Nemzetközi Football

Minden, amit nem motor hajt
Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.03.11. 23:17

Magic írta:1:1 még 10 perc. Nem túl acélos a Bayern, de behúzza. Ez ""fentebb" már kevés lesz.

Szerinted hány százalékon fociztak egy ennyire halvány Arsenal ellen? Én féltettem őket az angoloktól, de ezzel a kb. 60%-os teljesítménnyel is simán továbbjutottak. Egy percig nem volt kérdés a dolog a meccs képét tekintve. Egy Real ellen nem így fognak játszani...vagy ha mégis, akkor repülnek megérdemelten a sorozatból.

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2014.03.12. 15:37

Alghar írta:
Magic írta:1:1 még 10 perc. Nem túl acélos a Bayern, de behúzza. Ez ""fentebb" már kevés lesz.

Szerinted hány százalékon fociztak egy ennyire halvány Arsenal ellen? Én féltettem őket az angoloktól, de ezzel a kb. 60%-os teljesítménnyel is simán továbbjutottak. Egy percig nem volt kérdés a dolog a meccs képét tekintve. Egy Real ellen nem így fognak játszani...vagy ha mégis, akkor repülnek megérdemelten a sorozatból.
Szerintem is a Real-nak van idén a legnagyobb esélye hogy nyerjen,de azért a Bayern-t,és a Barcelona-t se írnám le.
Sajnos a Manchester-t már leírtam. :(

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.12. 18:58

Alghar írta:
Magic írta:1:1 még 10 perc. Nem túl acélos a Bayern, de behúzza. Ez ""fentebb" már kevés lesz.

Szerinted hány százalékon fociztak egy ennyire halvány Arsenal ellen? Én féltettem őket az angoloktól, de ezzel a kb. 60%-os teljesítménnyel is simán továbbjutottak. Egy percig nem volt kérdés a dolog a meccs képét tekintve. Egy Real ellen nem így fognak játszani...vagy ha mégis, akkor repülnek megérdemelten a sorozatból.
Hát azért a kontrákba beleizzadtak. Kapják össze magukat. Bayern - Chelsea döntőt akarok megint.

Apropó Chelsea, azt hittem ma játszanak, de csak most nézem hogy majd jövőhéten. :(

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.17. 23:27

Lámpa nem hiszem hogy boldog most.

A „vörös ördögök” az előző idényben 11 pontos előnnyel nyertek bajnoki címet, de mióta a visszavonult Sir Alex Ferguson helyét David Moyes foglalta el a kispadon, szenved a csapat. A bajnoki cím megvédése mellett a BL-indulás is távoli reménynek látszik csak, tekintve, hogy jelenleg 12 pontos hátrányban van a 4. helyhez képest is a United. Igaz, az együttes máshogy is kvalifikálhatja magát a következő BL-kiírásra: ha megnyeri a jelenlegi sorozatot. Bár az Olympiakosz otthonában elszenvedett 2–0-s vereség után először még a negyeddöntőért kellene óriásit küzdenie az együttesnek.

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ot-2322671" onclick="window.open(this.href);return false;

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.18. 22:55

Hát ez pite volt. :mosoly:

Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó:
Chelsea (angol) - Galatasaray (török) 2-0 (2-0)
London, Stamford Bridge
v.: Brych (német)
Chelsea: Cech - Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta - Ramires, Lampard - Willian (Kalas, 93.), Oscar (Schürrle, 82.), Hazard - Eto’o (F. Torres, 86.)
Galatasaray: Muslera - Eboué (Hajrovic, 77.), Kaya, Chedjou, A. Telles - Selcuk, Felipe Melo - Yekta (Hakan Balta, 67.), Sneijder, Burak (Umut Bulut, 54.) - Drogba
gól: Eto'o (4.), Cahill (42.)
sárga lap: Oscar (40.), Ivanovic (58.), illetve Felipe Melo (19.), Drogba (68.)
Továbbjutó a Chelsea, 3-1-es összesítéssel.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.03.18. 23:21

Magic írta:Hát ez pite volt. :mosoly:

Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó:
Chelsea (angol) - Galatasaray (török) 2-0 (2-0)
London, Stamford Bridge
v.: Brych (német)
Chelsea: Cech - Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta - Ramires, Lampard - Willian (Kalas, 93.), Oscar (Schürrle, 82.), Hazard - Eto’o (F. Torres, 86.)
Galatasaray: Muslera - Eboué (Hajrovic, 77.), Kaya, Chedjou, A. Telles - Selcuk, Felipe Melo - Yekta (Hakan Balta, 67.), Sneijder, Burak (Umut Bulut, 54.) - Drogba
gól: Eto'o (4.), Cahill (42.)
sárga lap: Oscar (40.), Ivanovic (58.), illetve Felipe Melo (19.), Drogba (68.)
Továbbjutó a Chelsea, 3-1-es összesítéssel.
Hát a Chelsea továbbjutásához sem fért kétség egy pillanatig sem. Hát a Real meg...ejjj...idén simán nyerhetnek.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.20. 09:55

Alghar írta:
Hát a Chelsea továbbjutásához sem fért kétség egy pillanatig sem. Hát a Real meg...ejjj...idén simán nyerhetnek.
Meg is lett a legjobb nyolc. 3 spanyol, 2 angol, 2 német, és 1 francia csapat.
És szerintem a PSG ott lesz a legjobb 4 között is.

Ja és a MU. Hát Van Persie a szakadék aljáról rántotta vissza őket. Klasszis.

Avatar
LyBaanbck
gokartos
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2014.02.01. 13:49
Mi vagy?: Önzőöntelbarom
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: LyBaanbck » 2014.03.20. 10:03

Magic írta: Ja és a MU. Hát Van Persie a szakadék aljáról rántotta vissza őket. Klasszis.

Ez így van! :) Szétizgultam magam, bitang pipa lettem volna, ha kiesünk innen (is). Moyes széke megborult volna szerintem.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.20. 13:03

Hát ez hülye.
Nem hogy örűlne neki hogy megmaradt a munkája. (Van Persie-nek asszem jön egy pár sörrel) Neeem. Olyan feltételezésekbe megy bele amire reális esélyt élő ember nem lát a földön. (:d


Moyes már a Bajnokok Ligája megnyeréséről beszél

A Manchester United Robin van Persie mesterhármasával 3–0-ra legyőzte az Olympiakoszt a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján, így nemcsak ledolgozta az első mérkőzésen összeszedett kétgólos hátrányát, hanem tovább is jutott a görög bajnokkal szemben. David Moyes számára sokak szerint az állása volt a tét a mérkőzésen, a szakember azonban már arról beszél, hogy az MU megnyerheti a BL-t.

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... ek-2323175" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2014.03.21. 20:48

LyBaanbck írta:
Magic írta: Ja és a MU. Hát Van Persie a szakadék aljáról rántotta vissza őket. Klasszis.

Ez így van! :) Szétizgultam magam, bitang pipa lettem volna, ha kiesünk innen (is). Moyes széke megborult volna szerintem.
Sajnos nem láttam a meccset.de a Bayern ellen már nem lesz esélyünk.
Moyes repüljön,mert ez szánalmas amit csinál.
Könyörögjék vissza Fergie-t egy évre még.addig meg csak találnak egy jó edzőt.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.22. 14:30

Nagyon csúnyán kiporolja a Chelsea az Arsenal-t. 3:0 és még nincs vége.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.03.22. 18:38

BAJNOKOK LIGÁJA, A NEGYEDDÖNTŐ PÁROSÍTÁSAI
Barcelona (spanyol)–Atlético Madrid (spanyol)
Real Madrid (spanyol)–Borussia Dortmund (német)
Paris Saint-Germain (francia)–Chelsea (angol)
Manchester United (angol)–Bayern München (német)

tipp továbbjutókra: Barcelona, Real, Chelsea, Bayern

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.03.22. 21:50

Phoebe írta:BAJNOKOK LIGÁJA, A NEGYEDDÖNTŐ PÁROSÍTÁSAI
Barcelona (spanyol)–Atlético Madrid (spanyol)
Real Madrid (spanyol)–Borussia Dortmund (német)
Paris Saint-Germain (francia)–Chelsea (angol)
Manchester United (angol)–Bayern München (német)

tipp továbbjutókra: Barcelona, Real, Chelsea, Bayern
Ez így nem lett valami ütős. Kb a 4 esélyesebb a 4 esélytelenebb ellen. Valószínű, hogy így jutnak tovább, bár a csoda még közbeszólhat. De ígyis aki még beleszólhatna, az pl a Dortmund, a Real ellen viszont kevés az esélyük.
Kép

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.22. 21:51

Magic írta:Nagyon csúnyán kiporolja a Chelsea az Arsenal-t. 3:0 és még nincs vége.
Csúfos 6:0 lett a vége. Nagyon nagy pofonba szaladtak bele az Ágyúsok.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.03.22. 22:05

maTTeus írta:
Ez így nem lett valami ütős. Kb a 4 esélyesebb a 4 esélytelenebb ellen. Valószínű, hogy így jutnak tovább, bár a csoda még közbeszólhat. De ígyis aki még beleszólhatna, az pl a Dortmund, a Real ellen viszont kevés az esélyük.
Hát azért ez így is elég ütős.

