MotoGP

Minden, amit motor hajt, de nem Forma 1
Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.11.05. 19:13

Hihetetlen már, hogy mindig van valami. :szom02 Pedig bírtam volna, ha feljön a 4. helyre az összetettben.

https://p1race.hu/hir/marc_marquez_kiha ... t_20211102

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.11.07. 13:05

Hatalmas verseny volt. Foggiat azért sajnálom, hatalmas menetelést csinált a szezon második felében. Binder teljesen megbízhatatlan versenyző, semmi keresnivalója MotoGP-ben.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.11.09. 11:01

Phoebe írta:
2021.11.05. 19:13
Hihetetlen már, hogy mindig van valami. :szom02 Pedig bírtam volna, ha feljön a 4. helyre az összetettben.

https://p1race.hu/hir/marc_marquez_kiha ... t_20211102
Mi jöhet még? :(

https://hu.motorsport.com/motogp/news/e ... r/6762415/

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: trutya » 2021.12.10. 11:36

Kép
Rossi a WRT-vel tesztel... kíváncsi vagyok

elég unszimpatikus csapat mondjuk
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.01.02. 19:53

Nem hangzik jól, de már meg sem lep a dolog. :(

https://p1race.hu/hir/veszelyben_marc_m ... l_20220102

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.01.02. 20:53

Phoebe írta:
2022.01.02. 19:53
Nem hangzik jól, de már meg sem lep a dolog. :(

https://p1race.hu/hir/veszelyben_marc_m ... l_20220102
Bevallom a doktor gyengélkedése óta oda sem figyelek erre a sportra sajnos.
:szom01
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: trutya » 2022.01.13. 17:21

na ahogy várható volt, Rossi teljes szezont fut a GT World Challenge Europe-ban :)
kár, hogy már nem jönnek a Hungaroringre... király volt.
na de még egy ok kimenni a Spa 24h-ra :)
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.03.05. 15:36

Végre kezdődik. :)

Tippjeim az idei világbajnokokra:
Foggia
Augusto Fernandez
Bagnaia

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: trutya » 2022.03.06. 13:06

én meg remélem hogy Mir is be tud végre kavarni.
a Suzuki elvileg sokat fejlődött végsebességben... kanyarodni meg eddig is tudott.
kíváncsi leszek, a pole Martiné de elég szoros. Repsolok is jól mennek, de akár Aleixnek is kinézhet pár jó eredmény. meglátjuk :)
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.03.06. 13:08

Phoebe írta:
2022.03.05. 15:36
Végre kezdődik. :)

Tippjeim az idei világbajnokokra:
Foggia
Augusto Fernandez
Bagnaia
Megnyugodtam, hogy a faktor továbbra is működik.

Foggia: mezőny végére sorolás + 2 hosszú körös büntetés. És ez még csak az első futam. :D

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.03.06. 13:40

Na, kicsikre lehet számítani, bolondok. :D Jó volt. Amúgy nem értem, hogy nem tanulnak ennyi büntetésből sem.

Más. Bastianini tavaly nagyon jó benyomást tett rám, nem gondoltam volna, hogy ilyen jó lesz, ő lehet idén az egyik meglepetés ember szerintem. Martin pedig, ha így folytatja, jövőre már Miller helyén lesz szerintem.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.03.06. 15:57

Hú, ez az Aréna4-es felvezető elég szekunder szégyenes.

"Szerintem az év újonca Bastianini lesz" (2. éves versenyző)
Dzsidalinnya :D

Érdekes volt viszont a beadott sajtótájékoztató amikor az ültetésről beszéltek a versenyzők. Nem tudom, hogy aszerint beszéltek-e, hogy melyik csapatnak mennyire jó ez a technikája, vagy őszintén beszéltek, de érdekes volt a megosztottság.

Csináltam MotoGP fantasy csapatot, ezek a versenyzők és csapatok fognak idén szívni. :D

Bastianini, Marquez, Martin, Bezzecchi, Ducati

Szerk: 10 kör alatt leamortizáltam a Ducati csapatot + Bezzecchit. Sírva fakadok, ha PE nyer. :D
Szerk 2: Megnyugodtam PE még mindig ideggyenge.

