2014. július 18-20 Hockenheim

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.07.20. 15:57

Ezen a futamon nem csak Hami koccolt, ezt azért ne feledjük.
Hát mit csináltak Kimivel 2X is?? Vettel például örülhet hogy nem esett ki, de voltak még páran...
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
LyBaanbck
gokartos
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2014.02.01. 13:49
Mi vagy?: Önzőöntelbarom
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: LyBaanbck » 2014.07.20. 15:59

Gyilok írta:cccc, Hamilton nem esett még ki Rosberg elől!! De hagyjuk ezt! Le is szarom, meg sehová nem vezet. Most ünnepelek!
Csak két versenyen is a legjobb autóval ellenfél nélkül mehetett az első helyen. Tényleg szard le, mert nem tudod cáfolni.
És magunk közt szóval - bár nem meglepő - de azért a csapaton belül is élvez némi előnyt.

De én is leszarom, alapvetően semmi bajom Rosberggel. Mákos, hát mákos, de azért jól megy.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.07.20. 16:01

Az a helyzet amikor egy lerobbant autó keresztben áll a rajtrácson vajon mi, ha nem SC??
(:q

Ez szégyen kedves Charli. (:i
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
LyBaanbck
gokartos
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2014.02.01. 13:49
Mi vagy?: Önzőöntelbarom
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: LyBaanbck » 2014.07.20. 16:02

Redbull írta:Az a helyzet amikor egy lerobbant autó keresztben áll a rajtrácson vajon mi, ha nem SC??
(:q

Ez szégyen kedves Charli. (:i
Jó, hát nem szabad elrontani a németek örömét, hiszen olyan elkeseredettek még a foci VB miatt... :)

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2014.07.20. 16:04

LyBaanbck írta:
Redbull írta:Az a helyzet amikor egy lerobbant autó keresztben áll a rajtrácson vajon mi, ha nem SC??
(:q

Ez szégyen kedves Charli. (:i
Jó, hát nem szabad elrontani a németek örömét, hiszen olyan elkeseredettek még a foci VB miatt... :)
Bár mindig így oldanák meg és nem kellene az Sc-s körözgetéseket nézegetni. (:y

Avatar
LyBaanbck
gokartos
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2014.02.01. 13:49
Mi vagy?: Önzőöntelbarom
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: LyBaanbck » 2014.07.20. 16:05

Jadrina írta: Bár mindig így oldanák meg és nem kellene az Sc-s körözgetéseket nézegetni. (:y
Bár... :D

bertone

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.07.20. 16:15

SilverToM írta:Vegyük jegyzőkönyvbe, hogy félek attól, hogy Massával gondunk lesz az első körben vagy körökben, vagyis, attól tartok összeakad Magnóval.... (:m
(:q (:q (:q

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2014.07.20. 16:56

Gratulálok a versenyigazgatásnak!(meg annak német tagjainak)
Hamiltonak még az esélyt se adták meg,hogy az elsö helyért menjen.
Egy a pályán keresztben álló auto mi ha nem veszély!Legközelebb majd a forgalommal szemben is mehet valaki,hiszen az se veszélyes. :pf04
Ez hatalmas felelötlenség volt,mert mi van ha mondjuk elesik az eggyik pályamunkás miközben átfut,és elütik?
Jobb is hogy kikerül Hockenheim a versenynaptárból. :angry01

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2014.07.20. 17:14

Redbull írta:Muszály!
j

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2014.07.20. 18:02

Ori F1 írta:Gratulálok a versenyigazgatásnak!(meg annak német tagjainak)
Hamiltonak még az esélyt se adták meg,hogy az elsö helyért menjen.
Egy a pályán keresztben álló auto mi ha nem veszély!Legközelebb majd a forgalommal szemben is mehet valaki,hiszen az se veszélyes. :pf04
Ez hatalmas felelötlenség volt,mert mi van ha mondjuk elesik az eggyik pályamunkás miközben átfut,és elütik?
Jobb is hogy kikerül Hockenheim a versenynaptárból. :angry01
A versenyirányítás nem hockenheimi, hanem Charlie Whitingnak hívják. ;)

