Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Lesz-e 1,5 másodperc körönként?

Igen
8
53%
Nem
7
47%
 
Szavazatok száma: 15

Bönde Attila
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1108
Csatlakozott: 2013.12.29. 15:17
Mi vagy?: éhes

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Bönde Attila » 2014.04.09. 19:39

maTTeus írta:http://www.vezess.hu/forma1/f1-turbo-ne ... lna/51322/

Áhh tényleg nem volt érdeke a Mercinek a turbó. Á dehogy. Innentől elmehetnek a picsába. Remélem rendesen meg fogják szívni, és a végén az RB behúzza előlük a címet. Sajnos kevés az esélyük, de csak nekik van még némi.
Pedig már mondogatják egy ideje, hogy lelépnek. Azzal a céllal jöttek, hogy bajnokok legyenek.

Gazdasági válság ide vagy oda, de a Toyota és a Honda is feladta (és nem véletlen), a Renault-nak sincs már gyári csapata... bármilyen fájó is, bizonyos "érdekekből" szült szabályoknak, szabályváltozásoknak általában csak 1 kedvezményezettje van.

Volt már a közelmúltból Ferrari, Renault a topon, most a Mercedes viszi a pálmát.
Kép

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.04.09. 19:45

Bönde Attila írta:
maTTeus írta:http://www.vezess.hu/forma1/f1-turbo-ne ... lna/51322/

Áhh tényleg nem volt érdeke a Mercinek a turbó. Á dehogy. Innentől elmehetnek a picsába. Remélem rendesen meg fogják szívni, és a végén az RB behúzza előlük a címet. Sajnos kevés az esélyük, de csak nekik van még némi.
Pedig már mondogatják egy ideje, hogy lelépnek. Azzal a céllal jöttek, hogy bajnokok legyenek.

Gazdasági válság ide vagy oda, de a Toyota és a Honda is feladta (és nem véletlen), a Renault-nak sincs már gyári csapata... bármilyen fájó is, bizonyos "érdekekből" szült szabályoknak, szabályváltozásoknak általában csak 1 kedvezményezettje van.

Volt már a közelmúltból Ferrari, Renault a topon, most a Mercedes viszi a pálmát.
Ha ezzel a logikával nézzük, akkor a Honda is kapott egyet, csak kiléptek a barmok :D
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Sárki

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Sárki » 2014.04.09. 19:47

vollebak írta:
Kamuro írta: igen, én is reméltem, hogy rosberg végül lenyomja a házikedvencet, de sajnos nem így lett. bár már a futam elején eldőlt, amikor rosbereget valamilyen "furcsa" okból átrakták a B tervre...

ja, és hogy ne hagyjak már ki egy régi kedvencedet: és egyébként is csak autó miatt nyert az, aki nyert, önerőből soha nem is lenne képes rá, hiszen csak egy középszer senki, aki csak sínautóval képes nyerni. (:i
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy Rosberg maga akart ezen a stratégián menni, nem áttették.
Én úgy látom hogy ezen a fórumon az igazság az utolsó dolog ami itt bárkit is érdekel. Ha van miért fikázni Hamiltont és/vagy a Mercedest, akkor kb. csak az UFOk nem kerülnek terítékre. Röhej hogy Rosberg hozott egy döntést és kihozták belőle hogy TO történt. Az meg még röhejesebb, hogy a motorgyártók és a csapatok KÖZÖSEN kidolgozták az idei szabályokat és azt hozzák ki belőle egyesek, hogy az FIA lepaktált a Mercedessel.

Sárki

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Sárki » 2014.04.09. 19:48

Nigel Hill írta: Ha ezzel a logikával nézzük, akkor a Honda is kapott egyet, csak kiléptek a barmok :D
Úgy megnéztem volna a döntéshozók arcát az Ausztrál Nagydíj közben :D

Bönde Attila
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1108
Csatlakozott: 2013.12.29. 15:17
Mi vagy?: éhes

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Bönde Attila » 2014.04.09. 19:49

Nigel Hill írta:Ha ezzel a logikával nézzük, akkor a Honda is kapott egyet, csak kiléptek a barmok :D
Ja, akkoriban sokan mondtuk, hogy ők is jókor tudtak kivonulni... ráadásul ugye pénzelték is őket 2009-ben, de mégsem Honda motorral nyertek VB-t!
Kép

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2014.04.09. 20:12

Bönde Attila írta: Pedig már mondogatják egy ideje, hogy lelépnek. Azzal a céllal jöttek, hogy bajnokok legyenek.

