Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Lesz-e 1,5 másodperc körönként?

Igen
8
53%
Nem
7
47%
 
Szavazatok száma: 15

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2014.04.07. 15:23

Magic írta:
Rocco írta:
Volt 1 jó futama mondjuk 10 szar után, aztapaszta...
Azért hadd dícsérjem már meg ezért a futamért....ha megengeded persze...
Nigel Hillnek szólt, Ő vont le messzemenő, sőt, visszamenő következtetéseket egy jobb futam után.
Azt hittem egyértelmű.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.04.07. 15:30

Tegnap egy haveronnál néztük a futamot, barátnője is ott volt. Tőle érjeztek a következő kérdések (még a futam elején):

- fiúk ezek most miért követik egymást ilyen szépen, nyugodtan ?
- mi ez az üzemanyag takarékos hülyeség?
- ti ezt nézitek?

(:u Megszólalt a laikus, na kb. ez a többség véleménye is az egészről.. Esküszöm így volt, nem kitaláltam (:v Jót röhögtem rajta, hogy egy teljesen elfogulatlan néző milyen következtetéseket vont le abból, amit látott

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.04.07. 15:33

Rocco írta:
Nigel Hillnek szólt, Ő vont le messzemenő, sőt, visszamenő következtetéseket egy jobb futam után.
Azt hittem egyértelmű.
Akkor megkövetem magam. Sorry.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2014.04.07. 15:36

Magic írta: Akkor megkövetem magam. Sorry.
Legközelebb én meg nem leszek lusta kitörölni az előző idézetet. :D

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2014.04.07. 15:38

Bandee írta:Tegnap egy haveronnál néztük a futamot, barátnője is ott volt. Tőle érjeztek a következő kérdések (még a futam elején):

- fiúk ezek most miért követik egymást ilyen szépen, nyugodtan ?
- mi ez az üzemanyag takarékos hülyeség?
- ti ezt nézitek?

(:u Megszólalt a laikus, na kb. ez a többség véleménye is az egészről.. Esküszöm így volt, nem kitaláltam (:v Jót röhögtem rajta, hogy egy teljesen elfogulatlan néző milyen következtetéseket vont le abból, amit látott
Mondjuk ő valószínűleg 5-10 éve is ugyanezt a következtetést vonta volna le.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.04.07. 15:40

Rocco írta:
Bandee írta:Tegnap egy haveronnál néztük a futamot, barátnője is ott volt. Tőle érjeztek a következő kérdések (még a futam elején):

- fiúk ezek most miért követik egymást ilyen szépen, nyugodtan ?
- mi ez az üzemanyag takarékos hülyeség?
- ti ezt nézitek?

(:u Megszólalt a laikus, na kb. ez a többség véleménye is az egészről.. Esküszöm így volt, nem kitaláltam (:v Jót röhögtem rajta, hogy egy teljesen elfogulatlan néző milyen következtetéseket vont le abból, amit látott
Mondjuk ő valószínűleg 5-10 éve is ugyanezt a következtetést vonta volna le.
Ez könnyen lehet, ettől függetlenül ennyi faszság nem volt.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2014.04.07. 15:55

Bandee írta: Ez könnyen lehet, ettől függetlenül ennyi faszság nem volt.
Nekem ne mondd, én utálom az egészet, még ha vannak is jól sikerült futamok, de az én laikus ismerőseim mindig is ezt mondták nekem.
És valljuk, ők tényleg nem igazán látnak bele.
A probléma az, hogy mára teljesen megállja a helyét az, amit mondanak. :D

Avatar
idarpidi
AutoGP vezető
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2013.12.20. 22:32
Mi vagy?: Közöd?
Tartózkodási hely: Föld bolygó

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: idarpidi » 2014.04.07. 21:02

Redbull írta: Az 5. pontban leírtakkal nem tudok egyetérteni, ugyanis a Ferrari és a Renault is készíthetett volna a jelenleginél erősebb komplettebb aggregátot, vagy nem? Mi fogta vissza a kezüket? A másik, hogy a tervezés és a motorépítés szakaszában a Renault látszott jobbnak, ők mutatták be leghamarabb a motort, a videókat, stb. Amit te írtál az spekuláció, amivel igazolni próbálod az RB gyengeségét, szerintem.
azt gondolt végig, a hogy Bertone is írta, régebben nem volt ennyi megkötés és akkor még lehetett az ellenfélnek fejlesztenie, tesztelnie ha alapból gyengébb volt az erőforrás
most esély sincs szinte semmire, teszt és fejlesztés nélkül, befagyasztott motorszabályok mellett a többiek nem tudnak ekkora hátrányt behozni,vagyis akár évekig is fennállhat a merci motorosok előnye
nem véletlenül sír Montezuma, a ferrarinak lényegében annyi ha nem módosítanak a szabályokon...
Brno, Sunday, July 18, 1971
1 Janos DRAPAL HUN Yamaha 57'43.500
2 Lazlo SZABO HUN Yamaha +39.700
3 Jarno SAARINEN FIN Yamaha +2'01.700

