A 2022-es autók bemutatója

Az aktuális szezon
Lezárt

mely csapat végzett jobb munkát?

1 Mercedes
0
0 szavazat
2 Red Bull Racing Honda
0
0 szavazat
3 Ferrari
1
20%
4 McLaren Mercedes
3
60%
5 Alpine Renault
0
0 szavazat
6 AlphaTauri Honda
1
20%
7 Aston Martin Mercedes
0
0 szavazat
8 Williams Mercedes
0
0 szavazat
9 Alfa Romeo Racing Ferrari
0
0 szavazat
10 Haas Ferrari
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 5

randlan
gokartos
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2014.01.24. 13:38
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A 2022-es autók bemutatója

Hozzászólás Szerző: randlan » 2022.03.10. 10:58

A többi merci motoros autonak is ott a lehetőség vajon év közben hasonló koncepcióra váltani?
Gondolom ugyan olyan elrendezésű motort kaptak...

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A 2022-es autók bemutatója

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.03.10. 13:23

Én úgy vagyok ezzel, hogyha kitaláltak valami szabályos, ugyanakkor nagyon innovatív megoldást, amivel sokat nyerhetnek, akkor csak gratulálni tudok nekik hozzá. Ugyanakkor épp az előbbiek miatt nem értem, miért van rá szükségük, hogy már előre előadják minden alkalommal a hattyú halálát.

Tőkeerős csapat, jó szakemberekkel, kiváló versenyzőkkel. Zsinórban nyerik a konstruktőri címeket, lefejlesztenek kétféle autót, de azért képesek azt kommunikálni, hogy hát a Ferrari mennyivel előrébb jár mint ők, övék a legjobb motor stb.. Mi szükség van erre? Tök komolyan. Csak kinevettetik magukat.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: A 2022-es autók bemutatója

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.03.10. 14:03

Phoebe írta:
2022.03.10. 13:23
Én úgy vagyok ezzel, hogyha kitaláltak valami szabályos, ugyanakkor nagyon innovatív megoldást, amivel sokat nyerhetnek, akkor csak gratulálni tudok nekik hozzá. Ugyanakkor épp az előbbiek miatt nem értem, miért van rá szükségük, hogy már előre előadják minden alkalommal a hattyú halálát.

Tőkeerős csapat, jó szakemberekkel, kiváló versenyzőkkel. Zsinórban nyerik a konstruktőri címeket, lefejlesztenek kétféle autót, de azért képesek azt kommunikálni, hogy hát a Ferrari mennyivel előrébb jár mint ők, övék a legjobb motor stb.. Mi szükség van erre? Tök komolyan. Csak kinevettetik magukat.
Teljesen igazad van.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Lezárt