FORMULA 1 AWS GRAND PRIX DU CANADA 2022

Az aktuális szezon

Milyen eseményeket vársz a futamon (3 tipp)

Folytatódik Leclerc pech-szériája
3
16%
Leclerc pole és végre győzelem
2
11%
Verstappent sújtja most a balszerencse
0
0 szavazat
Újabb Verstappen győzelem
6
32%
Pérez húzza be a győzelmet
0
0 szavazat
Pérez kiesik
0
0 szavazat
Egy újabb befejezetlen futam Sainz-tól
0
0 szavazat
Sainz végre pole-ban
0
0 szavazat
Sainz a pole mellé behúzza a győzelmet is
0
0 szavazat
Mindkét Red Bull kiesik
0
0 szavazat
A két Ferrari ismét kiesik
0
0 szavazat
Megszakad Russel pontszerző sorozata
1
5%
Kisebb meglepetésre Russelé a győzelem
0
0 szavazat
Hamilton nem tud elrajtolni
0
0 szavazat
Hatalmas meglepetésre Hamiltoné a győzelem
0
0 szavazat
Mindkét Mercedes dobogón végez
0
0 szavazat
McLaren a dobogón
2
11%
A McLaren megszerzi idei első győzelmét
0
0 szavazat
Legalább 2 SC a Bajnokok fala miatt
1
5%
Újabb erős pontszerzés Alonsotól
0
0 szavazat
A Haas végre megint pontot szerez
0
0 szavazat
Kis Schumi ismét autót tör
1
5%
Sok pontot szerez az Alfa Romeo
0
0 szavazat
Dög unalom
3
16%
 
Szavazatok száma: 19

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 AWS GRAND PRIX DU CANADA 2022

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.06.20. 10:24

Bandee írta:
2022.06.19. 22:15

Egyszeruen nem tud ugy vagy olyan alakulni, hogy a RB Verstappen tandemnek rossz legyen. Barmi tortenik az mast erint. A vegen allandoan nezni kell a Marko vodor fejet.

Fasz ki van ezzel. Hamilton kepes megallitani hatha osszraknak egy masik autot a tavalyi ev utan az se erdekelne ha csalos
Igen. Még Verstappen győzelmeit is el tudom viselni, de a küklopsz öntelt vigyorgó fejét nem. Az F1 legundorítóbb alakja Helmuth. És nem csak a feje, hanem a viselkedése, szövegei miatt, sőt talán azok miatt még inkább.

Sajnos a Ferrari nem ellenfél a Red Bullnak. A fejlesztési versenyt év közben mindig elbukják. Megbízhatatlan a hajtásláncuk (most éppen Mick szívott miatta). A Mercedes megfelelő ellenfél volt számukra. Amíg ők nem szedik össze magukat, addig fáklyásmenet lesz a Red Bullnak. Verstappennek pedig idén már nincs is ellenfele. (Ja-ja, magamtól tudom, Hamiltonnak sem volt évekig, tehát nem kell a lemez! Még ha az igaz is, attól még idén nem leszek boldogabb.)
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 AWS GRAND PRIX DU CANADA 2022

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.06.20. 11:12

Lancelot írta:
2022.06.20. 10:24
Bandee írta:
2022.06.19. 22:15

Egyszeruen nem tud ugy vagy olyan alakulni, hogy a RB Verstappen tandemnek rossz legyen. Barmi tortenik az mast erint. A vegen allandoan nezni kell a Marko vodor fejet.

Fasz ki van ezzel. Hamilton kepes megallitani hatha osszraknak egy masik autot a tavalyi ev utan az se erdekelne ha csalos
Igen. Még Verstappen győzelmeit is el tudom viselni, de a küklopsz öntelt vigyorgó fejét nem. Az F1 legundorítóbb alakja Helmuth. És nem csak a feje, hanem a viselkedése, szövegei miatt, sőt talán azok miatt még inkább.

