FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Az aktuális szezon
Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.11.14. 17:21

Button írta:
2022.11.14. 16:17
Nigel Hill írta:
2022.11.14. 13:07
Bocs, de szerintem nem én vagyok keserű, na meg hát ezek a TÉNYEK. Azt már év elején lehetett tudni, hogy nem egyforma a két pilóta támogatottsága a csapaton belül. Ez hol abban nyilvánul meg, hogy woofwoof lenyilatkozza, Russellnek tanulnia kell (LOL), vagy a csapatrádióban csak lajostól kért elnézést nem egy alkalommal, mert valami nem úgy alakult, ahogy kellett volna. Meglepni annyira nem lepett meg a tegnapi sem, bár egy kicsit talán, mert azt vártam, hogy woofwoof most is elnézést kér (:u . Persze tudjuk - hiszen evidencia - hogy Hamiltonnál nincs jobb e földkerekén. És puszta véletlen, hogy mégsem ő szerzett erőből polet, nyert sprintfutamot vagy versenyt. Mert mindig közbejött valami fránya dolog, ami meghiúsította hogy a majdnem nyócoros beteljesítse a próféciát, míg a csapattársa ezeket mind bemákolta valahogy. (:v
És még most is örülök, ne aggódj. Annak még jobban, hogy a - természetesen csak véletlenül Russell autójában - szivárgó víz és a csapattársát toló hátszél ellenére nyert :mosoly:
Most nem leszek népszerű, de azért Hamilton letett már annyit az asztalra a Mercedesnek, hogy akár egy kis elfogultságot is el tudok (én legalábbis) nézni. Russellnek van még ideje, jóval több, amit pedig meg kell tennie (több pont mint a csapattársnak), azt meg is teszi. Ezek alapján sikeresnek mondható az éve.
És hát ugye nem akarok ujjal mutogatni, de mindemellett sem a legsanyarúbb az Ő helyzete a fiatal pilóták közt.
Én egyébként értem, hogy az ember rögtön azt akarja látni, hogy a kedvence körül forog a világ, de ez ritkán sikerül. (Jó Daninak pl sikerül, mert Ő utána választja ki a kedvencét, amikor már elől van a legjobb verdában :D)
Keserű szájizzel, de igazat kell adnom nigel russofil-nek.
nincs ilyen, hogy letett már annyit az asztalra...a merci tett alá olyat amivel szégyen lett volna a becsicskáztatott botost nem verni...és nem sorban nyerni a vb cimeket.
Sőt IDÉn russell jobban is teljesített legalábbis a pontokat illetően...mégis a csapat azt természetesnek veszi...fekától meg sűrűn kérnek elnézést, hogy nem 2sec/körrel gyorsabb autója van.
Bajom nincs a feminin kiscsávóval, bár nem is rajongok érte... de remélem elkeni a metroszexuálist jövőre is és nem kell néznünk még egy fél évtizedet ezt a szappanoperát.
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.11.14. 17:56

Button írta:
2022.11.14. 16:17
Nigel Hill írta:
2022.11.14. 13:07
Bocs, de szerintem nem én vagyok keserű, na meg hát ezek a TÉNYEK. Azt már év elején lehetett tudni, hogy nem egyforma a két pilóta támogatottsága a csapaton belül. Ez hol abban nyilvánul meg, hogy woofwoof lenyilatkozza, Russellnek tanulnia kell (LOL), vagy a csapatrádióban csak lajostól kért elnézést nem egy alkalommal, mert valami nem úgy alakult, ahogy kellett volna. Meglepni annyira nem lepett meg a tegnapi sem, bár egy kicsit talán, mert azt vártam, hogy woofwoof most is elnézést kér (:u . Persze tudjuk - hiszen evidencia - hogy Hamiltonnál nincs jobb e földkerekén. És puszta véletlen, hogy mégsem ő szerzett erőből polet, nyert sprintfutamot vagy versenyt. Mert mindig közbejött valami fránya dolog, ami meghiúsította hogy a majdnem nyócoros beteljesítse a próféciát, míg a csapattársa ezeket mind bemákolta valahogy. (:v
És még most is örülök, ne aggódj. Annak még jobban, hogy a - természetesen csak véletlenül Russell autójában - szivárgó víz és a csapattársát toló hátszél ellenére nyert :mosoly:
Most nem leszek népszerű, de azért Hamilton letett már annyit az asztalra a Mercedesnek, hogy akár egy kis elfogultságot is el tudok (én legalábbis) nézni. Russellnek van még ideje, jóval több, amit pedig meg kell tennie (több pont mint a csapattársnak), azt meg is teszi. Ezek alapján sikeresnek mondható az éve.
És hát ugye nem akarok ujjal mutogatni, de mindemellett sem a legsanyarúbb az Ő helyzete a fiatal pilóták közt.
Én egyébként értem, hogy az ember rögtön azt akarja látni, hogy a kedvence körül forog a világ, de ez ritkán sikerül. (Jó Daninak pl sikerül, mert Ő utána választja ki a kedvencét, amikor már elől van a legjobb verdában :D)
Ezt hallgatom évek óta. Nem tudhatod kinek mennyi ideje van. Most van formában, most van lehetősége. A nagy pilótákat és világbajnokokat nem éppen az jellemzi hogy 5 évig tanultatják, pláne egy Russell szintű tehetséget. Ez méltatlan. Hamilton már nem lesz jobb, öregszik, nyert eleget. Ezek alapján Russellé a jövő, de nem szabad egy ifjú titán motivációját letörni azzal hogy érezteted vele, hogy a csapattársa több. Azt döntse már el a versenypálya. Egy kis elfogultságot én is el tudok nézni, de a gesztusokban is megjelenő kivételezést nem. Pláne ha azt egy jó pilóta ellenében teszik. Russell eddig semmi olyat nem mutatott ami szerint 2-es számúnak kéne besorolni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nigel Hill 2022.11.14. 18:00-kor.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.11.14. 17:58

