FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Az aktuális szezon

Melyik csapat lesz a verseny pozitív meglepetése?

ALFA Romeo - Ferrari
1
7%
Alpha Tauri - RBPT
1
7%
Alpine - Renault
1
7%
Aston Martin - Mercedes
0
0 szavazat
Ferrari
2
14%
Haas - Ferrari
4
29%
McLaren - Mercedes
3
21%
Mercedes
0
0 szavazat
Red Bull - RBPT
1
7%
Williams - Mercedes
1
7%
 
Szavazatok száma: 14

Peresztrojka
gokartos
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2015.02.21. 18:11
Mi vagy?: Helles

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Peresztrojka » 2022.03.20. 10:36

Redbull írta:
2022.03.19. 21:29
Peresztrojka írta:
2022.03.19. 20:39


7 tizedet kapott Daniel. Ez nem kevés. De a betegség és az az miatt kihagyott tesztelés is bejátszik ebbe. Viszont azért ne hasonlítsuk Magnussenhez se és Hülkenberghez se szerintem mert azok a csapattársak ott elég gyengék , ellenben Norris a jelenlegi mezőnyben biztosan top 10 be van de szerintem előrébb is. Nagyobb baj az autóval van most.
Ne törjünk felette pálcát, főként az idénnyitó futam előtt. De, abban biztos vagyok, hogy Barcelonáig el fog dőlni a sorsa (a McLaren vezérkar fejében). Ha bukdácsol, nem hozza Lando szintjét, akkor csá lesz neki, jön O'ward.
(:n
Én abba azért nem vagyok biztos.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.03.20. 11:34

Remélem nem a Red Bull nyer, ezen kívül nekem bármi jó, persze az ő győzelmük se rengeti majd meg a mindennapjaimat. De a történtek figyelembevételével pár év eredménytelenség miatt nem szomorkodnék, ennek persze a versenyzőköz semmi köze

Első futam, messzemenő következtetéseket nem érdemes levonni szerintem. Még a Mercedes is odaérhet, a Ferrari meg szinte biztosan lecsúszik majd idővel. Sajnos csak a RB parádézására fogadnék ha pénzt kéne raknom.

Bottász jó lenne, ha odaérne előrébb. A McLaren jól lecsúszott, talán Ricciardo tapasztalata sokat fog hozni a konyhára.

Csak az eredményeket néztem meg, még semmit nem láttam az idei évből, pár fotót még a bemutatókról, a topikot se követem. Tehát ezeket csak így megérzésre írtam az időmérős eredmények alapján.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.03.20. 13:23

vollebak írta:
2022.03.19. 22:46
Nigel Hill írta:
2022.03.19. 22:35
Kicsit hiperventillálod a dolgokat.
A kocsi szar itt és kész. Ricsi meg vagy bizonyít, vagy nem. Egy futam után nem fogom a fejét követelni. Ennyi erővel Russell helyére is azonnal lehetne Bottast követelni. Egy futam után nem fogok ilyet tenni. Ennyi.
Ez igen. „Én nem láttam ilyet az AS-en”, előtte meg „ már hiányoltalak”, utalva arra, hogy igazságtalan lenne a kritika, és csak en gondolom így -> megmutatom x képes bizonyítékkal, hogy mennyire nincs igazad -> „hiperventillálsz, a kocsi a szar”.

A kiskutyám nem tud így terelni, pedig félig foxi :D

Hogy jön ide a kocsi? Hét tizedet kapott csapaton belül, a beugró Hulk leverte. Mi köze ennek ahhoz, hogy hol áll a McLaren az erősorrendben? Ha jobb lenne a kocsi, akkor nem kapna ennyit Landótól? Tavaly harmadik-negyedik erő volt az autó az év összességében, mégis agyon lett verve. Ja, tudom, az csak az első éve volt. Valami magyarázat mindig van.

Meg milyen egy futam után? Egy éve szenved, hogy jön ide a most csapatot váltó Russell, aki ráadásul az elmúlt évtizedek legkomolyabb szabályváltozása alatt ült be egy hétszeres bajnok mellé. Egy éve véded Ricciardót, érezhetően csak a vita kedvéért vitázva velem. Rajtad kívül konkrétan senkit nem ismerek, aki így mosdatná, és megpróbálja előadni, hogy nem védhetetlen, amit művel. Még a helyi szurkolója, Sánta Gepárd sem védi, még az ausztrál ismerőseim sem. Ez a Ricci-McLaren projekt besült, és bámibe hajlandó vagyok veled fogadni, hogy

1) vagy az idei lesz az utolsó éve a csapatnál
2) vagy még az év végét sem húzza ki itt

