Nemzetközi Football

Minden, amit nem motor hajt
Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.03.10. 07:54

4:1 után azért ezt ki kellett volna bekkelni a franciáknak.
Csak hát úgy voltak vele a 89. percnél, hogy még kettő kéne az ellenfélnek. :)
A berúgott 11-es után szerintem ez a csapat teljesen le volt fagyva.

Pont olyan volt mint 2014-ben a Német-Brazíl 7:1.
Kaptak a brazilok kettőt gyorsan. Teljesen megzavarodtak a kapott gólok után, gyorsan kaptak még hármat. (:u

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2017.03.10. 13:03

Alghar írta:
maTTeus írta:Azért vicces azt olvasni, hogy a hosszabbítás indokolatlan volt, amikor már az ötödik percben húzta az időt a PSG... nem is értem, Trapp hogy nem kapott sárgát. Simán benne volt ennyi hosszabbítás, azok után ami történt. Az első tizi simán fújható, a második tényleg necces volt. A gusztustalan pedig az a játékölő taktika szerintem, amit a PSG is tolt, egy ilyen csapattal. Még egy Granadát megértem, hogy beállnak, mert nincs más esélyük. De sima előnnyel és ilyen támadókkal elbukni...
Nekem nincs bajom a hosszabbítással, sőt a Barca továbbjutással sem. De ahogy továbbjutottak, azzal igen. 3-1-nél a Di Maria ziccer megvan...Mascherano "belépőjével"? Na az előbb tizenegyes, mint a Barca-é. Azt nem fújták be. Tudod mikor jut tovább a Barca, ha 3-2 az eredmény. Soha.
A PSG sem érdekel...a botrányos játékvezetés, az igen. Gyalázat...és már tényleg sok, hogy rengetegszer a Barca javára "tévednek". Mondjuk amekkora színész a Barca-játékosok némelyike, nem is biztos, hogy csodálkoznom kellene.
A meccset nem láttam, a Suarez féle 11-est igen. Nem tudom, hol állt a bíró, de ez akkora műesés volt, mint a ház. Inkább Arany málna díjas, mint Oscar. Tökéletesen látszik, hogy meg sem próbálja levenni a labdát, ha jóindulatú vagyok talán azért esett inkább, mert hosszúnak érezte a labdát, vagy csak eleve 11-esre játszott, az a tuti. Kár, hogy ilyenek árnyékolják be ezt az eredményt. Nem vagyok Barca szurkoló, de egy forintot nem adtam volna ezért a továbbjutásért, a csodákat viszont szeretem. Így keserű a szám íze.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2017.03.10. 14:06

Elmeszelték a bírót.
Várható volt.
De ez a PSG-n már nem segít.
:szom01
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2017.03.10. 15:14

Én is csak most láttam az összefoglalót.
Egyértelműen nem volt 11-es a második.
Így akármilyen jó volt a Barca,a továbbjutását nem érdemli meg.
De a PSG meg megérdemli hogy kiesett,mert aki nem tud megőrizni négy gólos előnyt,az essen is ki.
Akkor is ezt írtam volna róluk,ha 1-5-el jutnak tovább.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.03.11. 06:34

maTTeus írta:
Bandee írta:Nem semmi, amit a Barca csinált:) De kár, hogy nem láttam. Igaz soha nem nézek meccset de ez jó lehetett
Barcásként őrült egy meccs volt, 3-0-nál már egészen lehetett bizakodni, aztán jött Cavani és minden elveszettnek látszott. Ami pedig az utolsó 10 percben történt... Hát elképesztő. Mondhatjuk, hogy a PSG megverte önmagát. Az ötödik percben már húzták az időt és tördelték a játékot, egy Barca ellen a Camp Nouban pedig ez nagy hiba. Pláne ilyen védelemnek. Nem azt mondom, hogy nem tudna egy csapat kivédekezni 90 percet 4 gól nélkül, de a PSG alapvetően nem ilyen csapat, nem ezt tudják. Még így is kellett a végén a szerencse. Az tetszett a leginkább, ahogyan a Barca ment végig, tényleg szívvel, pont ezt hiányoltam az első meccsen. Lehet persze jönni azzal, hogy nem volt tizi, de hatot kapni akkor sem szabadna egy ilyen csapatnak, szóval úgy gondolom megérdemelt volt ez az eredmény.

Amúgy hozzáteszem, hogy a Barca sem játszott annyira jól önmagához képest, az akarás és a szenvedély nyert inkább.
Ha kivesszük a képletből a két kamutizit, a lesgólt megy a félórányi indokolatlan hosszabbítást akkor csak 3 az a 6.
De gratulálok az Uefalonának, megcsinálták.
The show must go on...

