Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Ha gondod van
Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Hozzászólás Szerző: bertone » 2019.07.29. 09:51

Mielőtt bárki azt gondolná, hogy megsértődtem valamiért, közlöm, hogy nem.

Már a korábbi években is többször megfordult a fejemben, hogy minek csinálom ezt az egészet? Ennek az évnek - ismét - kicsit reménykedve vágtam neki, hátha valami történik a szabályváltozások miatt, azonban hamar csalódnom kellett. Ez meglátszik a főoldalon és az itteni megjelenéseimen is. Nem újkeletű tehát a döntésem.
Mivel azért szeretném majd szépen lezárni ezt a számomra közel két évtizedet, jövőre szeretnék tartani egy bulit valamikor a nyár folyamán. Amolyan búcsú bulit. Mivel a 2020 lesz az utolsó éve ennek a fórumnak. Elegem van, meguntam, ez már nem az, amiért az egészet elkezdtem és csináltam örömmel hosszú évekig. Ha meg valaki már csak kényszerből csinál valamit, annak semmi értelme. :szom01

És Volle! Arról sem nyitnék vitát, hogy mi legyen a szavazás témája. Lehet csinálni topikot bárkinek, s akkor az olyan lesz, olyan szavazással, amilyet szeretne. Nekem ez volt az utolsó.

Először azt gondoltam, hogy belefolyok a mostani futam topikban elindult vitába, de aztán nem láttam semmi értelmét. Ez így jó.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2019.07.29. 15:45

En viszont nem szeretnem ezt megvarni, es mar most szeretnem kerni a torlesem, ha lehet. Hogy ne is tudjak irni. Nem kell ez nekem, eleg volt. Mas forumokra sem irok mar. Koszontem.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Hozzászólás Szerző: bertone » 2019.07.29. 17:14

Kérésének megfelelően Roccot deaktiváltam.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2019.07.29. 17:30

bertone írta:
2019.07.29. 09:51
Mielőtt bárki azt gondolná, hogy megsértődtem valamiért, közlöm, hogy nem.

Már a korábbi években is többször megfordult a fejemben, hogy minek csinálom ezt az egészet? Ennek az évnek - ismét - kicsit reménykedve vágtam neki, hátha valami történik a szabályváltozások miatt, azonban hamar csalódnom kellett. Ez meglátszik a főoldalon és az itteni megjelenéseimen is. Nem újkeletű tehát a döntésem.
Mivel azért szeretném majd szépen lezárni ezt a számomra közel két évtizedet, jövőre szeretnék tartani egy bulit valamikor a nyár folyamán. Amolyan búcsú bulit. Mivel a 2020 lesz az utolsó éve ennek a fórumnak. Elegem van, meguntam, ez már nem az, amiért az egészet elkezdtem és csináltam örömmel hosszú évekig. Ha meg valaki már csak kényszerből csinál valamit, annak semmi értelme. :szom01

És Volle! Arról sem nyitnék vitát, hogy mi legyen a szavazás témája. Lehet csinálni topikot bárkinek, s akkor az olyan lesz, olyan szavazással, amilyet szeretne. Nekem ez volt az utolsó.

Először azt gondoltam, hogy belefolyok a mostani futam topikban elindult vitába, de aztán nem láttam semmi értelmét. Ez így jó.
Bertone, megírod itt vagy privátban, hogy kb. milyen paraméterekkel üzemeltethető tovább a fórum? Tárhely mérete, hol hostolod stb.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.07.29. 21:06

bertone írta:
2019.07.29. 09:51
Mielőtt bárki azt gondolná, hogy megsértődtem valamiért, közlöm, hogy nem.

Már a korábbi években is többször megfordult a fejemben, hogy minek csinálom ezt az egészet? Ennek az évnek - ismét - kicsit reménykedve vágtam neki, hátha valami történik a szabályváltozások miatt, azonban hamar csalódnom kellett. Ez meglátszik a főoldalon és az itteni megjelenéseimen is. Nem újkeletű tehát a döntésem.
Mivel azért szeretném majd szépen lezárni ezt a számomra közel két évtizedet, jövőre szeretnék tartani egy bulit valamikor a nyár folyamán. Amolyan búcsú bulit. Mivel a 2020 lesz az utolsó éve ennek a fórumnak. Elegem van, meguntam, ez már nem az, amiért az egészet elkezdtem és csináltam örömmel hosszú évekig. Ha meg valaki már csak kényszerből csinál valamit, annak semmi értelme. :szom01

És Volle! Arról sem nyitnék vitát, hogy mi legyen a szavazás témája. Lehet csinálni topikot bárkinek, s akkor az olyan lesz, olyan szavazással, amilyet szeretne. Nekem ez volt az utolsó.