Egyébként igazad van, ennél kevesebbért szoktak beküldeni mostanában SC-t.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.07.20. 18:09

gaborc írta:
Ori F1 írta:Gratulálok a versenyigazgatásnak!(meg annak német tagjainak)
Hamiltonak még az esélyt se adták meg,hogy az elsö helyért menjen.
Egy a pályán keresztben álló auto mi ha nem veszély!Legközelebb majd a forgalommal szemben is mehet valaki,hiszen az se veszélyes. :pf04
Ez hatalmas felelötlenség volt,mert mi van ha mondjuk elesik az eggyik pályamunkás miközben átfut,és elütik?
Jobb is hogy kikerül Hockenheim a versenynaptárból. :angry01
A versenyirányítás nem hockenheimi, hanem Charlie Whitingnak hívják. ;)

Egyébként igazad van, ennél kevesebbért szoktak beküldeni mostanában SC-t.
Egyébiránt Rozi is azt nyilatkozta, hogy veszélyes helyzet volt, be kellett volna küldeni a SC-t.
Az első helye ebben az esetben sem forgott volna veszélyben.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2014.07.20. 18:46

Redbull írta:
Egyébiránt Rozi is azt nyilatkozta, hogy veszélyes helyzet volt, be kellett volna küldeni a SC-t.
Az első helye ebben az esetben sem forgott volna veszélyben.
Épp ez az hogy lett volna!
Pont a baleset körében ment ki a friss szuperlágyakért.
Pár kör alatt legyürte volna Bottast,és Rosberget is valószínüleg.
Ne felejtsétek,hogy mire utolérte Bottast már elkoptak a gumijai.

Avatar
LyBaanbck
gokartos
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2014.02.01. 13:49
Mi vagy?: Önzőöntelbarom
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: LyBaanbck » 2014.07.20. 19:32

Ori F1 írta:
Épp ez az hogy lett volna!
Pont a baleset körében ment ki a friss szuperlágyakért.
Pár kör alatt legyürte volna Bottast,és Rosberget is valószínüleg.
Ne felejtsétek,hogy mire utolérte Bottast már elkoptak a gumijai.
Mondjuk én a kerekcsere idejét se ertem, feleztek az etapot, es a végére hagyták hosszabb időt kint a szuperlagyon.
Először 9 kort ment aztán 15-ot a végén, holott pont oda kellett volna a rövidebb. Így is úgy is Bottas mögött haladt, legalább gyötörhette volna a finnt egy kicsit még a kerékcsere előtt.
De nem...

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2014.07.20. 19:36

LyBaanbck írta:
Ori F1 írta:
Épp ez az hogy lett volna!
Pont a baleset körében ment ki a friss szuperlágyakért.
Pár kör alatt legyürte volna Bottast,és Rosberget is valószínüleg.
Ne felejtsétek,hogy mire utolérte Bottast már elkoptak a gumijai.
Mondjuk én a kerekcsere idejét se ertem, feleztek az etapot, es a végére hagyták hosszabb időt kint a szuperlagyon.
Először 9 kort ment aztán 15-ot a végén, holott pont oda kellett volna a rövidebb. Így is úgy is Bottas mögött haladt, legalább gyötörhette volna a finnt egy kicsit még a kerékcsere előtt.
De nem...
Lehet azért hívták be, mert SC-re számítottak.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.07.20. 20:42

Így van. Most olvastam Hami nyilatkozatát, az SC-re számítottak ezért hívták be cserére. És valóban, így már necces lett volna Rozi első helye, de sajna CV nem így gondolta. Finoman megoldották, csak annyira nyúlnak bele a dolgokba, hogy ne lógjon ki a lóláb, de ma is manipulált a versenyirányítás.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.07.20. 22:50

Ori F1 írta: Ne felejtsétek,hogy mire utolérte Bottast már elkoptak a gumijai.
Az előtte másfél másodperccel gyorsabb autónak??
Azt értem hogy egy Ferkát visszahúz egy kopott gumi de egy Merkádeszt?
"Ugyanaz" a motor, kopott gumi meg minden, de illett volna megelőzni.
Szépen védekezett Bottas bárhogy is csinálta

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.07.21. 00:31

Most néztem meg a futamot, de az első megjegyzésem mégsem a futammal kapcsolatos: az idei évről mindent elmond, hogy a futam után éjfélkor 5 oldalnyi hozzászólásnál tartunk, aminek a fele a futam előtt született (:u Juj, de izgalmas ez a szezon! Mindenki csak úgy ontja magából a gondolatokat.

