FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Az aktuális szezon
Lezárt

Melyik csapat lesz a verseny pozitív meglepetése?

ALFA Romeo - Ferrari
1
7%
Alpha Tauri - RBPT
1
7%
Alpine - Renault
1
7%
Aston Martin - Mercedes
0
0 szavazat
Ferrari
2
14%
Haas - Ferrari
4
29%
McLaren - Mercedes
3
21%
Mercedes
0
0 szavazat
Red Bull - RBPT
1
7%
Williams - Mercedes
1
7%
 
Szavazatok száma: 14

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.03.21. 10:59

Redbull írta:
2022.03.21. 09:01
Nigel Hill írta:
2022.03.21. 08:52


Russell szurkolóként jó hogy Russell mellett beszélek.
De most 7 napig ingyenes az F1 TV. Nézd meg a futamot csapatrádióval Russell szemszögéből, mellé a LT-ot (bár azt nem tudom lehet e visszajátszásba). És utána magyarázd meg nekem azt a remek stratégiát, hogy miért tartották kint még hosszú körökön át Russell-t a mindenkinél lassabb gumikon és csináltak a Hamilton- Russell 3mp-es különbségből 14mp-est.
Szerinted ez szándékos volt, Russell ellen?
Mit szóljon Norris.
(:u
Szerintem igen, az volt. Eddig egy olyan nyilatkozatot, vagy magyarázatot nem olvastam vagy hallottam, ami a fentit megmagyarázná.
Norris esetében nem tudok nyilatkozni, a McLaren csak úgy követtem hogy néha a LT-ban lementem az aljára és a cimborámmal (aki amúgy Alonso-s, és együtt nézztük az Alpine szenvedéseit is) csak borzongtunk ezen a McLaren produkción.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.03.21. 11:00

Phoebe írta:
2022.03.21. 10:15
vollebak írta:
2022.03.21. 10:10
Az mondjuk egy tök jogos felvetés, amit Dankson írt.

Emlékszem, hogy pont Hamilton kiállása után néztem, hogy na, mindjárt jön Russell is.... Mindjárt... Na... Mindjárt... Baszd, mit csinálnak ezek? Most már biztos jön... És még mindig nem. Mit csinálnak??

Nem tudom, mire gondoltam, nem hinném, hogy szándékos lett volna. De az biztos, hogy nem volt ideális stratégia. Ettől függetlenül sem győzött meg Russell tempója a hétvégén, de első futam volt. Továbbra is tartom, hogy az év végéig le fogja tudni győzni Hamiltont, pusztán már csak a korkülönbség miatt is. Hamilton persze még mindig kimagaslóan jó versenyző, de 37 évesen óhatatlanul túl van már a legjobbján, és az, hogy Russell 13 évvel fiatalabb, ki kell, hogy jöjjön idővel.
Szerintem nem győzi le Hamiltont idén. Tét egy csoki, vagy építek egy linket a weboldaladra. :D
Állom! Mármint a csokit, mert ha én építek linket a te weboldaladra, abból sok jó nem sülne ki szerintem :D

A Leclerc-Sainzra nem akarsz fogadni?
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.03.21. 17:58

vollebak írta:
2022.03.21. 11:00
Phoebe írta:
2022.03.21. 10:15


Szerintem nem győzi le Hamiltont idén. Tét egy csoki, vagy építek egy linket a weboldaladra. :D
Állom! Mármint a csokit, mert ha én építek linket a te weboldaladra, abból sok jó nem sülne ki szerintem :D

A Leclerc-Sainzra nem akarsz fogadni?
Lehet róla szó, csak nem lesz egymás után két évben peches. :D

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.03.21. 18:46

Kép

Ezt persze jó látni, de bár csak a versenytempónk lenne elsőosztályú.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2022.03.21. 20:16

keF1r írta:
2022.03.21. 07:48


Vadász! vadász!...te IDE szopni jársz!

Kibaszott tévúton jártok mentoroddal a síró lovagkislánnyal együtt...
Kezdj el keresgélni a hozzászólásaim között akár évtizedre visszamenően olyat, hogy én egyetlen versenyzőnek is kiesést vagy műszaki hibát kivántam volna...vagy a szurkolóiknak bármi rosszat...

Tehát kivánhatsz ilyet nekem, BÁR nem igazán hat meg, mert én nem szoktam a vajazókésembe dőlni mint a sírólovag, ha valami nem úgy jön össze ahogyan szeretném...
Konkreténebben fogalmazva nálam ez nem élet és halál kérdése :mosoly:

De egyre vigyázz! ezek a kivánságok sokszor visszaütnek... :mosoly:
Lehet szó szerint ilyet nem kívántál, ettől függetlenül szinte kizárólag paraszt geci módjára tudsz itt megnyilvánulni, hiába érződik mögötte az értelmes ember árnyéka, nem sokat jelent. Úgyhogy ez az én kis jókívánságom feléd igazán eltörpül amellett, amit Te (meg még páran) itt sokszor megengedsz magadnak. De jóvanaz, nyomjad csak. Egyébként a visszafelé ütés lehet pont nálad jelentkezett tegnap mindkét RB kiesésével, ha már ilyen nyomorult babonákat emlegetünk. :pf03

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.03.22. 08:19

KisVadász írta:
2022.03.21. 20:16
keF1r írta:
2022.03.21. 07:48


Vadász! vadász!...te IDE szopni jársz!

