FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Sárki

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: Sárki » 2014.05.12. 22:20

maTTeus írta: Ebben egyetértek. A többiben nem. :D Mi így gondoljuk, ti úgy. Ez van, ilyen a világ. Az meg, hogy kinek szurkol az egyik, kinek a másik tábor, teljesen evidens, és érthető. Annyi kiegészítés, hogy a Ferrarisok többségében elismerik, hogy maga a csapat a szar. Én például nem azért nem csípem a Mercit, mert elveri a Ferrarit (amit nem nehéz :D), hanem volt jópár olyan esemény, nyilatkozat ami megutáltatta velem a csapatot. Igaz, tény alapú bizonyítékunk nincs, ez mind csak elmélet. A "szakértős" részre pedig, elképzelhető, hogy többeknek eszébe jutott már ez. Sőt, biztos. Szerintem evidens, hogy ha valaki nagyon nagy különbséggel nyer, akkor elgondolkodik az ember rajta, biztosan minden rendben volt-e. Csak mivel nincs bizonyíték, nem hangoztatják az okosok, mert anélkül szart sem ér, és csak magukat járatják le vele, még ha igaz is. Nekik pedig ez az életük, sokszor a munkájuk, egy ilyen elmélet nyilvánossá hozásával nem hiszem, hogy kockáztatnák ezt.
Persze mert az f1ben nincsenek idióta megmondóemberek, mint pl. montezemolo :D Meg most komolyan, kilobbizták maguknak a jó szabályokat és a ferrari meg a renault SZÓ NÉLKÜL megszavazta? Ugyan már :lol: Higgyetek amit akartok de ne közöljétek tényként mert visszataszító, pláne hogy tényleg teljesen életszerűtlen és semmi bizonyíték sincs rá...

bertone

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.05.13. 05:40

Sárki írta:
bertone írta: Ne szabd már fel az agyam! Vontam párhuzamot, de nem a McLaren és a Toro Rosso, hanem a DAIMLER és a FERRARI, mint motorgyártó között. A Toro nem panaszkodott tavaly, hogy nem kap segítséget a Ferraritól, tehát nyilván megkapta. A DAIMLER viszont ki is jelentette (ha igaz), hogy szarik bármit is segíteni a McLarennek. De említhetném a Williams-et is, ők sem panaszkodtak tavaly, hogy a Renault-tól nem kapnak meg minden segítséget. Szóval, csak azt próbálom megerősíteni, hogy a DAIMLER elég szemét a McLarennel szemben.
Ne ferdítsd Bertone, ez már bohózat :D Mi köze a Toro v8asainak a Ferrari v6osaihoz? Semmi. Ők v8asokat kaptak, a v6-ról nem volt okuk tájékoztatást kapni. A Williams úgy szintén. Eközben idén már ÚJ motorformula van és így a Honda releváns információhoz juthat, tehát még ilyen szempontból sem állja meg a helyét az elméleted.
A motort-térkép teljesen egyedi, azt nem lehet egyik motorról a másikra applikálni, kizárólag csak abban az esetben, ha MINDEN paraméterében megegyező motorról (jelen esetben ide kell érteni a teljes ERS rendszert is) megegyezik. Ha a Daimler (szándékosan használom a Daimlert, mert nem szeretném a Mercedes AMG F1-es csapatot ebben az esetben összemosni a motorgyártóval) megváltoztatja mondjuk a szeleptányér alakjának sugarát, gyakorlatilag kukázhatja az eddigieket. De lépjünk ezen túl. Ott volt a másik felvetésem a Daimler ellen: miért nem tájékoztatták időben a partner csapatokat az MGU-H elrendezésről?
Szóval, engedd már meg nekem, hogy a Daimlert egy pitiáner, sunyi motorgyártónak tartsam.