No, akkor futam:

Kezdeném Kimivel: azonnal "monnyon le" és menjen fűnyíróversenyekre. Ehhez nem is szeretnék többet hozzátenni. Ja, de: szánalmas teljesítményt nyújtott ma is.
Az idei szezon a Formula 1 paródiája lett: én aláírom, hogy Hamilton zseniális versenyző, de komolyan, ez verseny volt? Hát az egyetlen ember aki ellen izzadnia kellett az Bottas volt! Olyan fölényben van a Mercedes a mezőnyhöz képest, hogy az már a vicc kategória. Nevetséges...elindul a 20. helyről...innen régen a pontszerzést is megtapsoltuk...most meg úgy megy át a mezőnyön, mintha a többiek Trabantokban üldögélnének. Év elején az első három futam után leírtuk itt páran, hogy ez nem verseny...van a Mercedes és a többiek...de akkor mi voltunk a hülyék, hogy nem látjuk a "rejtett szépségeket". :pf02
Ricciardo és Bottas versenye azért tetszett nekem, nem kutyaütők a srácok. Ma pl. Ricciardo sokat nőtt a szememben...aki ilyet megcsinál Alonsoval az sejt valamit erről a sportról (:i Bottas meg 3 futam óta dobogós...szép munka (:n
Rosberg versenyét fölösleges értékelni...vetteli küzdelmet folytatott: pole-sétakocsi-győzelem (:u
Vettelnek sikerült Ricciardo előtt végeznie...manapság már ez sem egyértelmű, Alonso ismét pontokat mentett a Ferrarinak...Button-Magnussen hozták azt b. amire az autójuk predesztinálja őket.

És a csúcs: Massa bukik egy hatalmasat, kiesik a bukótérbe: eredmény: azonnali SC. Sutil leparkol a célegyenesben: eredmény: semmi, majd valaki beszalad és kitolja.

Vicc ez mondom, nem Formula 1.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.07.21. 01:55

Ez már nem verseny hanem valami más.... Igazából szerintem az igazi tehetséget megöli ez a szabalyrendszer, egy ideje igy van ez de idén csúcsosodott ki igazan. Nem normális eroviszonyok alakulnak ki csapatokon belül, amin lehet ujjongani de kurvara érdekes Vettel, Kimi kanosszaja mert kilóg a lólàb. Legérdekesebb ebből a szempontbol Kimi akit amúgy is divat volt fikázni, most az olaszok végleg lejàratjàk. Angol csapat mår règen megoldotta volna a gondjait. Aztàn azt se értem Rozi hogy a faszba van hónapok óta Lewis elōtt. Ez szerintem normál körülmények között nem fordulhatna elő. Szòval lehet lehet hallelujazni de nagyon buzlik az egész sport, vagy mi ez. Akik régóta nézik a sorozatot es komolyan gondolják magukat, tudjak, hogy ilyenek nem fordulnak elô csak úgy. Ami meg a legnagyobb gáz volt az az SC elhagyása a zongorista benazasa utan. Tipikus német megoldás. .. Hanyinger
A futamon egyébként Lewis most megmutatta miért is nyerhet Rozi igazán. .. sokkal nagyobb megfontoltsag es ész kellene, mert ma mazlija volt a ket legsportszerubbnek ment neki, de lehet legközelebb valami kevésbé toleranssal talizik es akkor nulla pont. Értem, hogy sietnie kellett de a kevesebb neha tobb. Reméljük rájön erre mert ha nem bajban lesz, mondjuk en akkor is nagyobb tehetsegnek fogom tartani ha esetleg elbbukik. Azt gondolom viszont, hogy végül az ősszel csak bedaralja Nicot es ő lesz a VB. Kb. Volt még ot perc érdekesség, azt Ricciardonak es Bottasnak köszönhetjük. Lewis is paradezott az agymeneset leszámítva, de igazából csak kikerulnie kellett. Ez neki semmi

