Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Ha gondod van
bertone

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.01.09. 22:10

Ecet írta: PHPBB2-nél ez működött:

Regisztrációkor az adatok megadása előtt el kell fogadni az adott fórum Felhasználói szabályzatát, ahol az Elfogadom a feltételeket hivatkozásra kattintva juthatunk el az űrlaphoz. A hivatkozás így néz ki:
http://forum.cime.hu/profile.php?mode=r ... greed=true" onclick="window.open(this.href);return false;
Mivel ez az összes fórumnál ugyanígy épül fel, ezért a robot a fenti címet közvetlenül meghívva -a szabályzat kihagyásával- egyből a regisztrációs űrlaphoz jut.

"Módosítandó fájlok
Nyissuk meg az includes/usercp_register.php fájlt valamilyen egyszerű szövegszerkesztővel (pl. Jegyzettömb) és cseréljük le az agreed szó összes előfordulását elfogadva-ra. Ehhez nyugodtan használható a szövegszerkesztő Csere funkciója.

A módosítás után ha a robot megpróbál regisztrálni a fenti link megnyitásával a Felhasználói szabályzathoz jut, az űrlapot nem fogja tudni elérni, ezáltal meghiúsul a regisztrációs kísérlete."

Ha kipróbálod, akkor előtte biztonsági másolat a usercp_register.php fájlról.
Na, majd kicsit belemászok, mert elsőre nem okés. Az includes könyvtárban nincs usercp_register.php fájl. Van itt egy további ucp alkönyvtár, ott van egy ucp_register.php fájl, azon meg is csináltam a cserét, de csak annyi történt, hogy rendesen sem lehet regisztrálni, mert az "Elfogadom a feltételeket" után mindig ugyanoda dob vissza. Most már nekem késő van, de holnap majd friss fejjel megpróbálom újra. Köszi az ötletet.

bertone

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.01.09. 22:17

Ecet írta:Elképzelhető, hogy PHPBB3-ban máshogy van. Majd utánanézek én is. 2-ben így tuti működött.
Teljesen logikus, amit leírtál, ezért is vágtam bele nagy lelkesen. :)

bertone

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.01.10. 05:40

Ecet írta: Ennek örülök, remélem sikerül megoldani! :)
Na, úgy néz ki, összejött. Legalább is, működik olyan értelemben, hogy minden funkció megy a regisztrálás során és az azt követő belépés során is.
Aztán majd meglátjuk, segít-e a robotok kiszűrésében. Mivel az elmúlt pár napban napi 5-7 robot regisztrált, nagyon hamar ki fog derülni.

Köszi!

(:p (:k

Szerk.: azért mára még megtartom az adminos aktiválást. Ittam én már eleget az előző oldallal/fórummal is előre a medve bőrére - vírus.
(:e

bertone

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.01.11. 05:06

bertone írta:
Ecet írta: Ennek örülök, remélem sikerül megoldani! :)
Na, úgy néz ki, összejött. Legalább is, működik olyan értelemben, hogy minden funkció megy a regisztrálás során és az azt követő belépés során is.
Aztán majd meglátjuk, segít-e a robotok kiszűrésében. Mivel az elmúlt pár napban napi 5-7 robot regisztrált, nagyon hamar ki fog derülni.

Köszi!

(:p (:k

Szerk.: azért mára még megtartom az adminos aktiválást. Ittam én már eleget az előző oldallal/fórummal is előre a medve bőrére - vírus.
(:e
Na, kérem...

Az elmúlt 24 órában megszűnt a regisztrálás a robotok részéről, tehát kimondható: a módszer bevált.

Ecet! Nem győzöm elégszer:
(:p (:p (:p (:o (:o (:o

Ennek megfelelően visszaállítottam az azonnali bejelentkezés lehetőségét és kivettem az anti-robot bővítményt (képfelismerés) is. És arra gondoltam, néhány napos további pozitív tapasztalat után ezt el lehetne mondani a phpBB magyar fórumán is, hátha segíteni tudunk ezzel másoknak is (hacsak Te már ezt nem tetted meg).

