A Formula 1-ről általánosságban

Az aktuális szezon
Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.05.17. 08:48

t-oom írta:
2020.05.16. 22:56
2014-ben kellett volna szögre akasztani a sisakot... Úgy, mint Nico, a csúcson abbahagyni. Nem hiszem, hogy szüksége lenne további learazasra...

De majd jól ramcafol...
ALonsonak 2006-ban. :D

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.05.17. 12:01

rdaneelolivaw írta:
2020.05.17. 08:48
t-oom írta:
2020.05.16. 22:56
2014-ben kellett volna szögre akasztani a sisakot... Úgy, mint Nico, a csúcson abbahagyni. Nem hiszem, hogy szüksége lenne további learazasra...

De majd jól ramcafol...
ALonsonak 2006-ban. :D
tévedés, mint versenyző, a legjobb évei azután jöttek.
Kép

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.05.17. 12:18

trutya írta:
2020.05.17. 12:01
tévedés, mint versenyző, a legjobb évei azután jöttek.
pl 2007-ben lenyomta egy újonc. :D

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2020.05.17. 15:37

trutya írta:
2020.05.17. 12:01
rdaneelolivaw írta:
2020.05.17. 08:48


ALonsonak 2006-ban. :D
tévedés, mint versenyző, a legjobb évei azután jöttek.
mégis úgy fog megmaradni, mint akit
>minimum egálra hozott egy újonc, miközben címvédő volt
>két vb-t is elbukott Vettellel szemben, a másodikat úgy, hogy az utolsó két versenyen Vettel a mezőny legvégéről kapaszkodott vissza, és a Red Bull sem volt abban az évben űrautó
>ezt követően otthagyta a Ferrarit a még szarabb McLaren kedvéért, ahol a legemlékezetesebb pillanatai a rádiós nyafogásai lettek

nem azt mondom, hogy nem ezek voltak a legjobb évei
de egyiket se a sikerei tették emlékezetessé :D

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.05.17. 19:55

A héten komoly pilótamozgások borzolták fel a gyanútlan fórum közösségünk kedélyeit. Olyan elfoglaltságaim voltak sajnos nem nagyon jutottam fórum közelbe pedig szívesen elmondtam volna a véleményem én is, még melegében.

Egy meglepő de nagyon is lehetséges vízióval kezdeném: Vettel világbajnoki címet nyer és elköszön a Ferraritól és a F-1-től örökre. Sokan infarktust kapnának azt hiszem. (:v

Kezdem a McLarennel. Sajnálom Carlost mert jó pilóta, igazi csapatjátékos, jól beilleszkedett a McLaren családba. A Ferrarinál más légkört fog találni, és nyilván nem azért választották, hogy lépten nyomon Leclerc-t torpedózza ki. Ha másodhegedűs szerepet szánnak neki, akkor rossz boltot csinált. Ha engedik harcolni, akkor nem látom miért ne verhetné meg a csapattársát. Harcos típus, keményebb mint a monacói.
Riciardo - sosem láttam komoly lehetőséget az ő leigazolásának szükségszerűségében. Jó pilótának tartom, a beilleszkedésével nem lesz gond. Az idő megmondja jó volt-e az ő leigazolása. Lando szerepe felértékelődik a csapatnál, hisz vissza kellene vágni Carlosnak idén, jövőre pedig meg kell vernie Riciardót az újonc csapattársat. Ha ezeket nem tudja hozni, bizony a népszerűségének annyi lehet.
Zak egyenlőre klasszisokkal jobb csapatfőnök Ron-hoz képest, de még nem nyert semmit. Ettől függetlenül nyugalmat hozott a csapathoz no meg egy csomó szponzort. Néhány napja erősítették meg a Coca-Cola-val a teljes szponzori szerződést.

Ferrari: Ha eddig volt feszültség a csapaton belül az el fog törpülni az idei évihez képest. Vettel nem szeretne egy újabb blamát a leköszönő idényében. Leclerc pedig a pilóta tangó következtében nyeregben érzi magát. Sok függ az autótól is persze. Ha bajnoki autójuk van (?) akkor még inkább ereszd el a hajam éve lesz a tifosiknak. Vettel - 2021, nos szerintem Mercedes vagy McLaren vagy a sisak szögre.

Renault: nekem az ő helyzetük tűnik leginkább törékenynek. Elengedték Ricsit akinek egy csomó pénz fizetnek ki, jelentős eredmények produkálása nélkül. Egyértelműen hullámvölgyben vannak.

