Nemzetközi Football

Minden, amit nem motor hajt
Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2017.03.17. 19:07

maTTeus írta:Vicc ez a sorsolás. A Négy legerősebb egymás ellen. (:h Legalább a döntőt gyorsan letudjuk.

Atleti - Leicester
Dortmund - Monaco
Bayern - Real (Az idei döntő)
Juve - Barca
A Bence (a kisfiam) azt mondta, hogy az MSN simán átgázolt a Juve-n. Jelentsen akármit is ez a mondat én hiszek neki. (:v

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2017.03.17. 19:45

Jadrina írta:
maTTeus írta:Vicc ez a sorsolás. A Négy legerősebb egymás ellen. (:h Legalább a döntőt gyorsan letudjuk.

Atleti - Leicester
Dortmund - Monaco
Bayern - Real (Az idei döntő)
Juve - Barca
A Bence (a kisfiam) azt mondta, hogy az MSN simán átgázolt a Juve-n. Jelentsen akármit is ez a mondat én hiszek neki. (:v
Messi-Suarez-Neymar :mosoly: Kicsit Barca-szurkoló a srác? (:v

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2017.03.17. 19:51

Alghar írta:
Jadrina írta: A Bence (a kisfiam) azt mondta, hogy az MSN simán átgázolt a Juve-n. Jelentsen akármit is ez a mondat én hiszek neki. (:v
Messi-Suarez-Neymar :mosoly: Kicsit Barca-szurkoló a srác? (:v
Nem kicsit. (:v
Akkor azért helyen kezelem a dolgok. Bizonyára ez egy nagyon elfogult tipp. (:v

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2017.03.17. 20:00

Jadrina írta:
maTTeus írta:Vicc ez a sorsolás. A Négy legerősebb egymás ellen. (:h Legalább a döntőt gyorsan letudjuk.

Atleti - Leicester
Dortmund - Monaco
Bayern - Real (Az idei döntő)
Juve - Barca
A Bence (a kisfiam) azt mondta, hogy az MSN simán átgázolt a Juve-n. Jelentsen akármit is ez a mondat én hiszek neki. (:v
A gondok nem is a támadásnál kezdődnek, az a legnagyobb baj. Az MSN bármikor összehozhat egy gólt, de nem sokra mennek, ha a gyenge védelem miatt kapnak helyette négyet. Márpedig benne van, szóval nehéz meccs lesz. Igazából mindegyik amúgy. Gyakorlatilag egy csapatot sem mernék megtippelni most a legjobb négybe, annyira kiegyenlítettek a párharcok. A Leicesternek vagy a Monaconak amúgy örülnék ha odajutnának, lenne egy kis színfolt a klasszikus BL csapatok között. Van is esélyük egyébként, sem az Atleti, sem a Dortmund nem legyőzhetetlen, idén legalábbis ez a helyzet.
Kép

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.03.17. 20:00

Alghar írta:
Messi-Suarez-Neymar :mosoly: Kicsit Barca-szurkoló a srác? (:v
Majd a Barzagli-Chiellini-Bonucci hármas
levarázsolja a PSG meccs utáni vigyort az arcukról. :D

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2017.03.17. 20:02

Magic írta:
Alghar írta:
Messi-Suarez-Neymar :mosoly: Kicsit Barca-szurkoló a srác? (:v
Majd a Barzagli-Chiellini-Bonucci hármas
levarázsolja a PSG meccs utáni vigyort az arcukról. :D
Ugyan, Suárez megeszi őket. Szó szerint. (:v
Kép

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2017.03.17. 23:19

Bandee írta:
Rocco írta:
Na, en ugyanigy vagyok a faszriddal. Unszimpatikusabb csapatot nehezen tudnek elkepzelni. Meg a regebbi takony olaszokbol kellene 1-2 embert berakni, mitn cannavaro, vagy Materazzi, es teljes lenne a gyonyor. (:u
Nem szeretem én sem őket, mondjuk a múltjuk az nem semmi (és a jelenük). De a német focit kifejezetten utálom, mint általában a német kötődésű dolgokért nem nagyon rajongok..:)
Pedig a Real jelene, mint pl a bl cime jobban kellene, hogy zavarjak az itteniek erzekeny szemet, ha mar a Barca-Psg utan ment a musor(jogosan).

