Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Beállítja-e Lewis Hamilton Michael Schumacher megdönthetetlennek hitt győzelmi rekordját?

1. Igen
4
80%
2. Nem
1
20%
 
Szavazatok száma: 5

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.09.27. 14:52

Ez a verseny minden volt csak nem egy jó futam. Vicc kategóriás bíráskodás, szerencsétlen önhibás ütközés Sainztól, Norrist kinthagyni az idők végezetéig balfaszság a csapat részéről, nem is írok mást.
Hami majd megnyeri a következő versenyeket, akkor mi van? Semmi.
Ehhh......
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2020.09.27. 14:58

Ritka unalmas es szar futam volt.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.09.27. 15:31

Dög unalmas, szar futam volt. Mondjuk szerintem ez a pálya az egyik legszarabb.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2020.09.27. 16:31

Redbull írta:
2020.09.27. 14:52
Ez a verseny minden volt csak nem egy jó futam. Vicc kategóriás bíráskodás, szerencsétlen önhibás ütközés Sainztól, Norrist kinthagyni az idők végezetéig balfaszság a csapat részéről, nem is írok mást.
Hami majd megnyeri a következő versenyeket, akkor mi van? Semmi.
Ehhh......
Nekem úgy tünt, hogy Norris még a Sainz ütközés elött elkezdett lassítani. Mintha nem találta volna a fokozatokat.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.09.27. 18:31

https://m4sport.hu/forma-1/cikk/2020/09 ... it-az-fia/

Megint felmerül a kérdés. Mi alapján döntöttek először?

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2020.09.27. 19:03

Phoebe írta:
2020.09.27. 18:31
https://m4sport.hu/forma-1/cikk/2020/09 ... it-az-fia/

Megint felmerül a kérdés. Mi alapján döntöttek először?
Lehet beszartak, hogy legközelebb milyen pólót vesz fel. :) Nevetséges ítéletek sora, mint szinte mindig.

Olvasom, hogy a kukker Domenicali lesz a F1 vajdája.. Még rosszabb lesz szerintem, mindig is egy idiótának tartottam.

Nagy kár és a nézők szempontjából tragikus, hogy a Verstappennek nincsen jobb autója. Albonozásnak se volt semmi értelme így utólag elmondhatjuk. Sőt, szerintem az Oconozásnak sem, amit tavaly előszeretettel csináltak Wéberék, mert semmi extrát nem látok tőle (már amikor nézem).

Ma egyébként egész normális volt a két riporter. Legalábbis együtt röhögtem velük azokon a szerencsétlen táblákon, amiket kerülgettek szerencsétlenek.. Rohadt jó volt, amikor Grozsán szétbaxta az egészet (:v Jó arc az az ember, nem is ő lett volna.. :mosoly: Szimbolizálta mekkora baromság volt az egész és mégis, annyi okos ember között egynek nem jutott eszébe, hogy megszüntessák. Összességében a ciriburi azokkal a táblákkal minden elmondott a sport jelenlegi állapotáról.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.09.27. 19:28

Bandee írta:
2020.09.27. 19:03
Phoebe írta:
2020.09.27. 18:31
https://m4sport.hu/forma-1/cikk/2020/09 ... it-az-fia/

Megint felmerül a kérdés. Mi alapján döntöttek először?
Lehet beszartak, hogy legközelebb milyen pólót vesz fel. :) Nevetséges ítéletek sora, mint szinte mindig.

Olvasom, hogy a kukker Domenicali lesz a F1 vajdája.. Még rosszabb lesz szerintem, mindig is egy idiótának tartottam.

Nagy kár és a nézők szempontjából tragikus, hogy a Verstappennek nincsen jobb autója. Albonozásnak se volt semmi értelme így utólag elmondhatjuk. Sőt, szerintem az Oconozásnak sem, amit tavaly előszeretettel csináltak Wéberék, mert semmi extrát nem látok tőle (már amikor nézem).