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.07.21. 08:37

Bandee írta:Ez már nem verseny hanem valami más.... Igazából szerintem az igazi tehetséget megöli ez a szabalyrendszer, egy ideje igy van ez de idén csúcsosodott ki igazan. Nem normális eroviszonyok alakulnak ki csapatokon belül, amin lehet ujjongani de kurvara érdekes Vettel, Kimi kanosszaja mert kilóg a lólàb. Legérdekesebb ebből a szempontbol Kimi akit amúgy is divat volt fikázni, most az olaszok végleg lejàratjàk. Angol csapat mår règen megoldotta volna a gondjait. Aztàn azt se értem Rozi hogy a faszba van hónapok óta Lewis elōtt. Ez szerintem normál körülmények között nem fordulhatna elő. Szòval lehet lehet hallelujazni de nagyon buzlik az egész sport, vagy mi ez. Akik régóta nézik a sorozatot es komolyan gondolják magukat, tudjak, hogy ilyenek nem fordulnak elô csak úgy. Ami meg a legnagyobb gáz volt az az SC elhagyása a zongorista benazasa utan. Tipikus német megoldás. .. Hanyinger
A futamon egyébként Lewis most megmutatta miért is nyerhet Rozi igazán. .. sokkal nagyobb megfontoltsag es ész kellene, mert ma mazlija volt a ket legsportszerubbnek ment neki, de lehet legközelebb valami kevésbé toleranssal talizik es akkor nulla pont. Értem, hogy sietnie kellett de a kevesebb neha tobb. Reméljük rájön erre mert ha nem bajban lesz, mondjuk en akkor is nagyobb tehetsegnek fogom tartani ha esetleg elbbukik. Azt gondolom viszont, hogy végül az ősszel csak bedaralja Nicot es ő lesz a VB. Kb. Volt még ot perc érdekesség, azt Ricciardonak es Bottasnak köszönhetjük. Lewis is paradezott az agymeneset leszámítva, de igazából csak kikerulnie kellett. Ez neki semmi
Ezt a futamot láttam, az azelőtti kettőt pedig nem.
Hát ennyire érdekel már. Észben sem tartom mikor kellene leülni a tévé elé.
Szomorú, de nagyon-nagyon eltávolodott ez attól aminek lennie kellene.

Annyit mondok: "előzés gomb".
Érted? :lol:
ELŐZÉS GOMB. TÖLTŐ KÖR.
LOL (vagyis nem, inkább siralmas)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.07.21. 09:28

Én azt mondom, hogy a F-1 nem ragadhat meg a 70-es évek technikai színvonalán. Azaz ha most töltő kör meg előzés gomb van a pakliba akkor a versenyzők ezen körülmények között versenyeznek vívnak a címért. Ebben én nem látok kivetnivalót. A formula ettől még lehet(ne) izgalmas.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2014.07.21. 09:46

nálam a verseny momentuma az volt, amikor hülkenbergnek szóltak, hogy valamit baszkuráljon már a kormányon. pont onborad volt nála, 3 vagy 4 gombot eltekert csutkára jobbra, majd vissza balra, kicsit feltette a kezét, amúgy kérdőre vonva, lehet saját magát, hogy most akkor mi a fasz van, és?? és végigment...
nagyon nevetséges...

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.07.21. 10:06

9_46_20 írta:nálam a verseny momentuma az volt, amikor hülkenbergnek szóltak, hogy valamit baszkuráljon már a kormányon. pont onborad volt nála, 3 vagy 4 gombot eltekert csutkára jobbra, majd vissza balra, kicsit feltette a kezét, amúgy kérdőre vonva, lehet saját magát, hogy most akkor mi a fasz van, és?? és végigment...
nagyon nevetséges...
Mint Hamilton-mál a "magic-one". (:v Ő is annyit mondott hogy soha az életben nem hallott még olyanról.
Meg ugye a fél első szárnya nem volt meg és mégse lassult tőle.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.07.21. 10:08

