Brit Nagydíj - 2014. július 4-6.

Lezárt

Növeli-e előnyét Rosberg Hamilton hazai pályáján?

A szavazás 2014.07.05. 10:10-kor befejeződött.

Igen
4
44%
Nem
5
56%
 
Szavazatok száma: 9

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Brit Nagydíj - 2014. július 4-6.

Hozzászólás Szerző: zola » 2014.07.07. 14:33

Sárki írta: Látom faszarcúék még mindig nem fogják fel, hogy a RENAULT sírta ki a V/ot :) Mind1, nyomorult egy fórum lett ez, segghülye emberekkel, kéretik törölni az accom, ilyen idióta, a tényektől teljesen elrugaszkodott emberekkel nem lehet beszélgetni vagy érvelni, itt csak a trollkodás meg az anyázás mehet, mert hülye embert nem lehet meggyőzni. pápá
Ó, hát ennyire fáj, hogy ez a vb cím teljesen értéktelen lesz?

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Brit Nagydíj - 2014. július 4-6.

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.07.07. 14:40

Sárkinak abban igaza van, hogy nem a Merci fenyegetőzött már évek óta a motorformula váltással.
(:t
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Brit Nagydíj - 2014. július 4-6.

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.07.07. 15:07

Redbull írta:Sárkinak abban igaza van, hogy nem a Merci fenyegetőzött már évek óta a motorformula váltással.
(:t
Mindegy, hogy igaza van-e...mindenkinek joga van saját elméleteket gyártani és azt megvédeni. És senkinek nincs joga ilyen paraszt módon beszélni a másikkal. Ha mégis megteszi, akkor én személy szerint ÖRÖMMEL veszem tudomásul, hogy lelép innen.

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Brit Nagydíj - 2014. július 4-6.

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2014.07.07. 19:13

zola írta:
Ó, hát ennyire fáj, hogy ez a vb cím teljesen értéktelen lesz?
Aha, mert akár Rosberg, akár Hami lesz, senkivel sem kell harcolniuk a VB címért ugye?
:mosoly:

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Brit Nagydíj - 2014. július 4-6.

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2014.07.07. 19:31

carlos78 írta:Alonso hozta a showt, aztán szépen lenntartotta mélytorkon a sokszorosnak frissgumistul, gyorsabb autóstul, drs-tül :D egy Alo kaliberű versenyzőt soha nem tudna megelőzni azonos autóban, ez egyértelmű.

de legalább láttunk párat a nevezetes Vettel körökből, hozta is az elfékezéseket, csúszkálásokat, mondjuk ez nekem évek óta nem újdonság, de legalább most közvetítették is. :D jókat röhögtem az emberen :D
Ezen a szokasos hanyinger szovegen kivul inkabb arrol beszelhetnel, hogy az altalad 5-6 futammal ezelott leirt Rosberg miert veri Hamiltont idomeron es futamon egyarant, 4 futam ota? :)

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Brit Nagydíj - 2014. július 4-6.

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.07.07. 20:22

Rocco írta:
Ezen a szokasos hanyinger szovegen kivul inkabb arrol beszelhetnel, hogy az altalad 5-6 futammal ezelott leirt Rosberg miert veri Hamiltont idomeron es futamon egyarant, 4 futam ota? :)
semmi akadálya kérlek :)

Rosberget most sem tartom többre mint akkor, inkább Hamiltont kevesebbre.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Brit Nagydíj - 2014. július 4-6.

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2014.07.07. 20:56

A strandon izgultam végig,a futamot,és hát megérte végignézni.:)
Hamilton megérdemelten nyert,Rosberg kiesése meg már érett.
Sajnálom hogy végül Buttonnak nem sikerült a dobogó.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Brit Nagydíj - 2014. július 4-6.

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2014.07.07. 21:50

carlos78 írta:
Rocco írta:
Ezen a szokasos hanyinger szovegen kivul inkabb arrol beszelhetnel, hogy az altalad 5-6 futammal ezelott leirt Rosberg miert veri Hamiltont idomeron es futamon egyarant, 4 futam ota? :)
semmi akadálya kérlek :)

Rosberget most sem tartom többre mint akkor, inkább Hamiltont kevesebbre.
Remek. :D

Azert ezekben a pilota csereberekben, es uj felellasokban rendesen osszekuszalodnak a dolgok a pilotak megiteleset tekintve. :D

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: Brit Nagydíj - 2014. július 4-6.

