A Formula 1-ről általánosságban

Az aktuális szezon
Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.04.28. 21:43

Tisztelt fórumtársak!
Átolvasva a mai termést. :mosoly:
Amit WG-vel kapcsolatban írtatok sajnos az én véleményemet is tükrözi. Sajnos mert egy öntelt kis pöcs szinte minden versenyhétvégén felidegesít a félretájékoztatással, a szubjektív véleményének rám erőltetésével, egyes pilóták túlsztárolásával, stb. stb.
:angry01
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: trutya » 2021.04.28. 22:07

Bandee írta:
2021.04.27. 23:31
idarpidi írta:
2021.04.27. 23:11

és még egy kis video, Alesi nagy csatában megtörte Lauda 312-T2-jét, de valami műszaki hiba vagy defekt lehetett mert érdekes módon ment a falnak



Szerintem a Lotus nekiment.

Rohadt jók ezek.. EZt kéne megnézni esküszöm:) A belső kamera alapján nem értettem milyen amatőrök ezek, de ha Alesi szintű emberek veeztik ezeket akkor nem vagyok meglepve, hogy ilyen jól mennek velük. Rohadt jó élmény lehet, különösen Monacoban :mosoly:
én úgy tudom, Alesi félreváltott, a Lotust meg meglepte hogy megtorpan, ezért tolta a falba.
nem is állt fel Werner a dobogóra átvenni a (büntetés utáni) 3. helyért a trófeáját.
Kép

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: trutya » 2021.04.28. 23:18

idén sem maradunk Isztam-buli nélkül, jee 8-)
Kép

Avatar
idarpidi
AutoGP vezető
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2013.12.20. 22:32
Mi vagy?: Közöd?
Tartózkodási hely: Föld bolygó

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: idarpidi » 2021.04.29. 07:06

trutya írta:
2021.04.28. 22:07

én úgy tudom, Alesi félreváltott, a Lotust meg meglepte hogy megtorpan, ezért tolta a falba.
nem is állt fel Werner a dobogóra átvenni a (büntetés utáni) 3. helyért a trófeáját.
igen, láttam egy hosszabb változatot a videóból, ott beszélnek róla
egyébként Alesi onboard kamerás felvételén is félrevált 1-2-szer

akit érdekel, van egy 9 órás anyag a hétvégéről, különböző évjáratú futamokkal

Brno, Sunday, July 18, 1971
1 Janos DRAPAL HUN Yamaha 57'43.500
2 Lazlo SZABO HUN Yamaha +39.700
3 Jarno SAARINEN FIN Yamaha +2'01.700

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: trutya » 2021.04.29. 07:20

idarpidi írta:
2021.04.29. 07:06
trutya írta:
2021.04.28. 22:07

én úgy tudom, Alesi félreváltott, a Lotust meg meglepte hogy megtorpan, ezért tolta a falba.
nem is állt fel Werner a dobogóra átvenni a (büntetés utáni) 3. helyért a trófeáját.
igen, láttam egy hosszabb változatot a videóból, ott beszélnek róla
egyébként Alesi onboard kamerás felvételén is félrevált 1-2-szer

akit érdekel, van egy 9 órás anyag a hétvégéről, különböző évjáratú futamokkal

igen, bele-belenéztem az élő közvetítésbe én is, sajnos az utolsó csoportról (79-82 közöttiek, vagy ilyesmi) már lemaradtam, de tervben van, hogy visszanézzem :)
kár, hogy a pilóták között kvalitásban elég nagy különbségek voltak. volt akit már kb. a 3. körben leköröztek, meg még utána egyszer-kétszer. akkora különbség azért nincs a kocsik között :)
(azt az Eiffellandot komoly volt "élőben" is látni a pályán)

Marco Wernert nem ismerem (nem lehet kutyaütő, ha Le Manst nyert), de durva, hogy mennyivel gyorsabb volt a 77-es Lotus, mint a 74-es Ferrari.

amúgy Arnoux is lezúzta a maga Ferrariját még szombaton :)
Kép

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.05.05. 11:08

Külön nem akartam Mazepinnek topikot nyitni (meg ne is legyen topikja már annak a semmirekellő takonynak, remélhetőleg legkésőbb jövőre megszabadulunk tőle).