Peresztrojka írta:
2022.11.14. 17:15
Button írta:
2022.11.14. 16:17


Most nem leszek népszerű, de azért Hamilton letett már annyit az asztalra a Mercedesnek, hogy akár egy kis elfogultságot is el tudok (én legalábbis) nézni. Russellnek van még ideje, jóval több, amit pedig meg kell tennie (több pont mint a csapattársnak), azt meg is teszi. Ezek alapján sikeresnek mondható az éve.
És hát ugye nem akarok ujjal mutogatni, de mindemellett sem a legsanyarúbb az Ő helyzete a fiatal pilóták közt.
Én egyébként értem, hogy az ember rögtön azt akarja látni, hogy a kedvence körül forog a világ, de ez ritkán sikerül. (Jó Daninak pl sikerül, mert Ő utána választja ki a kedvencét, amikor már elől van a legjobb verdában :D)
Nyert 6 vb. címet olyan autóval amivel a mezőny fele is tudott volna nyerni. És el is vesztett vb. címet amit nem mindenki vesztett volna el. Úgyhogy ez kölcsönös a mercivel, sőt szerintem Ő többet köszönhet a mercinek mint fordítva.
Russell sorsa nem a legsanyarúbb a fiatalok közül az biztos, de ahhoz képest amit a F2 ben év elején kapott ....elég sokára lett valami. Ugye ígérték, ha legyőzi Norrist akkor ülést kap a következő évben. És nem a Williamsre gondoltak, bár lehet azt sem a következőben kapta meg. Úgyhogy elég hányatottan került ide. És ezzel Hamilton is meg volt elégedve. Jobb volt ez így Neki minta a nyakára kapta volna csapattársnak 4 éve.
Erről (is) van szó.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.11.14. 18:08

Button írta:
2022.11.14. 16:17

Most nem leszek népszerű, de azért Hamilton letett már annyit az asztalra a Mercedesnek, hogy akár egy kis elfogultságot is el tudok (én legalábbis) nézni. Russellnek van még ideje, jóval több, amit pedig meg kell tennie (több pont mint a csapattársnak), azt meg is teszi. Ezek alapján sikeresnek mondható az éve.
És hát ugye nem akarok ujjal mutogatni, de mindemellett sem a legsanyarúbb az Ő helyzete a fiatal pilóták közt.
Én egyébként értem, hogy az ember rögtön azt akarja látni, hogy a kedvence körül forog a világ, de ez ritkán sikerül. (Jó Daninak pl sikerül, mert Ő utána választja ki a kedvencét, amikor már elől van a legjobb verdában :D)
Épp ezen gondolkodtam nap közben, és szerintem találtál ebben egy partnert. Gondolkodjunk kicsit a csapatfőnök fejével. Adott egy 7-szeres világbajnok, aki kap maga mellé egy gyors, sikerre éhes csapattársat, akit meggyőződésem szerint egyébként nem szeretett volna. Emellé összejött a korábbi versenyképes technika helyett, egy nehezen kezelhető autó, egy kínlódós évkezdés, valamint a versenyzőben még dolgozik az előző évben vitatható módon elbukott VB cím miatti frusztráció is.

Hogyan lehet ez csapatfőnökként úgy kezelni, hogy ne legyen csapaton belül feszültség? Úgy, hogy támogatod, erősíted az önbizalmát, érezteted vele, hogy továbbra is fontos része a csapatnak. Nem kedvelem Toto Wolffot, de érzésre ezt elég jól csinálja, még ha valamennyire visszatetsző is ezt hallgatni nézőként.

A másik, hogy bőven rájátszhat erre a média is, ezeket a beszélgetéseket mindig megkapjuk a közvetítés alatt, míg azt nem, hogy pl. Russellnek, mit rádióznak leintés után. Emlékeim szerint tegnap ő is megkapta a gratulációt, sőt mintha még a lihegőben Wolffal beszélt volna telefonon, legalább amennyire fel lehetett ismerni a telefon kijelzőjén.

Szóval nekem azért sántít ez a még a takarítónő is Russellt hátráltatja narratíva. Valószínű pátyolgatják Hamiltont, de semmi kirívó nem történt idén. Mexikóban is mindketten megkapták, ugyanazt az elcseszett sárga gumis stratégiát, semmi részrehajlás nem volt benne.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.11.14. 18:47

