Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintően.

Ha gondod van
Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.01.06. 14:33

bertone írta:Basszus.... félbehagytam a kajálást, hogy erre most reagálni tudjak, mielőtt tovább olvasok a többi topikban.

Szóval: én is szoktam és szeretek is politizálni. Azonban a fórumon eltöltött sok-sok év megmutatta, hogy képtelenek vagyunk erre normálisan. A politikai vitakultúránk alulról nyaldossa a béka seggét. Két mondatot követően már megy a személyeskedés. Igen, lenne jó pár dolog, amiről lehetne, kellene beszélni, de nem úgy, ahogy ezt tettük az évek során. És erre moderációs lehetőség sincs, mivel roppant nehéz eldönteni, mi az, ami még belefér, s mi az, ami már nem, ráadásul ez további vitákat, elmérgesedő kapcsolatokat szül. Éppen ezért mondtam azt, hogy (mivel tudunk normálisan vitázni, akkor) itt nem lesz politika.
Én természetesen tiszteletben tartom, ha nem lesz ilyen topik (és még egyszer köszönöm Neked ezt az oldalt (:j ). De sosem értettem, hogy milyen "személyeskedés" szerepel ellensúlyként....lehet, hogy én olvastam kevésszer a topik(ok)at (hétvégén szinte soha).

Mexx
gokartos
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:29

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Mexx » 2014.01.06. 15:59

Az utóbbi években ugyan elég ritkán írtam már az előző fórumokra is, de rendszeresen olvastam. És bevallom, hiányozna a "díszes társaság", ha csak úgy hirtelen eltűnt volna. Úgyhogy én is örülök a többiekkel együtt, és köszi bertone, hogy továbbra is felvállaltad ezt a dolgot. (:n

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.01.06. 19:38

Nekem két kérdésem lenne az új fórummal kapcsolatban:

Amit én írok hozzászólást, azt azért látom fekete betűkkel, mert ezzel különbözteti meg alapból a fórum, vagy én állítottam el valamit?
A másik pedig, az idézésnél ha egy topikon belül több hsz-t is idézni szeretnék, akkor külön-külön kell hozzászólást írnom, vagy lehet valahogy egyben is? Mert engem nem zavar, csak nem akarom, hogy feleslegesen legyen egymás alatt rögtön több hsz-em is, ha lehet egyben.

Egyébként tök jól működik a fórum, köszi bertone! (:j
Kép

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.01.06. 20:30

Én ITT megvagyok nélküle. Van szerencsére olyan hely, ahol ki tudom adni magamból a gőzt. Bár a magyar belpolitikától egyre inkább olyan csömöröm van, hogy nem is bánom, ha itt legalább nem fröcsög rám a fekália. Mondom ezt én, aki pedig rendszeresen jártam amott még a "Társadalom" topikba. De ha annak feladása az ára, e kis közösség összetartásának, akkor egy pillanatig sem habozok, mi mellett álljak ki.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

bertone

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.01.06. 21:03

Mexx írta:Az utóbbi években ugyan elég ritkán írtam már az előző fórumokra is, de rendszeresen olvastam. És bevallom, hiányozna a "díszes társaság", ha csak úgy hirtelen eltűnt volna. Úgyhogy én is örülök a többiekkel együtt, és köszi bertone, hogy továbbra is felvállaltad ezt a dolgot. (:n
Azért remélem, hogy mostantól többet írsz majd, nekem hiányoztak az írásaid, amik általában higgadtak és jók voltak.

bertone

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.01.06. 21:09

maTTeus írta:Nekem két kérdésem lenne az új fórummal kapcsolatban:

Amit én írok hozzászólást, azt azért látom fekete betűkkel, mert ezzel különbözteti meg alapból a fórum, vagy én állítottam el valamit?
A másik pedig, az idézésnél ha egy topikon belül több hsz-t is idézni szeretnék, akkor külön-külön kell hozzászólást írnom, vagy lehet valahogy egyben is? Mert engem nem zavar, csak nem akarom, hogy feleslegesen legyen egymás alatt rögtön több hsz-em is, ha lehet egyben.

Egyébként tök jól működik a fórum, köszi bertone! (:j
Szerintem csak az van, hogy két egymást követő írás más alap és más betűszínnel jelenik meg és ezt érzékeled másnak.

Multi hsz jó volt az előzőn, ide is próbáltam felrakni egy ilyen mod-ot, de csak eltünt minden, így gyorsan leszedtem.

Viszont egy megkezdett válaszba - ahogy itt és most is - egy másik hsz "Idézet" gombjára a ctrl-katt, akkor megjelenik az is a már beírt szöveg alá új idézetként. Ahogy bekerült ide Lancelot írása.
Lancelot írta:Én ITT megvagyok nélküle. Van szerencsére olyan hely, ahol ki tudom adni magamból a gőzt. Bár a magyar belpolitikától egyre inkább olyan csömöröm van, hogy nem is bánom, ha itt legalább nem fröcsög rám a fekália. Mondom ezt én, aki pedig rendszeresen jártam amott még a "Társadalom" topikba. De ha annak feladása az ára, e kis közösség összetartásának, akkor egy pillanatig sem habozok, mi mellett álljak ki.
Erről beszéltem. Ha valaki nagyon akar, talál más lehetőséget kiírni magából azt, ami dühíti.

