Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Ha gondod van
Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2015.02.06. 13:04

Magic írta:
Lancelot írta:Én csak azért vetettem fel, mert immár tisztán látszik, hogy vége lesz itt hamarosan a dalnak. Bertone teljesen érthetően, már nem akar foglalkozni vele, új jelentkező meg meggyőződésem, hogy nem lesz. Aki értene hozzá, annak nincs hozzá kedve vagy ideje, aki meg nem ért hozzá az ne is foglalkozzon vele! Ja és van még olyan opció is - mint pl. az enyém! - aki nem is ért hozzá, és igazándiból ennyi ideje sincs. Tehát tisztán látható a végállomás. A struccpolitika itt sem fog eredményes lenni! Elérkezik a végső határidő aztán majd mindenki néz, hogy "Nini, vajon miért nem tudok fellépni a fórumra?" Előre szóltam.....
A tavaszt, nyár elejét én még megvárom, aztán ha úgy alakulnak a dolgaim lehet tudnék vele foglalkozni. Vagy ha más nem is valakivel közösen. Őszintén szólva most nem tudom rávágni hogy igen csinálom mert lehet 1 hónap múlva már nem lenne rá időm vagy 2. Eléggé kétlaki életet élek mostanában sok mindenre nincs időm sajnos. De veszni hagyni én se szeretném ezt a kis társaságot....így is egyre kevesebben vagyunk...

Én örülnék neked.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: trutya » 2015.02.06. 13:58

a pénz szerintem ne legyen akadály... mennyibe is kerül? 6000forint lesz a váltás? én nemrég regisztráltam egy online versenyzős ligába, ott ilyen adakozós rendszer van. a fórum kiírja hogy ki adakozik, az egész lehetne lelkiismereti kérdés.
de évente 500ft nem nagy pénz, ha meg több összejön, az lehet munkadíj az üzemeltetőnek, esetleg fejlesztésre költeni...
nem tudom, hogy működik pontosan, de biztos meg lehet oldani valahogy...
Kép

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Button » 2015.02.06. 14:21

Lancelot írta:Nekem van egy vészmegoldásra javaslatom: ha senki nem akarja átvenni a fórumot, akkor vonuljunk át a Facebookra egy külön csoportba. Ott lehet olyat létrehozni. Van admin ott is. Csak meghívással lehet belépni, stb. Nem mondom, hogy a legjobb ötlet, de a társaságot nem kellene szélnek ereszteni.
Danit és engem nem láttok többé akkor valószínűleg. Már persze ha ez szempont bárkinek is (:u
De szeptember azért még odébb van..
Kép

admin
Adminisztrátor
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013.11.11. 19:11

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: admin » 2015.02.06. 15:51

Szerintem itt többen arra számítanak, hogy úgy sem hagyom veszni a csapatot. :dorzsi01












És jól gondolják. Mert, ha nem lesz vállalkozó, akkor marad az, ami most is: oldal nincs, de fórum az marad. Ki fogom bírni.
(:n

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: bertone » 2015.02.06. 15:54

Mellesleg: a régi bertone megszűnt. Nem csak a nick, hanem a hozzáállás. Így lett nikotin. Ha valami nagyon "fáj", majd jelentkezem.

/Most is azért regisztráltam vissza, mert ez a "Honda kitalált valamit", ami egyébként szabálytalan, ahogy Bandee is írta, "fájt" annyira, hogy visszatérjek, de végül Bandee megelőzött.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.02.06. 15:56

Lehet hogy igazad van.
Másfelől meg miért csinálsz valamit ami már nem érdekel?

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.02.06. 16:08

Én azt tudom vállalni, hogy egy hozzáértőt megkérdezek róla csinálná-e az infós dolgait ennek az egésznek. Ha igen akkor én megoldom.

Magamnak nincs erre időm és nem is értek hozzá. Nem is érdekel. De a játszótér jó lenne ha megmaradna.

