FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Az aktuális szezon

Melyik csapat lesz a verseny pozitív meglepetése?

ALFA Romeo - Ferrari
1
7%
Alpha Tauri - RBPT
1
7%
Alpine - Renault
1
7%
Aston Martin - Mercedes
0
0 szavazat
Ferrari
2
14%
Haas - Ferrari
4
29%
McLaren - Mercedes
3
21%
Mercedes
0
0 szavazat
Red Bull - RBPT
1
7%
Williams - Mercedes
1
7%
 
Szavazatok száma: 14

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.03.19. 17:13

Vollenek igaza van. Mit mondjon Magnussen vagy Hülkenberg??
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.03.19. 17:17

Kép

Ez igen. Így kell kezdeni egy idényt ahogy a Ferrari. Függetlenül mit hoz a verseny az autójuk nagyon gyors.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.03.19. 17:38

Redbull írta:
2022.03.19. 17:13
Vollenek igaza van. Mit mondjon Magnussen vagy Hülkenberg??
Pontosan. Beugróként jobban teljesítenek, mint a méregdrágán igazolt vigyori. Ricciardónak mennie kell, ez védhetetlen már. Tavaly Monza volt a kivétel, de abból nem lehet folyton élni, pláne egy papíron top pilótának. Azt az egyetlen hétvégét leszámítva minősíthetetlen az egész mclarenes karrierje.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.03.19. 17:40

Nigel Hill írta:
2022.03.19. 17:08
vollebak írta:
2022.03.19. 16:22
Na, kiváncsi vagyok, ma mivel fogja bárki is védeni Ricciardót. Biztos egyetlen kihagyott teszt miatt tizennyolcadik és kapott hét tizedet a csapattársától.

Remélem, hogy legkésőbb már csak év végéig marad a csapatnál.
Már hiányoztál
(:u

Persze biztos hogy a betegség és a kihagyott teszt semmit nem jelent. Ahogy azt sem hogy az autó itt egy szar lett. Szerintem senki nem érdekel most hogy 18. vagy 16. Ricciardo.
Annyira tudtam, hogy ezt fogod tolni. Nem baj, védjed, aztán majd nézel, amikor esetleg idő előtt elküldik.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.03.19. 17:48

vollebak írta:
2022.03.19. 17:40
Nigel Hill írta:
2022.03.19. 17:08


Már hiányoztál
(:u

Persze biztos hogy a betegség és a kihagyott teszt semmit nem jelent. Ahogy azt sem hogy az autó itt egy szar lett. Szerintem senki nem érdekel most hogy 18. vagy 16. Ricciardo.
Annyira tudtam, hogy ezt fogod tolni. Nem baj, védjed, aztán majd nézel, amikor esetleg idő előtt elküldik.
Nem védem. A tegnapi edzések után lofaszra sem számítottam tőle.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.03.19. 17:53

Nigel Hill írta:
2022.03.19. 17:48
vollebak írta:
2022.03.19. 17:40


Annyira tudtam, hogy ezt fogod tolni. Nem baj, védjed, aztán majd nézel, amikor esetleg idő előtt elküldik.
Nem védem. A tegnapi edzések után lofaszra sem számítottam tőle.
Dehogynem véded. Magnussen két hete azt sem tudta, hogy F1-ezni fog, és másfél éve nem járt F1-és autó közelében. Mégis így ment, ahogy. Ricciardónál meg kihagyott tesztet meg a covidot emlegeted.

Nézz be az az Autosport fórumán a mclarenes topikba. Ami ott van, azok alapján a te nézőpontod szerint vagy senki nem ért hozzá, vagy mindneki igazságtalan hater (még az ausztrálok is), vagy én csináltam kábé ötven felhasználói fiókot gyorsan, és én írok oda egyedül.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.03.19. 18:30

vollebak írta:
2022.03.19. 17:53
Nigel Hill írta:
2022.03.19. 17:48


Nem védem. A tegnapi edzések után lofaszra sem számítottam tőle.
Dehogynem véded. Magnussen két hete azt sem tudta, hogy F1-ezni fog, és másfél éve nem járt F1-és autó közelében. Mégis így ment, ahogy. Ricciardónál meg kihagyott tesztet meg a covidot emlegeted.

