2014. július 18-20 Hockenheim

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.07.21. 11:01

rdaneelolivaw írta:Emlékszem amikor ms és fa kergették egymást Imolában fél versenyen keresztül.
Nem volt előzés, de ha lett volna akkor biztos bekerült volna a könyvekbe.

Mégis, előzés nélkül is élénken él bennem az egész.
Ami van ma, annak köze nincs ehhez. Mesterséges kütyükkel akarnak előzéseket generálni.
Kicsit furcsa. Eltelt majdnem 10 év de ahhoz hogy versenyt lássunk az unalom közben még most is az kell hogy valaki megpróbálja megelőzni Alonso-t. (:v

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.07.21. 11:11

Magic írta:Kicsit furcsa. Eltelt majdnem 10 év de ahhoz hogy versenyt lássunk az unalom közben még most is az kell hogy valaki megpróbálja megelőzni Alonso-t. (:v
Lehet, hogy van 15-20 "előzés" is egy futamon, de megmondom a frankót: egyikre sem emlékszem.
Mert értéktelen szar az összes.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.07.21. 11:15

rdaneelolivaw írta:
Magic írta:Kicsit furcsa. Eltelt majdnem 10 év de ahhoz hogy versenyt lássunk az unalom közben még most is az kell hogy valaki megpróbálja megelőzni Alonso-t. (:v
Lehet, hogy van 15-20 "előzés" is egy futamon, de megmondom a frankót: egyikre sem emlékszem.
Mert értéktelen szar az összes.
Az elmúlt 3 évből egyetlen egy előzés ragadt meg a fejemben. 2012 Barcelona Kobayashi - Button. Ennyi...

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.07.21. 11:29

Magic írta:Az elmúlt 3 évből egyetlen egy előzés ragadt meg a fejemben. 2012 Barcelona Kobayashi - Button. Ennyi...
Nekem egyetlen futam, bár kicsit régebbről.
2010 Abu-Dhabi.
:lol:

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.07.21. 11:32

rdaneelolivaw írta:
Redbull írta:Én azt mondom, hogy a F-1 nem ragadhat meg a 70-es évek technikai színvonalán. Azaz ha most töltő kör meg előzés gomb van a pakliba akkor a versenyzők ezen körülmények között versenyeznek vívnak a címért. Ebben én nem látok kivetnivalót. A formula ettől még lehet(ne) izgalmas.
Akkor áruld már el légy oly kedves, hogy mitől van ma értéke egy előzésnek.
Merthogy az előzés ennek a sorozatnak (is) az alfája és omegája kellene, hogy legyen.
: lol:
A DRS-nem semmi értelme. Ezzel egyetértünk. De volt tegnap egy szerintem szenzációs Ricsi - Alons előzés kombináció.
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.07.21. 13:47

Magic írta: Mint Hamilton-mál a "magic-one". (:v Ő is annyit mondott hogy soha az életben nem hallott még olyanról.
Meg ugye a fél első szárnya nem volt meg és mégse lassult tőle.
Te is egyik vezéralakja vagy annak, hoyg rohadtul tudsz túlozni Hamilton terhére. "Fél első szárny". Ja. A bal oldalából hiányzott egy rész, és a nálad hozzáértőbb stúdióvendég elmondta, hogy ezáltal a bal kerék tapadása csökkent, amitől jobban is kopott. De csak fújj Hamiltonra, ahol csak tudsz. Hiteltelen.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.07.21. 13:52

csak tudnám, hogy ez a sok fanyalgó minek nézi?
Kép

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.07.21. 13:58

trutya írta:csak tudnám, hogy ez a sok fanyalgó minek nézi?
Megszokásból...mert az ember mindig jobbat vár. De ne aggódj, egy jó darabig magyar focit is néztem, most meg kínzással sem tudnának rávenni...nem lehetetlen, hogy az F1 is így jár. És a nézőszámok alapján nem én vagyok az egyetlen.
De amikor majd nem lesz normális nézettség, akkor elgondolkodnak... már most is sír a szájuk, hogy jaj, mi lesz...

