Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Ki veheti át a Nagyhercegtől a győzelmi trófeát?

Hamilton
7
41%
Rosberg
3
18%
Vettel
1
6%
Ricciardo
2
12%
Alonso
1
6%
Räikkönen
1
6%
Button
1
6%
Magnussen
1
6%
Barichello
0
0 szavazat
Bottas
0
0 szavazat
más
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 17

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.05.25. 19:28

Lancelot írta:...és mi volt ebben akkora durranásRoberg részéről: pole-ból indult, a kerékcsere mellette volt, főriválisa fél szemmel versenyzett...
Fogalmazzunk úgy, hogy most Rosbergnek jött ki a lépés és Hamiltonnak nem. Ha Hamiltonnak annyira gáz lett volna a szeme lekapta volna a sisakot verseny után egyből, de hát ezek szerint mégsem volt akkora a gáz.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.05.25. 19:30

Nigel írta:
Sárki írta:Hamilton sajna igen nagy seggfejként viselkedik :(
seggfej az aki elvárja h minden pilóta szent szűz grál lovagként viselkedjen. ezek emberek, ember.
Rosberg mégsem picsog 5 percenként ha a 2. helyen halad. Most akkor hogy van ez?
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.05.25. 19:30

Nigel írta:
seggfej az aki elvárja h minden pilóta szent szűz grál lovagként viselkedjen. ezek emberek, ember.
Rosberg mégsem picsog 5 percenként ha a 2. helyen halad. Most akkor hogy van ez?
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.05.25. 19:34

t-oom írta:és menet közben kipislogta... mindezt úgy, hogy mikor leveszem a sisakom, még csak meg sem kell töröljem a szemem...?

párszor ment már bele a szemembe valami, motorozás közben... tudom, milyen érzés. örültem, hogy egyáltalán meg tudtam állni, majd fél órán át törölgettem a szemem...

namindegy, nem zárom ki, hogy valóban belement valami a szemébe, csak szimplán hiányoltam ennek a jeleit.
Én is ezt furcsáltam.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.05.25. 19:34

Nigel írta:kis pál tamás elmagyarázta hogy a sisakba fékpor, stb simán be tud jutni, és neki vörösek szoktak lenni a szemei verseny után. nyilván nem egy bogár teleportált át a plexin.
Mégsem volt vörös a szeme. Most akkor hogy van? :D
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.05.25. 19:37

Gratula a győztesnek és Bianchinak. Hülk és Button is szépet mentek.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

bertone

Re: Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.05.25. 19:52

Nigel Hill írta:
Nigel írta:kis pál tamás elmagyarázta hogy a sisakba fékpor, stb simán be tud jutni, és neki vörösek szoktak lenni a szemei verseny után. nyilván nem egy bogár teleportált át a plexin.
Mégsem volt vörös a szeme. Most akkor hogy van? :D
Szerintem meg tényleg volt gondja.

Itt láthatóan dörzsölgeti még.

Kép

Itt meg az látszik, hogy a bal szeme szűkebb, mert duzzadt a könnyzacskója.

Kép

Sárki

Re: Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Hozzászólás Szerző: Sárki » 2014.05.25. 20:15

Nigel Hill írta: Feltéve ha igaz. Ennyit picsogni amit ma lenyomott wannabesenna....
Ne is mond...

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.05.25. 21:03

Nigel Hill írta:
Lancelot írta:...és mi volt ebben akkora durranásRoberg részéről: pole-ból indult, a kerékcsere mellette volt, főriválisa fél szemmel versenyzett...
Fogalmazzunk úgy, hogy most Rosbergnek jött ki a lépés és Hamiltonnak nem. Ha Hamiltonnak annyira gáz lett volna a szeme lekapta volna a sisakot verseny után egyből, de hát ezek szerint mégsem volt akkora a gáz.
;)

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.05.25. 21:14

bertone írta: Szerintem meg tényleg volt gondja.

Itt láthatóan dörzsölgeti még.

Kép

Itt meg az látszik, hogy a bal szeme szűkebb, mert duzzadt a könnyzacskója.

Kép
Köszi, így már az én kételkedő fejem is hisz :)
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.05.25. 21:20

Ugye, most nem kell sírva sajnálnunk Hamiltont? Tekintve az utóbbi idők nem kicsit nagyarcú nyilatkozatait. Pedig már kezdtem megkedvelni a srácot...

