A Formula 1-ről általánosságban

Az aktuális szezon
Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: bertone » 2020.07.01. 15:13

Lancelot írta:
2020.07.01. 13:48
https://www.racingline.hu/forma-1/megs ... 0/07/01/

Akkor jól van .....
Gondolom, egy DNS tesztet nem mernek csinálni.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.07.02. 12:45

bertone írta:
2020.07.01. 15:13
Gondolom, egy DNS tesztet nem mernek csinálni.
[/quote]

(:u

Milyen őszinte szerelem lehet ez a nő részéről. Tyű, belegondolni sem merek.... (:u
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2020.07.02. 16:57

Babonából nem csinál senki topikot a holnaputáni futamban?

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: bertone » 2020.07.02. 18:31

Sánta Gepárd írta:
2020.07.02. 16:57
Babonából nem csinál senki topikot a holnaputáni futamban?
Nem vasárnap lesz? (A "holnapután" még csak szombat. (:n )
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2020.07.02. 18:49

bertone írta:
2020.07.02. 18:31
Sánta Gepárd írta:
2020.07.02. 16:57
Babonából nem csinál senki topikot a holnaputáni futamban?
Nem vasárnap lesz? (A "holnapután" még csak szombat. (:n )
Ma csütörtök van? Akkor más holnap (:v

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.07.03. 14:27

Mai gyöngyszemek. Ismétlik lassítva, hogy a Renault hagyott el egy alkatrészt, de utána még 10 percbe telt megszakérteni, hogy akkor ez most vagy egy Renaultról vagy egy másik csapatról esett le, aztán amikor váltottak a Renault boxra és rázoomoltak az autóra, leesett a dolog.

Gasly megforgását Kvyatnak feliratozták, de látszott a kiírásból, hogy Kvyat a boxban van, csak Gasly van a pályán (plusz sárga kameratartó, 10-es rajtszám) most már az F3 közvetítés alatt is azt hallgatom Nagy Daniéktól, hogy Kvyat megforgott, pedig nem...

Na már kezdik.... Második megforgás, hogy be van rozsdásodva stb. stb. Igaz, hogy még mindig csak az első volt. Ez most úgy becsípődött, hogy el kellett mondani még 3x.

Újváry Mátétól azt is megtudthattam, hogy természetesen az övé lesz a hétvégén az első törés is.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2020.07.03. 16:18

Phoebe írta:
2020.07.03. 14:27
Mai gyöngyszemek. Ismétlik lassítva, hogy a Renault hagyott el egy alkatrészt, de utána még 10 percbe telt megszakérteni, hogy akkor ez most vagy egy Renaultról vagy egy másik csapatról esett le, aztán amikor váltottak a Renault boxra és rázoomoltak az autóra, leesett a dolog.

Gasly megforgását Kvyatnak feliratozták, de látszott a kiírásból, hogy Kvyat a boxban van, csak Gasly van a pályán (plusz sárga kameratartó, 10-es rajtszám) most már az F3 közvetítés alatt is azt hallgatom Nagy Daniéktól, hogy Kvyat megforgott, pedig nem...

Na már kezdik.... Második megforgás, hogy be van rozsdásodva stb. stb. Igaz, hogy még mindig csak az első volt. Ez most úgy becsípődött, hogy el kellett mondani még 3x.

Újváry Mátétól azt is megtudthattam, hogy természetesen az övé lesz a hétvégén az első törés is.
Na jó, hát végre valamit mondhatnak... Ők máris élvezik. (Mi nem, de az kit izgat?)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.07.03. 16:22

Sánta Gepárd írta:
2020.07.03. 16:18
Phoebe írta:
2020.07.03. 14:27
Mai gyöngyszemek. Ismétlik lassítva, hogy a Renault hagyott el egy alkatrészt, de utána még 10 percbe telt megszakérteni, hogy akkor ez most vagy egy Renaultról vagy egy másik csapatról esett le, aztán amikor váltottak a Renault boxra és rázoomoltak az autóra, leesett a dolog.

