FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Lezárt
Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.05.14. 08:30

Bandee írta: Vállalhatatlan kezdesz lenni, konkrétan ez a mostani megnyilvánulásod egy hányadék. Ha nem a Mercedes hasítana, már telefostad volna a fórumot a baromságaiddal, bólogató jánosok kíséretében.
te már csak tudod, hisz pont ezt csináljátok. tele von fosva a daimleres hazugságotokkal a fórum, amit még nekünk kéne cáfolnunk. értelmes keretek között a dolog úgy működik, hogy az bizonyít aki állít valamit, és még bertone jön hogy cáfoljuk a bizonyítatlan marhaságaitokat. jesszum pepi.

Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.05.14. 08:34

Alghar írta: Beidéznéd a másokat sértő véleményeket, mielőtt angolosan távozol? Mert ha a Mercedes-csalás témakörre gondolsz, az nem sért senki mást, csak a Mercedest. Részvényes vagy? Alonso mennyi mocskot kap a nyakába? Aztán hány szurkolója menekült el innen sértődötten nácizva? Még jó, hogy Te vagy megsértődve, basszuskulcs... :pf03
a többiek meg redbull részvényesek akik a mercit csalózzák? (:u

még jó hogy egy merci drukker besértődik ha alaptalan és hazug módon csalóznak itt akiknek savanyú a szőlő, és iqból csak ennyire futja. + a bólogató jánosok hogy bandeetól idézzek. :angry01

Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.05.14. 08:36

Bandee írta:Bertone véleménye vagy az enyém vagy a tiéd ugyanannyit ér. Évekig ment Kimi címének magyarázása konteók gyártásával, de számtalan ilyen volt még. Ez ugyanolyan, nem tudom ezen miért vagy ennyire felháborodva és ez miben különbözik azoktól.
Kimi címén mit kell magyarázni ? Massa előreengedte, kegyelem kettes...

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.05.14. 09:39

Nigel írta:
Bandee írta:Bertone véleménye vagy az enyém vagy a tiéd ugyanannyit ér. Évekig ment Kimi címének magyarázása konteók gyártásával, de számtalan ilyen volt még. Ez ugyanolyan, nem tudom ezen miért vagy ennyire felháborodva és ez miben különbözik azoktól.
Kimi címén mit kell magyarázni ? Massa előreengedte, kegyelem kettes...
Ha nem tudom miről van szó, ne szólj bele.

Na, de bizonyítsd be. De azért jól megmondtad, ha maradt még energy a merci fétis után, ránts rá erre is egyet :mosoly: Kb. az a színvonal, hogy Hamilton Glock miatt lett VB vagy mert Massa sárkányt eregetett Szingapúrban. Meg azért mert az anyja a világra hozta.

bertone

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.05.14. 11:39

Nigel írta:
Bandee írta: Vállalhatatlan kezdesz lenni, konkrétan ez a mostani megnyilvánulásod egy hányadék. Ha nem a Mercedes hasítana, már telefostad volna a fórumot a baromságaiddal, bólogató jánosok kíséretében.
te már csak tudod, hisz pont ezt csináljátok. tele von fosva a daimleres hazugságotokkal a fórum, amit még nekünk kéne cáfolnunk. értelmes keretek között a dolog úgy működik, hogy az bizonyít aki állít valamit, és még bertone jön hogy cáfoljuk a bizonyítatlan marhaságaitokat. jesszum pepi.
Mutasd már meg, hol írtam, hogy cáfoljatok meg? Hol írtam, hogy amit gondolok, az tény?
Te raktál be egy idézetet, amiből nekem az jött le, hogy mi/én csak mondjuk a magunkét, miközben te/ti már cáfoltatok mindent. Kér a tököm cáfolatot, pont azért mert ezek csak saját vélelmek.
Viszont, ahogy Bandee írta, 2007 végén sokan olyan tényként állították, hogy Kimi papírVB-t nyert, amit majd az élet, a jövő fog bebizonyítani. Négy évig ment a Red Bull csalózása. Ugyan viseld már emelt fővel, hogy egy kicsit most a Daimler is kap. :mosoly:

bertone

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.05.14. 11:42

Nigel írta:
Alghar írta: Beidéznéd a másokat sértő véleményeket, mielőtt angolosan távozol? Mert ha a Mercedes-csalás témakörre gondolsz, az nem sért senki mást, csak a Mercedest. Részvényes vagy? Alonso mennyi mocskot kap a nyakába? Aztán hány szurkolója menekült el innen sértődötten nácizva? Még jó, hogy Te vagy megsértődve, basszuskulcs... :pf03
a többiek meg redbull részvényesek akik a mercit csalózzák? (:u

még jó hogy egy merci drukker besértődik ha alaptalan és hazug módon csalóznak itt akiknek savanyú a szőlő, és iqból csak ennyire futja. + a bólogató jánosok hogy bandeetól idézzek. :angry01
Ismerve eddigi munkásságodat itt a fórumon, szerintem te irigységből beszélsz IQ-ról.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.05.14. 12:11

"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.05.14. 12:42

Sárki írta:
Amúgy meg szarok a véleményetekre, szerintem vettel egy szaros náci féreg. Ez is csak egy vélemény, nem banolandó, ahogy a rágalmaitok se...
Ez nem vélemény. Ez simán csak undorító, amiért én személy szerint simán kitettem volna a szűrödet.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.05.14. 13:00


Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.05.14. 18:03

Sárki?

:szom02
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.05.14. 20:40

Nigel írta:
a többiek meg redbull részvényesek akik a mercit csalózzák? (:u

még jó hogy egy merci drukker besértődik ha alaptalan és hazug módon csalóznak itt akiknek savanyú a szőlő, és iqból csak ennyire futja. + a bólogató jánosok hogy bandeetól idézzek. :angry01
Red Bull-részvényesek? Hát ez hogyan jött ide? Van még pár csapat az F1-ben, lehet ott van érdekeltség...bár a Te RB-fóbiáddal nem meglepő, hogy egyből rájuk gondoltál (:v

Nem mellesleg maga írta, hogy nem Mercedes-szurkoló. Az IQ-zást meg hanyagoljuk,mert ha jól emlékszem az előző fórumról, akkor Te voltál az, aki állandóan a "személyeskedés" miatt sírt-rítt (:u

Ja, meg 4 (négy...NÉGY) éven át az RB-fölény miatt, nagy pofával csalózva a csapatot. Úgyhogy ez most MEGINT kapufa...ja nem, ez most öngól (:v

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.05.14. 20:49

Kissé nevetséges amúgy, hogy most az(ok) vannak felháborodva a csalózás ellen, aki(k) ugyanezt csinálták az elmúlt négy évben. :D Nekem annyiban egyszerűbb, hogy a Ferrarit senki sem piszkálja ilyentéren. Ők még csalni is képtelenek. Viszont (szerintem) Sárki tavaly is viszonylag objektíven állt hozzá a dolgokhoz, szóval ő nem tűnik elvakult szurkolónak többekkel ellentétben. Szerintem maradj nyugodtan, nem ér ez ennyit. Erről más a vélemény, ennyi. Talán én is messzire mentem a témában, csak sokminden összejött és minden ami bennevan az szar és kész. :D
Kép

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI 2014

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.05.14. 20:53

Nigel írta:
Kimi címén mit kell magyarázni ? Massa előreengedte, kegyelem kettes...
Istenem, ez de gyenge (:v Aztán meg másokon kéred számon az IQ-t... (:u

Lezárt