyunk, hellóóóó :D
Na ez viszont tényleg nevetséges. ;)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.05.22. 22:59

Ori F1 írta:
Lancelot írta:Magyarország : Elefántcsontpart = 0 : 0 (:u (:u

Hogy ezeket hogy megp*****k az EB-n az nem kérdés! (:u
Te oltári nagy tévedésben vagy,mert az ellenfél afrika legjobb csapata! :)
És, ha jól néztem, előttünk állnak a világranglistán.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.06.09. 16:07

Pedig az Eindhovenben még úgy tűnt talán lehet belőle egy tűrhető focista...

http://24.hu/sport/foci/2016/06/09/dzsu ... lasztotta/

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.06.09. 18:53

Phoebe írta:Pedig az Eindhovenben még úgy tűnt talán lehet belőle egy tűrhető focista...

http://24.hu/sport/foci/2016/06/09/dzsu ... lasztotta/
Aztán ez elmúlt...money, money, money :pf03

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.06.09. 20:23

Alghar írta:
Phoebe írta:Pedig az Eindhovenben még úgy tűnt talán lehet belőle egy tűrhető focista...

http://24.hu/sport/foci/2016/06/09/dzsu ... lasztotta/
Aztán ez elmúlt...money, money, money :pf03
Az. El lötyögni noname bajnokságokban sok pénzért a fejlődés helyett.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.06.10. 19:53

mikor jatszanak ezek a nyomorult pocsfejek?
szeretnek mar ellenuk szurkolni :)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2016.06.10. 20:08

14-én játszanak.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.06.10. 20:20

rdaneelolivaw írta:14-én játszanak.
Megnezem mar, mi is a helyzet, ki kivel jatszik, miylen csoportok vannak.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.06.10. 22:49

Ugye ne mondjam kinek szurkoltam. :lol:

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.06.10. 22:59

A románok 1-0-nál majdnem átálltak.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.06.11. 08:02

Phoebe írta:Ugye ne mondjam kinek szurkoltam. :lol:
Két ilyen mocsok nemzet bandája közül egyiknek sem tudnék. De azért egy kicsit jobban örülök ennek az eredménynek, mint egy döntetlennek örültem volna. Ez viszont nagyon nagy volt: :) :D

Kép
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.06.11. 08:19

Lancelot írta:
Phoebe írta:Ugye ne mondjam kinek szurkoltam. :lol:
Két ilyen mocsok nemzet bandája közül egyiknek sem tudnék. De azért egy kicsit jobban örülök ennek az eredménynek, mint egy döntetlennek örültem volna. Ez viszont nagyon nagy volt: :) :D

Kép
Én meg nem fogom őket a történelem miatt utálni. Hajdú Galla B-nek pedig innen is gratulálok, hogy még ebbe is sikerült egy kis trianonozást keverni. Sír a szánk, hogy minket utálnak a szomszédaink közben piszok felsőbbrendűnek tartjuk magunkat és gyűlölködünk így táplálva magunk ellen a gyűlöletet, hogy mártírkodhassunk.

A meccs egyébként elég érdektelen volt, a románok nem éltek a félidő eleji helyzeteikkel. A franciák jobb játékosokkal nem játszottak jobban, a szervezettség pedig sokáig ellenszer volt ellenünk. A románok játszották amit tudtak, védekeztek és próbáltak támadni. Ha van klassziscsatáruk nem így alakul a meccs.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.06.11. 12:08

Phoebe írta: Én meg nem fogom őket a történelem miatt utálni. Hajdú Galla B-nek pedig innen is gratulálok, hogy még ebbe is sikerült egy kis trianonozást keverni. Sír a szánk, hogy minket utálnak a szomszédaink közben piszok felsőbbrendűnek tartjuk magunkat és gyűlölködünk így táplálva magunk ellen a gyűlöletet, hogy mártírkodhassunk.

