Nemzetközi Football

Minden, amit nem motor hajt
Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.07.08. 08:06

Nem könnyű 15 ember ellen idegenben focizni...
Remélem a kacorzabálók elintézik ezt a töketlen bagázst.
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2021.07.08. 08:11

A hosszabbítást már nem néztem.
Az angolokat régen szerettem, de nekem hiányoznak ebből a csapatból az igazi egyéniségek.
Eggyik kedvenc játékosomat Vardyt, akinek ráadásul jó szezonja is volt, ki se vitték.
Mindenesetre a döntőben nekik szurkolok.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.07.08. 09:27

Ori F1 írta:
2021.07.08. 08:11
A hosszabbítást már nem néztem.
Az angolokat régen szerettem, de nekem hiányoznak ebből a csapatból az igazi egyéniségek.
Eggyik kedvenc játékosomat Vardyt, akinek ráadásul jó szezonja is volt, ki se vitték.
Mindenesetre a döntőben nekik szurkolok.
Southgate vitte volna, Vardy nem akart a válogatottban játszani. Azt mondta 2018-ban, hogy ha nagyon elengedhetetlen, hogy ott legyen a válogatottban, akkor megy a tornákra, egyébként meg nem szeretne, mert idősödik, és a klubfocizásra meg a családjára akar fókuszálni.

Fura, mert általában egy játékosnak az az álma, hogy minél többször képviselje a hazáját egy válogatottban, de Vardy úgy látszik, hogy pont az ellentéte ennek.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2021.07.08. 10:57

vollebak írta:
2021.07.08. 09:27
Ori F1 írta:
2021.07.08. 08:11
A hosszabbítást már nem néztem.
Az angolokat régen szerettem, de nekem hiányoznak ebből a csapatból az igazi egyéniségek.
Eggyik kedvenc játékosomat Vardyt, akinek ráadásul jó szezonja is volt, ki se vitték.
Mindenesetre a döntőben nekik szurkolok.
Southgate vitte volna, Vardy nem akart a válogatottban játszani. Azt mondta 2018-ban, hogy ha nagyon elengedhetetlen, hogy ott legyen a válogatottban, akkor megy a tornákra, egyébként meg nem szeretne, mert idősödik, és a klubfocizásra meg a családjára akar fókuszálni.

Fura, mert általában egy játékosnak az az álma, hogy minél többször képviselje a hazáját egy válogatottban, de Vardy úgy látszik, hogy pont az ellentéte ennek.
A 2018-as vb miatt is lehet, mert csak egy éket játszat Southgate, és az Keane.
Már ott is epizódszereplő volt csak mellette.
Most ezt a szerepet Rashford tölti be,pedig ő is jó formában érkezett.
Keane olyan mint régen Shearer volt.
Neki játszani kell.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.07.08. 11:42

Szóval egy öngól és egy véleményes 11-es, amit elsőre nem bírtak berúgni döntőt ér. Hát, ok.

A 11-esről épp sikerült lemaradnom, ma pótoltam be. Örültem volna, ha valahogy emberhátrányban is kiegyenlítenek a dánok.

Nincs bajom az angolokkal, de egyszerűen semmit nem mozgatnak meg bennem. Látok tök egyforma felnyírt hajú srácokat, akik gyorsan rohangálnak + Kane-t, aztán ennyi.

Innentől egyértelmű, hogy az olaszoknak szurkolok. :)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.07.08. 11:59

Mindenkinek jobb igy mert a 4 evente feltoro angol utalat es folyamatos ekezes csucsra tud jarni legalabb a topikban:) Lehet okoskodni, trollkodni. Szarozni

Kit erdekelt volna egy Dan donto ? Kb. Senkit. Nem is voltak jobbak, nem érdemeltek tovabbjutast, az angol csapat jobb volt ez latszott. Nem a legszebb focit jatszottak de ez eredmenyre megy es nem szepsegre, eppen az olaszok nyertek a legtobbet ennel sokkal szarabb focival. Meg vb-t is

Az ongolt felhozni erdekes szerintem mert ott verve voltak ha nem csuszik be a dan akkor az angol berúgja de meg en is, arrol nem beszelve, hogy 2 percen belul masodszorra voltak az angolok a kapunal

A danok nagyon szep szabadrugast rugtak, talán a legszebb volt a tornan egyebkent.

Az olaszok fognak nyerni, mert jobbak, de persze en az angoloknak szurkolok

Vasarnap este lehet majd okadni ide:€

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.07.08. 12:00

Bandee írta:
2021.07.08. 11:59
Mindenkinek jobb igy mert a 4 evente feltoro angol utalat es folyamatos ekezes csucsra tud jarni legalabb a topikban:) Lehet okoskodni, trollkodni. Szarozni
Ha ez angol utálat, akkor asszem takarékra teszem magam a topikban.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.07.08. 12:01

Phoebe írta:
2021.07.08. 11:42
Szóval egy öngól és egy véleményes 11-es, amit elsőre nem bírtak berúgni döntőt ér. Hát, ok.

