MotoGP

Minden, amit motor hajt, de nem Forma 1
Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.08.16. 21:43

A Doktor véleménye az esetről: https://www.p1race.hu/hir/rossi_a_legna ... n_20200816

Ez pedig néhány zseniális, de egyben nagyon ijesztő kép is, milyen kevésen múlt, hogy nem történt tragédia.

Kép

Kép

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.08.16. 21:51

most értünk vissza a Red Bull ringről...

a moto2 balesethez én is mentem beavatkozni (ami azt illeti, én voltam kb. az első aki odaért Syahrinhoz, jó 200m-ről odébb, mert az osztrákok basztak megmozdulni...) - de ugye a motoroshoz nekünk nem szabad hozzáérni, a medical személyzet meg nagyon lassan tetvészkedte oda magát...
nagyon durva volt, felrepült a srác vagy öt méter magasra...
Bastianinit sem sokon múlott, hogy nem találták el a szétrepülő darabok.
még most próbálom összerakni, hogy végül is ki hogyan és kibe ment bele... annyit tudok, hogy én izdihar és pons motorjait segítettem lementeni, azok "viszonylag" egyben maradtak (az egyikról leszakadt a tank meg a felső idom, a másik csak defektes volt) syahriné ha jól sejtem kb négy darabban lett lecibálva, bastianiniét viszont nem láttam egyáltalán, mintha porrá lett volna :D vagy addigra már lehúzták mire oda tudtam pillantani.

na mindegy, azt gondoltuk, ott semmi nem fog történni az égvilágon, ahhoz képest volt ez, egy rajtpróbás bukás még a szabadedzésen meg Navarro is esett egyet ott, illetve a győztesek általában mellettünk álltak meg ünnepelni, zászlót felvenni... szóval összességében pozitív csalódás volt a hely. persze, nem kívánok ilyen bukásokat látni... marhára örülök, hogy mindenki megúszta

a zarco-morbidelli balesetnek csak az eredményét láttam mert még jöttek mellettünk szembe, de ott még nagyobb mázli, hogy mindenki megmaradt, visszanézve... te jó ég. a gyári yamahások ma ünnepelhetik a második születésnapjukat...
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.08.16. 22:00

Hát jobban jártál a helyszínnel, mint mi az Arena4-el...

Hatalmas mázli, hogy mindkét bukást megúszta mindenki igazán komoly sérülés nélkül.

Az Oliveira P. Espargaro esetből láttál esetleg valamit? Arról csak belső kamerás felvétel van mindenhol.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.08.16. 22:21

Phoebe írta:
2020.08.16. 22:00
Hát jobban jártál a helyszínnel, mint mi az Arena4-el...

Hatalmas mázli, hogy mindkét bukást megúszta mindenki igazán komoly sérülés nélkül.

Az Oliveira P. Espargaro esetből láttál esetleg valamit? Arról csak belső kamerás felvétel van mindenhol.
igen...
szombat délután is volt egy kettős bukás a Rookies Cupban, ott is ottmaradt az egyik, nem tudjuk mi lett vele, de elvileg megúszta ő is. de a vasárnapi versenyen már nem indult
az kicsit a simoncellis esetre hajazott szemre, harcoltak ketten, a bika utáni balosban elcsúszott az egyik, a másik meg belement. szerencsére azok a motorok feleakkorák, szóval talán tényleg nem lett nagyon nagy baj belőle.

sajnos a KTM-eket nem, oda mi nem láttunk el. csak mikor a bikánál előbukkantak, láttam hogy Rossi 6. de mivel előtte is KTM ment nem tudtam mi volt, csak a következő körben raktam össze kik hiányoznak, de amúgy nem tudok arról semmit. amit hallottam az alapján Oliveira dobta el és vitte magával Polt, de nem ellenőriztem le...
azt viszont pont nagyon szépen láttam ahogy Rins beszúrt Dovi mellé és azzal a lendülettel el is csúszott :D pedig jól indult a napja, mert a haverja nyert moto3-ban, jött ki oda hozzán egy superman-köpennyel amit ráadott az emberre. akkor még boldog volt
(moto3-asokkal sajnos nagyon nem vagyok képben...)