Ha belegondoltok, majdnem minden ellentét vagy F1-es szereplőkkel kapcsolatos személyiségvonások, konfliktusok, ellentétek, amikről hevesen vitázni szoktunk, az érintetteknek valójában a töredékét jelentik. Hogy ez a versenyző utálja azt, milyen görény volt ez a csapat azzal, ez a csapatfőnök beszólt annak, satöbbi.

Ehhez képest itt van ez:



A lényeg: Latifi már akkor, amikor megtudta, hogy Mazepin az, aki elől véletlenül nem sikerült a lehető leggyorsabban lehúzódnia, megjegyezte, hogy „na, most tuti, hogy ezért blokkolni fog engem ... igen, tessék, blokkolt is, micsoda egy faszfej”.

Mennyire kell már közismerten egy utolsó büdös szardarabnak lenni ahhoz, hogy mindössze a harmadik időmérőn ennyire konszenzus legyen arról, hogy aha, ez a csávó az, akkor ő most ezt meg azt fogja csinálni bosszúból. A harmadik versenyhétvégéjén van csak túl a gyerek, és úgy tűnik, hogy a komplett mezőny is ugyanúgy rühelli (teljes joggal), mint a nézők. Ez felvet egy másik olyan kérdést is, hogy mennyire kell pszichopatának lennie valakinek ahhoz, hogy tényleg egyáltalán ne érdekelje, hogy ennyi kollégából és nézőből vált ki ilyen egyöntetű ellenszenvet. Itt nem valami mentális erőről van szó, mint mondjuk Kimi kapcsán, hogy letojná az AKR-es bolondokat, akik gyűlölködnek ellene. ITt egy olyan tagról beszélünk, aki már a megérkezése előtt heves indulatokat váltott ki, érezhetően/hallhatóan a pályatársai is rühellik, és nem elég, hogy képességek alapján sem lenne helye még az F2-ben sem (soha életében nem nyert egyetlen bajnokságot sem, sem gokartban, sem más előszériában, még az apucija milliárdjaival felvásárolt csapatokkal sem volt képes nyerni semmit), még a viselkedése és a személyisége is olyan, hogy semmilyen kedvelhetőt nem találnak benne még a honfitársai sem. Beszéltem orosz szurkerekkel erről, kivétel nélkül utálják még otthon is, mint a szart.

Ez valamiféle rekord lehet szerintem, hogy a nézők, beleértve a saját honfitársait is, és a mezőny tagjai is egyöntetűen utáljanak valakit, aki ráadásul még csak három futamot teljesített összesen.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2021.05.05. 12:39

vollebak írta:
2021.05.05. 11:08
Külön nem akartam Mazepinnek topikot nyitni (meg ne is legyen topikja már annak a semmirekellő takonynak, remélhetőleg legkésőbb jövőre megszabadulunk tőle).

Ha belegondoltok, majdnem minden ellentét vagy F1-es szereplőkkel kapcsolatos személyiségvonások, konfliktusok, ellentétek, amikről hevesen vitázni szoktunk, az érintetteknek valójában a töredékét jelentik. Hogy ez a versenyző utálja azt, milyen görény volt ez a csapat azzal, ez a csapatfőnök beszólt annak, satöbbi.

Ehhez képest itt van ez:



A lényeg: Latifi már akkor, amikor megtudta, hogy Mazepin az, aki elől véletlenül nem sikerült a lehető leggyorsabban lehúzódnia, megjegyezte, hogy „na, most tuti, hogy ezért blokkolni fog engem ... igen, tessék, blokkolt is, micsoda egy faszfej”.