Ma egyébként egész normális volt a két riporter. Legalábbis együtt röhögtem velük azokon a szerencsétlen táblákon, amiket kerülgettek szerencsétlenek.. Rohadt jó volt, amikor Grozsán szétbaxta az egészet (:v Jó arc az az ember, nem is ő lett volna.. :mosoly: Szimbolizálta mekkora baromság volt az egész és mégis, annyi okos ember között egynek nem jutott eszébe, hogy megszüntessák. Összességében a ciriburi azokkal a táblákkal minden elmondott a sport jelenlegi állapotáról.
Én Kiss Norbit nagyon bírom, egyébként Nagy Danit. Kiss Norbi, lehet nem média képes, nem tud összeszedetten beszélni, de szerintem nagyon jó arc és néha spontán is. Volt hogy beültették F2-re is szakkomentátorkodni, átjött, hogy mennyire élvezi a versenyeket, olyan jókat szórakozott a saját trollkodásain. Simán megnéznék vele egy futamot. :D

Albon story no comment. Most is odavissza voltak tőle, hogy a mezőny kb. 2. legjobb autójával megelőzte az egyik Alfa Romeo-t. Hurrá, hatalmas teljesítmény. Egyébként tényleg nem rossz az előzésekben, de nézzük már meg miért kell előzgetnie, milyen autókat és milyen autóval. Ezt valahogy szeretik elfelejteni.

Horner egyébként dícsérte az időmérő után, amikor 1.1mp-t kapott Maxitól. Magukat teszik nevetségessé. Gasly mögé nem álltak be ennyire, ahogy anno Kvyat mögé sem, most érzésem szerint túlkompenzálnak. Talán amiatt is, mert nincs igazán jó csere alternatívájuk, ezért próbálják szépíteni, miért is jó nekik Albon.

Valamennyire biztos, hogy elfogult vagyok Albon témában, de elég pocsék azt megélni, hogy a versenyződ max. 3 tizedet kap időmérőn, van hogy kevesebbet (ezen persze jó pár helyet bukik a sűrű középmezőny miatt), futamon simán hozza a csapattársa tempóját, erre ki akarják rúgni, a másikat pedig 1.1mp lemaradásnál is pátyolgatják.

Ha jól tudom, van egy statisztika, hogy az idei időmérőkön, egy olyan szektor volt, ahol Albon jobban ment, mint Max, Spa-ban, az 1. szektorban szélárnyékozva. Ha ez elég a Red Bull-nak, egészségükre. Az a mázlijuk, hogy a Pink Merci nem tudja kihasználni a technikáját, a Meki és a Renault pedig nem tud még konstans 2-3. erő lenni. Rengeteg pontot buknának ezen.

Ocon tényleg elég szürke, ahhoz képest ahogy indult, vagy ahogy beharangozták mekkora tehetség.

Grosjean tényleg jó volt. :D Egyébként azt a kijelölést nem is értem, bizonyos szögekből kivitelezhetetlen, hogy szabályosan megkerüljék. Nevetséges ezért büntetni, előnyt sem szereztek vele.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.09.27. 19:52

KépKép

Nos ez mai nullázás nem jött jól a McLarennek. A Középmezőny szépen tömörül.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2020.09.27. 19:56

Phoebe írta:
2020.09.27. 19:28
Bandee írta:
2020.09.27. 19:03


Lehet beszartak, hogy legközelebb milyen pólót vesz fel. :) Nevetséges ítéletek sora, mint szinte mindig.

Olvasom, hogy a kukker Domenicali lesz a F1 vajdája.. Még rosszabb lesz szerintem, mindig is egy idiótának tartottam.

Nagy kár és a nézők szempontjából tragikus, hogy a Verstappennek nincsen jobb autója. Albonozásnak se volt semmi értelme így utólag elmondhatjuk. Sőt, szerintem az Oconozásnak sem, amit tavaly előszeretettel csináltak Wéberék, mert semmi extrát nem látok tőle (már amikor nézem).

