McLaren - Mercedes

Az aktuális szezon
Avatar
SilverToM
AutoGP vezető
Hozzászólások: 978
Csatlakozott: 2014.01.01. 16:10
Mi vagy?: képészmérnök

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: SilverToM » 2014.09.15. 22:18

Kép

Íme egy újabb elképzelt festés a McLaren-Hondát illetően. Egy klasszikus színezés a gépen, és természetesen ott vannak a nagyobb felnik is, melyek jövőre még biztosan nem juthat főszerephez.

https://twitter.com/timholmesdesign" onclick="window.open(this.href);return false;
McLaren fan since 1998 - Never Settle

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: mudd » 2014.09.15. 22:31

SilverToM írta:Kép

Íme egy újabb elképzelt festés a McLaren-Hondát illetően. Egy klasszikus színezés a gépen, és természetesen ott vannak a nagyobb felnik is, melyek jövőre még biztosan nem juthat főszerephez.
a mclaren hondanak egyetlen festese volt, ami nem ez. legalabb annyira ikonikus szin, mint a lotus fekete-arany kombinacioja

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.09.16. 08:43

SilverToM írta:Kép

Íme egy újabb elképzelt festés a McLaren-Hondát illetően. Egy klasszikus színezés a gépen, és természetesen ott vannak a nagyobb felnik is, melyek jövőre még biztosan nem juthat főszerephez.

https://twitter.com/timholmesdesign" onclick="window.open(this.href);return false;
sikerült az első és a hátsó kereket felcserélve felfotóboltolni... :)

bertone

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.09.16. 09:13

t-oom írta:
SilverToM írta:Kép

Íme egy újabb elképzelt festés a McLaren-Hondát illetően. Egy klasszikus színezés a gépen, és természetesen ott vannak a nagyobb felnik is, melyek jövőre még biztosan nem juthat főszerephez.

https://twitter.com/timholmesdesign" onclick="window.open(this.href);return false;
sikerült az első és a hátsó kereket felcserélve felfotóboltolni... :)
Szerintem ez semmi, ahhoz képest, hogy évekkel ezelőtti modellekre rakták a festést. :mosoly:

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.09.16. 09:45

Kép
Na ez a McLaren Honda.
(:k
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

bertone

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.09.16. 12:52

Redbull írta:Kép
Na ez a McLaren Honda.
(:k
Így van. Ez meg egy McLaren Porsche

Kép

Tehát ez a szín sem hagyományos Honda, hanem Marlboro :mosoly:

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: mudd » 2014.09.16. 19:47

bertone írta: Tehát ez a szín sem hagyományos Honda, hanem Marlboro :mosoly:
Kép

marlborosbol volt ilyen tarka is e :P

Avatar
SilverToM
AutoGP vezető
Hozzászólások: 978
Csatlakozott: 2014.01.01. 16:10
Mi vagy?: képészmérnök

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: SilverToM » 2014.09.24. 22:05

Kép
McLaren fan since 1998 - Never Settle

bertone

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.09.25. 07:29

Megvan az oka a felcserélt kerekeknek. Ezekről a felnikről csak egy jó kép készült, ez:

Kép

A Lotus azonban az ellentétes irányba néz, miközben a megszokott az, amit a McLarennél látunk, tehát jobbra tart az eleje. Az összes képnél erről a Lotusról szedik a kereket, a perspektíva miatt azonban nem lehet felcserélni őket, mert akkor még hülyébben nézne ki.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.09.25. 10:33

bertone írta:Megvan az oka a felcserélt kerekeknek. Ezekről a felnikről csak egy jó kép készült, ez:

Kép

A Lotus azonban az ellentétes irányba néz, miközben a megszokott az, amit a McLarennél látunk, tehát jobbra tart az eleje. Az összes képnél erről a Lotusról szedik a kereket, a perspektíva miatt azonban nem lehet felcserélni őket, mert akkor még hülyébben nézne ki.
lehet, de létezik photoshop is... (a perspektíva miatt mondom :) )
Kép

bertone

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.09.25. 10:50

trutya írta:
bertone írta:Megvan az oka a felcserélt kerekeknek. Ezekről a felnikről csak egy jó kép készült, ez:

