2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Vissza vág a Mercedes a franci blamát követően?

1 Igen, Mercédesz győzelem születik
3
50%
2 Nem, a RedBull tovább szárnyal
2
33%
3 Más csapat húzza be a győzelmet
1
17%
 
Szavazatok száma: 6

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.06.27. 20:52

Lancelot írta:
2021.06.27. 17:40
Kurva unalmas futam volt amúgy. Igen-igen, tudom az volt a Hamilton érában is. De semmivel sem lesz nézhetőbb a Verstappen éra sem. Legfeljebb a Hamilton utálóknak. Amúgy gratulálok a Red Bulnak a fantasztikus járgányukhoz! A Mercedest úgy tűnik kiherélték az idei szabálymódosítások.
u
Igen. Igen-igen.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: 2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.06.27. 21:58

A gaslys topikba írtam ezt, de ide is beteszem, mert itt relevánsabb.

Pontosan a mai futam volt az, ami megmutatta, miért nem tartom akkora potenciálnak Leclerc-t. Rendkívül hajlamos a buta hibákra, és az az érdekes, hogy nem úgy, mint annak idején Verstappen. Verstappen esetében mindig érezni lehetett a 2018-as év első harmadában, amikor esett-kelt, hogy baj lesz abból, amit csinál. Benne volt az autó ideges mozgásában, hogy el fogja dobni, erőlteti, kapkod - és aztán be is jött, és akkor azt érezte az ember, hogy na, hát nem meglepő.

Leclerc-nél meg ezek a hibák a semmiből szoktak jönni. Tavaly is, a két egymást követő osztrák versenyen ezt csinálta. Az elsőn brillírozott, bejött másodiknak azzal a fostartály Ferrarival, hogy aztán a következő hétvégén a semmiből egy akkorát hibázzon az első körben a féktávon és csocsózza ki a csapattársát, amire még Maldonado is csak elismerően csettintett volna. Aztán megcsinálta ugyanezt a semmiből brainfart hibázást Szahírban is, akkor Pérezt és Verstappent rántotta magával. Leclerc karrierje tele van ilyen „hát ennek nem volt előjele” zúzásokkal, mégis a legtöbben el vannak ájulva a sráctól. Piszok gyors, nem mondom, de szerintem emiatt a semmiből hibázósdi hajlama miatt a büdös életben nem lesz belőle bajnok például egy Verstappennel vagy Norrisszal szemben.

Ma is vagy három olyan húzása volt, ami csak a szerencsén múlt, hogy nem vetett véget a versenyének. Monacóban is feleslegesen gyógyította a palánkba a Ferrarit a kvalin. Kicsit kezd ilyen Gilles Villeneuve-íze lenni a dolognak, hogy egy rakás ember, főleg a ferraris szurkolók odavannak érte, én meg azt érzem, hogy oké, gyors, mint az állat, de nem bajnokalkat, és sokszor olyan baromságokat csinál, hogy rossz nézni.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: 2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2021.06.27. 22:04

Bandee írta:
2021.06.27. 20:51
Pont olyan szar mint eddig volt, csak más megy az élen. Történés semmi.

Nincs olyan szerencsénk, hogy közel azonosak legyenek az autók. Ezt nem teszi szebbé, hogy a szerepeke cserélődtek, legalábbis a semleges szurkolóknak.

Ezen a versenyen hátul se történt semmi, pár dra előzés és Rikardo kergette Kimit 50 koron at.
Így! Korrekt.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: 2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.06.27. 22:06

vollebak írta:
2021.06.27. 16:50

Lando hozza, amit emberileg lehetséges, és mégis pontokat veszítettünk a Ferrarikkal szemben ma is, mert Ricci még mindig nem csinál szart se. Miatta fogjuk elbukni a konstruktőri harmadik helyet, rohadt dühítő.
https://hu.motorsport.com/f1/news/norri ... t/6615803/

A McLaren versenyzője, Lando Norris remek versenyt futva az ötödik helyen ért célba a stájer versenyen, ezt követően pedig azt mondta, hogy senkit nem akar jobban megverni korábbi csapattársánál, Carlos Sainznál.