Nézz be az az Autosport fórumán a mclarenes topikba. Ami ott van, azok alapján a te nézőpontod szerint vagy senki nem ért hozzá, vagy mindneki igazságtalan hater (még az ausztrálok is), vagy én csináltam kábé ötven felhasználói fiókot gyorsan, és én írok oda egyedül.
Nem szoktam az autosport fórumot olvasni, de a kedvedért felmentem. Én nem tapasztaltam az utolsó 2 oldalt átnézve azt, hogy Ricsit habzó szájjal már küldenék is haza. Szinte mindenki a kocsit szidja. 1-2 ember kritizálta Danielt, de szépen le lettek intve a válaszokban.
Elolvasva az ottani termést egyetértek a pillanatnyi elkeseredéssel, mert ez a kocsi itt most nagyon gyenge. Nem is értem miért Ricsire kellene most mutogatni, volt és van baja elég. Most már az sem lehet a szöveg, hogy mennyit keres, mert Lando új szerződésével ez megfordult (ami mondjuk Russel, Sainz, vagy Leclerc fizetéséhez mérve is magas). Először kapjanak valami gyorsat és vezethetőt, aztán hasonlítgassuk őket.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.03.19. 18:46

A vitátokba nem beleszólva. Én a csapatnak szurkolok elsődlegesen, Ricsivel korábban semleges voltam. Néha villantott de nem tartottam valami győztes típusnak. Sokkal boldogabb lennék ha Carlos lenne nálunk még mindig. Nagy szükség lenne egy szélvész gyors Ricciardóra, aki után kapaszkodik Lando. Lássuk be ez egyenlőre vágyálom. Ugyan még a futam el sem indt de gyülekeznek a felhők a feje felett. Sokban nem reménykedek.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.03.19. 19:08

Redbull írta:
2022.03.19. 18:46
A vitátokba nem beleszólva. Én a csapatnak szurkolok elsődlegesen, Ricsivel korábban semleges voltam. Néha villantott de nem tartottam valami győztes típusnak. Sokkal boldogabb lennék ha Carlos lenne nálunk még mindig. Nagy szükség lenne egy szélvész gyors Ricciardóra, aki után kapaszkodik Lando. Lássuk be ez egyenlőre vágyálom. Ugyan még a futam el sem indt de gyülekeznek a felhők a feje felett. Sokban nem reménykedek.
Én is úgy gondolom, hogy idén hajtani kell Lando-t. Ez nem vitás. Viszont jelen pillanatban nem ez a csapat legnagyobb baja szerintem.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.03.19. 19:12

Nigel Hill írta:
2022.03.19. 19:08
Redbull írta:
2022.03.19. 18:46
A vitátokba nem beleszólva. Én a csapatnak szurkolok elsődlegesen, Ricsivel korábban semleges voltam. Néha villantott de nem tartottam valami győztes típusnak. Sokkal boldogabb lennék ha Carlos lenne nálunk még mindig. Nagy szükség lenne egy szélvész gyors Ricciardóra, aki után kapaszkodik Lando. Lássuk be ez egyenlőre vágyálom. Ugyan még a futam el sem indt de gyülekeznek a felhők a feje felett. Sokban nem reménykedek.
Én is úgy gondolom, hogy idén hajtani kell Lando-t. Ez nem vitás. Viszont jelen pillanatban nem ez a csapat legnagyobb baja szerintem.
Ez igaz.
Azonban a csapat (autó) fejlődésében jobban bízok.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.03.19. 19:25

:lol:

Kép

Peresztrojka
gokartos
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2015.02.21. 18:11
Mi vagy?: Helles

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Peresztrojka » 2022.03.19. 20:39

Redbull írta:
2022.03.19. 17:13
Vollenek igaza van. Mit mondjon Magnussen vagy Hülkenberg??
7 tizedet kapott Daniel. Ez nem kevés. De a betegség és az az miatt kihagyott tesztelés is bejátszik ebbe. Viszont azért ne hasonlítsuk Magnussenhez se és Hülkenberghez se szerintem mert azok a csapattársak ott elég gyengék , ellenben Norris a jelenlegi mezőnyben biztosan top 10 be van de szerintem előrébb is. Nagyobb baj az autóval van most.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2022.03.19. 21:27

Phoebe írta:
2022.03.19. 17:04
:hajra01

Tartottam Sainztól, tegnapi szabadedzések alapján nem tűnt ennyire szorosnak házon belül. Jó kis párosa van a Ferrarinak.

