McLaren - Mercedes

Az aktuális szezon
randlan
gokartos
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2014.01.24. 13:38
Tartózkodási hely: Budapest

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: randlan » 2014.06.27. 09:52

SilverToM írta:Én sem tenném ki Buttont, és Hülkit sem érzem kiemelkedőnek, de ha jól tudom Hakkinen sem volt az 98-ig.
Amikor Kimi, és Hami volt a csapatnál, fixen tudtam, hogy van egy pokoli gyors pilótánk, most nem érzem ezt.

Ha a fentiekből kellene választanom, akkor Kimi-t választanám/szeretném. A McLaren úgy is lóg neki pár vb címmel.....

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2014.06.27. 14:07

randlan írta:
SilverToM írta:Én sem tenném ki Buttont, és Hülkit sem érzem kiemelkedőnek, de ha jól tudom Hakkinen sem volt az 98-ig.
Amikor Kimi, és Hami volt a csapatnál, fixen tudtam, hogy van egy pokoli gyors pilótánk, most nem érzem ezt.

Ha a fentiekből kellene választanom, akkor Kimi-t választanám/szeretném. A McLaren úgy is lóg neki pár vb címmel.....
Szerintem már nem tudna felpörögni. Elnyúzzák a Ferrarinál.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.06.27. 23:06

Nem osztom a véleményed. (:n
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Button » 2014.06.28. 08:08

randlan írta:
SilverToM írta:Én sem tenném ki Buttont, és Hülkit sem érzem kiemelkedőnek, de ha jól tudom Hakkinen sem volt az 98-ig.
Amikor Kimi, és Hami volt a csapatnál, fixen tudtam, hogy van egy pokoli gyors pilótánk, most nem érzem ezt.

Ha a fentiekből kellene választanom, akkor Kimi-t választanám/szeretném. A McLaren úgy is lóg neki pár vb címmel.....
Nem gondolom, hogy KR bármiben motiváltabb lenne mint Button.
Mindketten rutinosak, de már egyikük sem fog világot megváltani.
Egy úgymond újoncnak viszont még jók lehetnek 1-2 évig, a Honda most annak fog számítani.
És mivel Button úgyis ott van, ismeri a csapatot, a hondát is valamennyire.. hát nem is értem a kérdést.
Kép

n_u_l_l_a
gokartos
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2014.06.28. 08:54
Mi vagy?: FFi

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: n_u_l_l_a » 2014.06.28. 09:06

Button írta: Nem gondolom, hogy KR bármiben motiváltabb lenne mint Button.
Mindketten rutinosak, de már egyikük sem fog világot megváltani.
Egy úgymond újoncnak viszont még jók lehetnek 1-2 évig, a Honda most annak fog számítani.
És mivel Button úgyis ott van, ismeri a csapatot, a hondát is valamennyire.. hát nem is értem a kérdést.
Aha, tapasztalt, ismeri a Hondát meg minden, de ha benne hagy az autóban 1 másodpercet, akkor az kinek is jó? Ha csinál a Honda jövőre egy übermotort, a Mclaren meg egy überautót, akkor kell majd egy olyan valaki is, aki azt az előnyt ki is képes hozni a vasból. Hát a Meki jelenlegi párosa nagyon nem ilyen. Button csak a mezőnyből toronymagasan kiemelkedő autóval lenne képes nyerni - de ha olyanja van akkor topautóval is elkolbászol a tizensokadik helyeken -, olyannal mint anno a Brawn vagy mint idén a Mercedes, ezt meg valahogy nem feltételezném a Mclarenről hogy egy motorváltástól átugranák a fél mezőnyt hirtelen. Ha meg nem lesz első vagy második erős autójuk (feltételezem), akkor mindenképp olyan pilóta kell nekik akik az extra tizedeket képesek kicsiholni magukból. Jelenleg csak néhány ilyen ember van a mezőnyből, úgyhogy abszolút nem tartom véletlennek hogy Button és Magnussen alatt is rezeg a léc, és még szóba se jött a Meki részéről a 2015-ös felállás bejelentése. Történelmi esély ez a Mclarennek, amibe nem lehet belecsapni két langyosvíz pilótával. Jöhetnek a naaaagy cáfolatok. :lol:

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.06.28. 09:20

Tippeket kérjük itt leadni. (:u

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.06.28. 09:56

Magic írta:Tippeket kérjük itt leadni. (:u
(:v
Kép

n_u_l_l_a
gokartos
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2014.06.28. 08:54
Mi vagy?: FFi

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: n_u_l_l_a » 2014.06.28. 10:48

Magic írta:Tippeket kérjük itt leadni. (:u
Tegyök hozzá a képlethez hogy még Rajkót sem szeretem. (:g

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.06.28. 14:25

n_u_l_l_a írta:
Magic írta:Tippeket kérjük itt leadni. (:u
Tegyök hozzá a képlethez hogy még Rajkót sem szeretem. (:g
Räikkönennek hívják, ez a neve.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.06.28. 14:43