Avatar
eniksz
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1001
Csatlakozott: 2013.12.27. 23:02
Mi vagy?: én vagyok

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: eniksz » 2014.01.11. 21:59

Nem lesz társadalom topik? Olyan politika mentes. Szerintem van elég történés amit meglehetne említeni. VAgy az sem lehet?

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.01.11. 22:01

eniksz írta:Nem lesz társadalom topik? Olyan politika mentes. Szerintem van elég történés amit meglehetne említeni. VAgy az sem lehet?
ez viszont nekem is eszembe jutott már. sajnos elég sok hírt olvasni manapság is... pl a kétéves kislány agyonverése :(
Kép

Avatar
eniksz
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1001
Csatlakozott: 2013.12.27. 23:02
Mi vagy?: én vagyok

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: eniksz » 2014.01.11. 22:03

trutya írta:
eniksz írta:Nem lesz társadalom topik? Olyan politika mentes. Szerintem van elég történés amit meglehetne említeni. VAgy az sem lehet?
ez viszont nekem is eszembe jutott már. sajnos elég sok hírt olvasni manapság is... pl a kétéves kislány agyonverése :(
VAgy Szita Bence gyilkosainak ítélete.

bertone

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.01.11. 22:28

eniksz írta:Nem lesz társadalom topik? Olyan politika mentes. Szerintem van elég történés amit meglehetne említeni. VAgy az sem lehet?
Te hiszel még a mesékben? Az f1híreken volt erre próbálkozás. Nem jött be.
trutya írta:ez viszont nekem is eszembe jutott már. sajnos elég sok hírt olvasni manapság is... pl a kétéves kislány agyonverése :(
eniksz írta:VAgy Szita Bence gyilkosainak ítélete.
Ha jól emlékszem, Lance berakott hírt erről a Törvényszéki ... topikba. Más topikba is került már be olyan, ami korábban a magyar valóság topikban ment. Amíg nem nyomul be a politika, nincs vele bajom. Én is tettem volna már be pár hírt, amiben magam nem éreztem politikát, csak éppen ismerve a csapatot, tudom, hamarosan már menne a cigányozás, a jobb, vagy bal oldal szidása stb.
Így is van pár olyan hsz, ami már súrolja az ingerküszöbömet.

Avatar
MagicNando
gokartos
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.12.28. 18:57
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: MagicNando » 2014.01.16. 15:16

Pasis topik nincs? :)

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.01.17. 22:12

MagicNando írta:Pasis topik nincs? :)
már van. 1 db férfi sem szerepel még benne, úgyhogy jöhet 1-2 varjú :D
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.01.18. 23:15

bertone írta:
eniksz írta:Nem lesz társadalom topik? Olyan politika mentes. Szerintem van elég történés amit meglehetne említeni. VAgy az sem lehet?
Te hiszel még a mesékben? Az f1híreken volt erre próbálkozás. Nem jött be.
trutya írta:ez viszont nekem is eszembe jutott már. sajnos elég sok hírt olvasni manapság is... pl a kétéves kislány agyonverése :(
eniksz írta:VAgy Szita Bence gyilkosainak ítélete.
Ha jól emlékszem, Lance berakott hírt erről a Törvényszéki ... topikba. Más topikba is került már be olyan, ami korábban a magyar valóság topikban ment. Amíg nem nyomul be a politika, nincs vele bajom. Én is tettem volna már be pár hírt, amiben magam nem éreztem politikát, csak éppen ismerve a csapatot, tudom, hamarosan már menne a cigányozás, a jobb, vagy bal oldal szidása stb.
Így is van pár olyan hsz, ami már súrolja az ingerküszöbömet.
Elkerülhetetlen, ezt mindannyian tudjuk.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.01.27. 13:16

Igen, tudom, én is nyilatkoztam már ebben a topikban arról, hogy nem baj, ha nincs politika a fórumon, hiszen azt máshol is meg tudjuk beszélni. Lényegében ez az "ára" nnak, hogy most itt lehetünk, de...