Szépet ment Bottas és Magnussen is. Hamilton is megmutatta miért hétszeres.

Szerk: Holnap Leclerc és Maxi ütközik, Sainz pedig behúzza az első győzelmét, csak hogy jó napom legyen. :lol:
Kiegyeznék vele!

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.03.19. 21:29

Peresztrojka írta:
2022.03.19. 20:39
Redbull írta:
2022.03.19. 17:13
Vollenek igaza van. Mit mondjon Magnussen vagy Hülkenberg??
7 tizedet kapott Daniel. Ez nem kevés. De a betegség és az az miatt kihagyott tesztelés is bejátszik ebbe. Viszont azért ne hasonlítsuk Magnussenhez se és Hülkenberghez se szerintem mert azok a csapattársak ott elég gyengék , ellenben Norris a jelenlegi mezőnyben biztosan top 10 be van de szerintem előrébb is. Nagyobb baj az autóval van most.
Ne törjünk felette pálcát, főként az idénnyitó futam előtt. De, abban biztos vagyok, hogy Barcelonáig el fog dőlni a sorsa (a McLaren vezérkar fejében). Ha bukdácsol, nem hozza Lando szintjét, akkor csá lesz neki, jön O'ward.
(:n
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.03.19. 21:32

Nigel Hill írta:
2022.03.19. 18:30
Nem szoktam az autosport fórumot olvasni, de a kedvedért felmentem. Én nem tapasztaltam az utolsó 2 oldalt átnézve azt, hogy Ricsit habzó szájjal már küldenék is haza. Szinte mindenki a kocsit szidja. 1-2 ember kritizálta Danielt, de szépen le lettek intve a válaszokban.
Elolvasva az ottani termést egyetértek a pillanatnyi elkeseredéssel, mert ez a kocsi itt most nagyon gyenge. Nem is értem miért Ricsire kellene most mutogatni, volt és van baja elég. Most már az sem lehet a szöveg, hogy mennyit keres, mert Lando új szerződésével ez megfordult (ami mondjuk Russel, Sainz, vagy Leclerc fizetéséhez mérve is magas). Először kapjanak valami gyorsat és vezethetőt, aztán hasonlítgassuk őket.
Akkor nem tudom, mit olvastál.

Kép

Nem biztos, hogy mindenkinek erőssége az angol itt, szóval a képek alatt szemezgetek magyarul.

„Ez szégyenletes volt Danieltől.”

„Legalább Lando miatt felemelhetjük a fejünket.”

„Hatalmas kör Landótól. Pocsék Dantől.”

„Szavak sincsenek, amikkel RIC-et most le lehetne írni.”

„Hála Istennek Landóért.”

„Hála Istennek, hogy Lando nálunk van.”

Kép

„Lehet, hogy az autó nem valami jó, de Ricciardo szégyenletes, le kellett volna cserélni.”

„Most lett igazán meleg a szar Ricciardónak, attól tartok. Idén már nincs kifogás.”

Kép

„Még Hulk is leverte. Ez mindent elmond.”

„Ricciardo már megint csalódást keltő.”

„Ricnek kétéves szerződése van?”

„Norris szép kört ment. Ricciardónak nagyon alaposan meg kell vizsgálnia a mai teljesítményét. Hulk teszt nélkül pattant a kocsiba, és legyőzte a csapattársát. Ezek az autók nem igényelnek annyi nyomfékezést [Ricciardo tavalyi gondjaira utalva],úgyhogy nem tudom, honnan jön a hátránya. Vissza kell találni a formájához, méghozzá gyorsan.”

„Norris ad reményt.”

Kép

„Amúgy szép munka Zak Browntól, hogy elküldte O'Wardot, közben az ülést Ricciardóra pocsékolja.”

„Hulk szabad a hétvége után. Sokkal olcsóbb is lenne.”

„Ki kéne rúgni, ha ez a következő három hónapban sem változik.”

„Lando olyan helyekre rángatja a kocsit, ahol nem lenne keresnivalója. Daniel szégyenletes.”