Az én olvasatomban, ez finom tőrdöfés Ricsi bordái közé. Nem a saját csapattársát tartja a legyőzendőnek, hanem a korábbit. Lando kezd felnőni, már nem hülyéskedik állandóan, komolyan veszi a feladatát.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: 2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.06.27. 22:26



(:u
A kis Sumi felcsapott ipari kémnek.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: 2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.06.27. 22:29

Redbull írta:
2021.06.27. 22:26

(:u
A kis Sumi felcsapott ipari kémnek.
Lehet, hogy egy kényelmes ülést keresett... :)

https://gphirek.origo.hu/f1/20210627-f1 ... toban.html
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Phoebe 2021.06.27. 22:32-kor.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: 2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.06.27. 22:31

Redbull írta:
2021.06.27. 22:06

https://hu.motorsport.com/f1/news/norri ... t/6615803/

A McLaren versenyzője, Lando Norris remek versenyt futva az ötödik helyen ért célba a stájer versenyen, ezt követően pedig azt mondta, hogy senkit nem akar jobban megverni korábbi csapattársánál, Carlos Sainznál.

Az én olvasatomban, ez finom tőrdöfés Ricsi bordái közé. Nem a saját csapattársát tartja a legyőzendőnek, hanem a korábbit. Lando kezd felnőni, már nem hülyéskedik állandóan, komolyan veszi a feladatát.
Hűha. Nem is olyan finom tőrdöfés ez, hanem konkrét hadüzenet :D

Egyébként még amellett is érthető a Carlosszal szembeni ambíció, ha csak Ricciardót akarja még jobban demoralizálni ezzel a kijelentéssel. Carlos remekel a Ferrariban, hozza tőle, amit vártam: időmérőkön Leclerc a jobb, de a versenyeken sokszor más a helyzet. Nézd meg, hogy 8 futamon vagyunk túl, és mindössze 8 pont a különbség a két ferraris között úgy, hogy Carlos csapatot váltott a télen. Tartom továbbra is, hogy még az is benne van, hogy Sainz Leclerc előtt végez az összetettben az év végén.

Lando két évet húzott le Carlos mellett, a legjobb és legnagyobb referenciapont továbbra is az F1-es karrierjében Carlos, akiről most már egyre többen kezdik látni, hogy a mezőny egyik legjobbja, és sokáig alul volt értékelve. És igen, Norris nagyon jól fejlődik. Úgy maradt továbbra is kedvelhető, közvetlen figura, hogy közben azért már nem is a mindenen röhögcsélő kisiskolás. Nagyon jól alakul a srác minden szinten, elégedett vagyok a szurkolójaként.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: 2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.06.27. 22:34

vollebak írta:
2021.06.27. 22:31
Hűha. Nem is olyan finom tőrdöfés ez, hanem konkrét hadüzenet :D

Egyébként még amellett is érthető a Carlosszal szembeni ambíció, ha csak Ricciardót akarja még jobban demoralizálni ezzel a kijelentéssel. Carlos remekel a Ferrariban, hozza tőle, amit vártam: időmérőkön Leclerc a jobb, de a versenyeken sokszor más a helyzet. Nézd meg, hogy 8 futamon vagyunk túl, és mindössze 8 pont a különbség a két ferraris között úgy, hogy Carlos csapatot váltott a télen. Tartom továbbra is, hogy még az is benne van, hogy Sainz Leclerc előtt végez az összetettben az év végén.