A 11-esről épp sikerült lemaradnom, ma pótoltam be. Örültem volna, ha valahogy emberhátrányban is kiegyenlítenek a dánok.

Nincs bajom az angolokkal, de egyszerűen semmit nem mozgatnak meg bennem. Látok tök egyforma felnyírt hajú srácokat, akik gyorsan rohangálnak + Kane-t, aztán ennyi.

Innentől egyértelmű, hogy az olaszoknak szurkolok. :)
De , van bajos veluk:)) nem baj en se szeretem a nemeteket de nem tagadom.

A szarra varrt olaszok jobbak?

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.07.08. 12:02

Phoebe írta:
2021.07.08. 12:00
Bandee írta:
2021.07.08. 11:59
Mindenkinek jobb igy mert a 4 evente feltoro angol utalat es folyamatos ekezes csucsra tud jarni legalabb a topikban:) Lehet okoskodni, trollkodni. Szarozni
Ha ez angol utálat, akkor asszem takarékra teszem magam a topikban.
Nem rolad beszeltem. Pl Dani de ezt megdumaltam vele mar kulon:)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.07.08. 12:12

Bandee írta:
2021.07.08. 12:01

De , van bajos veluk:)) nem baj en se szeretem a nemeteket de nem tagadom.

A szarra varrt olaszok jobbak?
Nem tudom miből vontad le a következtetést, mert szerintem eddig meg sem említettem őket a topikban. Volt olyan válogatottjuk, amelyiket bírtam (a Gerrard, Lampard-os időszak, 2006-os és 2010-es VB).

Igazából szinte minden csapat szarrá van varrva, nekem nem esetem.

Az, hogy jobbak-e az olaszok meglátjuk. A spanyolok ellen gyengén játszottak, előtte jól. Az angolok pedig ahogy te is írtad, hajlamosak a balfaszkodásra, ennyi támadásból igazán lőhettek volna akció gólt is.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.07.08. 12:33

Jövök majd fröcsögni az angolokra, bármi is lesz az eredmény. ;)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.07.08. 13:24

Phoebe írta:
2021.07.08. 12:12
Nem tudom miből vontad le a következtetést, mert szerintem eddig meg sem említettem őket a topikban. Volt olyan válogatottjuk, amelyiket bírtam (a Gerrard, Lampard-os időszak, 2006-os és 2010-es VB).

Igazából szinte minden csapat szarrá van varrva, nekem nem esetem.

Az, hogy jobbak-e az olaszok meglátjuk. A spanyolok ellen gyengén játszottak, előtte jól. Az angolok pedig ahogy te is írtad, hajlamosak a balfaszkodásra, ennyi támadásból igazán lőhettek volna akció gólt is.
Deviánsok (:u
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.07.08. 13:44

vollebak írta:
2021.07.08. 13:24
Phoebe írta:
2021.07.08. 12:12
Nem tudom miből vontad le a következtetést, mert szerintem eddig meg sem említettem őket a topikban. Volt olyan válogatottjuk, amelyiket bírtam (a Gerrard, Lampard-os időszak, 2006-os és 2010-es VB).

Igazából szinte minden csapat szarrá van varrva, nekem nem esetem.

Az, hogy jobbak-e az olaszok meglátjuk. A spanyolok ellen gyengén játszottak, előtte jól. Az angolok pedig ahogy te is írtad, hajlamosak a balfaszkodásra, ennyi támadásból igazán lőhettek volna akció gólt is.
Deviánsok (:u
Nem, csak nem az én izlésem. Ő dolguk.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.07.08. 15:37

Phoebe írta:
2021.07.08. 13:44
vollebak írta:
2021.07.08. 13:24


Deviánsok (:u
Nem, csak nem az én izlésem. Ő dolguk.
Tudom, hogy szerinted nem. De vannak itt többen is, akik szerint igen.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.07.08. 15:49

Phoebe írta:
2021.07.08. 11:42
Szóval egy öngól és egy véleményes 11-es, amit elsőre nem bírtak berúgni döntőt ér. Hát, ok.

A 11-esről épp sikerült lemaradnom, ma pótoltam be. Örültem volna, ha valahogy emberhátrányban is kiegyenlítenek a dánok.

Nincs bajom az angolokkal, de egyszerűen semmit nem mozgatnak meg bennem. Látok tök egyforma felnyírt hajú srácokat, akik gyorsan rohangálnak + Kane-t, aztán ennyi.