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.07.21. 14:05

trutya írta:csak tudnám, hogy ez a sok fanyalgó minek nézi?
Már nem nézem.
Épp ez az.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.07.21. 14:23

rdaneelolivaw írta:
trutya írta:csak tudnám, hogy ez a sok fanyalgó minek nézi?
Már nem nézem.
Épp ez az.
akkor minek beszélsz róla? :D
Kép

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2014.07.21. 14:27

trutya írta:csak tudnám, hogy ez a sok fanyalgó minek nézi?
nézni??

ne hasonlítsd magad össze it sok mással, de gondolom olyan vagy aki 2-3 napig is elemzi mi volt, olvassa a híreket (ez nem bántás, van aki ennyire szeret egy sporteseményt, hogy az eltelte után napokkal is követi)

én ebben az évben kb 3-4 futamot kihagytam, a nézés az volt, hogy éjszaka ismétlésnél elkaptam kb az utolsó 20 kört, legyen az kína, kanada ausztria, vagy bármelyik.

A tegnapihoz leültem délután, ennek egy oka volt, kíváncsi voltam, hogy egy olyan helyzetben, mint egy 20 éves forma 1 "szimulátor", ahol a brigád 80%-on megy lewis mit tud a végéről, aztán ez a lelkesedés tartott kb 20 körig... utána családoztam inkább
majd éjszaka elkaptam az utolsó 15 kört...

ennyi volt

És fanyalgok, és senki sem vádolhat meg azzal, hogy kocanéző vagyok, mert a felét nem láttam, és össze vissza néztem.
Életem során volt olyan, hogy egy évben 5-6 sorozatot követtem, végignéztem, semmit sem kímélve, sejtem, hogy mikor mi történik, persze nem vagyok szakértő, de elég sok közvetítést láttam, így lehet véleményem is

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2014.07.21. 14:40

Aki legalább 10 éve rendszeresen nézi a versenyeket,azt már nyugodtan lehet szakértönek mondani.
De például egy Mezei Dániel,aki tavaly az év elején gyorsan bemagolt egy F1 lexikont,és végigközvetítette botrányosan az évet,az nem szakértö.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.07.21. 14:57

Lancelot írta:
Magic írta: Mint Hamilton-mál a "magic-one". (:v Ő is annyit mondott hogy soha az életben nem hallott még olyanról.
Meg ugye a fél első szárnya nem volt meg és mégse lassult tőle.
Te is egyik vezéralakja vagy annak, hoyg rohadtul tudsz túlozni Hamilton terhére. "Fél első szárny". Ja. A bal oldalából hiányzott egy rész, és a nálad hozzáértőbb stúdióvendég elmondta, hogy ezáltal a bal kerék tapadása csökkent, amitől jobban is kopott. De csak fújj Hamiltonra, ahol csak tudsz. Hiteltelen.
Nem értem hogy miből jön le ez neked? Nekem aztán semmi bajom nincs Hamiltonnal, jó hát nem épp a szívem csücske de vagyok még így másokkal is.
Ha olvastad a hsz-eket akkor láthatod hogy a technikai dolgokról beszéltünk. arra hoztam fel Hamiltont akinek egy igen nagy darab hiányzott a szárnyáról ez mégse lassította olyan mértékben hogy ne tudta volna autózni a saját tempóját. Ergo ugyanúgy megy ha ott van a szárnyelem ha nincs.
Ebbe egy szemernyi Hamilton fújjolás nincs. Max Mercedes, merthogy az ő autójuknak minden mindegy akkor is földbe döngölik a mezőnyt...

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.07.21. 15:00

9_46_20 írta:
trutya írta:csak tudnám, hogy ez a sok fanyalgó minek nézi?
nézni??

ne hasonlítsd magad össze it sok mással, de gondolom olyan vagy aki 2-3 napig is elemzi mi volt, olvassa a híreket (ez nem bántás, van aki ennyire szeret egy sporteseményt, hogy az eltelte után napokkal is követi)

én ebben az évben kb 3-4 futamot kihagytam, a nézés az volt, hogy éjszaka ismétlésnél elkaptam kb az utolsó 20 kört, legyen az kína, kanada ausztria, vagy bármelyik.