Mercedes: Nem tudok semmi újról, Lewis a bajnok, őt kell valakinek legyűrnie. a 7. címért mindent meg fog tenni, azt követően szerintem tiplizik. Bottasnak le kellene győznie Lewist, hogy a csapatnál maradhasson mert jön(-het) Vettel vagy Russel.

Racing Point: nagyon gyorsak voltak a teszteken, a kocsijuk Merci klón ezért az első háromban is el tudom őket képzelni az első futamokon, aztán majd csúszni fognak visszább. De az első futamokon még a Redbull-Ferrari pilótákat is ütni verni fogják, ez az érzésem.

A szezon indulására várva felemás érzéseim vannak. Hiányoznak a futamok meg az azt követő topic csaták. Ez az év már mindenképpen csonka és a végét még nem is látni csak sejtéseim vannak. Megcsinálják a kötelező 8-10 futamot és game over.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.05.18. 12:58

Redbull írta:
2020.05.17. 19:55
1./ ..... Vettel - 2021, nos szerintem Mercedes vagy McLaren vagy a sisak szögre.

...............

2./ Mercedes: Nem tudok semmi újról, Lewis a bajnok, őt kell valakinek legyűrnie. a 7. címért mindent meg fog tenni, azt követően szerintem tiplizik.
Csak erre a kettőre:

1./ Mégis hogy, kinek a helyére a McLarennél 2021-ben Norris?

2./ Miért is "tiplizne"? Nem igazán fontolgatja ezt a nyilatkozatai alapján.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.05.18. 14:44

ha idén meglenne a 7. vb-je Lewisnak, tuti, hogy nem tiplizne. menne a nyolcadikra 2021-ben.
Kép

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.05.18. 18:33

Lancelot írta:
2020.05.18. 12:58
Redbull írta:
2020.05.17. 19:55
1./ ..... Vettel - 2021, nos szerintem Mercedes vagy McLaren vagy a sisak szögre.

...............

2./ Mercedes: Nem tudok semmi újról, Lewis a bajnok, őt kell valakinek legyűrnie. a 7. címért mindent meg fog tenni, azt követően szerintem tiplizik.
Csak erre a kettőre:

1./ Mégis hogy, kinek a helyére a McLarennél 2021-ben Norris?

2./ Miért is "tiplizne"? Nem igazán fontolgatja ezt a nyilatkozatai alapján.
Szia Laci!
Igen Norris. Ha a brit az idei szezon kezdetén nem jól teljesít, netán összeomlik (kicsi esélyt adok rá) és Vettelt bagóért meg tudnák szerezni akkor Norrisnak annyi. De tudjuk jól, hogy inkább a Mercedes lenne neki csábító, még akár Lewist is bevállalná az tuti. Orosz rulettet játszik Sebastian.

Lewis már rég szeretne mást csinálni mint F-1 pilótaként élni a sivár, egyhangú és szingli életét. Tudom, hogy mindannyian szeretnénk egy kicsit ilyen életet de most ez mellékes. Ha legyűri Michael rekordjait ugyan mi tartja még itt szerinted? Megy celebkedve, zenélgetve a divat világába. Lesz végre egy normális nője, családja, nyugalma. Ha mind ehhez egy lovagi cím is összejönne akkor nincs ami visszatartsa őt, hidd el.
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.05.19. 13:19

Redbull írta:
2020.05.18. 18:33
Lancelot írta:
2020.05.18. 12:58


Csak erre a kettőre:

1./ Mégis hogy, kinek a helyére a McLarennél 2021-ben Norris?

2./ Miért is "tiplizne"? Nem igazán fontolgatja ezt a nyilatkozatai alapján.
Szia Laci!
Igen Norris. Ha a brit az idei szezon kezdetén nem jól teljesít, netán összeomlik (kicsi esélyt adok rá) és Vettelt bagóért meg tudnák szerezni akkor Norrisnak annyi. De tudjuk jól, hogy inkább a Mercedes lenne neki csábító, még akár Lewist is bevállalná az tuti. Orosz rulettet játszik Sebastian.

Lewis már rég szeretne mást csinálni mint F-1 pilótaként élni a sivár, egyhangú és szingli életét. Tudom, hogy mindannyian szeretnénk egy kicsit ilyen életet de most ez mellékes. Ha legyűri Michael rekordjait ugyan mi tartja még itt szerinted? Megy celebkedve, zenélgetve a divat világába. Lesz végre egy normális nője, családja, nyugalma. Ha mind ehhez egy lovagi cím is összejönne akkor nincs ami visszatartsa őt, hidd el.
:mosoly:
Szia!