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2014.07.07. 22:16

Sárki írta: Látom faszarcúék még mindig nem fogják fel, hogy a RENAULT sírta ki a V/ot :) Mind1, nyomorult egy fórum lett ez, segghülye emberekkel, kéretik törölni az accom, ilyen idióta, a tényektől teljesen elrugaszkodott emberekkel nem lehet beszélgetni vagy érvelni, itt csak a trollkodás meg az anyázás mehet, mert hülye embert nem lehet meggyőzni. pápá
Mindenki hülye, csak te vagy helikopter.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Brit Nagydíj - 2014. július 4-6.

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.07.07. 22:53

Ide is leírom:

Az időmérőt nem láttam, a futamot is csak ismétlésben. A futamot akkor döntöttem el, hoyg nme nézem megt, mikor megtudtam, hogy csak 6. helyről indul Lajos. Nem volt időm utánanézni, hogy mi történhetett az időmérőn, de itt az előttem szólók szavai alapján valami baromságot csinált megint. Ez semmi jóra nem predesztinálja az év végi elszámolást illetően. De ő tudja! Az ő élete!

A futam hőse számomra Alonso volt. Nagyot küzdött. A rajtpozíciós "benézése" kevésbé ront nálam az össz-teljesítményén.

Kimi kicsit bevállalós lett, bár ez a Ferrari olyan, mint egy darab tégla, így legalább 50-50% volt szerintem kocsi-pilóta relációban a DNF.

Nem tudom hallotta-e valaki, de én ma azt hallottam a rádióban, hogy Rosbertg állítólag lenyilatkozta, ha Hamilton mögötte lett volna a befutónál elengedte volna a hazai nagydíja miatt. No ezt azért nem hiszem el. Nem olyan azért a helyzet. Szerintem ez is a lélektan része. Elvégre Németország jön, és esetleg tippeket adott Lajosnak, ha esteleg - amit már magam sem igazán hiszek - Rosberg előtt lenne a végén, mit kellene tennie.... :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Brit Nagydíj - 2014. július 4-6.

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.07.07. 22:57

Lancelot írta:Ide is leírom:

Az időmérőt nem láttam, a futamot is csak ismétlésben. A futamot akkor döntöttem el, hoyg nme nézem megt, mikor megtudtam, hogy csak 6. helyről indul Lajos. Nem volt időm utánanézni, hogy mi történhetett az időmérőn, de itt az előttem szólók szavai alapján valami baromságot csinált megint. Ez semmi jóra nem predesztinálja az év végi elszámolást illetően. De ő tudja! Az ő élete!

A futam hőse számomra Alonso volt. Nagyot küzdött. A rajtpozíciós "benézése" kevésbé ront nálam az össz-teljesítményén.

Kimi kicsit bevállalós lett, bár ez a Ferrari olyan, mint egy darab tégla, így legalább 50-50% volt szerintem kocsi-pilóta relációban a DNF.

Nem tudom hallotta-e valaki, de én ma azt hallottam a rádióban, hogy Rosbertg állítólag lenyilatkozta, ha Hamilton mögötte lett volna a befutónál elengedte volna a hazai nagydíja miatt. No ezt azért nem hiszem el. Nem olyan azért a helyzet. Szerintem ez is a lélektan része. Elvégre Németország jön, és esetleg tippeket adott Lajosnak, ha esteleg - amit már magam sem igazán hiszek - Rosberg előtt lenne a végén, mit kellene tennie.... :mosoly:
(:u Elengedte volna? Még ezt a baromságot és mibl gondolj, hogy kéne Hamiltonnak egy ilyen kegy? Én meg azt gondolom, hogy tegnap lett vége a kutyavásárnak.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Brit Nagydíj - 2014. július 4-6.

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.07.07. 23:50

Lancelot írta:Ide is leírom:

Az időmérőt nem láttam, a futamot is csak ismétlésben. A futamot akkor döntöttem el, hoyg nme nézem megt, mikor megtudtam, hogy csak 6. helyről indul Lajos. Nem volt időm utánanézni, hogy mi történhetett az időmérőn, de itt az előttem szólók szavai alapján valami baromságot csinált megint. Ez semmi jóra nem predesztinálja az év végi elszámolást illetően. De ő tudja! Az ő élete!