bertone

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.05.13. 05:51

Sárki írta:
maTTeus írta: Ebben egyetértek. A többiben nem. :D Mi így gondoljuk, ti úgy. Ez van, ilyen a világ. Az meg, hogy kinek szurkol az egyik, kinek a másik tábor, teljesen evidens, és érthető. Annyi kiegészítés, hogy a Ferrarisok többségében elismerik, hogy maga a csapat a szar. Én például nem azért nem csípem a Mercit, mert elveri a Ferrarit (amit nem nehéz :D), hanem volt jópár olyan esemény, nyilatkozat ami megutáltatta velem a csapatot. Igaz, tény alapú bizonyítékunk nincs, ez mind csak elmélet. A "szakértős" részre pedig, elképzelhető, hogy többeknek eszébe jutott már ez. Sőt, biztos. Szerintem evidens, hogy ha valaki nagyon nagy különbséggel nyer, akkor elgondolkodik az ember rajta, biztosan minden rendben volt-e. Csak mivel nincs bizonyíték, nem hangoztatják az okosok, mert anélkül szart sem ér, és csak magukat járatják le vele, még ha igaz is. Nekik pedig ez az életük, sokszor a munkájuk, egy ilyen elmélet nyilvánossá hozásával nem hiszem, hogy kockáztatnák ezt.
Persze mert az f1ben nincsenek idióta megmondóemberek, mint pl. montezemolo :D Meg most komolyan, kilobbizták maguknak a jó szabályokat és a ferrari meg a renault SZÓ NÉLKÜL megszavazta? Ugyan már :lol: Higgyetek amit akartok de ne közöljétek tényként mert visszataszító, pláne hogy tényleg teljesen életszerűtlen és semmi bizonyíték sincs rá...
1. Szerintem eddig senki nem állította, hogy az elmélet tény lenne.
2. Fogd már fel, hogy arról a csapatok döntöttek, hogy V6T legyen. Arról viszont már az FIA, a csapatok beleegyezése nélkül, hogy a V6T-nek mik legyenek a paraméterei. És senki nem azzal jön, hogy a Daimlernek a V6T jelent előny, hanem annak a paraméterei.

Sárki

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: Sárki » 2014.05.13. 06:53

bertone írta: 2. Fogd már fel, hogy arról a csapatok döntöttek, hogy V6T legyen. Arról viszont már az FIA, a csapatok beleegyezése nélkül, hogy a V6T-nek mik legyenek a paraméterei. És senki nem azzal jön, hogy a Daimlernek a V6T jelent előny, hanem annak a paraméterei.
És még sem rinyál senki se a jogosulatlan előny, az eladott világbajnokság miatt. Én úgy látom, hogy a Mercedesé a legjobb motor, de nem azért mert nekik írták a szabályokat, hanem mert ők végezték a legjobb munkát. Megvan az oka annak, hogy a sajtó nem ír az általatok feltételezettekről: nem úgy van, ahogy gondoljátok. Ennyi.
Amúgy meg érdekesmód ugyanaz a szitu a 3 motorgyártónál, mint tavaly: Renault gyenge, Ferrari nehéz, mercié a legjobb. Persze nyilván már akkor is az ő kényük-kedvük szerint lettek megírva a szabályok.
És még vmi: a merci tavaly fenyegetőzött a kivonulással, a V6osokat viszont tudtommal már évek óta fejlesztik, szóval ez az indíték, a kivonulástól való félelem is ugrott.

Amúgy meg jó lenne ha végre bizonyítékokat is mutatnál mert ez már kezd gusztustalanná válni...

Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.05.13. 08:26

Sárki írta:
bertone írta: 2. Fogd már fel, hogy arról a csapatok döntöttek, hogy V6T legyen. Arról viszont már az FIA, a csapatok beleegyezése nélkül, hogy a V6T-nek mik legyenek a paraméterei. És senki nem azzal jön, hogy a Daimlernek a V6T jelent előny, hanem annak a paraméterei.
És még sem rinyál senki se a jogosulatlan előny, az eladott világbajnokság miatt. Én úgy látom, hogy a Mercedesé a legjobb motor, de nem azért mert nekik írták a szabályokat, hanem mert ők végezték a legjobb munkát. Megvan az oka annak, hogy a sajtó nem ír az általatok feltételezettekről: nem úgy van, ahogy gondoljátok. Ennyi.
Amúgy meg érdekesmód ugyanaz a szitu a 3 motorgyártónál, mint tavaly: Renault gyenge, Ferrari nehéz, mercié a legjobb. Persze nyilván már akkor is az ő kényük-kedvük szerint lettek megírva a szabályok.
És még vmi: a merci tavaly fenyegetőzött a kivonulással, a V6osokat viszont tudtommal már évek óta fejlesztik, szóval ez az indíték, a kivonulástól való félelem is ugrott.