Szóljatok ha intézkedni kell.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: bertone » 2015.02.06. 17:21

Magic írta:Lehet hogy igazad van.
Másfelől meg miért csinálsz valamit ami már nem érdekel?
Amiért az új nick név lett. Ez valami függőség. Hiába nem érdekel, mégis minden nap itt voltam, olvastam, nézegettem a híreket... :pf01 (:v
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2015.02.06. 17:31

admin írta:Szerintem itt többen arra számítanak, hogy úgy sem hagyom veszni a csapatot. :dorzsi01

És jól gondolják. Mert, ha nem lesz vállalkozó, akkor marad az, ami most is: oldal nincs, de fórum az marad. Ki fogom bírni.
(:n
Biztos voltam benne hogy visszajössz, ami egyébként nem baj. :) De ez a törlöm magam, aztán adminként írok, majd visszaregelek, elég primadonna viselkedésnek tűnik.

Én voltam az egyik, aki nagyon kérdezgetett, hogy mi, hogy működik. Nekem bevallom a domain miatt beindult a fantáziám, mert fel lehetne futtatni, de időm nincs rá, így is sokfelé szakadok. Ha fizetni kell valamennyit fizetek szivesen, de az, hogy még foglalkozzak is vele nem megy.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2015.02.06. 19:14

Én nem szeretném ha megszűnne ez a kis közösség. Természetesen ha kell hozzájárulok a költségekhez.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
LyBaanbck
gokartos
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2014.02.01. 13:49
Mi vagy?: Önzőöntelbarom
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: LyBaanbck » 2015.02.06. 21:01

Amúgy ha más jelentkező nincs, akkor segítenék, főleg ha valakinek lenne hozzá még kedve. Mármint az fórum üzemeltetésre gondolok, mert főoldalt, cikkeket, akármit biztosan nem tudnék hozzátenni.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2015.02.06. 21:35

nem értek hozzá, és a magaméval sem vagyok tisztában, hogy működik pontosan.... így lehet, hogy butaságot írok...

nekem van saját domain-em, amit épp a napokban hosszabbítottam meg 2 évre, és van egy tárhelyem is amit fizetek, de ennek a méretéről fogalmam sincs...

a saját munkáim bemutatására használom, mint egy netes portfólió lenne... tőlem akár a forum átkerülhetne alá is, ha ezt valahogy meg lehet oldani, illetve, hogy mekkora tárhely igénye van egy fórumnak.

bár kérdés, hogy mennyire szeretnétek egy építész önéletrajz alatt fórumozgatni...? és a megvalósíthatóság feltételeivel sem vagyok tisztában, de majd rákérdezek a szolgáltatómnál, hogy megoldható lenne-e ez, és kerülne-e plusz költségbe?

az enyémet így is-úgy is fenntartom... ma már elengedhetetlennek tartom egy cég működéséhez, mégha olyan kicsi is, mint az enyém...

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2015.02.06. 21:48

t-oom írta:nem értek hozzá, és a magaméval sem vagyok tisztában, hogy működik pontosan.... így lehet, hogy butaságot írok...

nekem van saját domain-em, amit épp a napokban hosszabbítottam meg 2 évre, és van egy tárhelyem is amit fizetek, de ennek a méretéről fogalmam sincs...

a saját munkáim bemutatására használom, mint egy netes portfólió lenne... tőlem akár a forum átkerülhetne alá is, ha ezt valahogy meg lehet oldani, illetve, hogy mekkora tárhely igénye van egy fórumnak.

bár kérdés, hogy mennyire szeretnétek egy építész önéletrajz alatt fórumozgatni...? és a megvalósíthatóság feltételeivel sem vagyok tisztában, de majd rákérdezek a szolgáltatómnál, hogy megoldható lenne-e ez, és kerülne-e plusz költségbe?

az enyémet így is-úgy is fenntartom... ma már elengedhetetlennek tartom egy cég működéséhez, mégha olyan kicsi is, mint az enyém...
(:k (:j
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: trutya » 2015.02.07. 07:10

t-oom írta:nem értek hozzá, és a magaméval sem vagyok tisztában, hogy működik pontosan.... így lehet, hogy butaságot írok...

nekem van saját domain-em, amit épp a napokban hosszabbítottam meg 2 évre, és van egy tárhelyem is amit fizetek, de ennek a méretéről fogalmam sincs...