A futam hőse számomra Alonso volt. Nagyot küzdött. A rajtpozíciós "benézése" kevésbé ront nálam az össz-teljesítményén.

Kimi kicsit bevállalós lett, bár ez a Ferrari olyan, mint egy darab tégla, így legalább 50-50% volt szerintem kocsi-pilóta relációban a DNF.

Nem tudom hallotta-e valaki, de én ma azt hallottam a rádióban, hogy Rosbertg állítólag lenyilatkozta, ha Hamilton mögötte lett volna a befutónál elengedte volna a hazai nagydíja miatt. No ezt azért nem hiszem el. Nem olyan azért a helyzet. Szerintem ez is a lélektan része. Elvégre Németország jön, és esetleg tippeket adott Lajosnak, ha esteleg - amit már magam sem igazán hiszek - Rosberg előtt lenne a végén, mit kellene tennie.... :mosoly:
Ahogy én ismerem a sztorit, Rosberg nem azt nyilatkozta, hogy elengedte volna Hamiltont, hanem azt, hogy a váltóhiba után mindenképpen próbált életet lehelni az autóba, mert bár Lewist kénytelen lett volna elengedni (ergo megelőzi őt, akár akarja, akár nem), de versenyben akart maradni a pontokért.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Brit Nagydíj - 2014. július 4-6.

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.07.08. 07:36

Bandee írta:
Lancelot írta:Ide is leírom:

Az időmérőt nem láttam, a futamot is csak ismétlésben. A futamot akkor döntöttem el, hoyg nme nézem megt, mikor megtudtam, hogy csak 6. helyről indul Lajos. Nem volt időm utánanézni, hogy mi történhetett az időmérőn, de itt az előttem szólók szavai alapján valami baromságot csinált megint. Ez semmi jóra nem predesztinálja az év végi elszámolást illetően. De ő tudja! Az ő élete!

A futam hőse számomra Alonso volt. Nagyot küzdött. A rajtpozíciós "benézése" kevésbé ront nálam az össz-teljesítményén.

Kimi kicsit bevállalós lett, bár ez a Ferrari olyan, mint egy darab tégla, így legalább 50-50% volt szerintem kocsi-pilóta relációban a DNF.

Nem tudom hallotta-e valaki, de én ma azt hallottam a rádióban, hogy Rosbertg állítólag lenyilatkozta, ha Hamilton mögötte lett volna a befutónál elengedte volna a hazai nagydíja miatt. No ezt azért nem hiszem el. Nem olyan azért a helyzet. Szerintem ez is a lélektan része. Elvégre Németország jön, és esetleg tippeket adott Lajosnak, ha esteleg - amit már magam sem igazán hiszek - Rosberg előtt lenne a végén, mit kellene tennie.... :mosoly:
(:u Elengedte volna? Még ezt a baromságot és mibl gondolj, hogy kéne Hamiltonnak egy ilyen kegy? Én meg azt gondolom, hogy tegnap lett vége a kutyavásárnak.
Elbizakodott vagy kicsit Bandi. :)

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Brit Nagydíj - 2014. július 4-6.

Hozzászólás Szerző: Button » 2014.07.08. 08:06

carlos78 írta:Alonso hozta a showt, aztán szépen lenntartotta mélytorkon a sokszorosnak frissgumistul, gyorsabb autóstul, drs-tül :D egy Alo kaliberű versenyzőt soha nem tudna megelőzni azonos autóban, ez egyértelmű.

de legalább láttunk párat a nevezetes Vettel körökből, hozta is az elfékezéseket, csúszkálásokat, mondjuk ez nekem évek óta nem újdonság, de legalább most közvetítették is. :D jókat röhögtem az emberen :D
nem mintha Button nem fogta volna meg szépen Alót
de ugye ez nyilván nem számít :D
Kép

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Brit Nagydíj - 2014. július 4-6.