Amúgy meg jó lenne ha végre bizonyítékokat is mutatnál mert ez már kezd gusztustalanná válni...
kár erőlködnöd: "amikor a meggyőződésüket tényekkel cáfolják: más kifogásokat kerestek, amivel fenntarthatták hitüket."

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.05.13. 09:11

Sárki írta:Higgyetek amit akartok de ne közöljétek tényként mert visszataszító, pláne hogy tényleg teljesen életszerűtlen és semmi bizonyíték sincs rá...
Óóóóó tényleg.
Az üzleti életben sincs ilyen, teljesen életszerűtlen és visszataszító az ilyesmi lobbitevékenység. :D :D :D

Szerintem be vagy kábítva valamivel... vagy nagyon naív vagy. :)
Nem tudom mit szedsz, de adj belőle.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.05.13. 10:45

Sárki írta: Persze mert az f1ben nincsenek idióta megmondóemberek, mint pl. montezemolo :D Meg most komolyan, kilobbizták maguknak a jó szabályokat és a ferrari meg a renault SZÓ NÉLKÜL megszavazta? Ugyan már :lol: Higgyetek amit akartok de ne közöljétek tényként mert visszataszító, pláne hogy tényleg teljesen életszerűtlen és semmi bizonyíték sincs rá...
A semmiből előkerűlt 1.5 másodperc, na az az életszerűtlen. De nyomjad csak tovább, jól áll. (:u

bertone

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.05.13. 10:53

Sárki írta:
bertone írta: 2. Fogd már fel, hogy arról a csapatok döntöttek, hogy V6T legyen. Arról viszont már az FIA, a csapatok beleegyezése nélkül, hogy a V6T-nek mik legyenek a paraméterei. És senki nem azzal jön, hogy a Daimlernek a V6T jelent előny, hanem annak a paraméterei.
És még sem rinyál senki se a jogosulatlan előny, az eladott világbajnokság miatt. Én úgy látom, hogy a Mercedesé a legjobb motor, de nem azért mert nekik írták a szabályokat, hanem mert ők végezték a legjobb munkát. Megvan az oka annak, hogy a sajtó nem ír az általatok feltételezettekről: nem úgy van, ahogy gondoljátok. Ennyi.
Amúgy meg érdekesmód ugyanaz a szitu a 3 motorgyártónál, mint tavaly: Renault gyenge, Ferrari nehéz, mercié a legjobb. Persze nyilván már akkor is az ő kényük-kedvük szerint lettek megírva a szabályok.
És még vmi: a merci tavaly fenyegetőzött a kivonulással, a V6osokat viszont tudtommal már évek óta fejlesztik, szóval ez az indíték, a kivonulástól való félelem is ugrott.

Amúgy meg jó lenne ha végre bizonyítékokat is mutatnál mert ez már kezd gusztustalanná válni...
A Mercedes nem száll ki a Forma 1-ből - ez már egy cáfolat a kiszállás hírére. Tehát már 2009-ben szóba került az esetleges kiszállásuk.
http://www.f1vilag.hu/cikk/20090425/A_M ... orma-1-bol" onclick="window.open(this.href);return false;

Hányszor írjam le, hogy nem tényként írom le, hanem véleményként, amire nem kell bizonyíték. Szóval, ugorjunk.

bertone

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.05.13. 10:55

Nigel írta:
Sárki írta: És még sem rinyál senki se a jogosulatlan előny, az eladott világbajnokság miatt. Én úgy látom, hogy a Mercedesé a legjobb motor, de nem azért mert nekik írták a szabályokat, hanem mert ők végezték a legjobb munkát. Megvan az oka annak, hogy a sajtó nem ír az általatok feltételezettekről: nem úgy van, ahogy gondoljátok. Ennyi.
Amúgy meg érdekesmód ugyanaz a szitu a 3 motorgyártónál, mint tavaly: Renault gyenge, Ferrari nehéz, mercié a legjobb. Persze nyilván már akkor is az ő kényük-kedvük szerint lettek megírva a szabályok.
És még vmi: a merci tavaly fenyegetőzött a kivonulással, a V6osokat viszont tudtommal már évek óta fejlesztik, szóval ez az indíték, a kivonulástól való félelem is ugrott.