MM teljesítményét látva nem vagyok elégedett. Sikerült csinálni egy motort, ami a legjobb Hondásnak nem fekszik, de legalább a többieknek jobban. Érthető persze az irány, de... :(

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.03.16. 20:43

Phoebe írta:
2022.03.06. 15:57
Hú, ez az Aréna4-es felvezető elég szekunder szégyenes.....
Jelentem Bezzecchi helyett Millert vettem ligában. :D

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.03.19. 14:32

Rossz nézni. :(

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.03.20. 07:47


trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: trutya » 2022.03.20. 11:36

Phoebe írta:
2022.03.20. 07:47
Mennyit fog még szívni? :(

https://www.motogp.com/en/news/2022/03/ ... -gp/411213
10 év után se tanulta még meg, mikor kell és mikor nem kell nyomni neki..?
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.03.20. 12:08

trutya írta:
2022.03.20. 11:36
Phoebe írta:
2022.03.20. 07:47
Mennyit fog még szívni? :(

https://www.motogp.com/en/news/2022/03/ ... -gp/411213
10 év után se tanulta még meg, mikor kell és mikor nem kell nyomni neki..?
Ebben azért bőven benne van a motor is szerintem.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: trutya » 2022.03.20. 13:07

Phoebe írta:
2022.03.20. 12:08
trutya írta:
2022.03.20. 11:36

10 év után se tanulta még meg, mikor kell és mikor nem kell nyomni neki..?
Ebben azért bőven benne van a motor is szerintem.
akkor is, egy bemelegítő edzés nem az amikor a határon kell motorozni. a honda meg elvileg versenyzőbarátabb, bár ezen a pályán szarok...
azért ez nem véletlen már, nem lehet mindig a balszerencsére fogni. lehet sokat nem vesztett, önerőből se lett volna sok esélye értelmezhető mennyiségű pontot szerezni
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.03.20. 15:51

trutya írta:
2022.03.20. 13:07
Phoebe írta:
2022.03.20. 12:08


Ebben azért bőven benne van a motor is szerintem.
akkor is, egy bemelegítő edzés nem az amikor a határon kell motorozni. a honda meg elvileg versenyzőbarátabb, bár ezen a pályán szarok...
azért ez nem véletlen már, nem lehet mindig a balszerencsére fogni. lehet sokat nem vesztett, önerőből se lett volna sok esélye értelmezhető mennyiségű pontot szerezni
Nyilván ő is benne van, túlerőlteti, de nem ok nélkül. Én úgy gondolom a versenyzőbarátabb kialakítás azt jelenti, hogy a többiek kicsit könnyebben boldogulnak vele, neki viszont nem fekszik, erre utalt is a tesztek után. Bizonyos problémákat megoldottak, de lett helyette más, és nem tud a megszokott stílusában menni, változtatnia kell rajta az új motor miatt. Emellé szerintem nem is egy igazán jó motorról beszélünk, nincs meg a tempó sem, ezért erőlködik.

Régen is viszonylag sokat bukott, de akkor volt egy íve a hétvégének, a tempó meglett edzésre és futamra. Nagyon rossz nekem ezt látni, én már kezdek lemondani róla, szerintem ennyi volt a pályafutásának. Azt hittem simán megdönti majd Rossi rekordjait.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.03.20. 21:48

Phoebe írta:
2022.03.20. 15:51
trutya írta:
2022.03.20. 13:07

akkor is, egy bemelegítő edzés nem az amikor a határon kell motorozni. a honda meg elvileg versenyzőbarátabb, bár ezen a pályán szarok...
azért ez nem véletlen már, nem lehet mindig a balszerencsére fogni. lehet sokat nem vesztett, önerőből se lett volna sok esélye értelmezhető mennyiségű pontot szerezni
Nyilván ő is benne van, túlerőlteti, de nem ok nélkül. Én úgy gondolom a versenyzőbarátabb kialakítás azt jelenti, hogy a többiek kicsit könnyebben boldogulnak vele, neki viszont nem fekszik, erre utalt is a tesztek után. Bizonyos problémákat megoldottak, de lett helyette más, és nem tud a megszokott stílusában menni, változtatnia kell rajta az új motor miatt. Emellé szerintem nem is egy igazán jó motorról beszélünk, nincs meg a tempó sem, ezért erőlködik.