Kép

„Daniel a karrierjéért vezet idén, ki lesz rúgva, ha ez így megy tovább.”

„Őszintén szólva senki sem gondolta, hogy Ricciardo ennyire pocsékul fog teljesíteni a McLarennél.”

„Mostanra egyre egyértelműbb, hogy Lando egyszerűen jobb versenyző. De az, hogy ennyivel jobb, az sokkoló.”

Elég lesz ennyi? Lényegében mindenki ugyanazokat mondja, amiket én. Pedig te még megvádoltál azzal is, hogy mi vagyok én, a McLaren könyvelője, hogy emlegetem Ricciardo magas fizetését. Valamiért másoknak is bassza a csőrét, ki érti ezt. Lehet, hogy ha nem erre a kutyaütőre költ a csapat tízmilliókat, elkészült volna már a szélcsatornájuk.

Oldalakon át tart még. diskurzus, de meguntam az idézést/képfeltöltögetést, van azért szombat este jobb dolgom is ennél. Szóval fogadd el, hogy te vagy kisebbségben a véleményeddel. Ricciardo teljesítménye egy rakás szar, az emlegetett O'Warddal nem véletlenül látták tavaly többször is Brownt tárgyalni.

Egy későbbi oldalon még láttam egy jó kommentet, amiről te jutottál eszembe. Az állt benne, hogy mégis, mikor lehetne akkor legitim módon kritiálni Ricciardót, mert az volt a sorminta tavaly év elejétől, hogy jaj, most ült át, aztán jaj, adjunk neki pár versenyt, jaj, nehezen kezelhető a McLaren, ugyan, még csak egy félév ment le, ugyan ez még csak az első év, ugyan, most csak év első versenye van, és beteg is volt...

Legyen már elég. Ez a csávó a világ egyik legjobb versenyzője elméletileg, azért hozták ide. Szart sem csinál, és hét tizedre nincs mentség. Alig várom, hogy elmenjen a csapattól, mert egyértelmű, hogy tavaly Monza volt a kivétel, és nem tud vele a csapat előrébb lépni.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.03.19. 22:15

Kép

Ilyen szégyenteljes grafikont rég láttam a McLarenről.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.03.19. 22:35

vollebak írta:
2022.03.19. 21:32
Nigel Hill írta:
2022.03.19. 18:30
Nem szoktam az autosport fórumot olvasni, de a kedvedért felmentem. Én nem tapasztaltam az utolsó 2 oldalt átnézve azt, hogy Ricsit habzó szájjal már küldenék is haza. Szinte mindenki a kocsit szidja. 1-2 ember kritizálta Danielt, de szépen le lettek intve a válaszokban.
Elolvasva az ottani termést egyetértek a pillanatnyi elkeseredéssel, mert ez a kocsi itt most nagyon gyenge. Nem is értem miért Ricsire kellene most mutogatni, volt és van baja elég. Most már az sem lehet a szöveg, hogy mennyit keres, mert Lando új szerződésével ez megfordult (ami mondjuk Russel, Sainz, vagy Leclerc fizetéséhez mérve is magas). Először kapjanak valami gyorsat és vezethetőt, aztán hasonlítgassuk őket.
Akkor nem tudom, mit olvastál.

Elég lesz ennyi? Lényegében mindenki ugyanazokat mondja, amiket én. Pedig te még megvádoltál azzal is, hogy mi vagyok én, a McLaren könyvelője, hogy emlegetem Ricciardo magas fizetését. Valamiért másoknak is bassza a csőrét, ki érti ezt. Lehet, hogy ha nem erre a kutyaütőre költ a csapat tízmilliókat, elkészült volna már a szélcsatornájuk.

Oldalakon át tart még. diskurzus, de meguntam az idézést/képfeltöltögetést, van azért szombat este jobb dolgom is ennél. Szóval fogadd el, hogy te vagy kisebbségben a véleményeddel. Ricciardo teljesítménye egy rakás szar, az emlegetett O'Warddal nem véletlenül látták tavaly többször is Brownt tárgyalni.