Phoebe írta:
2022.11.14. 18:08
Button írta:
2022.11.14. 16:17

Most nem leszek népszerű, de azért Hamilton letett már annyit az asztalra a Mercedesnek, hogy akár egy kis elfogultságot is el tudok (én legalábbis) nézni. Russellnek van még ideje, jóval több, amit pedig meg kell tennie (több pont mint a csapattársnak), azt meg is teszi. Ezek alapján sikeresnek mondható az éve.
És hát ugye nem akarok ujjal mutogatni, de mindemellett sem a legsanyarúbb az Ő helyzete a fiatal pilóták közt.
Én egyébként értem, hogy az ember rögtön azt akarja látni, hogy a kedvence körül forog a világ, de ez ritkán sikerül. (Jó Daninak pl sikerül, mert Ő utána választja ki a kedvencét, amikor már elől van a legjobb verdában :D)
A másik, hogy bőven rájátszhat erre a média is, ezeket a beszélgetéseket mindig megkapjuk a közvetítés alatt, míg azt nem, hogy pl. Russellnek, mit rádióznak leintés után. Emlékeim szerint tegnap ő is megkapta a gratulációt, sőt mintha még a lihegőben Wolffal beszélt volna telefonon, legalább amennyire fel lehetett ismerni a telefon kijelzőjén.
Az F1 csatornáján fent van az összes cél utáni rádióbeszélgetés. Russellé is, abban nem volt woofwoof hangja hallható. Amikor woofwoofot bekapcsolják (Hamiltonnál) egyből le is lett keverve (a közvetítésben még végig ment.) Russell hívta Totot az interjúk után, mivel szeretett volna vele beszélni és még nem beszélt vele (legalábbis a műsor utáni beszélgetésben így említette). Mondom ez gesztus semmi több, de ha már bekapcsolják telefonon rádióba, akkor illene a győztesnek is gratulálni a fekakirály egojának simogatása helyett.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Peresztrojka
gokartos
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2015.02.21. 18:11
Mi vagy?: Helles

Re: FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Hozzászólás Szerző: Peresztrojka » 2022.11.14. 18:53

Phoebe írta:
2022.11.14. 18:08
Button írta:
2022.11.14. 16:17

Most nem leszek népszerű, de azért Hamilton letett már annyit az asztalra a Mercedesnek, hogy akár egy kis elfogultságot is el tudok (én legalábbis) nézni. Russellnek van még ideje, jóval több, amit pedig meg kell tennie (több pont mint a csapattársnak), azt meg is teszi. Ezek alapján sikeresnek mondható az éve.
És hát ugye nem akarok ujjal mutogatni, de mindemellett sem a legsanyarúbb az Ő helyzete a fiatal pilóták közt.
Én egyébként értem, hogy az ember rögtön azt akarja látni, hogy a kedvence körül forog a világ, de ez ritkán sikerül. (Jó Daninak pl sikerül, mert Ő utána választja ki a kedvencét, amikor már elől van a legjobb verdában :D)
Épp ezen gondolkodtam nap közben, és szerintem találtál ebben egy partnert. Gondolkodjunk kicsit a csapatfőnök fejével. Adott egy 7-szeres világbajnok, aki kap maga mellé egy gyors, sikerre éhes csapattársat, akit meggyőződésem szerint egyébként nem szeretett volna. Emellé összejött a korábbi versenyképes technika helyett, egy nehezen kezelhető autó, egy kínlódós évkezdés, valamint a versenyzőben még dolgozik az előző évben vitatható módon elbukott VB cím miatti frusztráció is.

Hogyan lehet ez csapatfőnökként úgy kezelni, hogy ne legyen csapaton belül feszültség? Úgy, hogy támogatod, erősíted az önbizalmát, érezteted vele, hogy továbbra is fontos része a csapatnak. Nem kedvelem Toto Wolffot, de érzésre ezt elég jól csinálja, még ha valamennyire visszatetsző is ezt hallgatni nézőként.

A másik, hogy bőven rájátszhat erre a média is, ezeket a beszélgetéseket mindig megkapjuk a közvetítés alatt, míg azt nem, hogy pl. Russellnek, mit rádióznak leintés után. Emlékeim szerint tegnap ő is megkapta a gratulációt, sőt mintha még a lihegőben Wolffal beszélt volna telefonon, legalább amennyire fel lehetett ismerni a telefon kijelzőjén.

Szóval nekem azért sántít ez a még a takarítónő is Russellt hátráltatja narratíva. Valószínű pátyolgatják Hamiltont, de semmi kirívó nem történt idén. Mexikóban is mindketten megkapták, ugyanazt az elcseszett sárga gumis stratégiát, semmi részrehajlás nem volt benne.
Lehet, hogy így gondolkodik Toto. De az is lehet, hogy elgondolkodik azon, hogy az idén újoncként Russell mennyivel több pontot szerzett mint a 7x-es, és azt hozzáadja a tavalyi pontszámához akkor arra jut, hogy Russell lehet már tavaly vb. lett volna. És ha az ígérete szerint beültették volna a mercibe akkor az is lehet, hogy most nem 7x-es és 0 vb, cím között kéne döntést hoznia hanem mondjuk 5:3.
Mondjuk ez a teória is kb. annyira lehet közel a valósághoz mint a Te verziód.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Hozzászólás Szerző: bertone » 2022.11.14. 19:21