Először azt gondoltam, hogy belefolyok a mostani futam topikban elindult vitába, de aztán nem láttam semmi értelmét. Ez így jó.
Ma csak rossz hírek érnek el, sajnos. Te befejezed a fórumot, Rocco deaktiváltatta magát. Ma volt a temetése egy kollégámnak aki nem rég múlt 50 éves.
:szom04
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Hozzászólás Szerző: bertone » 2019.07.29. 22:17

Úgy néz ki, Timi átveszi majd a fórumot. Ehhez kívánok neki sok sikert!
Azonban azt gondolom - bár ő tiltakozik ellene - ebben az esetben a tagságnak kellene összedobni az éves fenntartási költséget. Tudom, hogy az évi 10 000 forint nem sok, nem vágja majd földhöz, de akkor is.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2019.07.29. 22:25

Sziasztok,

Nagyszerű hír, hogy megmaradhat a játszótér. Sajnálom, hogy befejezed Laci ezt a hobbit, de meg is értem. Részemről természetes, hogy beszállok ebbe anyagilag ahogy évekkel ezelőtt is már felvetettem ezt. Bármi más segítség kéne, szóljatok. Adjatok majd számlaszámot ha utalni kell.

Tagként remélem maradsz azért!!

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.07.29. 22:35

bertone írta:
2019.07.29. 22:17
Úgy néz ki, Timi átveszi majd a fórumot. Ehhez kívánok neki sok sikert!
Azonban azt gondolom - bár ő tiltakozik ellene - ebben az esetben a tagságnak kellene összedobni az éves fenntartási költséget. Tudom, hogy az évi 10 000 forint nem sok, nem vágja majd földhöz, de akkor is.
Én benne vagyok!
Számíthattok rám.

(:n
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.07.29. 22:48

Természetesen én is beszállok a költségekbe.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Hozzászólás Szerző: bertone » 2019.07.29. 22:59

Bandee írta:
2019.07.29. 22:25
Sziasztok,

Nagyszerű hír, hogy megmaradhat a játszótér. Sajnálom, hogy befejezed Laci ezt a hobbit, de meg is értem. Részemről természetes, hogy beszállok ebbe anyagilag ahogy évekkel ezelőtt is már felvetettem ezt. Bármi más segítség kéne, szóljatok. Adjatok majd számlaszámot ha utalni kell.

Tagként remélem maradsz azért!!
Én valahol 2000 környékén kezdtem a fórumozást - cikk írást a forma1.hu oldalon. Aztán csatlakoztam - még Ovián csábítására - az f1hírek fórumához. Aztán 2006-ban kiszálltam a forma1.hu-ból és önálló oldalt indítottam két ember segítségével, akik aztán kikoptak. Ekkor jött újabb segítség, de ő sem bírta sokáig. Azonban én örömmel csináltam és elég sokáig minden edzésről, időmérőről és futamról írogattam. És mellé én is fordítgattam cikkeket külföldi portálokról.
Ebből mára nem maradt semmi. A tegnapi, valóban izgalmas futamot a nászoméknál néztem és közben többször kimentem cigizni a kertbe, mert már ez sem tudott odaszögezni a fotelhoz. Szóval, én magamért csináltam ezt az egészet, természetes volt, hogy akkor a költségeket is én állom. Timi azonban csak "megmenti" a fórumot, s ahogy írtam, biztos nem vágja őt sem földhöz a költség, de ha valamikor, akkor most valóban a társaságnak kellene biztosítani a játszótér anyagi hátterét.

