McLaren - Mercedes

Az aktuális szezon
Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Button » 2014.09.29. 09:06

t-oom írta: az mekkora szívás lenne, ha jövőre Kimi vb lenne a Ferrarival, Alonso meg a középmezőnyben küzdene a Mclarennel! :)
és az mekkora szívás lenne ha Button is maradna itt és ő lenne a vb :lol:
szeretem amikor tudomást sem vesztek róla, csak a "sztárpilótákról", de azért okozott már meglepetéseket emlékeim szerint
persze ha nem marad akkor valóban nincs miről beszélni
(véleményem szerint amúgy ebben a csapatban jövőre senki nem lesz vb, a hondának múltkor 10 év is kevés volt ehhez, a meki pedig alapból szét van csúszva jelenleg)
Kép

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.09.29. 10:07

hát Dennis legújabb ötletéhez, miszerint stylistokkal kéne megterveztetni az autó külsejét, és azt fejlesszék a mérnökök ahogy tudják, mit szóltok? :D
csak nehogy bevezesse jövőre, mint tervezésmódszertant :D újabb kvantumugrás lenne...
Kép

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.09.29. 11:54

Button írta:
t-oom írta: az mekkora szívás lenne, ha jövőre Kimi vb lenne a Ferrarival, Alonso meg a középmezőnyben küzdene a Mclarennel! :)
és az mekkora szívás lenne ha Button is maradna itt és ő lenne a vb :lol:
szeretem amikor tudomást sem vesztek róla, csak a "sztárpilótákról", de azért okozott már meglepetéseket emlékeim szerint
persze ha nem marad akkor valóban nincs miről beszélni
(véleményem szerint amúgy ebben a csapatban jövőre senki nem lesz vb, a hondának múltkor 10 év is kevés volt ehhez, a meki pedig alapból szét van csúszva jelenleg)
Button jó pilóta, de szerintem olyan mint a 4szeres... csak akkor kiemelkedő a teljesítménye, ha minden tekintetben a stílusához passzol a technika.

én sem gondolom, hogy jövőre vb esélyes lesz a Mclaren Honda... talán 2016-ra...

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.09.29. 17:49

t-oom írta:
Button jó pilóta, de szerintem olyan mint a 4szeres... csak akkor kiemelkedő a teljesítménye, ha minden tekintetben a stílusához passzol a technika.

én sem gondolom, hogy jövőre vb esélyes lesz a Mclaren Honda... talán 2016-ra...
Akkor Kimi és Schumi sem azok :( :D
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.09.29. 20:01

Nigel Hill írta:
t-oom írta:
Button jó pilóta, de szerintem olyan mint a 4szeres... csak akkor kiemelkedő a teljesítménye, ha minden tekintetben a stílusához passzol a technika.

én sem gondolom, hogy jövőre vb esélyes lesz a Mclaren Honda... talán 2016-ra...
Akkor Kimi és Schumi sem azok :( :D
nem is állítottam az ellenkezőjét... ;)

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.09.29. 21:17

t-oom írta:
nem is állítottam az ellenkezőjét... ;)
Mostanában direktben provokálsz szurkolókat vagy csak véletlenül?

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.09.29. 21:23

Alonso is csak a Renaultnak köszönhette a két sovány VB címét, amivel úgy tűnik meg kell elégednie karrierje során :D
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.09.29. 21:34

Nigel Hill írta:Alonso is csak a Renaultnak köszönhette a két sovány VB címét, amivel úgy tűnik meg kell elégednie karrierje során :D
Á, hajt még egy vörösbe burkolt vb-címre...Kimi ugyebár kevésbé motivált ilyen téren, hiszen neki már van olyan (:v

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.09.29. 22:53

Alghar írta:
t-oom írta:
nem is állítottam az ellenkezőjét... ;)
Mostanában direktben provokálsz szurkolókat vagy csak véletlenül?
--

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.09.30. 08:37

Alghar írta:
t-oom írta:
nem is állítottam az ellenkezőjét... ;)
Mostanában direktben provokálsz szurkolókat vagy csak véletlenül?
provokálok...? nem én hangoztatom egész évben, hogy csak a technika miatt karcsú a teljesítmény... most akkor amiatt, vagy sem?