Mennyire kell már közismerten egy utolsó büdös szardarabnak lenni ahhoz, hogy mindössze a harmadik időmérőn ennyire konszenzus legyen arról, hogy aha, ez a csávó az, akkor ő most ezt meg azt fogja csinálni bosszúból. A harmadik versenyhétvégéjén van csak túl a gyerek, és úgy tűnik, hogy a komplett mezőny is ugyanúgy rühelli (teljes joggal), mint a nézők. Ez felvet egy másik olyan kérdést is, hogy mennyire kell pszichopatának lennie valakinek ahhoz, hogy tényleg egyáltalán ne érdekelje, hogy ennyi kollégából és nézőből vált ki ilyen egyöntetű ellenszenvet. Itt nem valami mentális erőről van szó, mint mondjuk Kimi kapcsán, hogy letojná az AKR-es bolondokat, akik gyűlölködnek ellene. ITt egy olyan tagról beszélünk, aki már a megérkezése előtt heves indulatokat váltott ki, érezhetően/hallhatóan a pályatársai is rühellik, és nem elég, hogy képességek alapján sem lenne helye még az F2-ben sem (soha életében nem nyert egyetlen bajnokságot sem, sem gokartban, sem más előszériában, még az apucija milliárdjaival felvásárolt csapatokkal sem volt képes nyerni semmit), még a viselkedése és a személyisége is olyan, hogy semmilyen kedvelhetőt nem találnak benne még a honfitársai sem. Beszéltem orosz szurkerekkel erről, kivétel nélkül utálják még otthon is, mint a szart.

Ez valamiféle rekord lehet szerintem, hogy a nézők, beleértve a saját honfitársait is, és a mezőny tagjai is egyöntetűen utáljanak valakit, aki ráadásul még csak három futamot teljesített összesen.
Ha még e mellé gyors lenne talán szimpatizálna vele valaki, de így... 1 percet kapni csapattárstól.
Páran örülnek majd neki ha esetleg kiteszi Hamiltont egy lekörözéskor de max ennyi "jóra" számíthat szerintem.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.05.05. 13:22

Schumixx írta:
2021.05.05. 12:39
Ha még e mellé gyors lenne talán szimpatizálna vele valaki, de így... 1 percet kapni csapattárstól.
Páran örülnek majd neki ha esetleg kiteszi Hamiltont egy lekörözéskor de max ennyi "jóra" számíthat szerintem.
Igen, szó szerint semmilyen vonása nincs, ami egy kicsit is enyhítő körülmény lenne. Egy elkényeztetett milliárdosgyerek, középszarnak sem nevezhetően gyenge képességekkel, undorító személyiséggel. Milyen lelkület kell ahhoz, hogy valaki egy pályatársának beverje a szemét ököllel, mert az illető véletlenül feltartotta egy szabadedzésen, vagy szívecskézve boldog szülinapot kívánjon a koronavírusnak az Instagramján, vagy Russell közösségi felületén arra utaljon, hogy tudja Russell titkát, miszerint Russell buzi, vagy, hogy miközben az apja tuljdonában lévő egy bányában tragikus módon meghalt kilenc bányász egy balesetben, és nemzeti gyászt hirdettek egész Oroszországban, ez a senkiházi kibérelt egy magánklubot a haverjaival aznap, hogy legalább üres a város, és videókat csinált, ahogy partiznak?

Egy akkora undorító féreg Mazepin, hogy ilyet még nem látott a sport, és a Haas szégyene, hogy volt az a pénz, amiért az autójukba ültették. Van egy sor más milliárdoscsemete, akik legalább nem viselkednek úgy, mint egy pszichopata állat. Mazepin annyira népszerűtlen (joggal), hogy szerintem még abban az esetben sem lenne örömködés a Hamilton kieséséért drukkolók körében, ha bekövetkezne, amit említettél.