Lando két évet húzott le Carlos mellett, a legjobb és legnagyobb referenciapont továbbra is az F1-es karrierjében Carlos, akiről most már egyre többen kezdik látni, hogy a mezőny egyik legjobbja, és sokáig alul volt értékelve. És igen, Norris nagyon jól fejlődik. Úgy maradt továbbra is kedvelhető, közvetlen figura, hogy közben azért már nem is a mindenen röhögcsélő kisiskolás. Nagyon jól alakul a srác minden szinten, elégedett vagyok a szurkolójaként.
A teljes interjút végig olvasva, szerintem kicsit többet láttok most ebbe, mint ami elhangzott. Aztán persze lehet én vagyok naív és Norris is "disznó".

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: 2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2021.06.27. 22:46

rdaneelolivaw írta:
2021.06.27. 16:55
Lökler mitől lett a verseny embere?
Már a futam elején tört-zúzott...
Ferrariban ül...?!

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: 2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.06.27. 22:46

vollebak írta:
2021.06.27. 22:31
Redbull írta:
2021.06.27. 22:06

https://hu.motorsport.com/f1/news/norri ... t/6615803/

A McLaren versenyzője, Lando Norris remek versenyt futva az ötödik helyen ért célba a stájer versenyen, ezt követően pedig azt mondta, hogy senkit nem akar jobban megverni korábbi csapattársánál, Carlos Sainznál.

Az én olvasatomban, ez finom tőrdöfés Ricsi bordái közé. Nem a saját csapattársát tartja a legyőzendőnek, hanem a korábbit. Lando kezd felnőni, már nem hülyéskedik állandóan, komolyan veszi a feladatát.
Hűha. Nem is olyan finom tőrdöfés ez, hanem konkrét hadüzenet :D

Egyébként még amellett is érthető a Carlosszal szembeni ambíció, ha csak Ricciardót akarja még jobban demoralizálni ezzel a kijelentéssel. Carlos remekel a Ferrariban, hozza tőle, amit vártam: időmérőkön Leclerc a jobb, de a versenyeken sokszor más a helyzet. Nézd meg, hogy 8 futamon vagyunk túl, és mindössze 8 pont a különbség a két ferraris között úgy, hogy Carlos csapatot váltott a télen. Tartom továbbra is, hogy még az is benne van, hogy Sainz Leclerc előtt végez az összetettben az év végén.

Lando két évet húzott le Carlos mellett, a legjobb és legnagyobb referenciapont továbbra is az F1-es karrierjében Carlos, akiről most már egyre többen kezdik látni, hogy a mezőny egyik legjobbja, és sokáig alul volt értékelve. És igen, Norris nagyon jól fejlődik. Úgy maradt továbbra is kedvelhető, közvetlen figura, hogy közben azért már nem is a mindenen röhögcsélő kisiskolás. Nagyon jól alakul a srác minden szinten, elégedett vagyok a szurkolójaként.
Igen, vállalható a srác. Tisztán és okosan versenyez. Sajnáltam ma, nem tudott harcolni Perezzel és Bottassal ezért menedzselte a pozícióját nagyon okosan. A jövő heti futamra egyel lágyabb gumikon futják a versenyt, más lesz mert 2 kerékcserére kell számítani, bár esős hétvégéről olvastam. Még a mai versenyhez. Carlos szerint akár az 5. helyet is megszerezhette volna, gondolja ő. Lando tartalékolt és volt még tempó a tarsolyában.
(:k
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: 2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2021.06.27. 22:49

9_46_20 írta:
2021.06.27. 17:40
rdaneelolivaw írta:
2021.06.27. 16:55
Lökler mitől lett a verseny embere?
Már a futam elején tört-zúzott...
Azért. :D

Gyanítom amúgy azért amiért szar ez az egész szavazás, ugyanis a nézők úgy szavaznak, hogy aki visszaesik de autója alapján mondjuk kötelező egy 3. Hely, és a végére visszajön a 3. Helyre az a nap embere.

Értelmetlen.