Gazdasági válság ide vagy oda, de a Toyota és a Honda is feladta (és nem véletlen), a Renault-nak sincs már gyári csapata... bármilyen fájó is, bizonyos "érdekekből" szült szabályoknak, szabályváltozásoknak általában csak 1 kedvezményezettje van.
Volt már a közelmúltból Ferrari, Renault a topon, most a Mercedes viszi a pálmát.
Csakhogy Ők ezt teljesen, csakis és kizárólag becsületes úton érték el. NA!
(:u

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.04.09. 21:10

KisVadász írta:
Bönde Attila írta: Pedig már mondogatják egy ideje, hogy lelépnek. Azzal a céllal jöttek, hogy bajnokok legyenek.

Gazdasági válság ide vagy oda, de a Toyota és a Honda is feladta (és nem véletlen), a Renault-nak sincs már gyári csapata... bármilyen fájó is, bizonyos "érdekekből" szült szabályoknak, szabályváltozásoknak általában csak 1 kedvezményezettje van.
Volt már a közelmúltból Ferrari, Renault a topon, most a Mercedes viszi a pálmát.
Csakhogy Ők ezt teljesen, csakis és kizárólag becsületes úton érték el. NA!
(:u
Ezt szerintem nem mondta senki. Nekem az sem tetszene, ha most a Merci helyett a Ferrari lenne. Szeretnék én végre versenyképes autót, de nem ilyen áron. Azt kell észrevenni, hogy mindig az fog nyerni, aki a legtöbb pénzt hozza, a legjelentősebb tőkével rendelkezik. Most ez a Merci. Ezért nem tetszik az, hogy ennyire szétvernek mindenkit, mert nem igazságos. Tudom, hogy ilyen a világ, nem lehet rajta változtatni, de azért háborogni lehet, nem?
Kép

Sárki

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Sárki » 2014.04.09. 21:25

maTTeus írta:
Csakhogy Ők ezt teljesen, csakis és kizárólag becsületes úton érték el. NA!
(:u
Ezt szerintem nem mondta senki. Nekem az sem tetszene, ha most a Merci helyett a Ferrari lenne. Szeretnék én végre versenyképes autót, de nem ilyen áron. Azt kell észrevenni, hogy mindig az fog nyerni, aki a legtöbb pénzt hozza, a legjelentősebb tőkével rendelkezik. Most ez a Merci. Ezért nem tetszik az, hogy ennyire szétvernek mindenkit, mert nem igazságos. Tudom, hogy ilyen a világ, nem lehet rajta változtatni, de azért háborogni lehet, nem?[/quote]
ad1: eddig nem sírtatok miatta, most se sírjatok.
ad2: bizonyítsátok már azt a kurva tételt hogy a Mercedes kedvéért csinálták ilyenre ezeket a szabályokat.

Bönde Attila
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1108
Csatlakozott: 2013.12.29. 15:17
Mi vagy?: éhes

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Bönde Attila » 2014.04.09. 21:43

Sárki írta:ad2: bizonyítsátok már azt a kurva tételt hogy a Mercedes kedvéért csinálták ilyenre ezeket a szabályokat.
A Renault és a Mercedes kilépett volna, ha maradnak a V8-as motorok. Van egy csomó link, az egyik pont mai, olvasd el.
Kép

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2014.04.09. 21:44

maTTeus írta:
Ezt szerintem nem mondta senki. Nekem az sem tetszene, ha most a Merci helyett a Ferrari lenne. Szeretnék én végre versenyképes autót, de nem ilyen áron. Azt kell észrevenni, hogy mindig az fog nyerni, aki a legtöbb pénzt hozza, a legjelentősebb tőkével rendelkezik. Most ez a Merci. Ezért nem tetszik az, hogy ennyire szétvernek mindenkit, mert nem igazságos. Tudom, hogy ilyen a világ, nem lehet rajta változtatni, de azért háborogni lehet, nem?
Ezt nem hiszem el. Senkinek sem, nem csak neked. Ez nem így van.
Hogyne lehetne hőbörögni, de akkor miért baj, hogy az elmúlt években mások meg más ellen hőbörögtek?
Akkor most ez is egy kettős mérce nem? Aki akkor hőbörgött az ellen, az most csak hallgasson.
Akik most hőbörögnek, azok akkor miért nem hőbörögtek? Mert vannak ám ilyenek is bőven.

