Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Akkor mégis ki nyeri a maláj pokolt?

Vettel
3
12%
Ricciardo
0
0 szavazat
Hamilton
6
23%
Rosberg
6
23%
Alonso
2
8%
Räikkönen
3
12%
Button
2
8%
Magnussen
2
8%
Massa
0
0 szavazat
Bottas
2
8%
Grosjean
0
0 szavazat
Maldonado
0
0 szavazat
Hülkenberg
0
0 szavazat
Pérez
0
0 szavazat
Sutil
0
0 szavazat
Gutiérrez
0
0 szavazat
Vergne
0
0 szavazat
Kvyat
0
0 szavazat
Más
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 26

Bönde Attila
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1108
Csatlakozott: 2013.12.29. 15:17
Mi vagy?: éhes

Re: Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Hozzászólás Szerző: Bönde Attila » 2014.03.26. 16:00

t-oom írta:az elmúlt napokban olvasgatva a híreket, abszolút az jön le, hogy a Ferrarival senki sem számol... se a merga, se a meki, se a szörpgyártók... egymással vannak elfoglalva... és a Ferrari nyilatkozatok, sem arról tanúskodnak, hogy ez másképp lenne...

egyértelműen bevallották, hogy nincs elegendő végsebesség... (vagyis kevés lehet a hajtáslánc teljesítménye.) még a renault is erősebbnek tartják a csapatok...

kellett nekünk a legerősebb versenyző páros... csak épp versenyképes technika nélkül... ismét!!! vicc!
1 futam után ne kiabáljunk el semmit! Egyelőre Alonso előrébb áll, mint Vettel és Hamilton, elmondása szerint a két legnagyobb riválisa. Nincs tempó és sebesség, de legalább megbízhatónak tűnik az autó, nem?
Kép

bertone

Re: Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.03.26. 16:33

t-oom írta:az elmúlt napokban olvasgatva a híreket, abszolút az jön le, hogy a Ferrarival senki sem számol... se a merga, se a meki, se a szörpgyártók... egymással vannak elfoglalva... és a Ferrari nyilatkozatok, sem arról tanúskodnak, hogy ez másképp lenne...

egyértelműen bevallották, hogy nincs elegendő végsebesség... (vagyis kevés lehet a hajtáslánc teljesítménye.) még a renault is erősebbnek tartják a csapatok...

kellett nekünk a legerősebb versenyző páros... csak épp versenyképes technika nélkül... ismét!!! vicc!
Eddig a szélcsatornára fogták már évek óta. Most majd a dinora?

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.03.26. 18:47

Tudtok valamit a LT-ról?
Valaki azt írta, hogy meg lehet szerezni olcsóbban.
:szom01
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Decapitated_Midget
gokartos
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2014.03.10. 18:25
Mi vagy?: Férfi

Re: Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Hozzászólás Szerző: Decapitated_Midget » 2014.03.26. 19:22

Redbull írta:Tudtok valamit a LT-ról?
Valaki azt írta, hogy meg lehet szerezni olcsóbban.
:szom01
Hát jó lenne a szabadedzések kezdetére valami hackelt verzió.... de ha nagyon feldühödök küldök egy levelet az F1.com-nak pár javaslattal, hogy mondjuk az ingyenes verzióban ne legyenek elérhetőek a köridők sem, ne jelezzék az egyéni legjobb szektort sem, sőt, még a pilótaneveket is tartsák titokban, hogy tippelgethessünk hogy épp mely pilótához is tartozik az adott köridő. (:h Agyrém. Az F1 üzletileg rohadt nagy reformokra szorulna, mert igencsak nézőellenes szemlélet uralkodik.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.03.26. 20:45

Redbull írta:Tudtok valamit a LT-ról?
Valaki azt írta, hogy meg lehet szerezni olcsóbban.
:szom01
Minek költesz rá? :mosoly: Te is látod majd, hogy kb. 1 secre vonatoznak (:u

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.03.26. 20:47

t-oom írta:kellett nekünk a legerősebb versenyző páros... csak épp versenyképes technika nélkül... ismét!!! vicc!
Legerősebb versenyzőpáros? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ez nagyobb vicc, mint a versenyképtelen technikátok. :lol:

Decapitated_Midget
gokartos
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2014.03.10. 18:25
Mi vagy?: Férfi

Re: Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Hozzászólás Szerző: Decapitated_Midget » 2014.03.26. 20:54

rdaneelolivaw írta:
t-oom írta:kellett nekünk a legerősebb versenyző páros... csak épp versenyképes technika nélkül... ismét!!! vicc!
Legerősebb versenyzőpáros? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ez nagyobb vicc, mint a versenyképtelen technikátok. :lol:
Úgy érted, hogy az idei Ferrari eddig csúcs-szuper a látottak alapján, a versenyzőpárosuk pedig kókler? 8-)
Ezt a kijelentést kezelhetjük azon az árfolyamon, minthogy szerinted KR felmossa a padlót ALO-val? (:p

(Csak nehogy a nagyfejű spanyolnak év végén 3x annyi pontja legyen mint a finnek, mert akkor nem tudom mit mondasz majd. :D

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.26. 21:02

Decapitated_Midget írta:
(Csak nehogy a nagyfejű spanyolnak év végén 3x annyi pontja legyen mint a finnek, mert akkor nem tudom mit mondasz majd. :D
Dani már év elején legyártja az összes valószínűsíthető variációra a véleményét. (:v

Decapitated_Midget
gokartos
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2014.03.10. 18:25
Mi vagy?: Férfi

Re: Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Hozzászólás Szerző: Decapitated_Midget » 2014.03.26. 21:06

Magic írta:
Decapitated_Midget írta:
(Csak nehogy a nagyfejű spanyolnak év végén 3x annyi pontja legyen mint a finnek, mert akkor nem tudom mit mondasz majd. :D
Dani már év elején legyártja az összes valószínűsíthető variációra a véleményét. (:v
Érdekes lesz ezt a dolgot idén végigkövetni, mert szerintem erőből sehol, egy pályán sem lesz jobb KR. Egyikük sem olyan nagy kvalimenő manapság, de ALO azért minimum egy kategóriával jobb e tekintetben, ahol meg ALO előbbről indulhat, ott helycsere nemigen lesz köztük már a futamon.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.03.26. 21:53

Decapitated_Midget írta:
Magic írta: Dani már év elején legyártja az összes valószínűsíthető variációra a véleményét. (:v
Érdekes lesz ezt a dolgot idén végigkövetni, mert szerintem erőből sehol, egy pályán sem lesz jobb KR. Egyikük sem olyan nagy kvalimenő manapság, de ALO azért minimum egy kategóriával jobb e tekintetben, ahol meg ALO előbbről indulhat, ott helycsere nemigen lesz köztük már a futamon.
Azért ez elég bátor kijelentés volt, kb. mintha Chilton lenne Alonso csapattársa. Grosjean szerintem gyorsabb egy körön Alonsonál mégis jó párszor el lett kalapálva az elmúlt két évben, a versenyekről nem beszélve. Kimi a Lotussal is parádésan ment az elmúlt években, ha megfelelő autót kap akkor nem fog megvalósulni amit írsz. Ha ekkora kretén lenne nem viszik vissza.
Érdekelne, hogy nem erőből hogy lehetne még.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.03.26. 21:59

Decapitated_Midget írta:
Magic írta: Dani már év elején legyártja az összes valószínűsíthető variációra a véleményét. (:v
Érdekes lesz ezt a dolgot idén végigkövetni, mert szerintem erőből sehol, egy pályán sem lesz jobb KR. Egyikük sem olyan nagy kvalimenő manapság, de ALO azért minimum egy kategóriával jobb e tekintetben, ahol meg ALO előbbről indulhat, ott helycsere nemigen lesz köztük már a futamon.
Én még egyetlen pilótát sem rühelltem az F1-ben, de amekkora "Alonso a legnagyobb király" hype megy itt, a spanyol lassan kiérdemli ezt a kategóriát...