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Hozzászólás Szerző: Willy » 2014.05.25. 21:24

Hihető hogy problémája volt a szemével. És adottság kell ahhoz, hogy valaki úgy is be tudjon érni másodikként, hogy a szeme megóvása érdekében fél kézzel vezessen :)

Kép
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.05.25. 21:46

gaborc írta: Tudod én mit nem adnék, ha Alo 4 ponttal lenne Kimi mögött a vb 2. helyén egy olyan autóval, amit esélye nincs senkinek megfogni egész évben?
Elfogadhatatlan forgatókönyv.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.05.25. 22:00

Közben azért érdekes dolgok derültek itt ki a hétvége során (főleg azok figyelmébe ajánlom, akik Hamilton versenyzői felsőbbrendűségét, meg Rosberg állítólagos tegnapi sumákolását hangoztatják).

A bahreini igen necces, a sportszerűtlenség határait súroló agresszivitása után Lauda megerősítette, hogy Barcelonában is voltak húzásai Hamiltonnak. A csapat a futam során rájuk szólt, MINDKETTEJÜKRE, hogy mivel csak 5 PU áll rendelkezésre az évben és nem hajtja őket senki, csavarják le a motorokat és kíméljék őket. Azonban, amikor Rosberg elkezdte a végén befogni, Hamilton a csapat tiltása ellenére (és tudta nélkül) visszatekerte a sajátját maximális teljesítményre, ezért tudott a végén msáfél másodperccel az utolsó körökben megint kissé elszakadni és ezért tudta kivédekezni Rosberget.

Ezt nyilván Hamilton mérnökcsapata tudta csak, amit nem osztottak meg Rosberg mérnökcsapatával (nyilván hülyék lettek volna). Nico így annak tudatában ment, hogy Hamilton motorja is le van tekerve. Csak később, a telemetriák böngészésekor derült ki a turpisság, amiért Lauda elmondása alapján ezen a héten zárt ajtók mögött Hamilton bocsánatot is kért Rosbergtől (aki elfogadta azt, ez is sokat elmond a jelleméről).

Szóval várom mindenki véleményét ezeknek az új részleteknek a tükrében, hogy az őszinte sennai harcos Hamilton mennyivel jobb a támadni, előzni képtelen, puhapöcs Rosbergnél (hogy Hamilton szájalásait, köztük a mai, taktikára vonatkozó faszságát ne is említsük).
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.05.25. 22:05

vollebak írta:Közben azért érdekes dolgok derültek itt ki a hétvége során (főleg azok figyelmébe ajánlom, akik Hamilton versenyzői felsőbbrendűségét, meg Rosberg állítólagos tegnapi sumákolását hangoztatják).

A bahreini igen necces, a sportszerűtlenség határait súroló agresszivitása után Lauda megerősítette, hogy Barcelonában is voltak húzásai Hamiltonnak. A csapat a futam során rájuk szólt, MINDKETTEJÜKRE, hogy mivel csak 5 PU áll rendelkezésre az évben és nem hajtja őket senki, csavarják le a motorokat és kíméljék őket. Azonban, amikor Rosberg elkezdte a végén befogni, Hamilton a csapat tiltása ellenére (és tudta nélkül) visszatekerte a sajátját maximális teljesítményre, ezért tudott a végén msáfél másodperccel az utolsó körökben megint kissé elszakadni és ezért tudta kivédekezni Rosberget.

Ezt nyilván Hamilton mérnökcsapata tudta csak, amit nem osztottak meg Rosberg mérnökcsapatával (nyilván hülyék lettek volna). Nico így annak tudatában ment, hogy Hamilton motorja is le van tekerve. Csak később, a telemetriák böngészésekor derült ki a turpisság, amiért Lauda elmondása alapján ezen a héten zárt ajtók mögött Hamilton bocsánatot is kért Rosbergtől (aki elfogadta azt, ez is sokat elmond a jelleméről).

Szóval várom mindenki véleményét ezeknek az új részleteknek a tükrében, hogy az őszinte sennai harcos Hamilton mennyivel jobb a támadni, előzni képtelen, puhapöcs Rosbergnél (hogy Hamilton szájalásait, köztük a mai, taktikára vonatkozó faszságát ne is említsük).

Rosberg kezdte a sztorit azzal, hogy Bahreinben feltekerte a motort.

ja és még:

Hamilton on Rosberg's Q3 off: "We've been through the data and seen what needed to be seen - and I wish you guys could see it..."


hamilton mennyivel jobb? az volt az első versenye idén amikor nem első helyen fejezte be a futamot. Rozinak?

Bitang
gokartos
Hozzászólások: 267
Csatlakozott: 2014.03.09. 09:16

Re: Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Hozzászólás Szerző: Bitang » 2014.05.25. 22:12

vollebak írta:Közben azért érdekes dolgok derültek itt ki a hétvége során (főleg azok figyelmébe ajánlom, akik Hamilton versenyzői felsőbbrendűségét, meg Rosberg állítólagos tegnapi sumákolását hangoztatják).

