Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Egyszerű kérdés: ki szerez több pontot?

Hamilton
5
71%
Verstappen
2
29%
 
Szavazatok száma: 7

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.11.20. 19:01

A két aspiráns megint egyedül maradt segítség szempontjából, mert bár Bottas ott van de megint nem lett 2., Perez meg teljesen eltűnt kicsit gynús, hogy autó baja is van.

Kíváncsi vagyok, hogy Verstappen hogyan kezeli majd a helyzetet. Pár pár hete még nagyon jól nézett ki minden, most meg csalogatják a szájából a Maasdamert. Nem kizárt egy kis csimbumm cirkusz. Gyanítom most fog kiderülni, mennyire is érett meg valójában
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bandee 2021.11.20. 19:10-kor.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.11.20. 19:09

vollebak írta:
2021.11.20. 18:24
Button írta:
2021.11.20. 16:16


Gasly révén mindenképpen ;)

Ellenben a 11. hely akkor sem magyarázható. De tudom, hogy majd megteszed :mosoly:
Szarul ment. És?

Kezd egy kicsit fárasztó lenni az, srácok, hogy rendszeresen számon vagyok számon kérve Pérez kapcsán. Normálisnak tartom emberileg, meg nem vagyok hajlandó wégéék miatt köpködni, mint ahogy itt azt elméletileg kéne (mert ugye sokat tehet arról bármelyik versenyző, hogy egy közép-európai kis ország tévés kommentátorai éppen mennyit vagy mennyit nem és hogyan beszélnek róla). A Pérezzel kapcsolatos hozzállásom amolyan reakciós jellegű az itteni megítélése miatt, miután elkezdődött itt tavaly, hogy dafke utálni kell, mert a wégé. Ettől még nem vagyok se a teljesítményfelelőse, se a sajtósa.

Én azért írtam most külön neked, mert a múltkor hitetlenkedtél, meg forgattad ki, amikor azt állítottam, hogy túlértékeled Gasly évét. Ma is bebizonyosodott, amit akkor írtam: ez az AT kurva gyors autó, és már nem először tisztán harmadik erő tempó alapján = heroikusabbnak festitek le ezért Gasly évét. Nem, nem Gasly révén harmadik erő csak ez a kocsi. Mert akkor ezzel az erővel meg a Red Bull is csak Verstappen révén van ott, ahol. Gaslynak jó éve van, de kurva jó autója is van hozzá.

Nem kell erre (meg úgy semmire sem) pérezezéssel reagálni, akkor sem, ha utálod a csikánót, mert szerinted Gasly helyén ül. A fent említettek mellett a Red Bull HR-ese sem vagyok ;)
Bővebben nem folynék bele, de szerintem inkább arról van szó, hogy év elején nagy várakozásokkal voltál iránta és bizonygattad, meg azóta többször is, hogy menyivel jobban jártak Perezzel Markóék. De az idő egyelőre nem igazolja ezt, vagyis csak nagyon ritkán. Szóval ezt kérik rajtad számon.

Most biztosan ki lehetne mutatni, hogy de arányosan több pontja van (nem tudom) meg néha érzésre jobb, de összességében szerintem is, semmivel nem tesz többet az egészhez mint elődei, mert lásd most se tud segíteni és több, mint 1 mp a hátránya ami ezen a szinten brutál. Hány futam volt idén, amikor tudott segíteni a csapatának? Én annyira nem követem már, de most ősszel aktívabban néztem a futamokat és Mexikón kívül nem jut eszembe több helyszín, hozzáteszem Mexikóban is csak ijesztgetett. Volt év közben amikor Verstappen segítségére volt? Talán Baku lett volna még amikor át kell adja a helyet de ott meg ugye végül nem kellett.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.11.20. 19:15

Bandee írta:
2021.11.20. 19:01
A két aspiráns megint egyedül maradt segítség szempontjából, mert bár Bottas ott van de megint nem lett 2., Perez meg teljesen eltűnt kicsit gynús, hogy autó baja is van.