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.09.30. 08:39

Nigel Hill írta:Alonso is csak a Renaultnak köszönhette a két sovány VB címét, amivel úgy tűnik meg kell elégednie karrierje során :D
ez elég ovisra sikerült... :) dögöljön meg az én tehenem is... ha ettől jobban érzed magad, akkor legyen így! ;)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.09.30. 09:29

t-oom írta:
provokálok...? nem én hangoztatom egész évben, hogy csak a technika miatt karcsú a teljesítmény... most akkor amiatt, vagy sem?
Neked politikusnak kellene menned. Konkrét válasz soha nem érkezik, de a másikok basztatása az folyamatos. Kérdésre kérdés. Észosztás, aztán tipli

Olyan, mintha ellopták volna a nickedet, az egyik legnormálisabb arc voltál itt régen :szom01

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.09.30. 09:30

t-oom írta:
Nigel Hill írta:Alonso is csak a Renaultnak köszönhette a két sovány VB címét, amivel úgy tűnik meg kell elégednie karrierje során :D
ez elég ovisra sikerült... :) dögöljön meg az én tehenem is... ha ettől jobban érzed magad, akkor legyen így! ;)
Mert azt gondolod technikától függetlenül Alo ennyivel gyorsabb Kiminél? Nem tudom mennyire gondolod komolyan magad..

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.09.30. 09:52

srácok, itt mindenki mimóza lett...?

vegyük sorra, hogy mit írtam...

Balázs húzott engem, hogy Alo-Button páros esetén, mekkorát koppannék, ha Button lenne a világbajnok, és Alonso csak futottak még kategória...

erre én írtam, hogy jó pilótának tartom Buttont, de szerintem, ő is olyan pilóta, akinek ehhez szüksége van minden részlet tökéletes működéséhez, és mindez passzoljon a vezetési stílusához... (emlékeim szerint 2008-ban rendesen beleszürkült a Hondával a mezőny hátsó felébe... persze ehhez az is kellett, hogy a Honda feladta már rég azt az évet. majd jött a 2009-es év, ahol szépen bizonyította, hogy tud ő még vezetni... persze ehhez is szükség volt a Hondára.) nem kell velem egyetérteni, de ettől még lehet ez a véleményem... legalábbis én így gondolom. ezért Vettelhez hasonlítottam, mert jelenleg ő is ezt a kategóriát képviseli, hogy akkor megy jól, ha passzol a vezetési stílusához a technika.

majd jött Nigel, hogy akkor Kimi és Schumi is ilyen pilóta...

erre azt válaszoltam, hogy nem is állítottam az ellenkezőjét... (nem, mert nagy valószínűséggel ők is hasonló cipőben járhattak, járhatnak...)

majd erre jött az, hogy akkor Alonso se legyen már világbajnok...! hát jó, ne legyen... csak továbbra is a maximumot hozza ki a feneke alá rakott technikából... nekem ennyi elég lesz!

majd, hogy én basztatok mindenkit...! mivel, hogy leírtam a véleményem...?

ne vicceljünk már... véleményem csak lehet, hogy nem egyezik a Tietekkel az miért probléma?

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.09.30. 22:32

t-oom írta:srácok, itt mindenki mimóza lett...?
ne vicceljünk már... véleményem csak lehet, hogy nem egyezik a Tietekkel az miért probléma?
Négy éven át sírtál Vettel menetelése miatt...most hangosan röhögsz, azért mert kikap Ricciardotól. Szintén igyekszel minden egyes alkalommal belerúgni Kimibe, időnként Buttonba...egyetlen egy alkalmat sem hagytál ki az utóbbi időben. Ebben mi a vélemény és miért kellene, hogy szimpatikus legyen? Persze, gondolom nagy az öröm, hogy Alonso ennyivel veri Kimit, így aztán ezt be is kell szúrni a "véleményedbe".
Az meg már kb. a vicc kategória, hogy (az általam versenyzőként egyébként nem kedvelt) Schumi nem tud autót vezetni. Bár nyilván így van, hiszen azt csak Alonso tud a világon. Halleluja!

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.10.01. 00:35

Vettelbe minden egyes alkalommal bele fogok rúgni... ezt ezután is meg fogom tenni... én ilyen gyökér vagyok, ezt elismerem. Kimivel semmi bajom, többet vártam tőle, de ennyi... Massánál konstansabb... Button... kb 2 év óta az első hozzászólás, amiben megemlítettem.

kiforgatod a szavaim... én annyit mondtam, hogy ha nem fekszik a vas, akkor átlagos a teljesítmény... és igen, Schumi teljesítményére, a nyugdíjazásból visszatérve csöppet sem lehetett mondani, hogy überkirály full max!

de hangsúlyozom, ez csak az én véleményem, nem kell vele egyetérteni.

eni
gokartos
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2014.02.17. 07:28

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: eni » 2014.10.01. 07:56

Alghar írta:
Négy éven át sírtál Vettel menetelése miatt...most hangosan röhögsz, azért mert kikap Ricciardotól. Szintén igyekszel minden egyes alkalommal belerúgni Kimibe, időnként Buttonba...egyetlen egy alkalmat sem hagytál ki az utóbbi időben. Ebben mi a vélemény és miért kellene, hogy szimpatikus legyen? Persze, gondolom nagy az öröm, hogy Alonso ennyivel veri Kimit, így aztán ezt be is kell szúrni a "véleményedbe".
Az meg már kb. a vicc kategória, hogy (az általam versenyzőként egyébként nem kedvelt) Schumi nem tud autót vezetni. Bár nyilván így van, hiszen azt csak Alonso tud a világon. Halleluja!