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.07.08. 09:00

Button írta:
carlos78 írta:Alonso hozta a showt, aztán szépen lenntartotta mélytorkon a sokszorosnak frissgumistul, gyorsabb autóstul, drs-tül :D egy Alo kaliberű versenyzőt soha nem tudna megelőzni azonos autóban, ez egyértelmű.

de legalább láttunk párat a nevezetes Vettel körökből, hozta is az elfékezéseket, csúszkálásokat, mondjuk ez nekem évek óta nem újdonság, de legalább most közvetítették is. :D jókat röhögtem az emberen :D
nem mintha Button nem fogta volna meg szépen Alót
de ugye ez nyilván nem számít :D
Alonsonak már volt a gumijaiban jónéhány kör, meg jópár előzés. Ráadásul ott is Merci motor van. Az az érdekes, hogy tulajdonképpen Ferrari vagy Renault motoros autó nem is tudott előzni Merciset.
Kép

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Brit Nagydíj - 2014. július 4-6.

Hozzászólás Szerző: Button » 2014.07.08. 09:01

maTTeus írta: Alonsonak már volt a gumijaiban jónéhány kör, meg jópár előzés. Ráadásul ott is Merci motor van. Az az érdekes, hogy tulajdonképpen Ferrari vagy Renault motoros autó nem is tudott előzni Merciset.
azért ne jöjjön már ki, hogy a McLaren pillanatnyilag jobb is mint a Ferrari :roll:
Kép

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Brit Nagydíj - 2014. július 4-6.

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.07.08. 09:05

Button írta:
maTTeus írta: Alonsonak már volt a gumijaiban jónéhány kör, meg jópár előzés. Ráadásul ott is Merci motor van. Az az érdekes, hogy tulajdonképpen Ferrari vagy Renault motoros autó nem is tudott előzni Merciset.
azért ne jöjjön már ki, hogy a McLaren pillanatnyilag jobb is mint a Ferrari :roll:
Egyenesben simán lehet.
Kép

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Brit Nagydíj - 2014. július 4-6.

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.07.08. 10:24

én is csak tegnap délután tudtam megnézni a futamot.
szerintem nem volt akkora szám, mint ahogy éberék beállították. az Alo-Vettel csata volt egyedüli történés a második felében. mást nem is tudtak volna mutatni igazából...
sztem egy átlagos futam volt összességében. tényleg csak ez a harc dobta fel. (na jó meg Bottas szereplése).
a szombati után aláírtam volna egy Alonso 6. helyet, de a bakija nélkül szerintem akár a dobogóért is mehetett volna...
Kép

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Brit Nagydíj - 2014. július 4-6.

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.07.08. 10:37

Button írta: nem mintha Button nem fogta volna meg szépen Alót
de ugye ez nyilván nem számít :D
Button nem volt 1-2 seccel lassabb, mint Alo.
Vettel viszont ennyivel gyorsabb volt Alonál, mégis.. :D
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Brit Nagydíj - 2014. július 4-6.

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.07.08. 10:52

carlos78 írta:
Button írta: nem mintha Button nem fogta volna meg szépen Alót
de ugye ez nyilván nem számít :D
Button nem volt 1-2 seccel lassabb, mint Alo.
Vettel viszont ennyivel gyorsabb volt Alonál, mégis.. :D
ha nincs Alonak az 5 másodperces büntetése, akkor a kiállás után Button elé jön vissza.
Kép

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Brit Nagydíj - 2014. július 4-6.

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.07.08. 11:31

majom Lauda. nem szoktam basztatni a hülyeségei miatt, de ez a nyilatkozat -a biztonság korábbi egyik élharcosától- kicsit visszás nekem.
http://formula.hu/hirek/153/383/91846/l ... senyzeshez
kíváncsi vagyok, mit szólna Fittipaldi ehhez a nyilatkozathoz.
Kép

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Brit Nagydíj - 2014. július 4-6.

Hozzászólás Szerző: zola » 2014.07.09. 20:30

KisVadász írta:
zola írta:
Ó, hát ennyire fáj, hogy ez a vb cím teljesen értéktelen lesz?
Aha, mert akár Rosberg, akár Hami lesz, senkivel sem kell harcolniuk a VB címért ugye?
:mosoly:
Nem az egyéni lesz értéktelen, hanem a csapat vb cím.

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Brit Nagydíj - 2014. július 4-6.

Hozzászólás Szerző: zola » 2014.07.09. 20:31

Ori F1 írta:A strandon izgultam végig,a futamot,és hát megérte végignézni.:)
Hamilton megérdemelten nyert,Rosberg kiesése meg már érett.
Sajnálom hogy végül Buttonnak nem sikerült a dobogó.
Hogy lehet megérdemelten nyerni, ha előled esnek ki önhibán kívül?

Lezárt