A meccs egyébként elég érdektelen volt, a románok nem éltek a félidő eleji helyzeteikkel. A franciák jobb játékosokkal nem játszottak jobban, a szervezettség pedig sokáig ellenszer volt ellenünk. A románok játszották amit tudtak, védekeztek és próbáltak támadni. Ha van klassziscsatáruk nem így alakul a meccs.
Én nem igazán vagyok "nagymagyarkodó"-nak mondható, de ez a megjegyzés nekem is tetszett, Már a nap folyamán is azzal viccelődtem, hogy az UEFA direktben magyar játékvezetőt küldött erre a meccsre. Hajdú B. is csak szellemeskedésnek szánta a dolgot, nem volt ebben burkolt rosszindulatú "trianonozás", mindössze viccet csinált egy (számunkra persze tragikus) történelmi tényből, mert a helyzet adta magát ;)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.06.11. 15:35

Phoebe írta: Én meg nem fogom őket a történelem miatt utálni. Hajdú Galla B-nek pedig innen is gratulálok, hogy még ebbe is sikerült egy kis trianonozást keverni. Sír a szánk, hogy minket utálnak a szomszédaink közben piszok felsőbbrendűnek tartjuk magunkat és gyűlölködünk így táplálva magunk ellen a gyűlöletet, hogy mártírkodhassunk.

A meccs egyébként elég érdektelen volt, a románok nem éltek a félidő eleji helyzeteikkel. A franciák jobb játékosokkal nem játszottak jobban, a szervezettség pedig sokáig ellenszer volt ellenünk. A románok játszották amit tudtak, védekeztek és próbáltak támadni. Ha van klassziscsatáruk nem így alakul a meccs.
Én viszont míg élek utálni fogom a románokat. Hajdú B. megtette, amit ebben a helyzetben megtehetett és ez még nagyobbra növelte a szememben. (Különösen, hogy humorba tudta ágyazni a magyar álláspont lényegét!) Nem csak régmúlt, hanem a mostani tetteikért is. Szokták mondani: "az a magyar, akinek fáj trianon". Nekem fáj. Ha neked nem, lelked rajta. Márpedig azt jórészt a románoknak köszönhetjük. Ebből kifolyólag az utolsó írmagjukig utálom őket, és kívánom, hogy ameddig élnek, örökké csak szívjanak! Nem felsődbbrendűnek tartjuk magunkat kedves Phoebe, hanem a mocsok politika kárvallotjainak. Ellopta területeinket a tót, az oláh a rác, a labanc. Mindezt a nagyhatalmak segédletével. Ha ezt te nem fogod fel, az magánügyed. Igen. Utálnak bennünket a szomszédok, mert az ősbűnükre emlékeztetjük őket folyamatosan. A tolvajnak már csak ez a sorsa. Nem felsőbbrendűek vagyunk, csak jogos jussunkat követeljük vissza, amit ők elloptak tőlünk, és addig is folyamatosan emlékeztetnünk kell őket az aljasságukra. Vágod ezt egyáltalán, vagy az eltorzult liberális gondolatvilág már teljesen letompított ebben a fő nemzeti kérdésben?

A két mocsok játszott tehát egymással: egyik aki kérte a területeinket, a másik, aki nekik adta. Innentől kezdve egyértelmű volt számomra a helyzet: rohasszák egymást halálra, hogy a következő ellenfeleik a sárba tiporhassák őket!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lancelot 2016.06.11. 16:54-kor.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.06.11. 16:50

Kép

Ugyebár ehhez tudni kell, hogy a szőrös talpúak 60 év alatt hatszor árulták el szövetségeseiket a XX. században. Kis adalék a Phoebe-vel folytatott megbeszélésünkhöz. A soviniszta franciáknak pedig bármikor képesek csontig benyalni.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.06.11. 16:51

No comment! :) :D

Kép
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.06.11. 17:10

Román, francia, osztrák. A három gennyedék nemzet

Egyetértek Lance, azzal a megjegyzéssel, hogy bizony Fibinek is van igazsága én inkább középen vagyok a kérdésben. De a nemzetek értékelésében tökéletesen egyetértek.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.06.11. 17:18

En mindenkit utalok.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.06.11. 17:22

Lancéval tudok egyetérteni.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.06.11. 17:31

Ne csesszetek már fel...
EZ FOCI. Se több, se kevesebb. Trianon....atyavilág....

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.06.11. 17:59

Két dolgot kérnék:

1. Ne itt politizáljunk.

2. Azért, mert valaki nem szór minden nap hamut a fejére és nem siránkozik folyamatosan Trianon miatt, ne vegyük már el tőle a magyarságát!
Az apa férfi, a rezsi nő!