A tegnapihoz leültem délután, ennek egy oka volt, kíváncsi voltam, hogy egy olyan helyzetben, mint egy 20 éves forma 1 "szimulátor", ahol a brigád 80%-on megy lewis mit tud a végéről, aztán ez a lelkesedés tartott kb 20 körig... utána családoztam inkább
majd éjszaka elkaptam az utolsó 15 kört...

ennyi volt

És fanyalgok, és senki sem vádolhat meg azzal, hogy kocanéző vagyok, mert a felét nem láttam, és össze vissza néztem.
Életem során volt olyan, hogy egy évben 5-6 sorozatot követtem, végignéztem, semmit sem kímélve, sejtem, hogy mikor mi történik, persze nem vagyok szakértő, de elég sok közvetítést láttam, így lehet véleményem is
de ha meg sem nézed a versenyeket, nem látod mi miért történik, csak a közepéből/végéből kiragadsz x kört, akkor hogy mondhatod, hogy semmi izgalmas nem volt a futamon? ne haragudj, de én ezt nem tudom elfogadni. te éppúgy hőbörögtél, mikor valaki a Nascart, stb. ekézte, az alapján mert látott belőle 5 kört.
igenis, én szeretem látni, mi történik és miért, és ugyanúgy látok izgalmat egy kiélezett párharcban, mint egy taktikai csatában. szerintem tegnap is volt mindkettőből. ettől nem tartom magam szakértőnek, de ezt az össznépi sírást (vegye magára akinek inge) valahogy nem tudom jó szemmel nézni.
aki 10 éve, sőt neadjisten 20 éve is nézett forma 1-et, és értette is mi történik a pályán, az egyszerűen nem mond olyat hogy a régi versenyek izgalmasabbak voltak. szerintem.
tényleg neki kellene állnotok mai fejjel a kilencvenes évek közepének.

persze mondhatjátok erre, hogy én meg ne olvassam, de tényleg kár erre pazarolni a karaktereket...
Kép

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.07.21. 15:17

Kiélezett párharc: ki nyomta meg elöbb a gombot.
Taktikai harc: ki volt előzőleg töltőkörön.

Gratulálok ha ez neked izgi. :lol:

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2014.07.21. 15:18

trutya írta: de ha meg sem nézed a versenyeket, nem látod mi miért történik, csak a közepéből/végéből kiragadsz x kört, akkor hogy mondhatod, hogy semmi izgalmas nem volt a futamon? ne haragudj, de én ezt nem tudom elfogadni. te éppúgy hőbörögtél, mikor valaki a Nascart, stb. ekézte, az alapján mert látott belőle 5 kört.
igenis, én szeretem látni, mi történik és miért, és ugyanúgy látok izgalmat egy kiélezett párharcban, mint egy taktikai csatában. szerintem tegnap is volt mindkettőből. ettől nem tartom magam szakértőnek, de ezt az össznépi sírást (vegye magára akinek inge) valahogy nem tudom jó szemmel nézni.
aki 10 éve, sőt neadjisten 20 éve is nézett forma 1-et, és értette is mi történik a pályán, az egyszerűen nem mond olyat hogy a régi versenyek izgalmasabbak voltak. szerintem.
tényleg neki kellene állnotok mai fejjel a kilencvenes évek közepének.

persze mondhatjátok erre, hogy én meg ne olvassam, de tényleg kár erre pazarolni a karaktereket...
én nem hőbörögtem, hogy nem volt izgalmas a tegnapi, szerintem erről semmit sem mondtam, inkább nevetségesnek nevezném, hogy ha rosberg hamilton a végéről indulna, akkoris dobogó lenne a vége, de még ezzel sem lenne baj, ha nem 1 azaz 1 ilyen csapat lenne, hanem mondjuk 3.
amúgy a nascarért nem azért hőbörögtem, mert hogy valaki véleményt mondott egy egy futamról, hanem azért, mert le voltak fakezűzve az ottani pilóták...