(nem tudom mi lesz jövő hétvégén, mert szépen nőnek az esetszámok ott is napról napra...)
Kép

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.08.16. 22:26

amúgy igen, czollner még tökéletesen kellett oda... az se fejlődött semmit se 15 év alatt, ugyanúgy csak sikoltozik fogalmatlanul mint egy nyolcéves kislány.
tennék ki a francba azt onnan, aztán foglalkozzon inkább a rajongókkal forma1-en a lelátó mögött.
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.08.16. 22:28

trutya írta:
2020.08.16. 22:21
Phoebe írta:
2020.08.16. 22:00
Hát jobban jártál a helyszínnel, mint mi az Arena4-el...

Hatalmas mázli, hogy mindkét bukást megúszta mindenki igazán komoly sérülés nélkül.

Az Oliveira P. Espargaro esetből láttál esetleg valamit? Arról csak belső kamerás felvétel van mindenhol.
sajnos a KTM-eket nem, oda mi nem láttunk el. csak mikor a bikánál előbukkantak, láttam hogy Rossi 6. de mivel előtte is KTM ment nem tudtam mi volt, csak a következő körben raktam össze kik hiányoznak, de amúgy nem tudok arról semmit. amit hallottam az alapján Oliveira dobta el és vitte magával Polt, de nem ellenőriztem le...
azt viszont pont nagyon szépen láttam ahogy Rins beszúrt Dovi mellé és azzal a lendülettel el is csúszott :D pedig jól indult a napja, mert a haverja nyert moto3-ban, jött ki oda hozzán egy superman-köpennyel amit ráadott az emberre. akkor még boldog volt
(moto3-asokkal sajnos nagyon nem vagyok képben...)

(nem tudom mi lesz jövő hétvégén, mert szépen nőnek az esetszámok ott is napról napra...)
Abból az egy kamerából amit találni, nekem is így néz ki, viszont Oliveira nagyon úgy adta elő magát, hogy nem ő a hibás, ezért lenne jó látni külső felvételt is. Konkrétan neki rúgott egy széket a boxban izomból a falnak. :D Persze, ettől még lehetett ő a hibás, de valamiért nagyon másképp gondolja. Persze Pol Espargaro is meg van róla győződve, hogy múltkor Zarco volt a hibás, pedig nem. Szóval...

Arenas nyert a kicsiknél. Látni nem láttam a versenyt, ennyit olvastam, szóval valószínű vele ünnepelt. Hát Rins ezért nem lesz MotoGP világbajnok.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.08.16. 22:32

na, köszi :)
ugye mi a kör elején voltunk, a remus bejáratáig rálátunk a pályára, utána a bika előtt látjuk őket visszamenni, de a moto3-ban meg nagyjából körönként változott az eleje, szóval a leintés után figyelgettük ki mennyire örül. az utolsó körben előttünk még az 5-ös leopardos vezetett ha jól emlékszem, sőt még a bikánál is.
a rádióban hol bemondják hol nem (stájerul), ha bemondják hol megértjük hol nem :D. 76-os volt annyit tudtam :)
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.08.16. 22:43

trutya írta:
2020.08.16. 22:26
amúgy igen, czollner még tökéletesen kellett oda... az se fejlődött semmit se 15 év alatt, ugyanúgy csak sikoltozik fogalmatlanul mint egy nyolcéves kislány.
tennék ki a francba azt onnan, aztán foglalkozzon inkább a rajongókkal forma1-en a lelátó mögött.
Engem Szabó Robi is idegesít, de Czollner tényleg minősíthetetlen. Fossák a szót folyamatosan, baromi okosak akarnak lenni, mellé a legapróbb dolgon is megállás nélkül vinnyog Czollner, valami elképesztően irritáló hangszínen.

Ma megszakértették, hogy a régi vonalvezetés átépítése miatt vannak a balesetek, idézem "kanyarmutációk jöttek létre", és ezzel sürgősen kezdeni kell valamit, átépíteni, leaszfaltozni... Az ne zavarja őket, hogy évek óta ezen a vonalvezetésen megy a mezőny és nem voltak ilyen balesetek.

Egyébként volt nemrég egy interjú Czollnerrel, ahol nagyon gerincesen és konkrétan annyit mondott, hogy lennének dolgok, amit ő máshogy csinálna az F1-es közvetítésekben, azt már nem mondta meg természetesen, hogy mit. Attól mentsen meg minket a sors/Isten ki miben hisz, hogy újra F1 közelébe kerüljön.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.08.16. 22:47

na még az kellene...
igen azt pont hallottam hogy mit sápítozott a pályáról. nyilván nem veszélytelen és a Remus kialakítása tényleg durva baleseteket tud okozni, de ennyivel együtt kell tudni élni...
ahogy Rossi is mondta, több tisztelet kellene.
a moto3-ban is volt hogy a füvön porzott némelyik, a nagy helyezkedés meg kiszorítósdi közepette.