Barca-Atletico? Nyilván a Barca az esélyesebb, de a madridiak most nagyon egyben vannak, ami a Barcaról most nem igazán mondható el. Ergo simán továbbjuthat az Atletico is.

Real-Dortmund? Tavaly sem adtam volna egy huncut vasat sem a németek továbbjutásáért. Aztán emlékszünk,mi lett a vége.

PSG-Chelsea? Mindkettő nagy formában van, abszolút 50-50% nálam a továbbjutási esély.

Manchester-Bayern? Ha a Bayer megpróbál "takarékos" focit játszani, akkor az angolok elkenik őket. A Manchester csak 100%-os teljesítménnyel verhető. Amit nem egyszerű abszolválni, amikor a bajoroknak a bajnokságban/kupában nincs komoly ellenfelük, sőt az Arsenal elleni londoni meccsen sem voltak túl meggyőzőek a kiállításig. Nem lefutott meccs ez sem.

Jó kis párosítások ezek (:n

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.03.23. 08:45

Alghar írta:
maTTeus írta:
Ez így nem lett valami ütős. Kb a 4 esélyesebb a 4 esélytelenebb ellen. Valószínű, hogy így jutnak tovább, bár a csoda még közbeszólhat. De ígyis aki még beleszólhatna, az pl a Dortmund, a Real ellen viszont kevés az esélyük.
Hát azért ez így is elég ütős.

Barca-Atletico? Nyilván a Barca az esélyesebb, de a madridiak most nagyon egyben vannak, ami a Barcaról most nem igazán mondható el. Ergo simán továbbjuthat az Atletico is.

Real-Dortmund? Tavaly sem adtam volna egy huncut vasat sem a németek továbbjutásáért. Aztán emlékszünk,mi lett a vége.

PSG-Chelsea? Mindkettő nagy formában van, abszolút 50-50% nálam a továbbjutási esély.

Manchester-Bayern? Ha a Bayer megpróbál "takarékos" focit játszani, akkor az angolok elkenik őket. A Manchester csak 100%-os teljesítménnyel verhető. Amit nem egyszerű abszolválni, amikor a bajoroknak a bajnokságban/kupában nincs komoly ellenfelük, sőt az Arsenal elleni londoni meccsen sem voltak túl meggyőzőek a kiállításig. Nem lefutott meccs ez sem.

Jó kis párosítások ezek (:n
Akkor úgy mondom, hogy a legkiszámíthatóbb párosítás. :D Ebben is lehet meglepetés, persze, de azért egy Real-Bayern jobb lett volna. Bár lehet, hogy jobb is, mert így a döntőre marad. :D
Kép

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2014.04.01. 19:47

Ma este Man U-Bayern M. :)
Szerintem egy döntetlen már hízelgő lesz a hazaiaknak.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.04.01. 21:39

Ori F1 írta:Ma este Man U-Bayern M. :)
Szerintem egy döntetlen már hízelgő lesz a hazaiaknak.
Megmondom őszintén, nem igazán tetszik, amivé a Bayern lassan válik...Barcelona 2. Heynkess idejében volt 55-60%-os labdabirtoklás, de rengeteg játék kapura, amiből gólok születtek. Most van 70%-os labdabirtoklás, aztán körbepasszolgatják az ellenfél tizenhatosát: átlövés semmi, rengeteg visszapassz...hát nem tudom, de így nehéz lesz gólt szerezni. Ellenben a Man. U. háromszor jutott el a kapuig, abból egy ajtó-ablak ziccer volt (köszi Welbeck ;) ), de a többinél is megállt bennem az ütő. Semmi jó nem lesz ebből...ha a bajorok nem rúgnak igen gyorsan gólt, akkor az angolok bevernek kettőt kontrából, aztán lehet búcsúzkodni a BL-től Bayern

:angry01

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.04.02. 22:50

3:1 (:d (:d (:s

Ekkora töketlenséget rég nem láttam....Nem igaz amit ma leműveltek....