Button írta:
2022.11.14. 16:17
Nigel Hill írta:
2022.11.14. 13:07
Bocs, de szerintem nem én vagyok keserű, na meg hát ezek a TÉNYEK. Azt már év elején lehetett tudni, hogy nem egyforma a két pilóta támogatottsága a csapaton belül. Ez hol abban nyilvánul meg, hogy woofwoof lenyilatkozza, Russellnek tanulnia kell (LOL), vagy a csapatrádióban csak lajostól kért elnézést nem egy alkalommal, mert valami nem úgy alakult, ahogy kellett volna. Meglepni annyira nem lepett meg a tegnapi sem, bár egy kicsit talán, mert azt vártam, hogy woofwoof most is elnézést kér (:u . Persze tudjuk - hiszen evidencia - hogy Hamiltonnál nincs jobb e földkerekén. És puszta véletlen, hogy mégsem ő szerzett erőből polet, nyert sprintfutamot vagy versenyt. Mert mindig közbejött valami fránya dolog, ami meghiúsította hogy a majdnem nyócoros beteljesítse a próféciát, míg a csapattársa ezeket mind bemákolta valahogy. (:v
És még most is örülök, ne aggódj. Annak még jobban, hogy a - természetesen csak véletlenül Russell autójában - szivárgó víz és a csapattársát toló hátszél ellenére nyert :mosoly:
Most nem leszek népszerű, de azért Hamilton letett már annyit az asztalra a Mercedesnek, hogy akár egy kis elfogultságot is el tudok (én legalábbis) nézni. Russellnek van még ideje, jóval több, amit pedig meg kell tennie (több pont mint a csapattársnak), azt meg is teszi. Ezek alapján sikeresnek mondható az éve.
És hát ugye nem akarok ujjal mutogatni, de mindemellett sem a legsanyarúbb az Ő helyzete a fiatal pilóták közt.
Én egyébként értem, hogy az ember rögtön azt akarja látni, hogy a kedvence körül forog a világ, de ez ritkán sikerül. (Jó Daninak pl sikerül, mert Ő utána választja ki a kedvencét, amikor már elől van a legjobb verdában :D)
Szerintem nem az elfogultsággal van a baj.
Nekem pl az nem szimpi - és kb ezt emlegeti fel NH is - hogy többször hallhattuk Wolfftól, hogy bocsánatot kér Hamiltontól, hogy nem tudnak olyan autót a segge alá rakni, amivel győzelemért mehetne. Russelltől miért nem? (Persze lehet, hogy tőle is, csak azt nem játszák be, de ezt nem tartom valószínűnek.)
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2022.11.15. 01:15

Úgy gondoltam elmondom én is a gondolataimat a futamról, a hétvégéről. Aztán elolvastam a hétvégi termést és elment tőle a kedvem.

Hamiltonnak idén nem volt jó autója, nem nyert egy futamot sem, csak próbált küzdeni és segíteni a csapatot akár a futam alatti tesztelésekkel is, akár a saját futamai feáldozásával is.

Most talán lett volna lehetősége, hogy végre egy kis sikerélménye is legyen, de nem adatott meg neki. No persze azért a 2. hely sem kutya, különösen úgy, ahonnét azt meg kellett mentenie, de ennél most jóval többre volt predesztinált.

Ennek elleénére két fórumozó olyan okádást hajtott végre ismét vele szemben, amitől már felfordul a gyomrom. Azt hiszem nem kell nevesítenem őket, hiszen aki olvassa ezt a topikot az azonnal tudja. Egymásra licitálva mocskolják, ahol csak tudják Lewist. A nagy intelligencia kitört a magát mindenki fölött érző, midenkinél okosabbnak tartó, folyton megfellebbezhetetlenül észt osztó "dokiból", és a fórum provokátorból is "tisztességesen". Ekkora utálatot még annak idején Tarzaannál, és Nándinál sem tapasztaltam Kimivel kapcsolatban.

Kisvadászt látom már szinte csak egyedüliként védeni szerencsétlent (amiért köszönet!), de nyilvánvalóan sokra már nem tud menni ekkora utálat cunamival szemben. Sőt, őt rendesen leoltotta a fórum gazdája is. Holott csak azt tette, amit a két ámokfutó Hamiltonnal szemben. Ugyanakkor a "gazda" valahogy azt nem látta meg, amit a két Hamilton mocskoló egymást gerjesztve leművelt itt a tegnapi nap folyamán. Tehát úgy tűnik az rendben van. "Rasztafasz" előzetes hujjogatásuk ellenére nem kapott "ajándék futamgyőzelmet, "rasztafasz"-nak küzdenie kelle az ütközés után a 8. helyről előre és eljutott egészen a 2. helyig, ahonnét rajtolt. "Rasztafasz" a tegnapi formája alapján simán lenyomta volna a kislány csapattársát is, ha nem teszi ki a "félre rusnya népség itt jön picsaszájú a szépség" abban a kanyarban. Egy megnyert vb-cím után sem tudta elviselni, hogy egy hétszeres vb. megy előtte. Igaza van Pereznek, ismét kimuatta a foga fehérét. Egy torz lelkületű ember a kétszeres, akit nyilván idióta apja gyermekkorától taró terrorizálása nyomorított meg így lelkileg. Ennek a szarzsáknak csak olyan mentalitású személyek tudnak szorkolni, mint a két említett fórumozó. Meggyőződésem, hogy talán nem is annyira azért, mert annyira imádják, hanem csak azért, hogy "rasztafasz"-t legyen aki szivatja a pályán.

A kislány behúzta első vb-címét. Nagyszerű. Gratulálok neki. De azért megnéztem volna, hogy akkor is behúzta volna-e, ha mögüle nem ütik ki a lehetséges riválisát.