F1-ben a mostani páros/párosok, bár nyilván nem tökéletesek, de azért már vállalhatóak. ami nem tetszik annyira, hogy mióta Wéber lett a vezérbika, kicsit próbálja palikosabban előadni magát és kicsit túl sokszor köt bele és javítja ki a másikat, szerintem.
de amúgy még mindig jobb mint kb eddig bármikor...
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.08.16. 23:00

trutya írta:
2020.08.16. 22:47
na még az kellene...
igen azt pont hallottam hogy mit sápítozott a pályáról. nyilván nem veszélytelen és a Remus kialakítása tényleg durva baleseteket tud okozni, de ennyivel együtt kell tudni élni...
ahogy Rossi is mondta, több tisztelet kellene.
a moto3-ban is volt hogy a füvön porzott némelyik, a nagy helyezkedés meg kiszorítósdi közepette.

F1-ben a mostani páros/párosok, bár nyilván nem tökéletesek, de azért már vállalhatóak. ami nem tetszik annyira, hogy mióta Wéber lett a vezérbika, kicsit próbálja palikosabban előadni magát és kicsit túl sokszor köt bele és javítja ki a másikat, szerintem.
de amúgy még mindig jobb mint kb eddig bármikor...
Nekem egyébként a Mezei Sebestyén Peti páros megfelelt. Nem vagyok egy Mezei fan, de sokkal kevésbé ment az ember idegeire, Petinek pedig kimondottan jó észrevételei voltak, őt megkedveltem. Szerintem működött az a páros, persze Petitől a versenyek miatt nyilván nem lehetne elvárni, hogy mindig rendelkezésre álljon, de ez a két ember most így együtt iszonyat.

Wéberben engem pár dolog azért zavar, de azt el kell ismerni, hogy szakmai szempontból szintet lépett vele a közvetítés a Palikos, Czollneres évekhez képest. Ha rosszindulatú akarok lenni, onnan nem volt nehéz emelni a színvonalat.

Az egyik, ami számomra zavaró, hogy nem hagyja, hogy a mellette ülők végig mondják a mondokájukat, folyamatosan a szavukba vág, vagy a sajátjaként folytatja az ő gondolataikat. Mondortalanságnak tartom. Értem én, hogy tele van gondolattal és ő az első számú kommentátor, de azért van mellette valaki, hogy ez egy beszélgetés legyen, ne kinyilatkoztatás, arra ott a blogja és az FB oldala.

A másik, hogy néha képes magas lóról beszélni, mintha akkora hatalmas versenyző lett volna, nagyon könnyen minősítgeti a versenyzőket, F1-ben dolgozókat. Ez egyébként Ujvári Mátéra is jellemző egy adag rosszindulattal megfejelve.

A harmadik, hogy érezhető nála néha pozitív és negatív értelemben is elfogultság versenyzők irányába, illetve a tévedéseit sem ismeri be úgy igazán, max fogja magát és véleményt vált lásd Albon megítélésével kapcsolatban mennyit fordult tavalyhoz képest.

Én egyébként örülnék neki, ha Nagy Danit megpróbálnák beültetni mellé F1-es közvetítésre. Dani szerintem elég összeszedetten tud beszélni, jó gondolatai vannak és nem érzek nála rosszindulatot még a gyengébb versenyzők irányába sem. Ma pl. nagyon tudott lelkesedni Nannini 3. helyéért az F3-as közvetítés alatt. :D

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.08.17. 10:42

Borzasztó még látni is!:



[media] [/media]
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.08.17. 12:01

Lancelot írta:
2020.08.17. 10:42
Borzasztó még látni is!:
Nem tudom nézted-e élőben is, de amíg tartott a piros zászlós időszak mutatták a versenyzőket a boxban. Rossin látszott, hogy mennyire megviselte a dolog. El nem tudom képzelni, hogy bírtak Vinales-sel ezek után visszaülni a motorra (persze profik, ez a dolguk, de akkor is).