Gasly megforgását Kvyatnak feliratozták, de látszott a kiírásból, hogy Kvyat a boxban van, csak Gasly van a pályán (plusz sárga kameratartó, 10-es rajtszám) most már az F3 közvetítés alatt is azt hallgatom Nagy Daniéktól, hogy Kvyat megforgott, pedig nem...

Na már kezdik.... Második megforgás, hogy be van rozsdásodva stb. stb. Igaz, hogy még mindig csak az első volt. Ez most úgy becsípődött, hogy el kellett mondani még 3x.

Újváry Mátétól azt is megtudthattam, hogy természetesen az övé lesz a hétvégén az első törés is.
Na jó, hát végre valamit mondhatnak... Ők máris élvezik. (Mi nem, de az kit izgat?)
Újváry Máté tavaly is minden alkalmat kihasznált, hogy belerúgjon egyet, kb. mert nem szeret vele interjút készíteni. Kommentátorként baromira nem ez lenne a dolga. Az pedig tényleg bosszantó, hogy becsípődik nekik egy fals infó, kijavítani nem javítják magukat, aztán fújják a hülyeséget.

Bandinak üzenem, már meg volt a Kimi szendved is. :D

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2020.07.04. 15:25

https://f1vilag.hu/hirek/binotto-elarul ... a-mellett/

A modernkori f1 szeitnem leggusztustalanabb színfalak mögötti húzása
És szépen párja annak hogy egy pénzes üzletember miután bevasarolja magát az f1be hogy a gyerekének legyen helye, az Aston csődközeli gyár érkezése előtt lemasoltatja a tavalyi mercit amivel hirtelen top 5os csapat lesznek...

Én a liberty érkezésével valami komoly showra számítottam de ez fosabb mint ami eddig volt. Ja nem a liberty csinált pár grafikát a közvetítésbe... :/

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2020.07.07. 17:30

9_46_20 írta:
2020.07.04. 15:25
https://f1vilag.hu/hirek/binotto-elarul ... a-mellett/

A modernkori f1 szeitnem leggusztustalanabb színfalak mögötti húzása
És szépen párja annak hogy egy pénzes üzletember miután bevasarolja magát az f1be hogy a gyerekének legyen helye, az Aston csődközeli gyár érkezése előtt lemasoltatja a tavalyi mercit amivel hirtelen top 5os csapat lesznek...

Én a liberty érkezésével valami komoly showra számítottam de ez fosabb mint ami eddig volt. Ja nem a liberty csinált pár grafikát a közvetítésbe... :/
Azért az a csapat már előtte is top5-ben volt, csak más volt a neve.

Binotto viszont nem való vezetőnek ez alapján. Így nem küldünk el senkit, vagy ha mégis, akkor legalábbis nem nyilatkozunk ilyeneket nyilvánosan... a költségplafonra főleg nevetséges fogni, elvégre is abban a versenyzők fizetése nincs benne. Lehet, hogy tényleg nem fért bele anyagilag Vettel fizetése, de akkor is, ezt úgy kellett volna, hogy "Seb, figy, itt van ez a szarság, nem tudunk ennyit fizetni, csak amannyit. Megfelel ez így neked?" Ha ez megvolt, akkor lehet ilyen alapja a kirúgásnak. Ha ilyen beszélgetésre nem került sor, akkor viszont ez csak egy nagyon szar kifogás és mellébeszélés.
„Ráadásul el sem kezdődött a szezon, szóval Sebnek sem volt lehetősége arra, hogy bizonyítsa a pályán, mennyire motivált, hogy a Ferrarinál vezessen, ami az ő szempontjából balszerencsés helyzet volt.”
Ezt meg végképp nem tudom hova tenni. Lehet, hogy nem voltak versenyek, de szerintem ha valamikor, akkor most kiderült, hogy ki mennyire motivált és mennyire lojális a céghez. Persze ehhez beszélgetni kell az emberekkel, és jó emberismerőnek kell lenni, de ez megint csak oda vezet, hogy akiből ez hiányzik, az szar vezető.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2020.07.07. 19:19