Hát ezek után kinek van kedve írogatni? Hamilton szurkolóként nekem már nincs. Jórészt emiat is tartom távol magam újabban a fórumtól. Pedig szerettem ide járni. De ebben a hangulatban már nem. Vannak, akik megmérgezik itt a hangulatot és még büszkék is arra.

Javaslom a fórum gazdának, hogy írja ki valami nyilvános helyre. "Rasztafasz mocskos niggert mocskolni itt nem szégyen, hanem érdem!" Aztán év végén díjakat kellene kiosztani annak, aki a legalpáribb tudott vele szemben lenni az egész évben.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.11.15. 05:20

Lancelot írta:
2022.11.15. 01:15
A kislány behúzta első vb-címét. Nagyszerű. Gratulálok neki.
Hogy repül az idő, mintha még csak két napja nyert volna először futamot (:yes

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2022.11.15. 07:12

bertone írta:
2022.11.14. 16:04

Próbáld meg értelmezni amit írtam. Sok minden nem tetszik, de belefáradtam már rég. Talán nem tűnt fel, de pl tegnap én voltam az első, aki "leköcsögözte" Verstappent a pozíció nem visszaadása miatt. És részemről ez volt az egyetlen trágárnak nevezhető megszólalás ezer év óta.
Annyit jegyeztem meg, hogy az ütközésért miért Verstappen kapott büntit? Erre te picsaszájúztál stb.
És persze a többire is hasonlóan reagáltál, bevallotta direkt. Ez sem érdekel, csak ma is mondom: ha csak azért írsz, hogy retorziót vegyél, annak semmi értelme.
Dühöngj, ha úgy érzed, van miért, elfogadom. De csak azért, hogy megmutasd, te is tudsz ocsmányul beszélni, felesleges.

További szép napot!
Ez így teljesen rendben van, köszönöm. A kiemelt részt érzem már itt egyébként elég rég. Tényleg jövök már egy jó ideje, még olvasni sem nagyon, mert nem látom értelmét annak, hogy csak felszabjam magam pár tahó miatt, akik ide járnak homokozni. Úgy látom Schumixx sincs már jelen, pedig rendben volt a srác, többnyire művelten szólt hozzá dolgokhoz. Gondolom Ő is megunta olvasni a sok alpári savazást.
Mindegy, nekem nem ez lesz az irány, csak most ez így jól esett.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.11.15. 09:42

Lancelot írta:
2022.11.15. 01:15
Kisvadászt látom már szinte csak egyedüliként védeni szerencsétlent (amiért köszönet!), de nyilvánvalóan sokra már nem tud menni ekkora utálat cunamival szemben. Sőt, őt rendesen leoltotta a fórum gazdája is. Holott csak azt tette, amit a két ámokfutó Hamiltonnal szemben. Ugyanakkor a "gazda" valahogy azt nem látta meg, amit a két Hamilton mocskoló egymást gerjesztve leművelt itt a tegnapi nap folyamán. Tehát úgy tűnik az rendben van. "Rasztafasz" előzetes hujjogatásuk ellenére nem kapott "ajándék futamgyőzelmet, "rasztafasz"-nak küzdenie kelle az ütközés után a 8. helyről előre és eljutott egészen a 2. helyig, ahonnét rajtolt. "Rasztafasz" a tegnapi formája alapján simán lenyomta volna a kislány csapattársát is, ha nem teszi ki a "félre rusnya népség itt jön picsaszájú a szépség" abban a kanyarban. Egy megnyert vb-cím után sem tudta elviselni, hogy egy hétszeres vb. megy előtte. Igaza van Pereznek, ismét kimuatta a foga fehérét. Egy torz lelkületű ember a kétszeres, akit nyilván idióta apja gyermekkorától taró terrorizálása nyomorított meg így lelkileg. Ennek a szarzsáknak csak olyan mentalitású személyek tudnak szorkolni, mint a két említett fórumozó. Meggyőződésem, hogy talán nem is annyira azért, mert annyira imádják, hanem csak azért, hogy "rasztafasz"-t legyen aki szivatja a pályán.
Összekeveritek ti a szurkolást a vakhittel...
mint két óvodás kislány olyan érzékeny a lelketek mikor az imádott versenyzőt kritizálják...soha nem is értettem ilyen szintű rajongást egy vadidegen ember iránt akiről csak annyit tudni amit a media átad...
kb 3-4 hozzászólás volt ami érintette a híres függönylábú zsenit (:v ez volt az egymást gerjesztve mocskolás (:v
Az ütközésről...
picsaszájú nem tett ott ki senkit sehonnan. Az FIA nyugodtan kinyilatkoztathatná, hogy a vitás eseteket a saját szájíze és pillanatnyi érdekei alapján fogja elbírálni...erre láttunk példát a tavalyi évadzárón...az IDEi japán futamon...és most braziliában is a teljesség igénye nélkül sorolva az eseteket.
A hivatalosan hangoztatott szabályok és elvek szerint picsaszájú körbeautózta függönylábút...majd nem hagyta el a pályát sem és a következő kanyart belső iven és függönylábú autója mellől kezdte meg. semmiféle szabályt nem szegett meg...ellentétben fekakirállyal aki úgy kanyarodott ott, mint néhány vakond szokott a közutakon...gondolom szándékosan de nem látok bele a fejébe...
két olyan versenyző ütközése volt, akiknek már semmi tétje vesztenivalója nem volt...igy azután nem engedett egyik sem...ebből kihozni picsaszájú 5 sec-es büntijét és 2 büntetőpontját kb. NEVETSÉGES de láttunk már hasonló itéleteket ettől a magát objektivnek gondoló gittegylettől.
Az általad feltételezetteket fantáziálhatjuk forditva is...ha függönylábú nem teszi ki picsaszájút akkor az simán lehet, hogy megfogja kislányt is a futam végére...de ezek csak találgatások...
torz lelkületről beszélsz?
szerintem tappen egy versenyző aki gyors agressziv céltudatos és könyörtelen...torz lelkülete annak van aki úgy öltözik mint feka úgy kommunikálja magát a világ felé mint feka és ugy viselkedik mint feka...ez autóverseny lenne...nem nyakkendős úriemberek délutáni teázása és nem is metro vagy biszexuális celebek magamutogatása...oda pedig a tappen által képviselt elvek és viselkedés való...
Szóval mi akik hasonlóan TORZ lelkületűek vagyunk és ennek a végtelenül elkorcsosult TORZ lelkületű embernek szurkolunk a fent emlitett tulajdonságait kedveljük és hidegen hagy, hogy jár e árvaházba csokit osztogatni...
A fekakirály által langyos vizben rózsaszín úszógumival a derekán elért 7 vb cimmel ne példálózz, mert nem igazán értékesek ha a körülményeket jobban megvizsgáljuk.
Rasztafaszt pedig nem tappen szívatja már, hanem a saját csapattársa fogja...mert minden kilométerrel csak tapasztaltabb és gyorsabb lesz nála. Ez az év a mercinél semmiről nem szólt. nem volt tétje és nem volt értelme különösebben támogatni egyik versenyzőt sem a középmezőnyben...de ne legyen igazam...van olyan érzésem, ha ütőképes autó lesz alattuk ujra akkor nem feka lesz az akit russell alá csicskáztatnak abban biztos vagyok...pedig jól láthatóan semmivel sem jobb a csapattársánál csak tapasztaltabb.
Na elég is lesz mert már igy is túl sokat irtam a sirdogálásodra (:u
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.11.15. 09:57