Kép

A Lotus azonban az ellentétes irányba néz, miközben a megszokott az, amit a McLarennél látunk, tehát jobbra tart az eleje. Az összes képnél erről a Lotusról szedik a kereket, a perspektíva miatt azonban nem lehet felcserélni őket, mert akkor még hülyébben nézne ki.
lehet, de létezik photoshop is... (a perspektíva miatt mondom :) )
Ez igaz, de a képek készítőinél a dizájn volt a lényeges, nem a valósághű megjelenés. Kíváncsi lennék rá, hogy Tomin (aki ugye ismert a felni-buziságáról - és ezt most jó értelemben írom) kívül ki vette volna még észre a rossz kerekeket. Én nem. Mert nem is néztem meg, míg Tomi nem írta.

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2014.09.25. 14:25

mudd írta:
bertone írta: Tehát ez a szín sem hagyományos Honda, hanem Marlboro :mosoly:
Kép

marlborosbol volt ilyen tarka is e :P
Igen,de csak egy futamon,és csak az eggyik autón.
Nem olyan,mintha a piros kifakult volna?:D
Ha a piros fehér szín lenne is jövőre,nem hiszem hogy az ugyanilyen lenne(nem is lehetne evileg)
Viszont valami hasonló tetszene,mint ahogy a Lotus,és a Williams(pár éve) is megoldotta a retro dizájnt.

Avatar
SilverToM
AutoGP vezető
Hozzászólások: 978
Csatlakozott: 2014.01.01. 16:10
Mi vagy?: képészmérnök

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: SilverToM » 2014.09.25. 19:51

Kép
Kép

Beindult a net, és ez lesz Január végéig, ha nem könyörülnek meg rajtunk!!!
McLaren fan since 1998 - Never Settle

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.09.25. 22:31

Ugyan szerintem te (csak) pont ezt élvezed az egész F1-ben. :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

bertone

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.09.26. 00:00

Lancelot írta:Ugyan szerintem te (csak) pont ezt élvezed az egész F1-ben. :mosoly:
Ugyan, dehogy. Hisz ott van még a visszaszámolás is!

(:u

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.09.26. 07:04

bertone írta:
Lancelot írta:Ugyan szerintem te (csak) pont ezt élvezed az egész F1-ben. :mosoly:
Ugyan, dehogy. Hisz ott van még a visszaszámolás is!

(:u
illetve az aktuális meklárenes kutyaütő elkönyvelése vb-nek előre a teszt első 4 köre alapján.. :D
vagy az redbull?
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.09.27. 19:30

bertone írta:Megvan az oka a felcserélt kerekeknek. Ezekről a felnikről csak egy jó kép készült, ez:

Kép

A Lotus azonban az ellentétes irányba néz, miközben a megszokott az, amit a McLarennél látunk, tehát jobbra tart az eleje. Az összes képnél erről a Lotusról szedik a kereket, a perspektíva miatt azonban nem lehet felcserélni őket, mert akkor még hülyébben nézne ki.
számomra egyértelmű volt, hogy a Lotusról szedték a kerekeket... de ha már fotóboltolunk, akkor tükrözzük a kerekeket... vagy a fotóboltolt autó is balra tartson...

az új kollégám keni-vágja a fotoboltot... ilyen munkát biztos nem adott volna ki a kezéből. ügyes a srác...

Avatar
SilverToM
AutoGP vezető
Hozzászólások: 978
Csatlakozott: 2014.01.01. 16:10
Mi vagy?: képészmérnök

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: SilverToM » 2014.09.28. 00:27

bertone írta:
Lancelot írta:Ugyan szerintem te (csak) pont ezt élvezed az egész F1-ben. :mosoly:
Ugyan, dehogy. Hisz ott van még a visszaszámolás is!

(:u
Boldog viadalt, és sohasem hagyjon el titeket a remény!