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.03.26. 22:01

Alghar írta:
Decapitated_Midget írta: Érdekes lesz ezt a dolgot idén végigkövetni, mert szerintem erőből sehol, egy pályán sem lesz jobb KR. Egyikük sem olyan nagy kvalimenő manapság, de ALO azért minimum egy kategóriával jobb e tekintetben, ahol meg ALO előbbről indulhat, ott helycsere nemigen lesz köztük már a futamon.
Én még egyetlen pilótát sem rühelltem az F1-ben, de amekkora "Alonso a legnagyobb király" hype megy itt, a spanyol lassan kiérdemli ezt a kategóriát...
és ilyet ki mond? :D
csak annyit mondanak, hogy jobb mint KR.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára trutya 2014.03.26. 22:04-kor.
Kép

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.03.26. 22:03

Alghar írta:
Decapitated_Midget írta: Érdekes lesz ezt a dolgot idén végigkövetni, mert szerintem erőből sehol, egy pályán sem lesz jobb KR. Egyikük sem olyan nagy kvalimenő manapság, de ALO azért minimum egy kategóriával jobb e tekintetben, ahol meg ALO előbbről indulhat, ott helycsere nemigen lesz köztük már a futamon.
Én még egyetlen pilótát sem rühelltem az F1-ben, de amekkora "Alonso a legnagyobb király" hype megy itt, a spanyol lassan kiérdemli ezt a kategóriát...
Mi van????????? Hol láttál ilyet? :D Szar az F1, de azért ennyire még ne adjuk fel. :D
Kép

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.03.26. 22:10

trutya írta:
Alghar írta: Én még egyetlen pilótát sem rühelltem az F1-ben, de amekkora "Alonso a legnagyobb király" hype megy itt, a spanyol lassan kiérdemli ezt a kategóriát...
és ilyet ki mond? :D
csak annyit mondanak, hogy jobb mint KR.
Jaj, jaj, jaj...amióta Kimi a Ferrarihoz szerződött, azóta mást sem olvasni, mint hogy Alonso mennyivel nagyobb überkirály, mint a nem tesztelő, lusta finn, aki még olaszul sem tud. Egy darabig vicces, meg megmosolyogtató, aztán idegesítő, majd irritáló.

Cato szenator az Ókori Rómában azt ismételgette állandóan (ha kellett, ha nem), "ceterum censeo Chartaginem esse delendam". Én meg majd mindig felteszem a kérdést, ha überAlonsoról olvasok, hogy "ki a Ferrari utolsó világbajnoka és vajon sikerül-e Alonsonak a Ferrarinál töltött első évében vb-t nyerni?"

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.26. 22:11

Alghar írta:
Én még egyetlen pilótát sem rühelltem az F1-ben, de amekkora "Alonso a legnagyobb király" hype megy itt, a spanyol lassan kiérdemli ezt a kategóriát...
Uno momento!
Én csak Danin ércelődtem. (:n

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.03.26. 22:13

Magic írta:
Alghar írta:
Én még egyetlen pilótát sem rühelltem az F1-ben, de amekkora "Alonso a legnagyobb király" hype megy itt, a spanyol lassan kiérdemli ezt a kategóriát...
Uno momento!
Én csak Danin ércelődtem. (:n
Téged éppen nem érint, amit írtam.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.03.26. 22:13

Alghar írta: Jaj, jaj, jaj...amióta Kimi a Ferrarihoz szerződött, azóta mást sem olvasni, mint hogy Alonso mennyivel nagyobb überkirály, mint a nem tesztelő, lusta finn, aki még olaszul sem tud. Egy darabig vicces, meg megmosolyogtató, aztán idegesítő, majd irritáló.

Cato szenator az Ókori Rómában azt ismételgette állandóan (ha kellett, ha nem), "ceterum censeo Chartaginem esse delendam". Én meg majd mindig felteszem a kérdést, ha überAlonsoról olvasok, hogy "ki a Ferrari utolsó világbajnoka és vajon sikerül-e Alonsonak a Ferrarinál töltött első évében vb-t nyerni?"
ki a jobb, Scheckter vagy Prost?

ja, amúgy: brühühü. (:e
nektek sem kellett soha kimifényezésért szomszédba menni. nyilván mindenkinek a saját kedvence felé hajlik a keze, de szerintem ez abszolút elviselhető mértékű. de betudom ezt a fos forma 1 okozta menopauzának...
Kép

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.03.26. 22:15

trutya írta: ja, amúgy: brühühü. (:e
Alghar írta: Ki a Ferrari utolsó világbajnoka és vajon sikerül-e Alonsonak a Ferrarinál töltött első évében vb-t nyerni?