Ahogy írtam, nem idén gondoltam befejezni, mert nem így akarok búcsúzni - így aztán a bukszát sem most kell nyitogatni. :mosoly: Szeretnék egy találkozót - immár itt Baján a harmadikat - rendezni búcsúzásként valamikor a jövő nyáron. Addig még biztosan itt leszek, ha nem is nagyon írogatok mostanság, s valószínűleg a jövőben sem. Hogy aztán mi lesz, nem tudom.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.07.29. 23:44

Ez egy hozzád méltó búcsú. Nagyon szeretnék ott lenni. Természetesen nem a távolság dönti el. Addig is kitartást barátom.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Hozzászólás Szerző: mudd » 2019.07.29. 23:55

bertone, akkor mase lesz a forum, de ugyse leszel meg nelkule. te sem. ;)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2019.07.30. 13:33

Bandee írta:
2019.07.29. 22:25
Sziasztok,

Nagyszerű hír, hogy megmaradhat a játszótér. Sajnálom, hogy befejezed Laci ezt a hobbit, de meg is értem. Részemről természetes, hogy beszállok ebbe anyagilag ahogy évekkel ezelőtt is már felvetettem ezt. Bármi más segítség kéne, szóljatok. Adjatok majd számlaszámot ha utalni kell.

Tagként remélem maradsz azért!!
Ehhez az íráshoz csatlakozom, mert ami benne van, azt magam is teljes mértékben osztom, és természetesen a költségeket is vállalom. (Bertonénak is felajánlottam nem egyszer.)

Annyit azért hadd tegyek hozzá:

Nem egészen értettem a fanyalgást sem egyesek részéről a fórum jelenlegi működésével, a futam topikok megnyitását, stb. illetően, de azt meg főleg nem, hogy miért kell látványosan töröltetnie magát valakinek egy közösségből.

Az előbbire csak annyit reagálnék tömören, hogy egy fórum tagja hozzátehet a fórum színvonala emeléséhez, ha úgy gondolja, hogy az nem annyira színvonalas. De semmiképpen sem csak kritizálásban kell kimerülnie az aktivitásának. Erről ennyit!

Aki pedig időlegesen besokall (vagy esetleg úgy is érzi, hogy végleg), az megteheti azt, hogy nem ír egy ideig vagy akár soha többé. De miért kell megfosztania önmagát a lehetőségétől is, hogy esetleg ha meggondolta magát visszatérhessen. Sokan emlékezhetnek rá: régebben ugyan, de nekem is voltak olyan időszakaim, mikor nem akartam vagy nem volt kedvem írni. De soha nem kértem látványosan a törlésemet. Így-úgy feldolgoztam a problémámat és aztán lassan újra bekapcsolódtam az itteni életbe. Meg nem fordult fejemben a látványos törlés, és ezzel egyrészt mártírt csinálni magamból, másrészt látványosan kinyilvánítani a többiek felé, hogy semennyit sem értek számomra, könnyedén felejtelek benneteket.

Timi, ha megmented a maradék közösséget, sőt esetleg olybá teszed a helyet, hogy még gyarapodunk is, akkor minden elismerésem és köszönetem a tiéd! Amiben tudok segítségedre leszek, ha igényled! (No nem informatikai jellegű segítségre gondolja, mert abban nem én vagyok a te embered!) :)
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2019.07.30. 18:08

Most jutottam el addig, hogy írjak ide a témával kapcsolatban. Szóval, köszönöm mindenkinek, hogy szeretnétek beszállni, de tényleg nem szükséges.

Megkérdeztem Lacit, milyen paraméterekkel működtethető tovább az oldal, mekkora tárhelyre van szükség hozzá, illetve igényel-e napi szintű elfoglaltságot, vagy elég csak a tárhelyt és a domain nevet biztosítani hozzá. Anyagiakban és időben is vállalható, hogy üzemeltessem tovább, ha Laci nem gondolja meg magát a jövő évig.

A teljes üzemeltetés kevesebb, mint évi 10 000 Ft-ból megáll, nekem most is van elfekvőben tárhelyem, amihez csak domain nevek vannak rendelve, tartalom nincs, tehát azon is elfér a fórum, nem jelent számomra plusz kiadást. A másik dolog, hogy adott nekem annyit ez a fórum, akár időtöltésként, akár kapcsolatokat tekintve, hogy ez a legkevesebb, hogy ha adottak hozzá a feltételeim és van rá igény, akkor viszem tovább.