A bahreini igen necces, a sportszerűtlenség határait súroló agresszivitása után Lauda megerősítette, hogy Barcelonában is voltak húzásai Hamiltonnak. A csapat a futam során rájuk szólt, MINDKETTEJÜKRE, hogy mivel csak 5 PU áll rendelkezésre az évben és nem hajtja őket senki, csavarják le a motorokat és kíméljék őket. Azonban, amikor Rosberg elkezdte a végén befogni, Hamilton a csapat tiltása ellenére (és tudta nélkül) visszatekerte a sajátját maximális teljesítményre, ezért tudott a végén msáfél másodperccel az utolsó körökben megint kissé elszakadni és ezért tudta kivédekezni Rosberget.

Ezt nyilván Hamilton mérnökcsapata tudta csak, amit nem osztottak meg Rosberg mérnökcsapatával (nyilván hülyék lettek volna). Nico így annak tudatában ment, hogy Hamilton motorja is le van tekerve. Csak később, a telemetriák böngészésekor derült ki a turpisság, amiért Lauda elmondása alapján ezen a héten zárt ajtók mögött Hamilton bocsánatot is kért Rosbergtől (aki elfogadta azt, ez is sokat elmond a jelleméről).

Szóval várom mindenki véleményét ezeknek az új részleteknek a tükrében, hogy az őszinte sennai harcos Hamilton mennyivel jobb a támadni, előzni képtelen, puhapöcs Rosbergnél (hogy Hamilton szájalásait, köztük a mai, taktikára vonatkozó faszságát ne is említsük).
Hát ez fail részedről, ugyanis ma a grid walkon Lauda lenyilatkozta, hogy Nico kezdte a trükközést a motorral még Bahreinben, és Lewis csak ezt adta vissza Barcelonaban. Úgyhogy vegyél vissza!

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.05.25. 22:13

Nigel írta: Rosberg kezdte a sztorit azzal, hogy Bahreinben feltekerte a motort.

ja és még:

Hamilton on Rosberg's Q3 off: "We've been through the data and seen what needed to be seen - and I wish you guys could see it..."


hamilton mennyivel jobb? az volt az első versenye idén amikor nem első helyen fejezte be a futamot. Rozinak?
Pajtás, miért kell folyton csúsztatnod? :( Bahreinben NEM utasították őket a motor konzerválására. Rosberg szabadon tehette, amit tett, nem fű alatt, miközben a másik abban a tudatban volt, hogy a társa is engedelmeskedik a mindkettejükre vonatkozó csapatutasításnak.

Hamilton véleményével kapcsolatban pedig: és ezt a tegnapi meghallgatáson nem mutogatta meg, mondta el a bíráknak? Miért nem? Ott volt, behívták, meghallgatták őt is. Vagy ha megmutatta és elmondta, akkor szerinted mit jelent, hogy mégsem büntették meg Rosberget?

Két magyarázat lehetséges:

1) tök hülyék a versenybírók és technikai elemzők, akik ítéltek az ügyben, Hamilton briliáns elméjéhez nem értek fel az adatelemzés és telemetriaértelmezés terén
2) Hamilton egy picsogó mártír, aki pl. telemetriát twitterezik és hajlamos nyivánosan hisztizni hülyeségeket (lásd a mait), ha nem mennek jól a dolgai

Jelölje meg a választ, Vágó úr.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.05.25. 22:15

Bitang írta:
Hát ez fail részedről, ugyanis ma a grid walkon Lauda lenyilatkozta, hogy Nico kezdte a trükközést a motorral még Bahreinben, és Lewis csak ezt adta vissza Barcelonaban. Úgyhogy vegyél vissza!
Pajtás, nem vagyunk olyan nexusban, hogy te nekem itt "vegyélvisszázz", pláne, hogy semmi offenzív, személyedet érintő dolgot nem írtam.

Bahreinről pedig ott a válaszom Nigelnek. Egyébként nem fura, hogy ti ketten, legelvakultabb Hamiltonosok hugyoztok szembeszélben az egész fórumon?
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.05.25. 22:27

vollebak írta:
Bahreinről pedig ott a válaszom Nigelnek. Egyébként nem fura, hogy ti ketten, legelvakultabb Hamiltonosok hugyoztok szembeszélben az egész fórumon?
A tények nem zavarják egyiküket sem igazán...így is kell kezelni a hétvégi sírdogálásukat (:n

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.05.25. 22:38

Alghar írta:
vollebak írta:
Bahreinről pedig ott a válaszom Nigelnek. Egyébként nem fura, hogy ti ketten, legelvakultabb Hamiltonosok hugyoztok szembeszélben az egész fórumon?
A tények nem zavarják egyiküket sem igazán...így is kell kezelni a hétvégi sírdogálásukat (:n
Nyilván az a tény sem zavarja őket, hogy Toto ma lenyilatkozta, hogy a telemtriai adatok alapján Rosberg az egyes szektorban at utolsó mért körén azon a szakaszon 7 km/órával többel hajtott, mint bármikor korábban és 10 méterrel később fékezett, mint bármikor korábban.