Alghar írta:
Räikkönennek hívják, ez a neve.
És amúgy se arra várom a tippeket. (:u

Avatar
SilverToM
AutoGP vezető
Hozzászólások: 978
Csatlakozott: 2014.01.01. 16:10
Mi vagy?: képészmérnök

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: SilverToM » 2014.06.29. 13:47

n_u_l_l_a írta:
Button írta: Nem gondolom, hogy KR bármiben motiváltabb lenne mint Button.
Mindketten rutinosak, de már egyikük sem fog világot megváltani.
Egy úgymond újoncnak viszont még jók lehetnek 1-2 évig, a Honda most annak fog számítani.
És mivel Button úgyis ott van, ismeri a csapatot, a hondát is valamennyire.. hát nem is értem a kérdést.
Aha, tapasztalt, ismeri a Hondát meg minden, de ha benne hagy az autóban 1 másodpercet, akkor az kinek is jó? Ha csinál a Honda jövőre egy übermotort, a Mclaren meg egy überautót, akkor kell majd egy olyan valaki is, aki azt az előnyt ki is képes hozni a vasból. Hát a Meki jelenlegi párosa nagyon nem ilyen. Button csak a mezőnyből toronymagasan kiemelkedő autóval lenne képes nyerni - de ha olyanja van akkor topautóval is elkolbászol a tizensokadik helyeken -, olyannal mint anno a Brawn vagy mint idén a Mercedes, ezt meg valahogy nem feltételezném a Mclarenről hogy egy motorváltástól átugranák a fél mezőnyt hirtelen. Ha meg nem lesz első vagy második erős autójuk (feltételezem), akkor mindenképp olyan pilóta kell nekik akik az extra tizedeket képesek kicsiholni magukból. Jelenleg csak néhány ilyen ember van a mezőnyből, úgyhogy abszolút nem tartom véletlennek hogy Button és Magnussen alatt is rezeg a léc, és még szóba se jött a Meki részéről a 2015-ös felállás bejelentése. Történelmi esély ez a Mclarennek, amibe nem lehet belecsapni két langyosvíz pilótával. Jöhetnek a naaaagy cáfolatok. :lol:
Buttont várom a kieső helyre, ha lesz ilyen. Magnó szerintem elég jól teljesít első nekifutásra. Átlag 2-3 tizedre van Buttontól, és ha klappol az autó veri is.
McLaren fan since 1998 - Never Settle

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.06.29. 20:25

SilverToM írta: Buttont várom a kieső helyre, ha lesz ilyen. Magnó szerintem elég jól teljesít első nekifutásra. Átlag 2-3 tizedre van Buttontól, és ha klappol az autó veri is.
Középszer...
Kép

Avatar
SilverToM
AutoGP vezető
Hozzászólások: 978
Csatlakozott: 2014.01.01. 16:10
Mi vagy?: képészmérnök

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: SilverToM » 2014.06.30. 07:24

maTTeus írta:
SilverToM írta: Buttont várom a kieső helyre, ha lesz ilyen. Magnó szerintem elég jól teljesít első nekifutásra. Átlag 2-3 tizedre van Buttontól, és ha klappol az autó veri is.
Középszer...
Ezzel a kocsival...sőt Magnó autóján két futam óta csak az alsó pillangó van a kocsin, vagyis kevesebb leszorítóval.
McLaren fan since 1998 - Never Settle

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.06.30. 08:42

SilverToM írta: Ezzel a kocsival...sőt Magnó autóján két futam óta csak az alsó pillangó van a kocsin, vagyis kevesebb leszorítóval.
Button szinte mindig előtte van. Ha valóban Hamilton színvonalú tehetség, akkor mindenképpen előtte kellene lennie ilyenkor. Buttonnak nagyon kell a jó autó ahhoz, hogy jól menjen, ilyenkor viszont könnyebb lenne megelőzni, mégsem megy.
Kép

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.07.11. 22:10

http://efpluszegy.postr.hu/nem-vasarol- ... zt-a-honda

Egyre több info csepeg a McLaren Hondáról, helyes,,,
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
SilverToM
AutoGP vezető
Hozzászólások: 978
Csatlakozott: 2014.01.01. 16:10
Mi vagy?: képészmérnök

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: SilverToM » 2014.08.04. 15:02

A jövőre visszatérő Honda révén az IndyCarban versenyző Simon Pagenaud is Forma-1-es tesztlehetőséghez juthat. A harmincéves francia versenyző jó kapcsolatot ápol a gyárral, legutóbbi nyilatkozatában pedig elismerte, már felvette a kapcsolatot néhány fontos emberrel.