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2014.04.07. 21:18

Egy tipp avatar cseréhez...
Kép

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.04.07. 21:30

KisVadász írta:Egy tipp avatar cseréhez...
Kép
Nem értem, mit nem értetek, de mindegy is. Szerintem a befagyasztás tarthatatlan lesz egy idő után. Tulajdonképpen most évekre konzerválódik a különbség? Fel fogják oldani, biztos vagyok benne. A Ferrari sem kisebb tényező, mint a Merci, most ugyan nyeretnek velük egy-két VB-t, aztán még az is lehet, hogy kiszállnak, és ismét jöhet a Ferrari vagy más. Azt kell észrevenni, hogy mindig az nyer, az a kiskedvenc, aki a legtöbb pénz hozza. Most a Merci az, eddig az RB volt, előtte meg talán a Ferrari.
Kép

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2014.04.07. 22:01

maTTeus írta:
Nem értem, mit nem értetek, de mindegy is. Szerintem a befagyasztás tarthatatlan lesz egy idő után. Tulajdonképpen most évekre konzerválódik a különbség? Fel fogják oldani, biztos vagyok benne. A Ferrari sem kisebb tényező, mint a Merci, most ugyan nyeretnek velük egy-két VB-t, aztán még az is lehet, hogy kiszállnak, és ismét jöhet a Ferrari vagy más. Azt kell észrevenni, hogy mindig az nyer, az a kiskedvenc, aki a legtöbb pénz hozza. Most a Merci az, eddig az RB volt, előtte meg talán a Ferrari.
Nem, a felsorolás helytelen. A Red Bull az más. Az ő szárnyalásuk angyalian tiszta, és nemes volt.
Kép

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.04.07. 22:55

rdaneelolivaw írta: És ilyenkor jönnek a gyökér hsz-ek, hogy "OK, de ők miért nem csináltak olyan jó kocsit, gumit, motort, hiszen nekik is lehetett..." :mrgreen: :lol:
Igen. Ezt négy éve3n keresztül olvashattuk itt a RB-el kapcsolatban. Valóban uncsi volt, igazad van! :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.04.07. 22:58

Kamuro írta:
igen, ez nyilvánvaló. már tavaly is látszott, hogy tót jani a tezsvírít, barna rózsit akarja elől látni, hát elérte. gáz, hogy vannak akiknek ez tetszik. (:taps[/quote]
Feltéve - de meg nem engedve! - hogy igazad van! Nem tudom kinek mi tetszik jobban? Az, hogy 4 éven keresztül Berni bácsi egyértelműen a RB-t és Vettelt akarván elöl látni, mindenben aládolgozott, vagy az, hogy három futamon Mercedesesek végeztek az élen és ebből egyszer Rosberg. Továbbá a Mercedesen belül, mint látható volt öldöklő csata folyhat, míg a RB-nál ilyesmiről szó sem lehetett. Szóval ízlések, és pofonok ugyi! :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.04.07. 23:03

Redbull írta:Lehet fanyalogni, de akinek a tegnapi shakiri futam nem volt izgalmas, az már anatómiai eset.
(:v (:v
(:j
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Kamuro
gokartos
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2013.12.29. 10:50
Mi vagy?: Drakul
Tartózkodási hely: Schwangau

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Kamuro » 2014.04.07. 23:07

Lancelot írta:
Feltéve - de meg nem engedve! - hogy igazad van! Nem tudom kinek mi tetszik jobban? Az, hogy 4 éven keresztül Berni bácsi egyértelműen a RB-t és Vettelt akarván elöl látni, mindenben aládolgozott, vagy az, hogy három futamon Mercedesesek végeztek az élen és ebből egyszer Rosberg. Továbbá a Mercedesen belül, mint látható volt öldöklő csata folyhat, míg a RB-nál ilyesmiről szó sem lehetett. Szóval ízlések, és pofonok ugyi! :mosoly:
igazad is lenne, ha nem tévednél. ám mivel az elmúlt 3 évben minden szabályváltoztatás (volt, hogy pofátlanul év közben) arról szólt, hogy kivegyék a játékból a red bullt, így ez idén szimplán csak testületi szintű csalás, ami ha jól csalódok, korrupció... de hát ízlések és pofonok ugye...