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.03.11. 06:42

Phoebe írta: A meccset nem láttam, a Suarez féle 11-est igen. Nem tudom, hol állt a bíró, de ez akkora műesés volt, mint a ház. Inkább Arany málna díjas, mint Oscar. Tökéletesen látszik, hogy meg sem próbálja levenni a labdát, ha jóindulatú vagyok talán azért esett inkább, mert hosszúnak érezte a labdát, vagy csak eleve 11-esre játszott, az a tuti. Kár, hogy ilyenek árnyékolják be ezt az eredményt. Nem vagyok Barca szurkoló, de egy forintot nem adtam volna ezért a továbbjutásért, a csodákat viszont szeretem. Így keserű a szám íze.
Ezért szeretek leginkább csak PL meccseket nézni. Ott egy ilyen műesés után dobnak egy lapát földet a csatárra, nem 11-est fújnak.
Legjobb alakítás díj lesz jövőre az aranylabda mellett vajon?

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2017.03.11. 14:08

Látom nagyon savanyú a szőlő, de nem baj ez :mosoly:
Kép

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.03.11. 15:53

maTTeus írta:Látom nagyon savanyú a szőlő, de nem baj ez :mosoly:
A bírót egy életre elmeszelték...
Akkor kinek van igaza??

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2017.03.11. 16:16

Magic írta:
maTTeus írta:Látom nagyon savanyú a szőlő, de nem baj ez :mosoly:
A bírót egy életre elmeszelték...
Akkor kinek van igaza??
A második tizivel senki nem vitatkozott, azt nagyon benézte. Az elsőnél is a gólbíró segítette ki, amit szerintem fújni lehetett. A lesgól mgint nem a bírón múlik, hanem a partjelzőn, akkor miért is meszelték el?

Na meg Uefalona... Sorolhatnám, hány meccset buktak el idén bírói tévedések miatt... Meg hogy mennyit kapott a Bayern, Real stb... Egyszerűen szarok a bírók, már rég videózni kellene, annyi a sorsdöntő tévedés.

Ráadául ne add már be nekem, hogy ha a Barcával meg akarják nyeretni a meccset mindenképp, akkor azt az utolsó 10 percben teszik meg három gólos hátrányból. Az utolsó gól nem jön, kiamarad a tizi... Ugyan már. Ha szándékos akart lenni, elintézik jóval hamarabb, volt kezezés, (határeset, hogy fújható-e) és még jónéhány műesés korábban is, akkor már ott elintézték volna. Egyszerűen tévedett a bíró, ennyi. A PSG vessen magára, hogy 4-0-nál beállt egykapuzni, és csak töketlenkedett a kapu előtt.
Kép

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2017.03.11. 16:54

Magic írta:
maTTeus írta:Látom nagyon savanyú a szőlő, de nem baj ez :mosoly:
A bírót egy életre elmeszelték...
Akkor kinek van igaza??
A Barcanak is elfujtak mar negativ ertelemben annyi meccset, hogy lehetne sorolni. Focizni kellene kimenni, 4-0 as vezetesnel is, es akkor nem 1-2 buta hiban mulik. Utalom, ahogy feldobaljak magukat ezek a ribancok, ezert is nem igazan nezek focit evek ota, de a Psg is megerdemelte, hogy kiessen.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.03.11. 18:09

maTTeus írta:
A második tizivel senki nem vitatkozott, azt nagyon benézte. Az elsőnél is a gólbíró segítette ki, amit szerintem fújni lehetett. A lesgól mgint nem a bírón múlik, hanem a partjelzőn, akkor miért is meszelték el?

Na meg Uefalona... Sorolhatnám, hány meccset buktak el idén bírói tévedések miatt... Meg hogy mennyit kapott a Bayern, Real stb... Egyszerűen szarok a bírók, már rég videózni kellene, annyi a sorsdöntő tévedés.

Ráadául ne add már be nekem, hogy ha a Barcával meg akarják nyeretni a meccset mindenképp, akkor azt az utolsó 10 percben teszik meg három gólos hátrányból. Az utolsó gól nem jön, kiamarad a tizi... Ugyan már. Ha szándékos akart lenni, elintézik jóval hamarabb, volt kezezés, (határeset, hogy fújható-e) és még jónéhány műesés korábban is, akkor már ott elintézték volna. Egyszerűen tévedett a bíró, ennyi. A PSG vessen magára, hogy 4-0-nál beállt egykapuzni, és csak töketlenkedett a kapu előtt.
A lapokat el kell adni a nézettséget növelni kell...nehogy már magyarázni kelljen...
Etetni kell a majmot. :D
Ennyit egy csapat se javul és vicaverza nem is gyengűl 2 hét alatt, legyenek akármilyenek a körülmények. Soha. Ez tény.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.03.15. 12:24

A Pl 15. kiejtette a LaLiga 3. csapatát a BL-ből. :D :D

Kralo
gokartos
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014.01.16. 21:12