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.03.18. 18:15

maTTeus írta:
Ugyan, Suárez megeszi őket. Szó szerint. (:v
Maximum úgy tudja. :D

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2017.04.17. 10:04

Simán kikapott a Chelsea az Old Traffordon.
Azért ez így meglepetés. :)

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2017.04.18. 23:30

Kassai továbbjuttatta a Realt...köszi szépen. Remélem ő sem vezet komoly meccset mostanában. Gyalázat. Lesgól, (a befújt szabálytalanságért) jogtalan piros lap: ezzel el is döntötte a meccset.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.04.19. 00:01

Nem adott meg egy 11-est sem a másik oldalon. Jobb csapat a Real Kassai nélkül is.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2017.04.19. 00:13

Bandee írta:Nem adott meg egy 11-est sem a másik oldalon. Jobb csapat a Real Kassai nélkül is.
Illetve befujt egy jogtalan büntit a Bajern javára.

Abbanegyetértünk, hogy sok hibával vezette. Ámbátor még mindig vállalhatóan dirigált.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2017.04.19. 00:33

Bandee írta:Nem adott meg egy 11-est sem a másik oldalon. Jobb csapat a Real Kassai nélkül is.
Jobb, a francokat.
Megadott két lesgólt, meg összehozott egy jogtalan pirosat. Vegyük hozzá a Real meg nem adott büntetőjét. Mi jön ki végeredménynek? Madridban! Durván lejtett a hazai pálya...
A véleményedet meg betudom a germanofóbiádnak (:v

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2017.04.19. 00:34

Redbull írta:
Bandee írta:vállalhatóan dirigált.
Majd figyeld a holnapi szakértüi véleményeket a világból és mondd újra ugyanezt pirulás nélkül (:u

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.04.19. 00:56

Alghar írta:
Bandee írta:Nem adott meg egy 11-est sem a másik oldalon. Jobb csapat a Real Kassai nélkül is.
Jobb, a francokat.
Megadott két lesgólt, meg összehozott egy jogtalan pirosat. Vegyük hozzá a Real meg nem adott büntetőjét. Mi jön ki végeredménynek? Madridban! Durván lejtett a hazai pálya...
A véleményedet meg betudom a germanofóbiádnak (:v
Sokkal több helyzetük is volt, érzésre 20:10. Becsorgott egy nevetséges öngól, kaptak egy jogtalan büntetőt amit az ellenfélnek nem fújtak be. Azok meg rúgtak egy lesgólt. Összességében a jobbik csapat jutott tovább szerintem, sokkal több góllal

Igen, nagyon örülök amikor nem német csapat jut tovább.) Különösen ha az a Bayern )) Sorry

De üröm is van, kiestek az angolok pedig annak a kis csapatnak örültem volna leginkább. Nem kedvelem amúgy a Realt és a foci se nagyon izgat már. Ha mégis csapatot kéne mondanom, akkor Manchester és Barcelona.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2017.04.19. 10:31

Bandee írta: Sokkal több helyzetük is volt, érzésre 20:10. Becsorgott egy nevetséges öngól, kaptak egy jogtalan büntetőt amit az ellenfélnek nem fújtak be. Azok meg rúgtak egy lesgólt. Összességében a jobbik csapat jutott tovább szerintem, sokkal több góllal

Igen, nagyon örülök amikor nem német csapat jut tovább.) Különösen ha az a Bayern )) Sorry

De üröm is van, kiestek az angolok pedig annak a kis csapatnak örültem volna leginkább. Nem kedvelem amúgy a Realt és a foci se nagyon izgat már. Ha mégis csapatot kéne mondanom, akkor Manchester és Barcelona.
Nem ugyanarról beszélünk, Bandi. Ha egy csapat nem rúgja be a helyzeteit, az a csapat sara. Én sem sírdogáltam itt a múlt héten a kihagyott büntető miatt (pedig 2-0 után Münchenben más lett volna a "leányzó fekvése).
Én arról beszélek, amikor egy mérkőzés eredményét NEM a csapat játékosai, hanem a rajtuk kívül álló "erők" (ld.: játékvezetés) dönti el. A Barca-PSG esetében is felszólaltam ez ellen, most is fel fogok. És nem csak én láttam így, hanem minden médium, amit magyarul-angolul-németül elolvastam. Botrányos.
Csak hogy tisztázzuk: Vidalt már korábban ki lehetett volna állítani jogosan - nem tette meg, majd egy szabályos (!) szerelés után megkapja a második sárgáját. Egyébként a Real-tól meg Casemirot is le lehetett volna küldeni már: ez is játékvezetői hiba. Méteres lest nem észrevenni, amiből gól születik: játékvezetői hiba. Befújni egy tizenegyest kezezésért (ami nem volt az): játékvezetői hiba. Befújni egy tizenegyest a Bayern-nek, majd ugyanezt nem befújni a Realnak: játékvezetői hiba. És még sorolhatnám. Ezek olyan dolgok, amire a csapatoknak nincs ráhatása. Ergo nem a két csapat teljesítménye dönt...engem ez dühít. Ha a Bayern kikap kétszer 6-0-ra, az nem dühítene, mert az a csapat sara. De ez...ehh...