Lancelot írta:
2022.11.15. 01:15
De azért megnéztem volna, hogy akkor is behúzta volna-e, ha mögüle nem ütik ki a lehetséges riválisát.
Megnézhetted az utolsó SC után azonos gumikon, úgy hogy "free to race" volt. (megjegyzem, fordított állásban biztos nem ezt mondják) Köze nem volt Russellhez még csak DRS-en belülre sem tudott jönni.
Meg még tonnányi hülyeséget ide írtál hattyú halála stílusban, amit még elemezni is felesleges. :pf03
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.11.15. 12:22

Nigel Hill írta:
2022.11.15. 09:57
Lancelot írta:
2022.11.15. 01:15
De azért megnéztem volna, hogy akkor is behúzta volna-e, ha mögüle nem ütik ki a lehetséges riválisát.
Megnézhetted az utolsó SC után azonos gumikon, úgy hogy "free to race" volt. (megjegyzem, fordított állásban biztos nem ezt mondják) Köze nem volt Russellhez még csak DRS-en belülre sem tudott jönni.
Meg még tonnányi hülyeséget ide írtál hattyú halála stílusban, amit még elemezni is felesleges. :pf03
Kegyesen elfeleded, hogy Lewis kocsija is sérült valamilyen szinten.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Hozzászólás Szerző: trutya » 2022.11.15. 14:06

KisVadász írta:
2022.11.15. 07:12
Ez így teljesen rendben van, köszönöm. A kiemelt részt érzem már itt egyébként elég rég. Tényleg jövök már egy jó ideje, még olvasni sem nagyon, mert nem látom értelmét annak, hogy csak felszabjam magam pár tahó miatt, akik ide járnak homokozni. Úgy látom Schumixx sincs már jelen, pedig rendben volt a srác, többnyire művelten szólt hozzá dolgokhoz. Gondolom Ő is megunta olvasni a sok alpári savazást.
Mindegy, nekem nem ez lesz az irány, csak most ez így jól esett.
amúgy ki is az a rengeteg tahó, aki ide jár Hamiba törölni a lábát?
mert nekem azért nem tűnik ez ennyire drámainak

nem lehet, hogy más miatt vagy kiakadva?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára trutya 2022.11.15. 14:20-kor.
Kép

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2022.11.15. 14:14

KisVadász írta:
2022.11.15. 07:12
Ez így teljesen rendben van, köszönöm. A kiemelt részt érzem már itt egyébként elég rég. Tényleg jövök már egy jó ideje, még olvasni sem nagyon, mert nem látom értelmét annak, hogy csak felszabjam magam pár tahó miatt, akik ide járnak homokozni. Úgy látom Schumixx sincs már jelen, pedig rendben volt a srác, többnyire művelten szólt hozzá dolgokhoz. Gondolom Ő is megunta olvasni a sok alpári savazást.
Mindegy, nekem nem ez lesz az irány, csak most ez így jól esett.
Köszi!
Azért olvasgatok itt, még év elején kértem Bertone-től a törlésemet, akkor azt írta gondoljam át, igazából tényleg nem kell törölni, egyszerűen csak nem írok, mert nem látom értelmét. Kb. egyetérek azokkal a dolgokkal amiket az elmúlt napokban írtál.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.11.15. 14:25