Az még egy külön adalék, hogy Morbidelli (aki hátulról ment bele Zarco-ba), Rossival elég szoros kapcsolatban van. Morbidelli számára Rossi olyan mentor féle, együtt gyakorolnak stb.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.08.17. 12:04

[media] [/media]

Tényleg centiken múlt .....
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.08.17. 12:06

Phoebe írta:
2020.08.17. 12:01

Nem tudom nézted-e élőben is, de amíg tartott a piros zászlós időszak mutatták a versenyzőket a boxban. Rossin látszott, hogy mennyire megviselte a dolog. El nem tudom képzelni, hogy bírtak Vinales-sel ezek után visszaülni a motorra (persze profik, ez a dolguk, de akkor is).

Az még egy külön adalék, hogy Morbidelli (aki hátulról ment bele Zarco-ba), Rossival elég szoros kapcsolatban van. Morbidelli számára Rossi olyan mentor féle, együtt gyakorolnak stb.
Élőben nem láttam. De ez a videó eléggé árulkodó:

[media] [/media]
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2020.08.17. 13:14

Phoebe írta:
2020.08.16. 23:00
trutya írta:
2020.08.16. 22:47
na még az kellene...
igen azt pont hallottam hogy mit sápítozott a pályáról. nyilván nem veszélytelen és a Remus kialakítása tényleg durva baleseteket tud okozni, de ennyivel együtt kell tudni élni...
ahogy Rossi is mondta, több tisztelet kellene.
a moto3-ban is volt hogy a füvön porzott némelyik, a nagy helyezkedés meg kiszorítósdi közepette.

F1-ben a mostani páros/párosok, bár nyilván nem tökéletesek, de azért már vállalhatóak. ami nem tetszik annyira, hogy mióta Wéber lett a vezérbika, kicsit próbálja palikosabban előadni magát és kicsit túl sokszor köt bele és javítja ki a másikat, szerintem.
de amúgy még mindig jobb mint kb eddig bármikor...
Nekem egyébként a Mezei Sebestyén Peti páros megfelelt. Nem vagyok egy Mezei fan, de sokkal kevésbé ment az ember idegeire, Petinek pedig kimondottan jó észrevételei voltak, őt megkedveltem. Szerintem működött az a páros, persze Petitől a versenyek miatt nyilván nem lehetne elvárni, hogy mindig rendelkezésre álljon, de ez a két ember most így együtt iszonyat.

Wéberben engem pár dolog azért zavar, de azt el kell ismerni, hogy szakmai szempontból szintet lépett vele a közvetítés a Palikos, Czollneres évekhez képest. Ha rosszindulatú akarok lenni, onnan nem volt nehéz emelni a színvonalat.

Az egyik, ami számomra zavaró, hogy nem hagyja, hogy a mellette ülők végig mondják a mondokájukat, folyamatosan a szavukba vág, vagy a sajátjaként folytatja az ő gondolataikat. Mondortalanságnak tartom. Értem én, hogy tele van gondolattal és ő az első számú kommentátor, de azért van mellette valaki, hogy ez egy beszélgetés legyen, ne kinyilatkoztatás, arra ott a blogja és az FB oldala.

A másik, hogy néha képes magas lóról beszélni, mintha akkora hatalmas versenyző lett volna, nagyon könnyen minősítgeti a versenyzőket, F1-ben dolgozókat. Ez egyébként Ujvári Mátéra is jellemző egy adag rosszindulattal megfejelve.

A harmadik, hogy érezhető nála néha pozitív és negatív értelemben is elfogultság versenyzők irányába, illetve a tévedéseit sem ismeri be úgy igazán, max fogja magát és véleményt vált lásd Albon megítélésével kapcsolatban mennyit fordult tavalyhoz képest.


Én egyébként örülnék neki, ha Nagy Danit megpróbálnák beültetni mellé F1-es közvetítésre. Dani szerintem elég összeszedetten tud beszélni, jó gondolatai vannak és nem érzek nála rosszindulatot még a gyengébb versenyzők irányába sem. Ma pl. nagyon tudott lelkesedni Nannini 3. helyéért az F3-as közvetítés alatt. :D
ÍGY. (:taps (:taps Nincs is mit hozzáfűzni ill. jobb is ha nem teszem, mert csak k-val, p-vel és b-vel kezdődő szavakkal tudnám illetni.