a saját munkáim bemutatására használom, mint egy netes portfólió lenne... tőlem akár a forum átkerülhetne alá is, ha ezt valahogy meg lehet oldani, illetve, hogy mekkora tárhely igénye van egy fórumnak.

bár kérdés, hogy mennyire szeretnétek egy építész önéletrajz alatt fórumozgatni...? és a megvalósíthatóság feltételeivel sem vagyok tisztában, de majd rákérdezek a szolgáltatómnál, hogy megoldható lenne-e ez, és kerülne-e plusz költségbe?

az enyémet így is-úgy is fenntartom... ma már elengedhetetlennek tartom egy cég működéséhez, mégha olyan kicsi is, mint az enyém...
Tomi, én nem tartanám elviselhetetlennek :D ;)
köszi, hogy felajánlottad. gondolom van aki ért hozzá, hogy lehet-e ezt így vagy sem...

(Bence-hegyre csináltok valamit?)
Kép

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Button » 2015.02.07. 07:49

trutya írta:
t-oom írta:nem értek hozzá, és a magaméval sem vagyok tisztában, hogy működik pontosan.... így lehet, hogy butaságot írok...

nekem van saját domain-em, amit épp a napokban hosszabbítottam meg 2 évre, és van egy tárhelyem is amit fizetek, de ennek a méretéről fogalmam sincs...

a saját munkáim bemutatására használom, mint egy netes portfólió lenne... tőlem akár a forum átkerülhetne alá is, ha ezt valahogy meg lehet oldani, illetve, hogy mekkora tárhely igénye van egy fórumnak.

bár kérdés, hogy mennyire szeretnétek egy építész önéletrajz alatt fórumozgatni...? és a megvalósíthatóság feltételeivel sem vagyok tisztában, de majd rákérdezek a szolgáltatómnál, hogy megoldható lenne-e ez, és kerülne-e plusz költségbe?

az enyémet így is-úgy is fenntartom... ma már elengedhetetlennek tartom egy cég működéséhez, mégha olyan kicsi is, mint az enyém...
Tomi, én nem tartanám elviselhetetlennek :D ;)
köszi, hogy felajánlottad. gondolom van aki ért hozzá, hogy lehet-e ezt így vagy sem...

(Bence-hegyre csináltok valamit?)
ha a szerveren fut a megfelelő környezet, ami a phpBB-hez kell, akkor simán alá lehet rakni
és persze domainnal együtt, azaz pontosabban a domain mutat oda, tehát kívülről nézve felhasználó szinten nem fog látszani, hogy az t-oom tárhelyére mutat
Kép

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.02.07. 08:29

Srácok, csináltam próbából egy fórumot. Fenntartási költsége nincs, mert épp az a Lefora (a hostoldal) lényege, hogy lehessen fórumozni azoknak is, akik nem tudnak, vagy nem akarnak tárhelyért, meg egyebekért fizetgetni.

A dizájn szép, letisztult, a fórum használata egyszerű és magától értetődő. Elméletileg én vagyok az admin, de ez a gyakorlatban kábé semmit nem jelent azon kívül, hogy látok egy "adminoknak" nevű rejtett topikot, meg a saját IP címemet a nevem mellett. Ha érdekel titeket, akkor itt tudjátok megnézni: forma1.lefora.com

Ha tetszik, akkor ott lehet folytatni a bulit, ha nem, akkor szóljatok és törlöm.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.02.07. 08:55

vollebak írta:Srácok, csináltam próbából egy fórumot. Fenntartási költsége nincs, mert épp az a Lefora (a hostoldal) lényege, hogy lehessen fórumozni azoknak is, akik nem tudnak, vagy nem akarnak tárhelyért, meg egyebekért fizetgetni.

A dizájn szép, letisztult, a fórum használata egyszerű és magától értetődő. Elméletileg én vagyok az admin, de ez a gyakorlatban kábé semmit nem jelent azon kívül, hogy látok egy "adminoknak" nevű rejtett topikot, meg a saját IP címemet a nevem mellett. Ha érdekel titeket, akkor itt tudjátok megnézni: forma1.lefora.com

Ha tetszik, akkor ott lehet folytatni a bulit, ha nem, akkor szóljatok és törlöm.
Ez se tűnik rossznak. Bár nem tudom így elsőre kicsit korlátoltabb mint ez. Vagy csak rosszul látom?