Redbull írta:
2022.11.15. 12:22
Nigel Hill írta:
2022.11.15. 09:57


Megnézhetted az utolsó SC után azonos gumikon, úgy hogy "free to race" volt. (megjegyzem, fordított állásban biztos nem ezt mondják) Köze nem volt Russellhez még csak DRS-en belülre sem tudott jönni.
Meg még tonnányi hülyeséget ide írtál hattyú halála stílusban, amit még elemezni is felesleges. :pf03
Kegyesen elfeleded, hogy Lewis kocsija is sérült valamilyen szinten.
Jah valamilyen. Semmilyen. "We see no damage so you can push" És még utána sem utaltak vagy hivatkoztak ilyesmire. :mosoly: Aki ott sérült az a foxy maxy volt, meg Leclerc.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2022.11.15. 15:44

Egyébként ugyanitt 2es kanyar ugyanúgy a belül haladó kapta a büntetést 10sec-et akkor. Csakhogy az egyöntetű fröcsögéshez hozzátegyek valamit. Az a baj amúgy hogy nagyon sok magyar szurkolót is elvisz Wéber elfogultsága.
https://www.motorsport.com/f1/news/vers ... /3212196/

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Hozzászólás Szerző: bertone » 2022.11.15. 16:09

Schumixx írta:
2022.11.15. 15:44
Egyébként ugyanitt 2es kanyar ugyanúgy a belül haladó kapta a büntetést 10sec-et akkor. Csakhogy az egyöntetű fröcsögéshez hozzátegyek valamit. Az a baj amúgy hogy nagyon sok magyar szurkolót is elvisz Wéber elfogultsága.
https://www.motorsport.com/f1/news/vers ... /3212196/
Amit Verstappen a mérlegelésnél művelt, az nem megengedhető.

De az megvan, hogy Ocon lekörözött volt és úgy kezdett el "versenyezni" Verstappennel? Igen, egy lekörözött visszaveheti a körét, amennyiben gyorsabb - ez itt annyiban volt meg, hogy Ocon friss gumikon volt, de nem "versenyezhet" érte. Ocon ezért kapta a büntit. Fogalmazzunk úgy, hogy Verstappennek nem kellett a lehetőséggel számolnia, hogy Ocon ott lesz.

Nekem kicsit olyan, mint egy balra kanyarodás. Amennyiben a kereszteződésben az előzés megengedett, csak akkor kanyarodhatok balra, ha meggyőződök arról, hogy senki nem kezdte meg az előzésemet. Azonban, ha kereszteződés előtt közvetlenül záróvonal van, nincs ilyen kötelezettségem, mivel ott szabályosan nem előzhetnek.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2022.11.15. 16:29

bertone írta:
2022.11.15. 16:09
Amit Verstappen a mérlegelésnél művelt, az nem megengedhető.

De az megvan, hogy Ocon lekörözött volt és úgy kezdett el "versenyezni" Verstappennel? Igen, egy lekörözött visszaveheti a körét, amennyiben gyorsabb - ez itt annyiban volt meg, hogy Ocon friss gumikon volt, de nem "versenyezhet" érte. Ocon ezért kapta a büntit. Fogalmazzunk úgy, hogy Verstappennek nem kellett a lehetőséggel számolnia, hogy Ocon ott lesz.

Nekem kicsit olyan, mint egy balra kanyarodás. Amennyiben a kereszteződésben az előzés megengedett, csak akkor kanyarodhatok balra, ha meggyőződök arról, hogy senki nem kezdte meg az előzésemet. Azonban, ha kereszteződés előtt közvetlenül záróvonal van, nincs ilyen kötelezettségem, mivel ott szabályosan nem előzhetnek.
Valószinű a lekörözöttség miatt lett a büntetés 10 sec stop and go és nem a smafu 5 sec. (de ettől még a hibás ugyanazon a pozición volt mind a 2 esetben)

“I’m pretty sure there’s no rules says that you can’t un-lap yourself,” said Hamilton. “I’ve done it before.”

Verstappennek kicsit akkor nyitnia kellett volna a kormányon és hadd menjen. Nem tette meg, mert ő olyan.
Ez az eset is elkerülhető lett volna ha Hamilton félreugrik, mint ahogy azt amúgy tavaly vagy 3szor megtette hasonló bevetődős helyzetekben, mire silverstone-ig jutottak. Szerintem nála eljött Maxival szemben a: látod a lófasznak is van vége nézőpont.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Hozzászólás Szerző: bertone » 2022.11.15. 21:05

bertone írta:
2022.11.13. 21:49
Ja, kíváncsian várom a versenyirányítás nyilatkozatát Tsunoda ügyében! Rendesen megszopatták az SC alatt. :pf01
Tsunoda sem értette, az FIA megmagyarázta a biztonsági autós esetet

És csesszék meg, nem volt a versenyirányításban egy gondolkodó ember? :pf02
Az apa férfi, a rezsi nő!

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2022.11.15. 21:59

bertone írta:
2022.11.15. 21:05
bertone írta:
2022.11.13. 21:49
Ja, kíváncsian várom a versenyirányítás nyilatkozatát Tsunoda ügyében! Rendesen megszopatták az SC alatt. :pf01
Tsunoda sem értette, az FIA megmagyarázta a biztonsági autós esetet

És csesszék meg, nem volt a versenyirányításban egy gondolkodó ember? :pf02
Szerintem már joideje nincs...

