2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Ki nyeri a várva várt szezonnyitót?

A szavazás 2014.03.15. 21:12-kor befejeződött.

Vettel
2
5%
Ricciardo
0
0 szavazat
Hamilton
8
20%
Rosberg
4
10%
Alonso
7
17%
Räikkönen
7
17%
Button
3
7%
Magnussen
3
7%
Massa
5
12%
Bottas
1
2%
Grosjean
0
0 szavazat
Maldonado
0
0 szavazat
Hülkenberg
1
2%
Pérez
0
0 szavazat
Sutil
0
0 szavazat
Gutiérrez
0
0 szavazat
Vergne
0
0 szavazat
Kvyat
0
0 szavazat
Más
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 41

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: 2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.03.21. 19:56

Nigel írta:
bertone írta: Én alapvetően a Red Bullnál (+Räikkönen, de a Ferrarit naggggggggyon nem szeretem).

És nem tetszik a Red Bull hangja. Nem tetszik, hogy Ricciardo is utazott a féktáv előtt. Talán a Merci után a Red Bull néz ki még a legjobban, de ettől még úgy an block nem tetszik. És akkor sem tetszene mindez, ha Ricciardo és/vagy Vettel végez elöl.

De tudom, ez is most a falrahánytborsó esete.
én nem bánnám ha lewis ilyen előnnyel végignyerné magát. :) amikor mansell dominált az sem esett anno rosszul. kiérdemelte már. és lewisnak is kijárna. persze csak szerintem.
Természetesen Hamilton vagy Rosberg a vezetési képességük okán dominálnának, bezzeg Vettel csak az autója miatt.

Na idén kiderül, hogy akik a Vettel-dominancia miatt sírdogáltak eddig, azoknak mégsincs bajuk a dominanciával....
Megjegyzem: nekem van. Pláne, ha a domináns autó mögött sem történik semmi.

bertone

Re: 2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.03.21. 20:20

Nigel írta:
bertone írta: Én alapvetően a Red Bullnál (+Räikkönen, de a Ferrarit naggggggggyon nem szeretem).

És nem tetszik a Red Bull hangja. Nem tetszik, hogy Ricciardo is utazott a féktáv előtt. Talán a Merci után a Red Bull néz ki még a legjobban, de ettől még úgy an block nem tetszik. És akkor sem tetszene mindez, ha Ricciardo és/vagy Vettel végez elöl.

De tudom, ez is most a falrahánytborsó esete.
én nem bánnám ha lewis ilyen előnnyel végignyerné magát. :) amikor mansell dominált az sem esett anno rosszul. kiérdemelte már. és lewisnak is kijárna. persze csak szerintem.
Én nem ismerem azt a kifejezést az F1-ben, hogy XY-nak jár már egy VB cím. De nem érdekel, ha Rosberg, vagy Hamilton hatalmas dominanciával nyeri meg a vb-t, mert ettől nem leszek kevesebb. Viszont, ha netán valamelyik Red Bull, netán Räikkönen nyerne (akár ilyen dominanciával, akár szoros versenyben), attól sem lesz kevésbé irritáló a mai stílus (ha így marad), nem lesznek szebbek az autók és nem lesz hangosabb sem. (A hangszíne nekem tetszik, csak a decibel nem.) De most már kezdem azt gondolni, hogy mindezeket szándékosan hagyod figyelmen kívül, mert ennyire nem lehet senki értetlen.

Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: 2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.03.21. 20:58

Alghar írta: Természetesen Hamilton vagy Rosberg a vezetési képességük okán dominálnának, bezzeg Vettel csak az autója miatt.

Na idén kiderül, hogy akik a Vettel-dominancia miatt sírdogáltak eddig, azoknak mégsincs bajuk a dominanciával....
Megjegyzem: nekem van. Pláne, ha a domináns autó mögött sem történik semmi.
nézd én leírtam az elmúlt években többször is hogy irritál hogy folyton Vettel nyer és szeretném ha az én kedvencem is szóhoz jutna. ennyi. Vettelnek pedig most jött el az az év ahol bizonyíthat hogy mire képes egy ócskább vassal. Befoghatja a magamfajta fanyalgók száját, ha úgy tetszik. Már ha nem fejlesztik ki neki megint az űrhajót egy féltucat verseny alatt :)

Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: 2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.03.21. 21:00

bertone írta: Én nem ismerem azt a kifejezést az F1-ben, hogy XY-nak jár már egy VB cím. De nem érdekel, ha Rosberg, vagy Hamilton hatalmas dominanciával nyeri meg a vb-t, mert ettől nem leszek kevesebb. Viszont, ha netán valamelyik Red Bull, netán Räikkönen nyerne (akár ilyen dominanciával, akár szoros versenyben), attól sem lesz kevésbé irritáló a mai stílus (ha így marad), nem lesznek szebbek az autók és nem lesz hangosabb sem. (A hangszíne nekem tetszik, csak a decibel nem.) De most már kezdem azt gondolni, hogy mindezeket szándékosan hagyod figyelmen kívül, mert ennyire nem lehet senki értetlen.
várjunk még pár futamot, tavaly is voltak uncsi futamok.

bertone

Re: 2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.03.21. 21:14

Nigel írta:
bertone írta: Én nem ismerem azt a kifejezést az F1-ben, hogy XY-nak jár már egy VB cím. De nem érdekel, ha Rosberg, vagy Hamilton hatalmas dominanciával nyeri meg a vb-t, mert ettől nem leszek kevesebb. Viszont, ha netán valamelyik Red Bull, netán Räikkönen nyerne (akár ilyen dominanciával, akár szoros versenyben), attól sem lesz kevésbé irritáló a mai stílus (ha így marad), nem lesznek szebbek az autók és nem lesz hangosabb sem. (A hangszíne nekem tetszik, csak a decibel nem.) De most már kezdem azt gondolni, hogy mindezeket szándékosan hagyod figyelmen kívül, mert ennyire nem lehet senki értetlen.
várjunk még pár futamot, tavaly is voltak uncsi futamok.
Vazze, irtam par dolgot, ami nem tetszik, de nem szerepelt benne sem a Mercedes dominanciaja, sem az, hogy maga a futam unalmas volt, de te ezeken lovagolsz. Komolyan mondom, a macskaink mar reg megertettek volna, ha nekik magyarazom. (:d

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: 2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.03.21. 21:31

Ez zsír. :D

Kép

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: 2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2014.03.21. 21:44

Nigel írta:
Alghar írta: Természetesen Hamilton vagy Rosberg a vezetési képességük okán dominálnának, bezzeg Vettel csak az autója miatt.

Na idén kiderül, hogy akik a Vettel-dominancia miatt sírdogáltak eddig, azoknak mégsincs bajuk a dominanciával....
Megjegyzem: nekem van. Pláne, ha a domináns autó mögött sem történik semmi.
nézd én leírtam az elmúlt években többször is hogy irritál hogy folyton Vettel nyer és szeretném ha az én kedvencem is szóhoz jutna. ennyi. Vettelnek pedig most jött el az az év ahol bizonyíthat hogy mire képes egy ócskább vassal. Befoghatja a magamfajta fanyalgók száját, ha úgy tetszik. Már ha nem fejlesztik ki neki megint az űrhajót egy féltucat verseny alatt :)
Vettel? Már most úgy sírt a rádióban, mikor rábólintott a dákóra a futam elején, mint egy 5 éves kislány.
Nálam most írta le magát teljesen, mert egy szar amit csinál.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: 2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.03.21. 21:53

vollebak írta: Szóval nem igaz, hogy lazán az élen ásítozva vitorlázott 1 sec / kör előnnyel, mert keményen taposva, a (vélhetően) lassabb Red Bullos ellen sikerült kiautóznia huszoniksz másodpercet 57 kör alatt. Nagyon más lesz a verseny képe Malajziában, ha Vettel is az elejébe kvalizik, Hamilton nem esik ki rögtön, meg a Williamsek sem rontják el az időmérőt, ezt nagy összegbe le merem fogadni bárkivel.
Ámen!
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: 2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.03.21. 21:55

Bitang írta: Örülök, hogy nem csak én látom így (:o
Csak azt nem értem te minek örülsz ennek? Vagy már nem Hamiltonnak szurkolsz?
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: 2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.03.21. 21:57

9_46_20 írta: na végre valaki más is kimondja ezt... örülök neki, én is felvetettem itt pár oldallal előrébb...
a mercedes egyszerűen nem engedhette meg, hogy 4-5 éve sikertelen, 3 éve a közgyűlésen majdnem leállították ezt az egész projektet, mert a vashiányos 90+-os német üzletembereknek nem tetszett, hogy a német precizitás nem no.1-et mutat...
Azért a hipotéziseket illik az "értékükön" kezelni. Majd akkor lehet ilyen magabiztosan nyilatkozni ebben a kérdésben, ha az eredméynek tartósan ezt igazolják. Ám jelen állás szerint a Mercedes egyik kocsija simán elesett azonnal az első futamon. Gondolom azért ha igaz lenne mindaz, amiről szó van, ez nem igazán tartozna bele a képbe.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.03.22. 00:44