Tök fura, hogy sosem kedveltem Schumit a pályán (a pályán kívül nagyon rendes embernek tűnt mindig), de Mazepin miatt Micknek baromira szorítok. Azt meg épp tegnap beszéltük Roccóval, hogy abból is látszik, hogy Michael mennyire rendes tag volt, hogy Mick milyen éles kontraszt Mazepinhez, mint személyiség. Udvarias, kedves, halkszavú, a legjobb értelemben véve alázatos - úgy, hogy ő is luxuskörülmények között nőtt fel, és minden idők egyik legjobb versenyzője az apja. Látszik, hogy nagyon helyes értékek szerint, jól lett nevelve, tényleg jó srácnak tűnik. Remélem, továbbra is ugyanígy a földbe döngöli ezt a szőke orosz szarházit.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2021.05.09. 10:52

Amikor kibeszél a gödörből a lyuk: https://m4sport.hu/forma-1/cikk/2021/0 ... -szerint

Három futam után nagyobb utálatnak örvend, mint a Venezuelai Mészáros. Nem semmi.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2021.05.11. 22:57

Lancelot írta:
2021.05.09. 10:52
Amikor kibeszél a gödörből a lyuk: https://m4sport.hu/forma-1/cikk/2021/0 ... -szerint

Három futam után nagyobb utálatnak örvend, mint a Venezuelai Mészáros. Nem semmi.
Maldonado legalább gyors volt. Mazepin úgy balfasz, hogy mellé még tetű lassú is.
Az meg kész vicc, hogy 4 futam után kritizál egy olyan dolgot, amivel soha, senkinek semmi baja nem volt rajta kívül.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.05.12. 07:40

Krisztián írta:
2021.05.11. 22:57
Maldonado legalább gyors volt. Mazepin úgy balfasz, hogy mellé még tetű lassú és tetű ember is.
Az meg kész vicc, hogy 4 futam után kritizál egy olyan dolgot, amivel soha, senkinek semmi baja nem volt rajta kívül.
Így érzem teljesnek a leírást :D
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: trutya » 2021.05.12. 10:36

egyébként megdöbbentő, mennyire lassú itt... F2-ben azért nyert futamokat, voltak dobogói, hogy a picsába nem bírja ilyen szinten felvenni a tempót itt?
vagy agyilag kevés ahhoz hogy a sokkal komplexebb dolgokat kezelje?
Kép

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.05.12. 17:23

trutya írta:
2021.05.12. 10:36
egyébként megdöbbentő, mennyire lassú itt... F2-ben azért nyert futamokat, voltak dobogói, hogy a picsába nem bírja ilyen szinten felvenni a tempót itt?
vagy agyilag kevés ahhoz hogy a sokkal komplexebb dolgokat kezelje?
Mert egy rakás szar a gyerek, mindenféle értelemben. És az F2-ben sem volt semmiféle nagy gurítás tőle. 46 versenyen indult ott, abból sikerült kettőt nyernie, hat dobogó, egy összetettbeli ötödik hely. Ez a legjobb esetben is középszerű teljesítmény, főleg, ha hozzávesszük, hogy milyen csapatokban volt.

Összevetésképp, más jelenlegi F1-esek az F2-ben:
Tsunoda - 24 verseny, 3 győzelem, 7 dobogó, összetettben harmadik
Russell - 24 verseny, 7 győzelem, 11 dobogó, összetettben bajnok
Norris - 26 verseny, 1 győzelem, 9 dobogó, összetettben második
Leclerc - 22 verseny, 7 győzelem, 10 dobogó, összetettben bajnok
Mick - 46 verseny, 3 győzelem, 11 dobogó, összetettben bajnok

Szóval Mazepin már az F2-ben sem tűnt ki semmivel, és ha ehhez hozzáveszed, hogy Norristól Leclerc-en át Russellig mindenki elmondta, hogy mekkora ugrás az F2-ből az F1 (lényegében mindannyian azt mondják, hogy a legnagyobb ugrás - még annál is nagyobb, mint gokartból átülni formaautóba), akkor meg is van a válasz a felvetésedre.