Ha ennyire biztos vagy benne, hogy minden oké, csak a kocsi a szar (hogy ez miért lenne magyarázat arra, hogy csapaton belül is a földbe döngölnek, továbbra is rejtély) és Riccinek idő kell, meg beteg volt, meg biztos be van gyulladva a kislábujján is a köröm, satöbbi, és csak igazságtalan vagyok vele szemben, akkor fogadjunk, hogy a fenti két helyzet bármelyike megvalósul-e vagy sem. Bármilyen tétet állok, mondd meg te, mi legyen.
Nagyon más ritmusban zakatolsz, ezért érzed úgy hogy terelek. A "már vártalak" arra vonatkozott, hogy amikor láttam mennyivel lassabb Ricciardo ezen a hétvégén, borítékoltam hogy jönni fogsz és már rúgnád is ki. Nem volt valami magas odds így bejött. Bár én azt reméltem a verseny végét megvárod.
A forma 1-et és a pilótákat is más szemmel nézed mint én. Ezért nem érted vagy nem akarod érteni amit írok, minden olyan dolgot belelátsz az írásaimba ami nincs is ott. Aztán bele akarsz rángatni egy screenshot bajnokságba, mert túlpörgöd a történetet. Számomra annyit nem jelent ez az egész, hogy ezzel b@sszak el egy csomó időt, hogy képenként betegyem mit olvastam és láttam az AS fórumon. Pláne úgy, hogy teljesen felesleges. Engem annyira érdekel Ricciardo, mint Ferrari pilóták, vagy kis Schumi, Vettel. Szimpatikusak és jó pilótának tartom őket, ennyi. (A McLarenről és a vezetéséről meg 17 Monaco óta megvan a véleményem. Nem igazán fogom megbocsátani amit Buttonnal tettek az utolsó futamán, azok után, hogy csodát művelt a kvalin). Másrészt téged nem lehet meggyőzni. Legalábbis itt így biztos nem, így nem is töröm magam.

De legyen, oké. Az elsőre nem fogadok, mert az idei év hosszú és ebből a szempontból bármi történhet.
A másodikba meg simán belemegyek. Mármint hogy kihúzza.
A tét. Ha én nyerek, akkor eljössz velem egy éjszakára csillagászkodni, fotózni és közben beszélni. Remélhetőleg télen valami -10 alatti csillagos éjszakán, hogy ne érezd jutalomnak. :D De Ha a természetben való értékben akarsz gondolkozni, akkor láda sör, nekem az import Löwenbrau most a kedvencem :D
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: trutya » 2022.03.20. 13:26

én tuti valami ricciardós tetkót javasoltam volna Ricsinek, ha veszít :D
Kép

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.03.20. 13:53

Nigel Hill írta:
2022.03.20. 13:23
vollebak írta:
2022.03.19. 22:46


Ez igen. „Én nem láttam ilyet az AS-en”, előtte meg „ már hiányoltalak”, utalva arra, hogy igazságtalan lenne a kritika, és csak en gondolom így -> megmutatom x képes bizonyítékkal, hogy mennyire nincs igazad -> „hiperventillálsz, a kocsi a szar”.

A kiskutyám nem tud így terelni, pedig félig foxi :D

Hogy jön ide a kocsi? Hét tizedet kapott csapaton belül, a beugró Hulk leverte. Mi köze ennek ahhoz, hogy hol áll a McLaren az erősorrendben? Ha jobb lenne a kocsi, akkor nem kapna ennyit Landótól? Tavaly harmadik-negyedik erő volt az autó az év összességében, mégis agyon lett verve. Ja, tudom, az csak az első éve volt. Valami magyarázat mindig van.

Meg milyen egy futam után? Egy éve szenved, hogy jön ide a most csapatot váltó Russell, aki ráadásul az elmúlt évtizedek legkomolyabb szabályváltozása alatt ült be egy hétszeres bajnok mellé. Egy éve véded Ricciardót, érezhetően csak a vita kedvéért vitázva velem. Rajtad kívül konkrétan senkit nem ismerek, aki így mosdatná, és megpróbálja előadni, hogy nem védhetetlen, amit művel. Még a helyi szurkolója, Sánta Gepárd sem védi, még az ausztrál ismerőseim sem. Ez a Ricci-McLaren projekt besült, és bámibe hajlandó vagyok veled fogadni, hogy

1) vagy az idei lesz az utolsó éve a csapatnál
2) vagy még az év végét sem húzza ki itt