A nap embere a 33-as, 14-mpt adott a 7-szeres vb.-nek, plusz a csapattársát is fossa verte

De az átlag néző nem így nézi, a ferka 4. Erő, mindegy mi van. Visszaesett utolsónak, bejön a 4-nek? Akkor ő a nap embere.
Én is pont ugyanígy gondolom.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: 2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2021.06.27. 22:54

vollebak írta:
2021.06.27. 17:51
Lancelot írta:
2021.06.27. 17:36
Nem a saját zsírján van verve. Nem tudom láttad-e a csapttársához képest hol ment? Idén viszont a Red Bull sínautó. Emiatt Hamiltonnak maccs sem lesz ellen. Ugyanazt fogja átélni, mint Verstappen ezidáig. Egy Hamilton képességű csúcspilótának a lehető legnagyobb stressz lehet, ha nincs alatta nyerőképes technika.
Na, nehogy már Bottas legyen a mérce Hamiltonnak :D

A Red Bull semmivel sem sínautóbb, mint a Mercedes. Annyi van, hogy a Red Bull év elejétől fogva fej-fej mellett tud menni most már a Mercedesszl, nem Ausztria környékére találnak tempót, ahogy az elmúlt években. Mindig ez volt korábban. A Red Bull az év elején szerencsétlenkedett, Ausztriát Verstappen már megnyerte általában, Mexikó és Interlagos környékére pedig nagyjából tudták a Mercedes tempóját minden pályatípuson - csak addigra már mire mentek vele, miközben a Merci már jó ideje a következő évre fejlesztett.

Most azért ne dőljünk már a kardunkba, hogy Hamiltonnak kihívója van az év elejétől fogva. Ez a „maccsa sem lesz” is elég mókás egy huszonsokfutamos év nyolcadik versenye után, pláne Hamilton kapcsán. Te mindig oda szereted adni már a címeket másoknak, akiknek nem drukkolsz :D 2012-ben már a nyári szünetben odaadtad a címet Alonsónak, emlékszem :D

Annyi van Hamiltonnak, hogy melózni kell, nem pedig színészkedve belelihegni a mikrofonba egy időmérő után, ahogy szokta. 2016 óta nem szorították meg a bajnoki küzdelemben, 2-3 futamokkal az év vége előtt kényelmesen címeket nyert mindig. Ez idén nem lesz így, vért kell izzadnia, és igen, lehet, hogy nem lesz elég akkor sem, mert Verstappen nagyon komoly erő. De hogy a bajnokság már most lefutott, és hogy Hamilton alatt nincs nyerőképes technika - na ne :)
Lehet, hogy pont emiatt veszít Lulu! Az elmúlt 8 évben megszokta, hogy komoly kihívója sosincs...

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: 2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2021.06.27. 23:00

Nigel Hill írta:
2021.06.27. 18:41
Schumixx írta:
2021.06.27. 18:21
Azért Verstappen már most vezethetne akár vagy 70 pontal ha olyanok a körülmények.
Kiváncsi vagyok amikor utcahosszal nyeri majd az egyénit, a redbull meg a konstruktőrit látom-e még ezt az ugyanolyan autót. :)
Sőt gyengébb a redbull. :)
Az attól függ kinek fontosabb az idei év mint a 2022. A RB látzik, hogy gőzerővel dolgozik még az idei autón. A Mercedesnél mintha nem ezt látnám.
Szerintem a Mercinel is rajottek mostanra, hogy muszáj egy kicsit még tolni az idei vasat is, mert így blama lesz...

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: 2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2021.06.27. 23:04

Bandee írta:
2021.06.27. 20:51
Pont olyan szar mint eddig volt, csak más megy az élen. Történés semmi.

Nincs olyan szerencsénk, hogy közel azonosak legyenek az autók. Ezt nem teszi szebbé, hogy a szerepeke cserélődtek, legalábbis a semleges szurkolóknak.

Ezen a versenyen hátul se történt semmi, pár dra előzés és Rikardo kergette Kimit 50 koron at.

Russel autoja tul volt huzva szerintem.
Csak az első négy volt körön belül... Ez önmagáért beszél!

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: 2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2021.06.27. 23:08

vollebak írta:
2021.06.27. 21:58
A gaslys topikba írtam ezt, de ide is beteszem, mert itt relevánsabb.