Krisztián írta:
2020.07.07. 17:30
9_46_20 írta:
2020.07.04. 15:25
https://f1vilag.hu/hirek/binotto-elarul ... a-mellett/

A modernkori f1 szeitnem leggusztustalanabb színfalak mögötti húzása
És szépen párja annak hogy egy pénzes üzletember miután bevasarolja magát az f1be hogy a gyerekének legyen helye, az Aston csődközeli gyár érkezése előtt lemasoltatja a tavalyi mercit amivel hirtelen top 5os csapat lesznek...

Én a liberty érkezésével valami komoly showra számítottam de ez fosabb mint ami eddig volt. Ja nem a liberty csinált pár grafikát a közvetítésbe... :/
Azért az a csapat már előtte is top5-ben volt, csak más volt a neve.

Binotto viszont nem való vezetőnek ez alapján. Így nem küldünk el senkit, vagy ha mégis, akkor legalábbis nem nyilatkozunk ilyeneket nyilvánosan... a költségplafonra főleg nevetséges fogni, elvégre is abban a versenyzők fizetése nincs benne. Lehet, hogy tényleg nem fért bele anyagilag Vettel fizetése, de akkor is, ezt úgy kellett volna, hogy "Seb, figy, itt van ez a szarság, nem tudunk ennyit fizetni, csak amannyit. Megfelel ez így neked?" Ha ez megvolt, akkor lehet ilyen alapja a kirúgásnak. Ha ilyen beszélgetésre nem került sor, akkor viszont ez csak egy nagyon szar kifogás és mellébeszélés.
„Ráadásul el sem kezdődött a szezon, szóval Sebnek sem volt lehetősége arra, hogy bizonyítsa a pályán, mennyire motivált, hogy a Ferrarinál vezessen, ami az ő szempontjából balszerencsés helyzet volt.”
Ezt meg végképp nem tudom hova tenni. Lehet, hogy nem voltak versenyek, de szerintem ha valamikor, akkor most kiderült, hogy ki mennyire motivált és mennyire lojális a céghez. Persze ehhez beszélgetni kell az emberekkel, és jó emberismerőnek kell lenni, de ez megint csak oda vezet, hogy akiből ez hiányzik, az szar vezető.
Az hat. Mar tavaly is mondtam, nagyjabol csak ra kell nezni a hulye kukkeres fejere. Arrivabene idejeben is o kavarta a szart, aki raadasul nala sokkal jobb vezeto volt. Sikeresebbek is voltak egyebkent igy erzesre. Nagy jovo nem all elotte, az auto gyengebb mint volt

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.07.12. 19:17

Most unták meg, hogy túl jó az egyik rivális: https://m4sport.hu/cikk/2020/07/12/ovas ... oint-ellen

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.07.12. 19:30

Bandee írta:
2020.07.07. 19:19
Az hat. Mar tavaly is mondtam, nagyjabol csak ra kell nezni a hulye kukkeres fejere. Arrivabene idejeben is o kavarta a szart, aki raadasul nala sokkal jobb vezeto volt. Sikeresebbek is voltak egyebkent igy erzesre. Nagy jovo nem all elotte, az auto gyengebb mint volt
Jaaaa... ez egy senki, már tavaly mondtam.
Alonso idejében volt egy hasonló figura, fejre nagyjából ugyanennyire antipatikus volt. Domenicalli. :D
Na az volt még egy senki...