Ha ennyire biztos vagy benne, hogy minden oké, csak a kocsi a szar (hogy ez miért lenne magyarázat arra, hogy csapaton belül is a földbe döngölnek, továbbra is rejtély) és Riccinek idő kell, meg beteg volt, meg biztos be van gyulladva a kislábujján is a köröm, satöbbi, és csak igazságtalan vagyok vele szemben, akkor fogadjunk, hogy a fenti két helyzet bármelyike megvalósul-e vagy sem. Bármilyen tétet állok, mondd meg te, mi legyen.
Nagyon más ritmusban zakatolsz, ezért érzed úgy hogy terelek. A "már vártalak" arra vonatkozott, hogy amikor láttam mennyivel lassabb Ricciardo ezen a hétvégén, borítékoltam hogy jönni fogsz és már rúgnád is ki. Nem volt valami magas odds így bejött. Bár én azt reméltem a verseny végét megvárod.
A forma 1-et és a pilótákat is más szemmel nézed mint én. Ezért nem érted vagy nem akarod érteni amit írok, minden olyan dolgot belelátsz az írásaimba ami nincs is ott. Aztán bele akarsz rángatni egy screenshot bajnokságba, mert túlpörgöd a történetet. Számomra annyit nem jelent ez az egész, hogy ezzel b@sszak el egy csomó időt, hogy képenként betegyem mit olvastam és láttam az AS fórumon. Pláne úgy, hogy teljesen felesleges. Engem annyira érdekel Ricciardo, mint Ferrari pilóták, vagy kis Schumi, Vettel. Szimpatikusak és jó pilótának tartom őket, ennyi. (A McLarenről és a vezetéséről meg 17 Monaco óta megvan a véleményem. Nem igazán fogom megbocsátani amit Buttonnal tettek az utolsó futamán, azok után, hogy csodát művelt a kvalin). Másrészt téged nem lehet meggyőzni. Legalábbis itt így biztos nem, így nem is töröm magam.

De legyen, oké. Az elsőre nem fogadok, mert az idei év hosszú és ebből a szempontból bármi történhet.
A másodikba meg simán belemegyek. Mármint hogy kihúzza.
A tét. Ha én nyerek, akkor eljössz velem egy éjszakára csillagászkodni, fotózni és közben beszélni. Remélhetőleg télen valami -10 alatti csillagos éjszakán, hogy ne érezd jutalomnak. :D De Ha a természetben való értékben akarsz gondolkozni, akkor láda sör, nekem az import Löwenbrau most a kedvencem :D
Rendben, fasza fogadás, állom :D

A hideget elég jól bírom, de a csillagászkodás nem az én világom, abból egy éjszakányi így elsőre súlyos büntetésnek hallatszik :D
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.03.20. 13:54

trutya írta:
2022.03.20. 13:26
én tuti valami ricciardós tetkót javasoltam volna Ricsinek, ha veszít :D
A vállamra szívecskében egy Senna-portré, mi? Te perverz :D
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.03.20. 14:02

trutya írta:
2022.03.20. 13:26
én tuti valami ricciardós tetkót javasoltam volna Ricsinek, ha veszít :D
Jah akkor meg megkapom, hogy ha én veszítek tetováltassam a farkamra azt, hogy "Sir Lewis Carl Davidson Hamilton Larbalestier" (:u
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.03.20. 14:03

vollebak írta:
2022.03.20. 13:53
Nigel Hill írta:
2022.03.20. 13:23


Nagyon más ritmusban zakatolsz, ezért érzed úgy hogy terelek. A "már vártalak" arra vonatkozott, hogy amikor láttam mennyivel lassabb Ricciardo ezen a hétvégén, borítékoltam hogy jönni fogsz és már rúgnád is ki. Nem volt valami magas odds így bejött. Bár én azt reméltem a verseny végét megvárod.
A forma 1-et és a pilótákat is más szemmel nézed mint én. Ezért nem érted vagy nem akarod érteni amit írok, minden olyan dolgot belelátsz az írásaimba ami nincs is ott. Aztán bele akarsz rángatni egy screenshot bajnokságba, mert túlpörgöd a történetet. Számomra annyit nem jelent ez az egész, hogy ezzel b@sszak el egy csomó időt, hogy képenként betegyem mit olvastam és láttam az AS fórumon. Pláne úgy, hogy teljesen felesleges. Engem annyira érdekel Ricciardo, mint Ferrari pilóták, vagy kis Schumi, Vettel. Szimpatikusak és jó pilótának tartom őket, ennyi. (A McLarenről és a vezetéséről meg 17 Monaco óta megvan a véleményem. Nem igazán fogom megbocsátani amit Buttonnal tettek az utolsó futamán, azok után, hogy csodát művelt a kvalin). Másrészt téged nem lehet meggyőzni. Legalábbis itt így biztos nem, így nem is töröm magam.