Kíváncsi vagyok, hogy Verstappen hogyan kezeli majd a helyzetet. Pár pár hete még nagyon jól nézett ki minden, most meg csalogatják a szájából a Maasdamert. Nem kizárt egy kis csimbumm cirkusz. Gyanítom most fog kiderülni, mennyire is érett meg valójában
Ha lerajtolná függönylábút...meddig tudná tartani ezzel a tempokülönbséggel...
mire gondolsz? dugovicsozzon az első kanyarban? elég nagy faszság lenne...de én nem tudok a fejével gondolkodni
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.11.20. 19:19

Nigel Hill írta:
2021.11.20. 18:55
Szerintem felesleges lefutni a VB szempontjából az utolsó futamokat. Az űrautó ellen nincs esélye a kisgyereknek. Csak egy Hamilton DNF mentheti meg (ami kijárna már az idei malacok után). Akkor viszont 10 évig azt kellene hallgatni h csak a dnf miatt nyert max. Ennyi. Inkább adjuk oda a VB címet lajosnak megint, ünnepeljék a fanjaik megint úgysem volt unalmas még, nem láttuk eleget. :hanyas:
Most miért nem temeti itt lovaginánk függönylábú kedvencét? (:u (:u (:u
nagy a kussss... fél sec/kör...minden a legnagyobb rendben...hogy honnan is jön ez azt nem firtatja senki...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.11.20. 19:30

Bandee írta:
2021.11.20. 19:09
Bővebben nem folynék bele, de szerintem inkább arról van szó, hogy év elején nagy várakozásokkal voltál iránta és bizonygattad, meg azóta többször is, hogy menyivel jobban jártak Perezzel Markóék. De az idő egyelőre nem igazolja ezt, vagyis csak nagyon ritkán. Szóval ezt kérik rajtad számon.

Most biztosan ki lehetne mutatni, hogy de arányosan több pontja van (nem tudom) meg néha érzésre jobb, de összességében szerintem is, semmivel nem tesz többet az egészhez mint elődei, mert lásd most se tud segíteni és több, mint 1 mp a hátránya ami ezen a szinten brutál. Hány futam volt idén, amikor tudott segíteni a csapatának? Én annyira nem követem már, de most ősszel aktívabban néztem a futamokat és Mexikón kívül nem jut eszembe több helyszín, hozzáteszem Mexikóban is csak ijesztgetett. Volt év közben amikor Verstappen segítségére volt? Talán Baku lett volna még amikor át kell adja a helyet de ott meg ugye végül nem kellett.
Bővebben én sem mennék bele, mert már többször kifejtettem, hogy látom, de igen, összességében Pérez határozottan a legjobb második red bullos Ricciardo óta. Annak ellenére is, hogy nyilvan elmarad attól, amit vártam tőle. De ezt is leírtam már, hogy nem úgy teljesít, ahogy gondoltam. Nehéz vezetni a Red Bullt, meg még mindig sokkal jobb, mint mondjuk Ricciardo a McLarenben, de ezek nem kifogások, legfeljebb adalékok. És mivel tényleg beszéltem Timivel is már, hogy Pérez bár jobb az elődeinél, amit vártam tőle, azt nem tudta eddig, nem értem, miért kell úgy rugózni Pérezen, mintha tényleg a sajtósa lennék :)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.11.20. 19:38

Button írta:
2021.11.20. 18:43
vollebak írta:
2021.11.20. 18:24


Szarul ment. És?

Kezd egy kicsit fárasztó lenni az, srácok, hogy rendszeresen számon vagyok számon kérve Pérez kapcsán. Normálisnak tartom emberileg, meg nem vagyok hajlandó wégéék miatt köpködni, mint ahogy itt azt elméletileg kéne (mert ugye sokat tehet arról bármelyik versenyző, hogy egy közép-európai kis ország tévés kommentátorai éppen mennyit vagy mennyit nem és hogyan beszélnek róla). A Pérezzel kapcsolatos hozzállásom amolyan reakciós jellegű az itteni megítélése miatt, miután elkezdődött itt tavaly, hogy dafke utálni kell, mert a wégé. Ettől még nem vagyok se a teljesítményfelelőse, se a sajtósa.

Én azért írtam most külön neked, mert a múltkor hitetlenkedtél, meg forgattad ki, amikor azt állítottam, hogy túlértékeled Gasly évét. Ma is bebizonyosodott, amit akkor írtam: ez az AT kurva gyors autó, és már nem először tisztán harmadik erő tempó alapján = heroikusabbnak festitek le ezért Gasly évét. Nem, nem Gasly révén harmadik erő csak ez a kocsi. Mert akkor ezzel az erővel meg a Red Bull is csak Verstappen révén van ott, ahol. Gaslynak jó éve van, de kurva jó autója is van hozzá.