Egy pszichopata takony, akinek milliárdos az apja, ezért érdemtelenül jutott el már az F2-be is. Soha semmilyen bajnokságot nem nyert, még gokartban sem, pedig indult tucatnyi szériában. Két második helyet sikerült kiizzadnia magából (egyet 2014-ben, egyet 2018-ban), meg egyszer volt harmadik, ezt leszámítva tizen- meg huszonsokadik helyeket tud felmutatni. A legjobb példa arra, hogy végtelen anyagi forrással lényegében bármeddig el lehet jutni a versenyzésben is. Nagyon remélem, hogy nagyon maximum az év végéig lesz csak a mezőny tagja, aztán úgy kivágják, mint a szart, milliárdos apuci ide vagy oda. Bízom nagyon a gyerekben, hogy lesznek továbbra is olyan húzásai, aminek a szagát még a pénz sem tudja már elnyomni tovább. Lényegében négy hétvége alatt már keresztbe tett valamilyen módon a mezőny kábé felének.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Willy » 2021.05.13. 06:53

vollebak írta:
2021.05.05. 11:08
Külön nem akartam Mazepinnek topikot nyitni (meg ne is legyen topikja már annak a semmirekellő takonynak, remélhetőleg legkésőbb jövőre megszabadulunk tőle).
Nagyon jó lenne, de ha ő nem lesz, nem lesz HAAS (vagy XAAC (:v ) sem. Így is arról szólnak a pletykák, hogy jövőre a Rich Energy veszi át a csapatot, és az Uralkali lesz a főszponzor.
Szóval, ha MazeSpin apuka bele nem egyezik, hogy az anti-tálentum fia helyett egy másik orosz üljön be az autóba, akkor egy csapattal kevesebb lesz a rajtrácson, azt pedig az FIA nem engedheti meg magának, mert ígéretet tettek a (minimum) 10 csapatra.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.05.13. 09:08

https://gphirek.origo.hu/f1/20210512-f1 ... nyara.html
Ennyire örül a Mercedes a "versenynek", Lajossal az élen.
Már feljelentgetnek.
Hányinger az egész banda :hanyas:
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2021.05.13. 10:27

Nigel Hill írta:
2021.05.13. 09:08
https://gphirek.origo.hu/f1/20210512-f1 ... nyara.html
Ennyire örül a Mercedes a "versenynek", Lajossal az élen.
Már feljelentgetnek.
Hányinger az egész banda :hanyas:
Mert a red bull nem a feljelentgetéseiről híres... hagyjuk már miért kell úgy tenni mintha ma látnánk először ezt f1-ben.
Persze csak a mercédesz. (:d

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.05.13. 12:32

Schumixx írta:
2021.05.13. 10:27
Nigel Hill írta:
2021.05.13. 09:08
https://gphirek.origo.hu/f1/20210512-f1 ... nyara.html
Ennyire örül a Mercedes a "versenynek", Lajossal az élen.
Már feljelentgetnek.
Hányinger az egész banda :hanyas:
Mert a red bull nem a feljelentgetéseiről híres... hagyjuk már miért kell úgy tenni mintha ma látnánk először ezt f1-ben.
Persze csak a mercédesz. (:d
Látom nem értetted a mondanivalóm lényegét. Nem baj :)
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2021.05.13. 12:36

Nigel Hill írta:
2021.05.13. 12:32
Látom nem értetted a mondanivalóm lényegét. Nem baj :)
Akkor világosíts már fel, mert az hogy Lajos mit pofázik a versengésről az senkit se érdekel ha egy ilyet látnak jelentik. Ahogy a redbull is azonnal felnyomta a mercit a das kapcsán, a ferrari motor vizsgálat utáni átláthatóság hiányán ők pattogtak a legjobban, épp Maxi mondta hogy ez van ha nem "csalnak" és a többi.
Most ez tényleg miben más?

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.05.13. 14:03

Nigel Hill írta:
2021.05.13. 09:08
https://gphirek.origo.hu/f1/20210512-f1 ... nyara.html
Ennyire örül a Mercedes a "versenynek", Lajossal az élen.
Már feljelentgetnek.
Hányinger az egész banda :hanyas:
Ha elolvasod a cikket és megnézed a RB hátsó szárnyának konyulásáról készült videót (youtube) akkor ezt a megjegyzést le sem íród szerintem.
(:v
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.05.13. 14:16