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.04.07. 23:16

Már megy a mosdatás.
Ez már most rosszabb mint a Red Bull éra volt. Akkor legalább az év elején még nyertek más csapatok is mire a RB henger beindult. Most már az elejétől földbe döngől mindenkit a Merci. Akkor mi lesz az év másogik felében mikor már rendeződnek az erőviszonyok?

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.04.07. 23:29

Magic írta:Már megy a mosdatás.
Ez már most rosszabb mint a Red Bull éra volt. Akkor legalább az év elején még nyertek más csapatok is mire a RB henger beindult. Most már az elejétől földbe döngől mindenkit a Merci. Akkor mi lesz az év másogik felében mikor már rendeződnek az erőviszonyok?
NBe sírj! Addigra már ismét megint kedvenc csapatod a RB fog minden futamot nyerni, és mindenki elfelejti a Mercedes év eleji szárnyalását! :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.04.07. 23:38

rdaneelolivaw írta:
Redbull írta:Lehet fanyalogni, de akinek a tegnapi shakiri futam nem volt izgalmas, az már anatómiai eset.
(:v (:v
nekem nem volt az
Nyilván, mert Vetteled szopórolleren volt megint, ráadásul a csapattársa is bohócot csinált belőle. Szerintem neked is kezd leesni, hogy a "trollololo brutális Vettel fölény lolol" semmiféle reális kvalitásbeli képet nem adott. Ha hagyják, Ricciardo el fogja tudni verni egész éves távlatban is. Eddig háromból kettő az ausztrálnak, a harmadikon is technikai nélkül ki tudja, nem veri-e el megint.
Magic írta:Már megy a mosdatás.
Ez már most rosszabb mint a Red Bull éra volt. Akkor legalább az év elején még nyertek más csapatok is mire a RB henger beindult. Most már az elejétől földbe döngől mindenkit a Merci. Akkor mi lesz az év másogik felében mikor már rendeződnek az erőviszonyok?
De könyörgöm, hogy mondhatsz ilyet? Hogy lenne már rosszabb? A két élen álló szó szerint ÖLTE egymást! Mikor láttál te ilyet Vettel cruise mode győzelmei alatt? Mikor láttál egyáltalán ilyet utoljára, hogy egy élcsapat két kiválósága szabadon versenyez? Prost vs Senna óta maximum 2007-re lehetne ráfogni Hamilton és Alonso házicsatájára. De még ők sem műveltek le ilyet.

Amíg ők ketten így mennek egymás ellen - mert így fognak, aki még ezekután sem gondolja, hogy Rosberg mindenben képes egyenrangú félként felvenni Hamilton ellen a kesztyűt, az menthetetlen -, addig én letojom, mekkora az előnyük. Egyrészt kieshetnek ők is, másrészt, amíg ilyen küzdelem van, addig VAN Forma 1. Pérezék, Ricciardóék, Massáék is végig akcióztak. Most végül is az a baj, hogy miért nem ölte egymást 10 autó a győzelemért? Mert akkor nem tudom, ti mit néztetek eddig, ilyen a sport történetében soha nem volt.

Nektek tényleg semmi nem jó :(
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: mudd » 2014.04.07. 23:44

Magic írta: Ez már most rosszabb mint a Red Bull éra volt. Akkor legalább
kimi a dobogo korul boklaszott. most meg? :(

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.04.07. 23:55

vollebak írta:
De könyörgöm, hogy mondhatsz ilyet? Hogy lenne már rosszabb? A két élen álló szó szerint ÖLTE egymást! Mikor láttál te ilyet Vettel cruise mode győzelmei alatt? Mikor láttál egyáltalán ilyet utoljára, hogy egy élcsapat két kiválósága szabadon versenyez? Prost vs Senna óta maximum 2007-re lehetne ráfogni Hamilton és Alonso házicsatájára. De még ők sem műveltek le ilyet.

Amíg ők ketten így mennek egymás ellen - mert így fognak, aki még ezekután sem gondolja, hogy Rosberg mindenben képes egyenrangú félként felvenni Hamilton ellen a kesztyűt, az menthetetlen -, addig én letojom, mekkora az előnyük. Egyrészt kieshetnek ők is, másrészt, amíg ilyen küzdelem van, addig VAN Forma 1. Pérezék, Ricciardóék, Massáék is végig akcióztak. Most végül is az a baj, hogy miért nem ölte egymást 10 autó a győzelemért? Mert akkor nem tudom, ti mit néztetek eddig, ilyen a sport történetében soha nem volt.