Kibaszott tévúton jártok mentoroddal a síró lovagkislánnyal együtt...
Kezdj el keresgélni a hozzászólásaim között akár évtizedre visszamenően olyat, hogy én egyetlen versenyzőnek is kiesést vagy műszaki hibát kivántam volna...vagy a szurkolóiknak bármi rosszat...

Tehát kivánhatsz ilyet nekem, BÁR nem igazán hat meg, mert én nem szoktam a vajazókésembe dőlni mint a sírólovag, ha valami nem úgy jön össze ahogyan szeretném...
Konkreténebben fogalmazva nálam ez nem élet és halál kérdése :mosoly:

De egyre vigyázz! ezek a kivánságok sokszor visszaütnek... :mosoly:
Lehet szó szerint ilyet nem kívántál, ettől függetlenül szinte kizárólag paraszt geci módjára tudsz itt megnyilvánulni, hiába érződik mögötte az értelmes ember árnyéka, nem sokat jelent. Úgyhogy ez az én kis jókívánságom feléd igazán eltörpül amellett, amit Te (meg még páran) itt sokszor megengedsz magadnak. De jóvanaz, nyomjad csak. Egyébként a visszafelé ütés lehet pont nálad jelentkezett tegnap mindkét RB kiesésével, ha már ilyen nyomorult babonákat emlegetünk. :pf03
Kevered te a szezont a faszommal...

Mi is a paraszt megnyilvánulás? mert szerintem a paraszt megnyilvánulás az a másnak rosszat kivánás...nem pedig az, hogy gúnynevet akasztanak valakire aki láthatóan tesz is érte...
Mondok neked egy példát jelen helyzetre... állítsuk pl. párhuzamba a függönylábút a picsaszájúval...
Hamilton valóban megjelent nyilvánosan egyik lábán csipkefüggönnyel mig tappen kibaszottul nem tehet a szája formájáról...vele született...érted e a különbséget a becenév és becenév között?
De engem konkretén egyáltalán nem zavar minek nevezik a versenyzőt akinek szurkolok, vagy csak pusztán szimpatikusan versenyez.
Soha nem volt konfliktusom ebből senkivel, nem is lesz.
Nem érdekelnek a rosszkivánságok sem különösebben, csak azokkal kapcsolatban mindig azon gondolkodom el, hogy mennyire "érdekes" emberek értékítélete, morális szintje.

Egyebekben csoboghatsz itt nekem, kivánhatsz is nekem és a versenyzőknek is... kibaszottul nem érdekel, mert nekem ez nem élet és halál kérdése... nem vagyok elvakult/elfogult szurkoló. Ha úgy adódik nagyon fogok örülni egy ferrari VB cimnek is ha azt megérdemeltnek tartom majd az év végén.

Részemről zártam a témát.
Köszönöm jókívánságaidat! :mosoly:
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.03.23. 20:48



Itt a magyarázat.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: bertone » 2022.03.23. 21:59

Redbull írta:
2022.03.23. 20:48


Itt a magyarázat.
Sajnos egy büdös szót nem értek belőle. :szom01
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.05.22. 16:33

Phoebe írta:
2022.03.20. 22:06
vollebak írta:
2022.03.20. 21:54
A tesztek kezdete óta komplettebbnek tűnik a Ferrari, csak abban is, ahogy a delfinezést kezeli a konstrukció. Aztán lehet, hogy már Dzseddában változik ez, ki tudja. Ezt, hogy sétakocsikázott Leclerc, meg olyan erő lennének, mint mondjuk 2016 körül volt a Mercedes, és ha akarnának, szinte kört adhatnának a Red Bulloknak is, fogalmam sincs, kitől láttad, de tőlem biztos nem :)
Dankson tolja itt folyamatosan, hogy meg sem kellett izzadniuk stb. stb. Én azt gondolom, kb. az a felállás van mint tavaly, csak a Merci helyett Ferrarival és továbbra is csak egy futam ment le. Én örülnék, ha ez egy mindenhol gyors és megbízható autó lenne, de még korai elkiabálni. Nem adok 5 futamot és a Mercivel például már komolyan kell majd számolni.
Szóltam.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.05.22. 17:17

Phoebe írta:
2022.05.22. 16:33
Phoebe írta:
2022.03.20. 22:06


Dankson tolja itt folyamatosan, hogy meg sem kellett izzadniuk stb. stb. Én azt gondolom, kb. az a felállás van mint tavaly, csak a Merci helyett Ferrarival és továbbra is csak egy futam ment le. Én örülnék, ha ez egy mindenhol gyors és megbízható autó lenne, de még korai elkiabálni. Nem adok 5 futamot és a Mercivel például már komolyan kell majd számolni.
Szóltam.
Azért ez még nagyon nem a komolyan számolás szerintem. Stabil harmadik erővé léptek elő most, jelenleg. De hogy mostantól Hamiltonék Verstappenékkel csatáznak a győzelmekért ( = az én értelmezésemben ez jelenti azt, hogy komolyan kell számolni velük), azt továbbra is kizártnak tartom, és év végéig sem lesz így.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Lezárt