Szerintem Kimit SENKI nem rugdossa. Úgy bánik vele mindenki, mint a hímes tojással. Pedig, ha valamikor, most aztán lehetne fikázni.

Viszont Te tényleg (szinte minden posztodban) megemlíted Alonsót.... Engem nem zavar, csak úgy mondom.... :mosoly:
Megértem, hogy kissé túlérzékenyek vagytok Kimire....

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.10.01. 08:36

eni írta:[
Megértem, hogy kissé túlérzékenyek vagytok Kimire....
full egyetértek.
nem arcoskodni akarok, de szerintem valaha az összes klasszispárharc közül a legKORREKTEBBEN a jelenlegi Alonso tábor kezeli itt a fórumon az ellentábort..

konkrétan senki nem basztatja, röhögi Kimit, sőt még mi próbáljuk jobbnak feltüntetni a dolgot mint ahogy kinéz néha.. gyakorlatilag Rocco egy jóízűt nem tudott veszekedni idén ,ami azért mindent elmond :D

pedig ez elvileg a habzó szájú Alonso tábor.. én egy kicsit büszke vagyok erre a táborra, úgy tűnik ezek a fanok elég érettek :)
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.10.01. 08:57

t-oom írta:
erre én írtam, hogy jó pilótának tartom Buttont, de szerintem, ő is olyan pilóta, akinek ehhez szüksége van minden részlet tökéletes működéséhez, és mindez passzoljon a vezetési stílusához...
Ezt tökéletesen jól látod, én Buttonosként is ugyanígy vagyok vele.

Különben nem értem itt a problémát. Kimi idén kikap, mint az állat, de amikor ott tartunk már, hogy notórikus Räikkönen-utálók (természetesen nem innen, más helyekről beszélek) olyanokat írnak, hogy na ez aztán tényleg nem a valós képessége szerinti eredmény, meg, hogy szinte sajnálják, az elég beszédes. Idén egyszerűen tényleg semmi nem jön össze neki. Nem fekszik neki az autó, kényes versenyló volt mindig. Amikor meg villanthatna, rendre valami feszt balul üt ki nála. Ezt az évet el kell engedni, az autó is semmirekellő, meg a szerencséje is.

Azt szerintem senki nem vitatja, aki már nézett akkoriban is F1-et, hogy a 2003-2005 közötti csúcsformás Räikkönen azért igen csúnyán megkergetné a mai élmenőket is akárhol, még ebben a takony lomszívóban ülve is.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.10.01. 09:31

vollebak írta:
t-oom írta: .
erre én írtam, hogy jó pilótának tartom Buttont, de szerintem, ő is olyan pilóta, akinek ehhez szüksége van minden részlet tökéletes működéséhez, és mindez passzoljon a vezetési stílusához...
Ezt tökéletesen jól látod, én Buttonosként is ugyanígy vagyok vele.

Különben nem értem itt a problémát. Kimi idén kikap, mint az állat, de amikor ott tartunk már, hogy notórikus Räikkönen-utálók (természetesen nem innen, más helyekről beszélek) olyanokat írnak, hogy na ez aztán tényleg nem a valós képessége szerinti eredmény, meg, hogy szinte sajnálják, az elég beszédes. Idén egyszerűen tényleg semmi nem jön össze neki. Nem fekszik neki az autó, kényes versenyló volt mindig. Amikor meg villanthatna, rendre valami feszt balul üt ki nála. Ezt az évet el kell engedni, az autó is semmirekellő, meg a szerencséje is.

Azt szerintem senki nem vitatja, aki már nézett akkoriban is F1-et, hogy a 2003-2005 közötti csúcsformás Räikkönen azért igen csúnyán megkergetné a mai élmenőket is akárhol, még ebben a takony lomszívóban ülve is.
Ma is. Az emberek hajlamosak a jót hamar elfeledni míg a szart kavargatni. Én ebben az életkor sztoriban nem hiszek, sőt az F1-hez a kor csak jól jön. Egyszerűen az ő tragédiája, és egyben a szurkolóié az, hogy csak "egyféle" autóval gyors ill. lassan szokik a szarhoz. Láttuk, hogy tavaly és tavalyelőtt is tudott menni és kergetni fiatalokat, 2013.09.30 és 2014.03.01 között szerintem nem veszítette el a képességeit. :mosoly: Ez az év már kuka, jól mondtad.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.10.01. 13:22

carlos78 írta:
full egyetértek.
nem arcoskodni akarok, de szerintem valaha az összes klasszispárharc közül a legKORREKTEBBEN a jelenlegi Alonso tábor kezeli itt a fórumon az ellentábort..