Egy későbbi oldalon még láttam egy jó kommentet, amiről te jutottál eszembe. Az állt benne, hogy mégis, mikor lehetne akkor legitim módon kritiálni Ricciardót, mert az volt a sorminta tavaly év elejétől, hogy jaj, most ült át, aztán jaj, adjunk neki pár versenyt, jaj, nehezen kezelhető a McLaren, ugyan, még csak egy félév ment le, ugyan ez még csak az első év, ugyan, most csak év első versenye van, és beteg is volt...

Legyen már elég. Ez a csávó a világ egyik legjobb versenyzője elméletileg, azért hozták ide. Szart sem csinál, és hét tizedre nincs mentség. Alig várom, hogy elmenjen a csapattól, mert egyértelmű, hogy tavaly Monza volt a kivétel, és nem tud vele a csapat előrébb lépni.
Kicsit hiperventillálod a dolgokat.
A kocsi szar itt és kész. Ricsi meg vagy bizonyít, vagy nem. Egy futam után nem fogom a fejét követelni. Ennyi erővel Russell helyére is azonnal lehetne Bottast követelni. Egy futam után nem fogok ilyet tenni. Ennyi.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.03.19. 22:46

Nigel Hill írta:
2022.03.19. 22:35
Kicsit hiperventillálod a dolgokat.
A kocsi szar itt és kész. Ricsi meg vagy bizonyít, vagy nem. Egy futam után nem fogom a fejét követelni. Ennyi erővel Russell helyére is azonnal lehetne Bottast követelni. Egy futam után nem fogok ilyet tenni. Ennyi.
Ez igen. „Én nem láttam ilyet az AS-en”, előtte meg „ már hiányoltalak”, utalva arra, hogy igazságtalan lenne a kritika, és csak en gondolom így -> megmutatom x képes bizonyítékkal, hogy mennyire nincs igazad -> „hiperventillálsz, a kocsi a szar”.

A kiskutyám nem tud így terelni, pedig félig foxi :D

Hogy jön ide a kocsi? Hét tizedet kapott csapaton belül, a beugró Hulk leverte. Mi köze ennek ahhoz, hogy hol áll a McLaren az erősorrendben? Ha jobb lenne a kocsi, akkor nem kapna ennyit Landótól? Tavaly harmadik-negyedik erő volt az autó az év összességében, mégis agyon lett verve. Ja, tudom, az csak az első éve volt. Valami magyarázat mindig van.

Meg milyen egy futam után? Egy éve szenved, hogy jön ide a most csapatot váltó Russell, aki ráadásul az elmúlt évtizedek legkomolyabb szabályváltozása alatt ült be egy hétszeres bajnok mellé. Egy éve véded Ricciardót, érezhetően csak a vita kedvéért vitázva velem. Rajtad kívül konkrétan senkit nem ismerek, aki így mosdatná, és megpróbálja előadni, hogy nem védhetetlen, amit művel. Még a helyi szurkolója, Sánta Gepárd sem védi, még az ausztrál ismerőseim sem. Ez a Ricci-McLaren projekt besült, és bámibe hajlandó vagyok veled fogadni, hogy

1) vagy az idei lesz az utolsó éve a csapatnál
2) vagy még az év végét sem húzza ki itt

Ha ennyire biztos vagy benne, hogy minden oké, csak a kocsi a szar (hogy ez miért lenne magyarázat arra, hogy csapaton belül is a földbe döngölnek, továbbra is rejtély) és Riccinek idő kell, meg beteg volt, meg biztos be van gyulladva a kislábujján is a köröm, satöbbi, és csak igazságtalan vagyok vele szemben, akkor fogadjunk, hogy a fenti két helyzet bármelyike megvalósul-e vagy sem. Bármilyen tétet állok, mondd meg te, mi legyen.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.03.20. 06:28

rdaneelolivaw írta:
2022.03.18. 20:42
Bottas lehet jobb helyre szerződött mint Hamilton. :D
Mikor szerződött el a télen Hamilton? Erről nincs tudomásom. Kérlek tájékoztass!
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.03.20. 06:33

Phoebe írta:
2022.03.19. 17:04
:hajra01
.... Holnap Leclerc és Maxi ütközik, Sainz pedig behúzza az első győzelmét, csak hogy jó napom legyen. :lol:
Ne legyél ennyire telhetetlen! Leclerc az ütközés után hadd folytassa! (:n :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.03.20. 06:41

Izgalmas év lesz. Komoly Ferrari vs Red Bull csatákat várok. Természetesen inkább csak MV és a két ferraris között. Perez legfeljebb csicskázni fog MV-nek.