Régen is viszonylag sokat bukott, de akkor volt egy íve a hétvégének, a tempó meglett edzésre és futamra. Nagyon rossz nekem ezt látni, én már kezdek lemondani róla, szerintem ennyi volt a pályafutásának. Azt hittem simán megdönti majd Rossi rekordjait.
Nem csak te. Meggyőződésem volt, hogy a MotoGP-ben lesz egy M. E. (Márquez előtt) és egy M. U. (Márquez után) időszak, akkora fokmérő lesz a pályafutása. Egyetértek veled, egyszerűen nincs már meg az az aurája szerintem sem. Nem tudom, pontosan mi, hiszen mindig sokat bukott, sok sérülésből jött már vissza. De már ő is 29, és Rossi is 30 évesen nyert utoljára bajnokságot. Persze, nem lehet ezt így párhuzamba rakni, de az, hogy érezhetően más ez a Márquez már, meg jönnek a fiatalok is, szerintem is megváltoztatják azt, hogy milyen pályaívet prognosztizált kábé mindenki Marcnak ( = minden idők legeredményesebbje, lazán).
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.03.20. 22:00

vollebak írta:
2022.03.20. 21:48
Phoebe írta:
2022.03.20. 15:51


Nyilván ő is benne van, túlerőlteti, de nem ok nélkül. Én úgy gondolom a versenyzőbarátabb kialakítás azt jelenti, hogy a többiek kicsit könnyebben boldogulnak vele, neki viszont nem fekszik, erre utalt is a tesztek után. Bizonyos problémákat megoldottak, de lett helyette más, és nem tud a megszokott stílusában menni, változtatnia kell rajta az új motor miatt. Emellé szerintem nem is egy igazán jó motorról beszélünk, nincs meg a tempó sem, ezért erőlködik.

Régen is viszonylag sokat bukott, de akkor volt egy íve a hétvégének, a tempó meglett edzésre és futamra. Nagyon rossz nekem ezt látni, én már kezdek lemondani róla, szerintem ennyi volt a pályafutásának. Azt hittem simán megdönti majd Rossi rekordjait.
Nem csak te. Meggyőződésem volt, hogy a MotoGP-ben lesz egy M. E. (Márquez előtt) és egy M. U. (Márquez után) időszak, akkora fokmérő lesz a pályafutása. Egyetértek veled, egyszerűen nincs már meg az az aurája szerintem sem. Nem tudom, pontosan mi, hiszen mindig sokat bukott, sok sérülésből jött már vissza. De már ő is 29, és Rossi is 30 évesen nyert utoljára bajnokságot. Persze, nem lehet ezt így párhuzamba rakni, de az, hogy érezhetően más ez a Márquez már, meg jönnek a fiatalok is, szerintem is megváltoztatják azt, hogy milyen pályaívet prognosztizált kábé mindenki Marcnak ( = minden idők legeredményesebbje, lazán).
Remélem azért legalább a Ducatis különítmény összekapja magát. Quartararo nem szimpatikus nekem, nem örülnék, ha zsinórban nyerné a VB-ket. Bastianini hatalmas meglepetés, tőlem ő is lehet az ellenfél vagy Pecco. Martinban is van fantázia, csak a megbízhatósággal van komoly probléma. Azt el kell viszont ismernem, hogy Quartararo sokat fejlődött, ma is jól ment olyan körülmények között, amilyenek között korábban csak kínlódott, sokkal kiegyensúlyozottabb, mint pár éve.

Tudom, hogy te Mírnek örülnék, de tőle is főleg csak a hiszti jön, kezdi nagyon kikezdeni a Suzuki középszerűsége.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.03.20. 22:18

Phoebe írta:
2022.03.20. 22:00
Remélem azért legalább a Ducatis különítmény összekapja magát. Quartararo nem szimpatikus nekem, nem örülnék, ha zsinórban nyerné a VB-ket. Bastianini hatalmas meglepetés, tőlem ő is lehet az ellenfél vagy Pecco. Martinban is van fantázia, csak a megbízhatósággal van komoly probléma. Azt el kell viszont ismernem, hogy Quartararo sokat fejlődött, ma is jól ment olyan körülmények között, amilyenek között korábban csak kínlódott, sokkal kiegyensúlyozottabb, mint pár éve.

Tudom, hogy te Mírnek örülnék, de tőle is főleg csak a hiszti jön, kezdi nagyon kikezdeni a Suzuki középszerűsége.
Pecco nekem is nagyon szimpatikus. Mir kirohanásai bevallom, kissé fárasztanak, és most a hétvégén is úgy voltam vele, hogy oké, Joan, én mindent értek, de először is le kéne gyakni Rinst csuklóból, ez a minimum. Az egy dolog, hogy a 2020-as forma nincs meg, de amikről beszéltünk, hogy miket szeretek benne (higgadtság, véleményes dolgok mellőzése „prostos” hozzáállás), mind kezdenek eltűnni, és ez erősen lehűtötte a lelkesedésem. Alapvetően még mindig az ő sikereinek tudnék örülni a legjobban, de már nem ugyanolyan a dolog.