Innentől egyértelmű, hogy az olaszoknak szurkolok. :)
Nem volt jó meccs, mármint a helyzetkihasználásokat tekintve. De azért jó, hogy nem a dánok döntőznek (bármennyire is kedvelem őket, meg a majdnem tragédiával végződő első meccsük után főleg jó történet lett volna). Az angolok fölényben voltak végig, jobb a csapat egyszerűen, még ha a gólokból ez tegnap nem is látszott.

Az öngól kapcsán egyetértek Bandival. Sterling pont ott állt, épp azért kotort bele olyan kapkodva a védő. Annyira helyzetben volt Sterling, hogy elsőre nem is volt egyértelmű, hogy öngól volt. A tizenegyesnél ami zavart, az nem is az volt, hogy Kane feldobta-e magát (fel hát, de azért meg is akasztották a lábát - nem volt jogtalan a büntető), hanem az, amit még a kommentátor sem vett észre: két labda volt a pályán egyszerre, még akkor, amikor nem is passzoltak Kane-nek:

Kép

Ennek ellenére is azt mondom, hogy nem vitatható az eredmény, mert a dánokban már fizikálisan sem volt annyi, hogy győzzenek. Ha Kane nem ott és nem akkor, akkor máshogy rúg gólt, vagy a tizenegyesekre nem marad fejben ereje a dánoknak.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.07.08. 15:51

rdaneelolivaw írta:
2021.07.08. 12:33
Jövök majd fröcsögni az angolokra, bármi is lesz az eredmény. ;)
Fröcsögj csak, az sem változtat azon, hogy kicsapták a németjeidet :D

Akármi lesz is, innentől nekem már gyönyörű ez az EB, hogy épp az angoloktól kaptak ki a krautok. Gondoltam is rád akkor, hogy remélem, nézed a meccset (:v
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.07.08. 16:17

vollebak írta:
2021.07.08. 15:37
Phoebe írta:
2021.07.08. 13:44

Nem, csak nem az én izlésem. Ő dolguk.
Tudom, hogy szerinted nem. De vannak itt többen is, akik szerint igen.
A napokban néztem az "Ősi idegenek" című műsort. Abban az összes testmódosítást arra vezették vissza, hogy ezekben az emberekben még élnek a földönkívüliekre való hasonlítás ösztöne.

😂😂😂
Az apa férfi, a rezsi nő!

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.07.08. 16:29

Phoebe írta:
2021.07.08. 12:12
Bandee írta:
2021.07.08. 12:01

De , van bajos veluk:)) nem baj en se szeretem a nemeteket de nem tagadom.

A szarra varrt olaszok jobbak?
Nem tudom miből vontad le a következtetést, mert szerintem eddig meg sem említettem őket a topikban. Volt olyan válogatottjuk, amelyiket bírtam (a Gerrard, Lampard-os időszak, 2006-os és 2010-es VB).

Igazából szinte minden csapat szarrá van varrva, nekem nem esetem.

Az, hogy jobbak-e az olaszok meglátjuk. A spanyolok ellen gyengén játszottak, előtte jól. Az angolok pedig ahogy te is írtad, hajlamosak a balfaszkodásra, ennyi támadásból igazán lőhettek volna akció gólt is.
Csak abból, hogy különösebb alapot nem szolgáltatnak mert még ránézésre is elég normálisak, nem jellemző rájuk a fetrengés, nincsen ronaldoi szintű sztárkodás, pózolás. Igazából semmi olyan nincs ami miatt ellenszenves lehetnek, csak próbálják tenni a dolgukat. De lehet én elfogult vagyok, meg ez szubjektív dolog. A németeknél sincs, én mégse szeretem őket de én alapból idegenkedem mindentől ami német és általánosságban mindig is volt itthon egy jelenség, hogy polarizáltak vagyunk, vagy németes valaki vagy angolszászos. Ez a háborúk előtt is így volt, hozzáteszem sokkal jobban járunk ha hozzájuk húzunk de a németes tábor mindig erősebb volt és ez itt a fórumon is pontosan így van. Tehát szerintem ez a legtöbb esetben világnézeti kérdésből is fakad nem csak szimplán a fociról szól. Nem esetedben mert rád ezek egyáltalán nem jellemzőek de többségünkre (rám is) nagyon is.