Magyarul kevésbé értőknek: túlvállalta magát és egyszerűen hibázott.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bitang
gokartos
Hozzászólások: 267
Csatlakozott: 2014.03.09. 09:16

Re: Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Hozzászólás Szerző: Bitang » 2014.05.25. 22:42

vollebak írta:
Bitang írta:
Hát ez fail részedről, ugyanis ma a grid walkon Lauda lenyilatkozta, hogy Nico kezdte a trükközést a motorral még Bahreinben, és Lewis csak ezt adta vissza Barcelonaban. Úgyhogy vegyél vissza!
Pajtás, nem vagyunk olyan nexusban, hogy te nekem itt "vegyélvisszázz", pláne, hogy semmi offenzív, személyedet érintő dolgot nem írtam.

Bahreinről pedig ott a válaszom Nigelnek. Egyébként nem fura, hogy ti ketten, legelvakultabb Hamiltonosok hugyoztok szembeszélben az egész fórumon?
Pajtások sem vagyunk, ha jól tudom :)
Toto ma nyilatkozata, hogy mostantól nem játszhadozhatnak a motorprogramozással, de eddig nem volt semmiféle utasítás. Nem tudom mi a problémád.

Bitang
gokartos
Hozzászólások: 267
Csatlakozott: 2014.03.09. 09:16

Re: Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Hozzászólás Szerző: Bitang » 2014.05.25. 22:45

vollebak írta:
Bahreinről pedig ott a válaszom Nigelnek. Egyébként nem fura, hogy ti ketten, legelvakultabb Hamiltonosok hugyoztok szembeszélben az egész fórumon?
A tények nem zavarják egyiküket sem igazán...így is kell kezelni a hétvégi sírdogálásukat (:n[/quote]

Nyilván az a tény sem zavarja őket, hogy Toto ma lenyilatkozta, hogy a telemtriai adatok alapján Rosberg az egyes szektorban at utolsó mért körén azon a szakaszon 7 km/órával többel hajtott, mint bármikor korábban és 10 méterrel később fékezett, mint bármikor korábban.

Magyarul kevésbé értőknek: túlvállalta magát és egyszerűen hibázott.[/quote]
(:u Pont ez a bizonyíték arra, hogy csalt. Valami alibi csak kellett, nem de?

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.05.25. 22:48

Bitang írta: 1) Pajtások sem vagyunk, ha jól tudom :)
2) Toto ma nyilatkozata, hogy mostantól nem játszhadozhatnak a motorprogramozással, de eddig nem volt semmiféle utasítás. Nem tudom mi a problémád.
1) Éppen ezért ne vegyélvisszázz :) (mellesleg elég friss vagy te még itt a közösségben, ezért nem tudod, hogy ha én valakit pajtásnak szólítok, az már régen rossz)
2) Ja, csak éppen Barcelonában volt, amit Hamilton sumák módon megszegett a csapat és Rosberg háta mögött, ezért kért elnézést. Ez a problémám. Ha viszont neked nem az, akkor már értem, miért vagy ekkora rajongója Hamiltonnak ;)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.05.25. 22:49

vollebak írta:
Bitang írta:
Hát ez fail részedről, ugyanis ma a grid walkon Lauda lenyilatkozta, hogy Nico kezdte a trükközést a motorral még Bahreinben, és Lewis csak ezt adta vissza Barcelonaban. Úgyhogy vegyél vissza!
Pajtás, nem vagyunk olyan nexusban, hogy te nekem itt "vegyélvisszázz", pláne, hogy semmi offenzív, személyedet érintő dolgot nem írtam.

Bahreinről pedig ott a válaszom Nigelnek. Egyébként nem fura, hogy ti ketten, legelvakultabb Hamiltonosok hugyoztok szembeszélben az egész fórumon?

sajnos pont ti egy egész ökörcsapat hugyozik szembe az autópályán. akkora arccal hogy 3 napig sötét van ha elmentek az ablak előtt.

http://inagist.com/all/4705982309429739 ... r-in-Spain" onclick="window.open(this.href);return false;

Regarding ENGINE POWER MODE Martin asked Lauda during GridWalk.Nico was the 1st to use it in Bahrain,Lewis just returned the favor in Spain

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Monacói nagydíj 2014.május 22-25.

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.05.25. 22:50

Bitang írta: (:u Pont ez a bizonyíték arra, hogy csalt. Valami alibi csak kellett, nem de?
Szóval a bizonyíték az, hogy ha valaki gyorsabban próbál menni, az csal. Zseniális.

Kép
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Lezárt