Pontosan a mai futam volt az, ami megmutatta, miért nem tartom akkora potenciálnak Leclerc-t. Rendkívül hajlamos a buta hibákra, és az az érdekes, hogy nem úgy, mint annak idején Verstappen. Verstappen esetében mindig érezni lehetett a 2018-as év első harmadában, amikor esett-kelt, hogy baj lesz abból, amit csinál. Benne volt az autó ideges mozgásában, hogy el fogja dobni, erőlteti, kapkod - és aztán be is jött, és akkor azt érezte az ember, hogy na, hát nem meglepő.

Leclerc-nél meg ezek a hibák a semmiből szoktak jönni. Tavaly is, a két egymást követő osztrák versenyen ezt csinálta. Az elsőn brillírozott, bejött másodiknak azzal a fostartály Ferrarival, hogy aztán a következő hétvégén a semmiből egy akkorát hibázzon az első körben a féktávon és csocsózza ki a csapattársát, amire még Maldonado is csak elismerően csettintett volna. Aztán megcsinálta ugyanezt a semmiből brainfart hibázást Szahírban is, akkor Pérezt és Verstappent rántotta magával. Leclerc karrierje tele van ilyen „hát ennek nem volt előjele” zúzásokkal, mégis a legtöbben el vannak ájulva a sráctól. Piszok gyors, nem mondom, de szerintem emiatt a semmiből hibázósdi hajlama miatt a büdös életben nem lesz belőle bajnok például egy Verstappennel vagy Norrisszal szemben.

Ma is vagy három olyan húzása volt, ami csak a szerencsén múlt, hogy nem vetett véget a versenyének. Monacóban is feleslegesen gyógyította a palánkba a Ferrarit a kvalin. Kicsit kezd ilyen Gilles Villeneuve-íze lenni a dolognak, hogy egy rakás ember, főleg a ferraris szurkolók odavannak érte, én meg azt érzem, hogy oké, gyors, mint az állat, de nem bajnokalkat, és sokszor olyan baromságokat csinál, hogy rossz nézni.
Szerintem egy kicsivel jobb, mint Vettel... De ennyi. Én sem tartom vb alkatnak. Sainz inkább megerdemelne a vb címet, ha csak ab szorgalom számítana!

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2021.06.28. 08:24

"After winning the Styrian Grand Prix by a whopping 35 seconds, Max Verstappen wanted to put on a show for his team at their ‘home race’ at the Red Bull Ring. He opted for a strong burnout on the start/finish straight in front of the team, but the FIA aren’t happy about it.

With the cheeky manoeuvre being played on F1’s world feed, F1’s Race Director, Michael Masi said he looked at the burnout “as soon as it happened”.

“It was not an ideal situation,” Masi told media after the race, “which is why I spoke to the team immediately and told them accordingly that it’s something that would not be tolerated in the future.”

Bravó, csak így tovább! Miért nem szimuláljátok le PC-n a versenyeket, elég lenne hozzá 1-2 infomratikus...
szánalmas... :/

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: 2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Hozzászólás Szerző: trutya » 2021.06.28. 09:32

9_46_20 írta:
2021.06.28. 08:24
"After winning the Styrian Grand Prix by a whopping 35 seconds, Max Verstappen wanted to put on a show for his team at their ‘home race’ at the Red Bull Ring. He opted for a strong burnout on the start/finish straight in front of the team, but the FIA aren’t happy about it.

With the cheeky manoeuvre being played on F1’s world feed, F1’s Race Director, Michael Masi said he looked at the burnout “as soon as it happened”.

“It was not an ideal situation,” Masi told media after the race, “which is why I spoke to the team immediately and told them accordingly that it’s something that would not be tolerated in the future.”