Kettős mérce, hoppá!!! (:v

Bönde Attila
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1108
Csatlakozott: 2013.12.29. 15:17
Mi vagy?: éhes

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Bönde Attila » 2014.04.09. 21:47

KisVadász írta:Csakhogy Ők ezt teljesen, csakis és kizárólag becsületes úton érték el. NA!
(:u
Kétség sem férhet hozzá (:c
Kép

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.04.09. 21:50

KisVadász írta:
maTTeus írta:
Ezt szerintem nem mondta senki. Nekem az sem tetszene, ha most a Merci helyett a Ferrari lenne. Szeretnék én végre versenyképes autót, de nem ilyen áron. Azt kell észrevenni, hogy mindig az fog nyerni, aki a legtöbb pénzt hozza, a legjelentősebb tőkével rendelkezik. Most ez a Merci. Ezért nem tetszik az, hogy ennyire szétvernek mindenkit, mert nem igazságos. Tudom, hogy ilyen a világ, nem lehet rajta változtatni, de azért háborogni lehet, nem?
Ezt nem hiszem el. Senkinek sem, nem csak neked. Ez nem így van.
Hogyne lehetne hőbörögni, de akkor miért baj, hogy az elmúlt években mások meg más ellen hőbörögtek?
Akkor most ez is egy kettős mérce nem? Aki akkor hőbörgött az ellen, az most csak hallgasson.
Akik most hőbörögnek, azok akkor miért nem hőbörögtek? Mert vannak ám ilyenek is bőven.

Kettős mérce, hoppá!!! (:v
ÖÖÖÖ....izé. Jelen.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.04.09. 21:52

KisVadász írta:
Ezt nem hiszem el. Senkinek sem, nem csak neked. Ez nem így van.
Hogyne lehetne hőbörögni, de akkor miért baj, hogy az elmúlt években mások meg más ellen hőbörögtek?
Akkor most ez is egy kettős mérce nem? Aki akkor hőbörgött az ellen, az most csak hallgasson.
Akik most hőbörögnek, azok akkor miért nem hőbörögtek? Mert vannak ám ilyenek is bőven.

Kettős mérce, hoppá!!! (:v
Tévedés van az okfejtésedben: én emlegetem a kettős mércét például. Én nem hőbörögtem az RB-dominancia miatt. És nem hőbörgök a Mercedes dominancia miatt sem. Amiatt hőbörgök, hogy akik akkor hőbörögtek, most nyálcsorgatva tapsolnak (:n És nem feltétlen Rólad van szó (:n

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.04.09. 21:58

KisVadász írta:Kettős mérce, hoppá!!! (:v
Okfejtésed visszavezethető oda, hogy Merci-buzi vagy.
:mrgreen:

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.04.09. 22:00

KisVadász írta:
maTTeus írta:
Ezt szerintem nem mondta senki. Nekem az sem tetszene, ha most a Merci helyett a Ferrari lenne. Szeretnék én végre versenyképes autót, de nem ilyen áron. Azt kell észrevenni, hogy mindig az fog nyerni, aki a legtöbb pénzt hozza, a legjelentősebb tőkével rendelkezik. Most ez a Merci. Ezért nem tetszik az, hogy ennyire szétvernek mindenkit, mert nem igazságos. Tudom, hogy ilyen a világ, nem lehet rajta változtatni, de azért háborogni lehet, nem?
Ezt nem hiszem el. Senkinek sem, nem csak neked. Ez nem így van.
Hogyne lehetne hőbörögni, de akkor miért baj, hogy az elmúlt években mások meg más ellen hőbörögtek?
Akkor most ez is egy kettős mérce nem? Aki akkor hőbörgött az ellen, az most csak hallgasson.
Akik most hőbörögnek, azok akkor miért nem hőbörögtek? Mert vannak ám ilyenek is bőven.