Lancelot írta:
9_46_20 írta: na végre valaki más is kimondja ezt... örülök neki, én is felvetettem itt pár oldallal előrébb...
a mercedes egyszerűen nem engedhette meg, hogy 4-5 éve sikertelen, 3 éve a közgyűlésen majdnem leállították ezt az egész projektet, mert a vashiányos 90+-os német üzletembereknek nem tetszett, hogy a német precizitás nem no.1-et mutat...
Azért a hipotéziseket illik az "értékükön" kezelni. Majd akkor lehet ilyen magabiztosan nyilatkozni ebben a kérdésben, ha az eredméynek tartósan ezt igazolják. Ám jelen állás szerint a Mercedes egyik kocsija simán elesett azonnal az első futamon. Gondolom azért ha igaz lenne mindaz, amiről szó van, ez nem igazán tartozna bele a képbe.
Ha így is van/lesz, az a pilóták érdemeiből semmit nem von majd le. Már csak azért írom, nehogy valami hátsó gondolatot véljetek az eszmefuttatás mögött, mint Hamilton szurkolók. Ők, mint pilóták csak a végrehajtók (mint minden csapatban, de akkora befolyása mint most a Mercedesnek nem tudom kinek van.. Talán még a Ferrari de nem hiszem, a RB meg nem gyártó

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: 2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.22. 13:55

„Nem akarom, hogy a Forma-1 spórolásról és a gazdaságról szóljon. Ezt a 100 kilogrammos határt az üzemanyagot illetően a csapatok javasolták. Ők voltak azok, akik így döntöttek, és számomra mindez nem jelent problémát.”

„Nyugodtnak kell lennünk, mielőtt reagálnánk. Most minden az érzelemtől hangos. Ha pedig probléma van a motorhangokkal, akkor meg fogjuk találni annak a módját, hogy az autók zajosak legyenek.” - Jean Todt

Bitang
gokartos
Hozzászólások: 267
Csatlakozott: 2014.03.09. 09:16

Re: 2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Hozzászólás Szerző: Bitang » 2014.03.22. 14:04

Lancelot írta:
Bitang írta: Örülök, hogy nem csak én látom így (:o
Csak azt nem értem te minek örülsz ennek? Vagy már nem Hamiltonnak szurkolsz?
Hogy a fenébe ne, naná hogy neki!
Csak annak örültem, hogy másnak is eszébe jutott ilyesmi.

bertone

Re: 2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.03.22. 14:29

Magic írta:„Nem akarom, hogy a Forma-1 spórolásról és a gazdaságról szóljon. Ezt a 100 kilogrammos határt az üzemanyagot illetően a csapatok javasolták. Ők voltak azok, akik így döntöttek, és számomra mindez nem jelent problémát.”

„Nyugodtnak kell lennünk, mielőtt reagálnánk. Most minden az érzelemtől hangos. Ha pedig probléma van a motorhangokkal, akkor meg fogjuk találni annak a módját, hogy az autók zajosak legyenek.” - Jean Todt
FIA:"60, 80, vagy 100 kg legyen a maximum?"
Csapatok:"Ha más lehetőség nincs,akkor legyen már a 100!"
Todt:"A 100 kg -ot a csapatok javasolták."
(:n

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: 2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.03.22. 16:47

maTTeus írta:Ez zsír. :D

Aranyos :D
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2014.03.24. 21:25

Lancelot írta:
9_46_20 írta: na végre valaki más is kimondja ezt... örülök neki, én is felvetettem itt pár oldallal előrébb...
a mercedes egyszerűen nem engedhette meg, hogy 4-5 éve sikertelen, 3 éve a közgyűlésen majdnem leállították ezt az egész projektet, mert a vashiányos 90+-os német üzletembereknek nem tetszett, hogy a német precizitás nem no.1-et mutat...
Azért a hipotéziseket illik az "értékükön" kezelni. Majd akkor lehet ilyen magabiztosan nyilatkozni ebben a kérdésben, ha az eredméynek tartósan ezt igazolják. Ám jelen állás szerint a Mercedes egyik kocsija simán elesett azonnal az első futamon. Gondolom azért ha igaz lenne mindaz, amiről szó van, ez nem igazán tartozna bele a képbe.
persze nyilván igazad van, és kell még várni, de nyilván mindenkinek megvan a maga víziója. Attól függetlenül hogy kiesett hamilton vagy sem, egy két dolgot tudunk, a többiekhez képest bőven megbízhatóbb a motor, és ráadásul jóval erősebb, gyorsabb is, szóval én simán el tudom képzelni, hogy kb 3 de lehet 4 éve barkácsolják, mert nyilván nem lehet azt tudni, hogy németország valami eldugott k+f laborjában mi a szart csinálnak, és most elérték, hogy ahhoz amit ők összeraktak, ahhoz nagymértékben hasonlítson a szabályzat.