tehát ebben az olvasatban akkor lenne jogos a felvetésed, ha a tegnpi 20 kör után azt mondanám, hogy hamilton egy béna...

plusz ha visszaolvasol, de persze erre nem kérlek meg, ítt írtam valamelyik topikban, 2-3 hónapja, hogy én nem akarok 70es 80-as 90-es éveket, felejtsük már el a régi korok visszasírását, én egyet akarok, legyen egy olyan év, ahol 3-4 csapat van 5 tizeden belül...
ennyit akarok, hogy ez drsel, kerssel, lófaszjóskával valósul meg pont leszarom

elegem van abból, hogy az f1 évwek óta arról szól, hogy valaki elmegy, a többi gyökér meg jön mögötte 30mp-vel, már mindent kipróbáltak mindent befagyasztottak, végre sikerüljön már valamit összerakni...

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.07.21. 15:32

rdaneelolivaw írta:Kiélezett párharc: ki nyomta meg elöbb a gombot.
Taktikai harc: ki volt előzőleg töltőkörön.

Gratulálok ha ez neked izgi. :lol:
el kellene fogadnotok, hogy ma már nem (csak) attól jó versenyző valaki, hogy gyorsan tud autót vezetni.
aki nem gyors, az úgyis megy a levesbe előbb-utóbb. a kiélezett párharc meg jelentheti azt is, hogy az utolsó pillanatig szorongatják egymást (ha figyeltél volna, láttál volna ilyeneket is)
de röhöghetsz egyébként, csak megkérdezem még egyszer: minek pazarolod az időd, hogy olyan dologról irkálj, ami nem érdekel?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára trutya 2014.07.21. 15:38-kor.
Kép

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.07.21. 15:35

9_46_20 írta:én nem hőbörögtem, hogy nem volt izgalmas a tegnapi, szerintem erről semmit sem mondtam, inkább nevetségesnek nevezném, hogy ha rosberg hamilton a végéről indulna, akkoris dobogó lenne a vége, de még ezzel sem lenne baj, ha nem 1 azaz 1 ilyen csapat lenne, hanem mondjuk 3.
amúgy a nascarért nem azért hőbörögtem, mert hogy valaki véleményt mondott egy egy futamról, hanem azért, mert le voltak fakezűzve az ottani pilóták...

tehát ebben az olvasatban akkor lenne jogos a felvetésed, ha a tegnpi 20 kör után azt mondanám, hogy hamilton egy béna...

plusz ha visszaolvasol, de persze erre nem kérlek meg, ítt írtam valamelyik topikban, 2-3 hónapja, hogy én nem akarok 70es 80-as 90-es éveket, felejtsük már el a régi korok visszasírását, én egyet akarok, legyen egy olyan év, ahol 3-4 csapat van 5 tizeden belül...
ennyit akarok, hogy ez drsel, kerssel, lófaszjóskával valósul meg pont leszarom

elegem van abból, hogy az f1 évwek óta arról szól, hogy valaki elmegy, a többi gyökér meg jön mögötte 30mp-vel, már mindent kipróbáltak mindent befagyasztottak, végre sikerüljön már valamit összerakni...
rendben, ez korrekt válasz. egyébként emlékszem hogy a kivastagítottat már leírtad...
(már csak a többiek gondolkodásmódját nem értem)
Kép

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.07.21. 15:40

trutya írta:
rdaneelolivaw írta:Kiélezett párharc: ki nyomta meg elöbb a gombot.
Taktikai harc: ki volt előzőleg töltőkörön.