Nem kell erre (meg úgy semmire sem) pérezezéssel reagálni, akkor sem, ha utálod a csikánót, mert szerinted Gasly helyén ül. A fent említettek mellett a Red Bull HR-ese sem vagyok ;)
Nézd, ez az egész nézőpont kérdése.
Amikor nincs a Tauri sehol, akkor nem jön képbe a sztori, amikor jobban mennek, akkor rögtön a Tauri a harmadik erő Szerinted (és persze nem Gasly érdeme, ez evidens :D).
Ezt itt és most Te hoztad elő, én csak reflektáltam.
Azért az a verda összetettben most is a hatodik, szeretném jelezni, örülök, hogy Szerinted általában a harmadik :D

"Wégéék" nem tudom hogyan jönnek a képbe, én a magam véleményét írom, nekem már akkor Gasly volt a kedvencem amikor észre sem vették még (ha nem hiszed nézd meg mikor nyitottam a topikját) :mosoly:
Én amúgy nem utálom Perezt, úgy általában senkit nem utálok ;)
Nem, ez nem igaz. Én azt írtam, és tartom is, hogy nem egyszer előfordult, hogy simán harmadik erő volt. Például ma is.

Az meg, hogy hatodikak csak, azért van, mert Tsunoda egy kutyaütő. Gasly pontjainak a negyedét sem tudta hozni, ehhez sok kommentár nem kell. Lényegében egyversenyzős csapat vagytok. Ezért mosolyogtam meg mindig, amikor Dankson nagyon védte Ricciardo pocsék teljesítményét, hogy hát Norrisra szabott a kocsi, meg idő kell, de a semmirekellő és ráadásul újonc Tsunoda kapcsán ezek az érvek sosem jöttek elő, mert ott mindig hőstett volt Gasly eredménye (“szuperjapó megint helyre téve”, meg ilyesmik).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vollebak 2021.11.20. 19:39-kor.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.11.20. 19:38

keF1r írta:
2021.11.20. 19:15
Bandee írta:
2021.11.20. 19:01
A két aspiráns megint egyedül maradt segítség szempontjából, mert bár Bottas ott van de megint nem lett 2., Perez meg teljesen eltűnt kicsit gynús, hogy autó baja is van.

Kíváncsi vagyok, hogy Verstappen hogyan kezeli majd a helyzetet. Pár pár hete még nagyon jól nézett ki minden, most meg csalogatják a szájából a Maasdamert. Nem kizárt egy kis csimbumm cirkusz. Gyanítom most fog kiderülni, mennyire is érett meg valójában
Ha lerajtolná függönylábút...meddig tudná tartani ezzel a tempokülönbséggel...
mire gondolsz? dugovicsozzon az első kanyarban? elég nagy faszság lenne...de én nem tudok a fejével gondolkodni
Az időmérős előny gyakran nem átmenthető futamra, gondolj csak Mexikóra. Holnap teljesen más kép is lehet..
Nem gondolok konkrétan semmire, de lehet benne egy csalódás, egy idegesség, hogy kezd kicsúszni a kezéből a dolog ami elég jól nézett ki még két hete.. Ezt tudni kell kezelni, ha lesz egy necces helyzet, esetleg elborulhat az agya mint pár éve is jellemző volt rá. Nyilván ha nem sikerül a rajt és elmegy a Merci a picsába akkor ez nem opció de ha csatára kerül a sor, nem vagyok benne biztos, hogy nem lesz botrány belőle. Ez a hátralévő két futamra is áll. Szerintem most ő került mentális hátrányba annak ellenére, hogy ő vezet

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.11.20. 19:52

Bandee írta:
2021.11.20. 19:38
keF1r írta:
2021.11.20. 19:15


Ha lerajtolná függönylábút...meddig tudná tartani ezzel a tempokülönbséggel...
mire gondolsz? dugovicsozzon az első kanyarban? elég nagy faszság lenne...de én nem tudok a fejével gondolkodni
Az időmérős előny gyakran nem átmenthető futamra, gondolj csak Mexikóra. Holnap teljesen más kép is lehet..
Nem gondolok konkrétan semmire, de lehet benne egy csalódás, egy idegesség, hogy kezd kicsúszni a kezéből a dolog ami elég jól nézett ki még két hete.. Ezt tudni kell kezelni, ha lesz egy necces helyzet, esetleg elborulhat az agya mint pár éve is jellemző volt rá. Nyilván ha nem sikerül a rajt és elmegy a Merci a picsába akkor ez nem opció de ha csatára kerül a sor, nem vagyok benne biztos, hogy nem lesz botrány belőle. Ez a hátralévő két futamra is áll. Szerintem most ő került mentális hátrányba annak ellenére, hogy ő vezet
Majd meglátjuk.
Attól hogy tappennek szurkolok nekem nem fog osztani vagy szorozni akármelyik is lesz a VB...a nap ugyanúgy kel majd fel (:n
de ne ütközéssel és ne csalással dőljön el mert azt viszont nem szeretném (:t
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Button » 2021.11.20. 19:59

