Le Mans 2018

Minden, amit motor hajt, de nem Forma 1
Lezárt
trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Le Mans 2018

Hozzászólás Szerző: trutya » 2018.04.02. 17:50

ide is beteszem, hátha valakit érdekel :) ezúton is köszi bertone-nek, hogy kiemelte a caféban is...

Sziasztok!

úgy alakult, hogy idén már biztosan elmegyünk Le Mansba megnézni a nagyfejű spanyolt meg akolumbiai tulkot, meg persze a többieket. a társasáf Brigiből, Gaborcból és belőlem állna. az autóban van még egy szabad hely, illetve a szállást is 4 főre (is) foglaltuk.

a program nagyjából a következő lenne:
- indulás június 10-én reggel (vasárnap), Bp-ről (de ha Győr felé valaki útbaesne, fel tudjuk venni útközben). vasárnap estére van szállás foglalva Nürnbergben (kis városnézés - a Norisring ott van, de amúgy is kurva jó város-)
- másnap reggel indulás tovább. 11-től 17-ig van szállás foglalva Le Mans mellett kb 40km-re.
- a visszaindulás 18-án (hétfőn) reggel, hétfő estére visszafelé Heidelberg mellett foglaltunk szállást (itt a hockenheimi pályát meg lehetne nézni, a város mellett). haza kedden (19-e) az esti órákban tervezünk érni.
- hétközben alapvetően a pályán lennénk, meg Le Mansban (a városban) vannak különféle programok, de egyik nap, valószínűleg kedden vagy szerdán, megnéznénk Párizst is (vonattal valószínűleg), de ez fakultatív program persze.

ha valaki érzi magában az erőt és van ideje/pénze/érdeklődése, várjuk szeretettel :)
mindennel együtt - költőpénzt nem számítva - nagyságrendileg 220e Ft körül kijönnénk fejenként.
a szállásokról tudok linket küldeni, illetve a költségeket pontosabban is ki tudom fejteni, már ami eddig biztos.

ha érdekel valakit a lehetőség, keressetek engem vagy Gábort privátban!
Kép

Lezárt