A Mercedes elkúrta az autóját, így majd ellesznek a fejlesztgetéssel egész évben, de soha nem fogják utolérni az előbb említteket. Ez van. Ezért fog még jobban fájni Lewis-nak a tavalyi utolsó futam utolsó két köre. RD és NH örvendhet itt a fórumon. Végre megkapta a sorstól, amire mindig is áhitozott Lewis-al kapcsolatban. :mosoly:

Óriási meglepetés számomra a McLaren csúfos lebőgése. Nagyon villogtak a téli teszteken, éles helyzetben meg nullák.

Az Alfák és a Haas-ok kellemes meglepetések. Csodálkozom, hogy Mick így kikapott a csapattársától.

Az időmérőt nem láttam, mert fontosabb dolgom volt, de a futamot azért igyekszem megnézni.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.03.20. 07:36

Lancelot írta:
2022.03.20. 06:33
Phoebe írta:
2022.03.19. 17:04
:hajra01
.... Holnap Leclerc és Maxi ütközik, Sainz pedig behúzza az első győzelmét, csak hogy jó napom legyen. :lol:
Ne legyél ennyire telhetetlen! Leclerc az ütközés után hadd folytassa! (:n :mosoly:
Gondoltam kipróbálom az elkiabálós módszert, hátha sima Leclerc győzelem lesz. :) Egyébként Verstappen győzelmet érzek.

Ne írd még le a Mercedest, nagy év közbeni fejlesztők. Hamilton pedig Hamilton, hozzáteszi, amit kell. ;)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.03.20. 08:36

Lancelot írta:
2022.03.20. 06:41
Izgalmas év lesz. Komoly Ferrari vs Red Bull csatákat várok. Természetesen inkább csak MV és a két ferraris között. Perez legfeljebb csicskázni fog MV-nek.

A Mercedes elkúrta az autóját, így majd ellesznek a fejlesztgetéssel egész évben, de soha nem fogják utolérni az előbb említteket. Ez van. Ezért fog még jobban fájni Lewis-nak a tavalyi utolsó futam utolsó két köre. RD és NH örvendhet itt a fórumon. Végre megkapta a sorstól, amire mindig is áhitozott Lewis-al kapcsolatban. :mosoly:

Óriási meglepetés számomra a McLaren csúfos lebőgése. Nagyon villogtak a téli teszteken, éles helyzetben meg nullák.

Az Alfák és a Haas-ok kellemes meglepetések. Csodálkozom, hogy Mick így kikapott a csapattársától.

Az időmérőt nem láttam, mert fontosabb dolgom volt, de a futamot azért igyekszem megnézni.
Sajnos igazad van. A McLaren forma hanyatlása mindenkit meglepett. Az felől nincs kétségem, hogy az év folyamán visszatérnek, de ekkora előnyt adni a riválisoknak az luxus.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.03.20. 08:52

Lancelot írta:
2022.03.20. 06:41
A Mercedes elkúrta az autóját, így majd ellesznek a fejlesztgetéssel egész évben, de soha nem fogják utolérni az előbb említteket. Ez van. Ezért fog még jobban fájni Lewis-nak a tavalyi utolsó futam utolsó két köre. RD és NH örvendhet itt a fórumon. Végre megkapta a sorstól, amire mindig is áhitozott Lewis-al kapcsolatban. :mosoly:
Tavaly is hirtelen egyik hétről a másikra megértették az autójukat (:u ..ami ugyan 7 éve változatlan volt...és közel 30 km/h val gyorsabbak lettek mindenkinél...pont akkor mikor a legjobban kellett a VB verébhajszájában...

szóval az első futam előtt már temetni őket...hát te tudod...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.03.20. 09:20

Lancelot írta:
2022.03.20. 06:41
Csodálkozom, hogy Mick így kikapott a csapattársától.
Engem annyira nem. Mazespin ellen könnyű volt "villogni". Lehet, hogy tavaly se 0 ponttal zárt volna a HAAS (ettől még az utolsó helyen persze), ha nem két újonc vezeti.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Lezárt