A McLaren partnereként visszatérő japán gyár turbófeltöltős erőforrásait az IndyCarban bizonyító Simon Pagenaud is tesztelheti majd, írja a Racer című szaklap. A francia versenyző hosszú évek óta használja a Honda erőforrásait, az elmúlt években pedig komoly szerepet játszott a gyár néhány sportautójának, valamint az IndyCarban használt szintén turbófeltöltős, V6-os erőforrásának kifejlesztésében. Pagenaud-t több szakember is „remek tesztversenyzőnek tartja” így tapasztalatai akár a Honda Forma-1-es projektjének fejlődését is segíthetik.

Az amerikai szériában az elmúlt két versenyszezonban négy futamgyőzelmet és egy év végi harmadik helyezést (2013) szerző sportember legutóbbi nyilatkozata során elismerte, valóban felvette a kapcsolatot a Honda illetékeseivel. „Beszéltem néhány emberrel, és meglehetősen ígéretes dolgok vannak folyamatban, szóval, majd meglátjuk, mi történik, mi sül ki ebből az egészből” - mondta sejtelmesen, majd arra a kérdésre, hogy a japán gyár támogatná-e őt egy Forma-1-es teszten, meglehetősen jókedvűen válaszolt: „Remélem igen, miért ne tennék?”

forrás: http://www.motorsportal.hu/forma1/az-in ... 9-DFVV_sv5" onclick="window.open(this.href);return false;
McLaren fan since 1998 - Never Settle

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.08.04. 22:40

SilverToM írta:A jövőre visszatérő Honda révén az IndyCarban versenyző Simon Pagenaud is Forma-1-es tesztlehetőséghez juthat. A harmincéves francia versenyző jó kapcsolatot ápol a gyárral, legutóbbi nyilatkozatában pedig elismerte, már felvette a kapcsolatot néhány fontos emberrel.

A McLaren partnereként visszatérő japán gyár turbófeltöltős erőforrásait az IndyCarban bizonyító Simon Pagenaud is tesztelheti majd, írja a Racer című szaklap. A francia versenyző hosszú évek óta használja a Honda erőforrásait, az elmúlt években pedig komoly szerepet játszott a gyár néhány sportautójának, valamint az IndyCarban használt szintén turbófeltöltős, V6-os erőforrásának kifejlesztésében. Pagenaud-t több szakember is „remek tesztversenyzőnek tartja” így tapasztalatai akár a Honda Forma-1-es projektjének fejlődését is segíthetik.

Az amerikai szériában az elmúlt két versenyszezonban négy futamgyőzelmet és egy év végi harmadik helyezést (2013) szerző sportember legutóbbi nyilatkozata során elismerte, valóban felvette a kapcsolatot a Honda illetékeseivel. „Beszéltem néhány emberrel, és meglehetősen ígéretes dolgok vannak folyamatban, szóval, majd meglátjuk, mi történik, mi sül ki ebből az egészből” - mondta sejtelmesen, majd arra a kérdésre, hogy a japán gyár támogatná-e őt egy Forma-1-es teszten, meglehetősen jókedvűen válaszolt: „Remélem igen, miért ne tennék?”

forrás: http://www.motorsportal.hu/forma1/az-in ... 9-DFVV_sv5" onclick="window.open(this.href);return false;
Tegnap láttam a sracot, egészen ügyes.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.08.04. 23:11

Aki az Indyben ügyes az közel sem biztos h az F1ben az. Kivétel Montoya és Villenuve. Bár ez utóbbin elgondolkodik az ember a VB cím megszerzése utáni karriert nézve. Tesztelni meg úgy hogy nincs F1-es autóval tapasztalat....hmm lutri, max az indys tapasztalat adhat neki valami kis pluszt hogy ne legyen full rookie.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.08.05. 08:46

Az éles pilóták nem jöhetnek szóba, de egy indys pilóta pláne, hogy kötődik a Hondához miért ne?
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
SilverToM
AutoGP vezető
Hozzászólások: 978
Csatlakozott: 2014.01.01. 16:10
Mi vagy?: képészmérnök

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: SilverToM » 2014.09.06. 07:41

Kép
Kép
McLaren fan since 1998 - Never Settle

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.09.07. 15:17

Ezek a színkombinációk tetszeten valakinek? Nagy ríva esetleg az alsóval megbékülnék, de a felső?!.... :szom01
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Button » 2014.09.07. 19:01

Lancelot írta:Ezek a színkombinációk tetszeten valakinek? Nagy ríva esetleg az alsóval megbékülnék, de a felső?!.... :szom01
felőlem lila is lehet, csak az élmezőnyhöz tartozzon
napersze ha Button is marad, mert ha nem akkor nem érdekel :mosoly:
Kép

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.09.10. 10:54

SilverToM írta:Kép
Kép
Kép

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.09.10. 11:04

Ha az alsó képen lévő autón a fehér színt lecserélnék feketére, na az úgy nagyon baba lenne. :mosoly:

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.09.10. 11:26

Magic írta:Ha az alsó képen lévő autón a fehér színt lecserélnék feketére, na az úgy nagyon baba lenne. :mosoly:
Egyetértek. (:n
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Lezárt