Az előbbiektől függetlenül, azért bízzunk benne, hogy Laci meggondolja magát.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.07.30. 22:47

Lancelot írta:
2019.07.30. 13:33
Aki pedig időlegesen besokall (vagy esetleg úgy is érzi, hogy végleg), az megteheti azt, hogy nem ír egy ideig vagy akár soha többé. De miért kell megfosztania önmagát a lehetőségétől is, hogy esetleg ha meggondolta magát visszatérhessen. Sokan emlékezhetnek rá: régebben ugyan, de nekem is voltak olyan időszakaim, mikor nem akartam vagy nem volt kedvem írni. De soha nem kértem látványosan a törlésemet. Így-úgy feldolgoztam a problémámat és aztán lassan újra bekapcsolódtam az itteni életbe. Meg nem fordult fejemben a látványos törlés, és ezzel egyrészt mártírt csinálni magamból, másrészt látványosan kinyilvánítani a többiek felé, hogy semennyit sem értek számomra, könnyedén felejtelek benneteket.
Nem értem, mi szükség erre, hogy lényegében még utánarúgj Roccónak.

Ha valaki, ő nem egy teátrális fasz, aki mártírszerepben akar tetszelegni. Aki egy kicsit is ismeri, az pont tudja ezt róla. Sokunk személyes ismerőse, nekem pedig a legkedvesebb cimboráim egyike. 11 év után döntött úgy, hogy bizonyos körülmények miatt (és ebben valóban van magánjellegű dolog) most pihenteti ezt a fórumosdit, de nyitva hagyta a lehetőségét, hogy egyszer visszajöjjön, valamint, hogy aki szeretné, az megtalálja fórumtalálkozó vagy egyéb ügyében - ezzel máris cáfolva volt mindaz, amiket írtál arról, hogy semmit sem érne számára ez a közösség és csak úgy hátat fordít a brigádnak. Tette mindezt normális hangnemben, pár mondattal. Azt meg már csak lábjegyzetként teszem hozzá, hogy ha valaki ennyi idő után szó nélkül tűnne el a közösségből, az lenne a vérgagyi, nem pedig az, ha tisztességes elköszönés után teszi ezt valaki.

Senkinek sem jutott eszébe belekötni rajtad kívül, csak pozitív reakciók jöttek. Nem tudom, mi volt a célod most ezzel, és tudom, hogy nem voltatok jóban, de ez így rohadtul nem volt se elegáns, se szükséges tőled.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2019.07.30. 23:03

vollebak írta:
2019.07.30. 22:47

Nem értem, mi szükség erre, hogy lényegében még utánarúgj Roccónak.

Ha valaki, ő nem egy teátrális fasz, aki mártírszerepben akar tetszelegni. Aki egy kicsit is ismeri, az pont tudja ezt róla. Sokunk személyes ismerőse, nekem pedig a legkedvesebb cimboráim egyike. 11 év után döntött úgy, hogy bizonyos körülmények miatt (és ebben valóban van magánjellegű dolog) most pihenteti ezt a fórumosdit, de nyitva hagyta a lehetőségét, hogy egyszer visszajöjjön, valamint, hogy aki szeretné, az megtalálja fórumtalálkozó vagy egyéb ügyében - ezzel máris cáfolva volt mindaz, amiket írtál arról, hogy semmit sem érne számára ez a közösség és csak úgy hátat fordít a brigádnak. Tette mindezt normális hangnemben, pár mondattal. Azt meg már csak lábjegyzetként teszem hozzá, hogy ha valaki ennyi idő után szó nélkül tűnne el a közösségből, az lenne a vérgagyi, nem pedig az, ha tisztességes elköszönés után teszi ezt valaki.

Senkinek sem jutott eszébe belekötni rajtad kívül, csak pozitív reakciók jöttek. Nem tudom, mi volt a célod most ezzel, és tudom, hogy nem voltatok jóban, de ez így rohadtul nem volt se elegáns, se szükséges tőled.