Amúgy meg jó lenne ha végre bizonyítékokat is mutatnál mert ez már kezd gusztustalanná válni...
kár erőlködnöd: "amikor a meggyőződésüket tényekkel cáfolják: más kifogásokat kerestek, amivel fenntarthatták hitüket."
A vélemény nem meggyőződés. Amiket leírtok, azok meg nem cáfolatok semmire.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.05.13. 11:10

bertone írta:A vélemény nem meggyőződés.
Nálam az. :pf04 :D :lol:

bertone

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.05.13. 11:21

rdaneelolivaw írta:
bertone írta:A vélemény nem meggyőződés.
Nálam az. :pf04 :D :lol:
Egészségedre! (:v

Vélemény: (A Wikipédiából, a szabad enciklopédiából)

A vélemény egy személynek, a saját nézőpontjából kiinduló elgondolása a dolgokról. A vélemény, mivel az az individuumtól, annak perspektívájától függő, ezért szükségszerűen szubjektív.

A vélemény mindig előítélet, mert vélt jellemzők értelmezését jelenti, tehát tartalmazza a bizonytalanság tényezőjét. A vélemény megalkotója ezzel együtt a saját véleményét igazságként is felfoghatja, tagadhatja annak bizonytalan jellegét.

Meggyőződés:

Állásfoglalás a személyiség által elfogadott, bizonyított és jóváhagyott elvek mellett, amely az adott egyén cselekedeteinek, tetteinek meghatározó mozgatója. Hibás elvekből v. az elvekből levont hibás következtetésekből is válhat meggyőződés. Ezeket igen nehéz megváltoztatni, mert az egyének meggyőződésüket szervesen sajátjuknak érzik. Mind a helyes, mind a hibás meggyőződéshez az ember érzelmileg is viszonyul. A meggyőződés szélesebb értelemben a valóság törvényszerűségeinek bizonyítás útján való elfogadása.

Read more: http://www.kislexikon.hu/meggyozodes.html#ixzz31aNJ3rKG" onclick="window.open(this.href);return false;

Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.05.13. 11:27

bertone írta: A vélemény nem meggyőződés. Amiket leírtok, azok meg nem cáfolatok semmire.
nem nekünk kell cáfolnunk, nektek kellene bizonyítani!

egy példával szemléltetem: láthatatlan rózsaszín elefántok tolják a merciket, attól ilyen gyorsak. tudod cáfolni? nem. akkor igaz ? :)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.05.13. 12:22

http://www.msfree.gr/2014live.php

Kár hogy görög oldal, de meg lehet nézni minden versenyző köreit a lap alján.
(:k
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

bertone

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.05.13. 12:30

Redbull írta:http://www.msfree.gr/2014live.php

Kár hogy görög oldal, de meg lehet nézni minden versenyző köreit a lap alján.
(:k
Akkor ez már sokkal jobb: http://en.mclarenf-1.com/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.05.13. 12:32

bertone írta:
Redbull írta:http://www.msfree.gr/2014live.php

Kár hogy görög oldal, de meg lehet nézni minden versenyző köreit a lap alján.
(:k
Akkor ez már sokkal jobb: http://en.mclarenf-1.com/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Nagyon köszönöm!
:mosoly: :mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Sárki

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: Sárki » 2014.05.13. 21:36

rdaneelolivaw írta:
Óóóóó tényleg.
Az üzleti életben sincs ilyen, teljesen életszerűtlen és visszataszító az ilyesmi lobbitevékenység. :D :D :D

Szerintem be vagy kábítva valamivel... vagy nagyon naív vagy. :)
Nem tudom mit szedsz, de adj belőle.
Naja, csak itt ha fingik egyet a szerelő, már arról kétoldalas riportot készítenek, így azért nehezen hihető, hogy szó nélkül hagynák akiket rosszul érintett a dolog és hogy titokban tudják e egyáltalán tartani.

Amúgy meg szarok a véleményetekre, szerintem vettel egy szaros náci féreg. Ez is csak egy vélemény, nem banolandó, ahogy a rágalmaitok se...

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.05.13. 21:44

Sárki írta:
szerintem vettel egy szaros náci féreg. Ez is csak egy vélemény, nem banolandó, ahogy a rágalmaitok se...
Igen, ez valóban egyenértékű azzal, hogy a Daimler lobbizott. Gratulálok. Amióta ez a fórum megy, azóta messze ez a legaljasabb, legundorítóbb "vélemény".