.... azért azt veszteségként élem meg, hogy talán éppen ennek elmaradása miatt elmaradtak bizonyos emberek is, akiket pedig a magam részéről szerettem olvasni. Ilyen pl. Kefír, és Ecet. Persze lehet, hogy csak a holtszezon miatt van ez így (remélem!), de sajnálnám, ha ez az ő esetükben tartós jelenséggé válna!
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

bertone

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.01.27. 13:30

Lancelot írta:Igen, tudom, én is nyilatkoztam már ebben a topikban arról, hogy nem baj, ha nincs politika a fórumon, hiszen azt máshol is meg tudjuk beszélni. Lényegében ez az "ára" nnak, hogy most itt lehetünk, de...

.... azért azt veszteségként élem meg, hogy talán éppen ennek elmaradása miatt elmaradtak bizonyos emberek is, akiket pedig a magam részéről szerettem olvasni. Ilyen pl. Kefír, és Ecet. Persze lehet, hogy csak a holtszezon miatt van ez így (remélem!), de sajnálnám, ha ez az ő esetükben tartós jelenséggé válna!
Azt gondolom, mindketten elég rapszódikusan jelentkeztek már az előző helyen is.

A politikáról meg azt gondolom, emlékezz csak vissza, hogy linkelgettük itt a különböző oldalak híreit, hogy aztán jól felcsesszük magunkat rajta. Senki nem tudja meggyőzni a másikat. Amit meg elmondanál, az mi? Igazán csak saját magunkat tudjuk ismételgetni, amiket már ezerszer leírtunk.
Leírjuk ismét, hogy ilyen szemét a gyurcsány, a bajnai, az orbán, a ... aztán ezen elcsámcsogunk.
Leírjuk, hogy a zsidók így, a cigányok úgy, a .... amúgy.
Leírjuk, hogy x, y politikus éppen mit lop el tőlünk, vagy mit lopott el korábban, vagy mit fog ma, holnap, holnapután.
Berzenkedünk a trafikmutyin, a földmutyin, a ... libákon, disznókon, árakon, béreken.

Komolyan ettől kellene pörögjön a fórum? Mert akkor hagyjuk a fenébe a Forma 1-et és társait.

Ha más gondolatod van, azt nyugodtan írd le, nyiss neki topikot!

Clyde

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Clyde » 2014.01.27. 16:56

bertone írta:
Lancelot írta:Igen, tudom, én is nyilatkoztam már ebben a topikban arról, hogy nem baj, ha nincs politika a fórumon, hiszen azt máshol is meg tudjuk beszélni. Lényegében ez az "ára" nnak, hogy most itt lehetünk, de...

.... azért azt veszteségként élem meg, hogy talán éppen ennek elmaradása miatt elmaradtak bizonyos emberek is, akiket pedig a magam részéről szerettem olvasni. Ilyen pl. Kefír, és Ecet. Persze lehet, hogy csak a holtszezon miatt van ez így (remélem!), de sajnálnám, ha ez az ő esetükben tartós jelenséggé válna!
Azt gondolom, mindketten elég rapszódikusan jelentkeztek már az előző helyen is.

A politikáról meg azt gondolom, emlékezz csak vissza, hogy linkelgettük itt a különböző oldalak híreit, hogy aztán jól felcsesszük magunkat rajta. Senki nem tudja meggyőzni a másikat. Amit meg elmondanál, az mi? Igazán csak saját magunkat tudjuk ismételgetni, amiket már ezerszer leírtunk.
Leírjuk ismét, hogy ilyen szemét a gyurcsány, a bajnai, az orbán, a ... aztán ezen elcsámcsogunk.
Leírjuk, hogy a zsidók így, a cigányok úgy, a .... amúgy.
Leírjuk, hogy x, y politikus éppen mit lop el tőlünk, vagy mit lopott el korábban, vagy mit fog ma, holnap, holnapután.
Berzenkedünk a trafikmutyin, a földmutyin, a ... libákon, disznókon, árakon, béreken.

Komolyan ettől kellene pörögjön a fórum? Mert akkor hagyjuk a fenébe a Forma 1-et és társait.

Ha más gondolatod van, azt nyugodtan írd le, nyiss neki topikot!
Egyetértek.