Ma egyébként egész normális volt a két riporter. Legalábbis együtt röhögtem velük azokon a szerencsétlen táblákon, amiket kerülgettek szerencsétlenek.. Rohadt jó volt, amikor Grozsán szétbaxta az egészet (:v Jó arc az az ember, nem is ő lett volna.. :mosoly: Szimbolizálta mekkora baromság volt az egész és mégis, annyi okos ember között egynek nem jutott eszébe, hogy megszüntessák. Összességében a ciriburi azokkal a táblákkal minden elmondott a sport jelenlegi állapotáról.
Én Kiss Norbit nagyon bírom, egyébként Nagy Danit. Kiss Norbi, lehet nem média képes, nem tud összeszedetten beszélni, de szerintem nagyon jó arc és néha spontán is. Volt hogy beültették F2-re is szakkomentátorkodni, átjött, hogy mennyire élvezi a versenyeket, olyan jókat szórakozott a saját trollkodásain. Simán megnéznék vele egy futamot. :D

Albon story no comment. Most is odavissza voltak tőle, hogy a mezőny kb. 2. legjobb autójával megelőzte az egyik Alfa Romeo-t. Hurrá, hatalmas teljesítmény. Egyébként tényleg nem rossz az előzésekben, de nézzük már meg miért kell előzgetnie, milyen autókat és milyen autóval. Ezt valahogy szeretik elfelejteni.

Horner egyébként dícsérte az időmérő után, amikor 1.1mp-t kapott Maxitól. Magukat teszik nevetségessé. Gasly mögé nem álltak be ennyire, ahogy anno Kvyat mögé sem, most érzésem szerint túlkompenzálnak. Talán amiatt is, mert nincs igazán jó csere alternatívájuk, ezért próbálják szépíteni, miért is jó nekik Albon.

Valamennyire biztos, hogy elfogult vagyok Albon témában, de elég pocsék azt megélni, hogy a versenyződ max. 3 tizedet kap időmérőn, van hogy kevesebbet (ezen persze jó pár helyet bukik a sűrű középmezőny miatt), futamon simán hozza a csapattársa tempóját, erre ki akarják rúgni, a másikat pedig 1.1mp lemaradásnál is pátyolgatják.

Ha jól tudom, van egy statisztika, hogy az idei időmérőkön, egy olyan szektor volt, ahol Albon jobban ment, mint Max, Spa-ban, az 1. szektorban szélárnyékozva. Ha ez elég a Red Bull-nak, egészségükre. Az a mázlijuk, hogy a Pink Merci nem tudja kihasználni a technikáját, a Meki és a Renault pedig nem tud még konstans 2-3. erő lenni. Rengeteg pontot buknának ezen.

Ocon tényleg elég szürke, ahhoz képest ahogy indult, vagy ahogy beharangozták mekkora tehetség.

Grosjean tényleg jó volt. :D Egyébként azt a kijelölést nem is értem, bizonyos szögekből kivitelezhetetlen, hogy szabályosan megkerüljék. Nevetséges ezért büntetni, előnyt sem szereztek vele.
A redbull beleragadt abban a narrativaba amit maguk teremtettek hogy azt gondolják hogy minden bokorban lapul egy vettel melletamasztva egy 2010-es évek eleji redbull autó. És minden ami nem úgy sül el mint 2010-2013 másban keresik a hibát.

Értelmes emberek tudni kéne hogy ez a két opció együtt ritkán jön és ha jön is lehet valakinek jön egy még jobb pl Hamilton/Mercedes.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Hozzászólás Szerző: mudd » 2020.09.27. 20:10

Bandee írta:
2020.09.27. 14:58
Ritka unalmas es szar futam volt.
felvetelrol neztem, tiz perc alatt megvolt

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.09.27. 20:14

mudd írta:
2020.09.27. 20:10
Bandee írta:
2020.09.27. 14:58
Ritka unalmas es szar futam volt.
felvetelrol neztem, tiz perc alatt megvolt
Na ezaz.
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Hozzászólás Szerző: bertone » 2020.09.27. 21:05

Phoebe írta:
2020.09.27. 18:31
https://m4sport.hu/forma-1/cikk/2020/09 ... it-az-fia/

Megint felmerül a kérdés. Mi alapján döntöttek először?
Megnézték a felvételeket. Vétett a szabályok ellen? Igen. Ennyi.
A nem biztonságos kiengedés esetén (kerékcsere után) miért kap a versenyző büntetést?
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.09.27. 21:12

bertone írta:
2020.09.27. 21:05
Phoebe írta:
2020.09.27. 18:31
https://m4sport.hu/forma-1/cikk/2020/09 ... it-az-fia/

Megint felmerül a kérdés. Mi alapján döntöttek először?
Megnézték a felvételeket. Vétett a szabályok ellen? Igen. Ennyi.
A nem biztonságos kiengedés esetén (kerékcsere után) miért kap a versenyző büntetést?
Máshogy kérdezem. Ha van bizonyító erejű hangfelvétel, ami mellesleg nem top secret, hanem simán hozzáférhető, akkor ezt miért is nem mérlegelték már az első döntés meghozatalakor? Ha pedig, csak videó alapján döntenek, miért is módosítja, árnyalja a büntetést a rádiózás?