Csodálkozom, hogy Te, mint nagy Norris rajongó, ezt a verziót fontolgatod. Ha a Mercedes nem akar tovább sikereket elérni, akkor vállalja be Vettelt. A "két dudás egy csárdában" azonnal összeomlasztja a csapat minden további nagy reményét. Kár lenne az ottani nyugodt köröket megzavarni még akár egy négyszeres vb. miatt is!

Lewis-al kapcsolatban pedig trutyával értek egyet, amit kettőnk írása között írt. Van annyira egós, hogy ő nem csak beérni, de túl is akarja szárnyalni a jelenleg fennálló rekordokat. (Még nehezebb legyen aztán azt az utána jövőknek megdönteni.) (:n (:i
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.05.19. 17:55

33-ast a mercibe

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.05.19. 19:01

Lancelot írta:
2020.05.19. 13:19
Redbull írta:
2020.05.18. 18:33


Szia Laci!
Igen Norris. Ha a brit az idei szezon kezdetén nem jól teljesít, netán összeomlik (kicsi esélyt adok rá) és Vettelt bagóért meg tudnák szerezni akkor Norrisnak annyi. De tudjuk jól, hogy inkább a Mercedes lenne neki csábító, még akár Lewist is bevállalná az tuti. Orosz rulettet játszik Sebastian.

Lewis már rég szeretne mást csinálni mint F-1 pilótaként élni a sivár, egyhangú és szingli életét. Tudom, hogy mindannyian szeretnénk egy kicsit ilyen életet de most ez mellékes. Ha legyűri Michael rekordjait ugyan mi tartja még itt szerinted? Megy celebkedve, zenélgetve a divat világába. Lesz végre egy normális nője, családja, nyugalma. Ha mind ehhez egy lovagi cím is összejönne akkor nincs ami visszatartsa őt, hidd el.
:mosoly:
Szia!

Csodálkozom, hogy Te, mint nagy Norris rajongó, ezt a verziót fontolgatod. Ha a Mercedes nem akar tovább sikereket elérni, akkor vállalja be Vettelt. A "két dudás egy csárdában" azonnal összeomlasztja a csapat minden további nagy reményét. Kár lenne az ottani nyugodt köröket megzavarni még akár egy négyszeres vb. miatt is!

Lewis-al kapcsolatban pedig trutyával értek egyet, amit kettőnk írása között írt. Van annyira egós, hogy ő nem csak beérni, de túl is akarja szárnyalni a jelenleg fennálló rekordokat. (Még nehezebb legyen aztán azt az utána jövőknek megdönteni.) (:n (:i
No ott azért még nem tartunk, mármint Norris rajongó. Csípem de ettől még több kell, egyszer talán nem is olyan soká. Jelenleg még maradok Lewisnél egyéniben.
:mosoly:

Én nem osztom a véleményeteket Hami tekintetében, de ne legyen igazam.
Vettel? Nécceres német VB egy német csapatba?
Miért ne?
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2020.05.19. 19:16

rdaneelolivaw írta:
2020.05.19. 17:55
33-ast a mercibe
Akár...

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.05.19. 21:11

Lancelot írta:
2020.05.19. 13:19
Redbull írta:
2020.05.18. 18:33
Ha a Mercedes nem akar tovább sikereket elérni, akkor vállalja be Vettelt. A "két dudás egy csárdában" azonnal összeomlasztja a csapat minden további nagy reményét. Kár lenne az ottani nyugodt köröket megzavarni még akár egy négyszeres vb. miatt is!
Kép

Ezt a képet az F1 hivatalos twitter oldaláról szedtem.
Aláírás: Ron Dennisnek volt egy Senna/Prost párosa Toto Wolfnak lesz egy Hamilton/Vettel párosa.
(:u

Ettől még VB-ket nyertek.
(:i
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Willy » 2020.05.20. 06:19

Újra komoly veszélybe került az F1-es Brit Nagydíj

Na, ez hiányzott, mint Quasimodo-nak a hátúszás :pf03

És mi lesz, ha ezen az alapon a brit székhelyű csapatok el se utazhatnak a nagydíjakra? Marad a bajnokságban a Ferrari, az Alfa Romeo, az Alpha Tauri, és a Haas? :pf01
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.05.20. 15:22

https://formula.hu/f1/2020/05/20/sajto- ... elt-akarja

A Mercedesnél is a pénz az úr. Hiába kardoskodik Wolf, Bottas mellett, ha netán 2021-ben már nem lesz a Mercedes F1 csapat főnöke, mondjuk.
(:v
Bizony ezt is rebesgetik.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.05.20. 15:33