Tehát a következtetés - nem való arra, amit csinál. Majd egyszer próbálj meg írni neki a faszbúkon, kritikát.. Egy nagyképű seggfej

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2020.08.17. 13:17

Lancelot írta:
2020.08.17. 12:04
[media] [/media]

Tényleg centiken múlt .....
Ujujuj nagyon csúnya:((

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2020.08.17. 19:15

Rossi hatalmas lélekjelenléttel vezette végig a versenyt.
Bizony centiken múlt az élete.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.08.18. 10:12

na megnéztem én is az Espargaro-onboardot...
hát nem is tudom. az eleje nincs meg de olyan mintha későn fékezett volna belső íven és szélesre sodródott.
viszont én inkább Oliveirának adnám a balesetet, mert nem nagyon figyelte hogy Espargaro ott van, pedig azt tudnia kellett hogy szélesre fordult (valszeg épp őt próbálta előzni/védekezni ellene), úgy ment az íven mintha senki más nem lenne ott.
Espargaro is elemelhette volna, igaz, de Oliveirának kellett volna ott picit beljebb kigyorsítania szerintem.

na midnegy, ennyiből tényleg nehéz megmondani mi történt pontosan és kinek mennyi helye volt vagy nem volt...
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.08.22. 19:32

Nagyon sajnálom, remélem rendbe jön majd és jövőre top formában behúzza a 9. címet. Az idei Quartararo és Dovi között fog eldőlni szerintem, másnak nem is igazán "adnám" jó szívvel.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.08.23. 14:38

Fura dolgok történnek a Yamahánál... :shock:

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.08.23. 21:25

Oliveira (:taps

Vinales esete azért elég ijesztő volt.
szerencsétlen ember...
(ha ez a hiba mondjuk a Remus féktávján jön elő, abból nagy baj lett volna... így is mázli volt, hogy lemaradt már Petrucciéktól)

Dovi most nagyon sovány volt.
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.08.23. 21:38

trutya írta:
2020.08.23. 21:25
Oliveira (:taps

Vinales esete azért elég ijesztő volt.
szerencsétlen ember...

Dovi most nagyon sovány volt.
Utólag könnyű okosnak lenni, de amit mondott, hogy össze-vissza működött a fék, lehet érdemesebb lett volna kiállni inkább, persze nem könnyű ez, ha jó helyen vagy összetettben és kellenek a pontok. Mindenesetre nem semmi jelenet volt.

Két tippem volt a versenyen. Az egyik, hogy Binder bejön P. Espargaro elé (PE nagyon görcsösen megy, túltolja szerintem, sokat ront). Ez nem jött be, bár az újraindításig egész jól alakult.

A másik, ami nem is tipp, inkább trollkodás volt, hogy Miller és P. Espargaro összehozza a győzelmet Oliveira-nak, ez bejött. :D Érdekes lesz a Binder Oliveira páros jövőre, figyelembe véve, hogy amikor csapattársak voltak Moto2-ben, akkor Oliveira meggyőzőbben ment.

Yamaha érthetetlen. Mír-t most lehetett szerintem sajnálni, megszívta az újraindítással.

Azon gondolkodtam ma, hogy valahol hihetetlen, hogy Marquez futamok óta nincs és még kihagy jó pár futamot, de egyszerűen senki nem bír dominálni, élni igazán a lehetőséggel. Felértékeli szerintem Marquez teljesítményét, hogy milyen megbízhatósággal és eredményességgel tolta végig a korábbi éveket. A többiekre nézve picit gáz ez, pedig jó versenyzőkről, világbajnokokról beszélünk.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.08.23. 21:54

egyetértek, másrészt mennyivel jobb egy ilyen izgalmas és kiszámíthatatlan bajnokságot nézni :)
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.08.23. 21:58

trutya írta:
2020.08.23. 21:54
egyetértek, másrészt mennyivel jobb egy ilyen izgalmas és kiszámíthatatlan bajnokságot nézni :)
Izgalmasnak izgalmas, de azért nekem MM nélkül nem ugyanaz. Egyébként meg az lenne a nagy show, ha pályán tudná valaki legyőzni, vagy stabilan szorongatni, de még egymással sem bírnak.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: MotoGP

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.09.13. 14:45

Azért sokat elárul az idei szezonról, hogy ezzel az idei szürke teljesítménnyel Dovi vezeti az összetettet.

Lezárt