De legyen, oké. Az elsőre nem fogadok, mert az idei év hosszú és ebből a szempontból bármi történhet.
A másodikba meg simán belemegyek. Mármint hogy kihúzza.
A tét. Ha én nyerek, akkor eljössz velem egy éjszakára csillagászkodni, fotózni és közben beszélni. Remélhetőleg télen valami -10 alatti csillagos éjszakán, hogy ne érezd jutalomnak. :D De Ha a természetben való értékben akarsz gondolkozni, akkor láda sör, nekem az import Löwenbrau most a kedvencem :D
Rendben, fasza fogadás, állom :D

A hideget elég jól bírom, de a csillagászkodás nem az én világom, abból egy éjszakányi így elsőre súlyos büntetésnek hallatszik :D
És mi a te téted? :D
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.03.20. 14:07

Nigel Hill írta:
2022.03.20. 14:02
Jah akkor meg megkapom, hogy ha én veszítek tetováltassam a farkamra azt, hogy "Sir Lewis Carl Davidson Hamilton Larbalestier" (:u
Ennyire rosszat senkinek sem akarnék, hidd el :D
Nigel Hill írta:
2022.03.20. 14:03
És mi a te téted? :D
Még nem tudom. Valami olyat kell kigondolnom, hogy te is érezd a törődést.

Elsőre a trollkodás érdekében majdnem azt mondtam, hogy menjünk el valami DK-gyülire, ahol beszélni kell a nyuggerekkel, de hát az nekem is súlyos büntetés lenne :D
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: trutya » 2022.03.20. 14:08

A vállamra szívecskében egy Senna-portré, mi? Te perverz :D
köldökre vagy farpofára gondoltam volna, de egye fene :D
Nigel Hill írta:
2022.03.20. 14:02
trutya írta:
2022.03.20. 13:26
én tuti valami ricciardós tetkót javasoltam volna Ricsinek, ha veszít :D
Jah akkor meg megkapom, hogy ha én veszítek tetováltassam a farkamra azt, hogy "Sir Lewis Carl Davidson Hamilton Larbalestier" (:u
az sem rossz, ha 12-es betűmérettel kifér, büszke lehetsz :D
Kép

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.03.20. 15:47

Nos akkor lássuk a megvét.
Hajrá McLaren, jó lenne pontot, pontokat szerezni.
Szerintem a rajtnál lesz incidens.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.03.20. 15:51

KépKép
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: bertone » 2022.03.20. 16:00

Hajrá!
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2022.03.20. 16:02

Na lássuk!

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2022.03.20. 16:06

Legalább baleset nem volt.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.03.20. 16:07

Ricsi már az utolsó, basszus.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2022.03.20. 16:09

Redbull írta:
2022.03.20. 16:07
Ricsi már az utolsó, basszus.
Baj. De Norris sincs sokkal előbb.
Ez a nagyobb baj.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.03.20. 16:15

Sánta Gepárd írta:
2022.03.20. 16:09
Redbull írta:
2022.03.20. 16:07
Ricsi már az utolsó, basszus.
Baj. De Norris sincs sokkal előbb.
Ez a nagyobb baj.
Látom sajnos. :szom01
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.03.20. 16:40

Hajrá Leclerc! Eddig profi.
Megszívatta a nagyképű picsaszajút. Ennek örülök.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.03.20. 16:44

Redbull írta:
2022.03.20. 16:15


Látom sajnos. :szom01
Hagyjuk a McLarent! Nem érdekesek
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.03.20. 16:47

Bottas ezen a futamon hozza, amitől tartottam előzetesen. Jó egy körös tempó, gyenge versenyzés mezőnyben. Ilyen Magnussen, Alonso, Gasly típusú versenyzők szét fogják szedni.

Leclerc eddig szuper. (:m

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2022.03.20. 16:54

Lancelot írta:
2022.03.20. 16:44
Redbull írta:
2022.03.20. 16:15


Látom sajnos. :szom01
Hagyjuk a McLarent! Nem érdekesek
Van, akinek igen.
De te nyugodtan hagyd.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.03.20. 16:58

Sánta Gepárd írta:
2022.03.20. 16:54
Lancelot írta:
2022.03.20. 16:44


Hagyjuk a McLarent! Nem érdekesek
Van, akinek igen.
De te nyugodtan hagyd.
Köszönöm, ezt akartam én is mondani.
(:u
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.03.20. 17:19

Na SC, tudtam, hogy Leclerc megszívja. Véletlenül se legyen sima.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Phoebe 2022.03.20. 17:21-kor.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FORMA-1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX 2022

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2022.03.20. 17:21

Hát, ezt túlélte!

Lezárt