2021 Hungarian Grand Prix - Hungaroring, Julius 30 - Aug 01

Lezárt

Folytatódik-e Max és Lewis öldöklő párharca?

1. Igen, újból ütköznek
1
20%
2. Nem, elkerülik egymást
3
60%
3. Igen, a RedBull a fehér asztalon harcol tovább
1
20%
4. Nem, a RedBull nem viszi jogi útra a Silverstone-i incidenst
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 5

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: 2021 Hungarian Grand Prix - Hungaroring, Julius 30 - Aug 01

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.08.05. 16:49

vollebak írta:
2021.08.05. 15:00
Redbull írta:
2021.08.05. 14:38
A futamon Lewis és Max helycseréje az probléma mentes volt? Nem láttam a futamnak ezt a részét.
Teljesen problémamentes volt, mert nem is találkoztak :)

Hamilton alávágott, egy körrel előbb cserélt kereket, mint Max, aki már csak mögé tudott visszajönni a pályára a saját cseréje után.
Értem, és köszönöm szépen. 😀
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: 2021 Hungarian Grand Prix - Hungaroring, Julius 30 - Aug 01

Hozzászólás Szerző: Button » 2021.08.09. 18:36

Lancelot írta:
2021.08.04. 15:15
A futamot élőben csak az újraindításig láttam ugyanis vendégségben voltunk és nem szerettem volna a vendéglátók türelmével visszaélni. Csak az éjszakai ismétlést láttam. Meg is lepődtem.

Ugyanis meg voltam róla győződve, hogy Hamilton az elcseszett gumiválasztása miatt szart sem ér el. Aztán láttam mi történt. Érthetetlennek láttam, hogy Alonsoval annyit kínlódott. Ott ment el a futamgyőzelme. Sajnáltam.

De látom itt egyes számú közellenséggé vált. Olyan stílusban olavasok itt róla mindenkitől, hogy a kedvem is elment attól, hogy gyakori látogató legyek erre. Már meghaladja az utálata a Räikkönnennel szembeni azon utálatot, mikor még Tarzaan és Clyde, Nándi, stb. voltak itt a hangadók. Szerencsére a munkám miatt sem tudok amúgy sem erre járni nagyon, így legalább nem látom azt a mocskolódás - cunamit, amit kap.

További kellemes Hamilton fikázást tehát mindenkinek!
Laci, semmiképpen ne add fel, mert szükség van Rád :mosoly:
Igen, én is úgy érzem, hogy kicsit túlzás az egész ami Hamilton ellen zajlik.
De... a fórum sajnos így is csak árnyéka önmagának.. Ha ilyen alakok (Mint Te :))a háttérbe vonulnak, akkor annyi..
Nem győzedelmeskedik a "másik" oldal, hanem roló.. ezt kell felfogni.
És nem a politika topik miatt lesz egy f1 fórum f1 fórum.
Magam is emiatt próbálok, bár igen gyengén, jelen lenni, szintén önmagam árnyékaként :mrgreen:
Kép

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: 2021 Hungarian Grand Prix - Hungaroring, Julius 30 - Aug 01

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.08.09. 21:04

Button írta:
2021.08.09. 18:36
Lancelot írta:
2021.08.04. 15:15
A futamot élőben csak az újraindításig láttam ugyanis vendégségben voltunk és nem szerettem volna a vendéglátók türelmével visszaélni. Csak az éjszakai ismétlést láttam. Meg is lepődtem.

Ugyanis meg voltam róla győződve, hogy Hamilton az elcseszett gumiválasztása miatt szart sem ér el. Aztán láttam mi történt. Érthetetlennek láttam, hogy Alonsoval annyit kínlódott. Ott ment el a futamgyőzelme. Sajnáltam.

De látom itt egyes számú közellenséggé vált. Olyan stílusban olavasok itt róla mindenkitől, hogy a kedvem is elment attól, hogy gyakori látogató legyek erre. Már meghaladja az utálata a Räikkönnennel szembeni azon utálatot, mikor még Tarzaan és Clyde, Nándi, stb. voltak itt a hangadók. Szerencsére a munkám miatt sem tudok amúgy sem erre járni nagyon, így legalább nem látom azt a mocskolódás - cunamit, amit kap.

További kellemes Hamilton fikázást tehát mindenkinek!
Laci, semmiképpen ne add fel, mert szükség van Rád :mosoly:
Igen, én is úgy érzem, hogy kicsit túlzás az egész ami Hamilton ellen zajlik.
De... a fórum sajnos így is csak árnyéka önmagának.. Ha ilyen alakok (Mint Te :))a háttérbe vonulnak, akkor annyi..
Nem győzedelmeskedik a "másik" oldal, hanem roló.. ezt kell felfogni.
És nem a politika topik miatt lesz egy f1 fórum f1 fórum.
Magam is emiatt próbálok, bár igen gyengén, jelen lenni, szintén önmagam árnyékaként :mrgreen:
Isten ments, hogy passzivitásba vonulj barátom. Nekem hiányoznál.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Lezárt