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: bertone » 2015.02.07. 10:22

Phoebe írta:
admin írta:Szerintem itt többen arra számítanak, hogy úgy sem hagyom veszni a csapatot. :dorzsi01

És jól gondolják. Mert, ha nem lesz vállalkozó, akkor marad az, ami most is: oldal nincs, de fórum az marad. Ki fogom bírni.
(:n
1. Biztos voltam benne hogy visszajössz, ami egyébként nem baj. :) De ez a törlöm magam, aztán adminként írok, majd visszaregelek, elég primadonna viselkedésnek tűnik.

2. Én voltam az egyik, aki nagyon kérdezgetett, hogy mi, hogy működik. Nekem bevallom a domain miatt beindult a fantáziám, mert fel lehetne futtatni, de időm nincs rá, így is sokfelé szakadok. Ha fizetni kell valamennyit fizetek szivesen, de az, hogy még foglalkozzak is vele nem megy.
1. Fingod nincs, miért töröltem a bertone nicket, ahogy arról sem, miért jöttem vissza. De, ahogy egy nagy elődöm szokta volt írni: kérdezd meg, érdekel-e, mit gondolsz!

2. Tartok tőle, az "f1"-et tartalmazó domain neveknek leáldozik hamarosan. Egyre több magyar oldalról tűnik el. Már az f1-live is gp-live lett.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2015.02.07. 10:44

trutya írta:a pénz szerintem ne legyen akadály... mennyibe is kerül? 6000forint lesz a váltás? én nemrég regisztráltam egy online versenyzős ligába, ott ilyen adakozós rendszer van. a fórum kiírja hogy ki adakozik, az egész lehetne lelkiismereti kérdés.
de évente 500ft nem nagy pénz, ha meg több összejön, az lehet munkadíj az üzemeltetőnek, esetleg fejlesztésre költeni...
nem tudom, hogy működik pontosan, de biztos meg lehet oldani valahogy...
Most akkor itt a pénz a probléma vagy az idő?
Ha jól értem ezzel így is úgy is kell valakinek foglalkoznia, akkor is ha "ingyé' fórumra tesszük át a székhelyet.

Ha hozzá kell járulni pénzügyileg, akkor rám is számíthattok.
Faszbúkra nem regelek, és nem is áll szándékomban a jövőben sem.
Nem magával a közösségi oldallal van problémám, hanem azzal, hogy a nagy többségnek nem sikerül értelmesen használnia.
És amíg ez így marad, addig az internet legnagyobb mételyének tartom az egészet. :)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.02.07. 11:12

rdaneelolivaw írta:
trutya írta:a pénz szerintem ne legyen akadály... mennyibe is kerül? 6000forint lesz a váltás? én nemrég regisztráltam egy online versenyzős ligába, ott ilyen adakozós rendszer van. a fórum kiírja hogy ki adakozik, az egész lehetne lelkiismereti kérdés.
de évente 500ft nem nagy pénz, ha meg több összejön, az lehet munkadíj az üzemeltetőnek, esetleg fejlesztésre költeni...
nem tudom, hogy működik pontosan, de biztos meg lehet oldani valahogy...
Most akkor itt a pénz a probléma vagy az idő?
Ha jól értem ezzel így is úgy is kell valakinek foglalkoznia, akkor is ha "ingyé' fórumra tesszük át a székhelyet.

Ha hozzá kell járulni pénzügyileg, akkor rám is számíthattok.
Faszbúkra nem regelek, és nem is áll szándékomban a jövőben sem.
Nem magával a közösségi oldallal van problémám, hanem azzal, hogy a nagy többségnek nem sikerül értelmesen használnia.
És amíg ez így marad, addig az internet legnagyobb mételyének tartom az egészet. :)
Orbitális baromság. Az egyik legfontosabb technológiai vívmány az elmúlt évtizedekből. Fikázni azért, mert sokan cicás képeket osztogatnak meg rajta nagyjából olyan, mintha azért bojkottálnád magát a telefont, mert sokat pofáznak rajta a tinédzserek egymással és ez milyen már.