konkrétan senki nem basztatja, röhögi Kimit, sőt még mi próbáljuk jobbnak feltüntetni a dolgot mint ahogy kinéz néha.. gyakorlatilag Rocco egy jóízűt nem tudott veszekedni idén ,ami azért mindent elmond :D

pedig ez elvileg a habzó szájú Alonso tábor.. én egy kicsit büszke vagyok erre a táborra, úgy tűnik ezek a fanok elég érettek :)
Az év első negyedében volt egy kis "balhénk" asszem. De azt leszámítva senkinek nem lehet egy rossz szava se.

eni
gokartos
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2014.02.17. 07:28

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: eni » 2014.10.01. 14:38

carlos78 írta: full egyetértek.
nem arcoskodni akarok, de szerintem valaha az összes klasszispárharc közül a legKORREKTEBBEN a jelenlegi Alonso tábor kezeli itt a fórumon az ellentábort..

konkrétan senki nem basztatja, röhögi Kimit, sőt még mi próbáljuk jobbnak feltüntetni a dolgot mint ahogy kinéz néha.. gyakorlatilag Rocco egy jóízűt nem tudott veszekedni idén ,ami azért mindent elmond :D

pedig ez elvileg a habzó szájú Alonso tábor.. én egy kicsit büszke vagyok erre a táborra, úgy tűnik ezek a fanok elég érettek :)

Ó, hát én is nagyon büszke vagyok.... :)

Azért, a mi helyzetünkben könnyű "érettnek" lenni.... :) Ha szorosabb lenne a "verseny" kettejük között mi sem lennénk ennyire nyugodtak.
Tulajdonképpen én sokkal nagyobb siránkozásra számítottam Kimivel kapcsolatban.
És azon kívül, hogy Roccónak volt egy pár hónapig tartó vernyákolása.... :) nem sok említésre való dolog történt.
Szóval, ahhoz képest, amit vártam, jól viselik. Meglehet, jobban, mint én viselném..... :mosoly:

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.10.01. 18:48

http://www.f1vilag.hu/hirek/berger-lehe ... apatfonoke

Sok tényezős egyenlet ami egyenlőre bizonytalan lábakon áll. Összességében szívesen venném Bergert.
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.10.01. 20:49

eni írta: Viszont Te tényleg (szinte minden posztodban) megemlíted Alonsót....
Megemlítem Alonsot? Aztán milyen összefüggésben? Biztos a nagy Alonso-utálatban írtam hasonlókat (csak amikre emlékszem, de volt még)
Alghar írta:
Alonso ma ismét bizonyította, hogy a legösszetettebb pilóta a mezőnyben. Ennek az embernek nincs gyenge pontja. Ezzel a vassal bejönni a 2. helyen, le a kalappal.
Bandee írta: Zseniálisan jó versenyző, el kell ismerni. Elég ennyit írnom azt hiszem. Ahogy megy ezzel a szarhalommal, le a kalappal. (:p
Alghar írta:Pedig egyértelmű...úgyhogy csak csatlakozni tudok Bandihoz...
Alghar írta:Csak tudnám, hogy ezzel a fostalicskával hogyan kószál mindig ott az elejében. Le a kalappal.
De bizonyára én vagyok a hülye, hogy elismerem az ellenfelet. :pf02

eni
gokartos
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2014.02.17. 07:28

Re: McLaren Honda MP4-30

Hozzászólás Szerző: eni » 2014.10.02. 07:57

Alghar írta:
eni írta: Viszont Te tényleg (szinte minden posztodban) megemlíted Alonsót....
Megemlítem Alonsot? Aztán milyen összefüggésben? Biztos a nagy Alonso-utálatban írtam hasonlókat (csak amikre emlékszem, de volt még)
Alghar írta:
Alonso ma ismét bizonyította, hogy a legösszetettebb pilóta a mezőnyben. Ennek az embernek nincs gyenge pontja. Ezzel a vassal bejönni a 2. helyen, le a kalappal.
Bandee írta: Zseniálisan jó versenyző, el kell ismerni. Elég ennyit írnom azt hiszem. Ahogy megy ezzel a szarhalommal, le a kalappal. (:p
Alghar írta:Pedig egyértelmű...úgyhogy csak csatlakozni tudok Bandihoz...
Alghar írta:Csak tudnám, hogy ezzel a fostalicskával hogyan kószál mindig ott az elejében. Le a kalappal.
De bizonyára én vagyok a hülye, hogy elismerem az ellenfelet. :pf02

Lezárt