vollebak írta:
2021.11.20. 19:38
Button írta:
2021.11.20. 18:43


Nézd, ez az egész nézőpont kérdése.
Amikor nincs a Tauri sehol, akkor nem jön képbe a sztori, amikor jobban mennek, akkor rögtön a Tauri a harmadik erő Szerinted (és persze nem Gasly érdeme, ez evidens :D).
Ezt itt és most Te hoztad elő, én csak reflektáltam.
Azért az a verda összetettben most is a hatodik, szeretném jelezni, örülök, hogy Szerinted általában a harmadik :D

"Wégéék" nem tudom hogyan jönnek a képbe, én a magam véleményét írom, nekem már akkor Gasly volt a kedvencem amikor észre sem vették még (ha nem hiszed nézd meg mikor nyitottam a topikját) :mosoly:
Én amúgy nem utálom Perezt, úgy általában senkit nem utálok ;)
Nem, ez nem igaz. Én azt írtam, és tartom is, hogy nem egyszer előfordult, hogy simán harmadik erő volt. Például ma is.

Az meg, hogy hatodikak csak, azért van, mert Tsunoda egy kutyaütő. Gasly pontjainak a negyedét sem tudta hozni, ehhez sok kommentár nem kell. Lényegében egyversenyzős csapat vagytok. Ezért mosolyogtam meg mindig, amikor Dankson nagyon védte Ricciardo pocsék teljesítményét, hogy hát Norrisra szabott a kocsi, meg idő kell, de a semmirekellő és ráadásul újonc Tsunoda kapcsán ezek az érvek sosem jöttek elő, mert ott mindig hőstett volt Gasly eredménye (“szuperjapó megint helyre téve”, meg ilyesmik).
Egy szó mint száz. Talán egy Tauri nem kéne hogy a RB előtt legyen (pláne kettő, a "kutyaütő" is ott van), hiszen Ver bizonyítja, hogy a RB jobb kocsi (tiszta szerencse ez nekem :D)
Nyilván ez a futamon majd rendeződik, de időmérőn is érdekes.
(Jajj, ezzel megint Csikó ellen voltam :D)
Kép

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.11.20. 20:31

keF1r írta:
2021.11.20. 19:52
Bandee írta:
2021.11.20. 19:38


Az időmérős előny gyakran nem átmenthető futamra, gondolj csak Mexikóra. Holnap teljesen más kép is lehet..
Nem gondolok konkrétan semmire, de lehet benne egy csalódás, egy idegesség, hogy kezd kicsúszni a kezéből a dolog ami elég jól nézett ki még két hete.. Ezt tudni kell kezelni, ha lesz egy necces helyzet, esetleg elborulhat az agya mint pár éve is jellemző volt rá. Nyilván ha nem sikerül a rajt és elmegy a Merci a picsába akkor ez nem opció de ha csatára kerül a sor, nem vagyok benne biztos, hogy nem lesz botrány belőle. Ez a hátralévő két futamra is áll. Szerintem most ő került mentális hátrányba annak ellenére, hogy ő vezet
Majd meglátjuk.
Attól hogy tappennek szurkolok nekem nem fog osztani vagy szorozni akármelyik is lesz a VB...a nap ugyanúgy kel majd fel (:n
de ne ütközéssel és ne csalással dőljön el mert azt viszont nem szeretném (:t
Pontosan ez a lényeg. Tiszta, sportszerű legyen a vége.
Győzzön a jobb.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.11.20. 22:01

Két különös hírt olvasok az időmérőt követően:

1. Három versenyzőt idéztek be a sportfelügyelők a Katari Nagydíj időmérője után, mert nem lassítottak le kellően egy sárga zászlós jelzésnél. Ha vétkesnek találják Max Verstappent, Valtteri Bottast, illetve Carlos Sainz Jr.-t, elveszíthettek a kvalifikáción megszerzett rajtpozíciójukat.