Redbull írta:
2020.05.20. 15:22
https://formula.hu/f1/2020/05/20/sajto- ... elt-akarja

Bizony ezt is rebesgetik.
Meg ezt is:

https://f1vilag.hu/hirek/vettel-helyet ... 2021-re/

Természetes, hogy ilyenkor megy a szájkarate. Különösen úgy, hogy igazándiból nincs érdemi téma az F1-ben
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.05.20. 18:12

Lancelot írta:
2020.05.20. 15:33
Redbull írta:
2020.05.20. 15:22
https://formula.hu/f1/2020/05/20/sajto- ... elt-akarja

Bizony ezt is rebesgetik.
Meg ezt is:

https://f1vilag.hu/hirek/vettel-helyet ... 2021-re/

Természetes, hogy ilyenkor megy a szájkarate. Különösen úgy, hogy igazándiból nincs érdemi téma az F1-ben
Igazad van, és a Russell féle verzió is érthető. Amúgy ha a fiatal brit kerül Lewis mellé 2021-ben, a Mercedesnek dejavu érzése támadhat, mint anno McLarennek 2007-ben, nevezetesen egy többszörös VB mellé egy újonc. (igaz hogy már nem annyira újonc csak pont nélküli).
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
SilverToM
AutoGP vezető
Hozzászólások: 978
Csatlakozott: 2014.01.01. 16:10
Mi vagy?: képészmérnök

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: SilverToM » 2020.05.23. 11:45

McLaren fan since 1998 - Never Settle

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Willy » 2020.05.23. 19:39

Nagy a gáz a Renault-nál. Az autógyár akár meg is szűnhet. Az istállóról pletykáltak már sok mindent, de mintha tényleg ez körvonalazódna. Partnercsapat nélkül maradnak, eligazol egy kvázi top-pilóta. Lehet, hogy már sejteni lehetett a végét. Lehet, hogy Alonso-val érkezne pár szponzor is, és ezért szeretnék (a Liberty-vel együtt), ha visszatérne. Kíváncsi leszek a végére.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
SilverToM
AutoGP vezető
Hozzászólások: 978
Csatlakozott: 2014.01.01. 16:10
Mi vagy?: képészmérnök

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: SilverToM » 2020.05.25. 22:16

Willy írta:
2020.05.23. 19:39
Nagy a gáz a Renault-nál. Az autógyár akár meg is szűnhet. Az istállóról pletykáltak már sok mindent, de mintha tényleg ez körvonalazódna. Partnercsapat nélkül maradnak, eligazol egy kvázi top-pilóta. Lehet, hogy már sejteni lehetett a végét. Lehet, hogy Alonso-val érkezne pár szponzor is, és ezért szeretnék (a Liberty-vel együtt), ha visszatérne. Kíváncsi leszek a végére.
Vagy megalakul az Alonso F1 Team...a motorokat biztosítják neki jó pénzért.....
McLaren fan since 1998 - Never Settle

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Willy » 2020.05.27. 08:47

SilverToM írta:
2020.05.25. 22:16
Vagy megalakul az Alonso F1 Team...a motorokat biztosítják neki jó pénzért.....
Előbb lesz belőle Lada F1 Team, ahogy a dolgok állnak :D
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.06.03. 21:40

Kép

Tehát az első nyolc verseny időpontja ismerté vált. Ezekkel már a 2020-as bajnokság abszolválhatóvá válik. Az őszi időszakban remélem további versenyek várnak ránk.
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Willy » 2020.06.05. 11:07

Redbull írta:
2020.06.03. 21:40
Ezekkel már a 2020-as bajnokság abszolválhatóvá válik.
Szerintem nem. Az is kitétel, hogy az a 8 futam 3 kontinensen legyen lebonyolítva. Volt szó arról, hogy idén eltekintenek tőle, de szerintem nem lépték meg. Szerencsére Ázsia tuti, hogy tart meg futamokat. Elég a két közel-keleti is.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.06.05. 13:42

az F1-es nagydíjról:
https://www.gphirek.hu/f1/20200604-f1-s ... ijrol.html
igazából emiatt tettem be:
Az eseményen részt vett Dr. Palkovics László (innovációs és technológiai miniszter), Gyulay Zsolt (a Hungaroring Sport Zrt. elnök-vezérigazgatója), Dr. Merkely Béla (a Semmelweis Egyetem rektora) és Szujó Zoltán (miniszteri tanácsadó).
neki is sikerült felfelé buknia :D
Kép

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.06.05. 20:53

Kép

Lezárt