Bravó, csak így tovább! Miért nem szimuláljátok le PC-n a versenyeket, elég lenne hozzá 1-2 infomratikus...
szánalmas... :/
idióták bmeg... :pf02
Kép

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: 2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.06.28. 15:17

9_46_20 írta:
2021.06.28. 08:24
"After winning the Styrian Grand Prix by a whopping 35 seconds, Max Verstappen wanted to put on a show for his team at their ‘home race’ at the Red Bull Ring. He opted for a strong burnout on the start/finish straight in front of the team, but the FIA aren’t happy about it.

With the cheeky manoeuvre being played on F1’s world feed, F1’s Race Director, Michael Masi said he looked at the burnout “as soon as it happened”.

“It was not an ideal situation,” Masi told media after the race, “which is why I spoke to the team immediately and told them accordingly that it’s something that would not be tolerated in the future.”

Bravó, csak így tovább! Miért nem szimuláljátok le PC-n a versenyeket, elég lenne hozzá 1-2 infomratikus...
szánalmas... :/
Show-t akarnak, de csak olyat, amit ők találnak ki. Ha valaki saját kútfőből dolgozik, azt nem tolerálják. Menjenek a 3,14csába!
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: 2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.06.28. 15:20

Mindeközben a MotoGP-ben.... A futamgyőztes ünnepel. :lol:



Úr Isten, a többiek még a pályán vannak, és mi lesz, ha elszabadul a golflabda vagy az ütő... (:m

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.06.28. 15:27

9_46_20 írta:
2021.06.28. 08:24
"After winning the Styrian Grand Prix by a whopping 35 seconds, Max Verstappen wanted to put on a show for his team at their ‘home race’ at the Red Bull Ring. He opted for a strong burnout on the start/finish straight in front of the team, but the FIA aren’t happy about it.

With the cheeky manoeuvre being played on F1’s world feed, F1’s Race Director, Michael Masi said he looked at the burnout “as soon as it happened”.

“It was not an ideal situation,” Masi told media after the race, “which is why I spoke to the team immediately and told them accordingly that it’s something that would not be tolerated in the future.”

Bravó, csak így tovább! Miért nem szimuláljátok le PC-n a versenyeket, elég lenne hozzá 1-2 infomratikus...
szánalmas... :/
Ide vezet ez a mindent átszövő, egymást tromfoló indentitás háború, mit BLM, (erőltetett) zöld propaganda, szivárványozás, gridboy, meetoo stb-stb.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: 2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.06.28. 17:03

Bandee írta:
2021.06.28. 15:27
9_46_20 írta:
2021.06.28. 08:24
"After winning the Styrian Grand Prix by a whopping 35 seconds, Max Verstappen wanted to put on a show for his team at their ‘home race’ at the Red Bull Ring. He opted for a strong burnout on the start/finish straight in front of the team, but the FIA aren’t happy about it.

With the cheeky manoeuvre being played on F1’s world feed, F1’s Race Director, Michael Masi said he looked at the burnout “as soon as it happened”.

“It was not an ideal situation,” Masi told media after the race, “which is why I spoke to the team immediately and told them accordingly that it’s something that would not be tolerated in the future.”

Bravó, csak így tovább! Miért nem szimuláljátok le PC-n a versenyeket, elég lenne hozzá 1-2 infomratikus...
szánalmas... :/
Ide vezet ez a mindent átszövő, egymást tromfoló indentitás háború, mit BLM, (erőltetett) zöld propaganda, szivárványozás, gridboy, meetoo stb-stb.
Ugye ez csak vicc volt?
Az apa férfi, a rezsi nő!

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.06.28. 17:12

bertone írta:
2021.06.28. 17:03
Bandee írta:
2021.06.28. 15:27


Ide vezet ez a mindent átszövő, egymást tromfoló indentitás háború, mit BLM, (erőltetett) zöld propaganda, szivárványozás, gridboy, meetoo stb-stb.
Ugye ez csak vicc volt?
Nem. Annak erős lenne.