nem azt mondom, hogy csináltak egy 1.6-os turbót és azt bemutatták a fia-nak, de mondjuk 70-80%-val már készen voltak amikor a többiek még rajzolgattak..

és még egy fontos:

audi szétnyeri magát le mansban
vw ment a wrc-be és 2. évben bajnok
mercedes, 5 éve töketlenkedik a f1-ben

tudom, hogy az utóbbi a legszínvonalasabb és talán a legnehezebb megnyerni, de ők választották...

Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: 2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.03.26. 11:27

http://www.gphirek.hu/f1/20140326-f1-a- ... mpaign=sec" onclick="window.open(this.href);return false;

A Red Bull azzal tervez érvelni a Fellebbviteli Bíróság április 14-i ülésén, hogy a Forma-1 2014-es Technikai Szabályzatában nincs kikötve: muszáj az FIA által szabványosított, a benzintankban elhelyezett ultrahangos átfolyásmérő méréseire támaszkodni.
...
Másfelől a Technikai Szabályzatban is vannak egyértelmű utalások az átfolyásmérőre. Az 5.10.3-as paragrafus szerint „homologizált szenzorokkal kell közvetlenül mérni az injektorokhoz eljuttatott benzin nyomását, hőmérsékletét, valamint átfolyási sebességét, és az adatokat folyamatosan meg kell osztani az FIA adatrögzítőjével."

Avatar
LyBaanbck
gokartos
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2014.02.01. 13:49
Mi vagy?: Önzőöntelbarom
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Hozzászólás Szerző: LyBaanbck » 2014.03.26. 13:47

Nekem elég f.sz próbálkozásnak tűnik ezzel az érvelési rendszerrel.

" Ezt március elején egy kiegészítésben, a TD/01614 jegyzékszámú technikai direktívában adták a csapatok tudtára, ám az Horner szerint nem kötelező érvényű."

Ez meg kb a gyerekes szintű tiltakozás egyelőre. Kíváncsi vagyok, hogy ha ez az aduász akkor visszakapják-e a pontokat. Más kérdés, hogy azt azért remélem, hogy valami változás lesz majd mérési rendszer ügyében. De ettől még nem gondolom, hogy a RB jogosan tette, amit tett és ne lehetne jogerősen szankcionálni.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: 2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.03.26. 14:00

LyBaanbck írta:Nekem elég f.sz próbálkozásnak tűnik ezzel az érvelési rendszerrel.

" Ezt március elején egy kiegészítésben, a TD/01614 jegyzékszámú technikai direktívában adták a csapatok tudtára, ám az Horner szerint nem kötelező érvényű."

Ez meg kb a gyerekes szintű tiltakozás egyelőre. Kíváncsi vagyok, hogy ha ez az aduász akkor visszakapják-e a pontokat. Más kérdés, hogy azt azért remélem, hogy valami változás lesz majd mérési rendszer ügyében. De ettől még nem gondolom, hogy a RB jogosan tette, amit tett és ne lehetne jogerősen szankcionálni.
basszák meg a red bullt, és utána töröljék el ezt a 100kg/óra pillanatnyi átfolyási buziságot.
maradjon a 100kg/futam. miért ne oszthatná be a csapat úgy a benyát, ahogy ő akarja?
Kép

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: 2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.03.26. 14:28

trutya írta:
LyBaanbck írta:Nekem elég f.sz próbálkozásnak tűnik ezzel az érvelési rendszerrel.

" Ezt március elején egy kiegészítésben, a TD/01614 jegyzékszámú technikai direktívában adták a csapatok tudtára, ám az Horner szerint nem kötelező érvényű."