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.06.11. 18:07

2. Én nem tettem. Fibinek rengeteg igazsága van, Lance pedig full jobbos.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.06.11. 18:10

Bandee írta:2. Én nem tettem. Fibinek rengeteg igazsága van, Lance pedig full jobbos.
Nem is Neked szólt. :mosoly:

Sőt! Ahogy írtad, valahol középen van talán az igazság, de ezt akkor se itt. (Megint nem Neked!)
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.06.11. 18:50

Lancelot írta:
Phoebe írta: Én meg nem fogom őket a történelem miatt utálni. Hajdú Galla B-nek pedig innen is gratulálok, hogy még ebbe is sikerült egy kis trianonozást keverni. Sír a szánk, hogy minket utálnak a szomszédaink közben piszok felsőbbrendűnek tartjuk magunkat és gyűlölködünk így táplálva magunk ellen a gyűlöletet, hogy mártírkodhassunk.

A meccs egyébként elég érdektelen volt, a románok nem éltek a félidő eleji helyzeteikkel. A franciák jobb játékosokkal nem játszottak jobban, a szervezettség pedig sokáig ellenszer volt ellenünk. A románok játszották amit tudtak, védekeztek és próbáltak támadni. Ha van klassziscsatáruk nem így alakul a meccs.
Én viszont míg élek utálni fogom a románokat. Hajdú B. megtette, amit ebben a helyzetben megtehetett és ez még nagyobbra növelte a szememben. (Különösen, hogy humorba tudta ágyazni a magyar álláspont lényegét!) Nem csak régmúlt, hanem a mostani tetteikért is. Szokták mondani: "az a magyar, akinek fáj trianon". Nekem fáj. Ha neked nem, lelked rajta. Márpedig azt jórészt a románoknak köszönhetjük. Ebből kifolyólag az utolsó írmagjukig utálom őket, és kívánom, hogy ameddig élnek, örökké csak szívjanak! Nem felsődbbrendűnek tartjuk magunkat kedves Phoebe, hanem a mocsok politika kárvallotjainak. Ellopta területeinket a tót, az oláh a rác, a labanc. Mindezt a nagyhatalmak segédletével. Ha ezt te nem fogod fel, az magánügyed. Igen. Utálnak bennünket a szomszédok, mert az ősbűnükre emlékeztetjük őket folyamatosan. A tolvajnak már csak ez a sorsa. Nem felsőbbrendűek vagyunk, csak jogos jussunkat követeljük vissza, amit ők elloptak tőlünk, és addig is folyamatosan emlékeztetnünk kell őket az aljasságukra. Vágod ezt egyáltalán, vagy az eltorzult liberális gondolatvilág már teljesen letompított ebben a fő nemzeti kérdésben?

A két mocsok játszott tehát egymással: egyik aki kérte a területeinket, a másik, aki nekik adta. Innentől kezdve egyértelmű volt számomra a helyzet: rohasszák egymást halálra, hogy a következő ellenfeleik a sárba tiporhassák őket!
Politikusok bűnét vetíted ki nemzetekre, lelked rajta követeld nyugodtan a hibátlan, erkölcsileg fedhetetlen magyarok jussát amíg jól esik. Szerintem a gyűlölködés, múlton való rágódás senkit sem visz előrébb. Amíg ezen rágódunk és bezzegelünk addig sem kell a jelennel és a jövővel foglalkozni. A libsizés az megy látom reflexből ha valaki másképp gondolkodik, magamtól gondolom azt amit nem kell a számba adni. Gondolom te sem a turulos, kárpátiás vérjobbos szöveget tolod, hanem ezek a saját gondolataid. Ennyit feltételezzünk már egymásról. Én részemről befejeztem. Legyen azoké a topik akik a foci miatt térnek be ide.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.06.12. 08:20

Ha most angol lennék, akkor tombolnék. Mivel magyar vagyok így csak bosszankodom. Az angol válogatott egy pöcs! Az első félidőben - de jórészt a másodikban is! - szinte odaszögezték az oroszokat a kapujukhoz. Aztán csak egy keserves - bár vitathatatlanul csodaszép! - szabadrúgás gólra tellett tőlük. Aztán olyat tettek, amit nem vártam tőlük. Ráültek az eredményre, és úgy cseréltek, mintha már lefújták volna a meccset. (Roonit pl lecserélni? Áááá! Hacsak nem a pihentetése miatt...) Aztán az utolsó percben hagyni összeomlani, amit addig felépítettek? Nem akartam hinni a szememnek. Ezt eddig szinte kizárólag csak magyar csapatoktól láttam (legutóbb pl. férfi BL Final Four-ban!) Dühítő! Pedig ebben az orosz csapatban semmi fantáziát nem látok. (Aztán persze lehet, hogy később rám cáfolnak, de azon nagyon meg fogok lepődni.)
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Lezárt