Redbull írta:
2021.05.13. 14:03
Nigel Hill írta:
2021.05.13. 09:08
https://gphirek.origo.hu/f1/20210512-f1 ... nyara.html
Ennyire örül a Mercedes a "versenynek", Lajossal az élen.
Már feljelentgetnek.
Hányinger az egész banda :hanyas:
Ha elolvasod a cikket és megnézed a RB hátsó szárnyának konyulásáról készült videót (youtube) akkor ezt a megjegyzést le sem íród szerintem.
(:v
Hol van ez a videó?
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2021.05.13. 14:21


Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.05.13. 15:03

Redbull írta:
2021.05.13. 14:03
Nigel Hill írta:
2021.05.13. 09:08
https://gphirek.origo.hu/f1/20210512-f1 ... nyara.html
Ennyire örül a Mercedes a "versenynek", Lajossal az élen.
Már feljelentgetnek.
Hányinger az egész banda :hanyas:
Ha elolvasod a cikket és megnézed a RB hátsó szárnyának konyulásáról készült videót (youtube) akkor ezt a megjegyzést le sem íród szerintem.
(:v
Nem nem láttam. De ettől még igaz amit írtam. A Mercedes "örül" hogy végre verseny van. Tavaly meg egész évben DAS-ozhattak. És a savanyú tejet sem szeretem :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nigel Hill 2021.05.13. 15:24-kor.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.05.13. 15:23

Schumixx írta:
2021.05.13. 12:36
Nigel Hill írta:
2021.05.13. 12:32
Látom nem értetted a mondanivalóm lényegét. Nem baj :)
Akkor világosíts már fel, mert az hogy Lajos mit pofázik a versengésről az senkit se érdekel ha egy ilyet látnak jelentik. Ahogy a redbull is azonnal felnyomta a mercit a das kapcsán, a ferrari motor vizsgálat utáni átláthatóság hiányán ők pattogtak a legjobban, épp Maxi mondta hogy ez van ha nem "csalnak" és a többi.
Most ez tényleg miben más?
Na ezaz a DAS is full illegális volt, mégis engedték egy évig. De a RB nem nyilatkozott olyanokat, hogy örülnek, hogy milyen gyors a Merci a Das miatt az időmérőkön. :D
Remélem az lesz mint 12-be, hogy már fél tonnát pakolnak rá ellenőrzéskor, akkor sem hajlik.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2021.05.13. 15:27

Nigel Hill írta:
2021.05.13. 15:23
Na ezaz a DAS is full illegális volt, mégis engedték egy évig. De a RB nem nyilatkozott olyanokat, hogy örülnek, hogy milyen gyors a Merci a Das miatt az időmérőkön. :D
Remélem az lesz mint 12-be, hogy már fél tonnát pakolnak rá ellenőrzéskor, akkor sem hajlik.
És a mondandóm többi része? (Mitől kevésbé gáz a redbull)
Mitől volt illegális? Mert te azt mondod?

Persze mert olyat hogy végre verseny van és van kivel meccselni azt csak az mondhatja aki előtte dominált, mástól elég faszság lenne, nemde?

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.05.13. 18:38

Schumixx írta:
2021.05.13. 15:27
Nigel Hill írta:
2021.05.13. 15:23
Na ezaz a DAS is full illegális volt, mégis engedték egy évig. De a RB nem nyilatkozott olyanokat, hogy örülnek, hogy milyen gyors a Merci a Das miatt az időmérőkön. :D
Remélem az lesz mint 12-be, hogy már fél tonnát pakolnak rá ellenőrzéskor, akkor sem hajlik.
És a mondandóm többi része? (Mitől kevésbé gáz a redbull)
Mitől volt illegális? Mert te azt mondod?

Persze mert olyat hogy végre verseny van és van kivel meccselni azt csak az mondhatja aki előtte dominált, mástól elég faszság lenne, nemde?
Nem kevésbé gáz a Red Bull, ha a teszten megbuknak. Ha nem akkor 2012 reloaded, hacsak be nem vezetik azt hogy a kamerafelvétel is elég bizonyítéknak hogy csalnak.
A mondanivalóm a Mercedes viselkedésére irányult, nem a RB ajnározására.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Lezárt