Redbull írta:Én azt mondom, hogy a F-1 nem ragadhat meg a 70-es évek technikai színvonalán. Azaz ha most töltő kör meg előzés gomb van a pakliba akkor a versenyzők ezen körülmények között versenyeznek vívnak a címért. Ebben én nem látok kivetnivalót. A formula ettől még lehet(ne) izgalmas.
Akkor áruld már el légy oly kedves, hogy mitől van ma értéke egy előzésnek.
Merthogy az előzés ennek a sorozatnak (is) az alfája és omegája kellene, hogy legyen.
: lol:

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.07.21. 10:22

Emlékszem amikor ms és fa kergették egymást Imolában fél versenyen keresztül.
Nem volt előzés, de ha lett volna akkor biztos bekerült volna a könyvekbe.

Mégis, előzés nélkül is élénken él bennem az egész.
Ami van ma, annak köze nincs ehhez. Mesterséges kütyükkel akarnak előzéseket generálni.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.07.21. 10:51

rdaneelolivaw írta:
Bandee írta:Ez már nem verseny hanem valami más.... Igazából szerintem az igazi tehetséget megöli ez a szabalyrendszer, egy ideje igy van ez de idén csúcsosodott ki igazan. Nem normális eroviszonyok alakulnak ki csapatokon belül, amin lehet ujjongani de kurvara érdekes Vettel, Kimi kanosszaja mert kilóg a lólàb. Legérdekesebb ebből a szempontbol Kimi akit amúgy is divat volt fikázni, most az olaszok végleg lejàratjàk. Angol csapat mår règen megoldotta volna a gondjait. Aztàn azt se értem Rozi hogy a faszba van hónapok óta Lewis elōtt. Ez szerintem normál körülmények között nem fordulhatna elő. Szòval lehet lehet hallelujazni de nagyon buzlik az egész sport, vagy mi ez. Akik régóta nézik a sorozatot es komolyan gondolják magukat, tudjak, hogy ilyenek nem fordulnak elô csak úgy. Ami meg a legnagyobb gáz volt az az SC elhagyása a zongorista benazasa utan. Tipikus német megoldás. .. Hanyinger
A futamon egyébként Lewis most megmutatta miért is nyerhet Rozi igazán. .. sokkal nagyobb megfontoltsag es ész kellene, mert ma mazlija volt a ket legsportszerubbnek ment neki, de lehet legközelebb valami kevésbé toleranssal talizik es akkor nulla pont. Értem, hogy sietnie kellett de a kevesebb neha tobb. Reméljük rájön erre mert ha nem bajban lesz, mondjuk en akkor is nagyobb tehetsegnek fogom tartani ha esetleg elbbukik. Azt gondolom viszont, hogy végül az ősszel csak bedaralja Nicot es ő lesz a VB. Kb. Volt még ot perc érdekesség, azt Ricciardonak es Bottasnak köszönhetjük. Lewis is paradezott az agymeneset leszámítva, de igazából csak kikerulnie kellett. Ez neki semmi
Ezt a futamot láttam, az azelőtti kettőt pedig nem.
Hát ennyire érdekel már. Észben sem tartom mikor kellene leülni a tévé elé.
Szomorú, de nagyon-nagyon eltávolodott ez attól aminek lennie kellene.

Annyit mondok: "előzés gomb".
Érted? :lol:
ELŐZÉS GOMB. TÖLTŐ KÖR.
LOL (vagyis nem, inkább siralmas)
Egyetértek. Ez egy hülyeség, süsü bolondság. Mivel ez a sorozat a legdrágább és a legnagyobb felhajtás kíséri így ennek kéne lenni a leggyorsabbnak, leghangosabbnak, legveszélyesebbnek is. De a nézettségi adatok magukért beszélnek. Már a féktáv is kihalni látszik, begurulnak a kanyarba vazze (:e
A tegnapi SC nem beküldés meg akkor mértékű gyökérség volt, annyira hülyének néznek minket, hogy az felháborító. Ezek után bármit el tudok képzelni :angry01 De megeszik a szart amit a mi torkunkon akarnak lenyomni, az biztos (:i

Lezárt