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Hozzászólás Szerző: bertone » 2020.09.27. 21:22

Phoebe írta:
2020.09.27. 21:12
bertone írta:
2020.09.27. 21:05


Megnézték a felvételeket. Vétett a szabályok ellen? Igen. Ennyi.
A nem biztonságos kiengedés esetén (kerékcsere után) miért kap a versenyző büntetést?
Máshogy kérdezem. Ha van bizonyító erejű hangfelvétel, ami mellesleg nem top secret, hanem simán hozzáférhető, akkor ezt miért is nem mérlegelték már az első döntés meghozatalakor? Ha pedig, csak videó alapján döntenek, miért is módosítja, árnyalja a büntetést a rádiózás?
Értettem elsőre is. :)

Szerintem, ahogy írtam, nem foglalkoztak a rádiózással. Csak aztán a csapatnak leesett, hogy így Hamilton közel került az egy futamos eltiltáshoz és ezért kezdtek ők mozgolódni és átvállalni valamennyit a büntetésből.
Hamiltonnak pontosan ismernie kell(ene) a szabályzatot. Ahogy mondani szokás: annak nem ismerete nem mentesít.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.09.27. 21:43

bertone írta:
2020.09.27. 21:22
Phoebe írta:
2020.09.27. 21:12


Máshogy kérdezem. Ha van bizonyító erejű hangfelvétel, ami mellesleg nem top secret, hanem simán hozzáférhető, akkor ezt miért is nem mérlegelték már az első döntés meghozatalakor? Ha pedig, csak videó alapján döntenek, miért is módosítja, árnyalja a büntetést a rádiózás?
Értettem elsőre is. :)

Szerintem, ahogy írtam, nem foglalkoztak a rádiózással. Csak aztán a csapatnak leesett, hogy így Hamilton közel került az egy futamos eltiltáshoz és ezért kezdtek ők mozgolódni és átvállalni valamennyit a büntetésből.
Hamiltonnak pontosan ismernie kell(ene) a szabályzatot. Ahogy mondani szokás: annak nem ismerete nem mentesít.
Esélyes, hogy ezt történt, érthető és logikus is a csapat részéről. Csak én azt várnám, hogy egy döntést kellő alapossággal hozzanak meg és nem utólag kozmetikázzák, hogy hopp lett újabb bizonyíték, ami egyébként számukra is simán hozzáférhető. Minden eszközük megvan a megfelelő döntéshozatalhoz. Ezért tartottam nevetségesnek azt is, amikor a Red Bull állt elő valamilyen bizonyító erejű felvétellel korábban. Az ilyen húzások eléggé aláássák szerintem az FIA hitelességét és tekintélyét (már, ha van még neki).

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2020.09.27. 21:47

bertone írta:
2020.09.27. 21:22
Phoebe írta:
2020.09.27. 21:12


Máshogy kérdezem. Ha van bizonyító erejű hangfelvétel, ami mellesleg nem top secret, hanem simán hozzáférhető, akkor ezt miért is nem mérlegelték már az első döntés meghozatalakor? Ha pedig, csak videó alapján döntenek, miért is módosítja, árnyalja a büntetést a rádiózás?
Értettem elsőre is. :)

Szerintem, ahogy írtam, nem foglalkoztak a rádiózással. Csak aztán a csapatnak leesett, hogy így Hamilton közel került az egy futamos eltiltáshoz és ezért kezdtek ők mozgolódni és átvállalni valamennyit a büntetésből.
Hamiltonnak pontosan ismernie kell(ene) a szabályzatot. Ahogy mondani szokás: annak nem ismerete nem mentesít.
Ha Monzában azt mondják, hogy nem volt elég ideje reagálni, még azt mondom oké. Ő állt az élen, tehát nincs kire mutogatni, hogy ő, aki előtted haladt, miért ment tovább akkor. (Giovinazzinál ugyanez nem áll meg)
Erre viszont semmiféle mentség nincs. Eleve, az egy alap dolog kéne legyen, hogy amíg megy az autó, addig nem parkolunk le vele sehova, és ha nem megy, akkor is a pálya szélén, lehetőleg a belső íven hagyjuk. Nem csak szabályilag, hanem puszta logika alapján is...