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.11.16. 04:37

bertone írta:
2022.11.15. 21:05
És csesszék meg, nem volt a versenyirányításban egy gondolkodó ember? :pf02
Minek ülnek ott négyen, ha egy számítógépre hagyatkoznak? :pf04

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Hozzászólás Szerző: bertone » 2022.11.16. 07:39

Willy írta:
2022.11.16. 04:37
bertone írta:
2022.11.15. 21:05
És csesszék meg, nem volt a versenyirányításban egy gondolkodó ember? :pf02
Minek ülnek ott négyen, ha egy számítógépre hagyatkoznak? :pf04
Szerintem ez a versenyigazgató feladata (lásd Masi tavaly). Csak kellene aki szól neki, hogy nem jó amit a számítógép jelez.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.11.16. 18:08

bertone írta:
2022.11.16. 07:39
Szerintem ez a versenyigazgató feladata (lásd Masi tavaly). Csak kellene aki szól neki, hogy nem jó amit a számítógép jelez.
Így se lesz kevésbé ciki, sőt. Még a kommentátoroknak is előbb tűnt fel a hiba :szom02

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: FORMA-1 HEINEKEN GRANDE PRÊMIO DE SÃO PAULO 2022

Hozzászólás Szerző: Button » 2022.11.16. 21:17

Lancelot írta:
2022.11.15. 01:15
Úgy gondoltam elmondom én is a gondolataimat a futamról, a hétvégéről. Aztán elolvastam a hétvégi termést és elment tőle a kedvem.

Hamiltonnak idén nem volt jó autója, nem nyert egy futamot sem, csak próbált küzdeni és segíteni a csapatot akár a futam alatti tesztelésekkel is, akár a saját futamai feáldozásával is.

Most talán lett volna lehetősége, hogy végre egy kis sikerélménye is legyen, de nem adatott meg neki. No persze azért a 2. hely sem kutya, különösen úgy, ahonnét azt meg kellett mentenie, de ennél most jóval többre volt predesztinált.

Ennek elleénére két fórumozó olyan okádást hajtott végre ismét vele szemben, amitől már felfordul a gyomrom. Azt hiszem nem kell nevesítenem őket, hiszen aki olvassa ezt a topikot az azonnal tudja. Egymásra licitálva mocskolják, ahol csak tudják Lewist. A nagy intelligencia kitört a magát mindenki fölött érző, midenkinél okosabbnak tartó, folyton megfellebbezhetetlenül észt osztó "dokiból", és a fórum provokátorból is "tisztességesen". Ekkora utálatot még annak idején Tarzaannál, és Nándinál sem tapasztaltam Kimivel kapcsolatban.

Kisvadászt látom már szinte csak egyedüliként védeni szerencsétlent (amiért köszönet!), de nyilvánvalóan sokra már nem tud menni ekkora utálat cunamival szemben. Sőt, őt rendesen leoltotta a fórum gazdája is. Holott csak azt tette, amit a két ámokfutó Hamiltonnal szemben. Ugyanakkor a "gazda" valahogy azt nem látta meg, amit a két Hamilton mocskoló egymást gerjesztve leművelt itt a tegnapi nap folyamán. Tehát úgy tűnik az rendben van. "Rasztafasz" előzetes hujjogatásuk ellenére nem kapott "ajándék futamgyőzelmet, "rasztafasz"-nak küzdenie kelle az ütközés után a 8. helyről előre és eljutott egészen a 2. helyig, ahonnét rajtolt. "Rasztafasz" a tegnapi formája alapján simán lenyomta volna a kislány csapattársát is, ha nem teszi ki a "félre rusnya népség itt jön picsaszájú a szépség" abban a kanyarban. Egy megnyert vb-cím után sem tudta elviselni, hogy egy hétszeres vb. megy előtte. Igaza van Pereznek, ismét kimuatta a foga fehérét. Egy torz lelkületű ember a kétszeres, akit nyilván idióta apja gyermekkorától taró terrorizálása nyomorított meg így lelkileg. Ennek a szarzsáknak csak olyan mentalitású személyek tudnak szorkolni, mint a két említett fórumozó. Meggyőződésem, hogy talán nem is annyira azért, mert annyira imádják, hanem csak azért, hogy "rasztafasz"-t legyen aki szivatja a pályán.

A kislány behúzta első vb-címét. Nagyszerű. Gratulálok neki. De azért megnéztem volna, hogy akkor is behúzta volna-e, ha mögüle nem ütik ki a lehetséges riválisát.

Hát ezek után kinek van kedve írogatni? Hamilton szurkolóként nekem már nincs. Jórészt emiat is tartom távol magam újabban a fórumtól. Pedig szerettem ide járni. De ebben a hangulatban már nem. Vannak, akik megmérgezik itt a hangulatot és még büszkék is arra.

Javaslom a fórum gazdának, hogy írja ki valami nyilvános helyre. "Rasztafasz mocskos niggert mocskolni itt nem szégyen, hanem érdem!" Aztán év végén díjakat kellene kiosztani annak, aki a legalpáribb tudott vele szemben lenni az egész évben.
Laci, én igyekeztem kiállni és meg sem említesz, nem esik jól :D
De értem, nem voltam eléggé radikális..
Néha az ember nem küldi el a másik oldalt a fenébe, talán öregszek énis.. De ettől még gondolok amit gondolok.. ;)
Kép

Lezárt