Az az igazság, hogy amikor régen a győzelemért harcoltunk, akkor azt nagyon élveztem...most ilyen nincs...
De volt, régen, hogy megláttam az autót a bemutatón, és azt mondtam úristen ez de gyönyörű, és úúúú...és nem elég, hogy gyönyörű volt, de mocsok gyors is.....újra át szeretném élni ezt a pillanatot!
Szurkoló vagyok!!! Hiszek a csapatomban, hiszek benne, hogy össze szedik magukat, hiszek abban, hogy a győzelemért hajtunk, előbb vagy utóbb! Hiszem, hogy tudták mit csinálnak, amikor a Hondára válltotak, és hiszem, hogy ez volt a legjobb, és egyetlen jó döntés! És hiszem, nagyon várom, hogy újra lássam, ahogy egy ifjú csapaton belül helyre rakja Alonso egoját, ha tényleg ide szerződik, mert az csodálatos volt Hamitől, még akkor is, ha nem ért VB-t!
McLaren fan since 1998 - Never Settle

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.09.28. 00:36

Alo VB lesz ezzel a vassal. :mosoly: Hajrá

Ha Kimi visszavonul lehet Alo szurkoló leszek. Minden tiszteletem az övé amiért úgy megy a morzsaporszívóval, ahogy. Szinte hihetetlen.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.09.28. 08:47

Nagy köszönet SilverTomi!
(:k
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.09.28. 10:07

Bandee írta:Alo VB lesz ezzel a vassal. :mosoly: Hajrá

Ha Kimi visszavonul lehet Alo szurkoló leszek. Minden tiszteletem az övé amiért úgy megy a morzsaporszívóval, ahogy. Szinte hihetetlen.
ejha Bandi...

mellesleg, szerintem Kimi még marad egy évet a Ferrarinál így. és ahogy lenni szokott, a Ferrari majd összekapja magát jövőre :)
Kép

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.09.28. 10:11

trutya írta:
Bandee írta:Alo VB lesz ezzel a vassal. :mosoly: Hajrá

Ha Kimi visszavonul lehet Alo szurkoló leszek. Minden tiszteletem az övé amiért úgy megy a morzsaporszívóval, ahogy. Szinte hihetetlen.
ejha Bandi...

mellesleg, szerintem Kimi még marad egy évet a Ferrarinál így. és ahogy lenni szokott, a Ferrari majd összekapja magát jövőre :)
az mekkora szívás lenne, ha jövőre Kimi vb lenne a Ferrarival, Alonso meg a középmezőnyben küzdene a Mclarennel! :)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.09.28. 11:43

A Ferrarinak túl nagy a hátránya hogy VB legyen jövőre, a McLaren Hondát meg tippelni is nehéz mit tud nyújtani. Talán Abu Dhabi utáni tesztre ha elkészül a vas már lehet valamit sejteni, talán.

Kimi ha marad 2007-ben a McLarennél valószínűleg ott is VB lett volna. De nem így történt.
:szom01
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

bertone

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.09.28. 12:22

t-oom írta: az mekkora szívás lenne, ha jövőre Kimi vb lenne a Ferrarival, Alonso meg a középmezőnyben küzdene a Mclarennel! :)
Én azért tudnék mosolyogni rajta. (:u

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.09.28. 12:25

trutya írta:
Bandee írta:Alo VB lesz ezzel a vassal. :mosoly: Hajrá

Ha Kimi visszavonul lehet Alo szurkoló leszek. Minden tiszteletem az övé amiért úgy megy a morzsaporszívóval, ahogy. Szinte hihetetlen.
ejha Bandi...

mellesleg, szerintem Kimi még marad egy évet a Ferrarinál így. és ahogy lenni szokott, a Ferrari majd összekapja magát jövőre :)
Jó lenne ha maradnának együtt mert irreális a különbség közöttük amit látunk, nem a valós. Olyat lenne jó látni amikor mindkettőnek fekszik a vas, még a balfasz Kiminek is..

Én azt gondolom, hogy nem fog maradni. Egyrészt egy komolyabb összeggel kínálták meg szerintem, másrészt az olaszoknál nincs perpektíva. Legrosszabb esetben ott is szar lesz az autó...

Lezárt