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2020.09.27. 22:05

Olvasgatom ki hogy látta ezt.
Lepődjünk meg. :D

FIA visszavonta a büntit 600 fölötti komment mocskólódás faszbúkon. ALH klub miért nincs? :D

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2020.09.27. 22:06

Redbull írta:
2020.09.27. 19:52


Nos ez mai nullázás nem jött jól a McLarennek. A Középmezőny szépen tömörül.
Ricsi szépen gyűjti a pontokat... ha így megy tovább, simán hozza a 4. helyet.

A vb cím meg továbbra sem kérdés.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2020.09.27. 22:20

t-oom írta:
2020.09.27. 22:06
Redbull írta:
2020.09.27. 19:52


Nos ez mai nullázás nem jött jól a McLarennek. A Középmezőny szépen tömörül.
Ricsi szépen gyűjti a pontokat... ha így megy tovább, simán hozza a 4. helyet.

A vb cím meg továbbra sem kérdés.
Próféta szóljon belőled! :mosoly:

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2020.09.27. 22:32

Schumixx írta:
2020.09.27. 22:05
Olvasgatom ki hogy látta ezt.
Lepődjünk meg. :D

FIA visszavonta a büntit 600 fölötti komment mocskólódás faszbúkon. ALH klub miért nincs? :D
Mit varsz? 90 futamgyozelem, az elmult 7 ev futamait szerintem 50 szazalekban o nyerte, a masik 30-at meg a csapattarsa. Ilyenkor mindig ez van es lasd be ez igy valoban szar. A sumacheri es vetteli ere kutyafasza ehhez kepest. Es meg nyomatja ezt az eleg megoszto blm harcat is a tobbi hulyeseggel egyetemben.

Nekem amugy semmi bajom vele sot a gyozelmeit is megerdemli, mert o a legjobb pilota szerintem. Kicsit rohejes neha ez a politikai harca es az onsajnaltatasa de en ezeket potcselekvesnek tekintem, ha mar a palyan nem kell igazan szenvednie. Keres mas gondot maganak. De szamara a legnagyobb veszteseg, hogy igy kell nyerjen. Mert egyebkent kepes lenne csataban is gyozedelmeskedni.. Szerintem az elso cime az igazi

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2020.09.27. 23:35

Bandee írta:
2020.09.27. 22:32
Mit varsz? 90 futamgyozelem, az elmult 7 ev futamait szerintem 50 szazalekban o nyerte, a masik 30-at meg a csapattarsa. Ilyenkor mindig ez van es lasd be ez igy valoban szar. A sumacheri es vetteli ere kutyafasza ehhez kepest. Es meg nyomatja ezt az eleg megoszto blm harcat is a tobbi hulyeseggel egyetemben.

Nekem amugy semmi bajom vele sot a gyozelmeit is megerdemli, mert o a legjobb pilota szerintem. Kicsit rohejes neha ez a politikai harca es az onsajnaltatasa de en ezeket potcselekvesnek tekintem, ha mar a palyan nem kell igazan szenvednie. Keres mas gondot maganak. De szamara a legnagyobb veszteseg, hogy igy kell nyerjen. Mert egyebkent kepes lenne csataban is gyozedelmeskedni.. Szerintem az elso cime az igazi
Semmit, igazad van.
Csak szar olvasni a sok undormányt.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2020.09.28. 08:40

Bandee írta:
2020.09.27. 22:32
... mert o a legjobb pilota szerintem...
Pontositva ő ül abban az autóban amire lassan egy évtizede a szabályokat szabták, melyben egyik napról a másikra találnak 50 lóerőt, ami minden ellene irányuló látszólagos szabálymódosításból is a legjobban jön ki...persze
Szivesen megnézném csapattárs mellett...mint pl. Tappen vagy más éhes fiatal Leclerc stb...nem pedig egy becsicskáztatott másodosztályú mellett
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Willy » 2020.09.28. 08:55