Én így látom, nyilván nem 1:1, de ez a folyamatos megfelelési kényszer, fosóskodás, hogy nehogy a fősodortól lemaradjon az F1 sorozat, bizony ide is vezet. Jajj milyen veszélyes dolog ez, felesleges gumi és benzinégetés stb-stb. Mit szólnak majd ehhez.
10 éve se merült volna fel ilyen, 20 meg pláne, de akkor sok más egyéb sem. Ja és voltak grid girl- ök is, akik ma is szívesen lennének de hát ugye.. Grid boy meg.. Tiszta röhej

Nem megy jó irányba ez, de nem csak ez, hanem láthatóan a focit is elkapta a dolog.. Mindezt csak erősítik a nagyvállalatok, akik ugye itt is jelen vannak elég rendesen

De ez csak egy vélemény, lehet, csak a Masi egy idióta. Valami magyarázata viszont kell legyen, hogy korábban ez nem volt gond, most meg az.

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: 2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Button » 2021.06.28. 17:18

Bandee írta:
2021.06.28. 17:12
Nem. Annak erős lenne.

Én így látom, nyilván nem 1:1, de ez a folyamatos megfelelési kényszer, fosóskodás, hogy nehogy a fősodortól lemaradjon az F1 sorozat, bizony ide is vezet. Jajj milyen veszélyes dolog ez, felesleges gumi és benzinégetés stb-stb. Mit szólnak majd ehhez.
10 éve se merült volna fel ilyen, 20 meg pláne, de akkor sok más egyéb sem. Ja és voltak grid girl- ök is, akik ma is szívesen lennének de hát ugye.. Grid boy meg.. Tiszta röhej

Nem megy jó irányba ez, de nem csak ez, hanem láthatóan a focit is elkapta a dolog.. Mindezt csak erősítik a nagyvállalatok, akik ugye itt is jelen vannak elég rendesen

De ez csak egy vélemény, lehet, csak a Masi egy idióta. Valami magyarázata viszont kell legyen, hogy korábban ez nem volt gond, most meg az.
Majd amikor már üzemanyagot se fognak égetni csak akkuval mentjük a földet, akkor legalább már ezt sem kell néznem :mosoly:
Amúgy meg igaz.
Kép

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2021.06.28. 17:55

Bandee írta:
2021.06.28. 17:12
bertone írta:
2021.06.28. 17:03

Ugye ez csak vicc volt?
Nem. Annak erős lenne.

Én így látom, nyilván nem 1:1, de ez a folyamatos megfelelési kényszer, fosóskodás, hogy nehogy a fősodortól lemaradjon az F1 sorozat, bizony ide is vezet. Jajj milyen veszélyes dolog ez, felesleges gumi és benzinégetés stb-stb. Mit szólnak majd ehhez.
10 éve se merült volna fel ilyen, 20 meg pláne, de akkor sok más egyéb sem. Ja és voltak grid girl- ök is, akik ma is szívesen lennének de hát ugye.. Grid boy meg.. Tiszta röhej

Nem megy jó irányba ez, de nem csak ez, hanem láthatóan a focit is elkapta a dolog.. Mindezt csak erősítik a nagyvállalatok, akik ugye itt is jelen vannak elég rendesen

De ez csak egy vélemény, lehet, csak a Masi egy idióta. Valami magyarázata viszont kell legyen, hogy korábban ez nem volt gond, most meg az.
Gyanítom most valami olyan lehetett a baja, hogy túlságosan lelassított, és így valaki hátulról telibeverhette volna...

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: 2021 Stájer nagydíj - Spielberg, Junius 25 - 27

Hozzászólás Szerző: Willy » 2021.06.29. 04:40

Bandee írta:
2021.06.28. 15:27

Ide vezet ez a mindent átszövő, egymást tromfoló indentitás háború, mit BLM, (erőltetett) zöld propaganda, szivárványozás, gridboy, meetoo stb-stb.
Ez még csak a kezdet. Ha jövőre is két osztrák futam lesz, Stájer helyett Szájer nagydíjnak kell majd hívni. :hanyas:
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Lezárt