Kettős mérce, hoppá!!! (:v
Én nem az ellen emeltem szót, hogy sokkal nyer a Merci, hanem az ellen, ahogyan. Az ellen "hőbörgök" hogy ebben a kurva világban semmiben sincs ott a becsületesség, mindenben a profit a lényeg. Amikor az RB-nek voltak kétes ügyei, az ellen is szót emeltem. A Ferrari időszak meg... Annak már hány éve is? Akkor még egyáltalán nem követtem az eseményeket, mégis hogyan tudhatnám, mit csináltak anno? 2007-ben kezdtem el szurkolni a Ferrarinak Kimivel, mert rokonok is voltak, így hát én is mentem az árral. De azóta amióta nekik szurkolok (-2007) csak szívnak, szóval nem tudom őket elítélni azért, hogy tisztességtelenül nyernek, mert nem is nyernek azóta. :D
Kép

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2014.04.09. 22:07

maTTeus írta: Én nem az ellen emeltem szót, hogy sokkal nyer a Merci, hanem az ellen, ahogyan. Az ellen "hőbörgök" hogy ebben a kurva világban semmiben sincs ott a becsületesség, mindenben a profit a lényeg. Amikor az RB-nek voltak kétes ügyei, az ellen is szót emeltem. A Ferrari időszak meg... Annak már hány éve is? Akkor még egyáltalán nem követtem az eseményeket, mégis hogyan tudhatnám, mit csináltak anno? 2007-ben kezdtem el szurkolni a Ferrarinak Kimivel, mert rokonok is voltak, így hát én is mentem az árral. De azóta amióta nekik szurkolok (-2007) csak szívnak, szóval nem tudom őket elítélni azért, hogy tisztességtelenül nyernek, mert nem is nyernek azóta. :D

Megértelek, ha csak a szívást láttad, akkor most, hogy végre mindenki reménykedett, végre lesz egy kis kavarodás (és itt nyilván mindenki a sajátját remélte a kavarodás elejére) aztán az a vége, hogy a kedvenceid megint csak szívnak, biztos elküldenéd az egészet a jó büdös...oda.

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2014.04.09. 22:09

Alghar írta:
Tévedés van az okfejtésedben: én emlegetem a kettős mércét például. Én nem hőbörögtem az RB-dominancia miatt. És nem hőbörgök a Mercedes dominancia miatt sem. Amiatt hőbörgök, hogy akik akkor hőbörögtek, most nyálcsorgatva tapsolnak (:n És nem feltétlen Rólad van szó (:n
Könyörgöm ki az a sok ember? Én egy-két embert tudnék mondani, rajtuk szívod úgy fel magad, hogy egyfolytában ezzel a kettős mércével jössz? Megéri? (:n

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2014.04.09. 22:15

rdaneelolivaw írta:
Okfejtésed visszavezethető oda, hogy Merci-buzi vagy.
:mrgreen:
Téves!! Legalábbis a Forma 1-ben nem. Ha így lenne, akkor nem éreztem volna úgy, hogy rossz döntés volt váltania a McLarentől a Mercihez. Pedig akkor úgy gondoltam.
Ha jól emlékszem Te nem hőbörögtél akkor, mikor Vettel halálra nyerte magát. Ahogy vollebak is említette, volt futam, ahol SC után Ő is ilyeneket pakolgatott körönként a többiekre. Persze az ugye Vettel volt, nem a Red Bull. Hamiltonék meg csakis a verdának köszönhetik.
Mondjuk ebben a kérdésben Veled szerintem felesleges elkezdeni vitázni, mikor annyival letudod a "Vettel miért nem vívott ilyen csatákat Webberrel?" kérdést, hogy "mert Webber ennyit tudott". (:b

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.04.09. 22:23

Alghar írta:
KisVadász írta:
Ezt nem hiszem el. Senkinek sem, nem csak neked. Ez nem így van.
Hogyne lehetne hőbörögni, de akkor miért baj, hogy az elmúlt években mások meg más ellen hőbörögtek?
Akkor most ez is egy kettős mérce nem? Aki akkor hőbörgött az ellen, az most csak hallgasson.
Akik most hőbörögnek, azok akkor miért nem hőbörögtek? Mert vannak ám ilyenek is bőven.

Kettős mérce, hoppá!!! (:v
Tévedés van az okfejtésedben: én emlegetem a kettős mércét például. Én nem hőbörögtem az RB-dominancia miatt. És nem hőbörgök a Mercedes dominancia miatt sem. Amiatt hőbörgök, hogy akik akkor hőbörögtek, most nyálcsorgatva tapsolnak (:n És nem feltétlen Rólad van szó (:n
Nekem a gondom nem a RB volt (elsők között voltam például, akik lehülyézték Minardit a kipörgésgátló-vád miatt, vissza lehet keresni), hanem az, hogy Vettel házon belül 0 kihívásban részesül egy rakás ok miatt (fejlesztések, Marko, "rejtélyes hibák" Webbernél) és EGYEDÜL vitorlázik az élen. Ha visszaemlékeztek, pont ezért vertem a tamtamot Ricciardo leigazolásakor is, ennek a hagyománynak a folytatását láttam csak, hogy már megint bevédik a valagát csak. Szerencsére rámcáfolt rendesen a százfogú, ritkán örülök ennyire annak, ha nincs igazam.