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.04.19. 11:51

A két meccs összképe alapján a jobb csapat nem tovább, legalábbis szerintem. Elfogultság nélkül mondom..

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.04.19. 15:35

Ori F1 írta:Simán kikapott a Chelsea az Old Traffordon.
Azért ez így meglepetés. :)
Szarul játszottak, vannak ilyen napok is. :)
Ettől függetlenül továbbra is ég és föld a két gárda...

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.04.19. 15:36

Redbull írta:
Bandee írta:Nem adott meg egy 11-est sem a másik oldalon. Jobb csapat a Real Kassai nélkül is.
Illetve befujt egy jogtalan büntit a Bajern javára.

Abbanegyetértünk, hogy sok hibával vezette. Ámbátor még mindig vállalhatóan dirigált.
Vállalhatóan???? VÁLLALHATÓAN??? MI???

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.04.19. 15:40

Bandee írta:A két meccs összképe alapján a jobb csapat nem tovább, legalábbis szerintem. Elfogultság nélkül mondom..
Egyik se volt jobb a másiknál. A legigazságosabb az a 11-es párbaj lett volna amit Kassai elvett a Bayern-től. Pomádé komolyan mondom.
Egy sima bajnokin is felsziszeg az ember az ilyen döntésekre, na de kéremszépen ez egy BL meccs.....
Remélem a Juvét kapja a 4 között a Real....nagyon remélem....

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2017.04.19. 16:41

Bandee írta:A két meccs összképe alapján a jobb csapat nem tovább, legalábbis szerintem. Elfogultság nélkül mondom..
Ha a szigorúan vett tényeket nézem, akkor a Real nyert Münchenben 2-1-re, a München meg nyert Madridban 2-1-re. Nekem ez egál. Akár pénzt is feldobhattak volna a továbbjutást illetően.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.04.19. 21:53

Én másképpen gondolom, de mindegy. Annyira amúgy nem izgat, leszarom ki nyeri a BL-t:)

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2017.04.20. 00:02

Bandee írta:... leszarom ki nyeri a BL-t:)
Most már én is (:v

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.04.20. 10:16

Amelyik sportban megvan a kiskapu arra vonatkozóan, hogy a szabályokat szarul értelmezzék, (lásd bíró) ott előbb-utóbb szarul is fogják értelmezni.
Nem értem, hogy vitás esetekben miért nem használnak videobírót?
Érthetetlen.

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2017.04.20. 20:13

rdaneelolivaw írta:Amelyik sportban megvan a kiskapu arra vonatkozóan, hogy a szabályokat szarul értelmezzék, (lásd bíró) ott előbb-utóbb szarul is fogják értelmezni.
Nem értem, hogy vitás esetekben miért nem használnak videobírót?
Érthetetlen.
Pedig az első mondat tökéletesen megválaszolja a továbbit. ;) Kellenek a nagy csapatok a végén, ők hozzák be ugyebár a legtöbb pénzt nézettségi adatokban. Sajnos így működik az egész, a pénz körül forog minden. Ezért kell nézni megyeII-t, na itt bármi megtörténhet. (:v Most éppen ott tartunk, hogy az előttünk álló 5 csapatból már 4-et megvertünk. Na jó, egy iksz lett, amit a bíró csalt el, szóval itt is beleszólhat a pénz. Mondjuk el is tiltották jópár meccsre a bírót, szóval nem csak a hazai pálya beszél belőlem. :D

A tegnapi meccshez: a jobbik csapat ment tovább, és ez most a Juventus volt. A Barcát újra kell építeni az alapoktól, ebből így még nagyobb mélyrepülés lesz a következő években, ha kiörögednek a nagyok. Mindent elmond a félidei kommentár: A Barcának be kellene cserélnie valami gyors szélsőt... Ja, hogy nincs értékelhető csere. Na itt vannak a problémák.
Kép

Lezárt