Gratulálok ha ez neked izgi. :lol:
el kellene fogadnotok, hogy ma már nem (csak) attól jó versenyző valaki, hogy gyorsan tud autót vezetni.
aki nem gyors, az úgyis megy a levesbe előbb-utóbb. a kiélezett párharc meg jelentheti azt is, hogy az utolsó pillanatig szorongatják egymást (ha figyeltél volna, láttál volna ilyeneket is)
de röhöghetsz egyébként, csak megkérdezem még egyszer: minek pazarolod az időd, hogy olyan dologról irkálj, ami nem érdekel?
Érdekel(ne).
Azért hőbörgök mert szerintem szar lett.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.07.21. 18:14

rdaneelolivaw írta:
Magic írta:Kicsit furcsa. Eltelt majdnem 10 év de ahhoz hogy versenyt lássunk az unalom közben még most is az kell hogy valaki megpróbálja megelőzni Alonso-t. (:v
Lehet, hogy van 15-20 "előzés" is egy futamon, de megmondom a frankót: egyikre sem emlékszem.
Mert értéktelen szar az összes.
Nem azért nem emlékszel. A tegnapi futam az első hely sorsát leszámítva kifejezetten jó volt.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.07.21. 18:16

Lancelot írta:
Magic írta: Mint Hamilton-mál a "magic-one". (:v Ő is annyit mondott hogy soha az életben nem hallott még olyanról.
Meg ugye a fél első szárnya nem volt meg és mégse lassult tőle.
Te is egyik vezéralakja vagy annak, hoyg rohadtul tudsz túlozni Hamilton terhére. "Fél első szárny". Ja. A bal oldalából hiányzott egy rész, és a nálad hozzáértőbb stúdióvendég elmondta, hogy ezáltal a bal kerék tapadása csökkent, amitől jobban is kopott. De csak fújj Hamiltonra, ahol csak tudsz. Hiteltelen.
Urban legend. A BBC-n éppenséggel a Mercedes mérnöke mondta h eleve a bal elsőn nagy volt mindenkinek a gumikopás, inkább a tapadás hiánya okozott Hamiltonnak gondot, de "megoldották" egy állítással a kerékcsere alatt.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.07.21. 18:31

trutya írta:
9_46_20 írta:én nem hőbörögtem, hogy nem volt izgalmas a tegnapi, szerintem erről semmit sem mondtam, inkább nevetségesnek nevezném, hogy ha rosberg hamilton a végéről indulna, akkoris dobogó lenne a vége, de még ezzel sem lenne baj, ha nem 1 azaz 1 ilyen csapat lenne, hanem mondjuk 3.
amúgy a nascarért nem azért hőbörögtem, mert hogy valaki véleményt mondott egy egy futamról, hanem azért, mert le voltak fakezűzve az ottani pilóták...

tehát ebben az olvasatban akkor lenne jogos a felvetésed, ha a tegnpi 20 kör után azt mondanám, hogy hamilton egy béna...

plusz ha visszaolvasol, de persze erre nem kérlek meg, ítt írtam valamelyik topikban, 2-3 hónapja, hogy én nem akarok 70es 80-as 90-es éveket, felejtsük már el a régi korok visszasírását, én egyet akarok, legyen egy olyan év, ahol 3-4 csapat van 5 tizeden belül...
ennyit akarok, hogy ez drsel, kerssel, lófaszjóskával valósul meg pont leszarom

elegem van abból, hogy az f1 évwek óta arról szól, hogy valaki elmegy, a többi gyökér meg jön mögötte 30mp-vel, már mindent kipróbáltak mindent befagyasztottak, végre sikerüljön már valamit összerakni...
rendben, ez korrekt válasz. egyébként emlékszem hogy a kivastagítottat már leírtad...
(már csak a többiek gondolkodásmódját nem értem)
Mit nem értesz rajta? Háromnegyed tíz most írta le a lényeget, Dani meg a gombnyomogatással a másik felét...
Most hány csapat versenyzik az első helyért? Egy. Tudom, volt már ilyen, azt is rühelltem, csak akkor még nem fórumoztam.
Én nem is kérek 3-4 csapatot 5 tizeden belül...nekem elég lenne 3-4 pilóta 5 tizeden belül.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.07.21. 18:59