Quartararót én sem csípem, fogalmam sincs, miért. Nem tudnék rá rosszat mondani, legfeljebb azt, hogy sosem szerettem azokat, akiknek ott lóg a kereszt meg a Szent Antal-medál a nyakában :D Csinálja a vallását otthon, a négy fal között :D Amúgy semmit nem tudok róla, nem érdekelt soha annyira, de van ilyen, hogy valakinek a kisugárzása nem kelt pozitív benyomást. Ha ránézek, a belpesti kekk millenial ecsetfejű diszkópatkányok ugranak be :) Ez biztos igazságtalan meg nem PC dolog, de nem tehetek róla.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.03.20. 22:27

vollebak írta:
2022.03.20. 22:18
Phoebe írta:
2022.03.20. 22:00
Remélem azért legalább a Ducatis különítmény összekapja magát. Quartararo nem szimpatikus nekem, nem örülnék, ha zsinórban nyerné a VB-ket. Bastianini hatalmas meglepetés, tőlem ő is lehet az ellenfél vagy Pecco. Martinban is van fantázia, csak a megbízhatósággal van komoly probléma. Azt el kell viszont ismernem, hogy Quartararo sokat fejlődött, ma is jól ment olyan körülmények között, amilyenek között korábban csak kínlódott, sokkal kiegyensúlyozottabb, mint pár éve.

Tudom, hogy te Mírnek örülnék, de tőle is főleg csak a hiszti jön, kezdi nagyon kikezdeni a Suzuki középszerűsége.
Pecco nekem is nagyon szimpatikus. Mir kirohanásai bevallom, kissé fárasztanak, és most a hétvégén is úgy voltam vele, hogy oké, Joan, én mindent értek, de először is le kéne gyakni Rinst csuklóból, ez a minimum. Az egy dolog, hogy a 2020-as forma nincs meg, de amikről beszéltünk, hogy miket szeretek benne (higgadtság, véleményes dolgok mellőzése „prostos” hozzáállás), mind kezdenek eltűnni, és ez erősen lehűtötte a lelkesedésem. Alapvetően még mindig az ő sikereinek tudnék örülni a legjobban, de már nem ugyanolyan a dolog.

Quartararót én sem csípem, fogalmam sincs, miért. Nem tudnék rá rosszat mondani, legfeljebb azt, hogy sosem szerettem azokat, akiknek ott lóg a kereszt meg a Szent Antal-medál a nyakában :D Csinálja a vallását otthon, a négy fal között :D Amúgy semmit nem tudok róla, nem érdekelt soha annyira, de van ilyen, hogy valakinek a kisugárzása nem kelt pozitív benyomást. Ha ránézek, a belpesti kekk millenial ecsetfejű diszkópatkányok ugranak be :) Ez biztos igazságtalan meg nem PC dolog, de nem tehetek róla.
Rémlett, hogy ezek miatt szereted Mirt, gondoltam is rá, amikor a heti kifakadását olvastam, hogy szívom majd vele kicsit a véredet. :D Quartararoban én valamiféle passzív, vagy nem is annyira passzív agressziót érzek, nem tudok igazán szimpatizálni vele. Vannak kattant figurák, de ő számomra nem a kedvelhetően zizi kategória.

Millert pl. kimondottan megszerettem, pedig amikor Moto3-ban ment még igazi sutyeráknak tartottam. Az örök vesztes kedvencem pedig talán Zarco, annyira bírom, amikor francia angollal elregéli 10 percben mi történt vele a futamon. Hozzá az a bánatos kölyökkutya arckifejezése. Haláli fazon. :)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.03.22. 11:10

Egészen friss, Marquez oldaláról. Újra előjött a kettőslátás. :(

"It seems that I am experiencing déjà vu... During the trip back to Spain, I began to have discomfort with my vision, and we decided to visit Dr. Sánchez Dalmau, who confirmed that I have a new episode of diplopia. Fortunately, it is less severe than the injury I had at the end of last year. But now it's time to rest and wait to see how the injury evolves. As always, thank you very much to everyone for your support!!"

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: trutya » 2022.03.22. 22:43

pff, lehet ezt már jobb lenne nem erőltetni, ezek már kimondottan jelek... :/
Kép

Lezárt