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.01.06. 21:26

bertone írta:
maTTeus írta:Nekem két kérdésem lenne az új fórummal kapcsolatban:

Amit én írok hozzászólást, azt azért látom fekete betűkkel, mert ezzel különbözteti meg alapból a fórum, vagy én állítottam el valamit?
A másik pedig, az idézésnél ha egy topikon belül több hsz-t is idézni szeretnék, akkor külön-külön kell hozzászólást írnom, vagy lehet valahogy egyben is? Mert engem nem zavar, csak nem akarom, hogy feleslegesen legyen egymás alatt rögtön több hsz-em is, ha lehet egyben.

Egyébként tök jól működik a fórum, köszi bertone! (:j
Szerintem csak az van, hogy két egymást követő írás más alap és más betűszínnel jelenik meg és ezt érzékeled másnak.

Multi hsz jó volt az előzőn, ide is próbáltam felrakni egy ilyen mod-ot, de csak eltünt minden, így gyorsan leszedtem.

Viszont egy megkezdett válaszba - ahogy itt és most is - egy másik hsz "Idézet" gombjára a ctrl-katt, akkor megjelenik az is a már beírt szöveg alá új idézetként. Ahogy bekerült ide Lancelot írása.
Köszi, gondoltam, hogy valahogy ki lehet küszöbölni. (:j A betűszín pedig más lesz, de szerintem csak szimplán a saját hsz látszik másnak, mivel eddig senki sem szólt, hogy miért írok feketével. :D
Kép

tyutye
gokartos
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2013.12.20. 21:37
Mi vagy?: különvélemény

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: tyutye » 2014.01.07. 19:53

bertone írta:Basszus.... félbehagytam a kajálást, hogy erre most reagálni tudjak, mielőtt tovább olvasok a többi topikban.

Szóval: én is szoktam és szeretek is politizálni. Azonban a fórumon eltöltött sok-sok év megmutatta, hogy képtelenek vagyunk erre normálisan. A politikai vitakultúránk alulról nyaldossa a béka seggét. Két mondatot követően már megy a személyeskedés. Igen, lenne jó pár dolog, amiről lehetne, kellene beszélni, de nem úgy, ahogy ezt tettük az évek során. És erre moderációs lehetőség sincs, mivel roppant nehéz eldönteni, mi az, ami még belefér, s mi az, ami már nem, ráadásul ez további vitákat, elmérgesedő kapcsolatokat szül. Éppen ezért mondtam azt, hogy (mivel tudunk normálisan vitázni, akkor) itt nem lesz politika.
1. képtelenek vagyunk....? mindenkire érted?
2. a vitákat is gyakorolni kell, magától nem megy.
3. aki hülyeségeket ír azt kitiltod a topicból...

tyutye
gokartos
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2013.12.20. 21:37
Mi vagy?: különvélemény

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: tyutye » 2014.01.07. 19:55

Lancelot írta:Én ITT megvagyok nélküle. Van szerencsére olyan hely, ahol ki tudom adni magamból a gőzt. Bár a magyar belpolitikától egyre inkább olyan csömöröm van, hogy nem is bánom, ha itt legalább nem fröcsög rám a fekália. Mondom ezt én, aki pedig rendszeresen jártam amott még a "Társadalom" topikba. De ha annak feladása az ára, e kis közösség összetartásának, akkor egy pillanatig sem habozok, mi mellett álljak ki.
nekem ez volt az egyetlen fórum ahol erről eszmét tudtam cserélni...
nekem nincs másik a talonban

bertone

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.01.07. 20:36

tyutye írta:
1. képtelenek vagyunk....? mindenkire érted?
2. a vitákat is gyakorolni kell, magától nem megy.
3. aki hülyeségeket ír azt kitiltod a topicból...
1. Persze, hogy nem mindenkire. Ez kb olyan kijelentés volt a részemről, mint amikor azt mondják, a magyarokra jellemző a búskomorság. Úgy általánosságban igaz, de azért rengeteg kivétel van.
2. 10+ éve gyakoroljuk, de még nem jöttünk bele.
3. Max az egész Caféból lehet valakit kitiltani, belső topikból nem. Így ez csak akkor lenne megoldható, ha egy külön "alfórum" lenne a politika, mint maga a Café, a Visszabeszélő stb.
tyutye írta: nekem ez volt az egyetlen fórum ahol erről eszmét tudtam cserélni...
nekem nincs másik a talonban
Erre nem tudok mit mondani.

admin
Adminisztrátor
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013.11.11. 19:11

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: admin » 2014.01.08. 11:58

Mostantól kizárólag adminisztrátori jóváhagyással lehet regisztrálni.