Bottas elárulta, kinek szánta „b*****tok meg” üzenetét
Úgy csinál, mintha átvette volna a vezetést a tabellán :pf03
Nagy teljesítmény, hogy a legjobb autóval annyi futamot nyer, mint gyengébb autóval Leclerc vagy Tappancs...
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2020.09.28. 09:03

Phoebe írta:
2020.09.27. 19:28
Bandee írta:
2020.09.27. 19:03


Lehet beszartak, hogy legközelebb milyen pólót vesz fel. :) Nevetséges ítéletek sora, mint szinte mindig.

Olvasom, hogy a kukker Domenicali lesz a F1 vajdája.. Még rosszabb lesz szerintem, mindig is egy idiótának tartottam.

Nagy kár és a nézők szempontjából tragikus, hogy a Verstappennek nincsen jobb autója. Albonozásnak se volt semmi értelme így utólag elmondhatjuk. Sőt, szerintem az Oconozásnak sem, amit tavaly előszeretettel csináltak Wéberék, mert semmi extrát nem látok tőle (már amikor nézem).

Ma egyébként egész normális volt a két riporter. Legalábbis együtt röhögtem velük azokon a szerencsétlen táblákon, amiket kerülgettek szerencsétlenek.. Rohadt jó volt, amikor Grozsán szétbaxta az egészet (:v Jó arc az az ember, nem is ő lett volna.. :mosoly: Szimbolizálta mekkora baromság volt az egész és mégis, annyi okos ember között egynek nem jutott eszébe, hogy megszüntessák. Összességében a ciriburi azokkal a táblákkal minden elmondott a sport jelenlegi állapotáról.
Albon story no comment. Most is odavissza voltak tőle, hogy a mezőny kb. 2. legjobb autójával megelőzte az egyik Alfa Romeo-t. Hurrá, hatalmas teljesítmény. Egyébként tényleg nem rossz az előzésekben, de nézzük már meg miért kell előzgetnie, milyen autókat és milyen autóval. Ezt valahogy szeretik elfelejteni.

Horner egyébként dícsérte az időmérő után, amikor 1.1mp-t kapott Maxitól. Magukat teszik nevetségessé. Gasly mögé nem álltak be ennyire, ahogy anno Kvyat mögé sem, most érzésem szerint túlkompenzálnak. Talán amiatt is, mert nincs igazán jó csere alternatívájuk, ezért próbálják szépíteni, miért is jó nekik Albon.
Na igen:) Mondjuk én nem hallottam ezt a Horneres sztorit, nem követem már annyira a dolgokat, de ez tényleg röhejes. (:u Tavaly amúgy volt egy ígéretes szakasz, amikor úgy tűnt talán közel lehet a Verstappenhez, de aztán ez elmúlt.

Mondjuk azt azért figyelembe kell venni ilyenkor, hogy Albon eleve balfasznak van ott tartva , de 1 sec az rengeteg tehát nem mentség. 1-3 tizeden belül lenne azt simán be lehetne tudni ilyesminek. Kvyat ennél sokkal jobb volt és most is jobb lenne szerintem.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Formula 1 VTB Russian Grand Prix 2020 Szeptember 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2020.09.28. 09:06

keF1r írta:
2020.09.28. 08:40
Bandee írta:
2020.09.27. 22:32
... mert o a legjobb pilota szerintem...
Pontositva ő ül abban az autóban amire lassan egy évtizede a szabályokat szabták, melyben egyik napról a másikra találnak 50 lóerőt, ami minden ellene irányuló látszólagos szabálymódosításból is a legjobban jön ki...persze
Szivesen megnézném csapattárs mellett...mint pl. Tappen vagy más éhes fiatal Leclerc stb...nem pedig egy becsicskáztatott másodosztályú mellett
Mikor leírtam a mondatot nekem is megvolt ez a gondolat, de azért hagytam így ,mert a tapasztalattal szerintem legyőzné őket, azzal együtt még jobb mint ezek. De persze jó lenne megtudni, csak szerintem ilyen nem lesz

Lezárt