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.03.26. 22:16

Alghar írta:
trutya írta: ja, amúgy: brühühü. (:e
Alghar írta: Ki a Ferrari utolsó világbajnoka és vajon sikerül-e Alonsonak a Ferrarinál töltött első évében vb-t nyerni?
ki nem szarja le? attól még jobbnak tartom ALonsot. tilos?

kérdésemre válaszolsz? :)
Kép

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.03.26. 22:18

trutya írta: ki nem szarja le? attól még jobbnak tartom ALonsot. tilos?

kérdésemre válaszolsz? :)
1. Nem, nem tilos.

2. Senna.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.03.26. 22:20

Alghar írta:
2. Senna.
értem :D
Kép

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.03.26. 22:58

Kép

Lenyűgöző látványt nyújt a pálya madártávlatból. Elég széles, és sok helyen lehet előzni. Reménykedem egy nagyon izgalmas versenyben, ami feledteti a szerényebb hangzást. Bevallom nektek, hogy a ring célegyenesében amikor elhaladtak a V-8-asok nekem túl sok volt a hang. nem vágyom az őrült dübörgésre, lehet hogy ez szakmai ártalom, mert annó tüzér voltam. Ha valaminek van hangja az a D-20-as ágyútarack és a 85 mm-es páncéltörő ágyú volt. Aki dobhártya szaggatásról álmodozik annak tudom ajánlani. (:v
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.03.27. 01:12

Bönde Attila írta:
t-oom írta:az elmúlt napokban olvasgatva a híreket, abszolút az jön le, hogy a Ferrarival senki sem számol... se a merga, se a meki, se a szörpgyártók... egymással vannak elfoglalva... és a Ferrari nyilatkozatok, sem arról tanúskodnak, hogy ez másképp lenne...

egyértelműen bevallották, hogy nincs elegendő végsebesség... (vagyis kevés lehet a hajtáslánc teljesítménye.) még a renault is erősebbnek tartják a csapatok...

kellett nekünk a legerősebb versenyző páros... csak épp versenyképes technika nélkül... ismét!!! vicc!
1 futam után ne kiabáljunk el semmit! Egyelőre Alonso előrébb áll, mint Vettel és Hamilton, elmondása szerint a két legnagyobb riválisa. Nincs tempó és sebesség, de legalább megbízhatónak tűnik az autó, nem?
ha az elmúlt 4 év fejlesztési potenciálját, és eredményeit veszem alapul, akkor nem sok jóra számíthatunk... de legyünk pozitívak...! állítólag a kanyarsebesség rendben van... szóval hajrá! tessék faragni azt a hajtásláncot!

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.03.27. 02:36

Decapitated_Midget írta:Úgy érted, hogy az idei Ferrari eddig csúcs-szuper a látottak alapján, a versenyzőpárosuk pedig kókler? 8-)
Ezt a kijelentést kezelhetjük azon az árfolyamon, minthogy szerinted KR felmossa a padlót ALO-val? (:p
Mitől lenne erősebb mint Hamilton-Rózberg?
Mert +2 VB cím van náluk?
Vetteléknél +1 van még Aloékhoz képest is. :D

Szerintem Hamilton-Rózberg erősebb, de még a Vettel-Ricciardo is.
És nem Kimi miatt. :D

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Maláj Nagydíj 2014 avagy Sebastian negyedszer?

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.03.27. 02:42

Magic írta:
Decapitated_Midget írta:
(Csak nehogy a nagyfejű spanyolnak év végén 3x annyi pontja legyen mint a finnek, mert akkor nem tudom mit mondasz majd. :D
Dani már év elején legyártja az összes valószínűsíthető variációra a véleményét. (:v
:mrgreen:

Lezárt