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Kralo » 2017.03.16. 14:40

Nem túl sok PL csapat maradt talpon. ;)

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2017.03.16. 17:42

Magic írta:A Pl 15. kiejtette a LaLiga 3. csapatát a BL-ből. :D :D
A Leicester képes bárkit megverni,ezt már tavaly bebizonyította. ;)

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2017.03.16. 18:42

Ori F1 írta:
Magic írta:A Pl 15. kiejtette a LaLiga 3. csapatát a BL-ből. :D :D
A Leicester képes bárkit megverni,ezt már tavaly bebizonyította. ;)
Azért az idei Leicestert nem venném egy kalap alá a tavalyival, sok minden megváltozott. Egy Bayern-Real ellen esélyük sincs, ha éppen rossz napot fog ki a Barca vagy az Atleti, akkor őket esetleg meglephetik, bár ott is csak szorossá téve a párharcot inkább. Juvét ismét nem valószínű, a Dortmund-Monaco párost viszont simán kiejthetik, ha jól összerakják a játékot.
Kép

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.03.17. 08:41

Kralo írta:Nem túl sok PL csapat maradt talpon. ;)
Hát a résztvevőket elnézve nem is vártam mást. :D
No Chelsea No Party. ;)

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.03.17. 09:28

maTTeus írta:
Azért az idei Leicestert nem venném egy kalap alá a tavalyival, sok minden megváltozott. Egy Bayern-Real ellen esélyük sincs, ha éppen rossz napot fog ki a Barca vagy az Atleti, akkor őket esetleg meglephetik, bár ott is csak szorossá téve a párharcot inkább. Juvét ismét nem valószínű, a Dortmund-Monaco párost viszont simán kiejthetik, ha jól összerakják a játékot.
Ori véleményét osztom.
A futballban nincsenek csodák, max szerencse. De az is csak annyi hogy eléd pattan a labda vagy nem. Szerencsével nem lehet meccset nyerni.
Tavaly az összes putonnyom tele volt a Leicester-el.
De mára rájöttem hogy ez a csapat nem semmi. Kitépték a szívét (Kanté), levágták a fejét (Ranieri) és mégis talpon maradt.
A szív, az akarat, a kitartás hála istennek még most is tényező a futballban. Nem csak a kamutizenegyesek...

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2017.03.17. 12:29

Vicc ez a sorsolás. A Négy legerősebb egymás ellen. (:h Legalább a döntőt gyorsan letudjuk.

Atleti - Leicester
Dortmund - Monaco
Bayern - Real (Az idei döntő)
Juve - Barca
Kép

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2017.03.17. 13:42

maTTeus írta:Vicc ez a sorsolás. A Négy legerősebb egymás ellen. (:h Legalább a döntőt gyorsan letudjuk.


Bayern - Real (Az idei döntő)
Ez kb. annyira hiányzott nekem, mint üveges tótnak a hanyattesés :pf03

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.03.17. 13:53

Remélem a Real nyer.


Ha jól tudom a Leicester és a Monaco is bent van, ennek a kettőnek örülnék leginkább.. ----------> Bayern végső győzelem :)))))))

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2017.03.17. 16:20

Bandee írta:Remélem a Real nyer.

Az a tragya budos szar? na de Bandikam. Fuj. :(

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.03.17. 17:07

Mindegy az, csak ne német csapat legyen és különösen ne a Bayern. Talán a Steua Bucuresti vagy a Rapid Wien ellen szurkolnék nekik. Ja, meg a Slovan Bratislava ellen is)

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2017.03.17. 17:20

Bandee írta:Mindegy az, csak ne német csapat legyen és különösen ne a Bayern.
(:z

(:k

Jó móka lenne együtt nézni, Bandi ;)

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2017.03.17. 17:50

Bandee írta:Mindegy az, csak ne német csapat legyen és különösen ne a Bayern. Talán a Steua Bucuresti vagy a Rapid Wien ellen szurkolnék nekik. Ja, meg a Slovan Bratislava ellen is)
Na, en ugyanigy vagyok a faszriddal. Unszimpatikusabb csapatot nehezen tudnek elkepzelni. Meg a regebbi takony olaszokbol kellene 1-2 embert berakni, mitn cannavaro, vagy Materazzi, es teljes lenne a gyonyor. (:u

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.03.17. 18:40

Rocco írta:
Na, en ugyanigy vagyok a faszriddal. Unszimpatikusabb csapatot nehezen tudnek elkepzelni. Meg a regebbi takony olaszokbol kellene 1-2 embert berakni, mitn cannavaro, vagy Materazzi, es teljes lenne a gyonyor. (:u
Nem szeretem én sem őket, mondjuk a múltjuk az nem semmi (és a jelenük). De a német focit kifejezetten utálom, mint általában a német kötődésű dolgokért nem nagyon rajongok..:)

Lezárt