Sajnos a Ferrari nem ellenfél a Red Bullnak. A fejlesztési versenyt év közben mindig elbukják. Megbízhatatlan a hajtásláncuk (most éppen Mick szívott miatta). A Mercedes megfelelő ellenfél volt számukra. Amíg ők nem szedik össze magukat, addig fáklyásmenet lesz a Red Bullnak. Verstappennek pedig idén már nincs is ellenfele. (Ja-ja, magamtól tudom, Hamiltonnak sem volt évekig, tehát nem kell a lemez! Még ha az igaz is, attól még idén nem leszek boldogabb.)
(:o Egyetértek.
Annyi, hogy itt most ellenfél nem lesz RB házon belül még annyi sem mint Hamiltonnak legalább néha volt. Főleg ugye Rosberg idején. Itt most meg van a 2. számú, ha nem tudná hol a helye akkor megszorul az anya kerékcsere közben, sőt az autó is meg tud állni. Vagy nem vált a lámpa.
Idénre ennek annyi, elég régen nézzük már ahhoz, hogy tudjuk, év közben ez nem megy. A Ferrari meg szóra sem érdemes. Tegnap is sikeres elbaszták Leclerc kerékcseréjét. Idén annyit szarakodtak már mint a Merci 7 év alatt összesen

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: FORMULA 1 AWS GRAND PRIX DU CANADA 2022

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.06.20. 15:27

Hát nem rágtam le a körmömet a versenyen.
Verstappen megérdemelten nyert az időmérős és versenyen nyújtott teljesítménye alapján is. A Ferrari, meg csak Leclercre számíthat. Sainz kevés ide, ezt most jól láthattuk. Sajnáltam Alonsot a motorhiba miatt,már verseny közben mondták hogy gebasz van, kár érte. Russell esetében kár az időmérős kockáztatásért Hamiltont simán verte volna bár a dobogónál nem lett volna több semmiképpen.
Felejthető futamra sikeredett.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 AWS GRAND PRIX DU CANADA 2022

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.06.20. 19:10

Kép

Jobb boxmunkával, és taktikával talán néhány pontot tudott volna menteni a McLaren.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Verstappen
gokartos
Hozzászólások: 138
Csatlakozott: 2014.01.02. 23:18
Mi vagy?: Alfons drukker

Re: FORMULA 1 AWS GRAND PRIX DU CANADA 2022

Hozzászólás Szerző: Verstappen » 2022.06.21. 16:14

vollebak írta:
2022.06.20. 00:22
trutya írta:
2022.06.19. 23:11

igen, tudom, de akkor is bosszantó, főleg az hogy Ocon előtte végzett így.
a Mercedesek sajnos szárazon gyorsabbak voltak, ez látszott már akkor amint kiesett Sainz DRS-hatásából, Hami azonnal közeledni kezdett rákésőbb Russell is. de nem értem, a kiállása után miért nem ment erősebb tempót, legalább hogy megtámadja Leclerc-t/Ocont? már akkor felmerült a "probléma"?
És ezzel még nincs vége a remekü induló, de annál szarabbul végződő hétvégéjének. Hátrasorolták kilencediknek. Időbüntetést kapott, amiért cikázott Bottas előtt.

Ez egy elkeseredett védekezés volt arra, hogy mentse a menthetőt. Sajnos bünti lett belőle. Egyébként nagyon bírom Alonso lelkesedését, amelyből a McLaren-Honda érában szinte semmit nem tudott megmutatni.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: FORMULA 1 AWS GRAND PRIX DU CANADA 2022

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2022.06.21. 21:35

Verstappen írta:
2022.06.21. 16:14
vollebak írta:
2022.06.20. 00:22


És ezzel még nincs vége a remekü induló, de annál szarabbul végződő hétvégéjének. Hátrasorolták kilencediknek. Időbüntetést kapott, amiért cikázott Bottas előtt.

Ez egy elkeseredett védekezés volt arra, hogy mentse a menthetőt. Sajnos bünti lett belőle. Egyébként nagyon bírom Alonso lelkesedését, amelyből a McLaren-Honda érában szinte semmit nem tudott megmutatni.
Ott mondjuk nehéz lett volna lelkesedni...

Lezárt