Rosberg és Hamilton egymást fogják gyúrni az év végéig, ezt biztosra vehetitek. Ahogyan azt is, ha 2009-től Vettel kapott volna (be mert volna vállalni ...) egy ilyen csapattársat, aki ugyanígy a képességei maximumára kényszeríti és mehet ellene szabadon, nem lett volna egy büdös szavam sem ellene és a sikerei ellen. Ezt a legőszintébben mondom.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.04.09. 22:25

KisVadász írta:
Alghar írta:
Tévedés van az okfejtésedben: én emlegetem a kettős mércét például. Én nem hőbörögtem az RB-dominancia miatt. És nem hőbörgök a Mercedes dominancia miatt sem. Amiatt hőbörgök, hogy akik akkor hőbörögtek, most nyálcsorgatva tapsolnak (:n És nem feltétlen Rólad van szó (:n
Könyörgöm ki az a sok ember? Én egy-két embert tudnék mondani, rajtuk szívod úgy fel magad, hogy egyfolytában ezzel a kettős mércével jössz? Megéri? (:n
Nyilván egy-két ember van csak, de ez nekem ettől még szemet szúr...akinek nem inge, tudod...

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.04.09. 22:36

Az egyértelmű hogy aki a pénzt hozza az a VB, ez már a 20-as éveimben világos volt. Engem csak a sok éve húzódó tendencia kedvtelenített el, hogy ordas nagy különbség van az uralkodó és a kihívók között.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.04.09. 22:43

Nigel Hill írta:Az egyértelmű hogy aki a pénzt hozza az a VB, ez már a 20-as éveimben világos volt. Engem csak a sok éve húzódó tendencia kedvtelenített el, hogy ordas nagy különbség van az uralkodó és a kihívók között.
Lauda bási szerint elfordulnának a nézők a sporttól, ha nem lenne gyári csapat (:q Oszt ugyan mi a faszért tennének ilyet? Mert ők olyan rohadt fontosak, ó igen.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.04.09. 22:48

Bandee írta:
Nigel Hill írta:Az egyértelmű hogy aki a pénzt hozza az a VB, ez már a 20-as éveimben világos volt. Engem csak a sok éve húzódó tendencia kedvtelenített el, hogy ordas nagy különbség van az uralkodó és a kihívók között.
Lauda bási szerint elfordulnának a nézők a sporttól, ha nem lenne gyári csapat (:q Oszt ugyan mi a faszért tennének ilyet? Mert ők olyan rohadt fontosak, ó igen.
Lauda bácsi elég érdekesen nyilatkozgat, amióta a Mercedes szekerét tolja. Éveken át hallgattam Németországban az RTL-en a mondandóját...nos akkor furcsa mód még nem mondogatott ilyeneket. Az üléspont ugyebár meghatározza az álláspontot ;)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.04.09. 22:57

Helmut Marco sem a más lovát dicséri maradjunk ennyiben.
(:t
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Bahreini Nagydíj 2014. április 4-6.

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.04.09. 23:11

Alghar írta:
Lauda bácsi elég érdekesen nyilatkozgat, amióta a Mercedes szekerét tolja. Éveken át hallgattam Németországban az RTL-en a mondandóját...nos akkor furcsa mód még nem mondogatott ilyeneket. Az üléspont ugyebár meghatározza az álláspontot ;)
Ha a Mercedes két hét múlva szedné a sátorfáját és elhúzna oda ahonnan jött, akkor se lenne semmi. Egyedüli gyári csapatként vannak jelen, ha jól számolom 5. éve. Senki le se szarná őket a Hamilton/Rosberg szurkolókon kívül, de nyilván a csapat maradna mert valaki átvenné, a Mercedes meg lenne motorszállító tehát a két srác mehetne tovább... A föld ugyanúgy forogna tovább, ennyit erről. A RB távozása hasonlóan nem érdekelne senkit. A Ferrari, McLaren, Williams más tészta lenne, de nekik múltjuk van akik akkor is itt vannak amikor szarul meg.

Lezárt