Arrivabene jó arc volt, illett az olaszokhoz, és legalább voltak némiuleg eredmények is.
Ez a csávó ha lenne még Don Marchionne :D, akkor már rég lapátra került volna.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.07.13. 12:02

http://www.nemzetisport.hu/f1/f1-rendha ... tt-2772445
KépKépKép

Balázs fiam és a kis menyem is ott volt a zenészek között. Két héttel korábban készült a videó felvétel, kora reggeli időpontban. A zenei felvételt korábban a zenekar központi előadó termében rögzítették. Aranyos volt mikor láttam Balázst behajtani a boxutcába természetesen a saját autójával.
:mosoly:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Redbull 2020.07.13. 12:27-kor.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.07.13. 12:07

ez nagyon király! milyen hangszeren játszanak?
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.07.13. 12:17

rdaneelolivaw írta:
2020.07.12. 19:30
Bandee írta:
2020.07.07. 19:19
Az hat. Mar tavaly is mondtam, nagyjabol csak ra kell nezni a hulye kukkeres fejere. Arrivabene idejeben is o kavarta a szart, aki raadasul nala sokkal jobb vezeto volt. Sikeresebbek is voltak egyebkent igy erzesre. Nagy jovo nem all elotte, az auto gyengebb mint volt
Jaaaa... ez egy senki, már tavaly mondtam.
Alonso idejében volt egy hasonló figura, fejre nagyjából ugyanennyire antipatikus volt. Domenicalli. :D
Na az volt még egy senki...

Arrivabene jó arc volt, illett az olaszokhoz, és legalább voltak némiuleg eredmények is.
Ez a csávó ha lenne még Don Marchionne :D, akkor már rég lapátra került volna.
Szerintem Domenicalli egyáltalán nem volt olyan gáz, mint amilyen a megítélése.

Arrivabene-t én is nagyon sajnálom, lehet, hogy nem ő volt a világ legjobb csapatvezetője, de nem volt rossz vezető szerintem, és adott valami fazont a csapatnak. Nekem valamiért a kezdetektől fogva szimpatikus volt, nem tudom megmagyarázni miért.

Akkor kezdődtek a problémák, amikor fontosabb lett a Ferrari-nál a belső pozíciók miatti harc, az egyéni érdekek, az egymás iránt érzett ellenszenv, mint a csapat.

Binotto valószínű tényleg jó technikai szakember, ezért nem akarták elveszíteni, és inkább beáldozták Arrivabene-t, de a csapatvezető feladatokat kár volt rá osztani, erre nem alkalmas. Ezt érezhette volna ő is, főleg a tavalyi év után.

Régebben egy másik topikban írtam, hogy szerintem jó áthidaló megoldás lenne, ha Binotto újra csak a technikai dolgokkal foglalkozna, az Alfától áthoznák Vasseur-t, Arrivabene pedig visszajönne az Alfához.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2020.07.13. 12:29

Phoebe írta:
2020.07.13. 12:17
rdaneelolivaw írta:
2020.07.12. 19:30


Jaaaa... ez egy senki, már tavaly mondtam.
Alonso idejében volt egy hasonló figura, fejre nagyjából ugyanennyire antipatikus volt. Domenicalli. :D
Na az volt még egy senki...

Arrivabene jó arc volt, illett az olaszokhoz, és legalább voltak némiuleg eredmények is.
Ez a csávó ha lenne még Don Marchionne :D, akkor már rég lapátra került volna.
Szerintem Domenicalli egyáltalán nem volt olyan gáz, mint amilyen a megítélése.

Arrivabene-t én is nagyon sajnálom, lehet, hogy nem ő volt a világ legjobb csapatvezetője, de nem volt rossz vezető szerintem, és adott valami fazont a csapatnak. Nekem valamiért a kezdetektől fogva szimpatikus volt, nem tudom megmagyarázni miért.

Akkor kezdődtek a problémák, amikor fontosabb lett a Ferrari-nál a belső pozíciók miatti harc, az egyéni érdekek, az egymás iránt érzett ellenszenv, mint a csapat.

Binotto valószínű tényleg jó technikai szakember, ezért nem akarták elveszíteni, és inkább beáldozták Arrivabene-t, de a csapatvezető feladatokat kár volt rá osztani, erre nem alkalmas. Ezt érezhette volna ő is, főleg a tavalyi év után.