Ez meg kb a gyerekes szintű tiltakozás egyelőre. Kíváncsi vagyok, hogy ha ez az aduász akkor visszakapják-e a pontokat. Más kérdés, hogy azt azért remélem, hogy valami változás lesz majd mérési rendszer ügyében. De ettől még nem gondolom, hogy a RB jogosan tette, amit tett és ne lehetne jogerősen szankcionálni.
basszák meg a red bullt, és utána töröljék el ezt a 100kg/óra pillanatnyi átfolyási buziságot.
maradjon a 100kg/futam. miért ne oszthatná be a csapat úgy a benyát, ahogy ő akarja?
azért nem jó ez az elgondolás, mert a legerősebb motorral és vezérléssel rendelkező csapat, minden kihívás nélkül megszerezhetné a pole pozíciót, majd a futam első harmadában, olyan előnyt autózna ki, hogy utána csak úgy kellene vitorlázgatni, mint az elmúlt években Vettel tette...

szükség van a pillanatnyi limitre is, amíg nem közel azonos a hajtásláncok teljesítménye.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: 2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.03.26. 15:04

t-oom írta:
trutya írta: basszák meg a red bullt, és utána töröljék el ezt a 100kg/óra pillanatnyi átfolyási buziságot.
maradjon a 100kg/futam. miért ne oszthatná be a csapat úgy a benyát, ahogy ő akarja?
azért nem jó ez az elgondolás, mert a legerősebb motorral és vezérléssel rendelkező csapat, minden kihívás nélkül megszerezhetné a pole pozíciót, majd a futam első harmadában, olyan előnyt autózna ki, hogy utána csak úgy kellene vitorlázgatni, mint az elmúlt években Vettel tette...

szükség van a pillanatnyi limitre is, amíg nem közel azonos a hajtásláncok teljesítménye.
na és? ez mindig is így volt.
kihívás a műszaki hibák lehetősége is.
Kép

bertone

Re: 2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.03.26. 16:29

Nekem az az érzésem, hogy a RB kihasználja azt, hogy Vettel kiesett és megpróbál most egy precedens értékű ítéletet kiharcolni, akár így, akár úgy (értsd alatta: szarnak Ricciardo esetlegesen elvesztett pontjaira). Mert, ha igaz az, hogy a Technikai Direktívák nem kötelező érvényűek, akkor az a továbbiakra nézve sem érdektelen. A szomorú az egészben az, hogy már megint a szabályok értelmezése fog dönteni, nem pedig a pályán folytatott küzdelem.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: 2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.03.26. 16:37

Bulvár!!!
Valaki elhiszi, hogy a RB a kártyáit április 14-e előtt kiteregeti. Csak nem rebetlire játszik??
(:u (:u

Hülyeség. Az újságírók csodákra képesek, ha nincs hír akkor kreálnak.
Egyébként az én véleményem, hogy az RB Melbourne-ban kockáztatott és nagy a valószínűsége, hogy ráfarag.
Történt már ilyen az F-1 -ben korábban is. Nincs ebben semmi rendkívüli. Az RB pozícióját az sem erősíti, hogy a többi csapat betartotta az FIA direktíváját.
Jól néznénk ki, ha egy verseny előtt az FIA kiad egy direktívát pld. arra, hogy eső miatt SC mögül rajtol a mezőny, de egy csapat úgy dönt, hogy neki ez nem felel meg. De sorolhatnánk a direktívákat amiket versenyről versenyre ad ki az FIA és a betartásuk kvázi mindenkire kötelező.

Megjegyzem, nem tudom mire alapozza majd a RB a védelmét, de szerintem nem arra, amit firkászok tudni vélnek.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: 2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.26. 20:24

Vihar a biliben.
Bár azért remélem nyer a csapat. Nem Ricciardo miatt, nem is az RB miatt, hanem a sportág miatt.
Saját magukat köpnék szemen és én azt látni akarom.

Avatar
LyBaanbck
gokartos
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2014.02.01. 13:49
Mi vagy?: Önzőöntelbarom
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 2014 Ausztrál nagydíj Március 14-16

Hozzászólás Szerző: LyBaanbck » 2014.03.26. 20:37

Magic írta:Vihar a biliben.
Bár azért remélem nyer a csapat. Nem Ricciardo miatt, nem is az RB miatt, hanem a sportág miatt.
Saját magukat köpnék szemen és én azt látni akarom.
Ha kicsit tovább látnál ezen, akkor észrevennéd, hogy a csapat nyerése pont, hogy ártana a forma1-nek....

Lezárt