Érzésre jobbak az olaszok, de szerintem attól is sok függ, hogy mennyire fekszik egyik vagy másik csapat stílusa egy adott csapatnak, mennyit engednek neki. Volt az olaszoknak is kínlódós, szar meccsük. A spanyol-olasz egy kard ki kard mérkőzés volt, hasonló stílusú játékkal bár én nem értek a focihoz. Ettől még nem feltétlenül eredményesebbek mert gólzápor ott se volt és a spanyolok rengeteg lehetőséget kihagytak.
Én úgy érzem 1-1 megmozdulásukból, hogy sokkal többre is képesek lennének az angolok de szerintem az a feladatuk, hogy legyenek óvatosak, ne a sok gólra menjenek hanem tartsák a vezetést. Nem a leglátványosabb, de elég eredményes volt idáig. Nem értek egyébként egyet azzal sem, hogy olyan könnyű ágon jöttek mert a németeket csak meg kellett verni és az soha senkinek nem könnyű feladat, a tegnapi meccs se volt egyszerű a betömörülő és jól védekező, lelkes dánokkal. Találkoztak a horvátokkal is.

Igen, hajlamosak balfaszoskodni, a kapusuk meg szerintem nem teljesen normális:)

Összességében azon se lepődnék meg, ha a nagy akarásban és beszariságukban kitömnék őket a döntőben. Simán lehet egy olyan mint a brazil VB-n volt :)) Én már annak is örülök, hogy idáig eljutottak, sport terén nekem ennyi se szokott megadatni

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.07.08. 16:38

vollebak írta:
2021.07.08. 15:49
Phoebe írta:
2021.07.08. 11:42
Szóval egy öngól és egy véleményes 11-es, amit elsőre nem bírtak berúgni döntőt ér. Hát, ok.

A 11-esről épp sikerült lemaradnom, ma pótoltam be. Örültem volna, ha valahogy emberhátrányban is kiegyenlítenek a dánok.

Nincs bajom az angolokkal, de egyszerűen semmit nem mozgatnak meg bennem. Látok tök egyforma felnyírt hajú srácokat, akik gyorsan rohangálnak + Kane-t, aztán ennyi.

Innentől egyértelmű, hogy az olaszoknak szurkolok. :)
Nem volt jó meccs, mármint a helyzetkihasználásokat tekintve. De azért jó, hogy nem a dánok döntőznek (bármennyire is kedvelem őket, meg a majdnem tragédiával végződő első meccsük után főleg jó történet lett volna). Az angolok fölényben voltak végig, jobb a csapat egyszerűen, még ha a gólokból ez tegnap nem is látszott.

Az öngól kapcsán egyetértek Bandival. Sterling pont ott állt, épp azért kotort bele olyan kapkodva a védő. Annyira helyzetben volt Sterling, hogy elsőre nem is volt egyértelmű, hogy öngól volt. A tizenegyesnél ami zavart, az nem is az volt, hogy Kane feldobta-e magát (fel hát, de azért meg is akasztották a lábát - nem volt jogtalan a büntető), hanem az, amit még a kommentátor sem vett észre: két labda volt a pályán egyszerre, még akkor, amikor nem is passzoltak Kane-nek:

Kép

Ennek ellenére is azt mondom, hogy nem vitatható az eredmény, mert a dánokban már fizikálisan sem volt annyi, hogy győzzenek. Ha Kane nem ott és nem akkor, akkor máshogy rúg gólt, vagy a tizenegyesekre nem marad fejben ereje a dánoknak.
Vazze majdnem teljesen egyetértünk. :))
Annyiban nem, hogy szerintem ha 11-esekre kerül a sor, az biztos, hogy nem az angolok mennek tovább. Már most előre mondom, ha az olaszokkal oda jutnak, borítékolható az eredmény... Az viszont szent igaz, hogy a dánoknak sok köze nem volt már a játékhoz az utolsó 40-50 percben. De nem is egy szinten vannak a válogatottak, a dánok nagyon szép eredményt értek el így is a keretükhöz képest és majdnem kiszopatták otthon az angolokat is. Nem volt szerencséjük, de igazságos a végeredmény és a döntő szempontjából sokkal jobb így.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.07.08. 16:39

rdaneelolivaw írta:
2021.07.08. 12:33
Jövök majd fröcsögni az angolokra, bármi is lesz az eredmény. ;)
Ez kötelezően elvárt (:i

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.07.11. 21:03

Phoebe írta:
2021.07.08. 11:42
Innentől egyértelmű, hogy az olaszoknak szurkolok. :)
(:u

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.07.11. 21:54

Phoebe írta:
2021.07.11. 21:03
Phoebe írta:
2021.07.08. 11:42
Innentől egyértelmű, hogy az olaszoknak szurkolok. :)
(:u
Meg tudják-e nyerni az Angolok 1 góllal az EB- t?
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.07.11. 22:48

Szerencsére az Olaszok egyenlítettek.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2021.07.11. 23:06

Nagyon szimpatikus ez az olasz csapat, és újra jól játszanak.
Hazai pályán az angolok meg mindig veszélyesek mint 1966, vagy 1996-ban.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.07.12. 00:00

Örülök hogy az Olaszok nyertek. Az Angolok hazai pályán defenzívek voltak, ez azért szégyen.
😀🍷
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Lezárt