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.05.13. 21:48

Sárki írta:
rdaneelolivaw írta:
Óóóóó tényleg.
Az üzleti életben sincs ilyen, teljesen életszerűtlen és visszataszító az ilyesmi lobbitevékenység. :D :D :D

Szerintem be vagy kábítva valamivel... vagy nagyon naív vagy. :)
Nem tudom mit szedsz, de adj belőle.
Naja, csak itt ha fingik egyet a szerelő, már arról kétoldalas riportot készítenek, így azért nehezen hihető, hogy szó nélkül hagynák akiket rosszul érintett a dolog és hogy titokban tudják e egyáltalán tartani.

Amúgy meg szarok a véleményetekre, szerintem vettel egy szaros náci féreg. Ez is csak egy vélemény, nem banolandó, ahogy a rágalmaitok se...
Ha ő nem is az, azért a Daimlernél biztosan találnék párat :mosoly:

Vállalhatatlan kezdesz lenni, konkrétan ez a mostani megnyilvánulásod egy hányadék. Ha nem a Mercedes hasítana, már telefostad volna a fórumot a baromságaiddal, bólogató jánosok kíséretében.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.05.13. 21:49

Sárki írta:Amúgy meg szarok a véleményetekre, szerintem vettel egy szaros náci féreg. Ez is csak egy vélemény, nem banolandó, ahogy a rágalmaitok se...
Óóóh, inkább mégse kérek ebből a cuccból. :pf04 :lol: :lol:
Túlságosan tróger állapotba húz.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.05.13. 21:52

rdaneelolivaw írta:
Sárki írta:Amúgy meg szarok a véleményetekre, szerintem vettel egy szaros náci féreg. Ez is csak egy vélemény, nem banolandó, ahogy a rágalmaitok se...
Óóóh, inkább mégse kérek ebből a cuccból. :pf04 :lol: :lol:
Túlságosan tróger állapotba húz.
(:u (:k

Sárki

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: Sárki » 2014.05.13. 22:18

Bandee írta: Ha ő nem is az, azért a Daimlernél biztosan találnék párat :mosoly:

Vállalhatatlan kezdesz lenni, konkrétan ez a mostani megnyilvánulásod egy hányadék. Ha nem a Mercedes hasítana, már telefostad volna a fórumot a baromságaiddal, bólogató jánosok kíséretében.
Nem. a fórum vált vállalhatatlanná. Régebben intelligens viták folytak itt, most meg már ott tartunk, hogy bármit kijelenthetsz és hangoztathatsz, mivel te csak a véleményed írod le ezért nem kell igaznak lennie. Messzire mentem ezzel a Vettelessel és nem is gondoltam komolyan, de nem értem miért züllött így le ez a fórum.
Amúgy meg nem vagyok Mercedes fan és ha visszaemlékeztek tavalyra, akkor talán eszetekbe jut, hogy én voltam kb. az első aki kizárást követelt a titkos teszt után... Persze nyilván egy részrehajló rohadék vagyok.
Mind1, nem kötelességem ide járni. én nem hiányoznék nektek és kezdem úgy érezni hogy a fórum se nekem... Több hónapja megy az alaptalan rágalmazás és mivel bertone a szóvivő (egy red bull fan... komolyan, a pofám leszakad hogy pont egy red bull fannak van pofája ezeket a konteókat legyártani és elkörccsőszködni...), ezért mindennemű tarthatatlan és másokat sértő vélemény legálissá vált. Nekem ez nem kell, sajnálom. Örültem, hogy itt lehettem...

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.05.13. 22:29

Sárki írta:
Bandee írta: Ha ő nem is az, azért a Daimlernél biztosan találnék párat :mosoly:

Vállalhatatlan kezdesz lenni, konkrétan ez a mostani megnyilvánulásod egy hányadék. Ha nem a Mercedes hasítana, már telefostad volna a fórumot a baromságaiddal, bólogató jánosok kíséretében.
Nem. a fórum vált vállalhatatlanná. Régebben intelligens viták folytak itt, most meg már ott tartunk, hogy bármit kijelenthetsz és hangoztathatsz, mivel te csak a véleményed írod le ezért nem kell igaznak lennie. Messzire mentem ezzel a Vettelessel és nem is gondoltam komolyan, de nem értem miért züllött így le ez a fórum.
Amúgy meg nem vagyok Mercedes fan és ha visszaemlékeztek tavalyra, akkor talán eszetekbe jut, hogy én voltam kb. az első aki kizárást követelt a titkos teszt után... Persze nyilván egy részrehajló rohadék vagyok.
Mind1, nem kötelességem ide járni. én nem hiányoznék nektek és kezdem úgy érezni hogy a fórum se nekem... Több hónapja megy az alaptalan rágalmazás és mivel bertone a szóvivő (egy red bull fan... komolyan, a pofám leszakad hogy pont egy red bull fannak van pofája ezeket a konteókat legyártani és elkörccsőszködni...), ezért mindennemű tarthatatlan és másokat sértő vélemény legálissá vált. Nekem ez nem kell, sajnálom. Örültem, hogy itt lehettem...
Beidéznéd a másokat sértő véleményeket, mielőtt angolosan távozol? Mert ha a Mercedes-csalás témakörre gondolsz, az nem sért senki mást, csak a Mercedest. Részvényes vagy? Alonso mennyi mocskot kap a nyakába? Aztán hány szurkolója menekült el innen sértődötten nácizva? Még jó, hogy Te vagy megsértődve, basszuskulcs... :pf03

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.05.13. 22:32

Sárki írta:
Bandee írta: Ha ő nem is az, azért a Daimlernél biztosan találnék párat :mosoly:

Vállalhatatlan kezdesz lenni, konkrétan ez a mostani megnyilvánulásod egy hányadék. Ha nem a Mercedes hasítana, már telefostad volna a fórumot a baromságaiddal, bólogató jánosok kíséretében.
Nem. a fórum vált vállalhatatlanná. Régebben intelligens viták folytak itt, most meg már ott tartunk, hogy bármit kijelenthetsz és hangoztathatsz, mivel te csak a véleményed írod le ezért nem kell igaznak lennie. Messzire mentem ezzel a Vettelessel és nem is gondoltam komolyan, de nem értem miért züllött így le ez a fórum.
Amúgy meg nem vagyok Mercedes fan és ha visszaemlékeztek tavalyra, akkor talán eszetekbe jut, hogy én voltam kb. az első aki kizárást követelt a titkos teszt után... Persze nyilván egy részrehajló rohadék vagyok.
Mind1, nem kötelességem ide járni. én nem hiányoznék nektek és kezdem úgy érezni hogy a fórum se nekem... Több hónapja megy az alaptalan rágalmazás és mivel bertone a szóvivő (egy red bull fan... komolyan, a pofám leszakad hogy pont egy red bull fannak van pofája ezeket a konteókat legyártani és elkörccsőszködni...), ezért mindennemű tarthatatlan és másokat sértő vélemény legálissá vált. Nekem ez nem kell, sajnálom. Örültem, hogy itt lehettem...
Tudsz te normális lenni..

Bertone véleménye vagy az enyém vagy a tiéd ugyanannyit ér. Évekig ment Kimi címének magyarázása konteók gyártásával, de számtalan ilyen volt még. Ez ugyanolyan, nem tudom ezen miért vagy ennyire felháborodva és ez miben különbözik azoktól.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: mudd » 2014.05.13. 23:09

Sárki írta: Nem. a fórum vált vállalhatatlanná. Régebben intelligens viták folytak itt...
gonosz foldcsakrara kezdek gyanakodni, az homalyosithatta el brillians elmem es rendithette meg tevedhetetlen memoriam.

koma, regebben a kacsanak is nagyobb maja volt... :szom02

Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.05.14. 08:30

[quote="Bandee"
Vállalhatatlan kezdesz lenni, konkrétan ez a mostani megnyilvánulásod egy hányadék. Ha nem a Mercedes hasítana, már telefostad volna a fórumot a baromságaiddal, bólogató jánosok kíséretében.[/quote]

te már csak tudod, hisz pont ezt csináljátok. tele von fosva a daimleres hazugságotokkal a fórum, amit még nekünk kéne cáfolnunk. értelmes keretek között a dolog úgy működik, hogy az bizonyít aki állít valamit, és még bertone jön hogy cáfoljuk a bizonyítatlan marhaságaitokat. jesszum pepi.

Lezárt