2. Vettel azt gyanítja, Verstappen miatt vonták vissza a sárga zászlókat az időmérőn.

Szerintem: hagyjuk őket versenyezni.
(:v
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.11.20. 22:12

Kép

Ezek szerint nem végleges rajtsorrend.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.11.21. 08:20

Redbull írta:
2021.11.20. 22:01
Két különös hírt olvasok az időmérőt követően:

1. Három versenyzőt idéztek be a sportfelügyelők a Katari Nagydíj időmérője után, mert nem lassítottak le kellően egy sárga zászlós jelzésnél. Ha vétkesnek találják Max Verstappent, Valtteri Bottast, illetve Carlos Sainz Jr.-t, elveszíthettek a kvalifikáción megszerzett rajtpozíciójukat.

2. Vettel azt gyanítja, Verstappen miatt vonták vissza a sárga zászlókat az időmérőn.

Szerintem: hagyjuk őket versenyezni.
(:v
Azért a kettő kicsit ellentmond egymásnak.
A videóban úgy láttam, leng a sárga zászló. Nem tudom anno Hamilton milyen büntetést kapott erre, de Verstappennek is kijár annyi.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.11.21. 13:37

Max 5 rajthely, Bottas 3 rajthely, Sainz semmi. :shock:

https://m4sport.hu/forma-1/cikk/2021/11 ... rasoroltak


Ha szimpa sárgáért 3-at kapott Bottas, Sainz miért nem kapott semmit, ha egyébként őt is vizsgálták, gondolom nem ok nélkül?

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.11.21. 13:47

Egyébként kiváncsi lennék mi tartott eddig. A motogp-ben bármit kikockáznak, bekarikáznak szinte real-time vitás esetekben. Itt pedig érzésem szerint ezzel próbálják mesterségesen fokozni az izgalmakat. Elég nevetséges, simán dönthettek volna tegnap, de még ma sem sikerült megugrani időben.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.11.21. 14:11

Phoebe írta:
2021.11.21. 13:37
Max 5 rajthely, Bottas 3 rajthely, Sainz semmi. :shock:

https://m4sport.hu/forma-1/cikk/2021/11 ... rasoroltak


Ha szimpa sárgáért 3-at kapott Bottas, Sainz miért nem kapott semmit, ha egyébként őt is vizsgálták, gondolom nem ok nélkül?
A spanyol sem látta a sárga zászlót, de mivel észlelte Gasly autóját, jelentősen lassított a miniszektorban, amit a telemetria is alátámasztott.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.11.21. 14:14

bertone írta:
2021.11.21. 14:11
A spanyol sem látta a sárga zászlót, de mivel észlelte Gasly autóját, jelentősen lassított a miniszektorban, amit a telemetria is alátámasztott.
Köszi. Amikor linkeltem a cikket, ez még nem szerepelt benne, csak Bottas büntetése.

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Button » 2021.11.21. 14:14

így kell profin defektet kapni :twisted:
Kép

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.11.21. 14:16

Erdekes egy rajt lesz a hispan a harmadik, masodik Gasly negyedik Norris.

Kivancsi vagyok a Bottas mit muvel Verstappennel mikorra lesznek ujra 2-3. Helyen. Vagy ha talalkoznak a rajtnal..

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2021.11.21. 14:32

gratulálok Hamiltonnak az újabb világbajnoki címhez!! (:v (:v

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.11.21. 14:38

Jadrina írta:
2021.11.21. 14:32
gratulálok Hamiltonnak az újabb világbajnoki címhez!! (:v (:v
(:u (:v

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.11.21. 14:51

Nagyon szep helyszin, gratulalok a szervezoknek. :)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.11.21. 14:53

Jadrina írta:
2021.11.21. 14:32
gratulálok Hamiltonnak az újabb világbajnoki címhez!! (:v (:v
Miről beszélsz, Adri, hát neki maccsa sincsen, örülhetnek az utálói, a holland picsaszájúé a cím, már futamokkal ezelőtt megmondták itt (:u
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.11.21. 14:53

Bandee írta:
2021.11.21. 14:51
Nagyon szep helyszin, gratulalok a szervezoknek. :)
Engem a rengeteg lelátó fogott meg.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Ooredoo Qatar Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.11.21. 14:59

Lássunk egy jó rajtot és egy izgalmas versenyt!
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Lezárt