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.04.03. 18:03

Alghar, teljes mértékben igazad lett. :D A Realon kívül mindhárom esélyes mégsem annyira az.
Kép

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.04.03. 18:41

maTTeus írta:Alghar, teljes mértékben igazad lett. :D A Realon kívül mindhárom esélyes mégsem annyira az.
A Real egyértelmű...ez a Dortmund nem a tavalyi Dortmund. Szerintem ez lefutott meccs.
A Chelsea-PSG abszolút kétesélyes, bár erősen kétlem, hogy Mourinho képes "kibújni a bőréből". Nagyon meglepődnék, ha a PSG nem lőne gólt a visszavágón, akkor viszont a hosszabbításhoz is 3 kell a Chelsea-nek. Erre nem látok nagy esélyt. Szerintem PSG továbbjutás Chelsea győzelem ellenére
Barca-Atletico: a katalánok igen nehéz helyzetbe kormányozták magukat, de itt 50-50%-ra teszem a továbbjutás esélyét. Az a gyanúm, hogy egy-egy villanás fog dönteni. Mondjuk, ha Diego Costa pl. nem játszik, az azért növeli a Barca esélyeit.
Bayern-Manchester: hát, nem vagyok nyugodt. A Bayern védelmében egy gól "benne van", ergo legalább kettőt kellene rúgni. De az kapuratörések nélkül nem megy. Abból nem lesz gól, ha körbepasszolgatjuk 70 percen keresztül az ellenfél tizenhatosát.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.04.03. 20:52

Alghar írta:
A Real egyértelmű...ez a Dortmund nem a tavalyi Dortmund. Szerintem ez lefutott meccs.
A Chelsea-PSG abszolút kétesélyes, bár erősen kétlem, hogy Mourinho képes "kibújni a bőréből". Nagyon meglepődnék, ha a PSG nem lőne gólt a visszavágón, akkor viszont a hosszabbításhoz is 3 kell a Chelsea-nek. Erre nem látok nagy esélyt. Szerintem PSG továbbjutás Chelsea győzelem ellenére
Nagyon idegesít most már Mourinho. 2:1-nél beállította a csapatot védekezőfocizni mondván hogy otthon majd fordítanak. Jó tény és való hogy odahaza jobban megy nekik, de könyörgöm erre építeni főleg vesztes állásnál? Egyre hülyébb.
2 fontos ember kidőlt a franciáktól ez az egy esélye maradt a kékeknek. Ha nem mennek tovább most már hogy a bajnokság is bukni látszik, rohadt pipa leszek.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.04.08. 22:41

Magic írta: Nagyon idegesít most már Mourinho. 2:1-nél beállította a csapatot védekezőfocizni mondván hogy otthon majd fordítanak. Jó tény és való hogy odahaza jobban megy nekik, de könyörgöm erre építeni főleg vesztes állásnál? Egyre hülyébb.
2 fontos ember kidőlt a franciáktól ez az egy esélye maradt a kékeknek. Ha nem mennek tovább most már hogy a bajnokság is bukni látszik, rohadt pipa leszek.
Most az egyszer megúszta Jose. (:v
Csak megfordították ezek a piszok kékek.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.04.08. 22:44

Magic írta: Most az egyszer megúszta Jose. (:v
Csak megfordították ezek a piszok kékek.
Én úgy mondanám: a PSG csúnyán megszívatta saját magát...persze ettől még a kékek ma megérdemelten nyertek.

A Real meg sűrű imákat mormolhat, hogy továbbjutott...kevésen múlt, ahogy olvastam, de majd mindjárt megnézem az összefoglalót.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Nemzetközi Football

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.04.08. 22:52

Alghar írta:
Én úgy mondanám: a PSG csúnyán megszívatta saját magát...persze ettől még a kékek ma megérdemelten nyertek.
megnézem az összefoglalót.
Ilyen a futball szokták volt mondani.
Abban bíztam hogy kettőt bevágnak idehaza, de kicsit féltem tőle hogy a PSG is rúg egyet. A végén majdnem össze is jött de Cech megint brillírozott (az Isten áldja meg a lába nyomát is. (:v )

Viszont a felívelésektől már kezd herótom lenni. Mourinho divat, de eddig nem sok értelmét látom. Bajnokin már rendesen idegesít.

Lezárt