Nem óhajtok magyarázatokba bocsátkozni. Írásomban ott van minden kérdésedre a válasz. Nem belerúgni akartam valakibe, hanem csak a véleményemet kifejteni egy jelenségről. Ez nem személy függő, hanem jelenség függő. Nehogy már meg kelljen magyaráznom mindent! Tök jó, hogy az utóbbi időben igyekszel felvenni a fórum csendőre szerepet, de köszi, én nem kérek belőle.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.07.30. 23:22

Lancelot írta:
2019.07.30. 23:03
vollebak írta:
2019.07.30. 22:47

Nem értem, mi szükség erre, hogy lényegében még utánarúgj Roccónak.

Ha valaki, ő nem egy teátrális fasz, aki mártírszerepben akar tetszelegni. Aki egy kicsit is ismeri, az pont tudja ezt róla. Sokunk személyes ismerőse, nekem pedig a legkedvesebb cimboráim egyike. 11 év után döntött úgy, hogy bizonyos körülmények miatt (és ebben valóban van magánjellegű dolog) most pihenteti ezt a fórumosdit, de nyitva hagyta a lehetőségét, hogy egyszer visszajöjjön, valamint, hogy aki szeretné, az megtalálja fórumtalálkozó vagy egyéb ügyében - ezzel máris cáfolva volt mindaz, amiket írtál arról, hogy semmit sem érne számára ez a közösség és csak úgy hátat fordít a brigádnak. Tette mindezt normális hangnemben, pár mondattal. Azt meg már csak lábjegyzetként teszem hozzá, hogy ha valaki ennyi idő után szó nélkül tűnne el a közösségből, az lenne a vérgagyi, nem pedig az, ha tisztességes elköszönés után teszi ezt valaki.

Senkinek sem jutott eszébe belekötni rajtad kívül, csak pozitív reakciók jöttek. Nem tudom, mi volt a célod most ezzel, és tudom, hogy nem voltatok jóban, de ez így rohadtul nem volt se elegáns, se szükséges tőled.

Nem óhajtok magyarázatokba bocsátkozni. Írásomban ott van minden kérdésedre a válasz. Nem belerúgni akartam valakibe, hanem csak a véleményemet kifejteni egy jelenségről. Ez nem személy függő, hanem jelenség függő. Nehogy már meg kelljen magyaráznom mindent! Tök jó, hogy az utóbbi időben igyekszel felvenni a fórum csendőre szerepet, de köszi, én nem kérek belőle.
Fórumcsendőrség az, hogy szerintem megváltoztak a dolgok? Én nem utasítottam senkit semmire, nem kell velem egyetérteni és kész.

Azok pedig, amiket Rocco távozása kapcsán írtál, egyáltalán nem állták meg a helyüket jelen helyzetben (kérlek, tisztelj meg annyival, hogy nem nézzük egymást hülyének, senki sem távozott a fórumról Roccót kivéve, tehát nyilván neki szólt, amit írtál). És nem, nem volt válasz benne semmire, hát eleve hogy lehetett felvetni, hogy nem jelent neki semmit a közösség, ha egyrészt vette a fáradságot, hogy elköszönjön, másrészt hogy ezzel, a nyilvános elköszönéssel és önkéntes deaktiváltatásával kényszeríti magát úgymond, hogy ne írjon, harmadrészt pedig egyébként bárki keresse meg, akinek kedve van hozzá. Ez minden, csak nem ripsz-ropsz hátat fordítás és mártírkodás - pont ellenkezőleg.

Éppen ezért tartom, hogy számomra értelmezhetetlen és szerintem sportszerűtlen módon álltál bele most valakibe, aki elköszönt, deaktiválták és ezért nincs lehetősége megvédenie magát a általad írtakkal szemben. Ez pedig nem a csendőrtempóról szól, hanem a tisztességről és a barátságról, hogy igenis szót emelek, ha egy barátommal szemben ilyet tapasztalok.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

admin
Adminisztrátor
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013.11.11. 19:11

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Hozzászólás Szerző: admin » 2019.09.20. 06:30

Sziasztok!

Először is elnézést kérek a jó pár napos kimaradásért!