Régebben egy másik topikba írtam, hogy szerintem jó áthidaló megoldás lenne, ha Binotto újra csak a technikai dolgokkal foglalkozna, az Alfától áthoznák Vasseur-t, Arrivabene pedig visszajönne az Alfához.
Ámen

Arrivabene jó arc volt, de amikor kellett, keményo volt. Kicsit atyáskodott ha kellett, ez a készsége is meg volt. Persze az olaszoknak nem felelt meg.. Mi lehet vele vajon?

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.07.13. 12:34

trutya írta:
2020.07.13. 12:07
ez nagyon király! milyen hangszeren játszanak?
Balázs vadászkürtös, Marica a menyem hegedűs.
Az utolsó képen viszonylag jól láthatóak. Marica a karmestertől (középső ősz úriember) kettővel balra az első sorban napszemüvegben. Balázs a második sorban Marica mögött kissé jobbra szintén napszemüvegben.
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.07.13. 12:45

Bandee írta:
2020.07.13. 12:29
Phoebe írta:
2020.07.13. 12:17


Szerintem Domenicalli egyáltalán nem volt olyan gáz, mint amilyen a megítélése.

Arrivabene-t én is nagyon sajnálom, lehet, hogy nem ő volt a világ legjobb csapatvezetője, de nem volt rossz vezető szerintem, és adott valami fazont a csapatnak. Nekem valamiért a kezdetektől fogva szimpatikus volt, nem tudom megmagyarázni miért.

Akkor kezdődtek a problémák, amikor fontosabb lett a Ferrari-nál a belső pozíciók miatti harc, az egyéni érdekek, az egymás iránt érzett ellenszenv, mint a csapat.

Binotto valószínű tényleg jó technikai szakember, ezért nem akarták elveszíteni, és inkább beáldozták Arrivabene-t, de a csapatvezető feladatokat kár volt rá osztani, erre nem alkalmas. Ezt érezhette volna ő is, főleg a tavalyi év után.

Régebben egy másik topikba írtam, hogy szerintem jó áthidaló megoldás lenne, ha Binotto újra csak a technikai dolgokkal foglalkozna, az Alfától áthoznák Vasseur-t, Arrivabene pedig visszajönne az Alfához.
Ámen

Arrivabene jó arc volt, de amikor kellett, keményo volt. Kicsit atyáskodott ha kellett, ez a készsége is meg volt. Persze az olaszoknak nem felelt meg.. Mi lehet vele vajon?
Nem sok mindent találtam róla. Versenyeket, eseményeket szervez, illetve amikor tetőzött olaszoknál a vírus, akkor beállt önkéntes mentősofőrnek. 2012 óta vezetőségi tag a Juventusnál ez a pozíciója, most is meg van.

Plusz a kereső feldobott pár régebbi cikket, ami arról szól, hogy igazából neki nem sok köze volt a Ferrari fellendüléséhez, csak tönkretette a légkört. :D

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.07.18. 20:14

Kép

Na erre a csúcsra egy időre csak maga Hamilton lehet veszélyes.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2020.07.19. 09:10

Krisztián írta:
2020.07.07. 17:30


Azért az a csapat már előtte is top5-ben volt, csak más volt a neve.

Jogos. Top3 akart lenni. A top 5ot úgy értettem hogy a két versenyzőjük benne van a top5ben kvali vagy verseny alapján.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.07.21. 20:25

Lehet, hogy 3 futam lesz egymás után Silverstone-ban?:

https://hu.motorsport.com/f1/news/vesz ... idget-1
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.07.21. 20:28

... de lehet, hogy nálunk is lesz még egy?

https://f1vilag.hu/hirek/magyarorszag- ... i-iden/
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.07.21. 20:41

Imola helye is egyre biztosabbnak tűnik jelenleg:

https://m4sport.hu/forma-1/cikk/2020/ ... n-az-fia
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: A Formula 1-ről általánosságban

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.07.21. 23:19

De Európán kívül is lennie kell futamnak, nem?
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Lezárt