Természetesen csakis a HírCsárda, a Központi Újság és a Magyar Kétfarkú Kutya Párt hírei igazak, minden más hazugság.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.01.27. 20:01

Ecet írta: Esténként olvasgatom a fórumot. Erőm nincs már írni, annyira elfáradok. Úgy látszik öregszem... 10 éve ennyi meló meg sem kottyant! :)
Kérdésedre válaszolva a pártpolitika nekem sem hiányzik, viszont Paksról érdekelne engem is pár ember véleménye... Többek között a Tiéd is! ;)
Ahogy látod, én sem nagyon érek manapság rá, hogy itt legyek. Nekem is most szerencsére sok a munkám, ezért megértelek. Csak hiányzik a szarkazmus. Lehet perverzió ez a részemről! (:n Paksról csak annyit - ennyi talán megengedhető - egyáltalán nem kormány oldali az álláspontom, ellenkezőleg, alapjaiban és egyértelműen "zöld". (:o
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

bertone

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.01.27. 20:34

Ecet írta:
Lancelot írta: Ahogy látod, én sem nagyon érek manapság rá, hogy itt legyek. Nekem is most szerencsére sok a munkám, ezért megértelek. Csak hiányzik a szarkazmus. Lehet perverzió ez a részemről! (:n Paksról csak annyit - ennyi talán megengedhető - egyáltalán nem kormány oldali az álláspontom, ellenkezőleg, alapjaiban és egyértelműen "zöld". (:o
Én is inkább a természetet helyezem előtérbe!

Fórumon viszont megértem bertone álláspontját is! Ő a gazda...
Lancelot írta:
Ecet írta: Esténként olvasgatom a fórumot. Erőm nincs már írni, annyira elfáradok. Úgy látszik öregszem... 10 éve ennyi meló meg sem kottyant! :)
Kérdésedre válaszolva a pártpolitika nekem sem hiányzik, viszont Paksról érdekelne engem is pár ember véleménye... Többek között a Tiéd is! ;)
Ahogy látod, én sem nagyon érek manapság rá, hogy itt legyek. Nekem is most szerencsére sok a munkám, ezért megértelek. Csak hiányzik a szarkazmus. Lehet perverzió ez a részemről! (:n Paksról csak annyit - ennyi talán megengedhető - egyáltalán nem kormány oldali az álláspontom, ellenkezőleg, alapjaiban és egyértelműen "zöld". (:o
Akkor még egyszer. Paksról, annak fontosságáról, vagy éppen feleslegességéről, más energiaforrások előtérbe helyezéséről bármikor lehet beszélgetni, csak ne orbánt pocskondiázzuk, ne kezdjünk el ruszkizni. Beszéljünk azok (erőművek) természtre gyakorolt hatásáról, vélt, vagy valós gazdasági előnyeikről, hátrányaikról. Szerintem rengeteget lehet ezekről beszélni úgy is, ha kihagyjuk belőle a politikát.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.01.27. 22:18

bertone írta:
Akkor még egyszer. Paksról, annak fontosságáról, vagy éppen feleslegességéről, más energiaforrások előtérbe helyezéséről bármikor lehet beszélgetni, csak ne orbánt pocskondiázzuk, ne kezdjünk el ruszkizni. Beszéljünk azok (erőművek) természtre gyakorolt hatásáról, vélt, vagy valós gazdasági előnyeikről, hátrányaikról. Szerintem rengeteget lehet ezekről beszélni úgy is, ha kihagyjuk belőle a politikát.
:dorzsi01 Ez jónak ígérkezik (:v

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.01.27. 22:20

Lancelot írta:
Ecet írta: Esténként olvasgatom a fórumot. Erőm nincs már írni, annyira elfáradok. Úgy látszik öregszem... 10 éve ennyi meló meg sem kottyant! :)
Kérdésedre válaszolva a pártpolitika nekem sem hiányzik, viszont Paksról érdekelne engem is pár ember véleménye... Többek között a Tiéd is! ;)
Ahogy látod, én sem nagyon érek manapság rá, hogy itt legyek. Nekem is most szerencsére sok a munkám, ezért megértelek. Csak hiányzik a szarkazmus. Lehet perverzió ez a részemről! (:n Paksról csak annyit - ennyi talán megengedhető - egyáltalán nem kormány oldali az álláspontom, ellenkezőleg, alapjaiban és egyértelműen "zöld". (:o
Úgy látom sokunknak megszaporodtak a dolgai. Olyan, mintha elindult volna valami, rengeteg embertől hallom, hogy sok a meló.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2014.01.28. 13:24