Nektek tényleg semmi nem jó :(
Ez komoly??
Nem nekünk semmi nem jó.
Volt itt ám olyan DRS előzgetés hogy az ész megáll. (:u
Nálam az idén telt be végleg a pohár. Nem a Mercedes miatt, Nem Hamilton vagy Rosberg miatt.
Jöttek itt az új szabályváltozások a Red Bull dominancia ellen (ami nyílván a kedvenc csapatom) fellélegzett az egész F1 társadalom szinte hogy végre talán többen is labdába rúghatnak. Erre kaptunk egy Mercit. Hálelúja. Ugye nem várod el hogy ennek én most örűljek? Bármilyen gigászi, eposzba illő küzdelmet folytat a KÉT MERCEDES az élen 1 körre a komplett mezőnytől. (:v

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.04.08. 00:31

Redbull írta:Lehet fanyalogni, de akinek a tegnapi shakiri futam nem volt izgalmas, az már anatómiai eset.
(:v (:v
Akkor az vagyok. Semmi izgalmat nem okozott nekem a 2 mezőny feletti merci kiselőadása, sem a mögöttük fényévekre levők vergődése.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.04.08. 00:33

Magic írta:
Rocco írta:
Nigel Hillnek szólt, Ő vont le messzemenő, sőt, visszamenő következtetéseket egy jobb futam után.
Azt hittem egyértelmű.
Akkor megkövetem magam. Sorry.
Nem kell, csak kötekedni akart :D
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.04.08. 00:34

maTTeus írta:
KisVadász írta:Egy tipp avatar cseréhez...
Kép
Nem értem, mit nem értetek, de mindegy is. Szerintem a befagyasztás tarthatatlan lesz egy idő után. Tulajdonképpen most évekre konzerválódik a különbség? Fel fogják oldani, biztos vagyok benne. A Ferrari sem kisebb tényező, mint a Merci, most ugyan nyeretnek velük egy-két VB-t, aztán még az is lehet, hogy kiszállnak, és ismét jöhet a Ferrari vagy más. Azt kell észrevenni, hogy mindig az nyer, az a kiskedvenc, aki a legtöbb pénz hozza. Most a Merci az, eddig az RB volt, előtte meg talán a Ferrari.
A Mercinek kell adni 1-2 VB címet mielőtt sírva kivonulnak az F1ből...
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.04.08. 00:36

Lancelot írta:
Kamuro írta:
igen, ez nyilvánvaló. már tavaly is látszott, hogy tót jani a tezsvírít, barna rózsit akarja elől látni, hát elérte. gáz, hogy vannak akiknek ez tetszik. (:taps
Feltéve - de meg nem engedve! - hogy igazad van! Nem tudom kinek mi tetszik jobban? Az, hogy 4 éven keresztül Berni bácsi egyértelműen a RB-t és Vettelt akarván elöl látni, mindenben aládolgozott, vagy az, hogy három futamon Mercedesesek végeztek az élen és ebből egyszer Rosberg. Továbbá a Mercedesen belül, mint látható volt öldöklő csata folyhat, míg a RB-nál ilyesmiről szó sem lehetett. Szóval ízlések, és pofonok ugyi! :mosoly:[/quote]
(:u (:u (:u (:u
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.04.08. 00:40

vollebak írta:
De könyörgöm, hogy mondhatsz ilyet? Hogy lenne már rosszabb? A két élen álló szó szerint ÖLTE egymást! Mikor láttál te ilyet Vettel cruise mode győzelmei alatt? Mikor láttál egyáltalán ilyet utoljára, hogy egy élcsapat két kiválósága szabadon versenyez? Prost vs Senna óta maximum 2007-re lehetne ráfogni Hamilton és Alonso házicsatájára. De még ők sem műveltek le ilyet.

Amíg ők ketten így mennek egymás ellen - mert így fognak, aki még ezekután sem gondolja, hogy Rosberg mindenben képes egyenrangú félként felvenni Hamilton ellen a kesztyűt, az menthetetlen -, addig én letojom, mekkora az előnyük. Egyrészt kieshetnek ők is, másrészt, amíg ilyen küzdelem van, addig VAN Forma 1. Pérezék, Ricciardóék, Massáék is végig akcióztak. Most végül is az a baj, hogy miért nem ölte egymást 10 autó a győzelemért? Mert akkor nem tudom, ti mit néztetek eddig, ilyen a sport történetében soha nem volt.

Nektek tényleg semmi nem jó :(
Már bocs de fel lett kurvára hypolva ez a futam egy gumikáosz és SC fűszerrel csak mert a végén a Mercik kegyesek voltak egy kicsit csatázni... Aki nem látja h az SC-vel mennyire nyúltak bele a futamba, mennyire tették izgivé a végét az vak. SC nélkül totál unalmas, SC-vel egy futottak még futam volt. Mondom ezt úgy hogy nem ma kezdtem nézni.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Lezárt