Mondjuk nekem mindegy, mert azzal, hogy nem vagy rajta, csak magadnak ártasz :) Részemről a munkához is kell, ez sem rendhagyó dolog - sőt. Szvsz bárki, aki a szolgáltató szektorban tevékenykedik, saját magát gáncsolja, ha nem használja minimum a hivatása miatt.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2015.02.07. 11:37

vollebak írta:Orbitális baromság. Az egyik legfontosabb technológiai vívmány az elmúlt évtizedekből. Fikázni azért, mert sokan cicás képeket osztogatnak meg rajta nagyjából olyan, mintha azért bojkottálnád magát a telefont, mert sokat pofáznak rajta a tinédzserek egymással és ez milyen már.

Mondjuk nekem mindegy, mert azzal, hogy nem vagy rajta, csak magadnak ártasz :) Részemről a munkához is kell, ez sem rendhagyó dolog - sőt. Szvsz bárki, aki a szolgáltató szektorban tevékenykedik, saját magát gáncsolja, ha nem használja minimum a hivatása miatt.
Ebből kimaradok, mégha magamat hátráltatom is vele.

Nem összehasonlítható a telefonnal. :lol:
Az internet előtt nem nagyon volt más lehetőség arra, hogy azonnal kommunikálj egy más helyen lévő személlyel.
Illetve volt de nem a pórnépnek.
Jelenleg van egy pár alternatívája a telefonnak is, és a faszbúknak is. :) Válogathatsz kedvedre.
Szerintem rossz a példád.
Ráadásul a telefon esetében hallod a másik hangját, ami egy plusz a szimpla íráshoz képest.

Nekem semmi bajom a faszbukkal. Egy nagyon ötletes valami, még akkor is ha korábban volt már hasonló kezdeményezés, csak ezt fejlesztik is.
Ellenben azok a változások amelyek beállnak a faszbúkoló tagokon, azok már nem tetszenek. Van kivétel, de a többség borzalmas zombi lesz tőle.
Kimaradok ebből és nem fáj a fejem miatta.
És akkor nem beszélve arról, hogy a faszbúkoló tagnak igen durva digitális lenyomata marad a világhálón, amivel szépen vissza is lehet élni.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.02.07. 11:58

rdaneelolivaw írta:
Ebből kimaradok, mégha magamat hátráltatom is vele.

Nem összehasonlítható a telefonnal. :lol:
Az internet előtt nem nagyon volt más lehetőség arra, hogy azonnal kommunikálj egy más helyen lévő személlyel.
Illetve volt de nem a pórnépnek.
Jelenleg van egy pár alternatívája a telefonnak is, és a faszbúknak is. :) Válogathatsz kedvedre.
Szerintem rossz a példád.
Ráadásul a telefon esetében hallod a másik hangját, ami egy plusz a szimpla íráshoz képest.

Nekem semmi bajom a faszbukkal. Egy nagyon ötletes valami, még akkor is ha korábban volt már hasonló kezdeményezés, csak ezt fejlesztik is.
Ellenben azok a változások amelyek beállnak a faszbúkoló tagokon, azok már nem tetszenek. Van kivétel, de a többség borzalmas zombi lesz tőle.
Kimaradok ebből és nem fáj a fejem miatta.
És akkor nem beszélve arról, hogy a faszbúkoló tagnak igen durva digitális lenyomata marad a világhálón, amivel szépen vissza is lehet élni.
Szóval attól félsz hogy te is zombi leszel mi?
Dani ez is olyan hogy akit nem akarsz nem jelölsz be vagy vissza. Nem muszáj neked azokat nézegetni. ;)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2015.02.07. 12:12

Magic írta:Szóval attól félsz hogy te is zombi leszel mi?
Dani ez is olyan hogy akit nem akarsz nem jelölsz be vagy vissza. Nem muszáj neked azokat nézegetni. ;)
Emberből vagyok. Ahogy a többi. :)
Legegyszerűbb úgy távol tartani magamat ettől az időrabló tevékenységtől, hogy egyszerűen nem is regisztrálok.