Úgy látom kicsit össze-vissza lettek nyitogatva a topikok.
Csapatoknak van több helyen is, sőt van amelyiknek több is.
(Mclaren pl 3 is van, Ferrari, Red Bull is van 2-2)
Nem lehetne egy kicsit odafigyelni erre? Vagy tényleg kell ennyi?

bertone

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.01.28. 13:52

Jadrina írta:Úgy látom kicsit össze-vissza lettek nyitogatva a topikok.
Csapatoknak van több helyen is, sőt van amelyiknek több is.
(Mclaren pl 3 is van, Ferrari, Red Bull is van 2-2)
Nem lehetne egy kicsit odafigyelni erre? Vagy tényleg kell ennyi?
Először én is ellene voltam. Aztán elmagyarázták, s erre visszaemlékeztem a régi helyre, hogy valóban, az aktuális szezon részben szoktak lenni a konkrét autóval kapcsolatos információk, míg a szurkolói részben a versenyzők, csapatok szurkolói oldala. Hogy a McLarennek 3 van, az azért esett meg, mert már MOST örömködnek a 2015-ös autón.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2014.01.28. 14:48

bertone írta:
Jadrina írta:Úgy látom kicsit össze-vissza lettek nyitogatva a topikok.
Csapatoknak van több helyen is, sőt van amelyiknek több is.
(Mclaren pl 3 is van, Ferrari, Red Bull is van 2-2)
Nem lehetne egy kicsit odafigyelni erre? Vagy tényleg kell ennyi?
Először én is ellene voltam. Aztán elmagyarázták, s erre visszaemlékeztem a régi helyre, hogy valóban, az aktuális szezon részben szoktak lenni a konkrét autóval kapcsolatos információk, míg a szurkolói részben a versenyzők, csapatok szurkolói oldala. Hogy a McLarennek 3 van, az azért esett meg, mert már MOST örömködnek a 2015-ös autón.
Már ott is hülyeségnek tartottam.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2014.01.28. 15:44

bertone írta: Először én is ellene voltam. Aztán elmagyarázták, s erre visszaemlékeztem a régi helyre, hogy valóban, az aktuális szezon részben szoktak lenni a konkrét autóval kapcsolatos információk, míg a szurkolói részben a versenyzők, csapatok szurkolói oldala. Hogy a McLarennek 3 van, az azért esett meg, mert már MOST örömködnek a 2015-ös autón.
Én inkább megvárnám, mit tud az idei... (:n

bertone

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.01.28. 16:14

Jadrina írta:
bertone írta: Először én is ellene voltam. Aztán elmagyarázták, s erre visszaemlékeztem a régi helyre, hogy valóban, az aktuális szezon részben szoktak lenni a konkrét autóval kapcsolatos információk, míg a szurkolói részben a versenyzők, csapatok szurkolói oldala. Hogy a McLarennek 3 van, az azért esett meg, mert már MOST örömködnek a 2015-ös autón.
Már ott is hülyeségnek tartottam.
Ebben most nem fogok vitatkozni Veled. (:i

bertone

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.01.28. 16:14

Sánta Gepárd írta:
bertone írta: Először én is ellene voltam. Aztán elmagyarázták, s erre visszaemlékeztem a régi helyre, hogy valóban, az aktuális szezon részben szoktak lenni a konkrét autóval kapcsolatos információk, míg a szurkolói részben a versenyzők, csapatok szurkolói oldala. Hogy a McLarennek 3 van, az azért esett meg, mert már MOST örömködnek a 2015-ös autón.
Én inkább megvárnám, mit tud az idei... (:n
Veled sem. (:i

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.01.28. 20:07

Bandee írta: Úgy látom sokunknak megszaporodtak a dolgai. Olyan, mintha elindult volna valami, rengeteg embertől hallom, hogy sok a meló.
Van mit behozni, 23 évig nem csináltunk semmit. :D

Lezárt