Ja, és bocsi az egyik már tötölt felhasználó által küldött privát üzenetekért.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.01.08. 12:25

High-End írta:Nem úgy látom..
:mrgreen:
Nincs is miről beszélni barátom, minden rendben van már az országban.
Hasítunk. :D
(:o

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.01.08. 12:34

High-End írta:Én természetesen tiszteletben tartom, ha nem lesz ilyen topik (és még egyszer köszönöm Neked ezt az oldalt (:j ). De sosem értettem, hogy milyen "személyeskedés" szerepel ellensúlyként....lehet, hogy én olvastam kevésszer a topik(ok)at (hétvégén szinte soha).
Nem fog innen hiányozni.
Választások előtt szvsz még durvább lenne bevállalni ezt a topikot.

Szerintem sem volt túl sok személyeskedés, de politikai attitűdtől függően már akkor volt, hogy 1-2 arcnál elgurult a gyógyszer amikor megjelentünk a topikban. :mrgreen:
2-3 tag volt aki folyamatosan személyeskedett. Az egyik moderátor volt. :lol:

madár
gokartos
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2014.01.07. 09:42
Mi vagy?: prolihisztor
Tartózkodási hely: Otthon, (de munkahelyen többet vagyok) Gödöllőn

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: madár » 2014.01.08. 15:50

bertone írta:A régi oldal átirányítása megtörtént, így az már nem rendelkezik önálló tartalommal, szerintem ezért nem jelez már.
.... az az a régi fórum már nem is böngészhető?

bertone

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.01.08. 15:54

madár írta:
.... az az a régi fórum már nem is böngészhető?
Nem.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.01.08. 16:15

bertone írta:"Az hogy a nálam sokkal jobban hozzáértő emberek mit mondanak, nagyon nem érdekel. Nekem ez a véleményem."
Ez még mindig üt. (:j

bertone

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.01.08. 16:52

rdaneelolivaw írta: Ez még mindig üt. (:j
Igen, ezt még senki nem volt képes überelni. (:yes

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2014.01.08. 22:00

Most látom, hogy figyelmeztet a program, hogy csak egy hoozzászólást idézhetek. Nem lehetne mégis kettőt hagyni? Most pl. Lance hozzászólása nélkül a Bertone-éra adott válaszom kicsit suta lett (Gasztro-topik)

bertone

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.01.08. 22:03

Sánta Gepárd írta:Most látom, hogy figyelmeztet a program, hogy csak egy hoozzászólást idézhetek. Nem lehetne mégis kettőt hagyni? Most pl. Lance hozzászólása nélkül a Bertone-éra adott válaszom kicsit suta lett (Gasztro-topik)
Megdumáltál. :)

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2014.01.09. 05:43

Teljesen jó anélkül. Így legalább hátha kicsit jobban pörögnek majd az oldal címéhez méltó témák. Utóbbi időben (oké, uborkaszezon van) már szinte mindenki ott lebzselt és elég volt 3-4 naponta benézni, mert akkor sem volt sok olvasatlan hozzászólás. F1 témában legalábbis.

Én is köszi bertone, hogy összefogod ezt a kis közösséget. Az F1GP óta teljesen magadra vállaltad és nem csak úgy ni, hogy "jóvanna csinájjunk valamit", hanem törődsz is vele. Riszpekt! (:k

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2014.01.09. 08:51

bertone írta:
Sánta Gepárd írta:Most látom, hogy figyelmeztet a program, hogy csak egy hoozzászólást idézhetek. Nem lehetne mégis kettőt hagyni? Most pl. Lance hozzászólása nélkül a Bertone-éra adott válaszom kicsit suta lett (Gasztro-topik)
Megdumáltál. :)
Köszi!!

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2014.01.09. 10:37

Sziasztok!

Kissé eltűntem az utóbbi hónapokban, így meg is lepett, mikor lepattantam a régi oldalról, ide meg automatikusan nem tudtam belépni :D De végre csak eljutottam oda, h ide is regisztráljak, szóval köszi Laci, hogy megmarad ez a közösség és üdv mindenkinek meg BUÉK meg miegyéb.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.01.09. 10:44

gaborc írta:Sziasztok!

Kissé eltűntem az utóbbi hónapokban, így meg is lepett, mikor lepattantam a régi oldalról, ide meg automatikusan nem tudtam belépni :D De végre csak eljutottam oda, h ide is regisztráljak, szóval köszi Laci, hogy megmarad ez a közösség és üdv mindenkinek meg BUÉK meg miegyéb.
Üdv újra itt. (:o

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.01.09. 12:11

üdv! jó hogy itt vagy :)
Kép

bertone

Re: Észrevételek, vélemények, hozzászólások az oldalt érintő

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.01.09. 13:40

gaborc írta:Sziasztok!

Kissé eltűntem az utóbbi hónapokban, így meg is lepett, mikor lepattantam a régi oldalról, ide meg automatikusan nem tudtam belépni :D De végre csak eljutottam oda, h ide is regisztráljak, szóval köszi Laci, hogy megmarad ez a közösség és üdv mindenkinek meg BUÉK meg miegyéb.
Üdv!

Miután szinte azonnal elleptek minket a kéretlen látogatók, hiába a képfelismerés, az emiles megerősítés, kénytelen voltam az adminos aktiváláshoz folyamodni, így azt is elmondhatod, Te voltál az első, akit személy szerint nekem kellett aktiválnom. :D

Lezárt