Alghar írta:
trutya írta:csak tudnám, hogy ez a sok fanyalgó minek nézi?
Megszokásból...mert az ember mindig jobbat vár. De ne aggódj, egy jó darabig magyar focit is néztem, most meg kínzással sem tudnának rávenni...nem lehetetlen, hogy az F1 is így jár. És a nézőszámok alapján nem én vagyok az egyetlen.
De amikor majd nem lesz normális nézettség, akkor elgondolkodnak... már most is sír a szájuk, hogy jaj, mi lesz...
Akkor már Trutya se fogja nézni. Mert nem lesz, vagy nem adják a TV-k.. Az a húsz ember a szazbol akinek ez most tetszik, pont senkit nemerdekel sajnos. Lehet így is, de akkoraz marnem akiraly kategória.. Kevesebb néző, kevesebb pénz, gondolom ez mindenkinek világos vagyis inkább remélem. Most egyébként nem tudom mire a vita, leginkább a mesterséges belenyulas volt kritizalva, a szarfutamokat kezdjük megszokni és abból valóban régen istobb volt. Egyébként, ha nem írnánk akiknek nem tetszik, akkor Trutya kb.4-5 másik emberrel beszelgetne :mosoly:

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.07.21. 19:32

Bandee írta:Akkor már Trutya se fogja nézni. Mert nem lesz, vagy nem adják a TV-k.. Az a húsz ember a szazbol akinek ez most tetszik, pont senkit nemerdekel sajnos. Lehet így is, de akkoraz marnem akiraly kategória.. Kevesebb néző, kevesebb pénz, gondolom ez mindenkinek világos vagyis inkább remélem. Most egyébként nem tudom mire a vita, leginkább a mesterséges belenyulas volt kritizalva, a szarfutamokat kezdjük megszokni és abból valóban régen istobb volt. Egyébként, ha nem írnánk akiknek nem tetszik, akkor Trutya kb.4-5 másik emberrel beszelgetne :mosoly:
ha a nézettség csökkenése hozzájárulna ahhoz, hogy pénztárcabarátabbá tegyék az egészet, akkor azt mondom, hajrá.
sokkal kisebb sorozatokat közvetít a tévé, szóval ez kapufa.
Kép

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2014. július 18-20 Hockenheim

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.07.21. 20:11

trutya írta:
Bandee írta:Akkor már Trutya se fogja nézni. Mert nem lesz, vagy nem adják a TV-k.. Az a húsz ember a szazbol akinek ez most tetszik, pont senkit nemerdekel sajnos. Lehet így is, de akkoraz marnem akiraly kategória.. Kevesebb néző, kevesebb pénz, gondolom ez mindenkinek világos vagyis inkább remélem. Most egyébként nem tudom mire a vita, leginkább a mesterséges belenyulas volt kritizalva, a szarfutamokat kezdjük megszokni és abból valóban régen istobb volt. Egyébként, ha nem írnánk akiknek nem tetszik, akkor Trutya kb.4-5 másik emberrel beszelgetne :mosoly:
ha a nézettség csökkenése hozzájárulna ahhoz, hogy pénztárcabarátabbá tegyék az egészet, akkor azt mondom, hajrá.
sokkal kisebb sorozatokat közvetít a tévé, szóval ez kapufa.
Nem kapufa egyáltalán. Egyetlen sorozatot se övez ekkora érdeklődés és egyiket sem közvetítik annyian. Az F1-es szerintem majd minden országban adja élőben valamilyen TV, nem tudsz még egy ilyet mondani. Ez vezetett ahhoz a színvonalhoz, pénzhez és felhajtáshoz ami ma van. Más szériákból lednak 1-1 futamot és vannak esetleg sportcsatornák amelyek összefoglalóznak róluk, de ennyi. Illetve a gond ezzel az, hogy az emberek elenyésző hányada "járna" utána, tenne érte erőfeszítést így egy kis sorozattá avanzsálódna az egész. Lehet azt is, de akkor az már nem Forma 1 hanem valami sima sorozat amelyben 1/50 vagy 1/100 pénz van ergó az autók színvonala (nem mintha a mostaniakért rajonganék) csekélyebb lesz. Igazad van, ez nem baj csak már nem ugyanarról beszélünk.. :mosoly: Lehet, hogy Te megnézegetnéd de innen a fórumról is az emberek 90%-a leszarná a továbbiakban..

Lezárt