Csak röviden az esetről.
Kb egy hete értesített a szolgáltató, hogy fenyegetettséget érzékelt a tárhelyen lévő fájlokban, s ha ezt X időpontig nem rakom rendbe, akkor felfüggeszti a tárhely működését.
Én próbáltam eleget tenni a felszólításnak, azonban a műveletek egy pontján valószínűleg valamit elszabtam és emiatt lehalt az oldal. Az elkövetett hiba olyan következményekkel járt, amit sajnos csak több napos levelezés és törlés-visszatöltés-újra törlés-újra töltés ördögi körébe került.
Köszönöm Timinek a felajánlott segítségét, aminek volt egy komoly haszna, rámutatott, hogy a szolgáltatónál is kell lenni korábbi mentéseknek.

(Megjegyzem, a tevékenységem tipikus férfi tevékenység volt: nem kérdezek, megyek a magam feje után, biztos megoldom. Hát nem. Kérdezni kell, el kell ismerni, hogy nem tudunk mindent magunktól megoldani!)

A lényeg, sok-sok órás törlés-töltés-másolás és kezdjük elölről után végre ma hajnalra sikerült újra lelket verni az oldalba, a fórumba. Ennek az az ára, hogy egy szeptember 9.-i állapotot sikerült visszaállítani, így néhány hozzászólás elveszett sajnos.

Még a fórum motort is majd frissítenem kell, de ezt már a futam utánra hagyom!

Üdv Mindenkinek!

bertone

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Hozzászólás Szerző: bertone » 2019.09.20. 07:18

Akik ismerőseim a FB-on, azokat ott, akik nem, de ismertem más elérhetőséget, azokat SMS-ben értesítettem. De vannak akiknek semmilyen elérhetősége nincs meg (így fejből: Peresztrojka, Bitang) de azért szoktak írni, azokat nem tudtam.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2019.09.20. 11:33

Köszi Laci!

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2019.09.20. 12:47

Köszönjük a fáradozásaidat. :mosoly:

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.09.20. 13:46

Amikor napokig nem működött a fórum egy picit aggódtam. Köszönöm szépen, hogy mindent megtettél a folytatásért Bertone.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2019.09.20. 18:57

admin írta:
2019.09.20. 06:30
Sziasztok!

Először is elnézést kérek a jó pár napos kimaradásért!

Csak röviden az esetről.
Kb egy hete értesített a szolgáltató, hogy fenyegetettséget érzékelt a tárhelyen lévő fájlokban, s ha ezt X időpontig nem rakom rendbe, akkor felfüggeszti a tárhely működését.
Én próbáltam eleget tenni a felszólításnak, azonban a műveletek egy pontján valószínűleg valamit elszabtam és emiatt lehalt az oldal. Az elkövetett hiba olyan következményekkel járt, amit sajnos csak több napos levelezés és törlés-visszatöltés-újra törlés-újra töltés ördögi körébe került.
Köszönöm Timinek a felajánlott segítségét, aminek volt egy komoly haszna, rámutatott, hogy a szolgáltatónál is kell lenni korábbi mentéseknek.

(Megjegyzem, a tevékenységem tipikus férfi tevékenység volt: nem kérdezek, megyek a magam feje után, biztos megoldom. Hát nem. Kérdezni kell, el kell ismerni, hogy nem tudunk mindent magunktól megoldani!)

A lényeg, sok-sok órás törlés-töltés-másolás és kezdjük elölről után végre ma hajnalra sikerült újra lelket verni az oldalba, a fórumba. Ennek az az ára, hogy egy szeptember 9.-i állapotot sikerült visszaállítani, így néhány hozzászólás elveszett sajnos.

Még a fórum motort is majd frissítenem kell, de ezt már a futam utánra hagyom!

Üdv Mindenkinek!

bertone
Köszönöm ezt a sok fáradtságot.
(Már kezdtem aggódni...)

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.09.21. 16:38

Koszi, bertone!

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Hozzászólás Szerző: bertone » 2019.09.27. 09:57

Nándit inaktívvá tettem, saját kérésére. Nem töröltem sem a regisztrációját, sem a hozzászólásait.

A továbbiakban kérek mindenkit, hogy a vele kapcsolatos véleményét tartsa magában!
Az apa férfi, a rezsi nő!

Lezárt