IWIW-en anno "fentvoltam" 2005-től.
Két hétig volt érdekes számomra. TÉNYLEG.
Aztán unalmas lett, majd pár hónappal később már csak akkor "léptem be", ha valaki direkt nekem üzent/levelet írt.
(a többség persze reklám volt :lol: )
Aztán megkérdeztem magamtól, hogy ...most tényleg azért tartod fent ezt a reget, hogy hátha valaki levelet ír itt neked? :D
Írjon ímélt bazz...

Rájöttem, hogy akikkel tartom, vagy tartani szeretném a kapcsolatot azokkal úgy is tartom, csak más csatornákon. (telefon vagy élőben)
Viszont akikkel tartom a kapcsolatot, tőlük sem akarom nap mint nap látni azt a sok szemetet amit megosztanak, odaírnak egy ilyen közösségi oldalra. Nincs rá igényem. Kíberszemét.
A feleségem fiókjánál látom, hogy azok az emberek/barátok akiket egyébként jól ismerek élőben is, mit művelnek a fészbúkon. Nincs értelmes szó erre amit művelnek, de majd gondolkodom rajta hátha kitalálok valamit. :)

Ráadásul szinte mindenki nagyon torzítja a valós képet az interneten.
Teljesn másképp láttatja magát a többség amilyen valójában. Ezt is nagyon szánalmasnak érzem.
Bőven van kivétel, de összességében nagyon kevésnek érzem.
De bizakodó vagyok, lehet majd ez beáll egy normális felhasználásra egy évtizeden belül és akkor használni lehet majd. Meglátjuk.

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Button » 2015.02.07. 12:24

vollebak írta:Srácok, csináltam próbából egy fórumot. Fenntartási költsége nincs, mert épp az a Lefora (a hostoldal) lényege, hogy lehessen fórumozni azoknak is, akik nem tudnak, vagy nem akarnak tárhelyért, meg egyebekért fizetgetni.

A dizájn szép, letisztult, a fórum használata egyszerű és magától értetődő. Elméletileg én vagyok az admin, de ez a gyakorlatban kábé semmit nem jelent azon kívül, hogy látok egy "adminoknak" nevű rejtett topikot, meg a saját IP címemet a nevem mellett. Ha érdekel titeket, akkor itt tudjátok megnézni: forma1.lefora.com

Ha tetszik, akkor ott lehet folytatni a bulit, ha nem, akkor szóljatok és törlöm.
ezekkel az ingyenes oldalakkal a szabványosság és a mentési lehetőségek hiánya szokott a gond lenni
most ezt nem néztem konkrétan, de annó próbáltunk ilyeneket és mindenhol 2 probléma ütötte fel a fejét:
- nem lehetett beimportálni a cuccot, azt ami amúgy egy szabvány php-s valami mondjuk
- menteni és exportálni sem lehetett

a harmadik, hogy relatíve fapados is szokott lenni

amúgy hogy Dani írására is reagáljak, szerintem sem a pénz a gond, eddig is összekalapoztuk volna, szerintem Lacinak sem ez okoz gondot, más kérdés, hogy pénzt sose kért
Kép

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Button » 2015.02.07. 12:29

vollebak írta: Orbitális baromság. Az egyik legfontosabb technológiai vívmány az elmúlt évtizedekből. Fikázni azért, mert sokan cicás képeket osztogatnak meg rajta nagyjából olyan, mintha azért bojkottálnád magát a telefont, mert sokat pofáznak rajta a tinédzserek egymással és ez milyen már.

Mondjuk nekem mindegy, mert azzal, hogy nem vagy rajta, csak magadnak ártasz :) Részemről a munkához is kell, ez sem rendhagyó dolog - sőt. Szvsz bárki, aki a szolgáltató szektorban tevékenykedik, saját magát gáncsolja, ha nem használja minimum a hivatása miatt.
megette a fene ha ez lenne az egyik legfontosabb technológiai vívmány :)
hogy magadnak ártasz ha nem vagy fenn? miben is? nem érzem a hiányát semminek, ami előtte volt az életemben az most is van
és utána is lesz amikor ez a fos leketyeg, mert le fog
ja, munkám is van, ahhoz sem kell, ellenben seggbe rúgnám sokszor azokat akik munka helyett ezt a szart nyomkodják és helyettük tolom addig is..
Kép

Lezárt